Brainwashing (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Brainwashing (18+)

Pán Jeskyně:

Eiris

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Skrytá před slídivými pohledy i sondami, odloučená od obchodních cest a náhodných cestovatelů, zapomenutá avšak znovu nalezená. Taková je laboratoř obsazená perverzní vědkyní a jejím neméně šáblím personálem, jenž se více nežli o i beztak pavědecký výzkum zajímá u ukájení svých sexuálních, dominantních a masochistických choutek na nebohých subjektech, živých testovacích pomůckách zvrácených sexuálních výzkumů chovu, plodnosti, mentální kontroly a sexuální senzitivity. Nářek nebožaček, prosení o milosrdenství v jménu bezpočtu božstev, sténání a žvatlání , dávení se v křečích bolesti i orgasmů, to vše je zde nekonečným údělem živého inventáře čekající na vysvobození ve svém posledním vydechnutí v celách zrůdně perverzní laboratoře, neb naděje na záchranu či milosrdenství tu již dávno neexistuje. Jen přežití do dalšího dne a noci nežli pokusy, únava či nějaká nehoda ukončí existenci toho či jiného subjetku.

Klíčová slova:

Brainwashing, mind break, hentai, sex, násilí, laboratoř, pokusy na lidech, dominance, perverze, sci-fi, herém

Jaké hráče:

Perverzní, a stejně šíleně šíblé jako já! Ale každopádně mám hráče pozvané a domluvené, takže pešek.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
-Bude doplňována-
Hráči: (1/1) Devakar

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 7. září 2017 12:13
Pán jeskyně Eiris

//Jeskyně do 30.9. neaktivní - Hráč po úrazu indisponován, nemožnost hraní

NEMAZAT (netřeba dávat upozornění na neaktivitu)

Pán Jeskyně - 19. srpna 2017 20:11
Pán jeskyně Eiris

Vysílačka

S komunikací pomocí vaší šifrované komunikace to je stále na štíru, a nedaří se ti spojit se základnou. Jsi tedy nucena použít zastaralý systém rádiových vln, který ale znamená možné a vlastně i vysoké odhalení, pokud bude použito. Ovšem, vzato kolem a kolem, tak jako vy ještě plně nerozumíte jejich místní řeči, nemohou rozumět oni vaší, takže použitím vysílačky jen prozradíte svou přítomnost, nic bližšího, pokud vás zaslechne někdo nepovolaný.

Pohrát si s vysílačkou ve vojenském automobilu nebylo příliš obtížné, ovšem otázkou zůstává na které frekvenci hovořit? Pokud využijete frekvenci vojáků, budou o vás vědět, protože i když nebudou rozumět, budou vás slyšet, ale je největší šance k tomu, že vás vaši zaslechnou, protože tyto frekvence vaše UI odposlouchává. Pokud se rozhodneš naladit jinou frekvenci, je více pravděpodobné, že vás neuslyší nikdo další, ale také je šance, že tuto frekvenci nebude vaše UI právě sledovat.

Naštěstí s vozem nemusíš ale odjíždět nějak daleko od trosek raketoplánu, stačí s ním vyjet jen asi na padesát, nejvýše sto metrů od trupu, kdy nebude trup stínit průchodu vln a můžeš začít vysílat! Nakonec se rozhodneš pro jistotu, přeci jen, jste v situaci, kdy potřebujete kontak za každou cenu! Takže aktivuješ vysílačku, ozve se zapraskání, zašumení a nějaké rušení, ovšem poté už začneš hovořit a předáš první zprávu do éteru. Chvilku se nic neděje, je ticho rušené jen atmosferickým rušením a šumením, načež se z vysílačky ozve hlas, nejspíše ženský, kterému nerozumíš, ale podle intonace a frekvence je překvapený, trochu nejistý a následně se zdá i rozlobený, i když to není zcela jisté. Patrně se jednalo o otázku a údiv, kdo vysílá na této frekvenci a proč ti nerozumí? Ale možná to bylo i něco zcela jiného, nejde totiž přesně určit, zda dokážou určit, jestli vysílání přichází z jejich vozu, nebo zkrátka od jiné vysílačky na stejné frekvenci, ale tím si nejsi/nemůžeš být tak úplně jistá.

Každopádně poté co hovor utichne, máš pocit, nebo spíše jistotu, že jsi slyšela ještě nejméně jedno nebo dvě zapraskání, jakoby někdo zvednul sluchátko, ale nevytočil žádné číslo, nehovořil a poté zavěsil (Nebo jak to nejlépe popsat), zkrátka zvuky které rozhodně nepocházejí z rušení rádiových vlen přirozeně, ale spíše jako technické propojení technického ale hluchého vysílání, co to znemená však nevíš. Odpovědi na vysílačce se však prozatím ve vašem jazyku nedočkáš. Ale během okamžiku, kdy se pokoušíš navázat kontak podruhé, se ozve tvá padawanka interkomem, sice na vzdálenost kterou jsi od ní, je vaše interkomová vysílačka dost rušená (Něco jako krátkodosahové vysílačky v oblecích), ale poselství je jasné. "Madam, ozvala se nám základna, slyší vaše vysílání, ale stále nemůžeme odpovídat, ale volají nás na naše zařízení, můžeme poslouchat, ale odpovídat musíte vysílačkou, když je spravíte o situaci, můžete mluvit vy, ale odpovědi budou přicházet jen nám, ale nebudete moci mluvit přímo." Což znamená, že pokud něco řekneš do vysílačky, vaši to uslyší, odpoví krytým šifrování padawance a ta to může tlumočit tobě. "Tedy, můžete jim říct, ať odpovídají rovnou na rádio vám, ale to může prozradit pozici vysílání, takle nebudou vědět kdo a zda vůbec někdo vyše vysílání přijímá, takže menší šanci všechno odhalit." Každopádně, i když je komunikace docela krkolomná, můžeš si gratulovat, konečně se ti podařilo spojit se základnou a můžeš komunikovat.

(Buďto pomocí padawanky, nebo přímo se základnou vysílačkou, ale s nebezpečí většího odhalení)(Takže můžeš rovnou říct do vysílačky aby odpovídaly tobě, nebo zatím budu hrát, že mluvíte přes padawanku)

Během okamžiku, kdy se základna dozví, že neudržujete rádiový klid, ale jste poškozeni se ozve padawanka. "Základna překonfigurovává satelit, budou nás moci zaměřit a komunikovat s námi satelitem za čtyřicet minut!" Což je rozhodně skvělá informace vůči opravám a nastavení od vás, které by zabralo několik hodin. "Také se ptají jestli mají poslat vznášedlo, a jaké potřebujeme díly k opravě, ptají se zda poté budeme schopni odletět, nebo žádáme jen o evakuaci, a loď tu zůstane?" Interkomem padawanka a nejspíše čeká buďto na tvé vyjádření, nebo spíše odvysílání instrukcí, aby mohla přijmout odpoveď a také ti jí tlumočit.

Načež pokud se zeptáš na situaci, nebo i když se na ní nezeptáš, tví podřízení vzhledem k tomu, že jste stroskotaní, mají asi potřebu tě informovat. "Na té základně se prý zpustil šílený poprask! Nejspíše povolali do zbraně všechny své jednotky, množství vězňů je zahnáno do dolu a budov, hlídky jsou venku a také vyjelo ještě nekolik obrněných vozů, ale nejhorší to je s vlakem! Z tunelu prý vyjel pancéřovaný vlak, který se nám sice povedlo vykolejit asi sedm kilometrů od tábora a zastavit, ale škody se zdají být spíše zanedbatelné, tedy kromě vlaku. Na vlaku převážely hlavně mechanizované jednotky, takže je spustily z vagonů a pokračují směrem k táboru, i když většina pešáků se oddělila a pochodují k táboru pomaleji. Ale velká část mechanizovaných jednotek také krouží v okolí mezi vlakem, táborem a po okolí, jako by něco hladali, nejspíše vyníky. Zdá se, že jsme probudily celou jejich mašinerii!" Pronese padawanka informaci o dění v táboře. (Pokud chceš zprávy z jiného místa co se kde děje, musíš si požádat z jakého místa tě mají informovat, a zda komunikovat takto, nebo přímo) Což ještě dodá. "Tábor žádá instrukce jak postupovat, a možná to ztíží naší evakuaci, jsou přímo mezi náma, takže možná budeme muset vyčkat na noc, nebo to oni vzít oklikou. Prosí o instruktáž!" Odpoví ještě interkom.

Pán Jeskyně - 2. června 2017 21:25
Pán jeskyně Eiris

(Sprcha, asi 20-25minut tu nebudu)

Pán Jeskyně - 12. března 2017 21:58
Pán jeskyně Eiris

První pracovní den (Laronte Tero Saviro)

00:00:37 (Den : hodina : minuta)(Jentak od voka)

Příchod doktorky tě vytrhl z rozjímání, ale naštěstí také utnul myšlenky naposlední dny a hodiny, plné práce, shonu a dolaďování, jenž nebylo skoro až do posledního okamžiku vidět, jakoby se prostě celé dny s ničím ani nehnulo. Až poté, najednou, jakoby bylo hotovo, a byl klid. Shon ustal. Doktorka si to nejspíše také uvědomovala, působila mnohem méně napjatě nežli v posledních dnech, i když ještě to ani z ní, ona aura nespadla. Ale krom toho na ní bylo vidět i něco nového. Natěšení, nadržen, dost možná nad prací, očekáváním, jenž mělo konečně započít. Když jí podáš skleničku s vínem, kývne "Ráda" A okamžik čeká, na co si připijete. A následně se dlouze napije, a poté v prstech převaluje skleničku, držící jen na špičkách prstů, a sleduje tvůj výběr, a komentáře k pracím a poznámkám. Jako první se řeč dostala na H12, dojné gravidní zvíře. Doktorka přikyvuje, že skutečně všechny předměty a potřeby k procedurám už máte a jsou k dispozici. "Možná je nemáme příliš prozkoumané, ale naše technika dokáže divy" Pousměje se "Docela bych si na to vsadila, že to bude v termínu" A následně jakoby ležérně s pochcechtnutím dodá "Pokud to neuspíšíme" A skoro až krutě se usměje, nejspíše se sama velice těší na, experimenty, s graviditou nižších tvorů. "Souhlasím, nechám to tedy zařídit. Změřit obsah, odsát, a vypočítat dobu obnovy, k pravidelnému odstraňování produkce" Načež se tázavě podívá a lehce se olízne na rtech "Co s ním budeme dělat? Soudím, že asi nastane laktační efekt, čím víc budeme odsávat, tím víc bude produkovat, a pak další subjekty také že?" Zamyslí se nahlas nad tím, že tu za pár týdnů bude asi velké množství přebytků laktační tekutiny.

Následně se dostane řeč na Lendru. Při zmínce o její inteligenci jen pokrčí rameny, možná pro ní je inteligentnější nežli jiné kusy zvěře jejího druhu, ale nic co by ji oslovilo. Spíše pohdlivě pronese. "Myslím, že intelekt u nich zkoumat nepotřebujeme, stejně by to bylo krom výpočtu poklesu zcela nepotřebné pro jakýkoliv další podnět" Ale proti pomalému nástupu ozařování nic nenamítá. A jen kývne.

U otázky, či spíše návrhu na inseminaci LE 11 se pousměje, perverzně. "Na to se těším, konečně budu mít možnost sledovat plod od vzniku, jeho prvotní vývoj. Zatím jsem měla možnost sledovat jen již proběhlou inseminaci a graviditu. Chci vidět, jak reagují na samotné spojení genomu v jejich těle" Zasměje se. A nejspíše naráží na stavy, které máte jako svůj druh několik dní poté, co se semeno, tedy genetický gel z vašich mozkových rozmnožovacích laloků vstřebává do poševní stěny druhé samice, a tím se formuje genofond jak plodu, tak i částečně matky. Kdo ví, zda takové reakce očekává i u samic subjektů?

Při otázce příbuznosti temných a světlých elfek pokrčí rameny. "První údaje nejsou průkazné, ukazují stejný základ genofondu bílkovin a vazeb, ale s rozlišnými vývoji mononuklových kyselin. Pokud mám soudit, skutečně předběžně, jedná se rody odloučené v původního vzoru před velice dávnou dobou. Ovšem proč se vyskytují na dvou planetách je záhada. Ani na jedné z planet jsme nenašli nic co by svědčilo o možnosti meziplanetárního cestování, a podle roztříštění genových sekvencí muselo k odloučení dojít již v řádu tisíce let, byť v genetického hlediska se jedná o velice krátkou dobu, a pokud se oba dva druhy budou moci přirozeně křížit, bude do důkaz průvodního společného předka. Ovšem taky to podníto otázky že? Jejich technologie je tak, primitivní! Nejsou schopny se dostat do vzduchu, natož na orbitu, nebo přežít v kosmu" Pronese opovrživě, i když se zdá, že i jí otázka příbuznosti zajímá. "Mohu zkusit projet vzory genových sekvencí, třeba to pak bude přesnější" Pronese a poté.

H 7 a LE 8, nic jiného nežli doslovné laboratorní pokusné myšky. K ničemu jinému nežli testům nejsou dobré, nejspíše. I když zvláště H 7 vypadá exoticky. "Dobrá, připravím přístroje a modifikuji je na jejich parametry, a můžeme začít. Nu. Do hodiny" Pronese spokojeně, natěšená akce. Čímž je rozhodnuto, když ne o životě, tak o mozcích H 7 a LE 8. Padnou na úkor poznání, a testování vědy vaší technologie.

K dalším postupům a plánům se díky Kari nedostaneš. Začneš se věnovat informacím z mapy, a dálkového průzkumu. Stojí a vstřebává, jak si prohlížíš informace a mapu. Poté vzhlédne k tobě, a kývne, jakoby doufala, že to je odpověď jenž očekáváš. "Právě je připraven na rampě, může ihned vyrazit. Tedy, pokud to povětrnostní podmínky dovolí" Pronese trošku nejistě, a nejspíše naráží na časté bouře a poryvy větru na planetě. Přejede si po malém zápěstním počítači (Něco jako má holka na obrázku u brainwashingu) A kývne. "Máme mezi zelenou a oranžovou, takže může startovat" Dodá a podívá se na mapu. "Takže tuhle oblast, podrobný průzkum, chcete se zaměřit více na techniku a objekty, nebo spíše, kusy?" Optá se opatrně, jakoby snad nevěděla, že se má zaměřit na obojí? (Pokud se zeptáš, jde o to zda má být zapnutý infra a rengen z dálky, na průzkum techniky, nebo aby fotila člověčice a více z blízka či zoomem) Když následně rozkážeš, aby na vše dohlédla Oriso, tvá padawanka spolkne jakýsi zvuk, který neznačil moc libosti. Chvilku si asi hraje s otázkou, zda namítnout nebo nenamítnout, zda takové věci svěřit otrokyni. Načež kývne, lehce se ukloní. "Jak si přejete, hned jak bude vše připraveno, dorazím jak si přejete" Poté odejde, spolu s instrukcemi na co se zaměřit, a co studovat. A nechá vás o samotě.

Sednutím na doktorčin klín ji dozajista nemálo vzrušíš, nebo přinejmenším přivedeš k letmému údivu, neboť cítíš jak jí stoupla teplota a prodloužil se dech. A poté co jí přejedeš po jejích chapadlech, rozmnožovacích lalocích, v nichž cítíš neklamně pářící tekutinu, ještě několikrát jemně vzdechne. A vyloudí jakýsi podivný pohled, úsměv. "Není kam spěchat myslím, prozatím" Pronese. "Stejně jsme teprve dovybalily materiál, tak zda se o hodinu vše odloží?" Pronese tázavě, jakoby nechtěla být ona, kdo zvolí odpověď, zda jít pracovat, nebo ještě chvíli, nepracovat.

(Jinak, protože to je zcela specifický fantasy způsob rozmnožování, můžeš i určit zda to je jako penis, stříká, citlivé, jaká je konzistence semene, barva, zda má nějaké vlastnosti, složení, ale může třeba i prosakovat, stříkat z více míst, nebo fungovat různými způsoby, je to vlastně pohlavní orgán z cela režii fantazie, nemusí jen stříkat bílé mlíčí, pokud chceš něco víc fantaskního)

Laboratoře

00:01:53

(Pokud chceš jiné rozmístění cel tak dej vědět) Jako první navštívíte třetí patro, cely a laboratoře jsou totiž udělány tak, že k nim sjíždíte dolů, tudíž není možné z nich nějak efektivně utéci, není to nemožné, ale při opuštění cely je zkrátka vždy jednoduší spadnout dolu, nežli lézt nahoru. A tak se všechny subjekty vyvážejí nahoru, zatímco dole je jen beton, skála a ocel podloží. Úplně nahoře jsou H subjekty. Několik cel je prázdných, ale ty si můžeš na plošině postupně prohlédnout subjekt H 6, rudovlásku která nevyžaduje zatím žádnou operaci, sedí vzadu v cele a dělá jakoby tam nebyla, snad jakoby doufala, že na ní zapomenete. Následuje subjekt H 7, který si označíš, aby byl následně vyveden. Dívka stojí opřená o mříže a sleduje poněkud bojácně příjezd plošiny, kdy poté zaleze do zadní části části klece a choulí se v ní. Subjekt H 12, jenž je gravidní, klečí tedy spíše napůl opřený je u jedné stěny, opřený ramenem a hladí se po rostoucím bříšku. Když vás spatří, uchopí bříško ochranářsky dlaněmi a skloní hlavu, takže prsy a bříško částečně zahalí její dlouhé růžovosvětlé vlasy. Načež dojedete k subjektu H 1, Lendře. Krásně vyvinutá samice se slibovačem (Pokud má ruce připoutané k slibovači, tak ignoruj popis rukou) Klečí u dveří cely, rukama svírá dvě mříže v křečovitém sevření, hlavu má opřenou čelem o mříže, a soustavně jí tlačí proti mříži, nebo naopak divoce zaklání (Ne, že se mlátí hlavou o mříže, spíš se kroutí vzrušením, a špatně se jí ovládá vzrušení a tak se kroutí a svíjí) Z úst jí tečou sliny po bradě, tvářích a prsech. Ty jsou vzedmuté a bradavky trčí vzhůru. Heká a kníká. Slyšíš, a vidíš, jak k ní přichází orgasmus, jenže v tom okamžiku se něco stane, a dech i když stále trhavý, se začne zpomalovat. Dívka se několikrát prohne, a všimneš si slibovače, klínu, jak jej tiskne na mříže, ve snaze s ním kopulovat! Několikrát se klínem přirazí, spíše přitiskne na mříž, z úst jí tečou sliny. Prsa trčí skrze mříže, jichž se křečovitě drží. A klínem se snaží v rytmu tlačit proti zdi. Heká něco co jsou jen zvuky, než nějaká slova. Chvilku to pokračuje, ale její dech se ukliďnuje. I když klínem se pokouší kmitat opět hekticky. Načež se její oči rozšíří, poté zavřou, hlava zakloní. A kmitání klínu ustane. Jak se slibovač spustil. Vidíš, jak vrní v jejím klíně, a ona svírá mříže, a začíná divoce dýchat. Kníká a funí. Až do okamžiku, kdy se slibovaž na kraji vyvrcholení opět vypne. "Éachg!" Zakňučí. "Už, už budu!" Pronese spíše zoufale pro sebe. A začne se třít klínem o mříž, což sice trochu asi působí na stimulaci vzrušení, jak tlačí slibovač proti klínu, ale na orgasmus to ani zdaleka nestačí. "Teď, budu, budu!" Heká a slintá. "No tak! Teď, ještě trošku! Budu!" Jakoby to povídala zdi o kterou masturbuje! Ale ne, rozhodně se udělat nemůže! "Úííích!" Ozve se, když se slibovač opět zpustí, a dívka sklouzne podél mříží, slintající na podlahu a škubající klínem. "Už? Už! Úž!" Ale kdepak, těsně před orgasmem vibrace ustanou a celou zní jen její kníkání a zoufalé funění. Sledování této, masturbace, a pokusu o ukojení je nanejvýš zábavné. Doktorka se směje a kouká na dívku. "Myslím, že se zblázní během jediného dne" Pronese a koukne na svůj zápěstní počítač. "Už teď má citlivost nad 130%" Pronese jakoby se bavila o počasí. "Budete čakat na mentální poškození, nebo ji zkusíte cvičit? Tedy, ne že by to asi k něčemu bylo, s poškozením mozku stejně nebudou moc asi schopny reagovat na, povely" Pronese, a v jistém ohledu má pravdu. Co víš, slibovače při používání brainwashingu asi moc trénovacího prostoru neposkytují, spíše posilují vyvrcholení když už se k nějakému mozek dostane, svoji vzácnost nahrazují silou na mozek a uvolněním chemikálií v daleko větší míře (Něco jako-extra-multy orgasmy, když už se udělá)(Ale šílené trápení, kdy vážně slíbí cokoliv, když je v něm trápena) Doktorka sleduje dívku, a více se věnuje mohutným, plným prsům. "Máte v plánu ji dát na chov, dojení, nebo extrahaci?" Zeptá se zvídavě.

Následně sjedete do nižšího patra, kde je většina míst neobsazena, až na sdílenou celu dvou temných elfek. Temná elfka, s mohutnými prsy a dlouhými vlasy leží na zádech v rohu místnosti a slintá, její sestra (pokud chceš aby byly sestry, nebo matka s dcerou, nebo i bez příbuzenské přízně) Klečí, sedí a drží její hlavu v klíně. Temná elfka se pokouší masturbovat, strkajíc prsty pod slibovač, ale samozřejmě díky silikonovým okrajům nepronikne ani o milimetr k erotogením, citlivým oblastem klínu. Druhé elfka jí dráždí prsa, trošku toporně, ale asi ne tím, že by to neuměla, jako spíše proto, že ji děsí to, proč to dělá. Ale i její prsa jsou vystouplá a vztyčená, asi ji jistá verze násilí a bezmoci spoluvězenkyně vzrušuje. Temná elfka s mohutnými prsy je má napěchovaná, tuhá a vztyčená. I jí tečou od úst sliny, a kroutí boky. Vidíš, jak se slibovač vypne, vztyčí se temná elfka do jakéhosi mostu, stojí na chodiclech, klín vysoko ve vzduchu, a kmitá jím jako proti neexistujícímu údu, proti kterému kopuluje. Slintá a skoro až řve, vzrušením, oči vytřeštěné. Ale dech se jí, i přsesto, že divoce kopuluje, zklidňuje, stejně jako vzedmutí hrudníku. Pozvolna chladne, i když očividně nechce. Padne, ulehne. A vtom, jak je v klidu, se spustí slibovač. Elfka zavřeští! "Uáááchg!" Zvedne se v mostu! Prohne se, a schoulí se na bok, jak se vykroutí. Z úst jí tečou sliny. Z očí slzy. Tělo zpocené. Klín se jí chvěje. Prsty na nohou se svírají! Ruce se krutí, a elfka funí. Funí. Kmitá klínem. A poté zařve. "Nééé!" Když se slibovač vypne, a ona se překulí na břícho. Rukama sevře stehna druhé elfky, a začne břichem, slibovačem bušit o podlahu(Naprosto bezpečně, je nepoškoditelný žádnou podobnou činností), jakoby kopulovala na ležícím samci. Ovšem, ani tím orgasmus nedostane! Ale je to tak zábavné jí vidět, jak se o to snaží! Což už vede u doktorky k naprostému řehtání se. (Jinak to beru tak, že elfky, člověčice, všechny mají svůj jazyk, ale to PJ na zápěstí dokáže překládat částečně, pro komplexní překlad budeme muset koupit velké PC)(Jsem trošku zapomněla na efekt Daiela Jacksona ala SG-1, takže to beru jakože mají své jazyky, ala vaše technika je částečně zvládne, takže naopak pokud nechcete, nebudou vám rozumět, a po brainwashingu už tuplem ne)

Následně sjedete do nejnižšího podlaží, kde jsou světlé elfky. Doktorka se ještě řeže smíchy z toho co viděla, ale pozvolna se uklidňuje. "Rozumím, to bude zajímavé sledovat. Jedna nemůže, druhá musí stále. Bude zábavné jim to třeba po pár dnech vyměnit!" Pronese, ale pak jen kývne "Každopádně to zařídím!" Pronese, ale napřed ti pomůže dokončit prohlídku, pak půjde zařídit "instalaci" až si vyvedeš svůj subjekt k procesu. Kontrola světlých elfích děvčat proběhla bez větších obtíží, vlastně skoro žádných. Subjekt LE 8 se choulil u mříže u levé stěny, a něco si povídal se subjektem LE 11, jenž činil totéž na pravé straně své cely. Které měly společnou zeď mezi sebou. Když se vaše plošina přiblížila, obě dvě elfky se stáhly do vnitřku cely a ani nepíply. "Máme je od sebe odstavit?" Pronesla doktorka a ukázala na odsazené cely dále, kde by spolu subjekty už nemohly být v kontaktu, i když při obsazení všech cel by k tomu stejně docházelo, alespoň v omezené míře. Načež je prohlídka hotová, a ty můžeš naložit subjekt LE 8, pokud jej chceš použít na test druhého křesla jak jsi zmínila doktorce, nebo subjekt LE 11 a vyzkoušet inseminaci, které by jistě ráda účastna i doktorka. Načež si vyzvednete subjekt H 7, a pomocí dvojice droidek ji odtáhnete, případně s ostatními, do laboratoře. Doktorka poté co ti pomůže vše dopravit, společně s doidka, vezme pás necudnosti, a v doprovodu mechanizovaných robotických pomocnic se vydá splnit tvůj příkaz ohledně DE 1. Zatímco ty poutáš H 7 do lůžka brainwashingu.

Dívka je natolik vyděšená, co jí budete dělat, zda jí chcete ubližovat, a jak je na neznámém místě, že se nebrání až do okmažiku, kdy má připoutány obě dvě nohy. Byla skoro netečná! Ale pak sebou začala skoro na povel házet, a vřískat. Volá zoufale o pomoc, jemným, a díky tomu až něžně nevinným hláskem, jenž se nese laboratoří. Ovšem ani její odpor není věčný, zvláště proto, že díky upoutaným nohám nemá sílu a váhu těla, kterým by házela a škubala. Takže zkroutit, zatlačit a přichtit její ruce zvládneš sama, i když díky tvé drobnější konstituci s ní chvilku zápolíš, než alespoň jedno zápěstí uchytíš, pak už stačí druhé. Popruhy u loktů. Popruhy pod prsy, a nakonec popruhy krku a čela. Dívka už přestala vřískat. Jen se chvěje, občas ještě zkusí škubnout rukama, ale je jasné, že to je marné. Ještě chvilku sebou škube, když utahuješ krční a hlavový popruh, ale to už je poslední odpor. Přitom brečí a něco pronáší, což ale přes veškeré vzlykání, huhlání a tekoucí nudle z nosu není překladač sto rozluštit. Ale nejspíše se jedná o prosení nebo něco takového. Pak už stačí jen nasadit a připnout helmici s hroty, sondami a extrahačním zařízením. Díky tomu, že dívka leží, nevidí co neseš, ani co jí na hlavu montuješ. Takže jen cítí nějaký pohyb a tlak na hlavě, ovšem s každou upnutou sondou více a více vříská, ale ani se nehne. Její oči ji skoro vystupují z důlků. Skenery ukazují ohromný nárust stresu a tepu, ale nejsou ani v polovině žluté hranice, před oranžovou a červenou. Vysoký stres nemůže rozhodit tak zdravou a mladou dívku! Následně zapneš proces!

Helmice začne zanořovat jehlice do mozku dívky, jenž se jako dva háky pomalu spouštěly k nosním dírkám, což dívka s šíleným výrazem pozorovala, a začala vřískat, když jí vnikly do nosu. Stejně tak tomu je, jak sleduješ dvě dlouhé jehly, jenž se zkracují tím, jak svým tělem pronikají do mozku ušima. Nárust stresu a faktorů na okraj oranžové barvy je zcela odpovídající situaci! Jehlice se do vřískající, slzící dívky zanoří až po svůj limit. Dívka přestane hulákat, a máš pocit, že na okamžik ztratila vědomí, jak se jí protočily zorničky. A pak, vytřeští oči! Jehlice poslaly do mozku šok! Z očí vyhrknou slzy, z nosu vytečou další nudle, a dívka se zakousne do O-Kroužku, jenž má v ústech aby jí nezapadl jazyk a mohla dýchat. Další a další impulz! Vidíš jakési svalové šoky v dívčině těle, jenž paradoxně nejvíce rozevírají a zavírají prsty na jejich nohách. Zatíná ale i prsty na rukách do podložky rukou, ale bez toho aby ji mohla poškodit, nebo si ublížit. Je skoro až šílené to všechno sledovat, jak je při vědomí, ale jinak to zkrátka nejde! Počítače ukazují nárust teploty v mozkovně, a hadičkami vidíš proudit do mozku jakési tekutiny, a chemikálie. Frekvence šoků se ustálí, na cyklických silných pomalých, a rychlých krátkých, stejně jako pumpování tekutiny hadičkami v uších a hadičkami v nosu. Máš pocit, že krom teploty musí v hlavě nebožačky, jenž nyní je naprosto potichu, kromě dechu a funění, musí stoupat i tlak. Ovšem v tom okamžiku když na to pomyslíš si všimneš, že do dvanácti jakýchsi zkumavek po obvodu hlavy začne vtékat jakási průhledná, lehoučce žlutě nastíněná tekutina, jejíž zbarvení vypadá spíše jako hra světel laboratoře, nežli barva tekutiny. Ampulky jsou malé, ale tekutina do nich nepřestává proudit. Stejně tak nepřestává proudit do uší a nosu. I když, také z nich vytékat. Kolem jehlic teče krom nudlí z nosu i jakási gelovitá řídká lepivá hmota, s stejně tomu je z uší. Stékajíc dívce po tvářích, uších, dolů po křesle. Něco málo jí teče z nosu i do úst, díky O-Kroužku a nebožačka tak je nucena vše polykat! Svůj vlastní rozteklý mozek! Zde chápeš výhodu křesla, jenž by gravitací mozkové tekutiny a pleny nutilo stékat dál po bradě a prsech. Ale nevypadá to, že by jí to nějak ohrozilo na životě. Malé mapulky se pozvolna plní! Ne jedna! Ne dvě! Ale dokonce čtyři ampulky, se podaří naplnit během brainwashingu jenž trvá třicet minut. V jehož době dívka občasně vříská, občasně huhlá, nebo je zcela potichu, ale děsivě slintá, někdy až sípavě chrchlá hleny a z nosu jí teče něco, co už ani nelze určit zda se jedná o nudle se slzami, nebo rozteklý mozek, či kombinaci všeho dohromady. A pak proces skončí. Jehlice ještě zůstávají v hlavě, mozku dívky, a vysunou se až po chvilkovém utichnutí přístroje. Nikde není jediná kapička krve! Jen kapky, pramínky něčeho, co může být cokoliv, od chemikálií, po něco rozpuštěného mozku. Teplota mozku je nyní o 3,7 pozemského stupně vyšší, ale pomalu klesá, díky chladivé kapalině, jenž byla vstříknuta jako poslední, a která cyklicky do mozku tekla, když jeho teplota stoupla o více jak pět stupňů. Dívka je stále při vědomí, ale její pohled je vytřeštěný, i když, poněkud úlevný, když se háky z mozku, a nosu vysunou. V helmici vidíš čtyři ampule B-Bílkoviny! Jak vidno, je to ohromný úspěch, vůbec jsi nečekala, že by se dalo vyextrahovat takové množství naráz, zvláště napoprvé! (Skutečně je běžné tak 1-2, pokud se nejedná o gravidní subjekt)(Poděkuj hodům) Pokud můžeš soudit, není důvod k spokojenosti, ale spíše nadšení! Ne ani tak pro zisk, ale pro naprosto dokonalé odzkoušení možností subjektu, ale i strojů! (Co se děje z ostatními subjekty jenž jsou zmíněny na procedury nechám na tobě, nebo na tvém postupu v dalších textech)

Zisk +4 B-Bílkoviny
Subjekt H 7 -16 IQ

Pán Jeskyně - 8. března 2017 09:06
Pán jeskyně Eiris

//Pro ty, kdo ještě neznají :D

https://e-hentai.org/s/70852a7e23/842532-615

Pán Jeskyně - 7. března 2017 11:52
Pán jeskyně Eiris

NPC stanice, tajná zcela samostatná plně mechanizovaná základna která se někde vyskytuje, samovolně běžící bez kontaktu s okolním světem jako perpetuum mobile fungující recyklací vlastních zdrojů uzavřeného ekosystému, v nekonečné smyčce úkonů. Stačí ji jen najít a obsadit

vyrobeno z vám přístupných segmentů a v cenové relaci kapitálu, jako ukázka i jak šílené a přitom funkční stanice si lze vyrobit

Zadržovací stanice (20.000)(20.000)(9/20 životních forem)(1 blok)
Last in life (45.000)(65.000)(9 cel)

segmenty cel jsou umístěny v kruhu vedle sebe a pravidelně se všechny segmenty zadních stěn s umístěnými subjekty posunou do sousední cely v nekonečném cyklu, pohyb segmentů je od 9 do 1, kdy následuje opakování procesu

________________________________________________________________________________________________
Cela 1-

(Free)(Režim cyklické údržby)(Lze obsadit)

Lékárnička (15.000)(80.000)
Ozařovač dělohy (10.000)(90.000)

Obojek 7 (1.000)(248.000)

________________________________________________________________________________________________
Cela 2*

Millenium cow (25.000)(115.000)
Ozařovač prsů (20.000)(135.000)

Brainwashing (-)(V segmentu MC)
Spermatransmutátor (-)(V segmentu MC)
Inseminátor (-)(V segmentu MC)

Daisy dairy (10.000)(145.000)

Subjekt H 2 (5.000)(216.000)
Obojek 1 (1.000)(217.000)

-http://imagetwist.com/ycpvxqv2uofe/04c.jpg.html
-http://imagetwist.com/4fuhhcnm1w79/05c.jpg.html

IQ 100
HP 200

+100% produkce mléka
50% šance na 200% ozáření

________________________________________________________________________________________________
Cela 3-

Brainwashing (10.000)(155.000)
Ozařovač mozku (15.000)(170.000)
Virtuální helma (8.000)(178.000)

Subjekt DE 5 (6.000)(236.000)
Obojek 4 (1.000)(237.000)

-http://imagetwist.com/u5126mcinn0u/Keyla_04.png.html

IQ 180
HP 100

šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu
procedury s 200% efektivititou

________________________________________________________________________________________________
Cela 4-

(Free)(Režim cyklické údržby)(Lze obsadit)

Slibovač 1 (6.000)(184.000)

Obojek 8 (1.000)(249.000)

________________________________________________________________________________________________
Cela 5-

Slibovač 2 (6.000)(190.000)

Subjekt LE 2 (4.000)(241.000)
Obojek 5 (1.000)(242.000)

-http://imgur.com/cKA1Ao8
-http://imgur.com/KOonKGc
-http://imgur.com/KX999hF

IQ 160
HP 80

25% šance na 400% účinnost brainwashingu

________________________________________________________________________________________________
Cela 6-

Slibovač 3 (6.000)(196.000)

Subjekt LE 3 (4.000)(26.000)
Obojek 6 (1.000)(247.000)

-http://imgur.com/DHCuIdG

IQ 120
HP 120

25% šance na 400% účinnost brainwashingu

________________________________________________________________________________________________
Cela 7*

(Free)(Režim cyklické údržby)(Lze obsadit)

Transportní šukobox 1 (5.000)(201.000)

Obojek 9 (1.000)(250.000)

________________________________________________________________________________________________
Cela 8*

Transportní šukobox 2 (5.000)(206.000)

Subjekt H 7 (5.000)(222.000)
Obojek 2 (1.000)(223.000)

-http://imgur.com/GJ7v9xW

IQ 100
HP 160

šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, -10% gravidita
50% šance na 200% ozáření
________________________________________________________________________________________________
Cela 9*

Transportní šukobox 3 (5.000)(211.000)

Subjekt H 8 (6.000)(229.000)
Obojek 3 (1.000)(230.000)

-http://imgur.com/sLYO3xI

IQ 100
HP 160

šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, -10% gravidita, +100% produkce mléka
50% šance na 200% ozáření
________________________________________________________________________________________________
* V těchto celách jsou násilnými orgasmi uspokojovány po celý cyklus
- V těchto celách není možné po celý cyklus nikterak vyvrcholit avšak probíhá dráždění

Pán Jeskyně - 6. března 2017 23:27
Pán jeskyně Eiris

Aktuálně, snad, finální soupis - Takže máte 250.000 a nakupte si co chcete

Další věci přibudou hrou, jednak obchodníky, jednak vaším výzkumem

Pokud máte sami nějaký nápad, požadavek, neváhejte mě kontaktovat

PS: lodě berte jako součást základny do začátku, jednu kosmickou, jednu planetární - Opět platí, žádný luxus, mizerný výkon, ale je zdarma a pro začátek vám v rámci hry stačí, takže ve hře budeme postupovat tak, jakože máte, letíte, veze, převážíte etc. samozřejmě do okamžiku než o ní nějak přijdete

Pán Jeskyně - 6. března 2017 23:17
Pán jeskyně Eiris

Technika II, aneb vytvořme si farmu http://move.loveisover.me/foolfuuka/boards/d/image/1395/03/1395038339388.jpg

To co jsem zapomněla, nebo na co jste mi dali podněty.

Spermatomodulátor - Každý subjekt je potřeba nějak oplodnit, pokud tedy toužíte po jeho potomstvu. Spermatomodulátor je ideální pomůcka k dosažení takovéhoto cíle, a to bez potřeby samců a dokonce i druhé osoby. Spertomodulátoru stačí vložit do zásobníku dostatek tekutiny a genetického materiálu, a utvoří řetězce DNA a RNA kyselin odpovídající vloženému vzoru, které zpracuje do syntetického spermatu, jenž lze dopravit do pochvy vstříknutím nebo použít k jakékoliv perverzní činnosti. Po vytvoření nelze od skutečného semena rozeznat jinak nežli laboratorním rozborem. Jedinou nevýhodou je skutečnost, že při použití ženského vzorku mající pouze chromozom Y produkuje spermat opět a pouze s chromozomem Y, tedy ženským genetickým kódem. Rozmnožování tímto způsobem je tedy podobné patrogenetickému množení, ovšem s možným vznikem rozmanité diverzity. Třebaže lze použít i krev žádaného subjektu, nejúčinnějším zdrojem genofondu a tekutin je pro tento stroj mateřské mléko žádaného subjektu, jenž je přeměněno na semeno daného genetického vzoru.

Cena: 20.000
Efekt: konvertuje mateřské mléko na semeno odpovídajícího genofondu

Spermotransmutátor - Tato věcička je ve své podstatě podobná Spermatomodulátoru, ovšem nevytváří identický genetický kód svého vzoru, ale aktivační sekvence kyselin, hormonů a chemikálií, které aktivují při ovulaci vajíčko v děloze a tím dojde k oplodnění. Jinými slovy vytváří spermat bez neseného genetického kódu který pouze aktivuje graviditu. Narozené subjekty jsou tak věrnou genetickou kopií své matky. Pro vývoj aktivačních kyselin a spermatu je potřeba B-Bílkovina, jenž je spotřebována při vytvoření dávky spermatu.

Cena: zdarma v laboratoři
Efekt: B-Bílkovinu na aktivační semeno bez genofondu

Genomanipulátor I.generace - Genomanipulátor I.generace umožňuje extrahovat z řetězce B-Bílkoviny DNA a RNA subjektu z něhož byla vyextrahována a utvořit tak genetický profil pro spermat vytvořený v spermotransmutátoru.

Cena: 5.000
Efekt: lze produkovat semeno odpovídajícího genofondu v spermotrasmutátoru

Gravitační inseminátor - Zvrácená věc, sestávající se s držáků pro upevnění subjektu, inseminačního didla a nádoby na spermat, vše sestavené na samopůsobícím tlakovém vyrovnávači. Přesně vysvětleno, jedná se stav a situaci kdy subjekt sedící připoután v popruzích váhového přenašeče na didlu, z něhož vytéká do dělohy semeno tlačeno ven vahou subjektu na přenašeči váhy, jenž tlačí na zásobník spermatu a tlakem jej vyprazdňuje jediným možným vypouštěcím směrem, skrze inseminační didlo do dělohy subjektu jenž se vlastní vahou oplodňuje. Přístroj lze ovšem i obrátit a subjekt vzhůru nohama umístěný v držáku oplodňovat tak, že samotná nádoba semene je nahoře a gravitace táhne semeno do dělohy subjektu dokud ta není plná a semeno nepřetéká ven po břiše a zádech subjektu. Třebaže je tento způsob pomalejší a občas trochu nespolehlivý, je jedním z nejzábavnějších a proto často využíván i jako zábavná forma podívané. Jen pozor na orbitálních stanicích, výpadek gravitace se často rovná ejakulaci celého zásobníku ve všech směrech!

Cena: 5.000
Efekt: provádí zábavnou inseminaci subjektu bez nutnosti energetického zdroje

Ovulátorový inseminátor - Technická vymoženost sloužící k inseminaci takříkajíc za každého počasí, obrazně řečeno. Tato technologie v sobě snoubí hormonální stimulaci, mechanické spojení semene s vajíčkem, jeho uvolnění z vaječníků a spojení s povrchem dělohy. Díky chemické a hormonální podpoře a přímému cílení semene i lokalizace vajíčka, je dosaženo impregnace s šancí 99% při každém použití bez ohledu na periodu nebo jiné fyzické překážky. Samozřejmě je potřeba naplnit přístroj kvalitním semenem a nepoužít sterilní samici, ale to je již věc obsluhy, nikoliv mechanismu.

Cena: 10.000
Efekt: inseminace s šancí 99% při použití

Multifunkční through wall - Tato cela obsahuje nastavitelné přepážky do nichž lze skrz naskrz umístit subjekt a rozdělit tak přepážkou okolí na dvě separované místnosti, stěna v níž je subjekt uzavřen přední jeho část směřuje do jedné místnosti a zadní samozřejmě do druhé. V každé polovině místnosti za přepážkou tak může být jiné prostředí a jiný zdroj dráždění, nebo osoba provádějící pokusy, či subjekt znásilňující, hrající si s polovinou subjektu bez jakéhokoliv rozptylování druhou osobou jenž si hraje s druhou polovinou subjektu. Je pak velice zábavné vejít do místnosti a sledovat kroutící se a řvoucí trup a přemýšlet co jeho zadečku a klínu je prováděno na druhé straně, nebo hladit zadeček škubající sebou díky dávení se násilným hlubokým kouřením v druhé místnosti.

Přepážky lze sestavovat libovolně tak, že jich může být několik vedle sebe, společně nebo v jednotlivých kójích, dokonce i tak, že jsou u sebe například v malé místnosti hlavy všech uvězněných subjektů a po obvodu místnosti koukají jejich zadečky a klíny. Fantazii se meze nekladou, a jaká část těla subjektu bude na které straně je také na volbě modifikace.

Lze také namontovat jednostranně průhledné desky, nebo velice oblíbený systém, kdy je subjekt umístěn v jakémsi boxu, z něhož mu vykukuje pouze klín či prsy, nohy a jiné části, jenž je pro subjekt neprůhledný ale pomocí kamery a monitoru dovnitř vidí osoba se subjektem si hrající http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1833426, či s ním pracující. Samozřejmě lze vyrobit i box kdy uvnitř boxu je trup a vibrátory či jiná dráždidla, a z boxu ven kouká pouze hlava a údy zmítající se slastí.

Cena: 4.000 za segment
Efekt: -

Millenium cow - Nejmodernější a nejvýkonnější dojící systém v galaxii, alespoň se to o něm říká! Tato zcela autonomní dojící stanice dokáže vydojit z vašeho subjektu i tu poslední kapičku mléka, zatímco jí poskytuje uspokojení. Kromě tohoto může posloužit k brainwashingu přímo během dojení stejně jako inseminaci, a nést nejrůznější ozařovače. Tato dojná stanice je zkrátka to, co vaši farmu či laboratoř pozvedne na profesionální úroveň. Naneštěstí cena tomu jen odpovídá.

Millenium cow v akci
1) http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1670673,
2) http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1670674,
3) http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1670675,
4) http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1670677,
5) http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1670681
včetně sekundárních dopňků

Cena: 25.000
Efekt: umožňuje braiwashing stejně jako samotný přístroj, umožňuje inseminaci, umožňuje namontování ozařovačů a doplňků, dojí mléko ze subjektu s 200% účiností

Moo barel - Umožňuje skladovat nadojené mléko v neustále čerstvém a teplém stavu bez obav z hozkladu bílkovin, štěpení tuků či dehydratace z vypařování. Mléko v Moo barelu je stále čerstvé! Kapacita je 1000 pozemských litrů

Cena: 3.000
Efekt: kubík mléka stále teplého, čerstvého a výživného

Livestock drain - Toto dojící zařízení neposkytuje ani trochu pohodlí, a působí až bestiálně, ovšem jeho efektivita je i přes zdánlivou jednoduchost téměř nepřekonatelná. Mezi přednosti se řadí nejen dva separované zásobníky pro odloučené skladování mléka z levého a pravého prsu odděleně, ale také veliká skladovací kapacita jenž v základu tvoří dvakrát půl tisíce pozemských litrů. http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=678993 Jen toho pohodlí se zde příliš nedostává.

Cena: 6.000
Efekt: dojení mléka s 150% účinností, okamžité skladování až celkem jednoho kubíku ve dvou separovaných zásobnících pro každý prs zvlášť

Drink mom - Jednoduché dojící zařízení jehož největší výhody je v levném pořízení a vysoké stimulaci produkce, spolu s možností byt díky své velikosti nainstalován do prsního ozařovače a tím šetřit čas při jeho používání při jiných procedurách. Nevýhodou je snad jen malá skladovací kapacita.

Cena: 2.000
Efekt: dojení mléka s 175% účinností a možností instalace do prsních ozařovačů

Wet nurse tower - Tahle obludná dojící monstrózita se hodí spíše na farmu, ale to neznamená, že nemá své využití i ve vaultu či jiné základně, zvláště pokud máte mnoho hladových krků a ještě více naditých prsů. Na wet nurse tower lze umístit až tři subjekty naráz a dojit je, samozřejmě spolu se skladováním jejich mléčného produktu http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=713461. Ohromná skladovací kapacita je nepřekonatelná, milion pozemských litrů je takřka nenaplnitelných.

Cena: 10.000
Efekt: dojení až tří subjektů naráz s výnosem 125%, skladování milionu pozemských litrů mléka tj. tisíc kubíků

Daisy dairy - Tato plně automatizovaná mlékárna dokáže zpracovat ohromné množství mléka tak, že z něho můžete vyrábět nejen krmnou směs, jenž zahuštěním zabírá méně prostoru a je výživnější, ale i hodnotné hnojivo. Také umožňuje produkty balit, dávkovat a připravovat k distribuci.

Cena: 10.000
Efekt: zpracovává mléko na krmnou směs či hnojivo vysoké bonity

Pás necudnosti - Tato hračka má svůj předobraz v dávných dobách jedné primitivní civilizace, ovšem místo toho aby nyní pohlavnímu styku pás bránil, nepřetržitě jej vyvolává, neb umístěn nesnímatelně na bedrech a klíně nositelky, subjektu, vybaven vnitřním didlem, didly či vibrační hlavicí, v nepřetržité činnosti přivádí subjekt k orgasmům a šílenství, neb jej nejde nikterak vypnout ani sundat, samozřejmě z vůle subjektu. Personál toto jednoduše dokáže. Nekonečné vlny rozkoše jimž se nejde bránit jistě zpříjemní každou noc a den, pokud by je vůbec subjekty mohly rozlišovat, v samotě cely.

Cena: 4.000 kus
Efekt: nucené orgasmy v závislosti na výkonu v režii personálu, subjektem nelze svévolně sejmout

Slibovač - Ve své vzdálené podstatě se jedná o stejný předmět jakým je pás necudnosti, ovšem jeho rozhraní je mnohem sofistikovanější, nezávisle totiž vyhodnocuje vzrušení subjektu na němž je nasazen, a stimuluje jej nepřímo úměrně jeho vzrušení. Jinými slovy, subjekt je vydrážděn k blížícímu se vyvrcholení, což je vyhodnoceno jako limitní vzrušení a jeho výkon je tedy vypnut, načež dojde k sexuálnímu zklidnění subjektu, poklesu vzrušení a tím je stimulace aktivována až do okamžiku, kdy je vzrušení posíleno a tím výkon ztlumen. Se slibovačem v klíně je nemožné mít orgasmus, ovšem s naprosto cyklickou pravidelností je subjekt přiváděn těsně pod vyvrcholení, poté odstaven od stimulů, a následně během okamžiku po zklidnění opět vydrážděn těsně k vyvrcholení, aby výkon opět opadl. Po několika hodinách, nejvýše dnech je subjekt ochoten slibyt i učinit cokoliv jen aby mohl vyvrcholit, neboť jinak v řádech dnů naprosto zešílí. Samozřejmostí je i možnost přístroj dálkově vypnout nebo naopak orgasmus umožnit jako odměnu.

Cena: 6.000 kus
Efekt: naprosté zlomení odporu a ducha v řádech dnů, šílenství či jiné mentální při delším užití

Pán Jeskyně - 6. března 2017 17:03
Pán jeskyně Eiris

Na nákupy základny, cel, technologií, doplňků, subjektů, vylepšení, specialitek a vůbec všeho co potřebujete máte na začátek

250.000

Pán Jeskyně - 6. března 2017 17:00
Pán jeskyně Eiris

Subjekty

Člověčice

Subjekt H 1

1) http://imgur.com/aGwTRHi,
2) http://imgur.com/f1d5JUc,
3) http://imgur.com/Fs84GSD,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/532722/vaesark-comics/cgs45-dianas-dream/60

Cena: 7.000
Bonus: šance 20% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, +40 HP, +40 IQ, +100% produkce mléka

Subjekt H 2

1) http://imagetwist.com/ycpvxqv2uofe/04c.jpg.html,
2) http://imagetwist.com/4fuhhcnm1w79/05c.jpg.html,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/280883/vaesark-comics/cgs22-powergirl/64

Cena: 5.000
Bonus: +80 HP, +100% produkce mléka

Subjekt H 3

Gravidní 1) http://imagetwist.com/l7p56a8e0yk8/CGS_06_-_Liah_49.jpg.html,
Gravidní 2) https://www.8muses.com/comix/picture/529504/vaesark-comics/cgs06-liah/50

Cena: 3.000
Bonus: +40 IQ

Subjekt H 4

1) http://imgur.com/jDBi5Tw,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/294670/vaesark-comics/cgs27-star-lust/32

Cena: 4.000
Bonus: +80 HP

Subjekt H 5

1) http://imagetwist.com/b2bkbiqqkr62/03.jpg.html,
2) http://imagetwist.com/sep0m28qrk9s/04.jpg.html,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/280459/vaesark-comics/cgs15-avril/60

Cena: 2.000
Bonus: -

Subjekt H 6

1) http://imgur.com/FpqfTZ7,
2) http://imgur.com/TkziNcH,
3) http://imgur.com/OcDOHVq,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/462149/vaesark-comics/cgs34-karrie/62

Cena: 2.000
Bonus: -

Bubjekty H 7 a H 8

1) http://imgur.com/GJ7v9xW,
2) http://imgur.com/sLYO3xI,

3) http://imgur.com/fpsbhMy, (H 7)

4) http://imgur.com/WdHGPvq, (H 8)

Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/306343/vaesark-comics/cgs29-wild-girls/60

(H 7)
Cena: 5.000
Bonus: šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, +40 HP, -10% gravidita

(H 8)
Cena: 6.000
Bonus: šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, +40 HP, -10% gravidita, +100% produkce mléka

Subjekt H 9

1) http://imagetwist.com/vaqjnfptyjyx/04.jpg.html,
Gravidní 1) https://www.8muses.com/comix/picture/280478/vaesark-comics/cgs16-c18/19,
Gravidní 2) https://www.8muses.com/comix/picture/280519/vaesark-comics/cgs16-c18/60

Cena: 4.000
Bonus: +40 HP, +40 IQ

Subjekt H 10

1) http://imgur.com/DARsp5L,
2) http://imgur.com/ti9ARxq,
3) http://imgur.com/BfoUXLY,

Cena: 3.000
Bonus: +40 HP

http://imgur.com/ceN8vdS (s H 11)

Subjekt H 11

1) http://imgur.com/GyW5zPT,
2) http://imgur.com/PyZNE9r,
3) http://imgur.com/MgSd4ob

Cena: 3.000
Bonus: +40 IQ

http://imgur.com/ALiNfid (s H 10)

Subjekt H 12

1) http://imagetwist.com/b2bkbiqqkr62/03.jpg.html,
2) http://imagetwist.com/sep0m28qrk9s/04.jpg.html,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/280459/vaesark-comics/cgs15-avril/60

Cena: 2.000
Bonus: -

Temné elfky

Subjekty DE 1, DE 2, DE 3 a DE 4

1) http://imgur.com/hnDf9Ey, (DE 3)
2) http://imgur.com/Rd3soBQ, (DE 3)
3) http://imgur.com/t5l3RSg, (DE 3)

4) http://imgur.com/RtjH1NM, (DE 4)
5) http://imgur.com/OmCkTAn, (DE 4)
6) http://imgur.com/YbPp40t, (DE 4)

7) http://imagetwist.com/0zc6r14xdltf/05.jpg.html, (DE 2)(DE 1)
8) http://imagetwist.com/no2srnoupajg/07.jpg.html, (DE 2)(DE 1)

Gravidní 1) https://www.8muses.com/comix/picture/280759/vaesark-comics/cgs20-zeerith-and-triss/60, (DE 1)(DE 2)
Gravidní 2) https://www.8muses.com/comix/picture/547894/vaesark-comics/cgs48-the-pigs-den/60 (DE 1)(DE 2)(DE 03)(DE 04)

(DE 1)
Cena: 4.000
Bonus: -

(DE 2)
Cena: 8.000
Bonus: +80 HP, +200% produkce mléka

(DE 3)
Cena: 5.000
Bonus: +40 IQ

(DE 4)
Cena: 4.000
Bonus: -

Subjekt DE 5

1) http://imagetwist.com/56p91xnvz256/Keyla_02.png.html,
2) http://imagetwist.com/qdphxhhekf6u/Keyla_03.png.html,
3) http://imagetwist.com/u5126mcinn0u/Keyla_04.png.html

Cena: 6.000
Bonus: šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, +40 IQ

Světlé elfky

Subjekt LE 1

1) http://imgur.com/m5jOTs2,
2) http://imgur.com/J2xbIcY,
3) http://imgur.com/wbQd6FN,
Gravidní 1) https://www.8muses.com/comix/picture/538952/vaesark-comics/cgs47-ice-princess/55,
Gravidní 2) https://www.8muses.com/comix/picture/538957/vaesark-comics/cgs47-ice-princess/60

Cena: 5.000
Bonus: šance 20% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu

Subjekt LE 2

1) http://imgur.com/cKA1Ao8,
2) http://imgur.com/KOonKGc,
3) http://imgur.com/KX999hF

Cena: 4.000
Bonus: +40 IQ

Subjekt LE 3

1) http://imgur.com/BX1Nizq,
2) http://imgur.com/DHCuIdG

Cena: 4.000
Bonus: +40 HP

Subjekt LE 4

1) http://imgur.com/zgsxTzb,
2) http://imgur.com/AbscJqU,
3) http://imgur.com/CSNYoCy,
4) http://imgur.com/lpTjSsE,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/467053/vaesark-comics/cgs35-adeline/60

Cena: 5.000
Bonus: +40 HP, +40 IQ

Subjekt LE 5

Gravidní 1) https://www.8muses.com/comix/picture/514377/vaesark-comics/cgs42-fallen/52,
Gravidní 2) https://www.8muses.com/comix/picture/514383/vaesark-comics/cgs42-fallen/58

Cena: 5.000
Bonus: šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, -10% gravidita

Subjekt LE 6

1) http://imagetwist.com/mz6ehyhq0sz0/Elina_03.jpg.html,
2) http://imagetwist.com/mgber3s4ccnr/Elina_04.jpg.html,
Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/280219/vaesark-comics/cgs11-elina/60

Cena: 8.000
Bonus: šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu, +40 HP, +10% šance na dvojčata, +200% produkce mléka

Subjekt LE 7

1) http://img210.imagevenue.com/img.php?image=724778387_01_123_54lo.jpg,
2) http://img133.imagevenue.com/img.php?image=724790998_02_123_53lo.jpg,
3) http://img256.imagevenue.com/img.php?image=724805818_03_123_185lo.jpg,
4) http://img294.imagevenue.com/img.php?image=724819465_04_123_515lo.jpg,
5) http://img295.imagevenue.com/img.php?image=724850308_06_123_515lo.jpg,
Gravidní http://imgclick.net/6jix89evf502/CG_48_-_Nala_and_the_troll_20.jpg.html

Cena: 4.000
Bonus: šance 10% na +1 B-Bílkoviny při brainwashingu

Subjekt LE 8

1) http://imagetwist.com/x8e3y8vnvpty/02.jpg.html,
2) http://imagetwist.com/g5h51euivjki/03.jpg.html,
3) http://imagetwist.com/qxwwj7120vsp/04.jpg.html

Cena: 3.000
Bonus: -

Subjekty LE 9 a LE 10

1) http://imagetwist.com/4wp5pp7nmxzt/02.jpg.html, (LE 9)
2) http://imagetwist.com/z9zc84cninv2/04.jpg.html, (LE 9)

3) http://imagetwist.com/bg5nmdv1r0p6/02b.jpg.html, (LE 10)
4) http://imagetwist.com/mihyzidchd24/03b.jpg.html, (LE 10)

Gravidní https://www.8muses.com/comix/picture/280339/vaesark-comics/cgs13-lianna-and-seldanna/60 (LE 9)(LE 10)

(LE 9)
Cena: 5.000
Bonus: +80 HP

(LE 10)
Cena: 5.000
Bonus: +200% produkce mléka

Subjekt LE 11

1) http://imagetwist.com/z4d7d398h5kc/01.jpg.html,
2) http://imagetwist.com/dzzjhmic1m5x/02.jpg.html,
3) http://imagetwist.com/vbrlqo808r2s/03.jpg.html,
4) http://imagetwist.com/tym7wul9prit/04.jpg.html,

Cena: 3.000
Bonus: -

Pán Jeskyně - 5. března 2017 20:39
Pán jeskyně Eiris

Technika

Základní vybavení jako je například počítač na poznámky a evidenci výzkumu, centrifugy na separaci vzorků, nebo chladící box berte jako samozřejmost, pokud tedy jako PJ neřeknu jinak, ale budu se snažit vycházet z jakéhosi reálného a možného, takže se nebojte, že bych vám chtěla záměrně škodit. Takže nemusíte kupovat hasičák, nebo křeslo pro sezení za stolem. Bude zde jen soupis těch technologií, které by jste dějově mohli chtít použít, ale měly by jste o nich něco znát, nebo alespoň tušit, jak je využít. A nebo samozřejmě, nakoupit je jako rozšíření či vylepšení svých jinak stávajících vybaveních a technologií, nebo cel.

A jako vždy, jedná se o nástin toho základního co je k dispozici, nebráním se vymyšlení dalších i vašich nápadů, postupnému aktualizování nabídky. Také lze věci po domluvě kombinovat, upravovat nebo využívat vyloženě nestandardně. Takže soupis berte jako základ a inspiraci, ne jako dogma, byť některými technologiemi budete muset pracovat tak jak jsou, nebo budou neměnné pro děj i kdyby snad v reálu měli fungovat jinak.

exponenciálně účinně kumulativně - Nejsem v matice a fyzice moc dobrá, takže to asi z hlediska výkladu vůbec není ono, ale o co jde. Je to stejný efekt jako u brainwashingu Jedno použití +5% po 30 minut, druhé použití +5% za 60 minut, třetí použití +5% za 90 minut, etc. Bude to u různých technologií, tak aby jste věděli o co jde. nesnižuje se efekt jako takový, ale navyšuje se doba pro získání efektu.

Vybavení laboratoře

Disintegračně-Transmolekulární B-Modul - Netřeba dlouze představovat! Ohromná mikrovlnka! Vložíte holátko nebožátko, vyndáte, tedy spíše vyluxujete a odčerpáte B-Bílkovinu!

Cena: 20.000
Efekt: extrahuje B-Bílkovinu z novorozeňat

Brainwashing - Křeslo, v nejčastějších podobách, neb je poměrně bezpečnější a v neposlední řadě i skladnější nežli lůžko. Je li subjekt nucen sedět hrozí mu mnohem menší šance zadušení se vlastními hleny a tekutinami, zejména vlivem nekontrolovatelného slintání a hlenění, či výronu hlenů z nosu či výtoku mozkových tekutin a rozteklých mozkových plen. Při braiwashingu do mozku proniknou, nejčastěji ušima, nosem, ústní dutinou, někdy i očima jehlice a sondy, v ojedinělých případech i skrze lebku nebo podíl páteře, a začnou v mozku dělat takříkajíc bordel. Samotné křeslo se skládá z podpory, spíše tedy monitorujících jednotek životních funkcí, penetračních mozkových složek, petrifikačních popruhů a držáků, chlazení, a extrahátoru B-Bílkoviny, ostatní technologie je nutné přikoupit.

Chlazení je u křesla potřeba z toho důvodu, že při extrahaci stoupá teplota v mozku, která může poškodit subjekt, ale hlavně B-Bílkovinu takže je do mozku vstřikován a vpouštěn chladivý gel, jenž jeho teplotu snižuje a následně vyplavuje rozpuštěné a vyextrahované části mozku nejčastěji skrze nosní dutinu či ústa, někdy i očima či ušima, což může vzbuzovat dojem enormního slintání či pláče, jenž sám o sobě však taktéž je součástí procesu.

Cena: 10.000
Efekt: slouží k brainwashingu extrahaci B-Bílkovin z mozku, a jako nosič ozařovačů a jiné techniky

***

Modulů k provádění brainwashingu existuje nepřeberné množství typů ale nejpoužívanější je forma křesla http://hgamecg.com/galleries/-Anime_Lilith-_Kangoku_Senkan_2_-Yousai_Toshi_no_Sennou_Kaizou/0106.jpg a předkloněné kravičky
_______________________________________________________________________________________________________

Ozařovače

Ozařovač pochvy - Nejčastěji se jedná o didlo utvořené z ochranného a radioaktivního materiálu, po vstupu, zasunutí do pochvy se ochranná vrstva stáhne a radioaktivní didlo během znásilňování ozařuje nebožačce pochvu. Lze kombinovat s dalšími ozařovači.

Lze umístit na brainwashing jednotku, kombinovat s ostatními ozařovači

Cena: 5.000 kus
Efekt: každé použití zvyšuje exponenciálně účinně kumulativně senzitivitu pochvy o 10%, každé použití zvyšuje exponenciálně účinně kumulativně produkci poševních sekretů o 10%

Ozařovač delohy - Umístěn nejčastěji ve vysouvacím modulu na špici didla, nebo vlastním zásuvném modulu. V podobě kuličky nebo kapky, radioaktivní materiál v automaticky stahujícím krytu. Zasunut v děloze vysílá způsobuje cílené ozáření tohoto orgánu.

Lze umístit na brainwashing jednotku, kombinovat s ostatními ozařovači

Cena: 10.000 kus
Efekt: každé použití snižuje exponenciálně účinně kumulativně dobu gravidity o 5% základu dní a tím její průběh urychluje

Ozařovač vaječníků - Umístěny ve dvojici uvnitř didla, nebo na samostatné jednotce, jednotkách případně i na hrotech speciálních břišních sond, proniká tento ozařovač do vaječníků a působí na vajíčka.

Lze umístit na brainwashing jednotku, kombinovat s ostatními ozařovači

Cena: 10.000
Efekt: každé použití exponenciálně účinně kumulativně prodlužuje dobu ovulace o 5%, navyšuje šance na úspěšnou inseminaci, uchytnutí plodu o 5% a mírně zkracuje dobu gravidity o 1% základu dní a tím její průběh urychluje

Ozařovač prsů - Nejčastěji umístěny na dojícím, laktačním mechanismu odsávaček mléka ozařují prsa a navyšují tak jejich laktaci a mnohé přidružené vlastnosti.

Lze umístit na brainwashing jednotku, kombinovat s ostatními ozařovači

Cena: 20.000
Efekt: zvyšují exponenciálně účinně kumulativně dobu laktace o 20% a množství produkce mléka 10%, také velikost prsů o 10% a jejich citlivost o 20%

Ozařovač mozku - Umístěn na mozkových sondách vsunutých do hlavy nejrůznějšími způsoby ozařuje mozkovou tkáň na přesně určených místech a ve frekvencích které vedou k odumírání jedněch buněk, a jejich nahrazování buňkami jinými. Specificky jde o hormonové žlázy zodpovědné za produkci hormonů ovlivňující plodnost, graviditu, laktaci a sexuální senzitivitu.

Cena: 15.000
Efekt: zvyšují exponenciálně účinně kumulativně všech přidružených ozařovačů o 100%, tedy na dvojnásobek ovšem za cenu permanentního poškozování mozku o 10% základní hodnoty mentální kapacity subjektu

***

Ozařovače na subjektech při extrahaci B-Bílkovin v průběhu brainwashingu http://move.loveisover.me/foolfuuka/boards/d/image/1401/01/1401018327582.jpg
_______________________________________________________________________________________________________
Doplňky

Vibrační hlavice - Umístěna na rozkroku nebožačky vibrační hlavice simuluje její tělo k nucenému orgasmu ještě efektivněji nežli didlo nesoucí ozařovače. Na její proměnné frekvence je nemožné navyknout a stimulace je tak zcela permanentní. Sexuálního vzrušení, orgasmů je třeba k správné produkci B-Bílkoviny v mozku. Hlavic lze umístit i vícero na jeden modul a efekt se kumuluje.

Cena: 5.000 kus
Efekt: působí nepřerušované sexuální vzrušení a nucené orgasmy s šancí narůstající o 1% za každých 5 sekund, kdy vynucený orgasmus bonusu vynuluje a vše začne nebožačce nanovo, počet prožitých orgasmů určuje procentuální šanci na zisk 1 B-Bílkovini za extrahaci navíc

Aální didlo - Zavedeno do prdelky, dráždící a dráždící, je jeho účel zcela stejný. Dráždit a přivádět k orgasmům a šílenství subjekty v proceduře. Jedním, poševním didlem je vybaven každý modul, ale toto druhé, působí přinejmenším rafinovaně a perverzně. Didlo navíc tak znamená extrémní požitek pro druhý otvůrek a dokonalý prožitek. Většinou působí pouze jako doplněk celkové demonstrace bezmoci a ponížení, i poskytovaného blaha.

Cena: 1.000
Efekt: -

Elektrošoky - Zavedeny do nejcitlivějších míst těla působí elektrošoky nezměrnou bolest a agonii přecházející do slasti v podobě orgasmické křeče a nekonečných vyvrcholení. Při správném provedení je poškození těla nulové či minimální, ale prožitky maximalizované.

Opakovaný multy-orgasmus za použití elektrošoků http://x.imagefapusercontent.com/u/GutsSword/6281270/956065913/[Black_Lilith]_Taimanin_Kurenai_00033.jpg

Cena: 10.000
Efekt: 50% orgasmů proměněno na multy-orgasmy o dvou vyvrcholeních, 25% orgasmů proměněno na multy-orgasmy o třech vyvrcholeních, 25% orgasmů proměněno na multy-orgasmy o čtyřech vyvrcholeních

Smyslové omezovače - Umístěním klapek na oči, nebo ne uši je subjekt zbaven jednoho ze smyslů, čímž se zvýší sensitivita ostatních, neboť omezený smysl mozek při svém vypětí prostě zcela ignoruje. Lze omezit sluch a zrak.

Cena: 1.000 kus
Efekt: navyšuje sensitivitu subjektu o 100% za každý omezovač

Virtuální helma - Přesný opak smyslových omezovačů. Pokud je nainstalována, může plnit roli smyslových omezovačů zcela zdarma. Dokonce i takovou měrou, že jeden smysl omezí a druhý naopak posílí svým běžným výkonem. Virtuální helma totiž do sítnic nebo ušních bubínků promítá libovolné barevné nebo zvukové přenosy, které mohou vést k permanentnímu poškození mozku a mysli. Promítání složitějších zpráv nebo obrazů většinou subjekt nedokáže vnímat, takže jej lze přeškolit nanejvýše na zvuky jako bučení, ale nikoliv myšlenky či názory. Vypnutím promítání lze subjekt ponechat v naprostém tichu či temnotě.

Cena: 8.000
Efekt: nahrazuje omezovače je li připojena, lze přeškolit na bučení a jiné fonetické zvuky, nebo vysokou senzitivitu na jisté barvy či frekvence světel, snižuje mentální vlastnosti subjektu dle síly a frekvence používání

Krmící trubice - Zavedena do úst či rovnou krku s pomocí popruhu nebo jiné fixace na ústech držící je otevřené. Nutící nebožačku polykat a polykat vše co je jí trubicí podáno, ovšem pouze v tekuté formě. Třebaže se někdy používá tlačné zařízení k nucenému posunu do úst, většinou stačí obyčejná gravitace, neb dochází k potlačení dávícího efektu a naopak pro potřebu dýchání je nebožačka nucena polykat. Lze jí tak krmit naprosto vším co má správnou konzistenci. Nejčastěji bývá používána krmná směs gelovité řídké struktury obohacená o množství hormonů a drog. Čímž je zabráněno vyhladovění vzpurných subjektů nebo subjektů již neschopných se o své vlastní vůli nasytit či napojit. Krmná trubice tak nahrazuje vlastně umělou výživu subjektů, a navíc je velice zábavné její průběh sledovat.

Násilné krmení při brainwashinguhttp://hgamecg.com/galleries/-Anime_Lilith-_Kangoku_Senkan_2_-Yousai_Toshi_no_Sennou_Kaizou/0107.jpg

Cena: 1.000
Efekt: zabraňuje vyhladovění subjektu a umožňuje do jeho trávící soustavy dostat jakékoliv látky v tekuté formě

Digitální tabule - Pro samotnou funkci není vůbec potřeba, ale lze na ní nastavit jakýkoliv číselný údaj který se bude vznášet před subjektem. Nejčastěji se používá odpočet, nebo součet stráveného času v procesu, nebo počet prožitých orgasmů taktéž. Zda to potěší nebo deprimuje subjekt je nasnadě, pokud to vůbec může vnímat.

Cena: 500
Efekt: -

Transportní šukobox - Tyto boxy umožní pojmout a petrifikovat jedno tělo subjektu a udržet jej na živu a v neustálém sexuálním vzrušení a nekončícím vyvrcholení po dobu přepravy aniž by se muselo starat o jeho pohodlí ale také zajištění životních funkcí, tepla či látkové výměny a dýchání. Box vše obstarává samostatně má li dostatek energie a živin pro svůj chod. Nepřetržité vyvrcholení a petrifikace udržuje subjekt zcela neschopný odporu. Lze použít ve skladišti napojené na zdroje i jako dodatečné kapacity cel a to i nad limit kapacity. Ovšem dlouhodobé použití jako skladovacího místa poněkud vyčerpává generátor.

Otevřené šukoboxy po přepravě z planety na planetuhttp://hgamecg.com/galleries/-Anime_Lilith-_Kangoku_Senkan_2_-Yousai_Toshi_no_Sennou_Kaizou/0159.jpg

Cena: 5.000 kus
Efekt: umožňuje přepravu subjektu v naprostém bezpečí a bez možnosti sebepoškození či útěku, poskytuje mu neustálé potěšení, podpora života funguje 672 hodin tedy 28 dní, lze použít jako dodatečné cely jsou li napojeny na zdroj energie a živin
_______________________________________________________________________________________________________
K laborce jako další možné

Nursery - Obdoba dětských jeslí, či školičky. Ale rozhodně ne tolik, pohádková. Jedná se o soustavu boxů, inkubátorů a postýlek, do kterých jsou umístěny novorozeňata jenž budou sloužit k prodeji nebo vychování další generace. Lze je krmit a obhospodařovat pomocí podpory života v postýlkách, nebo postaru pomocí otrokyně chůvičky, kojné. Nemluvňata je potřeba zde držet 6 měsíců nežli budou schopné přežít proces dozrávání. Pro potřeby hry nemluvňata do počtu poloviny kapacity základny, zaokrouhleno dolů, nezabírají žádný její prostor.

Cena: 7.000
Efekt: lze zde skladovat nemluvňata které nejsou dány do DéTéBé modulu

Dozrávací komora - Nemluvně vsunuté do tohoto modulu, komory dozraje fyzicky rychleji do stavu kdy je samo použitelné pro extrahaxi B-Bílkovin nebo jako sexuální otrok či chovná jednotka. Vše se provádí automaticky a po dobu vývoje není třeba se o subjekt nadále starat. Běžné dozrávání je desetinásobně urychleno a po roce lze tedy získat dvanácti a půl roční subjekt. Ideální doba v dozrávací komoře je tak něco kolem čtrnácti až šestnácti měsíců. Pracuje se však již na prototypech mající proces o 50% až 100 účinnější. Pro potřeby hry děti v komorách do počtu čtvrtiny kapacity základny, zaokrouhleno dolů, nezabírají žádný její prostor.

Cena: 1.000 kus
Efekt: lze proměňovat nemluvňata na subjekty rychlostí 1 roku zrání za 1 měsíc v komoře

Gelové kóje - Lze je naplnit nejrůznějšími tekutinami a sledovat jejich vliv na subjekty v nich ponořené, neboť se jedná o kulatou vysokou průhlednou trubici, často vybavenou i nejrůznějšími pouty a popruhy pro subjekty, či trubicemi podpory života při ponoření subjektu. Lze v nich skladovat subjekty mimo limit základny, ale není to dlouhodobě příliš doporučováno neb se jedná o velký žrout energie a surovin a zatížení pro generátor. Podobně jako šukoboxy. Lze použít i jako akvárium nebo dozrávací komoru pro dospělé subjekty.

Cena: 3.000 kus
Efekt: zaplavitelný průhledný tubus mnohého využití pro výzkum v specifických podmínkách

Lékárnička - Jedná se o polohovatelný stůl sloužící k mnohým lékařským funkcím, může zastoupit porodní či gynekologické křeslo či operační stůl. Je vybaven vlastní autonomní technologií, skenery, rameny a přístroji. Taktéž popruhy proti případnému odporu a samozřejmě anestetiky. Může být použit na skenování těla subjektů stejně jako léčbě zranění nebo neduhů. Není všemocný, ale pokud se do něho dostanete živý, máte slušnou šanci, že z něho odejdete po svých, i když to v některých případech bude chtít dost času. Tato věcička dokáže nahradit lékaře a tým asistentů. Jen je poněkud neosobní.

Cena: 15.000
Efekt: pokud se do něj dostanete ještě živí, máte 80% šanci na přežití svého jakkoliv špatného stavu a uzdravení se, samozřejmě také léčí drobnější neduhy a potíže nebo slouží k zjištění stavu těla
_______________________________________________________________________________________________________
Vylepšení a speciální

Obojky - Tyto kovové obojky lze nasadit na krky subjektů, ale i pomocníků a personálu, a tím je částečně ovládat. Přesněji tedy, kontrolovat jejich pohyb, sledovat jejich životní funkce, slyšet a vidět co se děje v jejich okolí. Kromě tohoto je lze vybavit trhavinou, nebo chemikálií, případně energetickým generátorem a tím jim ještě dodat na vážnosti. Trhavina samozřejmě nositele zabije, chemikálie může způsobovat závislost jako na droze a tím usnadňovat ovládání, elektřina může sloužit k mučení nebo jiné vybrané funkci, včetně utracení. Obojky většinou mají dosah několik set metrů kolem základny a plně uvnitř. Lze je nastavit i na speciální podmínky jako je vzdálenost, nebo dokonce tělesné atributy jako je snížení či navýšení teploty, které mohou fungovat jako spouštěč.

Cena: 1.000 za kus
Efekt: poslušnost nositelů a možnost trestání a sledování

Vnitřní senzory - Je to až s podivem, ale plno základen a laboratoří toto prostě nemá. Nebuďte mezi nimi! Pořiďte si vnitřní senzory, které jednak znemožní jakékoliv nepovolané proniknutí na základnu, tedy jej přinejmenším odhalí, a jednak vám poskytnou neustálé monitorování všech životních forem na základně spolu s vkusnou 2D a 3D digitální mapou.

Cena: 10.000
Efekt: šance na únik -50%, šance na průnik -25% a cool pocit, že vše máte pod kontrolou

Silové pole segmentů - Tak tohle je skutečně chuťovka! Proč nemít kolem různých důležitých míst umístěny silová pole, která by chránila jejich integritu, zamezovala průniku a poškození, nebo dokonce fungovala jako vnitřní pasivní ochrana? Když můžete mít ve vzduchotechnice silové pole které propustí plyn, ale ne hmotný objekt, a v případě nouze ani ten plyn, tak proč se zabývat nějakou vnitřní ochrankou. Totéž u dveří a průchodů, a neproklouzne vám dovnitř ani ven ani myš, no bohužel vy taky ne, pokud pole nenastavíte například na své biometrické vlny, nebo implantované čipy posádky a ovládání počítačem.

Cena: 30.000
Efekt: šance na únik -75%, šance na průnik -50% a cool pocit, že vše máte fakt, ale opravdu fakt pod kontrolou, taky chrání důležité místa před poškozením

Animátor stravy - Není to sice Zdeněk Polreich, což možná buďte rádi, ale rozhodně to je lepší nežli zelený gel k snídani, červený k večeři a fialový na víkend. Stisknutím tlačítka dokážete animovat docela obstojnou stravu v podobě několika základních pokrmů a nápojů. Není to žádná sláva, ale alespoň si vychutnáte vůni umělého kafe nebo biotonické flákoty se zeleninou.

Cena: 15.000
Efekt: osoby s přístupem k animovanému jídlu pracují o 10% efektivněji

Skleník - Tento skleník není určen k pokusnému pěstování nových druhů a křížení rostlin, ale zkrátka a jednoduše pro zasázení několika rajčat, fazolí, hrášku a nebo toho žlutého nakyslého co ještě nedostalo jméno a roste to na jednom ostrovu na protější polokouli. Prostě a jednoduše, trocha zeminy, nějaké to hnojivo, světelný zdroj s umělým vyzařováním všeho potřebného a nějaké to zavlažování. A ejhle, jednou za čas si můžete dát pravé rajče!

Cena: 30.000
Efekt: zcela náhodné bonusy a RP situace v závisloti na tom co se vypěstuje

Obranná baterie - Nějaké to nebezpečí se vždycky najde, ať už ve vesmíru se vznášející šutr či kus kovu, až po bandu křičících a běžících primitivů s klacky nad hlavou. Obranná baterie dokáže toto nebezpečí s jistou šancí dokonale eliminovat. Ale není všemocná, a její využití je úzce specializované, takže si dobře rozmyslete kterou si pořídíte. Lze si pořídit proti-orbitální, proti-leteckou, proti-pozemní a také chemickou jenž dokáže vypouštět smrtící nebo naopak pouze uspávací plyn nebo jej na přiměřené místo donést v raketě.

Cena: 10.000 za kus
Efekt: dle druhu baterie, eliminuje vnější nebezpečí

Průzkumný dron - Zcela obyčejná klasika, ve svém nejmodernějším pojetí. Dálkově ovládané létací udělátko, které dokáže monitorovat okolí a vysílat vizuální či infračervený záznam okolí v reálném čase. Lze na něj umístit i mikrofon, reflektor, vzduchovku na uspávací šipky nebo malé rameno k odběru vzorků. Tahle věcička je prostě mnohafunkční, i když má omezený dolet, a hlavně nosnost. Může však nést solární baterie, nebo maskovací generátor, pokud víte kde něco takového splašit. Cena za základní video monitorovací infra zvukovou verzi.

Cena: 3.000 za kus
Efekt: různé kejkle dle vybavení dronu

Čupr skener - Výkonný skener jehož jedinou nevýhodou je nízké rozlišení životních forem, pokud se tedy dle skeneru k vaší pobřežní základně blíží oliheň velikosti Nového Mexika, nejspíše jste nalezli migrující hejno tuňáků plující na sever. Ovšem pokud chcete mít představu o tom jaké je v okolí podloží, suroviny, zdroje nebo geologická stabilita, rozhodně se vám tahle hračka hodí. Její dosah je tak velký, že za dobrých podmínek lze použít i z orbity nebo letícího hvězdoletu nad povrchem, což je asi lepší využití než aby se vám válel ve sklanu s občasným využitím na lov tuňáků.

Cena: 35.000
Efekt: mapování výskytu olihní a geologického podloží v radiusu cca. 1.000 pozemských km

Geodet 9 - Máte rádi zlato? Potřebujete platinu? Bez kobaltu a uranu ten přístroj prostě nerozjedete? Tak pokud víte o nějakém ložisku, tato těžební sonda vám jej dokáže obstarat, pokud se tedy nejedná přímo o žhavé jádro planety. Nebo cizí planetu. Sonda se skládá ze dvou separovaných částí, gravitační plošiny pro přepravu, v podobě velkého vznášedla s nákladním prostorem, mimochodem dokáže unést i Čupr skener a stále dost nákladu, která dopravuje a přepravuje materiál, a samotné těžební sondy, hlavice, schopné odolat enormnímu tlaku a teplotám. Pokud tedy nevíte co s penězi, a nevadí vám pomalá práce sondy, je tenhle brouček právě pro vás. Dokáže i zpracovat rudu na čistý, relativně kov, ovšem její rychlost se blíží spíše pomalosti. Výhodné však na bohatých nalezištích na následný prodej, nebo zpracování.

Cena: 65.000
Efekt: těží a zpracovává kovy a jiné suroviny na skladovatelnou vcelku čistou formu

Paralizér - Paralizér 10.té generace schopný skolit i skutečně velké zvíře, stejně tak jako nebohou elfku na útěku. Jeho minimální hodnota ampérů, ale extrémní napětí ve voltech způsobí naprostou paralizu pohybových svalů niž by mozek, srdeční či plicní činnost byly nějak ovlivněny. Jeho dosah vcelku krátký, ale přesnost, spolehlivost a účinnost toto vše vynahrazuje. Hodí se jak k lovu, tak pro bezpečnostní složky uvnitř objektu.

Cena: 2.000 kus
Efekt: 10.000.000 Voltů o 0,001 Ampéru na 15 metrů při prodlevě 0,01 sekundy

Hunting-Elf - Moderní lovecká helma která se používá k lovení nejen elfů, ale všech dalších subjektů, proti kterým poskytuje nepřekonatelnou výhodu. Uvnitř helmy je zabudována nejen klasika jako je zoom, měřič vzdálenosti, síly a rychlosti větru, infračervené, noční a rentgenové vidění, a také interkom, zadní kamera do 3D přijímače na sítnici a skener životních a energetických signálů v okolí a topografickou mapu snímaného okolí se svojí polohou. Kromě těchto vymožeností také obsahuje medikamentní kyt s adrenalinem a vysoko frekvenční modulátor zvuku. Lovci v těchto helmách tak získávají mnohem větší výhody nežli je nějaká znalost místního terénu. Džungle? Písečná bouře? Noc? Hunting-Elf tyto pojmy podsouvá do propadliště dějin!

Cena: 5.000 kus
Efekt: 75% negativních efektů při lovu je anulováno, lovecký bonus +50%
_______________________________________________________________________________________________________

Jedná se pouze o základní seznam a nástin! Lze vyrobit, získat, vymyslet, pořídit nu zkrátka obstarat téměř cokoliv co spolu vymyslíme a probereme. Seznam tedy berte jako inspiraci pro své nápady a tvorbu, a jako počáteční materiál, není to rozhodně vše co ve hře bude, je to jen špička, no řekněme ledovce. Každý ať si domyslí, co jsem měla namysli původně. Haha!

Pán Jeskyně - 5. března 2017 14:56
Pán jeskyně Eiris

Laboratoře vaše základna, zde budete stěžejně provádět své pokusy a žít

Jako v předešlé situaci, jedná se o základní nástřel, který lze v průběhu hry modernizovat, vyměnit nebo rozšířit. Každopádně jejímu výběru věnujte náležitou pozornost, protože bude poskytovat i různé omezení a naopak bonusy pro hru a způsob jejího vedení a orientace. A samozřejmě lze kombinovat nebo nakoupit více základen a pendlovat mezi nimi.

Počet vězeňských bloků: Kolik jednotlivých bloků cel daná základna v základu pojme.

Vlastní maximální posádka v základu: Určuje počet živých bytostí které je základna schopná vyživovat s ohledem na jejich minimální požadavky vzduchu, jídla, tekutin a zvládajíc pojmout jejich recyklaci v uzavřeném ekosystému bez vnějších zásahů. Pro navýšení je nutné získat nové technologie, postupy nebo moduly a podpory života. V případně pozemních základen případně se spoléhat na subdodávky z venku. Do počtu je započten počet subjektů i osazenstva základny, tedy pomocníků, NPC a samozřejmě vás samotných. Třebaže androidi a roboti sami o sobě nejsou živí, pokud budete vybaveni androidy a roboty, počítají se taktéž do limitu pokud mají přibližně humanoidní formu, neb se zde počítá naopak se spotřebou energií, údržbou a podobnými aspekty.

Orbitální stanice
http://abhiyantran.nitsikkim.ac.in/imagesworkshop/workshop22.jpg

Jak již název napovídá jedná se o stanici umístěnou na orbitální dráze jedné ze čtyř planet v soustavě. Její odloučení od lokalizace obyvatel planet a její nedostupnost vám poskytuje dostatek soukromí pro vaše experimenty a také zaručuje vaší anonymitu. V její základní ceně je mimo jiné i množství technologií potřebných k životu ve vesmíru, což sice její počáteční náklady činí poněkud vyšší, ale z hlediska možnosti práce v nerušeném a nedotknutelném prostředí poskytuje dobrou investici do budoucnosti.

Základní modifikace poskytuje sice málo prostoru a pohodlí, tedy oproti pozemním základnám, a je v jistém ohledu mnohem více závislá na zásobování nebo vlastním ekosystému, ale nespornou výhodou je i jednoduší dostupnost ostatních planet, nežli cestování z pozemních základen.

Počet vězeňských bloků: max 2
Vlastní maximální posádka v základu: max 30 životních forem celkem

Orbitální stanice má vlastní jaderný generátor spolu se solárními panely, podporu života a obnovovací jednotku potravin, tekutin a vzduchu, není to žádný luxus, ale při správném rozvržení možností a limitů je tato jednotka zcela soběstačná po dobu několika let a kromě vybavení laboratoří, technologií pro osobní potřebu či doplňování je schopná fungovat bez velkých dodatečných investic, neb veškeré podružné vybavení je v její ceně. Myšleno tedy pro samostatných chod základny na stejné úrovni jako jednotky pozemní.

Výhody: Naprosté soukromí na experimenty, jednoduší dostupnost ostatních planet, zcela soběstačný ekosystém uzavřený před okolním světem, velké množství technických vymožeností v základní ceně, subjekty nemají kam utéct, jednoduší obchodování s centrálním systémem mimo soustavu.
Nevýhody: Vysoká počáteční investice, velice obtížné a drahé modifikace, omezená kapacita ku ostatním základnám, horší zásobování planetárními zdroji.

Cena: 55.000

Vault
http://vignette1.wikia.nocookie.net/fallout/images/4/41/Hidden_Valley_bunker.jpg/revision/latest?cb=20140526204730

Původ této stavby na planetě není přesně znám, ale pochází z již dávných dob. Po potřebných úpravách a modernizaci se z něho stala skrytá a bezpečná pozemní základna. Stejně jako orbitální stanice poskytuje vcelku omezený prostor pro pohyb, živobytí a vlastní ekonomiku, ovšem stejně jako orbitální stanice může desítky let fungovat zcela odříznutý od svého okolí a tím na něj být zcela zapomenuto svým okolím. Nejčastěji je vybaven nějakou formou jaderného generátoru, doplněného o sekundární zdroje energie, například v podobě geotermální elektrárny, jenž je v ceně. I ve Vaultu se nachází zařízení pro recyklaci jídla, tekutin a vzduchu, ovšem ke svému umístění na planetě nemusí být plně vytížené a přítomnost planety, není li vault uzavřen poskytuje proti orbitální stanici velký luxus pohybu a volnosti. Často také může být napojen na ramen vody, nebo díky svým rozměrům vybaven mnohým vybavením jinak nezískatelným na orbitální stanici. Mohou se zde nacházet i farmy na zvířectvo či rostlinstvo.

Přestavění Vaultu je méně obtížné nežli orbitální stanice, neb i když se pracuje v podzemí, pomocí technologií a jednodušího vyrovnání vnitřního ekosystému, jenž nemusí být zcela uzavřený, je jeho inovace jednoduší a levnější.

Počet vězeňských bloků: max 3
Vlastní maximální posádka: max 50 životních forem celkem

Samotné vybavení, situování a využitelnost Vaultu závisí do velké míry na místě a planetě kde je umístěn, ale obecně lze říci, že jej lze považovat za zcela skrytý před zraky místních okolních obyvatel, pro které může být jeho lokalita pouhou legendou, pohádkou pro strašení potomků před spaním, nebo zcela skrytá. Lze tedy fungovat v omezené míře naprosto anonymně a skrytě bez nutnosti plného odloučení jako na orbitální stanici. Byť oproti ní trpí a poskytuje vault zcela jiné, spíše protichůdné možnosti využití. Díky menším rozměrům je pro vault obtížné schovat nebo provozovat velké kosmické či meziplanetární lodě, a pokud ano, nejspíše se bude jednat o jeden, dva menší kusy schopné pouze meziplanetárního cestování. Tedy je obtížnější zásobování z vesmíru, obchodování a shánění jiných typů subjektů.

Výhody: Jednoduchá dostupnost subjektů vyskytujících se na dané planetě, možnost využití planetárních zdrojů energií a těžby, anonymita působení na planetě při správném jednání k okolí, soběstačnost v základních parametrech fungování.
Nevýhody: Obtížnější způsob rozšiřování oproti běžným základnám, vázání na danou lokalitu, obtížnější návštěva ostatních planet, omezené rozměry a kapacita.

Cena: 75.000

Planetární základna
http://orig04.deviantart.net/bc1b/f/2013/065/a/a/desert_planet_by_joakimolofsson-d5x5390.jpg

Hlavním a podstatným rozdílem oproti předešlým dvěma druhům základen je u planetární laboratoře fakt, že její výstavbu a umístění nejde zcela utajit. Samozřejmě ji jde vybudovat na opuštěném místě, nebo planetě, případně v oblastech téměř nedostupných, ale je nutné se smířit s faktem, že dříve či později se nejspíše o její existenci někdo dozví, což může vést k nejrůznějším situacím, od koordinovaného útoku místních, až po masový exodus z širokého okolí. Ovšem také může nastat situace zcela odlišná, víceméně nahodilá podle situace a dění na a v okolí základny a přístupu k okolnímu obyvatelstvu.

Třebaže základna ve své podstatě může tvořit zcela uzavřený ekosystém podobně jako vaunt, nejvyšší efektivity tomu je v opačném případě, kdy laboratoř využívá možnosti expanze, volného prostoru v okolí a možností levného dostavování segmentů a vylepšení. Také nejlépe a nejefektivněji může využívat planetárních zdrojů a možností místního podnebí. Její základní obrana a vybavení je dostatečná k eliminaci jednotlivých náhodných pokusů o proniknutí, nebo naopak uniknutí ze základny, ale velký centralizovaný útok by pro ní mohl být v jistých ohledech problematický, samozřejmě bez investování do dodatečného zabezpečení a ochrany.

Počet vězeňských bloků: max 5
Vlastní maximální posádka: max 100 životních forem celkem

Oproti orbitální stanici i zde nastává horší situace ohledně obchodování s centrálním mezihvězdným systémem, a přesun z planety na planetu pro subjekty či materiál, neb je nutné vícenásobné překonání planetární gravitace, ovšem díky absenci maskování základny není problém používat velké a efektivní vesmírné lodě. A větší počty. Naopak je zde využitelná možnost jednoduší dopravy subjektů z okolí, třebaže oproti skrytému vautu může toto působit jisté potíže v budoucnu. Možnost instalace segmentů, budov, zabezpečení nebo vlastních zdrojů energie, surovin, rostlinné a živočišné výroby, to vše dělá z planetární základny skvělou volbu pro masové využití místních zdrojů. Pořizovací cena obsahuje hrubou stavbu a základní funkční jednotky k provozu, vše ostatní je třeba nainstalovat.

Výhody: Jednoduché a levné rozšíření, možnost využití planetárních zdrojů a taktéž okolních aspektů, velká kapacita bez nutnosti uzavřeného ekosystému, možnost masivní instalace technologií .
Nevýhody: Obtížné až nemožné maskování, může mít nejrůznější důsledky svou přítomností na okolí, vázána na konkrétní místo na planetě.

Cena: 130.000

Zadržovací stanice
http://vignette4.wikia.nocookie.net/stargate/images/d/df/WraithLab.jpg/revision/latest?cb=20080806121915

Jedná se o miniaturizovanou základnu s minimální osádkou, která slouží jako předsunutá, povětšinou lovecká neb obchodní základna. Jejím účelem tedy není primárně výzkum subjektů, ale jejich zajišťování ze svého okolí, pokud se jedná o dlouhodobě využitelné místo jejich obstarávání. Je tedy mnohem efektivnější nežli náhodné hony a únosy, třebaže je samo o sob může taktéž využívat. Zadržovací stanice tedy většinou není vybavena laboratoří, i když to není nutným pravidlem. Povětšinou se jedná pouze o segment cel k dočasnému zadržení subjektů, základny lovců či obchodníků s otroky a zásobovacím, přistávacím oddělením, případně nutnou obrannou platformou a samozřejmě skladem zásob a zdrojem energie.

Díky svému malému faktickému profilu může být zadržovací stanice stejně dobře maskovaná jako vault, byť z bezprostřední blízkosti bude objevena prvním návštěvníkem, není li na její maskování využita nějaká nákladná technologie. Nebo návštěvník zlikvidován, což ovšem může vést k potížím.

Počet vězeňských bloků: max 1
Vlastní maximální posádka: max 20 životních forem celkem

Zadržovací, nebo též lovná stanice, používá se pojem zadržovací, neb kromě ulovených kusů může držet kusy koupené, tedy zadržované, je většinou zásobována v určitých intervalech, při kterých je naopak odvážen živý materiál na domovskou základnu. Proto je její využití nejvyšší při používání orbitální stanice, kdy funguje jako centrální sběrný systém subjektů bez nutnosti obšírného a nejistého lovu při každém průchodu atmosférou, kdy stačí jen vyzvednou nashromážděné subjekty. Obdobné využití může mít na ostatních navštěvovaných planetách nebo méně frekventovaných místech planety jako separované základny. Třebaže jejich primárním účelem je lov, nákup, zkrátka distribuce a koncentrace subjektů. přesto zde mohou být subjekty umístěny i výzkumně, pokud je na stanici odporný personál, laboratoř nebo mechanizované automatické centrum pro výzkum.

Malá kapacita umožňuje použití laboratoře pouze na úkor vlastního ekosystému, tedy zavedení nutnosti pravidelného zásobování surovinami, zdroji či energií. Případně nutnost draží instalace laboratorních kapacit, neb volný prostor slouží v základu jako sklad, recyklační jednotky, zdroj energie případně zbrojnice či hangár.

Výhody: Lze jimi pokrýt velké oblasti a vzdálenosti bez nutnosti vlastního lovu nebo nákupu subjektů či zásob. Mohou fungovat i zcela autonomně na jiných planetách či oblastech a to skrytě i jako obchodní či lovecká centra. Koncentrují jednotky pro jednoduchou přepravu. Při investici do vybavení a technologií razantně podporuje efektivitu centrální základny.
Nevýhody: Titěrně nízká kapacita v základu. Absence prostoru pro laboratoře bez rozšíření, či na úkor jiných kapacit. Pouze v základních investicích méně efektivní nežli ostatní základny.

Cena: 20.000

Pán Jeskyně - 5. března 2017 11:20
Pán jeskyně Eiris

Cely základní instalace, obydlí pro vaše subjekty

Jedná se o základní instalace bez modifikací a úprav. Výzkumem, nákupy, kontakty či jinými způsoby lze získat i jiné druhy cel, či jejich vylepšení a modifikace. Zde vypsané jsou základní běžně dostupné a využívané verze, jenž jsou vám k dispozici.

Classics: Old age
https://bw-1651cf0d2f737d7adeab84d339dbabd3-bcs.s3.amazonaws.com/products/product_53410/product_image_full_68119.jpg

Klasické cely určené pro dva subjekty, což v jistých okamžicích může působit problematicky. Subjekty jsou zadrženy mechanickými mřížemi které jsou dálkově ovládány jednotlivě či jako celek. Veškeré zabezpečení je pasivní nebo musí být vykonávané živou silou nebo jinou mechanizací či počítačem.

Kapacita: 20 subjektů, po dvojicích
Vybavení či zabezpečení v základu/Šance úniku: +15%, zabezpečení pouze mechanické
Cena: 20.000 za blok

Plusy: levné, nenáročné na prostor, rychlé na pořízení a rozšíření
Mínusy: subjekty jsou umístěny po dvou, nízká bezpečnost, potřeba obsluhy

Helplessly
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/01/25/e0/0125e0a66c117abb0d3052dfc356d3bc.jpg

Tyto experimentální cely byly původně určeny pro důležité vězně a zajatce u kterých bylo potřeba dohlédnout na jejich izolaci a bezpečnost. Každá jednotlivá cela je napojena na vlastní počítač a ovládání, které zcela ovládá základní prostředí v cele. Z té je možné se dostat pouze po příkazu zadaném do dveřního počítače. Často napojeného ještě na nějaký druh zabezpečení jako je kód či snímač dlaně či sítnice. Subjekt lze opticky kontrolovat skrze průhlednou část.

Kapacita: 12 subjektů
Vybavení či zabezpečení v základu/Šance úniku: -25%, kontrola světla, teploty, vzduchu, tlakové senzory, tepelné senzory
Cena: 36.000 za blok

Plusy: poměr cena a výkon, bezpečnost, funkce
Mínusy: složitá obsluha, nízká kapacita, problematické rozšíření

Glass lab
http://marcelgonzales.de/prison01.jpg

Laboratorní cely původně určené k chovu a studování speciálních kusů bytostí, tvorů a zvěře. Každá cela má samostatné ovládání dveří a počítačem řízené separované klima, které lze nastavit podle potřeby. Uvnitř cel i vně jsou kamery, senzory a technické pomůcky napojené na počítač, vše v ceně, které umožňují zaznamenávání a kontrolu činnosti subjektů. Pokud chcete o svých subjektech něco zjistit či se vydat na dráhu výzkumu je tento systém ten pravý. Do každé cely lze vhánět plyn, sedativa, pouštět zvuky, ovládat světla, zaplavit vodou nebo naopak od těchto prvků odstavit, a celu zcela zatemnit, zneprůhlednit a podobně. Lze vpouštět elektřinu či radiaci, samozřejmostí je i odstínění vzájemných cel od sebe i okolí.

Kapacita: 8 subjektů
Vybavení či zabezpečení v základu/Šance úniku: -5%
Cena: 32.000 za blok

Plusy: naprostý přehled o subjektech a jejich plná kontrola prostředí, profesionální provedení
Mínusy: minimální kapacita upřednostňující kvalitu nad kvantitou, obtížné rozšíření

Last in life
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/06/37/9a/06379a546a89eee16fa6c11c67637839.jpg

Toto je skutečná laboratorní lahůdka jejíž využití je hlavně na orbitálních stanicích nebo tajných podzemních základnách nedocenitelné. Slouží totiž jednak jako samotné vězení a podpora života, tak jako jednotlivé separované laboratoře. Po otevření jednotlivých segmentů se zpřístupní vnitřní prostor v jehož protější stěně, samostatném mobilním zařízení, je vklíněna, integrována jednotlivá živá jednotka subjektu http://image.kmlg.jp/img/jun.2chan.net/b/src/1477177507982.png. Samotný subjekt nemá jakýkoliv vliv na své okolí a je dokonale petrifikován v mobilní stěně, která jej může dopravovat do jednotlivých laboratorních sekcí, pokud nejsou tyto součástí samotného segmentu. Nutné dokoupit a integrovat. Subjektu tak může být kromě vnějších podnětů jako je teplo, světlo či zvuk v jednotlivých segmentech měněno i mnoho jiných aspektů, včetně tepové frekvence, obsahu kyslíku v krvi nebo vstřikování různých látek do těla, nebo průnik sond. Plně integrované a vybavené segmenty zvládají provádět i brainwashing či inseminaci bez nutnosti otevření segmentu a kontaktu subjektu s okolním světem. Subjekt tak může být v segmentu plně automatizovaném uzavřen po zbytek svého života aniž by jeho obsluha nějak časově omezovala personál, probíhala prodleva mezi přípravami a transportem na různé procedury, nebo se bral ohled na jinak potřebnou regeneraci a odpočinek, neb všechny tělesné a životní funkce lze řídit dálkově. Naprosté bezpečí personálu a odloučení subjektu od okolí a všech podnětů zaručuje jeho plné využití v každém okamžiku až do jeho posledního dne a výdechu.

Jakákoliv absence volnosti, pohybu, projevů vlastní vůle, jinak běžné pro držení v jakémkoliv jiném druhu cel s více či méně volný prostorem pro subjekty, je často předmětem mnoha vtipů, nebo pojmenování tohoto druhu cel, či živých zdí. Označení Last in life je tedy spíše polo oficiálním reklamním a prodejním jménem, ale lze se setkat s desítkami jiných názvů, povětšinou ovlivněných vnějším uspořádáním, vybavením nebo situováním segmentů.

Subjekt lze samozřejmě ze segmentu, živé zdi vyjmout a umístit do cely, nebo do některého z přístrojů na pokusy či postupy, pokud není integrován přímo v segmentu, ale většinou se dává přednost plné, nebo alespoň většinové integraci, jenž zvládne obstarat vše potřebné, a tak subjektu nezbývá než s řevem a slzami vše snášet a čekat bláhově vysvobození či smrt, a zatím trpět zneužíváním a pokusy jimž nemůže vzdorovat. Nutno však podotknout, že po jisté době zaintegrování v živých zdech dochází k zbláznění a zešílení subjektu, takže po jisté době monotoní existenci je jejich vnímání a mysl zcela rozbita, udržujíc jen životní funkce. Proto je dobré subjekt čas od času rozptýlit, například znásilněním nebo porodem.

Kapacita: 9 subjektů
Vybavení či zabezpečení v základu/Šance úniku: -95%
Cena: 45.000 za blok

Plusy: částečně či plně automatizovaný blok jenž vyžaduje minimum obsluhy, široká škála sekundárního využití, bezpečnost a separování jednotlivých subjektů, nucené udržení při životě, lze provádět množství úkonů bez nutnosti transferu do laboratoře
Mínusy: vysoké náklady na pořízení, obtížné rozšíření, drahá instalace doplňků a technologií, malá kapacita subjektů, pořizovací cena jen za holou jednotku se základním vybavením

Pán Jeskyně - 4. března 2017 21:30
Pán jeskyně Eiris

B-Bílkovina, aneb vo co vůbec gou

***

B-Bílkovina
http://vtm.e15.cz/files/imagecache/dust_filerenderer_big/upload/aktuality/molekula_b_lkoviny_4f911a160a.jpg
B-Bílkovina je pomyslnou alfou a omegou hry, vašeho převážně ekonomického a výzkumného hnacího faktoru. Její přesný původ je neznámí, ale podle nepodložených a neověřených studií je její výskyt vázán na modré spektrum záření místního modrého trpaslíka, centrální hvězdy a proto se vyskytuje pouze a jedině v mozku několika místních druhů v zdejším solárním systému. A pokud si myslíte, že se jedná o mozky člověčic a elfek obou barev, máte samozřejmě pravdu! Nejspíše je vázána na inteligenci, tvrdila prvotní studie, neboť v mozcích jiných méně inteligentních živočichů se nevyskytuje, ale toto tvrzení je vyvratitelné samotnou praxí, kdy lze B-Bílkovinu extrahovat i z cela neinteligentních, nemyslících žen i ve vegetativním stavu, či blízko němu. Ovšem nějaká souvislost mezi mentálními funkcemi a B-Bílkovinou bude, ať již záměrná nebo náhodná, neb extrahace B-Bílkoviny z mozků subjektů je doprovázena poklesem jejich mentálních funkcí, byť toto může mít za důsledek samotné extrahování a nikoliv vázání B-Bílkoviny.

B-Bílkovina je uměle nevyrobitelná a dokonce se nevyskytuje ani v mozku jiných inteligentních tvorů kteří se do soustavy přemístí. O výskytu B-Bílkoviny v mutantech původní a nové rasy nejsou zatím žádné prokazatelné zprávy. Je li přenosná genetickým kódem na křížence, nebo dědičná i bez předpokládaného působení modrého trpaslíka je předmětem dohadů, ale ještě žádná studie toto nepotvrdila ani nevyvrátila.

B-Bílkovina je velice těkavá průhledná látka gelové řídké konzistence lehce nasládlé chuti a vůně, s možností jemně žlutého či růžového nádechu, což bývá ale nepravidelnou anomálií a povětšinou se setkáváme s její zcela čirou podobou bez závislosti na rase. Její životnost, přesněji použitelnost je velice krátkodobá a proto je ihned po extrahaci nutné ji zpracovat laboratorními postupy pro skladování, při němž vydrží v použitelném stavu a ponechání si všech vlastní po dobu čtyř pozemských týdnů, tedy 28 dní. Při použití hluboké kryogeniky lze životnost a použitelnost prodloužit až na šest pozemských měsíců, tedy 168 dní.

B-Bílkovinu která je již extrahována z mozku nelze teleportovat, tedy fyzicky lze, ale její vlastnosti budou znehodnoceny. Lze jí tedy přepravovat pouze pomocí přepravních kontejnerů v laboratorních nebo kryogeních podmínkách. Oproti teleportaci pro ní vstup do hyperprostoru nepředstavuje problém. Podle neověřených a zatím kusých informací se pracuje na speciálním teleportéru, spíše přesněji přenosném paprsku časově fázového posunu, jenž by měl umožnit její přepravu podobně jako teleportér, ovšem tyto informace jsou zatím nepodložené a mlhavé.

...

B-Bílkovinu lze ve hře téměř kdykoliv proměnit na zdroje, ať už kredity, tedy peníze, ať již odprodejem do centrální laboratoře, tak nejrůznějším institucím, od soukromníků po překupníky, tak jako předmět směnného obchodu, je li dějově přípustný. Také ji lze využít na výzkum a nákup nových technologií, jednak jako výzkumné médium nebo jako platidlo. Jedná se o dodatečný druh měny, jakési prémiové dějové komodity, která vám může otevírat jinak nedostupné cíle a možnosti. Je zkrátka ceněná pro své zcela jedinečné vlastnosti.

A ano, vím, že jsem je nevypsala, ale přeci vám nevezmu tu radost z výzkumu a bádání, a rozkrývání děje. Smajlík!

...

B-Bílkovinu lze získat pouze dvěma jedinečnými způsoby, které si podrobně přiblížíme. Jedná se o extrahaci pomocí Brainwashingu, a za drastické metody použití Disintegračně-Transmolekulárního B-Modulu, zkráceně zvaného jako DéTéBé či DéTéBéeM proces.

Ještě před vysvětlení jednotlivých metod je třeba říci, že B-Bílkovina je v mozku přítomna permanentně, jsou li pro její výrobu vhodné i když zatím neznámé podmínky, lze ji tedy z mozku extrahovat téměř v neomezeném množství její přirozené obnovy, ovšem existuje stav, při kterém je produkce B-Bílkoviny v těle značně podpořena a tedy je její extrahace jednoduší či přinejmenším výnosnější v poměru vynaloženého úsilí s zisku. Oním stavem je, překvapivě, gravidita.

Brainwashing
http://www.hentai-foundry.com/pictures/user/TheKite/477636/Bad-End-Vault-Girl-Alexia-Grey
Nutno říci, že samotný proces extrahace je pouze jedním z aspektů brainwashingu a toho lze provádět za množstvím jiných účelů a cílů, od zlomení odporu či mysli cíle, až po proměnu v sexuálního otroky nebo sexuální hračku či předmět. Ovšem samotný proces brainwashingu je jediným ze dvou postupů jak z mozku vyextrahovat B-Bílkovinu.

Nejrůznější postupy a procesy se můžou různit v závislosti na technice, ale nejčastější procedura spočívá v upoutání subjektu do křesla, mající několik výhod proti lehátkům, a zafixování jeho hlavy bez jakékoliv možnosti pohybu a odporu, spolu s tělem a končetinami. Následně do mozku subjektu proniknou tenké dlouhé jehly, nebo nano mikroskopické ostré hadičky, či jakákoliv kombinace těchto předmětů a zaměří se do cílových oblastí. K průniku nejčastěji dochází ušima a nosem, méně častěji ústy a ve vzácných případech očima, tedy místy kde nedochází k žádnému nebo minimálnímu poškození lebky. Následně je spuštěn složitý proces aplikace chemikálií, elektrických stimulů, uměle vyvolaných zvukových, sluchových či jiných smyslových vjemů které podporují produkci a separaci B-Bílkoviny v mozku. Nejvíce účinným se ukázalo sexuální vzrušení nebo násilné uspokojení, orgasmus, který plně překonává všechny ostatní metody, byť může být přidruženými vjemy ještě podporováno separování či produkce. B-Bílkovina je poté přímo z mozku odváděna do přístroje k zpracování.

Stejně jako mnoho jiných postupů i brainwashing trpí postupným snižováním výnosů, díky vznikající resistenci na probíhající proces, a proto je pro herní mechanismus zaveden následný převod:

Každý brainwashing poskytuje přesně 1 jednotku B-Bílkoviny, ovšem její získání vyžaduje narůstající dobu extrahace. Čímž se po určité době stane méně výnosnou na používanějších subjektech z hlediska délky potřeby času k procesu. Samozřejmě tato situace je počítána bez sekundárních vlivů jakými je zmíněná gravidita. Samotná tabulka výnosů je následovná:

1. brainwashing 30 minut = 1 B-Bílkovina
2. brainwashing 60 minut = 1 B-Bílkovina
3. brainwashing 90 minut = 1 B-Bílkovina
4. brainwashing 120 minut = 1 B-Bílkovina
atd.

Až do maxima 300 minut = 1 B-Bílkovina
Následné extrahace se budou odehrávat vždy v rozsahu 300 minut bez ohledu na četnost.

Jak však bylo zmíněno, gravidita samotná navyšuje produkci B-Bílkoviny v mozku. Proto je velice výhodné extrahovat B-Bílkovinu z mozku gravidních samic, neboť její výnosnost je pak násobně vyšší. Produkce B-Bílkoviny, tedy její extrahace je navýšena o +1 B-Bílkovinu za každý trimestr gravidity subjektu. Počítá se základní nemodifikovaný čas převedený na poměr skutečné gravidity. Jinými slovy, subjekt s urychlenou graviditou v třetím týdnu skutečné gravidity, ale odpovídající druhému trimestru bude produkovat jako gravidní v druhém trimestru. Zvláštností je také to, že světlé a temné elfky mají těhotenství i na čtvrtý a u temných dokonce pátý trimestr, což znamená produkci až +5 jednotek B-Bílkovin v pátém trimestru.

1. trimestr +1 B-Bílkovina za brainashing
2. trimestr +2 B-Bílkovin za brainashing
3. trimestr +3 B-Bílkovin za brainashing
4. trimestr +4 B-Bílkovin za brainashing, jen temné elfky a světlé elfky
5. trimestr +5 B-Bílkovin za brainashing, jen temné elfky

Je tedy mnohem výhodnější extrahovat B-Bílkovinu z gravidních samic, byť samotné čekání na tuto drobu nemusí být tím nejefektivnějším a nejekonomičtějším řešením, neb za dobu prvého a druhého trimestru může subjekt projít desítkami, ne li stovkami brainwashingů a extrahací. Záleží tedy na ekonomických plánech a možnostech, kapacitě přístrojů a subjektů.

Již zmíněnou nevýhodou brainwashingu je pokles mentálních funkcí a inteligence subjektů, ale pokud jsou drženy jen pro dva účely, tedy tři, extrahaci B-Bílkovin, graviditu a jako sexuální hračky, nepředstavuje to výrazný problém. Pokles mentálních funkcí se zdánlivě odráží v množství vyextrahované B-Bílkoviny, ale nebylo to ještě potvrzeno a studie vykazují jisto nepravidelnost a abnormalitu, takže se nejspíše jedná o jistou měrou náhodný vliv, byť dozajista s brainwashingem spojený.

Disintegračně-Transmolekulární B-Modul
Jak bylo prokázáno a zmíněno, nejvíce B-Bílkovin se vyskytuje v mozku ve vysokém stádiu gravidity. Není přesně známo proč tomu tak je, ale nejspíše to mimo jiné je spojeno se samotným porodem a mozkovou aktivitou nového života. B-Bílkovina podle jistých odhadů u novorozeňat nastartovává a aktivuje některé mozkové pochody poté co je plod oddělen od těla matky které jej vyživuje a zajišťuje tělesné pochody. A asi tušíte, ano, že B-Bílkovina se také vyskytuje v samotných novorozeňatech. Ovšem díky své těkavosti a rozběhnutí myšlenkových a tělesných procesů novorozeněte se v jeho oběhu a mozku vyskytuje pouze po velice krátkou dobu, kdy je následně tělem vstřebána a využita, a tedy nadále nedostupná. Z novorozeněte je tedy třeba jí získat, extrahovat ve velice krátké době po porodu.

Člověčice - do 24 hodin
Světlé elfky - do 36 hodin
Temné elfky - do 48 hodin

Ovšem pro získání B-Bílkoviny z celého tělního systému novorozeněte je nemožné získat B-Bílkovinu způsobem který by byl tak šetrný jako brainwashing. A proto je nutné používat Disintegračně-Transmolekulární B-Modul, jenž v základní verzi má podobu velké většinou skleněné pece, nebo mikrovlnky. Novorozeně je do DéTéBé umístěno a následně rozloženo na molekulární úrovni kdy těkavé molekuly B-Bílkoviny jsou jednoduše extrahovány od ostatního materiálu v podobě dalších molekul. Rozložení je velice rychlé, a lze jím tedy zpracovat ohromné množství novorozeňat v krátké době, oproti brainwashingu, byť naopak zde nastává časová prodleva s vývojem plodu. Proto je toliko nejčastěji používán plod uměle urychlený na vývoji v děloze matky. O tom je mnoho různých výzkumů a techniky dostupné z různých zdrojů. Je li samotný rozklad bolestivý či nikoliv není mnoho informací, ale lze usoudit že jisté reakce jsou vnímány neb tkáň těla se rozpadá rychleji nežli B-Bílkoviny a na ně navázané mozkové tkáně.

Zisky v základní nemodifikované formě DéTéBé odpovídají době gravidity upravenou koeficientem

Člověčice = 270 B-Bílkovin, -11 každou hodinu
Temná elfka = 450 B-Bílkovin, -9 každou hodinu
Světlá elfka = 360 B-Bílkovin, -10 každou hodinu

_________________________________________________________________________________________

Závěrem je tedy nutné říci, že je optimální nalézt ideální poměr v kombinaci brainwashingu, a extrahaci B-Bílkovin z gravidních i negravidních subjektů, využívání DéTéBé modulů, a ponechávání plodů na další generace k následnému opakování obou procesů na nových generacích. Za pomoci dozrávajících technologií a urychlení gravidity i růstu jsou totiž nové generace otázkou měsíců nikoliv let.

Hra vás tedy bude tlačit, v jistých ekonomických ohledech, k provádění brainwashingů na nebohých subjektech, a cyklicky je uvádět do stavu gravidity, ať už za účelem rematerializace DéTéBé plodů, vychování dalších generací subjektů a jejich počtů k následným brainwashingovým extrahacím, nebo k samotnému navýšení gravidity a tedy zvýšení výnosů na B-Bílkovině.

Samozřejmě se nejedná o jediné využití gravidity a vymývání mozku, ale z ekonomického hlediska nabízí možnost motivace a využívání. Je jen na vaší chuti, situaci a morálce, zda jejich výhod využijete. A vězte, hrajete postavu, nikoliv sebe, ne v našem světě a s naší morálkou, ale zcela jiné bytosti s jinou morálku a hodnotami. Ony by neváhaly! Vím to, vymyslela jsem je! Smajlík!

Gratuluji všem kdo se dočetl až sem!

Pán Jeskyně - 4. března 2017 11:48
Pán jeskyně Eiris

Solární systém

***

Oběžnice 1
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/9f/42/0c/9f420c3458c8dfdcba9f7f03a94a6293.jpg

Druhá největší, ale nejhmotnější oběžnice v soustavě, domovská planeta člověčic. Její podnebí je převážně teplé až horké, ale s ohromnými rozdíly díky husté atmosféře a nadmořské výšce. Zatímco oblasti náhorních plošin jsou suché a vyprahlé, opačně tomu je v nížinách a prohlubních které doslova trpí horkou vláhou a vlhkostí. Podmínky na planetě jsou poněkud extrémní, sestávající z období větrů až orkánů, jenž téměř nepřetržitě vanou náhorními oblastmi, zatímco místa v nížinách a roklinách jsou sužována často nehybným oparem par. Některé nížiny jsou hluboko pod úrovní jediného menšího jižního oceánu a rozléhají se na ohromných plochách, stejně jako náhorní plošiny, zatímco naopak některé úžlabiny jsou úzké, ale dlouhé a hluboké. Místní flóra ale i fauna ve vázána na nížiny a prohlubně, i když ani vyprahlé pláně nejsou zcela bez života. Planeta nese mnoho roztroušených měst člověčic, jenž převážně pracují jako zracovatelky kovu, hornin a surovin pro potřebu svých blízkých oblastí poblíž náhorních pločin a útesů, neboť nížiny jsou na suroviny mnohem chudší nežli náhorní pláně.

Energie: +400% větrná energie na náhorních plošinách
Zdroje: +200% různé běžné kovy na náhorních plošinách
Flóra a fauna: +50% HP fauna, +200% výnosnost flóra, 5% šance na endemický druh vysoké kvality nebo zvláštnosti
Úroveň technologie: 20. až 30. léta 20. století

Je nutné počítat s hustou atmosférou, četnými bouřemi a také se vzdálenostmi a odloučením jednotlivých míst na planetě oddělených náhorními planinami. Každá enkláva tak působí samostatně bez centralizovaného systému či vlády a může z rostlinného i živočišného pohledu tvořit velice křehký ekosystém velice snad no narušitelný.

***

Oběžnice 2 + Průvodce
http://vignette4.wikia.nocookie.net/swfanon/images/e/e4/KatholPlanet.png/revision/latest?cb=20141021032730

Nejmenší planeta v solárním systému, a také jediná která má přirozenou oběžnici, průvodce. Měsíc samotný je vcelku nezajímavý i když pro těžaře by tomu možná bylo jinak, neboť je převážně kovový a toto samotné je důkazem, že byl planetou zachycen místo toho aby vznikl z jejího vlastního materiálu. Planeta samotná je z velké části pokryta oceány, přesněji jednou téměř celistvou masou vody z níž vystupuje množství ostrůvků, souostroví a mikro kontinentů. Na planetě není žádný celkově hutný velký kontinent, i když některé shluky ostrovů a pevnin tak na první pohled působí. Oceán je až na některé výjimky mělký, tedy na planetární poměry. Zvláštností je, že severní pól planety je mnohem teplejší nežli jižní, třebaže ani ten není zaledněn. Planeta je domovinou temných elfek, třebaže o jejich samotném původu a genetické podobnosti s obyvatelkami třetí oběžnice panuje mnoho nejasností. Podnebí planety je na severu převážně tropické, k jihu se měnící v mírné až chladné, bažinaté. Na planetě nejsou konstantní roční období, ale oblastní výkyvy závislé na proudech v oceánech a tím spojené povětrnostní podmínky a tepelné změny. Dle všech indícií je tato zvláštnost zaviněna jádrem planety jenž není přesně ve svém středu nýbrž vychýleno do eliptického rotujícího tvaru, což spolu s eliptickou oběžnou drahou vede k nárazovým změnám proudů i povětří stejně elektromagnetickému působení. Přesto lze v těchto zdánlivě náhodných cyklech vysledovat jasnou pravidelnost, jenž vysvětluje vznik i udržení života na planetě i její stále trvající existenci.

Energie: +400% přílivová energie na mělčinách
Zdroje: +300% živočišných zdrojů na mělčinách, +300% rostliných zdrojů na mělčinách
Zdroje: 50% šance na +200% vzácné prvky a kovy na měsíci, 50% šance na +400% různé běžné kovy na měsíci
Flóra a fauna: +50% plodnost vodní fauna, +500% výnosnost vodní flóra
Úroveň technologie: raný novověk se slabou magií

Díky vychýlené magnetosféře je jakákoliv rádiová komunikace na planetě velice nevypočitatelná a nejistá a dosahy skenerů jsou minimální či jejich výsledky naprosto nespolehlivé. Variabilita výsledků roste se vzdáleností a zaměřenou plochou. Značný elektronický šum na pozadí ruší komunikaci skrze atmosféru, včetně teleportačních zařízení.

***

Oběžnice 3
http://vignette1.wikia.nocookie.net/galacticafanon/images/8/8a/Tauron.jpg/revision/latest?cb=20110517112142

Největší oběžnice v planetární soustavě, třetí planeta, domov světlých elfek. Přestože je planeta největší, není nejhmotnější a právě toto se podepsalo na jejím povrchu, který je velice nízce zvrásněn, a kromě pohoří na jižní polokouli, jenž nejspíše vzniklo meteoritickou, nikoliv seismickou činností je planeta téměř rovná, tedy kulatá. Výškové rozdíly jsou v planetárním měřítku minimální téměř po celém povrchu. Celou planetu tak pokrývají skupiny lesů, bažin, blat, mokřadů a velkých sladkovodních jezer v několika vzácných prohlubních. Na planetě není žádný opravdový oceán i když některá největší jezera mohou mít status vnitrozemských moří. Velká a hustá vegetace zakrývá povrch planety tak dokonale, že vodní plocha na zarostlých oblastech studených pralesů a mokřadů není z vesmíru vůbec vidět a vypadá tak mnohem méně zatopena nežli ve skutečnosti je. Moře jsou v několika prohlubních hluboká, ale jezerní a zaplavené oblasti představují spíše permanentní předěl souše a vodstva. Třebaže by se díky těmto podmínkám zdál možný život na planetě idealizovaný do vysoké tropické variability, opak je pravdou, chladné lesy neoplývají toliko rozmanitostí flóry a fauny, jako její gigantizmus. Na planetě není mnoho nerostných surovin v rovnoměrném zastoupení, existují zde však velice bohatá, avšak řídce zastoupená ložiska vzácných kovů a prvků. Podnebí je poměrně chladné, ale nikoliv vyloženě studené.

Energie: fosilní energie +100% kdekoliv
Zdroje: 25% šance na +500% fosilní paliva na náhodných místech, 5% šance na +500% vzácné prvky a kovy na náhodných místech
Flóra a fauna: gigantismus +300% HP fauna, 10% šance na reliktní pozůstatky vysoké kvality a ceny
Úroveň technologie: pozdní středověk se slabou magií

Gigantismus tvorů na této planetě je velkým problémem, ať již se jedná o obří hmyz, tak megatérium různých savců či plazů. Pokud není stavba, základna nebo jiný objekt dostatečně zabezpečen, dochází velice rychle k jeho poškození místní faunou i flórou, kdy jej mohou poškodit kořeny či šlahouny rostlin. Druhým velkém problémem je absence pevného a hutného konstantního podloží na velkých oblastech, takže jsou zcela nevhodná pro přistání vesmírných plavidel, zbudování základny nebo jen pohyb po planetě jiným nežli leteckým způsobem, který je naopak omezen hustou a všudypřítomnou vegetací a mega životními formami. Což činí průzkum ze vzduchu či skenery životních forem značně nespolehlivé.

***

Oběžnice 4
http://previewcf.turbosquid.com/Preview/2014/07/04__09_46_45/1.jpg3a04fc0f-8e1a-43e8-b260-34c9f92c19ecLarge.jpg

Druhá nejmenší a současně nejvzdálenější oběžnice planetárního systému. Její velká část je permanentně pokryta ledovou krustou s výjimkou oblasti kolem rovníku a přilehlého pásu. Dalšími místy kde není ledový příkrov permanentní jsou oblasti kolem geotermálních průduchů vyvěrajících horkých vod a par. Atmosféra na planetě je řídká, ale umožňuje udržení života a tepelnou izolaci planety proti prudkým výkyvům nočních mrazů a denního zvýšení, přesto neposkytuje zdaleka dokonalou ochranu a podmínky na planetě jsou více nežli drsné. Pro jakoukoliv základnu nebo návštěvníky je důrazně doporučeno se spoléhat na vlastní zdroje tepla a vzduchu, i když nouzově lze přežít i bez nich, pokud tedy neumrznou. Tudíž je většina života situována zvláště na průduchy, sopouchy, gejzíry a okolní oblasti, a úzký pruh kolem rovníku. Variabilita života není nijak pestrá na rody a druhy, ani nepatří k vyšším vývojovým stupňům. Většina pozemní flóry a fauny je zastoupena v podobě řas, lišejníků, jednobuněčných organismů a bezobratlých živočichů měkkýšů a korýšů. Neexistuje zde žádný hmyz nebo strunatci. Vodní flóra a fauna je mnohem bohatší co do druhů a rozmanitosti třebaže je zde zastoupena převážně škála nižších rostlin a vodních hub, z fauny poté i nadále zastupují život jen měkkýši a korýši bez strunatců, krom jednobuněčných organismů. Zvláštností místního života je existence forem jak na bázi uhlíku tak síry.

Energie: geotermální energie +400% v oblasti průduchů a gejzírů
Zdroje: 25% šance na +200% vzácné prvky a kovy v oblasti průduchů a gejzírů, 25% šance na +900% různé běžné kovy v hlubiných ložiskách pod povrchem
Flóra a fauna: vývojový stupeň +100% na výzkum mutagenu daných druhů a mutantů
Úroveň technologie: -

Podnebí planety je díky řídké a chladné atmosféře velice drsné a nepříliš vhodné na dlouhodobý pobyt bez ochranných pomůcek a materiálu. Ledové desky pokrývající oba dva póly a přilehlé oblasti až k obratníkům jsou v neustálém pohybu driftováním a slapovými silami, kdy dochází k drtivým lomům a vzájemnému srážení či překryvu, takže je téměř nemožné je nějak bezpečně využít nebo mapovat. Využitelný prostor se tak naskýtá a nachází jen v oblasti kolem rovníku po obratníky. Seismická aktivita je na planetě značná, ale díky permanentnímu pokrytí ledovou krustou nepředstavuje závažnější problém, třebaže s jistými aktivitami zemětřesení je nutné počítat. Nejvyšší intenzita je pod dvojicí pólů, což vysvětluje zatopení planety oceánem i neustálý pohyb obou polárních ledovců nad oceánem, vázaných jen na pevninské oblasti.

Pán Jeskyně - 3. března 2017 21:37
Pán jeskyně Eiris

Základní rasy

***

Člověčice
https://www.8muses.com/comix/picture/280883/vaesark-comics/cgs22-powergirl/64

Jejich domovskou planetou je první oběžnice v soustavě. Jejich výhodou je velice krátká doba gravidity, a tedy jejich skoro nevyčerpatelný zdroj na první oběžnici pro nejrůznější pokusy.

Gravidita v základu: 270 dní
Mentální kapacita v základu: 100 IQ
Fyzická výdrž v základu: 120 HP

Výhody: Ozařování: 50% šance na 200% účinnost je li ozařována, aplikováno jednorázově

***

Temné elfky
https://www.8muses.com/comix/picture/280759/vaesark-comics/cgs20-zeerith-and-triss/60

Původem z druhé oběžnice v soustavě je rasa temných elfek. I když je to sporné, neboť se může jednat o odloučený genom světlých elfek původně z třetí oběžnice, vzdálený od sebe několik tisíc let. Jejich gravidita je nejpomalejší ze známých ras soustavy, ovšem tuto skutečnost plně vyvažují svojí genetickou kvalitou a fyzickými atributy.

Gravidita v základu: 450 dní
Mentální kapacita v základu: 140 IQ
Fyzická výdrž v základu: 100 HP

Výhody: Předběžné testování: Všechny efekty a postupy použité předtím na světlých elfkách mají 200% účinnost na temné elfky, nebo je jejich časová náročnost či prodleva snížena na 50% není li možné navýšit efektivitu

***

Světlé elfky
https://www.8muses.com/comix/picture/280339/vaesark-comics/cgs13-lianna-and-seldanna/60

Světlé elfky pocházejí z třetí oběžnice v soustavě. Jejich výhodou je kratší doba doba gravidity nežli je tomu u temných elfek, a mohou tedy sloužit jako pokusné subjekty technologií a postupů jenž budou následně použity na temné elfky.

Gravidita v základu: 360 dní
Mentální kapacita v základu: 120 IQ
Fyzická výdrž v základu: 80 HP

Výhody: Vymývání mozku: 25% šance na 400% účinnost je li vystavena brainwashingu, aplikováno jednorázově

***

Mutantky
https://www.8muses.com/comix/picture/514385/vaesark-comics/cgs42-fallen/60

Mutantkou se rozumí jednak kříženkyně ze dvou původních ras, tak kříženkyně jiné rasy nežli původní, či subjekty vystavené enormní dávce radiace a chemikálií, že došlo k změně jejich genetického kódu. Na oběžnicích se přirozeně nevyskytují, lze je utvořit pouze po umělém procesu a vývoji.

V případě kombinace dvou ras, se vychází z průměru obou jedinců.

Gravidita v základu: dle mutagenu dní
Mentální kapacita v základu: dle mutagenu IQ
Fyzická výdrž v základu: dle mutagenu HP

Výhody: Mutagen: 50% šance na získání 50% výhodnějších atributů, 25% šance na získání 75% výhodnějších atributů

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog