Homo Adaptus (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Homo Adaptus

Pán Jeskyně:

Hayate

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Děj se bude odehrávat v postapo světě, kde už neexistují Homo Sapiens Sapiens. Místo nich nastoupil Homo Adaptus. Najím Homo Sapiens Sapiens již není možné, protože všichni vymřeli. Homo Adaptus jsou oproti předchozímu evolučnímu stupni mnohonásobně schopnější a lepší. Jejich specialitou je, že se dokáží přizpůsobit během několika dnů, týdnů či měsíců téměř jakémukoliv prostředí, aby mohli přežít. Je jich díky tomu několik druhů a hlavně mají různé vlastnosti. Někteří jsou nesmírně inteligentní, jiní zase rychlí, další nadlidsky silní a nebo tka odolní, že je neprobodnete ani kudlou.
Vy hrajete právě za tyto Homo Adaptus a je jen na vás, zda se budete protloukat pustým světem, zda jej sjednotíte či zda jej ovládnete.
Před podáním přihlášky by blyo fajn mi napsat, aby jsme se blíže domluvili. Sledujte forum či nástěnku, budu tam dávat pár informací.

Klíčová slova:

Postapo

Jaké hráče:

Aktivní hráče, schopné napsat aspoŇ průměrný příspěvek. Nebojím se nikoho vyhodit, pokud nebudete aktivní a neomluvíte se, prostě netíte(pokud uvidím ,že chodíte online, pokud nebudete třeba 3 týdny online ani na aragu ,tak mě je jasné ,že vám nefunguje net či máte nějáké jiné problémy a nevyhodím vás). Bude to chtít i kreativní hráče, protože já vám vytvořím jen svět, ale za ručičku vás vodit nebudu, takže pokud čekáte ,že vám v každém příspěvku budu házet pod nohy nějáké věci, dobrodružství a pdoobně, tak se pletete. Děj bude zajímavý, ale jen pokud sami budete chtít. Člověk, který sedí doma a chodí jen do práce taky s největší pravděpodobní nicnezažije pokud někam nevyrazí :-)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/6) FireLotr

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 27. března 2017 23:48
Pán jeskyně Hayate

// zítra ti napíšu :-) jako už úvoďák, dneska už musí mdělat jiné věci ještě

Jan Šťastný - 27. března 2017 23:43
Jan Šťastný

Pán Jeskyně 27. března 2017 23:27
// Nikoho nemám, jenom sem se ptal. Ale jestli stejně budem hrát každej sám tak je to jedno no :)

Pán Jeskyně - 27. března 2017 23:27
Pán jeskyně Hayate

// Je tu ještě jeden hrát,k terého jsme nestihl schválit před úrazem, ale jinak budeš hrát stejně sám :-) bůh ví, zda se vůbec potkáte :-D Ale jinak pokud máš někoho, kdo by si s tebou chtěl zahrát, budu jen rád pokud se mdotáhneš lidi

Jan Šťastný - 27. března 2017 23:22
Jan Šťastný

Pán Jeskyně 27. března 2017 23:08
// V pohodě. Chceš nějaký minimální počet hráču a nebo budu moct hrát sám pokud se nikdo další nenajde?

Pán Jeskyně - 27. března 2017 23:08
Pán jeskyně Hayate

// Omlouvám se za neaktivitu, měl jsem jaksi rozseklou ruku a spoustu práce :-D

Pán Jeskyně - 26. února 2017 16:11
Pán jeskyně Hayate

Homo Adaptus

Tento další stupeň evolučního stupně lidské rasy je v mnoha ohledech vyspělejší, než jeho předchůdce Homo Sapiens Sapiens, ja kto již většinou u evolučních stupňů bývá.

Byl vytvořen uměle a doslova donutil lidi v další evoluční skok, avšak velmi drastický. V principu z běžného Homo Sapiens Sapiens udělá něco lepšího, pokud daný jedinec obsahuje určité genové sekvence, které začnou provádět v těle různé mutace. Tyto mutace nastávají v průběhu několika týdnů, mohou mít za následek horečky a velmi nepříjemné stavy, protože se kvůli nim přetváří mnohdy celá fyziologie lidského těla. Homo Adaptus však není nijak zranitelný při této přeměně. dokáže stále fungovat a stále se bránit a přežít.

A jak to vlastně funguje? Pokud dejme tomu vrcholový sportovec měl to štěstí a vlastnil genovou sekvenci pro aktitování adaptivních genů, tak se mu zhustila svalová hmota, zvětšilo srdce a plíce a celkově celý krevní oběh. Stal se tak mnohem rychlejším a silnějším.

Pokud by se toto stalo třeba vojákovi, tak získá podobné vlastnosti, ale zlepší se mu i sluch, čich a zrak, aby byl schopen lépe zahlédnout svůj cíl a tak zvětšil šance na své přežití.

Nyní příklad na horníkovi v dolech. Tento horník by získal schopnost lépe vidět ve tmě, získal by lepší plíce, aby mohl lépe dýchat a především by získal větší sílu a i tvrdší kůži.

Změn je tu plno. Bohužel ne všechny byly dokonalé. Někteří byli šťastlivci jen částečně, protože jejich gen nebyl úplný a tak aktivoval sice adaptivní gen, ale... ale nebyli schopni se plně přizpůsobit a proto zmutovali. Stali se z nich obrovské bestie, které přišly o rozum. Proto je občas pohyb v neznámých prostorách nebezpečný, protože zde mohou být tito mutanti, kteří napadnou cokoliv, co se hýbe.

Je to už několik let, co starý svět zanikl. Někteří Adaptus se spojil ia utvořili nové národy, z jiných se stali nájezdníci a další zase žijí o samotě. Existuje tu pár měst, ale nejsou nijak velká.

Pán Jeskyně - 26. února 2017 15:54
Pán jeskyně Hayate

Jak to vše začalo...

Pamatuji si na to velmi dobře. Bude to už nějáká doba. Vlastně je to už… už je to velmi dlouho. Aspoň myslím. Abych se přiznal, tak jsem přestal počítat dny či měsíce již dávno. Když to však vše začalo, všem to změnilo život. Bylo to jako by vám na základní škole řekli ,že se musíte naučit učivo z univerzity nebo jako když hodíte malé dítě do vody. Buď se to naučíte a přizpůsobíte se, nebo zemřete. A to doslova. Byl to vcelku normální den. Takový ten den, kdy si z něj vlastně ani není moc co pamatovat. ráno vstanete, jdete do práce, příjdete z práce, jdete spat, nic extra. Ale jeden člověk změnil a hlavně vypálil do paměti tento den všem lidem na planetě. Tím člověk byl muž, který se představil jako Doktor Ortus. Nevím, zda to bylo jeho pravé jméno či si tak jen říkal, ale vše si do puntíku pamatuji, ačkoliv to už bude několik let.

Vzpomínám si, jak jsem seděl na zastávce a čekal na svůj spoj. Všude byly velkoplošné obrazovky, kde neustále běžely reklamy. Příliš jsem nevnímal, když v tom se ozval zvláštní zvuk, jak kdyby troubení na roh, které mi přivodilo husí kůži a uvnitř, jak kdyby mě ovládlo a upoutalo si to mojí pozornost. Na obrazovce se objevil muž v masce. chvíli mlčel a nic neříkal. Po několika vteřinách se muž rozmluvil. Měl pozměněný hlas a zněl snad jako něco mezi démonem a robotem.

,, Obyvatelé planety Země! Dovolte, abych si na pár minut zasloužil vaší pozornost. Věřte mi ,že to bude stát za to. Prvně tedy dovolte, abych se představil. Mé jméno je Doktor Ortus.”
začal vcelku klidným, avšak dynamickým hlasem. Udělal menší pauzu a poté pokračoval
,, Chtěl bych vám oznámit, že VY! LIDÉ! Jste selhali. Ano, je to tak. Člověk byl vždy předurčen k velkým věcem, ale bohužel to vše zahodil. A proč? Pro to, aby mohl posedět na kafíčku. Pro to, aby mohl žít v luxusu. Pro to, aby chodil jen do práce a vlastně ani nežil. Lidská rasa selhala v evoluci. Už nejsme schopni se nikam evolučně posunout, protože nemáme proč. Člověk se vyvíjel vždy dle potřeby. Prvně jsme se napřímili, pak se nám zvětšila mozkovna a tak dále a tak dále. Nyní však lidské pokolení dělá vše jen pro to, aby jsme se vrátili! A to nemluvím o morálce. Všichni jste selhali… Všichni…”
Muž se na chvíli odmlčel. V jeho hlase šlo slyšet zklamání a snad až skoro zoufalství. Když se rozmluvil, jak kdyby se mu vrátila naděje a dynamičnost slova
,, Rozhodl jsem se proto naši rasu posunout dál! Trvalo to dlouhá léta, stálo to hodně životů, ale nakonec jsem přišel na způsob! Ve své laboratoři jsem vyvinul mutagen, který způsobí, že se aktivují určité geny ve vaší DNA, která se za běžných okolností a podmínek pomalu mění v průběhu generací. Tyto geny mají za úkol adaptovat se. Avšak díky mému Mutagenu, který jsem nazval Adaptus se vaše DNA změní během několika týdnů či měsíců, takže se každý z vás přizpůsobí! Budete chytřejší, rychlejší, odolnější. Zlepší se vám imunita, ti co pracují ve vodě si možná vypěstují i žábry, ti co pracují ve slévárnách získájí obrovský nárůst svalové hmoty, vědcům se zvýší mozková kapacita několikanásobně! Avšak pouze pokud přežijete. Ano… jen pokud přežijete. Udělat tyto… Homo Adaptus, jak jsem nazval další evoluční stadium, z vás všech by byla hloupost. Nikam by to nevedlo, jen by jste se pobili mezi sebou a byli by jsme tak kde nyní. Proto jsem po dlouhém výzkumu přišel na jednu velmi zajímavou věc. V lidském Genomu se skrývá sekvence, která je unikátní a dle mého výzkumu i taková, jaká by měla být. Tito jedinci bývají i často inteligentní, zdraví a úspěšní. Mutagen Adaptus, který funguje jako virus najde v těle tento gen a upraví jej a tento gen poté upraví adaptativní geny a vše se spustí. Počátek může být možná trošku nepříjemný. závratě, bolesti, někdy i chvilková smrt při konečném stádiu. Avšak poté, co se tento gen aktivuje ,tak se z vás stane nová rasa.

Jak již ti bystřejší pochopili, tak jsem zmínil, že jen někteří z vás vlastní tuto sekvenci genů. Ano, je to tak. Zbytek bohužel zemře. Pokud tento virus nedetekuje danou sekvenci ,tak začne tělo měnit i tak, ale bohužel bez této sekvence to bude mít za následek naprosté selhání orgánů a smrt. Nemá cenu se již nějak bránit. Tento gen je rozprostřen po celém světě a již každý ho v sobě máte. Protilátku nenajdete, o to jsem se postaral. V tuto chvíli totiž veškeré léčivé výzkumné laboratoře hoří. Nebojte, nikdo při tom nepřišel o život… tedy možná. Nyní se ukáže, kdo je vyvolený a kdo ne. Vir by měl začít zabíjet během 6 měsíců. První oběti budou už možná za pár týdnů. Dohnali jste mě k tomu právě VY! Kdyby jste se nechovali jak naprosté nicky a jako tupá, namyšlená a bezduchá zvěř, tak to mohlo být jinak! Teď si jděte pít kafíčka a koukat na své oblíbené seriály… jděte dokud můžete! VÍTEJTE V NOVÉ ÉŘE HOMO ADAPTUS!!!”

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog