Imperiální laboratoř (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Imperiální laboratoř (18+)

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Imperium se rozprostírá po celé galaxii. A podrobilo si další národy. Nyni ovšem své zájmy záměřilo spíše pro své vnitřní potěšení a zábavu vytvořilo laboratoře. Které se mají věnovat zvláštním projektům.

Klíčová slova:

Věda, hetai

Jaké hráče:

nehledám mám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

Imperum v kostce

Impérium Andrů vzníklo před 1997 lety založeno. Vojevůdcem Kantalem jenž sjednotil všechny kolonie Andrů a vytvořil tak mocnou říši. Která se v Galaxii Pegas které se nemohla rovnat žádná jiná mocnost. Následných 90 let vedly armády Andrů dobyvačné války a podmanili si několik dalších národů. Ovšem těžko říct jak od tédoby vypadají Andrové. Před 1000 lety došlo k tak zvanému pádu měčů tak je označený obdoby kde se začali rodit hlavně ženy důvody jsou doteď neznámé ať už se jedná o pokus nějáké rasy biologickou zbraní zabránit agresivnímu rozšířovaní nebo přirozenému vyvoji na impérium to mělo jediný dopad. Rodí se nyní asi jen 10% mužů což znamená že většinu povinosti převzali ženy. Muži mají většinou ve společnosti jen dvě postavení vojáci nebo nositele kvalitního genetického materiálu. O pět let později první císařovna Akra Abriel rozhodla že ženy mají výhradní právo na moc. A politiku směřovala i na podrobené národy. Ne tedy že by muže cíleně likvidovala ale většina z nich je nudena k praci vojáků. A je jim vštěpováná podřadnost. Před 880 lety si Iperium podrobilo celou galaxii Pegas. A vytvořilo jednotný řád císařovna Tenra se rozhodla upevnit moc ve všech koutech říše. První objevení okázalehé šílenství u rodu Toras. Od té doby zůstal rod toras spojen s týmto oslovením. Před 230 lety rozhodnutí expanze do mléčné dráhy. Před 100 lety první kontakt s lidmi. Dochází z diplomatickému incidentu kdy je zabit člen rodu Spor a snoubenec Cisařovny Goren. Vyhlášení války. Současnost lidstvo je z velké čáti zničeno nebo podrobeno zůstává jen jejich domovská planeta a několik odlehlých kolonii.


Andrové

Bojová: Andrové pocházejí ze světa Anronie. Která je taky srdcem jejich iperia a državami Rodů Abriel. Roky nadřazenosti se na nich podepsaly protože jsou přesvědčeni o své nadřazenosti a právu vládnout. Roky bojů se na Adrovech podepsaly vzhledově neboť tento druh je vlastně sám o sobě jakousi chemickou laboratoře. Kdy do své DNA začleňují nejlepší z jiných druhů jenž porazily. Proto se dá říct že co planeta to original. Přestože vypadjí každý jinak důvod proč se za ně nikdo nemůže vydávat je slabé telepatické spojení se všemi které kdysi bylo hlavním komunikačním prostředkem. Ale po porážce a začlenění tuctů ras se ukázala nefektivní protže se museli spojovat s myslí ostatní a a tak následné generace ji prostě utlumili tak že se díky ni mohou jen rozpoznávat.


Politika Imperia

Hlava státu: Císařovna Zoel Abriel manželka Tober Spor Rada velkorodů: Druhý nejětší zákonodárná moc jedná se o radu složenou z osmi velkorodů každý z nich má jednoho zástupce v radě. Přestože se snaži co nejvíce zvýhodňovat sebe samotné po většinu času se snaží být poctiví aby na sebe neupoutali pozornost ostatních rodů. Sněm rodů: Jediný spůsob jak mohou nižší rody přednést své pořadavky domáhat se zásahu Císařovny. Každý rod má jednoho zástánce zde. Sněm rodů pravidelně navštěvuje Císařovna nebo její žena. Zde se projednávaji návrhy a zákony jednotlivých planet a dalších věci předložené nakonec Radě velkorodů. Menší rody: Imperium má více než 3000 menších rodů jenž jsou rozděleni do držav jenž spadají pod jeden velkorod. Do stavu menšího rodu může být povýšen i někdo mimo impérium. Menší rod může vlastní pozemky otroky a vojáky atd. Pokud se jedná o někoho z rasymůže vlastnit dokonce celou planetu pod souhlasem císařovny. Velkorody: Je celkem osm velkorodů každý za původní soustavu impéria. Ty to velkory se rozprchli a jménem Císařů vládnům oblatem impéria. Rivalita velko rody je nechvalně proslulá ale neudělli by nic co by mohlo destabilizovat impérium. Většinou se jedná o mocenské pošťuchování nebo přetahovaní o nějáké prava vyjmečně nějáká ta vražda. Loajalita Velkorodů k rodu Abriel je téměř fanatická.
/div>

Nejdůležitější podřízené národy

Rohatci: Rohatci jsou národ obývající primárně takzvanou Harzivoru grupu. Niní jsou pod správou Rodu Menzon patřící pod správu Velkorodu Spor. Rohatci vyzhledově připomínají lidi i když jsou poněkud menší. Neř lidé a chudší mají většinou světlou kuži. A jedním z výrazným poznávacích znaků této rasy jsou tři prsty. Ovšem hlavním fyzickým rysem pro který jsou v imperiu známí jsou rohy dva rohy na čele. Ženy je mají rudé jako krev a muži černé ovšem můžum během vzrušení rohy měni barvu na hnědou. Pokud je muž stále panic má rudé rohy při vzrušení. Je známím faktem že Rohatcům roste roh 1cm za rok života. Rohatci se dořívají přibližně 100 let. Rohatcké hory jsou oblíbeným afrodisiakem po celém imperu. Pokud najdete rohatce s užíznutými rohy je jasné na co jsou použity. Rohatci byly prvním národem jenž byl podřízen inperiu jejich nenásilná povaha a podřízenost v kombinací dlouhodobou propagandou a nátlakem z nich udělali poslušné sluhy. Kaltové: Kaltové obývají soustavu Endro přimo pod správou rodu Toras. Kaltové jsou na pohled přitulní mazliví, ale opak je pravdou tento druh je smrtelně nebezpečný. Vypadjí jako kříženci lidí a koček. První čeho si všimnete jsou dlouhé drápy které dokáží zasunout jako obyčené nechty ovšem toto nechty jsou smrtící zbraní. Další věcí co jsi všimnete je ocas a ouška proto je lide berou jako mazličky. Přesto jsou divoke a vražedné. Přes devět staletí podmanění si uchovávají tvrdou nepoddajnou povahu a svou eleganci. Ven jsou vážený jako otroci. Je třeba je důsledně vycvičit. Poté jsou sochopnými osobními strážci a otroky. Přesto je třeba na ně nahlížet jako na nebezpečné. Elfové (Otroci) Kdysi vznešený národ jenž byl jedinou konkurenci iperiu nakonec padl pod silou impéria a niní jsou v rukou Rodu Abriel. Elfové jsou vysoké, utlé postavy se špičatými ušami. Proto hodně čelnů přijalo spousty jejich vzhledových rysů. Jedná se o dlouho věký druh jenž si uchovává svou povíšenost a aroganci kterou je vždy potěšením zlomit. Ponechávají si čas kultury kterou měli před podaměním ovšem jen proto aby bylo zabavnější je zlomit když je odvezou z jejich domovů. Jedná se otroky. Skvělé pokusné subjekty ve všech oblastech. Lidé (noví přirustek) Lidé Spadají pod velkorod Gorenos. Jedná se o čerstvě podmanění rod který stále ještě vzdoruje a ukázuje silnou vůli. Doporučená pozice: Otroci nebo lépe pokusné subjekty.
/div>

vylepšení

Obytné sekce: Dvojité obytné buňky – 200 000 kreditů (nelze kombinovat s jinými obytmí vylepšeními buněk) 8 000 surovin -dojité obytné buňky jsou rozšířené aby se do nich mohli vejít dva lidé. Jsou sice nepohodlné, ale vleze se do jedné obytné sekce dvojnásobek lidí. Postih – 5% morálky Obytné buňky 1 kategorie – 250 000 kreditů 9000 surovin -obytné buňky první kategorie jsou oněco větší a poskytuji mnohem více pohodlí než normální buňky. Bonus +5% morálky. Opravdová kuchyně – 200 000 kreditů 4 000 surovin -Opravdové jídlo udělá se zaměstanaci divi i když většina je zvyklá na syntetická jídla opravdové jídlo vždy zlepší náladu. Cely: Rozšířené cely – 200 000 kreditů 5 000 surovin -rozšířené cely nejsou jen o více celách. Ale i o lepším zabezečení cel. Kapacita 200 subjektů. Zvířecí blok – 300 000 kreditu 10 000 surovin -umožňuje chovat zvířata. Kapacita 40 zvířat Dravčí blok – 400 000 kreditu 11 000 suronin -dravčí blok je specialně určen k chovu nebezpečných zvířat. Krom vyztužených kleci je zde zabudovaný obraný systém pro vypuštění uspávacího plynu pro případ útěku. Kapacita 30 zvířat. Lamači ducha – 200 000 kreditu 5 000 surovin -Místo stvoření ke zlomeni subjektu. Vybavené moderní virtualní realitou schopnou imitovat takřka cokoliv. Mentálnimi stimulátory navodit jakékoliv pocity. A když nezabíra moderní technologie vždy se můžete uchýlit i jiným prostředkům pradávné minulosti. Od palečnic po různá křesílka. Pracovna lovců 250 000 kreditu 6 000 surovin -Pracovna lovců umožňuje zaměstnávat lovce zvěře i otroků. Nachází se 5 lovců. Lovecká společnost 260 000 kreditu 6 000 surovin -Lovecká společnost umoňuje lovcům spolupracovat s dalšími loveckými skupinami což zvyšuje naději na úspěch. Bezpečností centum: Obchodní stanoviště 30 000 kreditů 2 000 surovin -umožňuje verbovat obchodníky s otroky (nemusíš vše dělat osobně) a odborníky na styk se zákazníky Laboratoře: Hydroponika 300 000 kreditů 10 000 surovin -Umožňuje pěstovat různé rostliny. Nebo jejich využití při experimentech. Domek zahradnice 10 000 kreditů 1000 surovin (nutnost hydoponiky) Domek umoňující naverbovat někoho kdo se bude starat o hydoponiku. Může přivážet speciální rostlyn. Slizové nádrže 500 000 kreditů 15 000 surovin -nádrže různých slizů, sekretů a jiných věci pro experimenty. Slizové koje 250 000 kreditů 8 000 surovin -Slizové koje jsou válce pro uchovávání slizů kam je možné někoho namočit a sledovat co se sním děje. Kybernetická laboratoř 500 000 kreditů 20 000 surovin -umožňuje vytvářet kybernetické iplántáty vlastní výroby.
/div>
Hráči: (2/2) Eiris, Erinye

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ⇒|

Pán Jeskyně - 13. června 2017 12:29
Pán jeskyně Devakar

//doufal jsem v ještě nižší číslo. Ale řekni mám bít hodny?

Kommandant Ilsa - 27. ledna 2017 17:03
Kommandant Ilsa

Nástup do školky

Její tajnůstkářské obcházení a hra se slovy mě vcelku láká, co to bude za zajímavou kratochvíli. A tak se nechám skoro odevzdaně a poslušně odvést dlouhou bělostnou mramorovou chodbou až na ochoz, kravína?! Podle bučení, i když to není obyčejný kravín. Ale ta architektura! "Ah, to je rozkošné!" Ohodnotím pohled dolů z ochozu na nebohou čtveřici. "Netušila jsem, že zde máte i, jak tomu říkáte, kravín, či mlékárna? Hádala jsem jen jakýsi kojící kroužek, ne takto důmyslné zpracování, a přerozdělování mléka" Pronesu skoro až pobaveně a zadívám se na prázdné boxy s popruhy. Pak mě však lehce odradí její odmítnutí mého nabízeného daru. Ale zatvářím se zcela nezaujatě a přejdu na ochozu kus bokem, abych lépe viděla z jiného úhlu. "Zvláštní přístup těhle temných elfek, co si je pamatuji z našich vlastních setkáních, jsou někdy až přehnaně čistotné, co se týče jejich rasy. Sice ji považují za nejvyšší a nadřazenou jiným, ale také za jedinou čistou. Divím se, že nechají případně své děti, potomky krmit mlékem světlých sester, nebo krátkověkých člověčic. A nevyžadují pro své vznešené děti i vznešené mléko své temné rasy" Pronesu a ještě se zasměji. "A i kdyby zde nějaká temná náhodou na kojení nebyla, vždy bych řekla, že tu jedna je nouzově připravena, aby se ušetřil čas, a během té doby může poskytovat mléko ostatním, aby tu nevysela ladem" Zasměji se, směrem k popruhům a volným boxům "Ale pokud o můj dárek nestojíte a odmítáte jej" Pokrčím rameny, i když mnohem děsivější by měla být moje klidná a zcela benevolentní intonace v hlase "Nemohu vám ho přeci nutit, pokud vám nevyhovuje. Naneštěstí výroba světlé, nebo člověčí obdobné samice by mi zabrala nějaký čas, takže vám jí nemohu nabídnout v tomto okamžiku" Pronesu a zadívám se na popruhy. "Pokud však máte nedostatek mléka, mohu vám, vypomoci" Sice jsem poněkud rozladěná z toho, jak odmítla mojí hračku, ale takový zážitek, být zavěšená a dojená jako zvíře, za účelem, že jediné proč tu jsem je dostávání mého mléka z vemen, a jinak pro ně nemám cenu, jen to mléko, mě jako zkušenost velice láká! Takže se zadívám na jedno místo, bohužel bez možnosti na sebe vidět navzájem, jak nás dělí mramorové předěly, jako v pravých boxech, ale aspoň budu moci poslouchat. A tak se podívám, kudy se dá sejít dolů, abych se nechala, usadit, do popruhu, nebo pokud mají jiné plány, obnažila svá prsa dívkám ...

***

Poté co děvče zhodnotí Saniiny, vemena, a olízne se nad jejich zasněním, Emily se pousměje, a šibalsky dodá informaci. "Mě z nich kojila každý den, několikrát. Naposledy jsem je cumlala než jsme sem vyrazily" Jako jistý závistivý, ale pravdivý podnět ...

Když se však dostanu do klubka otázek, co vím o plišáčcích, tedy snad něčem navíc, tak zapíská, jako nějaká vyděšená myška. "Né, já vážně nic nevím, vopravdu. Jen přemýšlím nahlas" Pronese, aby se zbavila dotírání prozradit něco víc, než by chtěla ...

Při vyslovení domněnky, že se jedná o mlíkárnu, se Emily napřed zarazí, a pak usměje, trošku nejistě. *Určitě ti čte myšlenky, no vážně, měla bys nosit kulicha!* Pronesu, jakoby to snad nějak pomohlo, i když by to na jinak nahém tělíčku muselo vypadat náramně. Načež se rozhlédneme, kde by měly být hračky, a jaké, schované? ...

***

Ohledně Petry se nechci pouštět do nějaké závažné diskuze, protože zatím pravdu neznáme ani jedna, je to jen o domněnkách, a já možná budu první, kdo se v budoucnu dozví pravdu, ale proč bych to měla řešit zde a nyní? Jen ať si dál přemýšlejí a dohadují se, nad teoriema, já si zjistím pravdu, a jak s ní naložím, to uvidíme! Ovšem při zakázce na koníčky se pousměji. "Určitě jí to oznámím, a nemám nic proti tomu, aby na nich pracovala, dokonce se domnívám, že jsem jí nějakou podobnou zakázku uložila pro mé další holčičky, takže pokud bude v tom, může rovnou vše udělat vícekrát a přebytky co vyrobí vám budou plně k dispozici" Zamluvím situaci a dohady prostým oznámením ...

***

Poté co učitelka pochválí Emilinu kresbu, v obou dvou směrech a provedeních, se hrdě dívka nadechne a lehce vypne hruď, spíše mimoděk, než cíleně. A napřed se zadívá na dívky okolo, jestli slyšely pochválení, že má zajímavou kresbu. "To jsem já až budu velká, budu jako maminka s vééélkými prsama" Pronese skoro až se skutečně dětskou naivitou. A poté se natáhne k hlavě učitelky. "Můžu? Jééé! Ty jsou tak heboučké!" Pronese, a zatahá jí lehoučce za ouško, spíše polechtá a lehce ožmatlá, než aby tahala. "A můžu i ocáses?" Pronese nevinně a dodá. "A když nejste plyšáček, tak co jste?" Ach ty děti! Nemají ani kousek taktu! ...

Načež, poté co Emily dokreslí své obrázky, rozhlédne se po místnosti, kde vidí spoustu hraček, ale i skrytých a polo-skrytých hraček, hraček. A přejde k skříňkám, které jsou nízké u země, ale dlouhé napravo i nalevo, stojícím na barevném koberci, kde v poličkách jsou různé barevné kostky, skládačky a něco, co vypadá jako tyč s barevnými kroužky. *Hádám, že ta tyč nebude jentak obyčejná, určitě to bude vztyčený péro!* Pronese její hlásek a Emily vytáhne hračku z regálu. *Hele, spíš se koukni támhle, to šlapadlo, že v něm neobjedeš celý pokojík, že ne, že ne, že ne!* Poťouká jí hlásek, aby si začala skutečně dětsky hrát ...

Kommandant Ilsa - 26. ledna 2017 13:08
Kommandant Ilsa

Nástup do školky

Jakmile Emily přirovná moje prsa k vemínkům, spolu s komentářem, že si libuji v tom, jak mi za ně někdo tahá, a olizuje je, tak si jako Sania stoupnu trošku bokem, z profilu, a přejedu si dlaněmi přes prsy, aby Emily viděla jejich plný krásný profil a mlíčko které v nich odejde a ona ho nebude moci vybumbat. Ovšem hlas v její hlavě jí našeptává *No jasně! Se na ní koukni, už je plná a potřebuje vydojit!* Což je ohodnoceno úvahou, zda Sania není nějaká přestrojená dojná kráva v lidském těle, nebo minotaurka, nebo tak něco. *Myslím že dojná, nebo chovná kráva, jinak by se nevyplatila. I když, s tím zadkem, možná je to kráva na maso? Jen s velkejma vemenama* Pronesu na ohodnocení svého zadečku, byť mě se líbí, a plno samečkům i samičkám také. Ale Emily má prostě svou hlavu ...

***

Při pohledu dívky naproti se Emily pousmála a zachichotala. "Opravdu, budou pravé, jak říkám, viděla jsem jak s nimi střihala a ohýbala se jí, jakoby s nima poslouchala šepot okolo" Pronesla na dívku naproti a její ohodnocení. "Jsou vážně jako plyšáčkové, ale celý plyšáček by byl milejší" Ještě si Emily přisadí. *Neboj, určitě ti to dovolí, až budete někde, samotné, jen spolu, napadá mě, třeba až tě půjde umýt na nočníčku. Hihihi* Zavěštím Emily její osud ve školce, kdy by mohla být s paní učitelkou chvilku sama. *Třeba po pak budeš moci hladit, než tě utře, aby jsi byla hodná a neházala tím zadkem, že se ti to nelíbí a jsi už velká a umíš to sama* Pronesu pobaveně po její mysli ...

Načež se dívka svěří, že by chtěla pejska nebo lištičku. "Jé, to já bych chtěla asi, koně, a tygra, a medvídka, pandu a možná i žabičku" Pronese Emily výčet plišáčků na které si Sania vzpomněla z Irenčiny laboratoře, a ihned Emily vpustí do mysli obrázky co by se s každým plyšáčkem dalo dělat, zvláště v trojce, vlastně čtveřici dvou pand, Emily a žabičky ...

Emily se zadívala na dívčiny, cecky, jak je nazvala, a pak zrudla jako pivoňka a dlaněmi si přikryla vlastní prsa. "Jejda, já, moc, moc, moc se omlouvám" Pronesla rudá snad i s kořínkama vlasů. "Zrovna jsem koukala na, mámu" Pohne hlavou směrem k Sanie a ukáže spíše pohledem nežli rukou na ona místa, tělesné proporce značně kulaté a plné. "Mě to nějak, asociovalo" Pronesla a koukla na dívku, ale místo do obličeje stále hleděla na její, cecky, jakoby mluvila k nim. "Ale holky se taky smály" Pronesla a tiše pípla. "Fakt" Načež uchopila do ruky voskovku a začala něco překotně čmárat na papír. A pak to dívce ukázala. Byla to dvojice ohromných prsů kterých se drží dvě dvojice rukou a hlav, malých holčiček, jenž jsou skoro odnášeny proudem mléka, ale stále se prsů drží a polykají stříkající mléko. "Asi takhle. Teda. To né ty tvoje. To její!" Pronesla Emily ještě na obhajobu. "Já jsem Emily!" Pronesla pak jakoby se hlásila paní učitelce ...

***

Když se učitelka svěřila, že ostatní dívky jsou zde na výchovu před prodejem, nebo na přání majitelek k výchově na atrakce a tak, Sania se pousmála, zvláště při zmínce, že přijde ještě tucet dalších holčiček. Ty na vyškolení na prodej, by ji pak náramně zajímaly. "To je rozkošné!" Pronese Sania nad osudem děvčátek, co tu budou školičkovány pro následný prodej, a osud hraček, panenek pro zábavu svých majitelek. Načež ještě dodá. "Alespoň nebude Emily zahálet, ale přitom se i bavit" A lehce mrkla na učitelku, a pohledem sjela k pergamenu. Načež lehce poodstoupila, aby se přiblížila k ředitelce, nežli učitelce, ale ta to mohla a musela slyšet také. "Viděla jsem, že tu máte plno Petřiných hraček, vzhledem k tomu, že několik následných let bude dělat převážně zakázky pro mě samotnou, nevidím důvod, aby jste si případně neřekli o nějaký, sponzorský dar, když tu mám holčičku. Aby se jí tu líbilo, a holčičky si mohly spokojeně celé dny a noci hrát!" Dodám s mlsným olíznutí. ...

***

Poté co paní učitelka došla k Emily, aby si zkontrolovala, podala jí Emily s lehce nejistým, trošku přihlouplým úsměvem obrázek, kde jedna dívčí hlava, děvčátka je přisátá na prso, velké skoro jako hlava samotná, a saje z něho mlíčko, zatímco hlavu podpírá ruka. Tohle je jedna z Emilyniných oblíbených činností, co si pamatuje z doby v Saniině domě, poté co vznikla (Magický trvalý klon pravé Emily s vlastní myslí) Ovšem asi si neuvědomila, že na druhé straně papíru je ten obrázek, který ukázala své kamarádce, převtělené učitelce, a při zvednutí obrázku ho navíc uvidí i dívky okolo, a asi se začnou poněkud, hihňat ...

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 22. ledna 2017 18:38
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

//Jdu do vany, třeba mě ve vaně a vodě napadne vodní reakce xDDD

Pán Jeskyně - 22. ledna 2017 18:13
Pán jeskyně Devakar

Zpráva

Subjek I - řeřazen do projektu D
Subjekty II a III - zařazení antidepresiv
Subjekty XIV a XV . na sono


Zásobování


Ai sledujicí loď všemi dostupnými radary a skenery které jste měli dispozici hlasila tyto udaje. "Teranské plavidlo třída Konfucius. Značčné pravy vnějšího trupu zaznamevám Iperialní obrané věže a baterii laserových zbraní. Detekekuji poškození trupu od energetických zbraní. Aktivita zbraní nulová. Obrané systémy aktivní, Štíty vypojeny."

Na přistávací ploše bylo vše připraveno a nic ponecháno náhodě. "Jedná se o pět kusů z vaší objednávky." Oznámil ti kapitán ohledně stáze.

Kontrola probíhala klidně. Kryokoje vyšli na čtyřnocých nosičích ven aby si je viděla. Další otrokyně byly vyvedeny v jakém si exoskeletu který je vedl kam přikázal ovladač v rukou nefy jinak byly nahé až postoj který je vedl.

Kapitán se na tebe podíval. "Měli jsme nějáké potiže při opravách lodě. Doky nerady berou Teranské lodě." Oznámil ti prostě. "Máme provás vše. "Křesla nové současti vězení a tak dále." Pronesl a usmál se na tebe. Vše oushlasilo a vypadalo to že i když bylo některé zboží (otrokyně) behem plavby použité nicjim neni stejně tak byla všechny položky pro vás připraveny a mohli jste je převzít.

Ponorka

Nefa byla trošku náladová a bříško ji mirně poskočilo v před i když ještě něják moc výrazně. Když si ji nechala dělat s Fran byla v sedmém nebi. Právě si šla vařit když se objevila v kuchyni Fran. "Mám si vycvičit následnici nebo je jen náhoda jak je do toho zapálená?" Zeptala se tě odezíravě. Ale děvčata rozřídili poměrně rychle a přesně.

***

Serenity neobjevila nic zajimavého nebo nebezpečného. Doktroka stebou jela i když ne přiliš nadšeně ale tvářila se jako profesionál.

V laguně jste obevili několik ryb a medůz ale jinak nic zajimavého. Ponořily jste se hlouběji když doktorka zbystřila. "Zachytávám silné odrazy od sonaru. Vypadá to že pod námi asi o kři kilometry niž je nějáký velký objekt."
oznámila ti.

Když jste zamířili k tom viděla si první něco co mohli být prohlubně a pak ti došlo že se díváš na motory hvědné lodi. Další průzkum ukázal že se jednalo jednu z vašich kolonizačních lodí. A taky jste zachytávali množství kontaktů. Kole vás začali prolouvat podivní tvorové a hlavně si cítila jak na tvou mysl útoči silné telepatické vjemi. Byla tu vaši lidé ale hodně primitivní nebo spíše jejic intelekt utrpěl velkou degradaci.

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 22. ledna 2017 17:03
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

Zpráva

Výborně! Sterilní subjekt přeřaďte do projektu-D, kde nebude jeho plodnost potřeba, nadále u něho sledujte stav a hladinu hormonů, zda nedochází k poklesu či stagnaci, bude li hladina v normě a nárustu, pokračujte s projektem-D, bude li hladina hormonů stagnovat, doporučuji ozáření mozku o síle 200%, při neúspěchu, stagnaci, či trvalému poklesu hormonů subjekt utraťte! Subjekty s ranými stádii rakoviny, připravte na *sono* Které provedu (Přivázání k podložce, a pomocí sona si najdu nádory, změřím, porovnám, a samozřejmě sono mechanismus silně ozařuje dál, neléčí, ale co by se to muselo někomu říkat)(Aspoň získáme zkušenosti s postupem rakoviny z ozáření u tohoto druhu) Co se týká subjektů s úspěšným rozšířením děloh a hormonální stimulace, doporučuji krátkodobě do krmné směsi přidat antidepresiva a sacharidy, a sledovat dojde li ke změně, nebo budou příznaky narůstat či přetrvávat. Všem subjektům přidělit po jednom předmětu z bedny .303 a .911 (Deka, a plyšová hračka)(Deka i plyšák ze speciální látky, která nejde roztrhat na pruhy, aby se na nich oběsily či uškrtily) Sledovat reakce. Příprava "inseminace" jako motivace k žití pro plod, u subjektků s rozšířením dělohy na stupni 3 a více ...

Zásobování

Poté co se ukáže na orbitě loď, v poněkud nečekaném termínu, jsem na okamžik zaskočena, a třebaže mě následné volání a identifikace uklidní, jistý stín pochyb a podezření ze mě nepadne. Nechám tedy AI, aby lodě sledovala a měla zaměřené naší obranou, a skenovala a sondovala i orbitu a přilehlý vesmír. Ne, že bych jim nevěřila, ale opatrnosti není nikdy nazbyt. Nejvíce mě totiž zarazí, že přilétají v několika člunech (Teda, pokud to není normální) Nechám je přistát u hangáru, ale samozřejmě aktivuji obranu, do oranžového stupně. Co kdyby náhodou? A pokud je Serenity na planetě, v hangáru, nechám její posádku se nalodit a být v pohotovosti ...

Když loď přistane, poněkud se udivím, že lodi velí člověk, a samec. "Dobrá, připravte se na otevření doku za patnáct vteřin" Pronesu a nechám dok skutečně otevřít, ale tak, aby čtyřčata stále mířila na loď co přistává. Načež se při zmínce, že dovážejí otroky, a některé musejí dát do stáze lehce poušklíbnu. Něco mi říká, že díky potížím s dopravou, vezou jen otroky, ale asi ne ty objednané, nedodané bezpečnostní dveře por cely a asi ani ne náklad, zásoby a suroviny? Mám pocit, že to je jen nějaká otrokářská loď co byla po ruce, ne pravidelný dodavatel od naší mecenášky (Jen to tak beru, pokud to tak není, ignoruj to, jen to na mě tak působí) Připojím si interkom a ohlásím se. "Ano, musíme je všechny po jednotlivých kusech proskenovat, zaevidovat a označit. Kolik jich je ve stázi?" Pronesu a nechám na přistávací ploše připravit i robotky, na pomoc s odvedením otrokayń, i odnesení stázových boxů, pokud je tedy rovnou neprobudí ...

Ke kontrole vězňů mám připravenou Fran, jako krotitelku, s obojky, pouty a čtyřma futa robotkama, na pomoc, a odvedení. Dále tu je doktorka, a její asistentky, a dvě robotky, aby prováděli skenování, a zjištění zdraví, a funkcí, a použitelnosti zboží, zda nejsou nemocné, nebo něco nemají schované v tělních dutinách, a tak. A také tu je Nefa se dvěma robotkama, aby kontrolovala evidenci, a odsouhlasila, že skutečnost je stejná jako objednávka, zatímco dvě robotky jsou zde aby přenášely zásoby a objednávky, co snad dorazily s lodí. Navíc hádám, že nějaký přepravní droidi či pomoc, může být i z posádky lodi co přilétla ...

Když, a pokud se ukáže, že loď je skutečně ta, za co se vydává, přistanou, a začne se vybalovat, tedy kontrolovat otrokyně, odchytnu si kapitána a dám s ním řeč. "Vaše vysvětlení o zpoždění mě plně, neuspokojilo, asi budu muset požadovat podrobnější vysvětlení. Každopádně, výtejte!" Pronesu smířlivěji a dodám "Protože nejste přesně loď, a posádka kterou jsme očekávaly, tak se musím optat zda vezete i zásoby, nebo jen živou sílu, a zásoby máme čekat, dodatečně, nebo máte, všechny naše objednávky a dodávky?" Hlavně tedy mě zajímá, zda dovážejí nové dveře do klecí, ale také skener, sběrač rudy, a dárky ...
(Ostatní dle situace s ním budu řešit)

Ponorka

Poslední dny cítím jistou rozmrzelost ve své asistence, asi se na ní projevuje těhotenství, a také termín oslav na které se chtěla dostat, a uniknout dočasně ze základy a spojit se s, domovem, což jsem jí překazila. Ovšem právě proto, jsem si jí také nevybrala na svůj průzkumný projekt pod hladinou moře. Ovšem, neřekla jsem jí to přímo, spíše naopak, jakoby vodní průzkum byl nudný, a v základně bylo potřeba něco, záživnějšího ...

Požádám tedy Nefu, aby následné dny pracovala s Fran (Která tentokráte dostane spolupráci příkaze, protože se jedná o projekt výzkumu) A obě dvě očipují, zaevidují a provedou zdravotní kontrolu na novědovezených subjektech, a rozřadí je do skupin podle fyziologických i duševních předpokladů, na pokusné skupiny různých projektů, a mohou začít i s výcvikem, tedy tím, jak se nové subjekty chytají a upínají do popruhů, jak se musí naučit si kleknout, když se vyzvedávají na pokusy a nechat si dát kolem krku vodící smyčku a tyč, a podobně. Hádám, že se to bude i Nefě líbit víc, než nějaké bloumání ponorkou v nedaleké laguně a šelfovém moři ...

***

Nakonec připravíme ponorku na vypuštění do laguny, kterou následně může proplout až na volné moře, a prohledávat šelfové pobřeží. Plán je takový, že první ponor provedeme ráno v laguně, s lehkým průzkumem dna a profilu laguny, poté vyplujeme na volné moře, a uděláme ponor podél pobřeží, načež budeme směrem na volné moře postupovat do větších hloubek, ideálně až do noci (Pokud se dostaneme do hloubky dříve, budeme se držet na dané hloubce a projíždět podél vrstevnice) Načež po průzkumu vodního nočního života, se vynoříme na hladinu a doletíme na základnu vzduchem ...

(Takový je plán, ale kdoví, co se stane) Před ponořením zapneme skener který je na Serenity, aby proskenovalo okolí laguny a pobřeží s ohledem jednak na ložiska, možné sopouchy horké vody či páry, ale také aby se udělala topografická mapa dna po okolí a my mohly sledovat nějaký plán, či se vyhnout abnormalitám nebo najít něco podezřelého ...

Jako druhé místo v ponorce nabídnu doktorce (Asi té, se kterou vycházím trošku, hůře)(Protože o to profesionálnější očekávám přístup) A pokud odmítne s důvodu práce, či vytížení, nebo nucené práce na jiném projektu, nabídnu to její sestře. Ale nabídnu, ne jako příkaz. Pokud by se ani jedna nechtěla účastnit, vzhledem k tomu, že to není náplň jejich práce, výzkumu a ztráta času, nabídnu místo J-114 jako odměnu ...

Pán Jeskyně - 21. ledna 2017 18:07
Pán jeskyně Devakar

Testy, testy, pokusíky

Viděla si jak se jí ulevilo že si se do ní nepustila naopak že její nápad se ti tak líbí že jsi pro. "Jistě paní postarám se o to aby vš bylo připravné rozpis připravím ihned a další věci připravím k montáží." pronesla klidně.

***

Kousla se do rtu a pak na tebe mrknula. "No myslím že bychom že bychom to měli zvážit těch nedostatků je opravdu. Ale opravdu spousta. Takže matku dcery a sestry bych se neváhala přibalit aby pokryly náklady. Opravdu najmout v dnešní době partu zkušených a profesionálních dělnic je opravdu problém nemyslíte drahá kolegyně?" Zeptala se tě s hranou nechutí. "Císařovna by měla vydat nějaký zákaz takových hrátek na pracovišti dokud vše neni hotovo." Pronesla rozhodně a lehce se otřásla nevolí.

***

Hraní s Lux a jeji společnicí Ingis vypdalo neškodně obě se po chvilce snažili přetahovat o tvou pozornost. Když si se pak začala věnovat J-114 chviličku se na tebe dívali uraženě a pak vás dvě začali napodobovat a jedna si lehala druhá ji začala olizovat zatím co ta podní se kroutila vzrušením a steny. Vypadaly že se nemohou jedna druhé vůbec nabažit. Nakonec usnula Lux s hlavou v klínu Ingis.

Nápad

Tvářila se trošku shclíple že to neprošlo ale pak se zatvářila klidně a prostě odešla pryč. Ani se nesnažila přemlouvat patrně poznala prohranou bitvu.

Zpráva o navíšení o 50%

Subjekty vystavené 50% narůstu zládají vystavení celkem normálním způsobem. Ovšem musíme konstatovat že minimálně 2 subejekty trpí ranými stadii rakoviny a další subjekt důsledku radiace zůstává sterilní. U zbývajícíh subjektů se objevují náznaky rozšření dělohy a zvýšení hormonů. Ovšem ty to subjekty začínají trpět uzkostí a paníkou. Dokonce až se sebevražednými sklony.

Zásobovaní

Bylo to celkem dlouho proti rozvrhu než se objevila zásobovací loď když se objevila nad planetou vypadala naprosto normálně první si měla podezření že se jedná o nějákou těžební loď která přiletěla dříve než vaše zasobovací loď když odeslala přislušné kody po laserovém svazku mohla sis odechnout. Mladý kapitán (skutečně muž-člověk) vypadal unaveně ale spokojeně že se podařilo spojit se svámi. "Omlouvám se za spoždění museli jsme to vzít menší oklikou abychom no máme více cest." Pronesl omluvně "hned vám začneme vykládat zásoby může nám otevřít hángáry?" Zeptal se než vypustil trojci raketoplánu dva byly baculaté třetí vypadal jako šíp. Baculaté rakotplny vysadily na základně techniku a další věci a třetího vyšel kapitán. Vypadal celkem normálně ovšem vyzařovala z něj nezvyklá autorita. Buď přeběhlík nebo neskutečně schopný člověk aby ho ustanovily kapitánem.
Podal ti tablet. "Máme tu pro vás tu zasilku otroků. Přejte si je skontrolovat? Některé dravější jsem museli uzavřít do stáze ale nic jim neni." Pronesl omluvně a ukázal ke dveřím raketoplánu. Kderý z blízka rozhodně nevypadal jako by byl váš.

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 21. ledna 2017 17:37
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

Testy, testy, pokusíky

Líbí se mi ten nápad! "Výborně, tak až na to bude volná chvíle, začněte na tom pracovat, s nastavením a rozmístěním holoprojektorů, a já ti domluvím, aby jsi dostala pomoc od doktorky s nastavením zvířecích čipů" Pronesu a dodám. "Skvělý nápad" S úsměvem, že jsem spokojená ...

Přijde mi, že se vším tím myšlením trošku vyčerpala, ale vlastně to nevadí, protože bude mít před sebou ještě večerní práci, a pak bude spát jak beránek! ...

***

Tváří se, jakoby jí mimoškolní projekt, na biodpad nebavil, ale co, přeci jen to asi bude nafoukaná studentka? Která si nechce ušpinit ručičky? V zájmu vědy a pokroku je přeci se někdy ponořit, nebo si ušpinit ruce od hnoje. Nebo ne? Pomyslím si, jak by se asi toho úkolu, ve svém volném čase zhostily moje pomocnice? Což mě, jistý odpor mé pomocnice jen utvrdí v tom, si je trošku odzkoušet. A připravit jim malý, vlastní projekt, který se bude týkat nově dovezených subjektů z objednávky. Který asi rozhodne, zda jsou moje společnice, asistentky dostatečně chtivé a schopné mi pomáhat i bez asistentky, u které bych provedla zlomení, jak si přála moje mecenáška. Přeci jen, asistentku jsem dosut nepotřebovala, i když, s narůstajícím počtem subjektů by asi byla třeba? Ale udělat si oko u mecenášky, by možná také bylo, výhodnějším nežli mít asistentku? Stále váhám, na kterou stranu se přiklonit ...

***

Zasměju se, když mi vypočte všechny chyby, poškození a nenodělky, které lze svést na dělnici, která si hrála se stavebním nářadím jinak, než je v manuálo pro danou práci určeno. "Myslím, že aby takové vyčíslení ztráty a poplatků zplatila, museli by k ní přibalit ještě matku, sestru a tři dcery" pronesu pobaveně, že možná ani celá rodina té dělnice by nepokryla naše *náklady* Které jsme schopny vyčíslit ...

***

Lux se tváří trošičku, smutně, ale jen do chvilky, kdy si jí posadím na klín a olizuji jí prsíčka. Jsou tak. Příjemná, drobná, sladká! Jenže ona chvilku neposedí, a začne dělat to samé, vrtí se a začne olizovat moje prsa, takže si já s jejíma mohu hrát jen rukou, ne ústy, protože se sklonila k mým. Ale to nevadí. Její pusinka toho víc uslintá, než olízá! Ale příjemně to lechtá, svědí a dráždí moje prsa, když po nich jezdí jazykem, a tečeou po nich její sliny a jemně do nich kouše, či je mlaská rtíky. Je jako ještě nechápavé, hravé dítě, co zkouší, jak se nejlépe dostat k mlíčku, i když kdo ví, kolik z toho jsou její sací reflexi, a kolik snaha o sex, když nemáte půlku mozku? Ale o to to je, zajímavější. Dotýkám se jejích prsíček, ramen, sjíždím dlaněmi po bocích a líbám její ramena a krk, takže cítím, jak se chvěje a vlhne, určitě se udělá a nebude to dlouho trvat. Jenže to se mi do klína začnou drát druhé ruce, tedy, se o to pokoušejí. Nu, trošku jim to usnadním, a lehce rozevřu stehna, i když na mě Lux stále sedí a lízá mi prsa. "Copak zviřátko?" Pronesu na Ignis, přitáhnu její bradu ke své a místo polibku jí olíznu bradu, pak nos, nakonec čelo, tvář, a zase nos. Zatímco její ruce nechám jezdit u mého klína, a také klína Lux. Přikloním se k ní, a začnu olizovat její prsíčka, když mi Lux odepřela ty své, ale stejně tak si říkám, že bych se mohla vrhnout na mnohem výživnější J-114, která leží na posteli na zádech, slintá, funí a svíjí se v orgasmech. že bych začala olizovat její prsa, když už se jí dívky nevěnují, a ony si mohou olizovat co chtějí. Schválně, zda se začnou opičit a lízat J-114, nebo lízat moje prsa, nebo svá navzájem? ...

Nápad

Jak se zdá, zkrátka se chce dostat pryč, ven, ale možná i právě proto jí nechci pustit? Nebo jsem až tak moc paranoidní? Sice chápu, že by sem mohla na slavnostech prodat, nakoupit nějaké subjekty, nebo technologie, ale odůvodnění které mi dává Nefa se mi zdá tak jednoduché a prázdné, že ho nevidím jako pravý důvod. Barely může vyzvednou Serenity i bez ní, stejně jako nakoupit nějaké subjekty. No, pravda je, že bychom mohly ukázat a prodat něco z D-projektu, ale nevím, jak by na to reagovala naše mecenáška. A tak celkově Nefin nápad zamítnu. "Obávám se, že žádný z projektů co tu provádíme není ve stavu prodeje, nebo distribuce. Možná za pár měsíců, ale ne nyní. Je mi líto, ale bude to muset počkat" Pronesu, že by možná později něco šlo, ale teď na to není vhodná doba ...

(Pardon, pokud jsi měl něco připraveno, že ti to kazím, ale tady ani není o čem v RP mluvit, základna s utajením 3 a tajným výzkumem, a ject na slavnost, i když maskovaně za jiný výzkum, je prostě, pardon, profesionální kolaps soudnosti velitelky) :D

Takže ji musím zamítnout její nápad, i když je pravda, že nějaké peníze by se nám hodily, ale věřím, že něco dostaneme od naší mecenášky v rámci, odprodeje práv na mé vynálezy a postupy, i když, možná to může chvilku trvat. Asi se budeme muset vážně podívat po nějakém zdroji příjmů ...

Načež naplánuji výlet ponorkou do ledového oceánu, a hlavně taky přílet zásobovací lodi, abychom měly pro nové subjekty čisté cely, nové čipy, a hlavně plno využití, po zbytek jejich životů! Což mimo jiné vede k tomu, aby mi J-114 vydala zprávu, jaký vliv mělo ozařování navýšené na 50% času a 50% síly, a 25% času a 25% síly na lidské subjekty. Což je škoda, že subjekt IV uhynul, takže rozšířené ozařování budu muset převést na jiný kus ...

(Nevím kam přesně chceš směřovat děj, tak bych to dala případně na výlet pod hladinu, na hledání surovin, a nějaké pokusy?)(Ozařování, a vyšší stupně projektů?)(Nebo minipříbehy - Fran a trénování, má lištička a její osud, Lux a Ignis a něco, Rexík? Nebo něco s J-114? Mám pro ní pár plánů na miniúkoly)(Nebo něco s doktorkami?)

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 21. ledna 2017 17:03
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

//Zaevydován úhyn subjektu IV a jdu na reakci .)

Pán Jeskyně - 21. ledna 2017 16:34
Pán jeskyně Devakar

Testy, testy, pokusíky

Podívala se do svého tabletu a vyťukala několik pokynu a podívala se na tebe. "Ano máme jich dost zatím. Ale pokud by s tím byly problémy můžeme použít některé náhradní díly a udělat jich víc. Pro současné počty to vůbec nevadí." Oznámila ti klidně a usmála se na tebe.
Když si ji kroutila hlavou viděla si ji v očích nejistotu a strach. Pomaličku přikýnuvnula tedy tak jak si ji dovolila a pak se rozesmála. "Samozřejmě paní můžeme k tomu využít čipy které máme pro jejich označkování a sledování pohybu. Pokud nám pomůže je přeprogramovat některá z doktroek neviděla bych v tom problém." Pronese sebejistě. Měla si pocit že po tolila sebejistých myšlenkách vypadá celkem vyčerpaně. Nebo to možná byla jen tvá představivost.
Po tvém oznámeni se zatvářila pobaveně a olíznula si rty. "Jsem jen služebnice. Takové jako já vyší vzdělání nemají a ani neocení má paní." Pronesla automaticky nacvičenou odpověď a uklonila se ti před odchodem.

***

Na tváři ji přeběhlo několik výrazů od zaskočení a znechucení po odevzdanost. "Školní projekty občas byly tak strašně otravné že jsem se modlila aby mě zastřelili." Pronesla napůl žertem. "Ale mrknu na to a vše vám připravím." Dodala odhodlaně jako by toužila ukázat svou hodnostu.

***

Chviličku nic neřikala a pak se rozesmála a nořila hlavu do tvých prsou a tiše se v nich smála. Ovšem pak si ucítila i její jazýček na svém prsu než se odtáhla. "Ano a nezapomeň dodat kolik chyb jsme objevili po odletu mecenášky a tak dále." Pronesla a povzdechla si. "Měla věnovat pozornost praci a né těmhle hloupostem." Dodala nakonec na oko znechuceně. "Teď ji čeká zasloužený trest."

***

Na okamžik se zarazila a vydala zvuk který by si přirovnala ke smutnému kňučení a nosánkem tě lehce dlobla do tváře a políbila tě a pak na tebe mrkla. A pokračovala v práci když si se posadila a přetáhla sis ji na klín přesunula práci na tvá prsa a přitom sama slastně kníkala a slintala ti na prsa.
Po chvil si ucítial druhý pár rukou jak se ti snaži dostat ke klínu a dráždit tě.

Nápad

Pomocnice tě sledovali přikrčené jako by čekali že je sfackuješ po tvém oznámeni se rychle pustily do práce a odtáhli tělo pryč zatím co Nefa se rozhodla vyčistit křeslo a pak jít skontrolovat celu a očistit ji.

Usmála se na tebe lišácky jako by oponování utajením předvídala. "Ano říkala. Ale jde taky o to že jsme si myslela že bychom mohli ukázat nové techniky hnojení co jste navrhla. Některé menší farmy by po tom určitě skočily a na Dožínkách taky. Navíc by to zmátlo všechny protožwe by to vypadalo že zkoumáte zemědělství." Pronesla klidně. Dožínky byly velký zemědělský svět osídlený lidmi který byl před padesáti lety obsazen a nyní vyváží potraviny do soustav imperia. Něco takového by určitě stálo za pokus.

Pak se zatvářila sklesle. "Aha to je škoda." Pronesla nakonec smutně. "Nedá se nic dělat práce má vždy přednost. Omlouvám se že jsem vás rušila." Pronesla a odešla z pokoje.

//zemřel subjekt 4

https://www.8muses.com/comix/picture/294698/vaesark-comics/cgs27-star-lust/60

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 21. ledna 2017 15:10
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

Testy, testy, pokusíky

Jsem spokojená, tahle asistentka se skutečně vyplatila! Říkám si, když se spokojeně vyjádří k tomu, že vše bude maličkost, když se to propojí s nějakým programem. Ovšem poté, co se zmíní o holoprojektoru, tak mě vážně překvapí. Zdá se, že je užitečnější než Nefa! Ale musím uznat, že J-114 už je otrkaná a zaběhlá, zatímco Nefa ještě ne, takže ještě nevím, jak ji mám hodnotit. "Máme dost holoprojektorů?" Zeptám se jako první nápad, nebo spíše podmínku jejího plánu, a pak přijdu blíž k ní, lehce jí vezmu hlavu do dlaní, a zakroutím s ní napravo, nalevo, napravo. "Myslím, že bych ten nápad ještě vylepšila" Dodám. "Stačí když každé samici dáme pod kůži na čelo nebo do mozku čip, aby sledoval směr jejího pohledu. Projektor pak dáme na strop, a bude promítat odpočet vždy na tu stranu, ke které bude subjekt čelem, aby to viděl. Tím nemusíme promítat na všechny stěny, ale efekt bude o to zábavnější" Dodám a lehce jí plácnu po zadečku. "Občas si říkám, že by sis měla zažádat o doktorát!" Pronesu pobaveně, jakoby ho snad, zvířeti, pomocnici daly. Ale o tom, že je její inteligence o něco vyšší než průměr jejího druhu, mě nepřekvapuje ...

***

Její připomínka ohledně využití těl na tělesné funkce, ne mozkové, mě vážně pobaví. Takže se vážně zasměji a naťukám něco do tabletu. "Veškeré informace máme v počítači, ohledně rozměrů skleníků, záhonů, pěstované zeleniny, a účinku chemikálií na hnojení za současného stavu. Myslím, pokud se ti s tím chce dělat, tak to půjde udělat za jedno odpoledne, po obědě. Jako, školní projekt, a materiál na to objednám" Pronesu pobaveně, ale tak, že to není žádný úkol, jako spíše mimoškolní aktivita, kdyby chtěla body navíc ...

***

Kývnu, a pak začnu naoko kalkulovat. "Myslím, že cena škod, které tu napáchala svou nedbalostí a přístupem, bude vyšší nežli je její cena, takže když nám ji dodají na pokusy, opustíme od trestního stíhání" Pronesu pobaveně, že se mistryně stavbyvedoucí může vykoupit jedině tak, no vykoupit, že dostaneme její tělo. "Napíšu jí to jako zprávu k hlášení, uvidíme, co se z toho vyvine" Pronesu, a udělám si poznámku, abych požádala v další zprávě o stavu a hlášení, o vydání konkrétní pracovnice při stavbě, jenž porušila několikery předpisy a nám vznikly, škody, při jejich hledání a skenování, zda nebylo poškozeno zařízení či struktura. A aby tedy byla daná samice zaslána, jako odškodnění naší dodatečné práce, neb by její cena mohla obsáhnout naše výdaje při kontrole ...

***

Pochválím J-114 její zpracování. A sleduji, jak skoro teče, v očekávání drogy. Je to tak nádherné, jak slintá, a pokorně se snaží choulit u mých nohou, než jí drogu dám. Nádhera! Její chvění a slintání, oddechování, jak leží na posteli mě rajcuje. Droga už začíná účinkovat! A Ignis se zdá být nadšená ze své hračky, protože se směje, a snaží se jí olizovat, a nesjpíše ani nechápe, co se s J-114 děje, a proč tak kňučí, slintá, sténá a kroutí tělem, když jí ona olizuje. Sleduji jejich počínání, a bavím se, jak to malé štěně, nebo jak ji nazvat, si hraje s jindy jinak nadřazenou a dominantní J-114, která ale teď pod Ignisiný naprosto jalovým a neforemný, ale i tak dráždivým olizáváním naprosto taje a teče. Ovšem trošku mě zaráží, že nevidím Lux? Tedy, až do okamžiku, kdy se zvednu a ona na mě skočí ze skříně a začne mi olizovat krk. "Ty jedna příšerko!" Pronesu trošičku s hraným leknutím údivem, ale i pobavením co to dělá a o co se snaží. Zajímavé, že dokázala i s napůl rozteklým mozkem vymyslet takovou zábavu, jako se schovat v skříni, a čekat. Je vidět, že pokud jde o to, dostat doměnu, nebo pobavit svou majitelku, jejich mozek, jeho zbytky, je schopen až nadprůměrných činností, na taková zvířata. Sice by nedokázaly napočítat ani do čtyř, ale to neznamená, že když dám jedné jeden pamlsek a druhé tři, že jedna nezačne žárlit a druhá téct blahem. jsou tak, zábavné! Nechám Lux mi olizovat krk, a posadím se zpátky na postel, a uchopím jí za boky, posadím si jí na klín, a začnu naopak olizovat její prsíčka, krásně mladá, rostlá a svěží! Zatímco J-114 začíná být skoro v orgasmickém šoku, a Ignis si s ní hraje, tedy možná jen do okamžiku, kdy uvidí, že Lux olizuji prsíčka a bude chtít taky ...

Nápad

Měla jsem pocit, že se něco děje, když sebou začala házet a vřískat až v nepřirozené frekvenci a výškách, ale kdo může říci, co je přirozené, když vám mozek rozleptává radiace a tečou jím chemikálie ze stříkaček vedoucích přímo do něho? Bohužel, nikdo z nás si nevšiml, že je jeden z popruhů přetržený. Tedy až do okamžiku, kdy EEG a EKG hlásilo kritické selhání! Napřed jsem myslela, že seřvu své pomocnice, ale napřed jsem se rozhodla pokusit zachránit kus v křesle, ovšem senzory ukázaly, že to už není možné, naprosté odpojení dýchací soustavy, svaly kolem plic nedostávaly signály z mozku, aby se stahovaly a uvolňovaly! Zástava dýchání! Mohly bychom ji sice držet na plicní ventilaci, ale něco takového by bylo zcela zbytečné, nepraktické, a hlavně omezující naší kapacitu. Když nemůže být v cele na testy, stejně by byla k ničemu. Takže se rozhodnu, aby jí, odpojily. Což znamená, že jehlice natvrdo vyjedou z mozku, přívod chemikálií se uzamkne, a subjekt se nechá připoután v křesle, dokud se nezastaví srdeční funkce. Škoda plýtvání jakýchkoliv prostředků! Sleduji, jak se pokouší dýchat, manuálně, tedy ovládat dech nádeche, a výdechem, ale je to marné. Tato funkce mozku je, zastavena. Začíná fibrilovat. Není potřeba ani dávat šoky a resuscitovat. Prostě sebou nechám tělo házet a lapat po dechu, dokud nezfialoví z nedostatku vzduchové výmněni, a nezatuhne. Pak ji odpoutáme a nechám odnést do "lázně" jedné z nádrží, kde bude tělo rozpuštěno. Chci se konečně vrátit k tomu, seřvat ty dvě, že ji špatně připoutaly, ale všimnu si, že popruh je prasklý, ne uvolněný. Hmmm. "Všechny překontrolujte, případně vyměňte, ať se to neopakuje. A vyškrtněte ten subjekt, a dezinfikujte celu, a vyplňte rekvizici na novou dodávku" Pronesu nezúčastěnně. Byl to přeci jen pokusný tvor, věc. Bylo docela zajímavé sledovat, jaký vliv má odpojení nervových svalových funkcí plic na její exitus ...

***

Poté co mi u dveří zazvoní, a následně vejde Nefa, napřed myslím, že se něco stalo, ale ona přijde s poněkud zvláštním, a divným nápadem. Který sice naoko hned nezamítám, ale v duchu si říkám, jestli jsem nepřecenila její inteligenci, neb mi občas přijde, že jak je J-114 inteligentnější nadprůměr na svůj druh, je Nefa naopak lehce pod naším průměrem. *Miláčku, co nechápeš na tom, že se jedná o tajnou základnu, tajné experimenty, neexistující vědce, a neexistující výsledky?* Poněkud mě její nápad překvapil, ale hádám, že její pravá motivace asi není v tom, abychom něco vydělaly, nebo ukázaly, ale abychom se na okamžik dostaly ze soustavy, a ona možná mimo můj dohled. Hádám totiž, že asi nedostala odpověď na svou skrytou zprávu, a z domova možná už ano, a tak by se chtěla pokusit o další kontakt. A tak s tím zamnou přišla. *No, musím si udělat do deníčku poznámku, že bych měla uvažovat o plánu naší mecenášky, jí skutečně zlomit?* Zauvažuji nad tím. Ovšem naoko se zatvářím chápavě. "Na chvilku vypadnou co? Říkala jsi, že by se tam dalo sehnat to bahno, ale i tak, ten nápad s ukázkou nevím, uvědomuješ si, že náš projekt je tajný, co bychom tam ukazovaly, a naopak, proč tam létaly, když nemůžeme nic ukázat? Ani říct kde a na čem pracujeme? Možná, že bychom mohly poslat něco z D-Projektu ven, nebo z Akvária, ale myslíš si, že by to stačilo, a kdo by tam letěl? Nic z ostatních projektů odsud nesmí. Mohly bychom ukázat jen tohle, ostatní, a to není zdaleka hotové, nebo máme nějaké pokroky?" Pronesu, zda mi nějaké výsledky neunikly? (Tedy, herně bych tam chtěla jako hráčka, ale RP si myslím, že to postava racionálně smete ze stolu - Viz.Myšlenky) ...

Načež se podívám do diáře, a kouknu na Nefu. "Navíc koukám, že se ten termín tady překrývá s dodávkou co má dorazit, no, to by ještě nebylo nejhorší, na to stačí na základně jedna dvě pověřené osoby. Ale také jsme hned po dovozu zásob plánovali vypustit ponorku a udělat průzkum, nevím jak ty, ale já bych raději byla u objevu zde na planetě, než na slavnosti, která se koná každý cyklus" Ještě dodám, ale pak se zatvářím trochu i chápavě. "Ale pokud by se tam dalo nakoupit pár kusů, možná by se dalo tam poslat Serenity, s D-Projektem, jako ukázkou, slavnost, něco nakoupit a zase přiletět?" Pronesu jako vábničku, že by to, možná, šlo ...

Pán Jeskyně - 21. ledna 2017 14:02
Pán jeskyně Devakar

Testy, testy, pokusíky

Pokývala hlavou. "To bude maličkost bude stačit to propojit s mapčítači a upravit program." Pronesla spokojeně že je to maličkost.

Po chvilce se zatvářila vítězoslavně. "Proč nepoužít holoprojektor když umístme jeden do místnosti můžeme promítat obraz s odpočtem nejméně na tři stěny a bude to pro nás mnohem jednoduší a levnější než používát obyčejné obrazovky." Oznámila ti nadšeně svým nápadem zda budeš souhlasit nebo ne.

***

Zatvářila se trošičku otráveně a pak se usmála. "No co se dá dělat když jsme měla tak dobrý nápad tak to budu muset asi propočítat sama že ano?" Zeptá se tě s pokrčením ramen. Na vřeřinku se zamyslela. "No mohli bychom je tam připoutat vždy během hnojení a mezi tím používat jako pokusné zvířata. Přece jen potřebujeme aby byly schopné kálet a né myslet. Pokud přitom dojdou nějáké úhoně tak to nevadí né?" Zeptala se tě prostě.

***

zamrkala a pak se rozesmála. "to by naši mecenášku rozhodně nepotěšilo. Ale dokážu představit jak by se dotyčná tvářila kdyby ji dovedli sem aby napravila svoje chyby? Chudáček." Prohodila pobaveně. "Asi by ji měli přivést projistotu v kleci aby se nevzpírala moc." Dodala neskutečně pobaveně.

***

Když si je odkryla našla si jen Ingis. Která se k tobě přišouralala a po chvilce ve tvém klíně si ucitila její jazíček jak se snažil lízat tvůj klín.
Vše bylo pečlivě rozepsáno a připravené nejspíše ji napadlo použít nějáký prográm aby se stím nemusela tak piplat ručně.Což byl na ni překvapivě zdatný inteligetní počin. Když si ji dala drogu olízvala a klečela na kolenou když přijala svoji drogu tvářila se tak blaženě že se málem udělala z té představy sama.
Když si ji seldovala odechovala a lehce kroutila když se ji Ingis dotýkala a hrála si sní a smála se tomu jak se kroutila a sténala pod jejími doteky.

Když jsi se rozhodla vydal za jeji kolegini kolem krku ti skočila druhá samička skrývající se dosud ve skříni a začala tě libat tdy spíše ti olizovat krk.

Nápad

Uběhly tři dny po přiletu Nefy a inspekce. Vše zatím běželo poměrně dobře sice jeden subjekt zemřel když při vymívání mozku povolil jeden poruh a jehlice mu probodly mozek ale to byla prostě nepřijemnost.

Večer se ozval zvonek na tvých dveřích. A po vyzvání vešla Nefa a tvářila se nejistě. "Paní omlouvám se že vyrušuji. Ale napadlo mě ... že no ... Slavnost připojení Ortu by mohla být skvělým způsobem jak představit některé vaše výrobky nebo získat finance. Ať už v různých soutěžích nebo prodejích subjektů. Trhy a předvádění by mohli pomoci získat nějáké finance." Pronesla nakonec nejistě.

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 21. ledna 2017 12:47
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

Testy, testy, pokusíky

Jsem ráda, že chápe a všeho se zhostí. "Výborně, udělej to tak, aby to šlo tedy ovládat nějak centrálně" Třeba přes počítač a rozpis v počítači, že když změním nějakému subjektu v *zasedacím pořádku* termín, automaticky mu to přeskočí i v cele na televizoru s odpočtem ...

Načež se ještě zamyslím a pronesu. "Není to špatný nápad, ale vybavení těch cel, při počtu kolik bylo třeba monitorů, a energie, není moc efektivní, jeden monitor na celu bude stačit" Pronesu, na uklidnění, že mě její nápad taky napadl, ale zamítla jsem ho pro jiné aspekty, obtížnost, ne proto, že s ním přišla otrokyně. "Možná později bychom to mohly nahradit čipem přímo do mozku, který by ten odpočet promítal přímo na sítnici, do očí i zavřených, takže by bylo jedno kam kouká" Pronesu pobaveně ...

***

Poté co nakreslím svůj první základní plán na hnojící systém, a moje asistentka mi ho schválí, tak se pousměji a dodám. "Tak pokud se chceš tomu věnovat, můžeš se projít do hydroponiky a spočítat si záhony a plochu, a vypočítat přibližný počet hnojiva a hnojících jednotek" Zasměji se a ukáži na dveře do kuchyně, skladiště, které vedou dále do hydroponiky "Třeba po večeři, nebo někdy, až na to bude čas. Čestká zelenina s dobrým hnojením bude jistě vítanou změnou v jídelníčku" Prohodím a dodám. "Jen přemýšlím, zda je držet v hnojícím systému trvale, jako psy, stroje, místo bytostí, jen s živou složkou, nebo je mýt v nějaké cele či farmě, rochništi a jen je tam zavěšovat v době hnojení?" Podívám se na ní, jaký systém by zvolila ...

***

Při zmínce, že bychom si smontovali vlastní křeslo, z materiálů, motorů a hraček na základně, se zasměji. Nebude sice asi schopné ozařování, nebo jen v menší míře, ani kvalitního, chemicko elektronického vymývání mozku, i když, jsme tu tři lékařky, a to by bylo, aby jsme něco dohromady nesmontovaly! A o sexuálním ukájení, či spíše trýznění během procedury, nemluvě. Nehledě na to, že pokud se s trochou drog pustí v klíně vrtačky na hodinu, asi to mozek rozemele stejně jako receptory dráždění v klíně. "No, možná, napíšu jí to do další zprávy, zda mi může najít, viníka, pracovních nedostatků zde na základně, a poslat ho sem v tarnsportu, aby svou účastí na projektech vše, napravila" Pronesu s perverzním potěšením ...

***

Dosednutí na postel mě poněkud překvapí, zvláště když se to začne hýbat! Ouch! Sedím na ručce jedné z mých děvčátek, které asi byly schované pod přehozem, a kdoví, co pod ním vyváděly? Trošku se nadzvednu, aby mohla nebožačka ručku vytáhnout, a pak odkriju přehoz deky, abych se podívala na ty nádherná mladá nadržená, a úplně bezmyšlenkovitá tupá tělíčka. Mile se na ně podívám, a nechám zrzku aby ke mě po čtyřech po postýlce přilezla a položila mi hlavu na klín. "Ignis" Pronesu potěšeně. A zajedu rukou do jejích krásných rudých vlasů a namotávám si je na prstíčky, zatímco listuju tabletem a rozpisem. Pohled na J-114 mě pobaví, jak okamžitě začala slintat a civět na drogu. Líbí se mi, jak jí tečou sliny po tváři, ani o tom asi neví. Hmmh. Něco zabrumlám, což jasně znamená, že se rozhodnu, když vše dočtu. Ale popravdě to je jen proto, abych jí ještě víc vydráždila! Hladím Ignis ve vláskách, která zírá skoro stejně tupě jako teď J-114, ale ona tak zírá skoro pořád. Prohlížím si rozpis, a teprve až ho projedu, sáhnu pro jednu vaničku gelu. J-114 už je pěkně oslintaná, jak nějaký pes. A oči těkají k droze, že otáčí hlavu tak, jak já hýbu drogou v ruce. "Otevřít pusinku" Pronesu, a vůbec se nedivím, že ten rudovlasý pitomeček to udělá taky. Zasměju se. Ani nevím, zda reagovala na povel, nebo se opičí po J-114. Vyloupnu gelovou taštičku tak, že vypadne J-114 na jazyk. Jakmile ji natáhne do úst uchopím jí za bradu a sevřu čelist, aby už nemohla vyplivnout a vše si rozmyslet. A počkám až polkne, nebo spíše jazykem vše rozmatlá po patře a rozpustí slinymi. "Hodná" Pronesu a čekám, až se dostaví během pár okamžiků první fáze drogy. Okamžik, kdy asi hodinu veškeré tělní receptory posílají do mozku signály k vyvrcholení, místo svých pravých signálů. Světlo v očích, sítnice říká vyvrcholit, tlak na zadečku, jak sedí svou vahou na posteli, receptory říkají vyvrcholit, zvuky mého hlasu a mých dvou hraček, uši říkají vyvrcholit. I obyčejný dech, jenž jede po pokožce, říká vyvrcholit. Hmat, sluch, čich, zrak, chuť. Vše předává signály k vyvrcholení. Nejspíše jí položím na postel, a nechám v onom rauši! Oči má otevřené, doširoka, ani nevím zda to je proto, že mozek nedokáže vyhodnotit jejich zavření, nebo prostě světelné záblesky působící orgasmus prostě jsou tak sladké, že si radši nechá spálit sítnici, než aby o ně přišla? Jakmile J-114 leží na posteli, přestanu hladit Ignis, ale obě dvě je nechám zvědavě očichávat, olizovat, osahávat, a dotýkat se ležící J-114, kterou nejspíše další vjemi od mých dvou holčiček dovedou do slatné agonie, tedy, ne, že by tam už nebyla. Ale sledovat její chvění, hekot, slintání, škubání, jak bezmocně leží a orgasmus jí způsobuje naprosto všechno, je nádherné. Skoro stejně nádherné, jako fáze dvě, která následuje asi o hodinu později, kdy je tělo tak vysílené, že už se ani nepohne, receprtory se otupí, takže působí silné vzrušení, ale již ne orgasmy, a bezvládné tělo jen leží a slintá, zcela odkázané na milosrdné dráždění od okolí, nebo naopak utrpení, kdy se mozek snaží vyvrcholit, ale bezvládné tělo k tomu už nemá dost podnětů. A pak, milosrdné bezvědomí spánku. Myslím, že si vychutnám fázi jedna, možná dvě, a pak nechám J-114 spát ve své posteli s Lux a Ignis, které si asi celou noc budou ochutnávat zajímavou hračku, a půjdu se vyspat k M-517, která má nyní volnou půlku postele. A nejspíš jí taky vezmu jedno, sladkost ...

Pán Jeskyně - 21. ledna 2017 11:33
Pán jeskyně Devakar

Testy, testy, pokusíky

Zatvářila se na okamřik trošinku zaraženě a pak se na tebe usmála. "myslím že to nebude problém paní. Naprogramovat to nebude problém pak to budeme moci prostě upravit jednoduchým pokynem z počítače nebo komunikátoru." Pronesla zamyšleně když si říkala další potřeby klidně si dělala poznámky do svého tábletu. "Jistě paní. Myslela jsem že bude lepší když to budou mít pořád na očích. Aby se na to museli pořád dívat." Pronesla omluvně a udělala si další poznámku a usmala se. "Je to všechno paní nebo si přejete ještě něco speciálního?"

***

Chvilička se smála a následně sledovala to co děláš i když přitom pojídala. Když jsi dokončila svůj náčrt podívala se na něj a pak se rozemsála a opřela se o půl a když popadla dech přikývnula. "Ano něco takového paní." Oznámila ti pobaveně.

Dívala se na tebe trošku zklamaně že jí to nedáš přikazem ale nakonec se tvářila celkem smířeně. "Dobře tedy pokusím se ji přesvětčít že je fajn občas své vášně s někým sdílet." Oznámila ti rozhodně a lehce si olízla rty. "Je to rozhodně lepší než být sám."

***

Povzdechla si. "no to je možná pravda. Ale jsem si jistá že kdyby viděla jejich ... ehm ... nadání vůbec by ji to nevadilo." Nadhodila a pak se na tebe podívala a políbila tě. "No to bychom mohli něco takového smontovat dovedeme během pár dní aby to splňovalo vešketé naše požadavky." Pak se rozesmála. "Proboha kdo tohle vymýšlel to opravdu v hlavě neměl v pořádku." Nadhodila udiveně.

***

Když jsi se usazovala na postel uvědomiala sis že sní neni něco v pořádku až v okamžiku kdy si dosedla na nějákou nerovnost o vteřinku později jsi podle prstu zjistila že je to něči ruka snačící se osvobodit z pod tvého zadečku.
Když si vytáhla mistku s drogou J-114 vytřeštila oči a doslova začala slintat. Ale poslušně se posadiala na postel vedle tebe. "myslím že je arogatní ale k nakousnutí." Pronesla a polknula slyny. "Paní mohu?" Zeptala se nepřitomně civící na misku.

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 21. ledna 2017 10:46
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

Testy, testy, pokusíky

Horlivost a nadšení J-114 je příkladná, jestlipak ostatní mé kusy, co jsem si ponechala jako *přeživší/služky* jsou stejně výkonné u svých dvou nových majitelek, doktorek? Budu se na to muset někdy zeptat. Ale se svojí dvojicí jsem spokojená, neb jejich perverznost a bezcitnost k osudu svých, svěřenkyň, je perverzně nádherná! Co by jen neudělaly pro drogu, a jak je droga překroutila na hodnotách a nadšení sexuálního utrpení. A co z toho je vděčnost, že neskončily, zatím, jako jejich oběti v klecích? "Výborně, tak to zařiď, pěkně velké na nějaké digitální tabuly, asi monitoru, aby to odečítalo, hodiny, minuty a vteřiny do procedury, čas nad 24 hodin aby byl bílý, pod 24-12 hodin zelený, 12-3 hodiny oranžový, a 3-0 hodin červený se zvukovým znamením" Pronesu, a pak úsměvem dodám. "A při rozpisu se drž toho, pokud to je možné, aby se procedury nedostávaly moc často až do zelené úrovně!" Pronesu spíše pobaveně, jako výzvu, která s počtem kusů bude vyšší a vyšší. Ale co se dá dělat. A jen dodám "Jedna tabule na celu bude stačit, když to dáš na strop, i stěny, bude to spíš viděno jako nucené a ne tak deprimující, jako jedna tabule s odpočtem nad dveřmi, nebo lépe nad korytem" (Cely by měly být úplně holé, bez postele, podlaha je vyhřívaná, se dvěma žlaby v podlaze, jedním teče krmivo a druhým se odvádí, odpad) ...

***

Při zmínce o použití *projímadla* tedy kvalitnějšího jídla na *hnojivo* mě pobaví. Zasměji se. A usadím se do křesla, a vytáhnu si tablet, a začnu si do něho dělat pár poznámek a nákresů. Kde jsou dívky zavěšeny v jakýchsi primitivních závěsech na ližinách vedoucími nad záhony, s možností přesunu nad další záhon pomocí motoru řízeného počítačem, s trubicí krmné směsi zavedené až do žaludku ústy. http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1596426 Takže stačí vždy jen pustit krmivo, počkat na proces *trávení* a přesunout hnojící mašinu nad další záhon. "Co říkáš na něco takového?" Ukážu jí svůj velice rychlý a kusý nákres ...

Jak sleduji její rekce, hádám, že v sobě bude mít něco z masochistických choutek, když se tolik zajímá o Fran, a možnost s ní cvičit zvěř. No, možná to pro ní bude lepší, když bych se nakonec rozhodla z ní udělat zvíře, bude zábavnější jí krotit, pro Fran ještě více, krotit někoho komu dříve vysvětlovala své postupy a ukazovala své umění. "Myslím, že určitě, Fran bude ráda za, společnost" Pronesu trošku neurčitě "Nemá tu zatím příliš subjektů vyžití a tak se jí někdo, s kým by svou vášen sdílela jistě bude, hodit. Ale jak jsem řekla, nedám jí to příkazem, pokud nebude stát o někoho při svých akcích, kdo by jí stál za zády" Pronesu jako ubezpečení, že jsem nezměnila názor, že Fran s ní bude jednat tak, jaký si ona u ní udělá obrázek sama, ne na můj příkaz ...

***

Nabídka najít tu, která může za skvělou podívanou s vibračním kladivem, a obřími kleštěmi, je sice skutečně lákavý, ale chápu, že obtěžovat naši mecenášku kvůli takové banalitě, by bylo značně, nevhodné. "Ne, ne, to není potřeba, jen by jí to rušilo a hlavně, mohla by si myslet, že něco podobného nedokážeme vymyslet samy!" Pronesu a sleduji záběr, kdy připoutají dívku ke konstrukci tak, že jí roztáhnou nohy a zahnou je za hlavu, stejně jako ruce, takže mají přístup k prdelce i kundičce naráz, a pak přitáhnou dvě vrtačky, do nichž umístí pěkně žilnaté didla s výstupky, sunou je do obou otvorů, a začnou vrtat! Což místo přirážení sem a tam znamená snad i stovky otáček za minutu po jednom směru v dírkách, což dívka odměňuje řevem, vřískáním, stejně jako slinami z úst, nosu a očima otočenýma v sloup. "Hmmm, možná bychom si mohly jedno křeslo smontovat samy, co říkáš, nápad už tu máme" Dodám a ukážu na nářadí, které je ve skladu dostupné ...

***

Sexuální lákání, nabuzení ze semen, které mám nyní po celém těle, prsech, břichu, stehnech, v zadku, v kundě, i v žaludku, mě dráždí a láká k tomu, abych se vrhla na úd své milenky, a znovu z něho ještě vysála ještě dávku, ale jsem docela utahaná, zmožená, a moje spící milenka se nezdá, že by v ní byla jediná kapka mlíčí navíc. Rozhodnu se tedy, s velkým zapřením, napůl omámená, jen vyplnit lékažskou zprávu, kterou hodnotím nejvyššími možnými známkami, a poté tablet odložím, a potichu vyjdu z její kajuty, abych se zbavila pohledu na u krásnou živou hračku mezi jejíma nohama. Spíš se odplazím, než odejdu. Jaká škoda! Ale mám i povinnosti ...

***

Zrovna jsem si stačila dát sprchu, a podívat se na dění na základně, když mi u dveří kajuty zazvonila J-114. Jen jsem zkontrolovala, že jsou uzavřeny všechny průchody a průlezy, že Rexík a jeho fenky spinkají, no, spinkají, v jídelně ve svých pelíškách, jako obvykle čtveřice ve třech, neb Rexík prostě nemůže spát sám, ani nevím proč. Otevřu dveře. "Hotovo? Skvělé! Jojď dál!" Pronesu, a usadím se na postel, a vezmu si do ruky tablet. Přitom kouknu pohledem jen po Lux a Ignis, krásných lidských pubertálních samičkách, bez skutečného mozku, kam mi po kajutě zase zalezly a co dělají. Občas si říkám, že bych pro ně měla mít vlastní kajutu, ale vím, že by jako zvířátka byla hrozně vyděšená sama, a deprimovaná, když by nebyly u paničky v kajutě. Jsou na mě tak vázané! "Takže, čím ráno začínáme, jaké kusy jsi vybrala a procedury?" Prohlédnu si začátek dne, procedury od 8 do devíti hodin. A když jsem spokojená, vše odsouhlasím. "Vešly se do limitu? Na kdy vidíš, že by mohly být hotové ty informační tabule, je potřeba něco objednat k nim?" Zeptám se, ohledně našeho nápadu, a pak se položím na okamžik na záda, jakobych odpočívala, a zase se zvednu. "Takže vše v pořádku, subjekty, technika, systém rozpisu jsi pochopila jak ho dělat?" Zeptám se a natáhnu se ke stolku, odkud vyndám tři malé gelové mističky, jakoby od medu, či marmelády, ale mající v sobě jasnou odměnu. Drogu, kterou J-114 a M-517 berou. Sice pravidelnou dávku by měly dostat až pozítří, ale občas jim dám něco, navíc, si šlehnout. Položím drogu na noční stolek. "Co si myslíš o té nové?" Zeptám se docela důvěrně a nechám jí si sednout vedle sebe s tabletem, kde má rozpis a ještě do něj nakukuji, ale spíš sleduji různé samice a jejich parametry, jako bych něco plánovala ...

Pán Jeskyně - 20. ledna 2017 23:53
Pán jeskyně Devakar

//no uvidím možná spíš až odpoledne a navečer.

Pán Jeskyně - 20. ledna 2017 23:39
Pán jeskyně Devakar

//jojo pomalu končím s odpisem

Pán Jeskyně - 19. ledna 2017 10:32
Pán jeskyně Devakar

//pěkné popravdě bych tě rá poprosil zda bych se někde moh i já prostě zvráceně vybít.

Pán Jeskyně - 19. ledna 2017 10:13
Pán jeskyně Devakar

//jasné no to nebude problém.

jinak zatím tu budu možná sem tam odběhnu ale jinak tu budu

Gep.Ap. Tsarra Heiynore - 18. ledna 2017 22:03
Gep.Ap. Tsarra Heiynore

Dodatek k objednávce

Ještě bych ráda do objednávky přidala několik položek, které chci aby prozatím zůstali tajné (Jako PJ se to dozvíš, ale aby pak reakce NPC na ně byla vyloženě autentická) Ideálně pokud by šlo jejich cenu odečíst jakoby z mých vlastních zdrojů (Odečtu je normálně z kreditů, ale třeba by to šlo, v rámci RP brát, že to jsou kredity třeba od mecenášky plus moje našetřené zdroje, aby nemohla pak peskovat, co jsem to koupila) A objednávku utajit do odeslání, aby mi to přivezli, a instalovali vyloženě, tajně ...

(Ta cena je vážně podle mě odpovídající, či spíše ještě vyšší než by mohla být, ale chci kvalitu)

Tajná položka 1a (7.500 cena + 2.500 dodávka a náklady)(10.000)

Tajná položka 1b (7.500 cena + 2.500 dodávka a náklady)(10.000)

Tajná položka 1c
(7.500 cena + 2.500 dodávka a náklady)(10.000)

Tajná položka 2 (25.000 + 5.000 náklady)(30.000)(S dárkem v akci)

(Odečteno 60.000) Myslím si, že když pak řeknu, že by ty věci měly dávat bonus:

+20% morálka pomocnicím (J-114, M-517)(Případně jiná nižší NPC) Tak mi to odsouhlasíš, že to tam fakt sedí a odpovídá tomu co plánuji ...

(Jinak není to nic drahého, naprosto dostupného, jen si myslím, že s dobrým RP a tím co hrajeme, a kde jsme - Planeta - Základna - To bude naprosto skvělé na morálku pomocnic) ...

Bych využila toho, že máme ještě volné obytné sekce, nevyužité na bydlení, nebo některé sekce laborek - Mezi gelovýma nádržemi a ubytovací sekcí - A jednu větší místnost - Nebo spojením dvou ubytovacích buněk, bych vystavěla místo pro to, co objednávám ...

1 2 3 4 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog