Charmed - Next Generation 2 (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed - Next Generation 2

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Hra navazuje na předchozí jeskyni Charmed - Next generation.
Po dlouhých roztržkách mezi Devítkou a Charlesem – novým Zdrojem Všeho Zla s krví Halliwellů, zaútočil Charles na svatbu Tamory a Damona, kterou proměnil v masakr. Halliwellové se rozhodli, že je třeba Charlese zastavit jednou a provždy a šli po něm.
Devítka dokázala vyhrát, avšak za strašlivou cenu – Wyatt se obětoval, aby mohl být Charles zničen. Wyattův osud byl totiž propojen s tím Charlesovým a dokud by žil, Charles by pokaždé ožil. Melinda byla pohlcena zlem z používání démonických schopností, jelikož ji Tribunál připravil o její vlastní, Henryho ovládl jeho vnitřní démon a po bitvě oba dva zmizeli. Skutečným vítězem té bitvy tak bylo zlo.
Postavy a detaily v nástěnce.

Klíčová slova:

čarodějky, charmed, next generation, další generace, Chris, Melinda, Prue, Tamora, Kat, Henry, Patrisha, Penny

Jaké hráče:

Zkušené hráče schopné hrát jednou týdně a pokaždé když to nepůjde mi dají vědět. Nechci začátečníky, kteří to teprve zkouší, pokud nejsou skutečně dobří.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Před odesláním samotné přihlášky mě prosím nejprve kontaktujte poštolkou. Volné postavy: Prudence Johhna Patrisha Parker Penny Peyton Kat Henry Jr. Prioritní postavy: Melinda, Prue, Kat Pro více z předchozí hry navštivte http://carodejky-dalsigenerace.wikia.com/wiki/%C4%8Carod%C4%9Bjky_-_Dal%C5%A1%C3%AD_generace_Wiki
Hráči: (4/8) Fluffy, Goodboy, Neera, Sharkozis

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Prudence Johhna Halliwellová - 25. června 2017 20:36
Prudence Johhna Halliwellová

Usměju se na něj, když mě začne utěšovat. "Lezeš mi do hlavy?" Zeptám se pak. "Jsem si téměř jistá, že jsem nic takového neřekla. Alespoň nahlas ne. Ale jak jsi nakonec řekl, jen jsem nic protidémonského nepřipravovala dlouho."

Převezmu si od něj recept a letmo jej očima projedu. Nakonec začnu s jeho přípravou.

"A... jak se má tvoje matka?" Zeptám se jen tak mimochodem aby řeč nestála...

Pán Jeskyně - 25. června 2017 20:15
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To všechno se vrátí. Ta moc nespočívá v tom, jak se lektvary dělají. Stač následovat recept. I smrtelník by mohl smíchat všechny potřebné přísady, ale dostal by jen nechutnou a pravděpodobně jedovatou břečku,“ usměje se povzbudivě Cord. „Tahle schopnost ti nikdy odebrána nebyla. Jen aktivní schopnosti, stejně jako se to kdysi stalo tvojí mamce Phoebe. Jen když jsi ji nepoužívala, trochu zrezivěla.“ Podá jí lístek s přísadami na lektvary.
„Tyhle v knize nejsou, ale dopíšu je tam. Jsou dost užitečné.“

„Já vím, že budeš muset jít,“ přikývne Kat s porozuměním. „Ani mě se to nelíbí, ale musíš připustit, že v tuhle chvíli je jediná stopa, co máme. Máma po víc než roce v Magické škole Henryho najít nedokázala a ani já, na to, že jsem v Podsvětí víc, než by se na jakéhokoliv Halliwella slušelo,“ zakření se rozpačitě. „S Chrisem zkus Aljašku,“ přetlumočí Tamm myšlenku, kterou zachytila z podkroví. „Pozdravuj Damona.“ Obejme sestru jako rozloučení a chystá se zamířit do podkroví. Tamm možná dokázala opustit myšlenku na ztraceného bratra a sestřenici, kvůli normálnímu zdání, ale ona ne. Věnovala jejich nalezení až příliš mnoho.

Tamora Halliwell-Shellmanová - 22. června 2017 19:34
Tamora Halliwell-Shellmanová

„Úplně nevím, jestli na něj chci spoléhat,“ nakrčí pochybovačně nos a mechanicky si posune brýle výš po nose.
„Hm. Možná mu jenom nechci dát najevo, že si může připlachtit kdovíodkud, písknout si a my se všichni postavíme do pozoru,“ připustí po chvíli upřímně. Ono lhát nebo zapírat Kat je jako zkoušet lhát sama sobě.

Unaveně se pousměje, zapře se dlaněmi o stehna a s povzdechem se zvedne.
„Vážně se musím vrátit,“ broukne omluvně, „Ale budu dávat pozor a Chrise si beru na starost, spolehni se. Až budu něco mít, tak se zastavím.“

Prudence Johhna Halliwellová - 21. června 2017 12:32
Prudence Johhna Halliwellová

Poslouchám jeho výklad. Vypadá to, že má všechno do detailu připravené.
"Pustím se do přípravy lektvarů pro Melindu." S Cordovou pomocí by se mi mohly vrátit i nějaké zapomenuté věci v přípravách lektvarů.

"Moc jsem nad tím nepřemýšlela, ale možná to mohlo mít něco společného se ztrátou mých vlastních schopností. Jinak nevím."

Pán Jeskyně - 18. června 2017 21:02
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tohle je detoxikační lektvar pro Chrise,“ ukáže Cord na plnou lahvičku. „A tohle,“ naplní další lahvičku. „Je lektvar oddělující dobro a zlo od sebe pro Henryho. Ještě potřebuji udělat ničící lektvar pro toho jeho vnitřního démona, ale na to budu potřebovat Henryho maso, aby fungoval, a pak ještě ničící lektvar na démona, co dal Melindě to prokleté tetování a osvobozující lektvar pro ni,“ vysvětlí Prue Cord ochotně.
„Jinak, Chris je na Aljašce, Henry zapečetěný, a co se Melindy týče… nepřemýšlela jsi někdy, proč už nejsi taky zlá? Máte Moc Tří a jste spolu propojené. Melindino obrácení ke zlu už dávno mělo obrátit i tebe a Tamoru,“ nadhodí Cord Prue otázku k přemýšlení.

„Myslím, že není zcela nutné, abychom chodily za Staršími. Cord ví, kde je Henry, Chris, i Melinda,“ vysvětlí sestře prostě. „Nebo alespoň tvrdí, že to ví. Takže asi stačí se ho jen zeptat, když prohlašuje, že přišel dát rodinu dohromady.“ Na chvíli se odmlčí. „A já chci dostat Henryho zpět. I Mel. Obětovala jsem jejich hledání a nalezení až moc,“ řekne váhavě. „I když jsem něco získala,“ dodá téměř šeptem a poměrně neochotně,

Tamora Halliwell-Shellmanová - 17. června 2017 14:08
Tamora Halliwell-Shellmanová

„Musím se hlavně vrátit, než se někdo začne vyptávat,“ namítne věcně a nevesele se ušklíbne: „Za zažívací problémy to můžeš vydávat jenom do určité doby.“
Povzdechne si a se sklopenýma očima si bezmyšlenkovitě začne hrát s cípem hedvábného šátku, který má přehozený přes ramena.
„Ale jo, Chris mě štve, stejně jsem měla v plánu mu tohle schovávání už nějak zatrhnout, když už ani nedodržuje naši domluvu,“ přisvědčí neadresným pokýváním hlavou, „Zkusím zatlačit na Sandru. I když jsou teď bez schopností, minimálně Bianca je pořád potenciální Světlonoš a skrz to bych ji... počkej, cože?“ zarazí se konečně uprostřed věty, nechápavě se zamračí a zmateně se na sestru ohlédne.

Prudence Johhna Halliwellová - 12. června 2017 22:53
Prudence Johhna Halliwellová

"Dobře.." Zopakuju po ní trochu zklamaně. "... Jdu nahoru za Cordem." Oznámím svůj záměr a vydám se opět do schodů.

"Už to tak vypadá. Co tu kuchtíš?" Zeptám se, přistoupím k němu a prohlížím si obsah lahvičky.
"Říkal jsi, že chceš dát rodinu zase dohromady, a že víš, kde jsou ostatní? Můžeš to trochu rozvést? Jako, kde tedy jsou a jak to chceš udělat?"

Pán Jeskyně - 12. června 2017 22:08
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Dobře,“ odpoví Kat Prue jedním slovem. Zdá se, že je to odpověď jak na otázku jak se drží, i na to, že pohřeb zařizovat nemusí.

Nahoře Prue najde Corda nad bublajícím kotlíkem, ve kterém něco krátce vybuchne. Na stole má připravenou jednou lahvičku plnou nějaké bahnité tekutiny odporně šedohnědozelené barvy.
„Ha! Pomoc?“ zeptá se s nadějí Cord a zakašle při vdechnutí výparů z lektvaru který právě vaří.

„Možná,“ připustí Kat. „I když to nevypadá, že tu bude zrovna klid, s tím naším návštěvníkem z budoucnosti. Neskočíš se podívat za Chrisem? Z toho co říkal to vypadalo, že na tom není úplně dobře, a nechci, aby to dvojčata nějak odnesla. A já zatím zjistím, co ví o Henrym a Melindě. Co ty na to?“ nadhodí Kat sestře mírně a zcela tím odvede pozornost od sebe, ale už ne od myšlenek, které z ní prosakují.

Tamora Halliwell-Shellmanová - 9. června 2017 19:47
Tamora Halliwell-Shellmanová

Setká se s Kat na schodech a s omluvným pousmáním jí vtiskne do rukou podepsané smlouvy. Konečně začíná být schopná dívat se do tváře realitě, ale podívat se na jména v těch papírech ještě úplně odvahu nemá.

„Znáš to,“ na kratičký okamžik uhne pohledem. Jako by to nevěděla. Mluvily o tom každou chvíli. Věděla, jak moc se Kat poslední dobou zdráhá vyprávět, tak často společná setkání vyplnila nezávazným tlacháním o vlastních středomořských historkách. Ale dobře ví, proč se ptá.
„Žhnoucí slunce, zlatý písek, modré moře, zaváté památky,“ pokrčí rameny a jedním dechem pokračuje, aniž by změnila tón, „Hora práce, prázdná lednička, nevyprané ponožky...“ pousměje se stisknutými rty, „Máme se dobře. Myslela jsem, že bys s náma mohla pobýt pár dní třeba mmezi svátky, budeme mít oba volno.“
Odmlčí se, když se k nim připojí Prue, několikrát přikývne nad jejími zprávami. Zlehka přejede dlaní po hřbetu sestřiny ruky, když se musí vrátit ke svým vlastním pocitům.

Prudence Johhna Halliwellová - 24. května 2017 21:37
Prudence Johhna Halliwellová

Jo, bohužel jo. Nedověděla jsem se od něj nic. Je až pozoruhodně disciplinovaný. Mám z něj nepříjemný pocit, ale možná je to jen okolnostmi prvního setkání. Třeba opravdu je z rodiny. Ale to ukáže čas... Naneštěstí.

"Dobře mami, děkuji ti za to. A vyřídím to Kat. Mrzí mě, že jsem se neozvala a teď ještě s touto zprávou... Ahoj." Váhala jsem, jestli se mám zmínit i o Cordovi, ale nakonec jsem si to nechala pro sebe.

Vydýchám se a půjdu najít sestřenky. Kat najdu v obýváku. "Volala​ jsem matce a řekla mi, ať necháme pohřeb na nich jako na dětech... Jak to zvládáš Kat?" Optám se.

Po rozhovoru se vrátím zpátky na půdu zkontrolovat hosta.

Pán Jeskyně - 23. května 2017 22:21
Pán jeskyně l.i.c.h.

Kat s Cordem nahoře osaměli. Její synovec se nadechl, ale Kat se k němu otočí zády. Ona měla v tuhle chvíli svoje povinnosti, a s čím přišel z budoucnosti ji nezajímá. Chytí dědovo tělo a přenese se s ním do obýváku, kde ho uloží na gauči, aby nečekal na pohřebáky na půdě. Cord zůstane na půdě a pustí se do přípravy potřebných lektvarů. Však oni přijdou.

Kat se vydá sestře naproti. Přece jen telepaticky ví, kde přesně je, zatímco tlumeně slyší Prue telefonovat s Phoebe.
„Tak co Řecko a Damon?“ zeptá se Tamory aby odvedla pozornost od sebe a od svého života, i když Tamm může v její mysli zachytit, jako kdyby se v ní plížilo nějaké tajemství a trochu nervozity a určité odevzdanosti z toho, že ona je teď ta hlavní Halliwellová a všechny magické problémy města naráží na ni jako na tlumič. Mezitím v papírech hledá číslo na pohřebáky, ale i tak dokáže sestru vnímat.

Prue se od Corda ještě před odchodem žádné reakce nedočkala. Detaily u budoucnosti, co se nesměly říkat. A Cord nehnul ani brvou. Velice dobře se uměl kontrolovat.

Phoebe byla nejdřív nadšená, že svou dceru slyší, ale když jí Prue řekne o Victorovi, nadšení přejde a nahradí jej smutek, ale ne překvapení. Koneckonců, už mu bylo přes osmdesát. Nebyl to sice nejvyšší věk, ale rozhodně dost dobrý. Poděkovala Prue za vyřízení, ale rozhodně ji pořádala, aby vyřídila Kat, že pohřeb zařídí. To byla starost dětí, ne vnoučat. Stejně tak slíbila, že zavolá svým sestrám, čímž je vlastně zbavila všech starostí krom té, aby někdo odvezl dědovo tělo.

Tamora Halliwell-Shellmanová - 21. května 2017 21:45
Tamora Halliwell-Shellmanová

Neurčitě se pousměje, když otevírá dveře do sklepa a šátrá po vypínači.

Jin a jang.
Jin a jang jsou v rovnováze, pokud jeden naroste, druhý ustoupí.
Jin a jang se mohu navzájem měnit. Noc se vždy nakonec změní na den.
Část z jang je vždycky jin...


Předtím si toho nikdy nevšimla tak ostře, jako když teď Kat s nezvaným návštěvníkem bez pardónu zamete. Ale muselo se to stát.
Jin a jang.

Posune si brýle výš po kořeni nosu, rychlým zamáváním rozežene zvířený prach od své tváře a s tichým povzdechem se rozhlédne. Klouže pohledem po jednotlivých věcech, bez ladu a skladu přenesených z jejího pokoje, nejspíš jedním rychlým kouzlem. Koš se zapomenutým oblečením, na kterém sedí starý odrbaný plyšák z dětství. V rohu stojí komínek knih a skript a malířské potřeby, které si jednou zkusila pořídit a pak neměla to srdce se jich zbavit, když se už snad posté přesvědčila, že mámin talent nezdědila.
Polkne naprázdno. Je to nepříjemný, smutný pohled. Chvíli jí trvá, než zažene neodbytnou představu zapadajících paprsků řeckého slunce. Nechtěla se vracet k těmhle dnům.

Všechny papíry najde na starém kočičím škrabadle. Papíry od pohřební služby naštěstí nedostaly příležitost propadnout se celou kupkou příliš hluboko. Sebere je bez čtení a při odchodu ze sklepa možná až příliš rázně zhasne.

Prudence Johhna Halliwellová - 20. května 2017 01:54
Prudence Johhna Halliwellová

Během jeho recitace jej sleduju a hledám jakékoliv známky zaváhání. Nejsou, a stejně tak vize. Jaké zklamání, ale asi to nemohlo být tak jednoduché.
"Špatně." Odseknu.

"Teta říkáš? A od koho? Chrise? Melindy? Henryho? Penny? Patrishy? Wyatta?" Zkoumám jeho nonverbální reakce, které by mi mohly​ při jméně jeho rodiče napovědět a ukázat. Při posledním jméně mě bodne u srdce. Na okamžik se ještě podívám na Corda. Potom se od něj odvrátím.

Sáhnu si pro mobil. Čeká mě pár dost nepříjemných hovorů. Komu prvnímu, mamce? A kde mám mobil? Vůbec není na stole na druhé straně planety... Ne, mám ho.
"Omluvte mě prosím." Řeknu a odejdu za dveře. Pak raději ještě kousek od nich a než se naděju, už jsem v přízemí na druhé straně domu.
Otřu si oči, které se mi pomalu začínají plnit slzami a vytočím první číslo."Ahoj mami, tady Prue..."

Pán Jeskyně - 19. května 2017 22:33
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Díky moc,“ šeptne Kat směrem k sestře a naznačí jí, že kdyby něco, stejně to ucítí. A díky tomu, že je Tamora teď tak blízko, slyší v malém koutku své mysli všechno, co Kat řekne.

Cord se zatváří mírně zmateně. Prue stále dokázala spoustu lidí vyvést z rovnováhy. A v budoucnu to možná bylo o něco lepší.
„Ale samozřejmě,“ usměje se na ni. „Teta Prudence Johnna, nejstarší a nejsilnější dcera tety Phoebe a strejdy Coopa. Já jsem Cord, jeden z tvých synovců. Rád tě poznávám,“ představí se. Žádné vidění k Prue ale nepřijde. „Trochu jsem myslel, že se pustíme na věc..,“ nechá větu odeznít do ztracena.
„Můžeš začít,“ doporučí mu. „Protože jestli si myslíš, že tu nechám dědu ležet dokud se nezačne roztékat, tak jsi na velikém omylu, a jestli se mi budeš plést do pohřbu, nakopnu tě tak, že poletíš zpátky do budoucnosti,“ pohrozí Cordovi. Tohle je také změna. Kat nebývala tak přímočará, ani tak výhružná a Tamm to cítí. Jistě, při jejich setkáních si všimla, že se Kat změnila, ale nejspíš netušila, že až takhle. Asi byla v Podsvětí až moc.

Tamora Halliwell-Shellmanová - 14. května 2017 20:06
Tamora Halliwell-Shellmanová

Nepotřebuje od Kat ani naznačit, jak přistupovat k nezvané návštěvě. Ani na to nemusí být telepatka. Ještě pořád je její dvojče.

Takže se Cordovým směrem ani nepodívá a beze slova sevře sestřičku v náručí.
Zvykli jsme si, že magické problémy zůstaly v San Franciscu. Není fér, že díky tomu Kat zůstala stát v první linii. Zasloužila si pomoc a Tamm si po všech těch měsících konečně začínala připadat dost silná, aby to zvládla. Přesto jí vzpomínka na ty temné dny (a taky sestřina neochvějná praktičnost i tváří tvář smrti) na okamžik stáhne hrdlo.
„Mhm... Ty papíry bych měla mít někde u sebe. Prostě jsem to odložila na hromadu a ta se sama asi nevytřídila,“ přikývne několikrát trochu mechanicky a s krátkým posunkem ukáže ke dveřím.
Dál ostentativně ignorujíc časového vetřelce zamíří pomalým krokem ke dveřím, aby jí je mohla donést. Dá si ale pozor, aby byla v okamžiku k dispozici, kdyby se situace začala rozjíždět.

Prudence Johhna Halliwellová - 14. května 2017 16:50
Prudence Johhna Halliwellová

Probodnu neznámého muže chladným pohledem, když se sotva co se tam dostaneme začne mlít pantem.

Potom se kouknu na skleslou sestřenku.
"Ahoj Kat." Oplatím jí pozdrav a obejmu ji na uvítanou. "Jsi v pořádku?
Neudělal ti něco?"
Zeptám se se zájmem.

"Jo, neboj se. Zavolám jim." Uklidním ji.

Pak se zaměřím na našeho "hosta". Přijdu k němu a podám mu ruku a soustředěně mu koukám do očí. "My se ještě neznáme. Já jsem... jestli jsi, kdo jsi, tak víš kdo jsem. Kdo jsem?" S trochou štěstí by se mi mohlo i povést vyvolat nějaké vidění a zjistit tak o něm něco.

Pán Jeskyně - 13. května 2017 23:22
Pán jeskyně l.i.c.h.

Tamm spolu s Prue zmizí v modrých jiskřičkách a objeví se na půdě domu Halliwellů. Tam je příbuzný z budoucnosti, Kat, a na podlaze mrtvý děda.
„Ha, výborně. Posily,“ zaraduje se Cord. „Tak na koho se vrhneme nejdřív? Henryho? Melindu? Chrise? Potřebuju pomoct s lektvary. Potřebuji jich alespoň pět a jedno nebo dvě kouzla,“ začne s velením Cord.
„Ahoj Tamm, ahoj Prue,“ pozdraví sestru a sestřenku posmutněle Kat, ignorujíc Corda. „Díky, že jste přišly,“ poděkuje jim od srdce, přejde k nim a obě je obejme.
„Tamm, co to bylo za pohřební ústav, který pohřbíval Wyatta a Damonovy příbuzné? Ať vím kam zavolat. Prue, dáš to vědět mamce a tetám?“ požádá sestřenku.
„Ale…,“ začne Cord. Takhle si to nemaloval.

Prudence Johhna Halliwellová - 10. května 2017 01:15
Prudence Johhna Halliwellová

No jasně, že o něm ví, vždyť jsou spolu s Kat spojeny. Uvědomím si vzápětí.

"Vypadá to, že začaly." Přitakám Tamoře. Jen si nejsem jistá, proč zrovna teď a jestli s tím nemá něco společného ten neznámý.
"Jo, chtěla bych se tam vrátit." A už během odpovědi se mi rozbuší srdce vzrušením.
Trpělivě čekám, když si všimnu, že se myšlenkama ztratila v dáli.
"Pojďme." Oplatím jí úsměv úsměvem a chytím ji za ruku.
Dveře se zavírají, příští zastávka... Pomyslím si.

Jsem zvědavá, jestli se mi podaří se znovuzískanou schopností sehnat nějaké další informace o záhadném muži, třeba jen nějaké střípky z jeho minulosti nebo budoucnosti. Nakonec, všichni lžou a že patří do rodiny,.. to může říct kdokoliv, ale jestli ti je pravda, to je druhá věc.

Tamora Halliwell-Shellmanová - 8. května 2017 20:01
Tamora Halliwell-Shellmanová

Na okamžik nechá klesnout víčka a tiše si povzdechne. Nemá víc než pár minut, ale jak by jí je mohla nevěnovat.
Narovná hlavu, téměř omluvně se na Prue pousměje a podá jí ruku se slovy: „Tak jo, pojďme.“

Pán Jeskyně - 7. května 2017 21:00
Pán jeskyně l.i.c.h.

Kat se na chvíli odpojí od nového příbuzného z budoucnosti, aby chvíli sdílela mysl se svou sestrou. Musela připustit, že jí chyběla. Sice se snažila odpojit a žít svůj život se svým přítelem, a bez rodiny. Jenže celý život byla s ní, ať ji milovala, nebo nenáviděla. Ale se sestrou byla vždycky, a i když se vídaly a jejich mysl byla stále propojená, chyběla jí. A stejně tak se bála toho, že bude zpátky, a přijde na to, že žije s temnonošem. Z její mysli září touha mít ji tady, aby jí pomohla projít touhle zmatenou chvílí a zjistit, co je s Chrisem a jejími kmotřenkami. A stejně tak strach. A pochopení, že se bojí se incidentu s číšníkem. Volba byla na ní, jestli chce přijít, ale touha mít ji tu stejně jako kdysi, v tom všem asi září nejsilněji.

1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog