Před letem (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Před letem

  • Před letem - obrázek
  • Autor: Katanga
  • Publikováno: 4. ledna 2015
  • Rozměry originálu: [877 px × 620 px]
  • Popis:

    Jeden dračí digitálně malovaný dárek.

Kdo hodnotil obrázek Před letem?
Daenerys (5.00*), Frili (3.80*), Inchorny (5.00*), John_x (2.60*), KiritoCZ (5.00*), Melcoiro (5.00*), murthags (5.00*), Nessis (5.00*)

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

1

KiritoCZ - 20. dubna 2015 08:33
KiritoCZ

Nádherné, boží, úžasné, dokonalé, nevím, jaké výrazy by se daly použít, jednoznačně nádhera, působí to nenásilně příjemě, volba barev je výborná, jeden z mála obrázků co mi bez nadsázky vyrazil dech :)

Daenerys - 26. ledna 2015 23:41
Daenerys

Jůů, tohle je božííí! :) Je to půvabné, trochu roztomilé a takové... No, milé. :) Obrázek, který umí vyvolat úsměv na tváři.

Drak má trochu kočičí stavbu těla, ale to mají skoro všichni tvoji draci, už to k nim prostě patří. :D A to neurčité stromové pozadí se k tomu podle mě hodí.

Inchorny - 24. ledna 2015 16:05
Inchorny

mě se zase moc nezdá ta blána u křídel draka. ale papoušek a pařez se mi fakt líbí a ještě se mi zdá že by kameny snesli ještě jednu vrstvu, ale to už jsou takový drobnosti. za mě rozhodně palec nahoru.
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Plž - 13. ledna 2015 09:27
Plž

Osobně mě stromy nepřipadají nereálné, protože třeba Akát má podobnou kůru i listy.

Například:
http://botany.cz/foto/modrany4.jpg

Plž

Katanga - 12. ledna 2015 19:32
Katanga

Tak to, že ten ptáček vypadá jako netopýr, čtu prvně. Ale jo, něco na tom bude. :) Snažila jsem se jet hodně podle referencí, koukala jsem přímo na obrázky daného papouška, ale asi mi to úplně nevyšlo. Třeba jindy.

Trénink potřebuji, víceméně u všeho. Zatím jsem se moc k nějakému skicování a trénování neměla - kreslila jsem hlavně pro zábavu a skici mě nebavily. Ale asi už jsem trošku uzrála a přišla jim na chuť, takže po večerech si nezávazně čmárám a učím se. Třeba se někdy dostanu i k těm stromům, které jsem skutečně dělala z hlavy, takže vím, že jsou takové poloabstraktní. Trochu mě mrzí, že je vnímáš jako rušivý element, ale co nadělám. Trénovat, trénovat, trénovat. ;)

Nessis - 10. ledna 2015 16:38
Nessis

Mě se ty stromy naopak líbí. Působí na mě takovým snovým dojmem. Takže si myslím, že se i takové stromy hodí k mýtickému zvířeti jako je drak.
Ale papoušek vypadá fakt jako netopýr :-D
Myšlení není trestné

Megan - 10. ledna 2015 14:12
Megan

Teď s odstupem jsem našla ještě hlavní chybu a to jsou křídla toho ptáčka. Jsou kreslena jakoby zepředu z vnitřní prohnuté strany. Připomíná spíš netopýra, takhle by se mu létalo hodně špatně :)
Ježíš je bůh a bůh je k jídlu. PS: Jednorožce do každé domácnosti!

Megan - 10. ledna 2015 14:06
Megan

Dráček je anatomicky poněkud gumový, ale nejvíc mi vadí ty stromy. Působí dost nereálně, moc ti je nevěřím :) speciálně stromy se určitě vyplatí potrénovat zvlášť (na desítkách kreseb), než je začneš kreslit z hlavy.

Jinak výraznější vržené stíny dodají obrázku živost.
Ježíš je bůh a bůh je k jídlu. PS: Jednorožce do každé domácnosti!

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog