Světélka ve tmě (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Světélka ve tmě

  • Světélka ve tmě - obrázek
  • Autor: Katanga
  • Publikováno: 12. prosince 2014
  • Rozměry originálu: [827 px × 1059 px]
  • Popis:

    Obrázek pro známou v rámci obrázkové výměny. Hra se světly, s barvami a s atmosférou.

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

1

Katanga - 4. ledna 2015 08:16
Katanga

Plž 15. prosince 2014 22:56
Upřímně... taky se mi tam ta světélka moc nezdají a nejradši bych to udělala celé bez nich. Ale rok se chýlil ke konci a já potřebovala udělat příspěvek do svého soukromého světluškovského projektu. Takže i když jsem ve výsledku procházela jednotlivé vrstvy a zjišťovala, že ta světýlka jsou tam skoro navíc, nakonec jsem je tam nechala. :)

Megan 13. prosince 2014 18:00
Zkoušela jsem světýlka i každé zvlášť, ale vypadalo to dost děsně, tak jsem se na to trošku vykašlala, prokreslila jedno a pak duplikovala. U tradiční malby by lehce křivá světýlka nevadila, ale tady u digitálu, kde se snažím všechno hezky zarovnat a uhladit, by to hodně bilo do očí. :/ Textury jsou pro mě ještě vzdálená budoucnost, ale rozhodně děkuji za doporučení! :)

Plž - 15. prosince 2014 22:56
Plž

Obrázek je pěkný "čmouhaté" rozplývající se barvy jsou použity snad všude bez na celé ploše obrázku (na toto použití barev mohu pět jen chválu) jen světýlka, hlavní motiv, podle názvu, se tomuto schématu vymykají. A právě světýlka jsou pro mé oko nejrušivějším elementem celého obrázku a to co bych možná zkusil jinak (jen světlejším flekem s podobnou strukturou jako zbytek plochy) a nebo třeba vůbec.

Plž

Megan - 13. prosince 2014 18:00
Megan

Zkusila bych si víc pohrát s růzností textur, aby na první pohled byl cítit rozdíl mezi chladným kamenem, lesklou kůží a hebkým peřím. Speciálně křídla působí příliš kovově, ať to je, či není záměr :)

Světýlka jsou hezká, škoda jen že přes kopírák.
Ježíš je bůh a bůh je k jídlu. PS: Jednorožce do každé domácnosti!

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog