Gate - Váleční psi (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Gate - Váleční psi

Pán Jeskyně:

Netopir

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V Tokiu v den oslav se otevřel podivný portál kterým do ulic Tokia proudili bestie a rozšířovali zkazu a smrt. Nakonec byly zadrženi policejními spoložkami než dorazilaa armáda aby tento útok ukončily. Podle posledního sčítání pobětí tohoto nevyprovokovaného útoku párlo na pět tisíc civilistu. Mezi nimiž bylo i spouta děti zabitých hrůznými způsoby.
Královský kurýr

Klíčová slova:

fantasi

Jaké hráče:

takové kteří chtějí zábavu

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Anabell, lone.frostwolf

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 25. září 2017 11:55
Pán jeskyně Netopir

Postavy týmu

Chris Walker

http://media1.mypage.cz/images/media1:53d4b63faead4.png/Chris%20Redfield.png

Chris je bývalím přislušníkem námořní pěchoty Civilizovaných států. A vycvičený odstřelovač. Důvody proč odešel od své jednotky nejsou známé. Přesto se přidal o pár let později k VIC. Přes svou chladnou cinickou povahu je jeden z nejlepších odstřelovačů v jednotce.

Rick Miller

http://residentevil.theblogue.cz/filmy/damn/leon.jpg

Rick je bývalím přislušníkem SAS Legitimního králostvi ze kterého byl propuštěn po porušení kazně a udajném zabití svého nadřízeného. Ovšem to nikdo nepotrvrdí ani nevyvrátí. I přes tuto skutečnost neni přiliš vytáným členm týmu i když je to schopný pyrotechnik.

Anna Suchá

http://www.postavy.cz/foto/alyssa-ashcroft-foto.jpg

Zpravodajská důstojnice legitimního králoství. Která odešla na vlastní žádost a přidala se k žoldákům s tím že její práce v organizaci bude daleko prospěšnější. Říká se že má spojení na černý trh a Japonskou Mafii kdo vý kde je pravda. Specialistka na získávání infromací a jazyky.

Nataša Kirilová

http://www.postavy.cz/foto/jill-valentine-foto.jpg

Nataša Slouřila v Dianisti jako důstojník policejní zasahové jednotky. Kde byla několikrát vyznamenána za své úspěchy. Ovšem po nepřiliš povedené akci proti teoristům se dostal jeji velitel do potíží a potřeboval si zachránit krk a tak to odnesla. Dobrý střelec.

Bruno

http://www.postavy.cz/foto/jack-krauser-foto.jpg

Bruno je řezník z armádi Dinastie. A řezník se mu neříká bezdůvozně tento chlapík si neskutečně vychutnává když může někoho vykuchat nožem právě proto byl propuštěn z armády za jeho brutální chování k zajatcům ale taky při vycviku k nováčkům.

John Bradford

http://www.postavy.cz/foto/john-bradford-foto.jpg

Kdo je Bradford je sporem diskuzi u piva posledních pět let většiny jednotek. Protože o něm je známo jen málo. Ovšem víse že je to skvěli pyrotechnik a má vazby na užší velení organizace. Víc nic.

Doroles Black


http://www.postavy.cz/foto/dr-vahlen-foto.jpg

Medik Z Civilizovaných států. Jejiž zkušenosti se tíkají především pojových zranění nekoliv jiných věci. Říká se že proděla několik střetů mezi silami Civilizovaných států a Dniansite v Tichomoří. Důvod její změny povolání neni známo nic bližšího jen to že je si blízka s Bradfordem.

Pán Jeskyně - 25. září 2017 10:52
Pán jeskyně Netopir

Svět

Krátce po druhé světové velce kdy nastala poválečná krize se změnilo rozložení sil. Vnikli tři nové mocnosti ze tří spojeneckých mocnosti které si rozdělily část světa.

Legitimní králoství:
Tehdy Anglické králoství vzalo pod své křidla zdevastovanou Francii a Německo. Postupem času k tomu přibrala taky Česko, Slovensko a rakousko. Čímž položila královna základy pro Legitimní králoství. Po krátkém konfliktu Civilizovanými státy roku 1980 připrala ještě Španělko a Egypt. Králoství je spravované královovskou rodinou a její šlechtou.

Dinastie" Bývalí sovětský svaz po válce prodělal převrat který přivedl moc opět do rukou Cara. Ta to revoluce je nazýváná spárvnou cestou protože vrátili věci do správného směru. který naznamenál válku s celím světem. Dinastie kromě Ruska zahrnuje část Číny a okolní státy až k polsku.

Civilizované státy: Spojené státy se staví nad chaos který pohltil zbytek světa proto sebe nazvali samotné Civilizované. Kromě Sjednocení Severní ameriky po válce ískali část afriky. A tlačí se dál do tichého oceánu.

Hrá se odehrává roku 2015 v Japonsku které se připojilo k Legitimnímu králoství. Váš úkol začíná krátce po incidetku Gate měsíc po útoku na Tokio.

Žoldácká organizace VIC


VIC je skrtka pro Veterán infanteri combat

Jedná se o žoldáckou skupinu jež působí od druhé světové jedná se o nad národní organizaci bývalích vojáků ktřeí se nechávají najímat na různé mise všemi státy. Jde zde najít SAS legitimníko králoství stejně jako zelené barety z Civilizovaných států. Ale taky mnoho dalších vojáků z různých zemí. Kteří se po opuštění armády nechali zverbovat aby mohli dál bojovat. Ti to vojáci májí různé národnosti a vybavení ale vyznačují se především svými úspěchy a chladnokrevným přistupem.

Pán Jeskyně - 25. září 2017 10:26
Pán jeskyně Netopir

Tvorba postavy

Jméno:
Jasné

Atributy: Povahové rysy postavy

Kouzla a schopnosti: To co umíte od střelby po podvádění v kartách je vše vítáno.

Tým: Váš tým se bude skládat z osmi lidí a vás. Můžete si vybra tři vlastní členy týmu další si budete muset vybrat z nabídky.

Tetování: Vydrat si ze tři možnosti všechny jsou spíše pro příběh je jedno jak budou vypadat ve skutečnosti ustřední roli toho tetování ovšem musí hrát jedna z možnosti.

Vybavení týmu: Vybavení týmu se bude různit podle toho co si vyberete. Protože se nebude hrát za armádu nýbrž za žoldáky.

Loajalita: Prokovo veskutečnosti děláte. Ny výběr jsou tři největší svědoví hráči Legitimní králoství, Dinastie a Civilizované státy.

Popis: jak vypádáte

Životopis:
jak jste se stali žoldákem v Organizaci VIC.

Inventář:
Vaše osobní věci a vystroj

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog