Druhá strana (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Druhá strana

Pán Jeskyně:

Morigan

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Uneseny do jiného světa, aby rozhodly válku mezi čaroději a jejich Lovci. Jsou samy a bez prostředků, jiný svět však skrývá mnohem víc, než se zdá...
Ze samého dna se dostanou až na vrchol...aby zase spadly až dolů. V krvavé a dlouhé válce získaly víc než kdy měly a pak přišly o všechno. Vlastně téměř o všechno, protože jejich vlastní život jim přece stále zůstal...
Současná situace: Daleko na severu v zemi zvané Daerie se staly právoplatnými členkami varjagského klanu bojovníků a dobyvatelů, kde si nyní budují nejen své postavení, ale také svůj domov a rodinu.

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Hráče již mám :-)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Ketryn, Margare-tka

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 288 ⇒|

Margaret - 7. června 2017 23:02
Margaret

(21:50) Morigan -> Margare-tka: "A kdybys něco dělat mohla, tak bys dělala CO?" opře se Gareth oběma dlaněmi o čelo postele, protože nedokáže zůstat sedět.
(21:57) Morigan -> Margare-tka: "Gary, nech toho, nemá to smysl," zakroutí Nicolas unaveně hlavou.
(22:03) Margare-tka -> Morigan: "Kdybych mohla něco dělat, tak vůbec nejsem tady, ale u holek. Jen nevím jestli vůbec jsou obě na ostrově." řeknu, samozřejmě mluvím, tak aby mě neblo slyšet za dveře.
(22:07) Morigan -> Margare-tka: "A kde by měly být?" řekne Bren'an nedůvěřivě.
(22:13) Margare-tka -> Morigan: "No to nevím, neviděla jsem je už dlouho. Můžou být kdekoliv, tady v jiném klanu a nebo někde jinde. Říkám, že s nimi nejsem v kontaktu a asi jen tak nebudu. Nemůžu ani za hradby města. Ta cesta k přístavu byla první po dlouhé době.
(22:16) Margare-tka -> Morigan: Jko řekla bych jim víc, ale bojím se jestli nás někdo neodposlouchává, možná jsem paranoidní.
(22:18) Morigan -> Margare-tka: "Takže co?" založí si ruce Bren'an a i ostatní se na tebe dívají tázavě. Nicolasův pohled je nejméně ostrý.
(22:19) Margare-tka -> Morigan: "Prosím neupozorňujte na sebe víc než je třeba, ničím. Tady se fakt může stát cokoliv."
(22:21) Morigan -> Margare-tka: "Já vím, co se nestane - nebudu žádným předmětem vydírání!" řekne Gareth vztekle. Ale už to není ten momentální vztek jako v přístavu, je to hluboká, chladnější zlost.
(22:22) Margare-tka -> Morigan: "No to bych byla opravdu ráda, ale zatím se to úplně nedaří."
(22:23) Morigan -> Margare-tka: "Především nezapomínej na to, že korunní princ jsi ty. Jsi z nás nejdůležitější," řekne tiše Nicolas.
(22:25) Morigan -> Margare-tka: "Ještě jednou, Nico, a přidám ti na obličej další podlitinu! Řekl jsem, že ničí život tady není méně důležitý!" odsekne Gareth.
(22:27) Margare-tka -> Morigan: "No já bych řekla, že v tomhle má pravdu Gareth...... myslím, že je pro něj nejdůležitější, že jste velmi, ale opravdu velmi Morigan blízcí. Ona to tu zboří, až se tohle dozví, jestli se to dozví." zoufnu si.
(22:35) Morigan -> Margare-tka: "Musíme se odsud dostat dřív," řekne Bren'an.
(22:36) Morigan -> Margare-tka: "Ticho!" okřikne ho Gareth. "Na povídání máme spoustu dalšího času."
(22:36) Margare-tka -> Morigan: "No to bych ráda, jen chvilku potrvá než se něco vymyslí a bude k tomu příležitost."
(22:37) Morigan -> Margare-tka: "Věř tomu, že samo se nikdy nic nevymyslí, ani neudělá," ušklíbne se Gareth. "Překvapivě."
(22:37) Morigan -> Margare-tka: "Co je s ostatními, které přivedli s námi? A s lodí?" zeptá se Nicolas.
(22:38) Margare-tka -> Morigan: Dojdu nebo si sednu blíž k Nicolasovi a pošeptám mu. "Hlavně se nesmí nikdo dozvědět co umíš. Ano. Jinak využije Garetha k tomu, aby jsi mu pomohl." pošeptala jsem mu to do ucha. Já fakt nevím jestli někdo někde neodposlouchává.
(22:39) Margare-tka -> Morigan: "No ti muži, co šli nahoru s vámi jsou ve vežení ve slepech. A o tom co je s lodí nevím. Ale zkusím se poptat."
(22:41) Margare-tka -> Morigan: Spoléhám na to, že Nicolas ví, že na Varjagy magie nefunguje, přece jenom trávil s tebou času hodně.
(22:42) Morigan -> Margare-tka: Nicolas to vyslechl a tváří mu proběhlo poznání, že ty vlastně o jeho schopnostech víš. "A proč najednou tohle kamarádíčkování? Manželství už neklape?" pronese Gareth.
(22:44) Margare-tka -> Morigan: "Kamarádíčkování?" sjedu ho pohledem. "Já jsem nikdy nebyla proti vám, nikdy! Ani proti holkám." tu narážku na manželství ignoruji.
(22:45) Morigan -> Margare-tka: "Říkal jsem, Gary, nech toho, tohle nemá smysl. Šetři síly," řekne Nicolas.
(22:47) Morigan -> Margare-tka: "Ani proti, ani s. To je nejjednodušší, že? A ty mě pořád neokřikuj, Nico, ano? Nemáme důvod jí jen tak teď najednou věřit."
(22:47) Margare-tka -> Morigan: "Tohle je fakt situace k tomu si hodit provaz na nejbližší strom."
(22:48) Margare-tka -> Morigan: "Já osobně jsem vás snad někdy zradila?"
(22:49) Morigan -> Margare-tka: "To taky netvrdím," podívá se Nicolas na Garetha.
(22:50) Margare-tka -> Morigan: "Hele sama se tady v tom topím už docela dlouho. Chápu, že jsi naštvaný, ale udělat něco proto, aby jste se sem nedostali jsem se snažila, jen bohužel jsem neměla absolutě šancii vám to říct."
(22:53) Morigan -> Margare-tka: "Já jsem nic takového ani nečekal," řekne Gareth. "Za tuhle situaci si můžeme jen sami," zmáčkne oběma rukama dřevěné čelo postele znovu. "V tom si nemáme co nalhávat."
(22:53) Margare-tka -> Morigan: "Kdybych neměla Sáru, která je ještě malá, tak už bych asi něco podnikla, ale s malým dítětem, který je jaksi nevyzpitatelný se těžko něco podniká. A není tu nikdo s kým bych se mohla kotaktovat, všichni jsou zavření nebo tu nejou." řeknu fakt tiše.
(22:54) Morigan -> Margare-tka: "Už je asi pozdě," pronese Nicolas.
(22:57) Margare-tka -> Morigan: "Já slibuji, že se budu snažit a něco zjistit. Ale nevím jestli náhlá změna chování k němu mě dovede k něčemu novému. Zkusit to mohu." Jestli to dám...
(22:57) Morigan -> Margare-tka: Nikdo z nich se netváří, že by v to vkládal nějaké naděje nebo důvěru.
(22:58) Margare-tka -> Morigan: Já se taky tak netvářím.

Margaret - 7. června 2017 21:46
Margaret

(19:03) Margare-tka -> Morigan: Tak je ještě chvilku pozoruji, jak se Norell tváří.
(19:04) Margare-tka -> Morigan: "jasně, my za chvilku stejně půjdeme spát." řekla jsem mu ještě
(19:05) Morigan -> Margare-tka: Na Ariho docela přívětivě, když k nim dojde, zapředou rozhovor, který už samozřejmě neslyšíš.
(19:07) Margare-tka -> Morigan: Hm.....snaží se ho zase získat.
(19:08) Morigan -> Margare-tka: A pak spolu pijou.
(19:09) Margare-tka -> Morigan: Hm... tak já se pak seberu, vezmu Sáru do náruče a odnesu ji do ložnice, kde už oak taky zůstanu. A nachystám se na spaní.
(19:28) Morigan -> Margare-tka: K6
(19:29) Systém -> Margare-tka, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 6
(19:30) Margare-tka -> Morigan: Trochu se bojím jestli je dobré znamení. Ta 6.
(19:32) Morigan -> Margare-tka: To je na spaní, takže je :-)
(19:33) Margare-tka -> Morigan: Tak to jsem ráda:-D
(19:39) Morigan: //Jdu jenom na chvilku do sprchy :-)//
(19:57) Margare-tka -> Morigan: /úJasně//
(20:04) Morigan -> Margare-tka: Spíš hodně tvrdě, ráno tě probudí až Sára lomcující dveřmi.
(20:05) Margare-tka -> Morigan: Tak se probidím a jdu ji otevřít. Ona si neumí otevřít sama?
(20:15) Morigan -> Margare-tka: Já myslela, že zamykáš. Tak pokud ne, tak to už tam Sára není.
(20:17) Margare-tka -> Morigan: Asi když už není úplněk a nebo okolo něj, tak ne.
(20:26) Morigan -> Margare-tka: Tak v tom případě spíš docela dlouho a když se probereš, dveře jsou pootevřené a Sára pryč.
(20:30) Margare-tka -> Morigan: No vzhlede, k tomu, že jn tak neuteče, jelikož nikam nemžeme, tak jsem v klidu Kolem úplňku si t nedovolím, když by někde mohla jíst maso.
(20:31) Margare-tka -> Morigan: Tak se obleču upravím a jdu se po ní podívat.
(20:33) Morigan -> Margare-tka: Najdeš ji v kuchyni, jak se cpe něčím, co jí ženské daly.
(20:34) Margare-tka -> Morigan: Tak jsem ráda, že neojídá kus ovce. "Dobré ráno pozdravím je." a dám ji pusu. "už někdo nesl nějaké jídlo princům do pokoje?"
(20:36) Morigan -> Margare-tka: "To bude hádám až na oběd."
(20:36) Margare-tka -> Morigan: Taky si tam něco dám.
(21:05) Margare-tka -> Morigan: Tak pak tam něco k jídlo na oběd donesu. Až na to bude čas.
(21:08) Morigan -> Margare-tka: V tom ti nikdo nebrání. U dveří bjargské ložnice, kde jsou princové, stojí jiný strážný, než včera. Když tě vidí přicházet s plným podnosem, napřáhne ruce, aby ho od tebe převzal.
(21:16) Margare-tka -> Morigan: "Ráda ho donesu princům sama, jen mi prosím otevři dveře." a doufám, že už Ari řekl, že můžu dovnitř.
(21:17) Morigan -> Margare-tka: Nic nenamítá a pustí tě dovnitř, takže určitě řekl.
(21:18) Margare-tka -> Morigan: Super. "Děkuji." jako nevím jestli je lepší mluvit s Arim a nebo s Garethem....
(21:19) Margare-tka -> Morigan: "Dobrý poledne." pozdravím je elundsky. a připravuji se na vražedný pohledy.
(21:23) Morigan -> Margare-tka: Minimálně jsi je docela překvapila, zůstanou na tebe chvíli zírat. "Tak to je skvělý!" pronese Gareth se zlostnou ironií. "Máme novou služebnou!" "Byl bys tak laskav a mlčel??" ozve se Bren'an. "Mlčel jsem do teď asi tři hodiny," odtuší Gareth. Všichni tři mají do určité míry potlučený obličej, ale rány jsou umyté a žádná nevypadá nijak vážně. Gareth je na tom asi nejhůř.
(21:24) Margare-tka -> Morigan: Je tam někdo s námi a nebo strážný zavřel dveře.
(21:28) Morigan -> Margare-tka: Ne, zavřel dveře.
(21:31) Margare-tka -> Morigan: Super, tak to jsem ráda, že jsme tam samotní. "Omlouvám, se že tohle stalo. Není zrovna dobrá situace na návštěvu Daerie." řeknu docela nešťastně.
(21:33) Morigan -> Margare-tka: "Jo, na to už jsme přišli," řekne Nicolas.
(21:36) Margare-tka -> Morigan: "Je válka, ve které jak jste si domysleli je na jedné straně můj manžel a na druhé Moriganim manžel a Morigan. Ari vás bude chtít proti Morigan využít a já s tím nic neudělám, jelikož jsem tu prakticky ze stejného důvodu jako vy." no váhám hodně jestli jim říct, že tu nejsi.
(21:40) Morigan -> Margare-tka: "Aha. A nám sem jsi to přišla... říct?" ušklíbne se Bren'an.
(21:40) Morigan -> Margare-tka: "Ze stejného důvodu jako my?? No to je tedy hodně zjednodušené, že? Říkal jsem to!" obrátí se k ostatním dvěma.
(21:44) Margare-tka -> Morigan: "Já do tohodle vůbec nezasahuji, chtěla jsem vám v přístavu nějak říct, aby jste nejezdili nahoru, ale vůbec jsem se k vám nemohla dostat. Ani nevím, kde Morigan je." řeknu. " Ráda bych vám pomohla, ale jelikož nejsem schopná odtud odejít sama..... kolem celého Kattegattu je tábor."
(21:45) Margare-tka -> Morigan: "Co jsi říkal?" kounu na Bren´ana.

Margaret - 4. června 2017 15:44
Margaret

(12:07) Margare-tka -> Morigan: Tak když se to tam na chvilku uklidní, tak vezmu Sáru a na pokusím se dojít orince navštívit. Vezmu s sebou na podnose džbám s pitím a pohárky, možná něco k tomu..
(12:10) Morigan -> Margare-tka: Před dveřmi stojí strážný, který se zatváří docela překvapeně, že si tam nakráčíš s plným podnosem.
(12:16) Margare-tka -> Morigan: "Pusť mě dovnitř, jdu se podívat za princi." řeknu mu.
(12:20) Morigan -> Margare-tka: "Jarl mě neinformoval o tom, že by za nimi směl někdo na návštěvu," řekne spíš informativně.
(12:23) Margare-tka -> Morigan: "A informoval tě, že by nikdo nesměl?" kouknu na něj. "Nevidím v tom nic proti ničemu."
(12:43) Morigan -> Margare-tka: "V tom případě ti to jarl určitě povolí, paní," kývne.
(13:01) Margare-tka -> Morigan: Mě z něj trefí, takže mě jako nepustí dovnitř?
(13:05) Morigan -> Margare-tka: "Ale tohle jim zatím můžu předat," převezme podnos.
(13:08) Margare-tka -> Morigan: Tak mu to dám, aspoň tam budou mítz něco k jídlu a pití. Nějak nemám sílu jít za ním a vymýšlet něco, aby mě tam pustil. (tam i tady)
(13:20) Morigan -> Margare-tka: Chvíli počká a pak jim to donese dovnitř.
(13:29) Margare-tka -> Morigan: Sára by mu mohla utét dovnitř, to ji nenapadne, co?
(13:32) Morigan -> Margare-tka: Ji samotnou ne, ale můžeš ještě něco zkusit.
(13:33) Margare-tka -> Morigan: No strkat ji tam nebudu, ona by to ještě na mě řekla, že jsem ji tam strčikla, te%d ji potřebuji, aby byla co nejvíc na mě fixovaná a závisla.
(13:45) Morigan -> Margare-tka: Tak tam vejde a dveře si za sebou samozřejmě zabouchne.
(13:54) Morigan -> Margare-tka: Večer v síni se večere zvrhne v docela veselé popíjení, které ale ani nevyprovokuje Ari. Ten to jen sleduje, i když samozřejmě pije taky. Elundská záležitost, o které všichni celý den mluvili, se většině jeví jako dost pozitivní, protože se rozkřiklo, těm, kteří to ještě nevěděli, že Ragnar a já jsme těsně spolupracovali s elundy.
(13:55) Morigan -> Margare-tka: Pro Kattegat se to všechno zdá jako samé pozitivní zprávy posilující jeho vítěznou pozici, aniž ještě nějaká velká bitva začala.
(13:56) Morigan -> Margare-tka: Ve středu toho mírného oslavování je Norell a jeho skupinka, ale i další. Naopak Olle se drží docela zpátky.
(14:18) Margare-tka -> Morigan: No já se tedy moc neraduji, sere mě, že je zajali, kort, jestli jsi stále někde v čoudu. Tak když tam Ari sedí a má dobrou náladu, tak toho ještě využiju. "Ráda bych se zašla nědy podívat za princi? Bude to problém?" zeptám se mile.
(14:19) Morigan -> Margare-tka: Podívá se na tebe. "Chceš s nimi mluvit?"
(14:24) Margare-tka -> Morigan: "No ano, je tom něco špatného? Záleží mi na nich." nejraději bych ho něčím přetáhla po hlavě. Jsem fakt rozdvojená osobnostm jakmile se jedná o něj...... kurva.
(14:28) Morigan -> Margare-tka: Natáhne ruku, aby se dotkl tvých vlasů, jako by upravoval nějaké uvolněné pramínky. "Ne, není. Nevidím důvod, proč bys s nimi nemohla mluvit," řekne.
(14:36) Margare-tka -> Morigan: Nějak nevím co se ve mě všechno míchá, už dlouho jsme se vzájemně vůbec nepřiblížili. Takže se opravdu snažím chovat nenuceně a mile. "Takže uvědomíš tu stráž před pokojem, že mě tam mohou pustit, když budu chtít?" Fakt moc bych chtěla vidět do jeho hlavy jak to jako semnou těď má.....jestli až bude ve velké krizi, využil by mě?:-/.... když se mě dotkl, tak jsem já dotkla jeho, buď tě ruky a nebo stehna, podle toho jak sedíme. A snažím se, aby mi nevyskočil žaludek.
(14:37) Morigan -> Margare-tka: "Chceš tam jít hned?"
(14:37) Morigan -> Margare-tka: (Je něco kolem deváté hodiny večer, klidně bys tam mohla jít hned, je to asi na tobě.)
(14:46) Margare-tka -> Morigan: No nechce se mi, aby šel náhodou semnou, takže to raději odložím na zítra. "Ne myslím, že to stačí zítra. Jsou určitě unavení, po tě cestě." usměju se na něj. A napiju se medoviny. Na komunikaci s ním asi musím být opilá.
(14:52) Morigan -> Margare-tka: "Dobře," pokrčí lehce rameny a napije se taky.
(14:55) Margare-tka -> Morigan: No tak tam ještě sedím a kde je Tyna?
(14:59) Morigan -> Margare-tka: Je v síni taky, ale povídá si s někým jiným.
(15:00) Margare-tka -> Morigan: Tak jak tam sedím, tak se zadívám na Norella, s kým se baví a tak.
(15:24) Morigan -> Margare-tka: No, skoro se všemi, co má kolem sebe, je docela dost společenský a asi už toho docela dost i vypil.
(15:29) Margare-tka: Aha, tak to asi bude tím, jinak většinou seděl stranou. A je tam už Ebe?
(15:31) Morigan -> Margare-tka: Jsou tam všichni bjargové, kromě Ragnara.
(15:34) Morigan -> Margare-tka: Který už vlastně stejně není bjarg.

Ketryn - 10. května 2017 18:41
Ketryn

(14:43) Morigan: K6
(14:51) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 3
(14:51) Ketryn: Fakt ;-D!! jedu jen na K3
(14:52) Morigan -> Ketryn: Mě trefí.
(14:55) Ketryn -> Morigan: A co teprve mě :-D
(14:55) Ketryn -> Morigan: Možná bych si měla házet 2K6 :-D
(15:04) Morigan -> Ketryn: V tom případě kluky nakonec donutíš usnout, lehneš si, ale spánek nepřichází, i když do jakéhosi polospánku upadneš.
(15:07) Ketryn -> Morigan: Ach jo, to mi stejně moc odpočinku nedá :-/
(16:39) Morigan -> Ketryn: To opravdu nedá.
(16:40) Morigan -> Ketryn: Tak si hoď aspoň na pouto.
(16:41) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 4
(16:45) Morigan -> Ketryn: Není to žádný zázrak, ale trochu se ti připojit podaří. Poznáš, že Richie sedí v nějaké místnosti s Nialem a Derekem a vedou rozhovor.
(16:52) Ketryn -> Morigan: Snažím se rozpoznat, v jakém je stavu a náladě? A jestli mají nějaké pozitivní zprávy anebo je nějaká krize.
(16:53) Morigan -> Ketryn: Sdělil jim informaci o mě a tak řešili momentálně to.
(16:54) Morigan -> Ketryn: Richie usoudil, že si nejspíš opravdu mysleli, že jsem mrtvá.
(16:58) Morigan -> Ketryn: Pocítil trochu vinu, že to Nialovi neřekl už dřív a nechal ho v tom.
(17:02) Ketryn -> Morigan: Já jsem mu to říkala!!!!
(17:02) Ketryn -> Morigan: Dvakrát!
Systém: Margare-tka přichází do místnosti.
(17:03) Margare-tka: Ahoj už jsem tu.
(17:03) Ketryn -> Morigan: Je mi líto, že si to mysleli tak dlouho :-(((

Margaret - 8. května 2017 14:37
Margaret

(13:13) Morigan -> Margare-tka: "Teď bych vás rád požádal, abyste mě doprovodili do mého domu, kde na nějaký čas zůstanete. Jako mí hosté." Trochu se neubrání mírné ironii.
(13:15) Margare-tka: Tak aspoň je nezavře do vězení, ulevím si.
(13:19) Morigan -> Margare-tka: Jdou. Neochotně poslechnou Ariho nápad a pošlou člun k lodi, s rozkazy vzdát se a nebránit se prozatimnímu zajetí, alespoň tedy myslíš, že to tak je, co posílají samozřejmě nevíš.
(13:22) Morigan -> Margare-tka: Ari se pak vrátí ke svému koni a znovu nasedne, prince ale nechá jít pěšky a se svázanýma rukama za zády, obklopené strážemi a stejně tak sebou bere zbylé elundy, kteří vystoupili ze člunů na břeh.
(13:26) Margare-tka: Tak jedeme. A je mi na blití.
(13:32) Morigan -> Margare-tka: Trvá vám to déle, než když jste spěchali k přístavu, princové jdou nedaleko před vámi, ale moc se už na vás cestou neohlíží.
(13:35) Margare-tka -> Morigan: Já mám celou dobu v hlav, že je to v prdeli, že ty jsi někde s démonem v minulosti a co bude s nimi, když se neukážeš.....jsem z toho na nervy.
(13:37) Morigan -> Margare-tka: Bezmyšlenkovitě u stájí odevzdáš koně.
(13:40) Morigan -> Margare-tka: Zajatce odvedou kamsi dovnitř, v tu chvíli se ti ztratí z dohledu.
(13:43) Margare-tka -> Morigan: No super, jdu taky dovnitř. Podívat se za Sárou.
(13:54) Morigan -> Margare-tka: Docela dlouho to trvá, než se dostaneš do nacpané síně a pak taky, než najdeš Suzy s dětmi, ale postarala se o ně o všechny dobře a hlídala je. Má ale oči navrch hlavy. "Jarl prý zajal elundy, je to pravda??" vyhrkne hned.
Systém: Ketryn přichází do místnosti.
(14:00) Margare-tka -> Morigan: "Nebudu to komentovat." řeknu dost nasraně.

Margaret - 8. května 2017 13:13
Margaret

(11:41) Morigan -> Margare-tka: Ari z toho nechce momentálně dělat žádnou velkou show, ale Gareth odmítá mlčet a nechat se odvést jen tak, cloumá s ním vztek. Samozřejmě se bránili a taky jsou ranění, ale nejspíš ne nijak vážně. Slyšela jsi Nicolase, jak se snaží oba bratry umírnit, aby si neubližovali ještě víc.
(11:43) Margare-tka -> Morigan: Nějak nemám slov, jsem úplně v šoku. A nasraná.
(11:50) Morigan -> Margare-tka: "Co od nás chceš?" pokouší se s jarlem mluvit Nicolas. "Takhle vítáte přátelské návštěvy?"
(11:52) Margare-tka -> Morigan: Kouknu na Nicolase, dost zoufale. a pokouším se myslet jen na slovo válka s Morigan. třeba mu to dojde.
(11:54) Morigan -> Margare-tka: "Proti vám osobně nemám vůbec nic," ujistí je jarl. "Ani proti vaší říši."
(11:57) Margare-tka -> Morigan: Tak vysílám tohle, snažím se zaujmout jeho oční kontakt.
(12:01) Morigan -> Margare-tka: V tomhle množství lidí a chaotickým myšlenek máš teď malou šanci, ale můžeš to zkusit - k6
(12:02) Systém -> Margare-tka, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 6
(12:04) Morigan -> Margare-tka: Nicolas chtěl odpovědět, ale najednou se podíval přímo na tebe.
(12:06) Margare-tka -> Morigan: Tak ještě jednou opakuji v hlavě válka s Morigan a zajatci vy i já. Aby bylo jasno. Koukám na něj přímo do očí.
(12:13) Morigan -> Margare-tka: "Ukazuješ přesný opak, kterého budeš brzy litovat!" sdělí mu Bren'an mrazivě.
(12:19) Margare-tka -> Morigan: Teď se soustředím jen na toho Nicolase.
(12:20) Morigan -> Margare-tka: "Možná," odtuší Ari. "A možná ne. Znovu vás žádám, abyste poslali zprávu na loď, aby se posádka vzdala a odevzdala dočasně zbraně. Když se nebudou bránit, nikomu už nebude ublíženo. Když ano - jak vidíte, mám armádu ve značné přesile přímo tady na břehu."
(12:22) Margare-tka -> Morigan: Bože to je zmetek....
(12:24) Morigan -> Margare-tka: "A když to neuděláme?" předběhne Nicolas Garethovu odpověď.
(12:25) Morigan -> Margare-tka: "Tak jednoho z vás zabiju a uvidíme, jak poté zvážíte vašeho rozhodnutí," odpoví Ari. "Jen ještě nevím kterého. Možná toho nejmladšího. Nebo snad následníka?" ušklíbne se.
(12:26) Morigan -> Margare-tka: *vaše
(12:27) Morigan -> Margare-tka: Jsi si jistá, že to myslí naprosto vážně a rozeznají to i všichni tři bratři.
(12:31) Margare-tka -> Morigan: No ve mě by se krve nedořezal.
(12:34) Morigan -> Margare-tka: Nehodlají to tak zbytečně riskovat, hloupí nejsou. Vyměňují si významné, mlčenlivé pohledy.
(12:37) Margare-tka -> Morigan: No já jim taky házím významný a mlčenlivý pohled.
(12:39) Morigan -> Margare-tka: "Kopeš si vlastní hrob, barbare!" procedí Gareth skrz zuby a odplivne krvavou slinu.
(12:40) Margare-tka -> Morigan: Jo to si kope.
(12:45) Morigan -> Margare-tka: "Pošleme ten vzkaz. Jak dlouho nás chceš držet a u všech bohů proč?" řekne Nicolas zuřivě.
(12:52) Morigan -> Margare-tka: "Jen jak bude nutné, princi," řekne jarl.

Margaret - 4. května 2017 23:32
Margaret

(22:02) Margare-tka: Jo v dračáku sem v šoku a nemám slov. Moc už toho změnit nejde.
(22:03) Morigan -> Margare-tka: Elundi evidentně nemůžou zaútočit, aby neohrozili prince, ti, co jsou na břehu, se raději po chvilce odporu vzdali, ale všimneš si, že dva nebo tři jsou stejně mrtví, nebo ranění.
(22:04) Margare-tka: Cože? Mrtví?
(22:07) Morigan -> Margare-tka: Všem třem princům pevně svážou ruce za zády.
(22:19) Morigan -> Margare-tka: Ty a Tynna pořád se svými koňmi stojíte na místě, stejně tak tam drží i Ariho koně.
(22:27) Margare-tka: Hm.... já jsem bledá a v krizi.
(22:30) Morigan -> Margare-tka: K6
(22:49) Systém -> Margare-tka, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 5
(22:50) Morigan -> Margare-tka: Neprocházejí s nimi úplně kolem vás, ale když se dostanou na určitou vzdálenost, Gareth si tě všimne.
(22:52) Margare-tka: No já se tváří fakt zoufale.
(22:56) Morigan -> Margare-tka: "Nechceme už nikomu ublížit zbytečně!" prohlásí Ari "Můžeme se dohodnout, jak to všechno udělat co nejméně bolestivé pro všechny přítomné!"
(22:58) Margare-tka: Koukám na něj, tak, že bych na něj nejraději poslala krakena....
(23:04) Morigan -> Margare-tka: "Pošlete vzkaz na vaši loď, aby se posádka vzdala a máte mé slovo, že se nikomu nic nestane."
(23:05) Margare-tka: No to bych mu tedy rozhodně nevěřila.....
(23:06) Morigan -> Margare-tka: Mluví na ně elundsky.
(23:09) Margare-tka: Hm.....to se tedy blejsknul,
(23:13) Morigan -> Margare-tka: "Tohle tě přijde tak draho, že si to ani nedokážeš představit ty primitivní barbare!!" zuří Gareth.
(23:17) Margare-tka: Já doufám, že má Gareth pravdu.

Margaret - 29. dubna 2017 17:01
Margaret

(15:25) Margare-tka -> Morigan: Jsem v šoku, že ho zesadil jako bjarga.....Poslouchám co se děje.
(15:28) Morigan -> Margare-tka: Nepřipadá ti, že je horší, že ho obvinil ze zrady?
(15:29) Margare-tka -> Morigan: Jo to taky, ještě to zpracovávám. To by mě zajímalo co zase vymyslel.
(15:55) Morigan -> Margare-tka: "Asbjorn se otevřeně postavil na stranu Ragnara Lothbroka, proti mě, proti nám všem! To vám nepřipadá jako zrada??"
(15:59) Morigan -> Margare-tka: Síň burácí, většinou asi souhlasně, že připadá.
(15:59) Morigan -> Margare-tka: "To je zatracené zjednodušování!!" snaží se to přehlušit Olle.
(16:06) Margare-tka -> Morigan: Hm... on je fakt manipulátor....
Systém: Ketryn přichází do místnosti.
(16:11) Morigan -> Margare-tka: "Asbjorn bude souzen a vy máte právo zvolit si jiného bjarga, stejně jako bývalé Ragnarovo bjargství!" pokračuje.
(16:15) Morigan -> Margare-tka: Představa dalšího soudu se ti vůbec nelíbí.
(16:17) Margare-tka -> Morigan: Cože? On se úplně pomátl na rozumu......
(16:17) Margare-tka -> Morigan: Jsem v šoku...
(16:21) Morigan -> Margare-tka: "Hádám, že jsi žhavý kandidát, Olle," dodá Ari se skoro shovívavým úsměvem.
(16:22) Margare-tka -> Morigan: No super, ještě budou zrádci i oni.
(16:28) Morigan -> Margare-tka: "Nemůžeš obviňovat lidi ze zrady jak se ti to hodí!!" ozve se Olle rozzuřeně.
(16:30) Morigan -> Margare-tka: "Všichni tady dobře viděli, jak se Asbjorn postavil na Ragnarovu stranu!"
(16:31) Morigan -> Margare-tka: "Postavil se na stranu Morigan Aragdóttir, protože byla nevinná a to se také dokázalo!!"
(16:31) Morigan -> Margare-tka: "To nemá co dělat s Ragnarem!" přidá se k němu další hlas.
(16:32) Margare-tka -> Morigan: Bohové, čekám, že do něj udeří blesk.
(16:33) Morigan -> Margare-tka: To jsem čekala mockrát a nic! :-D
(16:40) Margare-tka -> Morigan: Hm...bohové jsou šílení.
(16:41) Morigan -> Margare-tka: Já si vždycky vzpomenu na "Šok z bohů" :-D
(16:47) Margare-tka -> Morigan: No to byl tedy šok z bohů...... a tím to začalo.
(16:54) Morigan -> Margare-tka: Ari nejspíš Olleho skupinu poněkud zaskočil, pravda je, že když ho zadržuje jako obviněného ze zrady, tak oni s tím nic moc neudělají opět tomu dal nějakou logiku.
(16:59) Margare-tka -> Morigan: Hm... super. On si to vždycky umí zařídit.

Margaret - 20. dubna 2017 23:41
Margaret

21:49) Morigan -> Margare-tka: Dny jsou pro tebe i tak hodně podobné a nic nového se nedozvídáš. Možná se děje, ale k tobě to většinou nedojde.
(21:50) Margare-tka: Snažím se něco pochytit, ale hlavně si hlídám sáru, aby se něco nestalo, když je tam teď tolik lidí, tak by se mohlo častěji porážet. tak hlídám.
(21:56) Morigan: S vašima zásobama to asi opravdu zamíchá.
(21:59) Margare-tka: No bude stačit nás chvilku nechat ve městě a budeme mít za chvili hlad.
(21:59) Morigan: Tak to se ti zatím celkem daří.
(22:00) Morigan: Jak ubíhají dny a pořád se zdánlivě nic neděje, jsi z toho čím dál nervóznější, protože je ti jasné, že se bude muset začít něco dít a nevíš, kdy to přijde.
(22:01) Morigan: I když je pořád chladný vzduch a občas prší, zima už je nadobro pryč a jaro je každým dnem silnější, i když je to prostě severské jaro.
(22:07) Margare-tka: Kdyby to šlo, tak se se Sárou seberu a jdu:-D
(22:15) Morigan: To by si asi někdo všiml :-D
(22:16) Morigan: k6
(22:29) Systém -> Margare-tka, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 2
(22:30) Margare-tka: Hlavně bych asi nikam moc nedošla, když nemám kam:-D
(22:46) Morigan: Jsi jedna z posledních, co se dozví, že se něco děje v Síni.
(22:59) Margare-tka: No to je super. Tak se tam jdu podívat.
(23:03) Morigan: Zjistíš, že je tam hodně přeplněno.
(23:03) Morigan: Vidíš Ariho, který si nezapomněl vylézt na své vyvýšené místo, takže pravděpodobně přišel někdo, kdo s ním chce mluvit.
(23:15) Margare-tka: Aha, tak se koukám kdo to je.
(23:17) Morigan: Dojdeš k názoru, že jich je víc, ale přes ostatní tam nemůžeš vidět a zatím tam mluví tolik lidí, že ani není slyšet žádný konkrétní hlas.
(23:26) Morigan: "Vydej nám našeho bjarga, kterého bezdůvodně a bez jakéhokoli práva držíš ve svém domě!" uslyšíš konečně nějaký hlas a skoro bys řekla, že je to Olle.
(23:33) Margare-tka: No super. Takže k Asbjornovi přibudou ještě oni.

Ketryn - 12. dubna 2017 19:58
Ketryn

(18:32) Morigan -> Ketryn: "Já a Floki budeme na lodích, chci velet flotile, na Sigfriedovi jsem nechal záložní armádu v lesích. Rád bych tu měl Morigan... rád bych počkal, ale nejde to."
(18:38) Ketryn -> Morigan: Jsem docela překvapená, že mě o tom takhle informuje. "Já vím... chtěla bych ti říct, kdy a kde se objeví, ale vážně to nevím."
(18:46) Ketryn -> Morigan: "Kdy budete odjíždět?" zeptám se.
(18:51) Morigan -> Ketryn: "Teď," odpoví stručně.
(18:52) Ketryn -> Morigan: "Teď hned?" tím mě překvapil, když už je večer.
(18:52) Morigan -> Ketryn: "Rád bych, kdyby ses pokusila, tedy pokud se Morigan "objeví" tady... nebo pokud sem dojde... aby nepodnikala nic riskantního. I za cenu, že se nepřipojí k armádě," podívá se ti do očí.
(18:56) Ketryn -> Morigan: Zůstanu na něho koukat. "Můžu se o to samozřejmě pokusit, ale ty myslíš, že by mě v takovém případě poslechla? Pokud se vrátí, tak vás v tom nebude chtít nechat samotné..."
(18:57) Morigan -> Ketryn: "Možná to ani nebude trvat tak dlouho."
(19:01) Ketryn -> Morigan: "Ukažte tomu hazlovi, co mu patří," usměju se smutně. "Můžu ti slíbit, že kdyby se Morigan objevila, budu se snažit, aby nepodnikla nějakou riskantnost," řeknu, abych ho trochu uklidnila.
(19:07) Ketryn -> Morigan: "Ragnare, když už jsme těch žádostí..." řeknu opatrně. "Neubližujte, prosím, Margaret, pokud se k ní dostanete."
(19:08) Morigan -> Ketryn: "Myslím si, že jí ublíží sám," řekne Ragnar.
(19:11) Ketryn -> Morigan: "No, to se taky obávám," řeknu nešťastně. "Bude ji chtít použít proti Morigan. Prosím, pokud budete moct něco udělat...."
(19:17) Morigan -> Ketryn: "Měla bys vědět, že nikdy neohrozím nikoho ze své armády kvůli ženské, na které mi nesejde."
(19:18) Morigan -> Ketryn: "Momentálně jí proti Morigan ani použít nemůže."
(19:18) Ketryn -> Morigan: "To vím," přikývnu.
(19:21) Morigan -> Ketryn: "Pokusím se, aby si co nejdéle jarl myslel, že je Morigan s námi," řekne.
(19:22) Ketryn -> Morigan: To je pro Margaret dost špatná varianta, ale nedovážím se to říct, tak jen přikývnu.
(19:27) Ketryn -> Morigan: "Jen prosím, když to půjde, neubližujte Margaret a vemte ji k sobě," trvám si aspoň a tomhle. Víc z něj nemám šanci dostat.
(19:28) Morigan -> Ketryn: "Myslíš, že jí bude lépe jako zajaté?" zajímá se.
(19:31) Ketryn -> Morigan: "Ne jako zajaté...ale prostě s námi. Ragnare, ona je v tomhle všem taky obětí. Pokazila to, ano, ale ne schválně. Je pro mě a Morigan jako sestra."

Ketryn - 12. dubna 2017 18:06
Ketryn

(12:07) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 1
(12:07) Ketryn -> Morigan: Bohové :-/
(12:08) Ketryn -> Morigan: (:-D)
(12:12) Ketryn -> Morigan: Fakt mi to teď hází... To je odplata za tu jednu serii šestek.
Systém: PJ Morigan přichází do místnosti.
(12:58) Morigan -> Ketryn: Ale zase možná se všechno dozvíš až když bude po všem, to taky není úplně k zahození...
(13:00) Ketryn -> Morigan: No nevím... abych se toho psychicky vůbec dožila :-D A taky je otázka, co se dozvím.
Systém: Ketryn přichází do místnosti.
Systém: PJ Morigan přichází do místnosti.
(15:32) Morigan -> Ketryn: Tak si hoď ještě jednou večer.
(15:33) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 3
(15:33) Ketryn -> Morigan: Ne, kostka mě teď prostě mučí :-D
(15:39) Morigan -> Ketryn: Mě už teda taky! Takže nic, spojení se nepodaří. Začneš už být nervózní z toho, proč se to nedaří, jestli se něco nestalo.
(15:41) Ketryn -> Morigan: Já nevím, jestli se má nervozita a strach mohou ještě stupňovat.
(15:54) Morigan -> Ketryn: Vlastně už asi moc ne, je to spíš takové permanentní.
(15:56) Ketryn -> Morigan: No je to krize...
(16:17) Morigan -> Ketryn: Takže ani moc nevnímáš, co se kolem tebe děje, o děti se snažíš starat nějak automaticky.
(16:20) Ketryn -> Morigan: Jo o děti se starám. A samozřejmě se snažím vnímat, kdyby se dělo něco vážného.
(17:12) Morigan -> Ketryn: "Chci s tebou mluvit," řekne ti pak Ragnar v podvečer vážným tónem a pokyne ti, abys ho následovala do domu. V kuchyni někdo je, takže do jedné z ložnic.
(17:14) Ketryn -> Morigan: No bezva, vyloženě se cítím na vážné rozhovory s Ragnarem... Tak jdu za ním a dívám se dost tázavě, co se děje?
(17:55) Morigan -> Ketryn: "Arletta jako moje nejbližší rodina přislíbila chránit moje děti," začne bez úvodu. "Ve Wotanu vás moc nezbyde. James chce zůstat, věřím, že když na to dojde, bude dost platný."
(17:58) Ketryn -> Morigan: Moc nechápu, kam tím míří. "Já se samozřejmě taky postarám a budu chránit tvé děti, jak jen budu moct. Už jsem to slíbila Morigan."
(18:01) Morigan -> Ketryn: "Tím myslím, že za ně nemáš zodpovědnost. Máš toho sama dost."
(18:05) Ketryn -> Morigan: "Samozřejmě že za ně cítím zodpovědnost... ale jak myslíš," nemám sílu se s ním teď přít, i když to kvůli tobě vnímám jinak.

Ketryn - 11. dubna 2017 13:02
Ketryn

(09:23) Morigan -> Ketryn: Ráno vstávají opravdu brzy, v podstatě je ještě noční tma, ale než osedlají koně a ozbrojí se, začne už svítat, ono to potom jde rychle.
(09:28) Ketryn -> Morigan: Vstávám taky, abych se mohla se všemi rozloučit. Jako fakt se snažím být statečná, ale je ve mně malá dušička.
(09:33) Ketryn -> Morigan: Rozloučení se Sigfriedem si nechám nakonec. Já tak nenávidím loučení! Pevně ho obejmu a políbím. "Prosím, snaž se mi vrátit celý... Miluji tě," řeknu potichu. "Ukažte tomu hajzlovi, co mu patří."
(09:43) Morigan -> Ketryn: (Mě je smutno za vás všechny :-(
(09:46) Ketryn -> Morigan: (No, a co děláš asi ty :-( Už jsem z toho všeho vážně uzlíček nervů.)
(09:57) Morigan -> Ketryn: Jsou připraveni na odjezd rychle. Ragnar je samozřejmě taky vzhůru, jako i většina vesnice, i když je tak brzy.
(09:58) Morigan -> Ketryn: Ragnar s Flokim se pak s tebou vrátí do domu a cestou mluví o lodích a jak poskládají posádky.
(10:03) Ketryn -> Morigan: Včera jedno loučení, dneska druhé, ty někde v prdeli a Richie je taky v pěkné bryndě a ještě se s ním nemůžu spojit... Myslím, že veselou náladou opravdu neoplývám. Funguji jen na nějaký automat, abych se postarala o děti.
(12:11) Morigan -> Ketryn: Takže ani moc nevnímáš, o čem se baví a vlastně na tom tolik nezáleží, jisté je, že brzy odjedou taky.
(12:13) Ketryn -> Morigan: No stejně tomu moc nerozumím.
(12:13) Ketryn -> Morigan: Opravdu to šlo po jejich návratu všechno rychle...
(12:14) Ketryn -> Morigan: Doufám, že aspoň s těma loděma nebude jarl počítat.
(12:17) Morigan -> Ketryn: Většinu posádek bude podle všeho tvořit vojsko jarla Gorana, tedy samozřejmě vždycky na lodi budou zkušení naši, kteří je umí dobře ovládat. Je to asi hlavně proto, že místní se vyznají mnohem víc v lese a v terénu, tak zůstanou spíš na souši.
(12:22) Ketryn -> Morigan: Aha, to mě nějak nenapadlo, myslela jsem že tam pojedou naši.
(12:23) Ketryn -> Morigan: A Ragnar s Flokim?
(12:23) Morigan -> Ketryn: Ti pojedou určitě na lodích.
(12:28) Ketryn -> Morigan: Už jsem se dala na modlení. A snažím se ignorovat myšlenky, jestli je Olle ještě vůbec naživu :-(
(12:29) Ketryn -> Morigan: Fakt doufám, že budeme mít štěstí a budou při nás všech bohové stát. Až odjedou i s loděma, tak už to bude úplně definitivní.
(12:36) Ketryn -> Morigan: Jinak se snažím fungovat a zároveň vnímat, co se děje a bude dít.

Margaret - 10. dubna 2017 13:12
Margaret

(12:25) Morigan -> Margare-tka: "Říkám si, jestli ještě je nějaká šance vyhnout se dobývání města a vyřešit to diplomaticky. Ale obávám se, že diplomacie není silnou stránkou barbarů," usoudí Daniel zamyšleně.
(12:37) Margare-tka -> Morigan: "Myslím, že v tomhle moc šancí nevidím......Už se to táhne dlouho k k tomuhle to vedlo chcě nechtě."
13:01) Morigan -> Margare-tka: "Pak asi zvítězí ten silnější," pokrčí rameny.
(13:02) Margare-tka -> Morigan: "No možná i rozumnější."

Ketryn - 9. dubna 2017 21:36
Ketryn

(19:37) Morigan -> Ketryn: (Počkej chvilku, jdu vyhrabat kalendář :-)
(19:46) Ketryn -> Morigan: (Kolik už uběhlo od toho pouta?)
(19:48) Morigan -> Ketryn: (To právě jdu najít. Možná už to bude ten týden.)
(19:49) Ketryn -> Morigan: Snažím se to hlídat, i když jsem rozhozená a vynervovaná.
(20:08) Morigan -> Ketryn: Jo, už je to asi ten týden.
(20:10) Ketryn -> Morigan: Tak to se navečer v tu samou dobu budu soustředit. I když jsem tedy fakt v soustředěném stavu :-/
(20:15) Morigan -> Ketryn: k6
(20:18) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 3
(20:18) Ketryn -> Morigan: Hm :-(
(20:23) Morigan -> Ketryn: Tak zatím nic, asi tě všichni ostatní a děti moc ruší.
(20:24) Ketryn -> Morigan: No, kdyby jenom děti. Zkusím jít když tak pak na chvíli ven.
(20:35) Morigan -> Ketryn: Tak se jdeš ven trochu distancovat a uklidnit a zkus si hodit znovu.
(20:35) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 4
(20:38) Morigan -> Ketryn: Nic moc. Ale pochopíš z toho, že se jim spojení přes zrcadlo podařilo.
(20:40) Ketryn -> Morigan: Tak aspoň něco. A poznám, jestli to Richie už konečně nekomu řekl?
(20:42) Morigan -> Ketryn: K6
(20:42) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 2
(20:42) Ketryn -> Morigan: To je fakt bída :-/
(20:47) Morigan -> Ketryn: Tak to bohužel nepoznáš. Asi jsi opravdu rozhozená :-(
(20:48) Ketryn -> Morigan: To mi na náladě vůbec nepřidá. Navíc už asi začínám být unavená.
Systém: Margare-tka přichází do místnosti.
(20:58) Morigan -> Ketryn: Máš tedy dneska dost špatný den.
(21:00) Ketryn -> Morigan: To mám :-/
(21:03) Morigan -> Ketryn: Unavená se cítíš, tak se pak pomalu vrátíš. Během celého dnes se všichni taky zbrojí a chystají a ani moc nebyli doma, ale asi někde v lese/táboře.
(21:04) Ketryn -> Morigan: A kdy chtějí vyrážet? To se nebude čekat, až jak to s Asbjornem dopadne? Až odjede i Sigfried a ostatní, tak už budu v naprosté krizi :-(
(21:07) Morigan -> Ketryn: Nevyráží celá armád, ale pojedou na etapy, Sigfried ale odjíždí taky.
(21:08) Morigan -> Ketryn: *celá armáda
(21:08) Ketryn -> Morigan: Jako už zítra? Asi mě popadá panika.
(21:13) Morigan -> Ketryn: Měli by jet blíž ke Kattegattu a jistit to tam ze zálohy.
(21:14) Ketryn -> Morigan: Tak to budu mít zítra další blbý den. A kdy tedy jedou?
(21:14) Morigan -> Ketryn: Taky ráno.
(21:15) Ketryn -> Morigan: Další loučení mě zabije.
(21:16) Ketryn -> Morigan: Tak to se večer snažím být se Sigfriedem, když se vrátí z tábora.

Ketryn - 9. dubna 2017 17:34
Ketryn

(16:10) Morigan -> Ketryn: Není ti asi moc do řeči, když se vrátíš domů a chystáš se spát.
(16:12) Ketryn -> Morigan: No, to mi tedy není :-/. Mám o Olleho vážně strach a i když se snažím nebýt rozhozená, tak asi jsem. Půjdu spát asi brzo s dětmi.
(16:26) Morigan -> Ketryn: K6
(16:29) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 2
(16:30) Morigan -> Ketryn: Tak to se ti teda zrovna neusíná dobře.
(16:31) Ketryn -> Morigan: Ani se nedivím :-/ Ale o to víc je to ubíjející.
(16:33) Morigan -> Ketryn: To ano. Potom si postupně do ložnice přijdou lehnout ostatní a pořád nespíš.
(16:35) Ketryn -> Morigan: Jestli ostatní spí, tak je to vážně iritující. Snažím se aspoň moc nepřevalovat, ale jsem vážně na nervy a neustále myslím na to, co Olleho v Kattegattu čeká.
(16:43) Morigan -> Ketryn: k6
(16:45) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 4
(16:46) Ketryn -> Morigan: Tak aspoň nějaké zlepšení.
(16:47) Morigan -> Ketryn: Usneš, ale žádný kvalitní spánek to není, pořád se budíš.
(16:50) Ketryn -> Morigan: No, to je noc :-/ Kdy odjíždějí, za svítání? Jestli budu vzhůru, tak asi opatrně vstanu a půjdu se ještě jednou rozloučit a vyprovodit je.
(16:52) Morigan -> Ketryn: Jo, měli by za svítání. Vzhůru jsi a asi i slyšíš, že jsou venku s koňmi.
(16:53) Ketryn -> Morigan: Tak potichu a opatrně vstanu, vezmu si plášť a jdu se podívat ven.
(16:57) Ketryn -> Morigan: Pokusím se zorientovat a najít Olleho. Tedy jestli už nevyjeli.
(17:01) Morigan -> Ketryn: k6
(17:01) Morigan -> Ketryn: (Dneska samý házení :-)
(17:02) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na šestistěnné kostce (k6): 5
(17:04) Morigan -> Ketryn: Ještě nevyjeli a Olleho najdeš docela bez problémů, i když si trochu musí "prorazit" cestu mezi ostatními.
(17:06) Ketryn -> Morigan: Tak se k němu dostanu a pevně ho obejmu.
(17:07) Ketryn -> Morigan: "Promiň, nechci zdržovat... ale musela jsem tě ještě vidět..." vypravím ze sebe.
(17:08) Ketryn -> Morigan: Nakonec se neovládnu a políbím ho.
(17:09) Morigan -> Ketryn: Tak si hoď dvakrát K20
(17:09) Ketryn -> Morigan: Dvakrát?
(17:09) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na dvacetistěnné kostce (k20): 7
(17:09) Systém -> Ketryn, Morigan: Hod na dvacetistěnné kostce (k20): 4
(17:09) Morigan -> Ketryn: Jo.
(17:10) Ketryn -> Morigan: Uf, tak to jsme tam nepředvedli divadlo :-D
(17:10) Morigan -> Ketryn: No vidíš, to není tak hrozný!
(17:11) Ketryn -> Morigan: "Taky tě miluji," zašeptám, než ho pustím.
(17:24) Morigan -> Ketryn: Tak to tě políbí ještě jednou.
(17:25) Ketryn -> Morigan: Už jsem ho chtěla pustit :-D
(17:26) Ketryn -> Morigan: Pak ho ale opravdu pustím, nechci zdržovat.
(17:31) Morigan -> Ketryn: Docela rychle nasednou do sedel a vyjedou.
(17:33) Ketryn -> Morigan: Dívám se, než nezmizí z dohledu, a pak se potichu vrátím do domu. Snažím se nepodléhat strachu a krizi.

Ketryn - 8. dubna 2017 18:54
Ketryn

(16:48) Morigan -> Ketryn: Vyrážet budou pravděpodobně zítra ráno, do Kattegattu to není daleko, stihnout to ještě ten den, když vyjedou brzy.
(16:50) Ketryn -> Morigan: Aha...Tak to se jdu večer s Mathiasem rozloučit k Ollemu, jestli budou vyrážet hodně brzy, tak abychom nezaspali.
(17:04) Ketryn -> Morigan: "Přišli jsme se rozloučit..." vypravím ze sebe, když přijdeme do Olleho domu. Tedy pokud tam je.
(17:04) Morigan -> Ketryn: To byste asi zaspali.
(17:04) Morigan -> Ketryn: Je jich tam plno, všude jsou poházené zbroje a štíty a zbraně a všichni na nich pracují.
(17:04) Ketryn -> Morigan: "Přišli jsme se rozloučit..." vypravím ze sebe, když přijdeme do Olleho domu. Tedy pokud tam je.
(17:05) Ketryn -> Morigan: Tak se dívám po Ollem.
(17:24) Morigan -> Ketryn: Olle je tam samozřejmě taky, hned vstane, když tě vidí.
(17:26) Ketryn -> Morigan: Někam Mathiase bezpečně položím a pak jdu Olleho pevně a dlouho obejmout.
(17:28) Ketryn -> Morigan: "Chtěla jsem se rozloučit, kdybych tě už zítra nestihla," hlesnu.
(17:40) Morigan -> Ketryn: Než se vzpamatuješ, tak tě vytáhne ven z domu, aby tě políbil.
(17:42) Ketryn -> Morigan: Tak to mě zaskočí a překvapí, že se nedokážu bránit a podvědomě mu to asi oplatím.
(17:49) Ketryn -> Morigan: "Přiveď Asbjorna zpátky a nenech se, prosím, zabít," zašeptám, když se k němu tisknu. "Ať tě bohové ochraňují."
(17:56) Morigan -> Ketryn: Asi se tam docela zdržíte.
(17:58) Ketryn -> Morigan: No, asi trochu jo. Snažím se aspoň nebrečet.
(17:58) Ketryn -> Morigan: Dojdu pak pro Mathiase.
(18:06) Morigan -> Ketryn: "Víš, že tě miluju," řekl, než tě pustil.
(18:13) Ketryn -> Morigan: Takové věci mi nemůže říkat. "Já vím," zašeptám. "Taky budeš navždy v mém srdci."
(18:17) Morigan -> Ketryn: Pak tě tedy nechá už odejít.
(18:20) Ketryn -> Morigan: Jdeme pak zpátky "domů", snažím se nebýt rozhozená, ale asi jsem.

Ketryn - 8. dubna 2017 16:48
Ketryn

(10:50) Morigan -> Ketryn: James se tomu taky spíš snaží věřit.
(10:55) Ketryn -> Morigan: Už nic neříkám a snažím se tu informaci nějak vstřebat.
(11:05) Morigan -> Ketryn: James taky pak mlčí a dopije svůj pohárek do dna.
(11:08) Ketryn -> Morigan: Možná už by toho pití měl nechat, ale asi se ho neodvážím na to upozornit.
(11:14) Ketryn -> Morigan: Nevím, kolik je hodin, ale určitě jsem šla nějak uložit děti. A pak se vrátím k Sigfriedovi.
(12:57) Morigan -> Ketryn: Už je asi dost pozdě, i když to vypadá, že se snad většině nechce jít spát (nemyslím děti) a pořád zůstávají u toho ohně.
(12:58) Ketryn -> Morigan: No já uložila děti a budu je chodit kontrolovat, ale k ohni se ještě vrátí, kdo ví, kdy zas takový nějaký bude.
(13:28) Morigan -> Ketryn: Přesně tak, asi je to pocit, že je to možná na dlouhou dobu naposled a pro některé úplně naposled.
(15:01) Ketryn -> Morigan: To je ale šílený pocit... Proto tam se Sigfriedem zůstanu dlouho do noci.
(15:48) Morigan -> Ketryn: Jste tam skoro do rána, někteří u toho ohně rovnou zůstávají spát.
(15:49) Ketryn -> Morigan: To já si jdu lehnout asi lehnout do domu, ale opravdu až k ránu.
(16:07) Morigan -> Ketryn: Ráno spíte samozřejmě o dost déle, než normálně a kdo je pak schopný a chce se mu, tak vstává.
(16:08) Ketryn -> Morigan: No já se pak budu muset nějak vyhrabat kvůli dětem. Nechci ale aby bylo ráno.
(16:12) Morigan -> Ketryn: Po jakékoli uvolněné náladě není ani vidu ani slechu, všichni se snaží plnit svoje povinnosti a naplánovat první krok, nebo první útok, který se proti jarlovi povede.
(16:14) Ketryn -> Morigan: A mluví se nějak o plánu na záchranu Asbjorna?
(16:25) Morigan -> Ketryn: Pochopíš, že asi zvítězila varianta číslo dvě, to znamená jít oficiálně zjistit, proč jim jarl zadržuje bjarga.
(16:28) Ketryn -> Morigan: A to asi co nejdřív, co? Představa, že tam Olle s ostatními nakráčí a budou se dožadovat u toho hajzla práva, mě dost děsí.
(16:34) Morigan -> Ketryn: Nepopírá se, že to může být docela sebevražedná záležitost...
(16:35) Ketryn -> Morigan: Já vím... a uvádí mě to do krize.
(16:39) Morigan -> Ketryn: Nikdo v tuhle chvíli nedokáže odhadnout, jak se jarl zachová. Až tam půjdou, není úplně nutné, aby byli všichni z Asbjornova bjargství, ale bylo by dobré, kdyby to byla většina a hlavní ta zásadní vyjednávací skupinka.
(16:43) Ketryn -> Morigan: No předpokládám, že Olle bude v první řadě :-(. Mluví se o tom, za jak dlouho by měli vyrážet?
(16:45) Morigan -> Ketryn: Ragnar chtěl, aby šli jen ti, co se přihlásí dobrovolně a Olle se samozřejmě přihlásil.
(16:47) Ketryn -> Morigan: To mi bylo jasné :-/ Jsem z toho fakt špatná.

Ketryn - 7. dubna 2017 22:23
Ketryn

(22:22) Morigan -> Ketryn: "Taky to může trvat," řekne ve snaze trochu to vylepšit. "Možná máme několik let k dobru, já nevím."

Ketryn - 7. dubna 2017 22:22
Ketryn

(21:06) Morigan -> Ketryn: "Povídá se o tom tak."
(21:07) Ketryn -> Morigan: "Už varjagsky docela rozumíš, co?"
(21:10) Morigan -> Ketryn: "Jo, to jo," přizná.
(21:11) Ketryn -> Morigan: "Učíš se rychle," usměju se.
(21:13) Morigan -> Ketryn: "To asi jo, domluvím se docela obstojně acheronsky... assirsky celkem taky," usměje se. "Tak proč ne varjagsky."
(21:17) Morigan -> Ketryn: Sigfried už po vás kouká, co tam tak dlouho řešíte, ale spíš zvědavě, než nějak nepříjemně.
(21:17) Ketryn -> Morigan: "To máš výhodu."
(21:18) Ketryn -> Morigan: Na Sigfrieda se usměju, když se potkáme pohledem.
(21:21) Morigan -> Ketryn: "Řeknu ti jednu věc, o které jsem s Lily nemluvil."
(21:21) Ketryn -> Morigan: Podívám se na něho tázavě.
(21:24) Morigan -> Ketryn: "Jde o druidy a Anušku," odkašle si.
(21:24) Ketryn -> Morigan: To se dívám už hodně tázavě, co se děje.
(21:26) Morigan -> Ketryn: "Ona se bude muset vrátit s nimi do Svobodné. Jednoho dne," řekne. "Slíbil jsem to."
(21:28) Ketryn -> Morigan: "Aha..." řeknu zaskočeně. "Co znamená jednoho dne??"
(21:28) Morigan -> Ketryn: "To nevím," řekne upřímně. "Bylo to dokud vás nenajdeme a neodvezeme zpátky domů. Teď... nevím."
(21:30) Ketryn -> Morigan: "To... vůbec nevím, co říct."
(21:30) Ketryn -> Morigan: "Oni si na ni dělají nárok jak na nějakou věc," zamračím se. "Proč jsi to Morigan neřekl?"
(21:31) Morigan -> Ketryn: "Asi úplně nevím, jak to mám říct," přizná.
(21:33) Morigan -> Ketryn: *jak jí to mám říct.
(21:34) Ketryn -> Morigan: "A když nebude chtít, tak co? Donutí ji násilím? Vždyť stejně nemáte jak odjet." Jsem z toho rozhozená.
(21:35) Morigan -> Ketryn: "Chápeš, že jsem věřil tomu, že vás buď nenajdeme, nebo odjedeme všichni spolu?"
(21:37) Ketryn -> Morigan: "Jo, chápu..." vzdychnu.
(21:38) Morigan -> Ketryn: "Mám pocit, že nám Ragnar rád poskytne loď, abychom mohli časem úplně a navždy zmizet," dodá.
(21:42) Ketryn -> Morigan: To mu asi nedokážu popřít. "Vždyť je Anabell stále jen dítě, i když zázračné, tak jen dítě... To jako postavíte Morigan do situace, ať se rozhodne, jestli bude se svými syny nebo se svou dcerou?"
(21:45) Morigan -> Ketryn: "Katryn, já jsem to jen slíbil. Já jsem ten poslední, kdo by chtěl Lily něco takového udělat. Ale nejspíš někdy v budoucnu nebudu mít na vybranou..."
(21:47) Ketryn -> Morigan: "Tohle je zvrácené!" ujede mi naštvaně. "Nezlobím se na tebe, ale nechápu, jak mohou druidi něco takového chtít."
(21:48) Morigan -> Ketryn: "Kdybych to neslíbil, nejspíš bych si jel na tuhle "výpravu" sám..."
(21:49) Ketryn -> Morigan: "Hm..." Jsem z toho stále v zaraženém šoku.
(21:50) Ketryn -> Morigan: "Kdybych mohla, tak se jdu ještě napít."
(21:58) Morigan -> Ketryn: On taky cítí, že je to hrozné a asi ho to tíží, že mi to celou dobu tají.
(22:05) Ketryn -> Morigan: "Nedávám ti to za vinu, udělal jsi, co jsi musel a nemohl jsi tušit..." řeknu nakonec potichu.
(22:06) Morigan -> Ketryn: "Sama jsi mi řekla, že jsou věci, kterým nemůžu rozumět, kolem magie a tak... to máš pravdu, já to uznávám a v tomhle případě to platí taky. Ani netušíš, jak urputně jsem bojoval, abych Anušku získal zpátky, když už jsem jí našel. Jenže už byla "jejich". Nejspíš by se to nestalo, kdyby ji neunesli a potom se neskývali u druidů, ale... stalo se to."
(22:10) Ketryn -> Morigan: "Já vím, Jamesi," obejmu ho. "Vím, že jsi udělal vše možné i nemožné. Zlobím se na ně, ne na tebe."
(22:11) Morigan -> Ketryn: (Já se tam chci už objevit!!!)
(22:12) Ketryn -> Morigan: (To chvi taky, teď by se to fakt šiklo!!)
(22:14) Morigan -> Ketryn: (Ale PJ nechce :-/ )
(22:15) Ketryn -> Morigan: :-/
(22:17) Morigan -> Ketryn: "Takže to je odpověď na tvou otázku, jestli tu náhodou nechci zůstat. Nemůžu, protože až budou odpouvat druidi s Anuškou, tak i se mnou."
(22:19) Ketryn -> Morigan: Přikývnu a nevím, co říct. Jsem z toho rozhozená a přijde mi to strašné.

Ketryn - 7. dubna 2017 21:05
Ketryn

(19:06) Morigan -> Ketryn: Takhle upřímně by asi za střízliva nemluvil.
(19:06) Ketryn -> Morigan: Tak na to opravdu nevím, co říct :-/
(19:07) Ketryn -> Morigan: Takže asi mlčím.
(19:07) Ketryn -> Morigan: "Je to komplikované," hlesnu nakonec.
(19:09) Morigan -> Ketryn: "Mám chvíle, kdy vlastně chápu, proč Paddy už nevěděl, co dělá," řekne hodně tiše.
(19:13) Morigan -> Ketryn: "Ale teď bych dal cokoli za to, aby se Lily zase objevila a bylo by mi jedno, že už není moje žena, jen aby byla v pořádku."
(19:15) Ketryn -> Morigan: "Jamesi..." po tvářích mi stečou slzy. "Vím, že jsem mu ublížila a zničila ho... ale to co udělal... to nemůžeš omluvit..."
(19:16) Ketryn -> Morigan: Jeho nesobecké myšlení mě naprosto dojem :,-(
(19:16) Morigan -> Ketryn: "Já jsem neřekl, že ho omlouvám! To bych neřekl nikdy," upřesní.
(19:19) Ketryn -> Morigan: "Víš, vlastně nechápu, že se mnou po tom všem dokážeš mluvit," řeknu smutně.
(19:19) Ketryn -> Morigan: "Ale věřím, že se Morigan vrátí, musíme v to věřit oba."
(19:20) Morigan -> Ketryn: "Proč bych s tebou neměl mluvit?"
(19:21) Ketryn -> Morigan: "Přeci kvůli tomu, co jsem udělala... ten soud..." vypravím ze sebe.
(19:27) Morigan -> Ketryn: "A co jsi mohla dělat, postavit se proti všem?" pokrčí rameny smutně.
(19:38) Ketryn -> Morigan: "Museli by respektovat jakékoli moje rozhodnutí," hlesnu a utři si slzy. "Ale nemohla jsem ignorovat, co jeho činy způsobily..."
(20:05) Ketryn -> Morigan: "Stejně... kdo ví, jak to teď všechno bude, jestli to vůbec přežijeme," vzdychnu
(20:42) Morigan -> Ketryn: Pokývá hlavou. "To vypálení Harmu už byl hodně, hodně ošklivý krok. Souhlasím, že tohle se asi nedá řešit jinak, než otevřenou válkou."
(20:45) Ketryn -> Morigan: "Nedá..." přikývnu. "Musíme se bránit. Anebo bychom museli úplně utéct. On by nás nenechal po tom všem na pokoji."
(20:58) Morigan -> Ketryn: "Pevně doufám, že se mu to všechno vrátí," řekne upřímně.
(20:59) Ketryn -> Morigan: "To my všichni. Tohle mu snad nemůže projít."
(21:01) Morigan -> Ketryn: "Bude Ragnar novým jarlem?" zvedne obočí..
(21:04) Ketryn -> Morigan: "To netuším," pokrčím rameny. "Tohle nedělá pro to, že by chtěl být jarlem, myslím, že o to nestojí."

1 2 3 4 ... 288 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog