Phantasy farms pets (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Phantasy farms pets (18+)

Pán Jeskyně:

Erinye

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Kouzelné elfí království bylo napadeno démonickými zvrácenými bestiemi, jejich odpor byl odvážný a zoufalý, ale neúčinný. Démonické hordy perverzních legií nyní již okupují veškeré zbylé nezdevastované území a zbytky vznešených ras elfů, používají je pro svoji zábavu jako otroky, hračky a majetek. Nyní zbylá elfí rasa i ostatní obyvatelé království přežívají, či přesněji jsou chovány v farmách jako zvířata či majetek a kříženy podle přání a chtíče svých majitelů. A právě tito majitelé mají se svými zvířátky stále nové a perverznější plány a choutky ...

Klíčová slova:

Plnoleté - Magie - Farma - Démoni - Orgie - Hentai

Jaké hráče:

1)Plnoleté
2)Perverzní
_______________________
A) Dva hráče mám pozvané, jednoho mohu vzít na blind
B) Kontaktovat PJ prosím poštolkou
_______________________
I) Perverzní monster tématika s dějem utvořeným na postavu
II) Sexuální jeskyně s fantasy okořeněním na přání

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jeskyně pouze pro dospělé (18+) -Ve výrobě- PJ: http://img2.megabooru.com/images/36/3601d267b765a8a3f25df5157409a387
Hráči: (1/1) Devakar

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 9 ⇒|

Pán Jeskyně - 30. července 2017 16:50
Pán jeskyně Erinye

//Nemazat - V záložce info (Po dobu prázdnin patrně plně neaktivní)

Zalisa - 20. ledna 2017 23:52
Zalisa

Kelona

Usměji se na Rolen a přikývnu. "Samozřejmě. Chci se pokochat pohledem a ně. Jsem si jistá že ty taky." Pronesla jsem a lehce ji poplácala po prsou. Na kovářku se usměji a olíznusi rty. *Už se těším. Takoví pohled je vždy nejlepší pokud se jedná o první pokus.* Pomyslela jsme si a sama jsem se dotkla nepatrně svého zadečku kde se mi konečně naprosto shojilo místo kde mi Zalisa nasadila vlastní cejch aby mi připomněla moje místo když jsme si sebrala její mast a nechala se obskočit její smečkou. Ta noc opravdu sála za to ale ta značka v prdelce už ne. *Mrcha jedna.* Pomyslela jsem si ale nic sem neříkala před podanou se to nehodilo.

****

"Ano to je pravda. Bude třeba nekoho na to vyčlenit no myslím že později to vyřešíme jinak. A použijeme k tomu naše zvířátka." Přislíbím ji s uměvem a podívám se ke klecím. "Hmmm. Temné když si vzpomenu kolik času má paní věnovala tomu aby nějáké koupila a já jich mám tolik. Vážně přijemná ironie nemyslíš drahá?" Zeptám se ji pobaveně.
Pak mi dojde že jsem urazila spoji pravou ruku a pohladím ji po tváři. "Je vidět že od svých světlích sester se lišíš svou bystrostí. Což je velmi dobře. Ale ne kamenice volat nebudeme. Nini třeba plítvat zatím penězi na takové malé rozmary. A světlo si připravím maggi to je maličkost. Soustředíme se na větší problémy než jsou okna. Ale jsem ráda že je vidět že ti to pálí. Ale před pani Zalisou to neukazuj nerada bych o tebe přišla." Oznámím ji vážně a tvářím se jako by prošla nějákým soukromím testem.

***

Sledovala jsem ji byla jsem si jistá že si to promyslela tak jak to jen jde. Její oznámeni mě nepřekvapí ale potěší po jejím oznámeni se zatvářím nadšeně. "Výborně doufám že vaše spisi ukáží že nám na to nárok." Pronesla jsem nadšeně. "Jsme si jistá že při pečlivém zkoumaní si budete naprosto jistá." Dodám přesvědčeně usměji se na ni jako bych si byla jistá. Ale klidně bych ji popstrčila kdyby nebylo zbytí. tedy rozumně.

Při jejím tak zvaném vtip se zatvářím naprosto klidně. "Samozřejmě stím jsem počítala. Doufala jsem že bychom mohli dohodnout nějaké rozumné prokacení a taky splacení." Pronesu naprosto klidně když se usměje přikývnu s usměvem že jsem to pochopila. "Skvěle paní jsem ráda že jsme se dohodly." Dodám a pak se zatvářím chápavě a mrknu nani. "Právě proto by se vám hodilo pár minut povyražení než se bude mořit s papíry. Pár minutek vás přece nezničí podle toho jak se mé drahé sousedky tvářily jste až moc výkoná." Nadhodm žertem přece jen bych si mohla tak udělat malé očko.

Sledovala jsem jejich nadšení a usmála jsem se byla jsem ráda že se chytili na udičku. Malé potěšení za malou službíčku už teď trošinku vedu v jednání. "To ano. Byla jsem přitom když má paní cejchovala své černé jednorožce. Nádherná zvýřata a ty pyje...." Pronesu zasněně a pokračuji. "Jsem ráda že souhlasíte." Dodám nakonec.

Ihned jsem vzdala snahu sledovat všchno co říkala a pak jsem prostě přikývnula. "Výborně. Předpokládám že váš cech si bude brát podíl na sprostřetkování obchodu." nadhodím jen tak mimo řec abych se ujistila.

***

Představa mít někoho takové na mé farmě mou doslova otřese. Mé vlastní postavení bylo hluboce pod 10 000 vlastně hluboce pod 1 000 000. Přesto jsem nedával na sobě znát otřesení. "Ano to bude nejpíše te důvod. Ale taky mě to překvapuje." Pronesu nakonec a nehodlám to dál rozebírat snimi.

***

"Jsem si celkem jistá že vaší dílnu ještě využiji." SOuhlsím a nechám ji odejít stranou. A když zahlednu chování Rolen povzdechnu si. "Zlatíčko nebuď tak nestálá. Navíc bylo by nevhodné ji poškodit." Pronesu pobaveně ale varovně. Má správa proni zní zcela jinak. "Tohle zvířátko neni tvoje hračka." ji to říká.

***

Když se začali smát přidala jsem se. "Jak jsme slibila trošku pobavení." Pronesla jsem a pak jsem se podívala na kovářku. "Výborně. Naše jednání bylo trošku rychlejiší než jsem čekala tak to doděleji." Pobýdnu ji. Když dokončí přidálání zvonečku podívám se na svůj cejch a prohlížím si ho zálibně věděla jsem co bude nyní následovat. Zatím co šlechtičný sleduji další věci a přesunu se k mladší z nich. "Určitě ano. Chtěla by jste to vyzkoušet potom." Navrhnu ji tiše a spiklenecky.
Když kravička začne bučet usměji se. "Jak nádherně bučí má celkem líbezý hlásek že ano?" Zeptám se hostů. A naramně se bavím. Když pokračuje cejchování usměji se na ni a pokývu hlavou a pak se podívám na starší šlechtičnu a nadhodím než přivedou prasátka. "Vaše pomoc by se mi zajisté hodila. Ovšem ráda bych věděla jak si tu pomoc představujete." Nadhodila jsem vážně a sledovala jsem prasnice. A podala jsem sportředkovatelce minci. "Pana jeden, zprzněná elfka dva cejchy." Pronesu a nechám ji rozhodnout. Podle rozhodnu tí je nechám ocejchovat. "JIstě proč ne budou vypadat velmi zajimavě a dříve si uvědomí své postavení." Nadhodila jsem. "Takové rypáčky jsou velmi zajimavé asi je taky používáte že?" Nadhodím nevině k šlechtičně.

Pán Jeskyně - 20. ledna 2017 23:03
Pán jeskyně Erinye

(Jinak máš utraceno 131.000 z 150.000 takže 19.000 ještě máš volných)

Pán Jeskyně - 20. ledna 2017 22:56
Pán jeskyně Erinye

Kelona

Rolen se při zmínce o železech lehce uchechtne, těžko říci nakolik upřímně a nakolik proto, že si to nejspíše přeješ slyšet, a poté pronese. "Mám tedy zdělit kovářce, aby s tím počkala na Vás paní, aby jste mohla vše sledovat?" Což si nakonec vyloží tak, že ano, takže celé cejchování bude dočasně pozastaveno, aby jsi se ho mohla zúčastnit, což Ti potvrdí i kovářka lehkým posunkem hlavy, jakože počká, až se vrátíš. Neb Rolen se od kovářky během okamžiku vrátí k Tobě a pronese, že je zatím připraví do postrojů, a na cejchování můžeš pak dorazit kdykoliv budeš chtít ...

***

Při výčtu potíží temná elfka pokrčí rameny a dodá. "Potíže s vodou by se daly vyřešit vcelku jednoduše, hádám, že pár sudů a koryt, nebo studna zde bylo tak vše i dříve" Ovšem když se zmíníš o tom, že tupé elfky zapomněly na okna v horním patře, napřed se trochu nejistě nadechne a pak Tě taktně informuje. "Paní, pokud si je tam přejete, nechám zavolat kamenice, ovšem je možné, že v zimně, se bude více hodit utěsněná stavba? Pokud si však přejete okna, nechám je tam, dodělat" Pronese, a v jistém ohledu má její nápad logiku! Je vidět, že na elfku, temnou, je docela inteligentní, pokud teplo stoupá vzhůru a nahoře nejsou okna, stáje dole vám pěkně vyhřejí místnosti, a teplo nikam neuteče. To, že příliš neuvidíte ven, je věc druhá, ale vždy budeš moci sejít do přízemí ...

***

Když procházíš domem, moc si nevšímáš toho jak to zde vypadá, na prohlídku bude čas později, co ale zjistíš, co je očividné, tak horní část a pravá strana slouží jako obytná, zatímco levá dole slouží jako stáje. Spojovací užší křídlo pojme pouze širší chodbu, a tak se dům dá rozdělit na pravé a levé křídlo, a skladovací prostor uprostřed. To znamená, že nad stájemi je několik pokojů, komnat, zatímco společenské místnosti jsou nad kuchyní, jídelnou a sklady. No, mohlo být hůř ...

***

Démonka se lehce pousměje, když se zmíníš o její mírnosti, a budoucí spolupráci. Načež se jakoby naoko zamyslí, ale pozornějšímu oku neunikne, že pouze na oko, neb se zdá, že vše měla již dávno přichystané a naplánované. "Myslím, tedy, domnívám se, že ve vašem případě, bychom mohly uplatnit výnos o osidlovaní chladnějších pustin, což znamená, že nové kolonizátorky dříve nevyužitého území budou osvobozeny od daní po dobu prvního slunovratu, pakliže dojde k zušlechtění půdy a hospodářskému zkvalitnění" Pronese, a lehce se nadechne. "Budu se muset podívat do spisů, zda by šlo toto nařízení využít i ve váš prospěch, ale myslím, že by tomu nemusela vadit žádná, podstatná, překážka" Což jasně říká, že to je vlastně asi jen na ní, zda tě do oné kategorie šoupne, nebo nešoupne. Někdy si říkáš, že slovo který pro váš národ mají místní, je totožné s tím, které máte ve svém světě pro úřednice a byrokratky! (Profesionální deformace účetní) ...

Ohledně prosekání cesty se pak pousměje a kývne. "Myslím, že by to mým cestám sem jen prospělo, ale budu vám na to muset vystavit povolení pro těžbu dřeva, pokud s ním budete chtít topit, skladovat jej, nebo použít na stavbu" Pronese s naprosto vážnou tváří, a koukne na tebe. A pak se zasměje. "Dělám si legraci, ovšem, můžete to posekat, ale pouze v rozsahu od města k vašemu statku, lesní cesta k brodu a dále na západ není naší vrchností žádoucí" Pronese ke konci už opět úředním tónem. Načež se lehce ukloní, a zakroutí hlavou. "Děkuji, určitě by to bylo zábavné, ale dohánějí mě mé povinnosti, takže si budu muset tuto podívanou nechat tentokráte ujít, snad příště, musím totiž jít připravit desítky dokumentů a registrací k podzimnímu trhu" Pronese trošku znuděně. Jak jsi zaslechla, podzimní trh je velká připouštěcí dražba býků a krav z okolních farem, co se zde pořádá vždy jednou ročně ke konci léta ...

Naopak obě dvě, šlechtičny, se zdají být potěšeny, a kývnou na tvůj návrh, že ohledně rozhovoru můžete pokračovat při cejchování zvěře. "To zní velice lákavě, vždy rády sledujeme cejchování, viď? Je to jedna z našich nejmilejších činností, tedy pokud se nejedná o připouštění" Zasmějí se obě dvě "Někdy sledovat ty jejich směšné pohyby, je opravdové pobavení" Pronese trošku zasněně ...

Démonická zprostředkovatelka se pousměje, a kývne. "Výborně! Pokud by jste měla zájem o zprostředkování nějakého obchodu, můžete mě nalézt na našem cechu každý sudý den, během lichých dnů, počínaje prvním v měsíci, objíždím naše zákazníky s vyřízenými obchody, nebo naopak nabírajíc nové zakázky, což znamená, že se vždy po několika dnech zastavím případně i zde, zda máte nějaké pohledávky vy, nebo někdo k vám, či vám můžeme něco zprostředkovat" Trochu zvláštní je, že zatím nezmínila vůbec žádnou cenu, za jaké se tyto obchody a transakce provádějí, ale určitě by to nedělala, kdyby to nebylo nějakým, jakýmkoliv způsobem výnosné ...

***

Poté co mladá démonka, a skutečně je její mladé pružné tělíčko asi lákadlem nejen pro tebe, když jsi si všimla pohledů ostatních, zmizí ve svém stanu, nejsi jediná, která se zdá poněkud, udivena. Ale ostatní to na sobě nedávají tolik znát, nebo se o to alespoň snaží. Pouze šlechtičny se zdají být zaskočeny méně než ostatní, a pouze správkyně, úřednice se tváří, jakoby to bylo vlastně skoro normální, kdyby i démoni prostě stavěly stany z kapesníků, a pak skrze ně mizely do jiné sféry. "Dghjur" (Nejde o jméno, ale o druh démona)(Něco jako horních 10.000 ve sférách) "Udivuje mě, že se zde ukázala, většinou se potuluje se svou, společností, v mnohem vybranějších oblastech" Pronese starší z šlechtičen, zatímco mladá pípne něco o dražbě. "Ach, jistě, nejspíše si zde získává prostor, až zde budou oslavy, tak si zkrátila čekání návštěvou" Pronese na vysvětlenou ...

***

Elfka se v prvém okamžiku zatváří vyděšeně, když si všimne tvého pohledu, nejspíše už je zvyklá si všímat, a reagovat, na démonickou mimiku a přítomnost. Ale stejně by, i seberychlejší neměla šanci zareagovat, kdyby skutečně šlo démonický střet. Ale takle, si jistým způsobem oddechne. Když se vyslovíš. "Děkuji Paní. Doufám, že budete s našimi výrobky spokojena. Naše dílna je vám plně k dispozici" Pronese, zůstane nějakou dobu v úklonu, a poté odejde bokem, spolu s tvojí pomocnicí, která jí podá malý váček s penězi. Elfka je ani nepřepočítává. Zatímco tvá pomocnice se k ní ještě nakloní a olízne jí obličej, od tváře až ke krku a uchu. Elfka sebou ani nehne, jen drží, a poté se vydá svojí cestou, nejspíše aby odnesla peníze své majitelce ...

***

Poté se vydáte ke kovárně! Je třeba si užít trochu zábavy! Jen se přiblížíte na dohled, obě dvě šlechtičny se začnou smát, a během pár chvilek i tvůj zbylí doprovod, tedy démonka zprostředkovatelka, a tvé služebné. Před kovárnou na všech čtyřech stojí dvě čtveřice elfek, které mají kolem zápěstí a kotníků železné skruže na zámky, na krátkých řetězech, a ty jsou připoutány k železné tyči, jenž vede od kotníků až po bradu.
http://pimpandhost.com/image/51487751 Načež u každého konce pod bradou je ještě krátký řetěz, který temná elfka upíná k železnému kruhu kolem krků elfek. Právě připoutala poslední temnou. Když si všimla toho, jak vaše procesí přichází ke kovárně. "Má paní!" Pronese a hluboce se ukloní. Načež ukáže na zvěř. "Právě jsem chtěla začít nandavat zvonce" Pronese a vezme čtyři velké zvonce, z masivního kovu, a položí je před tebe na jakýsi pult. Jeden z nich vezme, přejde ke krávě, a zahákne zvon na skruž obojku klem krku krávy, který drží i její řetěz. Poté vytáhne pomocí kleští jakýsi hřeb, nýt, a sevře jej v malém očku na obojku, takže tak zvon i obojek *navždy* uzavře kolem krku krávy. "Bude to jen malý okamžik" Pronese, a skutečně, behem pár chvilek, takle uzavře zvony kolem krků tří krav, a jednoho býka. "Tohle je vážně pekný kousek!" Pronese starší šechtična, když si prohlíží tvojí chovnou prvotřídní kravičku. Zatímco mladší si prohlíží býčku, s mohutnými varlaty, ale ještě mladým a pružným, drobným tělem. "Ta musí náramně hopsat!" Pronese. Jenže to se už tvá kovářka přišine k lidské kravičce, a něco jí násilím strčí do zadečku. "Né! Né! To nesmíš!" Zaknučí lidská kravička. "Pomocte mi!" Začne křičet a koukat zděšeně kolem dokola, tedy co jí to popruh kolem krku dovolí. "Tak drž!" Houkne kovářka, a dupne na železnou tyč, kterým má dívka spoutány ruce, nohy a krk. "Né!" Piští! Zatímco kovážka jí do zadečku strká jakési didlo, s dlouhým ocáskem, které jak ihned pochopíš, je jakousi vodící tyčí. "Aby to bylo přesně nastředu, i kdyby se hýbala" Pronese a ty pochopíš. Kovářka vytáhne z výhně jakýsi trojitý kruh, který má nahoře spojení jednou tenkou kovovou příčkou, ta ale je právě v místě, kde se půlky dělí od sebe, takže při cejchování nedopadá na kůži. Kovářka pustí trojitý kruh z kleští, a ten po vodícím ocásku sjede přesně do prostředku zadečku lidské kravičky, na doslova se naškvaří, na její pokožku, kde vypálí trojici kruhů, tedy půlkruhů, na každé její půlce. "Uáááágh!" Zavřeští kravička. *Cínk! Cink! Cink!* Zní zvon. Zatímco se své procesí skoro válí smíchy. Ovšem to se začnou ozývat hlasy dalších *Kraviček* Které se pokoušejí rozutéct po okolí. "Hahaha!" Smějou se šlechtičny, když se jim u nohou naprosto pomalým tempem plazí dvě kravičky, šinutím posun, posun, posun. Bez šance se odplazit! Kovářka mezitím zvedne z ležící kravičky cejchovací železo, a hodí ho do ohniště, zatímco kleštěmi vytáhne druhé, už nažhavené. "Tak, teď ty!" Pronese, a přejde k stříbřitě světlé elfce, kterou obě šlechtičny přišláply k zemi, a sedící v podřepu u jejího zadečku, držící jí u země, jí do prdelky narvaly vodící tyč, ocásek, didlo. Řev dívky, elfky, asi nikoho nezajímá, nebo ano? Protože za chvilku po ocásku sjede rozžhavené cejchovací železo, a nakreslí na půlkách elfky její příslušnost k tvému majetku! ...

Načež jsou ocejchovány ještě prvotřídní chovná samice, a následně i býček. Který dostane naprosto stejnou zadečkovou úpravu jako krávy samotné. Jejich řev je nádherný, ale ještě perverznější je cinkání zvonu, při jejich cejchování, jenž vyvádí, jakoby snad někde ohlašoval požár? Snad na jejich zadcích? ...

Pak ovšem přijde řada na *Prasnice* Které jsou stejně jako *Dojnice* Připevněny ve svých postrojíc. Kovářka si připraví čtyři vodící ocásky, a koukne na Tebe. "Budete si přát stejnou značku, nebo jim mám na každou půlku udělat trojitý kruh?" Ukáže na železa, které jsou zmenšeninou toho, co mají na zadku krávy. Očividně, podřadnější zvířata, podřadnější cejchování, ale podle vodících ocásků, jí nevadí, aby jim udělat takové, jaké si vybereš. Zatím krávy, i býk brečí, hlasitě sténají, a škubou sebou, což provází okolí jen zvoněním, cink, cink, cink. Jedna kráva se pokouší plazit, ale moc jí to díky rozpálenému zadečku nejde, a ani nemá vlastně moc kam. "Mám jím nasadit i rypáky?" Pronese pak, ještě nežli je ocejchuje. A ukáže ti něco, co vůbec neznáš. Vypadá to trošku jako rytířská přilba, v menším provedením, navíc vybavená něčím, co trošku skutečně připomíná rypák prasete, a uvnitř má důmyslný mechanismus udidla, a rozevírače úst. "Pokud budou chtít žrát, musejí rypákem narazit na dno koryta, a zaltačit, tím se rypák otevře, jinak je rypák zavřený a umožňuje jen funění a kvičení, ale ne žrát nebo mluvit" Jak se zdá, důmyslná, a deklasující věc! S takovými rypáky v hubě, budou prasata vydávat jen funící zvuky, a sledovat je při krmení, bude muset být, zábavné. Jak to vůbec vymyslela, a má takových výrobků víc? ...

Pán Jeskyně - 20. ledna 2017 21:25
Pán jeskyně Erinye

http://pimpandhost.com/image/51487751 S řetězem 1/3 délky?

I pro prasátka?

http://pimpandhost.com/image/51487764

Zalisa - 20. ledna 2017 20:49
Zalisa

Kelona

V hlavě jsme si rychle promítla oblast. Dál za farmou by mělo být už území moji paní. Když jsme o ni přemýšlela otřásala jsem se. "Pfff. Kdyby protáhla svou državu a zabrala chrám o kterém jsem slyšela mohla bych ho využít." Přemýšlela jsme nahlas. Pak mě napadlo že bych mohla být jeji předvoj v pokud o získání další moci v téhle oblasti. Ale tu myšlenku sem zaplašila paní zajímala snad jen ta její akademie. *A pokud je pravda že se po lesích potloukají její bestie čeká mě spousta probdělích nocích při odhánění jich z mého pozemku a od mích zvířatek. Mích nebohých zvířátek.* Pomyslela jsem si a mlaskla jsem nadšeně. Toužila jsem po zvířátkách během jízdy jsem si rukou začala přejíždět po klíně. Při představě svých kraviček, koníčků a dalších hraček. *Vlastně majetku moji paní. Schválně zda bych poplatky mohla házet na ni?* Zamyslela jsem se.

Sledovala jsem co se děje kolem a olízla jsem rty když jsme viděla cejchovací železa a další výrobky. "Nemůžu se dočkat." Pronesla jsem napůl pro sebe. "Bylo by škoda kdyby ty železa vychladala než se do toho pustíme." Nadhodila jsem k Rolen.

Kývnula jsem prudce hlavou že ano a hned jsem toho zalitovala protože mě zabolelo za krkem jak jsem se musela krčit před větvemi. *Budeme to muset vysekat aby se dalo normálně jezdit rozhodla jsem se.*
Povzdechla jsem si. "Dalo se čekat že to bude mít pár much ale tohle jsem nečekala." Povzdechla jsem a v hlavě mi začala klíčit myšlenka jak využít neposlušných kraviček a potoka. Zlostně jsem udeřila do stěny až to zadunělo a v očích se mi zablesklo. "Paráda taková maličkost by tupím elfkám asi překážela že ano?" Zeptám se ji chladně. "Kdo by si myslel že když už se něco budu je potřeba oken?" Dodám sarkasticky na druhou stranu můj mozek vidí už teď přiležitost.

Když jsme stupovali uhladila jsem si šaty a upravila několik neposlušných prametnů vlasů. V takových chvíliš jsem paní zaviděla že místo vlasů má jakousi zář jen ta se nerozcuchá nikdy. Když jsem zkounula přizemí vydala jsem se nahoru. *Podrobněji to prohlédnu pak.* Pomyslím si.
Když uvdím návštěvnice usměji se na ně. Když předstoupí první usměji se na ni a podaři se mi udržet usměv po celou dobu jejího představováni. "To zní jako bychom se měli potkávat velmi často doufám že na mě budete ze začátku tak mírná jak to jen jde. Jak vidíte moc toho tu neni a bude potřeba spousty práce než to bude stát za vaši cestu." Oznámím ji vážně. "Ovšem později svámi asi budu muset projednat zda by vám vadilo kdybych prosekala cestu sem. Myslím že by vás to nemuselo něják obtěžovat a mě by to usnadnilo práci a přistup." Nadhodím obchodnicky. Protože by to zvedlo nejspíše i výnosi a tak dál a to by mohlo znamenat větší daně. "Ovšem to je hudba budoucnosti zatím musím ocejchovat dobytek a další věci." Oznámila jsem ji mile.

Po vtípku dalších náštěvnic se usměji upřimně. "To jistě chápu. Na druhou stranu věřím že jijí znalosti a možnosti převyšují možné nepohodli při jejím přijezdu." Pronesu a usměji se na vyběrčí dani. "Přece jen chápu jaké jsou povinosti ke své paní. Ne vždy mohou být ostatními opěvované." Pokusím se ji trošku uklidnit a možná i naklonit.
Po její nabýdce jsem se usmála. "Hmm. Taková nabýdka se těžce odmítá. Myslíte že by jsme to mohli projednat během cejchování. Myslím že taková lehká zabava by mohla být přijemním spestřením našeho jednání?" Navrhnu ji s usměvem.

Mladá spořtetkovatelka vypadá celkem slibně usměji se nani. "Och. To bude velmi vítané. Zdejší obchody mi za začátku mohou dělat problémy a někdo kdo bude mít kontakty by mi mohlo pomoci. Myslím že spolu budeme občas jednat ať tak nebo tak." Dodám s usměvem a převezmu svitky a v rychlosti je proletim a zacukají mi koutky. "Musím říct že některé inzeráty jsou velmi zajimavé." Dodala jsem a ušklíbla se. "Ještě jednou moc děkuji." Pronesu zdvořile.

Mladíčka roztomilá démonka mi přišla cizí a podívná přesto i zábavná. Něco ve mě ji toužilo dostat do postele. Ovšem než jsem se na něco zmohla prostě zmizela ve svém stanu. "Ehm." Pronesla jsem trošku zmatěně a ukáži na stan. "Nezdálo se mi to že ne?" Zeptám se hostů nejistě pro své ujistění i jejich pobaveni.

Posledním hostem byla elfka vypadala rozhodně k nakousnutí. Hned bych ji vrazila cejch a hodila do ohrady bohužel tahle už paní měla taková škoda. Když začala mluvit o milimetr se mi stáhli oči. Po vysvětlení své pravé ruky se usměji. "Jistě." Pronesl jsem a usmála se na Rolen. "Rolen to vyrovná." Pronesu ke své zástupkyni.

"Jsem ráda že jste mě navštivili a myslím že bychom mohli společně se trošku pobavit." Navrhnu jim nakonec.

Pán Jeskyně - 20. ledna 2017 19:09
Pán jeskyně Erinye

Keleona

Usedlost, nebo spíše farma, se zdá v lese docela prazvláštně schována, neb k ní vede jen jedna docela obyčejná, spíše až notně podřadná a zarostlá lesní cesta podél řeky, tedy spíše říčky, potoka, a cesta dál v lese mizí v houštinách a stromoví, zatímco les mýtinu obklopuje ze všech stran právě mimo úsek cesty a potoka. Prý zde dříve býval hřebčín, či něco podobného, oproti kravským farmám v okolí. Cesta, jak jsi se dozvěděla, vede dál do lesa, kde se na rozcestí stáčí k brodu a starému elfímu chrámu, léta rozvalenému a povalenému, a dál a dál na západ vede pak cesta až z državám paní Zalisy, ale tato cesta je léta zarostlá a nepoužívaná, jednak i proto, aby přes les po ní nemohly utíkat paniny služky, což znamená, že je cesta skoro neschůdná, neb i tato cesta sem, k hřebčínu, farmě, už vypadá jako nepoužívaná a opuštěná. Kdo ví, jak tu musely tvé svěřenkyně pracovat, když sem dorazily? ...

Poté co sesedneš s koně, a hodíš služce ohlávku koně, odvede ho ke kovárně, kde jej přiváže k jednomu dřevěnému bednění, a nalije mu vodu do žlebu. Všimneš si, že kovářka zatím ková jakési hřeby, nejspíše patřící k okovům na krk a zápěstí a ruce, které má vyvěšeny kolem výhně, nejspíše asi má v plánu všem zvířatům dát kolem krků skruže. Navíc vidíš i cejchovací železa, jenž se rozžhavují na okraji výhně. To by mohlo být zábavné! ...

Rolen pohlédne směrem ke kovárně, a poté pokrčí rameny a lehce si povzdechne. "Několik drobností Paní, které by vás mohly zajímat, jako, nevyhovojící" Pronese a dodá trochu nejistě, zda tě s tím má obtěžovat už nyní, anebo až později, až si vše prohlédneš. "Není zde žádná studna, a všechnu vodu musíme nosit z potoka, při velkém počtu zvěře by to chtělo, rezervoár" Pronese a poté ukáže na dům. "Někdo to přestavěl z obyčejných stájí, jistě si paní všimla, že v horních patrech nejsou skoro žádná okna a dole ano, vidíte tak do stájí, kuchyně, ale vaše komnaty a pokoje musíme osvětlovat svícemi nebo magií" Pronese, jakoby nesouhlasila s architekturou domu, jako by byla zvyklá na něco mnohem honosnějšího. Nu, je pravda, že samotná budova při bližším pohledu působí poněkud, nuzně, a zdá se, že největší pohodlí zde mají dole zvířata ...

Když pak Sole přikážeš, aby se postarala o hosty, a dala služce připravit občerstvení, hluboce se ukloní, a se slovy "Jak si paní přeje" Odběhne do domu. "Čekají na vás v přijímacím salonku, vejdete do dveří, po schodech nahoru a největší dveře za vašimi zády" Pronese a nechá Tě vejít do dveří, které vedou do chodby vedle které nahlédneš do kuchyně, skladiště a jakési malé jídelny, která ale vypadá spíše pro služebné, zatímco další jídelnu očekáváš v patře. A skutečně! Když vystoupáš nahoru po schodech, proti schodům spatříš dveře do jídelny, zatímco po pravé a levé straně jsou dveře do pokojů, komnat, a za tvými zády jakási velká místnost, vykládaná dřevem, s křesly a velkým stolem s křeslem a knihovnou za zády. Uvnitř vidíš pět démonek a jednu elfku. Tedy, nejméně tři z démonek jsou, čistokrevné, u dalších dvou hádáš, že budou spíše míšené, zatímco elfka je, zkrátka v rohu místnosti, a nejspíše čeká, že bude přijata jako poslední ...

Démonky Tě pozdraví tu větší či menší úklonou, a jedna po druhé předstupují aby se Ti představily, či zdělily co mají, na srdci. Tedy spíše v plánu a požadavkách. Jako první předstoupí tmavovlasá démonka smyslného, ale mladého vzhledu, je z ní cítit jasná touha po moci a sebevědomí, http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2138828 ale i smyslnost a rozkoš. "Vítám vás ve vašem sídle, na pozemcích naší paní, má jméno je Claeva, a sloužím paní evidujíc všechny tvory a živé duše na jejím panství. Podle výnosu musím každý měsíc provést sečtení živých duší a vypočítat daň kterou je třeba odvést, ale také eviduji veškeré změny staveb a majetku, ke kterým by zde došlo. Pokud by jste měla zájem rozšířit zde farmu o nějaké budovy, vymýtit les, nebo si pořídit nové chovné kusy do vašeho, stáda, musím vše zaevidovat" Pronese a lehce se pousměje "Samozřejmě však sem nepřicházím jen kvůli tomu" Olízne si rty "Jako vrchní správkyně mám ideální přehled o stavu dobytka ostatních farmářů, stavebních projektech v okolí, a případných prodejích, či nákupech mezi farmami navzájem, mohu vám tedy zprostředkovat prodej téměř jakýchkoliv služeb, nebo zvířat, kterých by se vám snad nedostávalo, nebo jste nevěděla kde je získat" Pronese, lehce se ukloní a předá své místo dvěma dalším démonkám. Které se lehce pochichotávají, jak se místní správkyně, a výběrčí daní uvedla. Jak vidno, asi pro svojí činnost zde není, zvláště u nových osadníků a farmářek, příliš oblíbená, ale pokud je pravda co říká, rozhodně je zde, užitečná, má li o všem takový přehled jak říká ...

Dvě démonky předstoupí, a podle jejich vzhledu jde soudit, že patří do jakési šlechty, honorace tohoto místa. "Ach, drahoušku, vůbec si jí nevšímejte, jako výběrčí daní tu je stejně oblíbená asi jako elfí kněžka, kterou nestihly zbavil nevinnosti a dali jí do ruky misku s vodou" (Něco jako démonický vtip na téma svěcené vody) "Já jsem Aliza a moje dcera Alicia, notak, pozdrav přece naši sousedku drahoušku" Pronese honosně oblečená démonky, jenž vedle sebe má dívku, jenž jsi typovala spíše na sestru nebo milenku, i když, v případě milenky se to u dcery vlastně nevylučuje. http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2249151, obě dvě se lehce ukloní a poté matka pokračuje. "Samozřejmě jsme vás jako naši nejbližší sousedku chtěly pozdravit, a také nabídnout případnou pomoc s, zabydlováním." Pronesou, i když podle úsměvů a pokukování se zdá, že dcera si asi myslí na zcela jiné činnosti než je pomáhání s prací, a matka, nejspíše sleduje své vlastní cíle, protože i v tomto světě platí, že nic není zadarmo. A v pojetí farmaření, to platí dvojnásob ...

Jako další se představí mladá sukuba, která si říká "Zprostředkovatelka" své pravé jméno Ti neřekla, ale již jen svým oslovením je jasné, o koho se jedná. "Zde ve městě zastupuji obchodní cech, který má jediný cíl, vyhovovat nejtajnějším a nejrůznějším přáním svých, klientů. Pokud by jste snad měla zájem o nějaké, ať již běžné či naopak zvláštní služby, naše společnost vám velice ráda a ochotně zprostředkuje a zajistí, kontrakt či kontakt" Pronese démonka a pousměje se, a pohodí hlavou a růžky. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/97/b3/3c/97b33cb79803950c8d0f7b186fb5ed81.jpg"Pokud by jste snad měly problémy, ech, potíže zbavovat se některých produktů vaší farmy, nebo se vám naopak nedostávalo jiných, v našem obchodním cechu vše dokážeme zprostředkovat" Pronese a podá ti několik pergamenů, které vypadají jako obchodní smlovy, či spíše, pohledávky (Je to jakási reklamní zprostředkovatelská agentura):

---------------------------------------------------------------------

-Urodilo se vám letos příliš mnoho prasat? Jatka "Krvavý mlýnek" Nabízejí nejvyšší výkupní ceny za vaše selata! 400 zlatek za kus! (Běžně je 250-500)

-Připouštění plemenci nejvyšších kvalit! "Inseminátorka" Býci, koně, psi i kanci! Nejvyšší výběr genofondu pro váš chov! 250 zlatých za obskočení! (Cena plus mínus v normálu)

-Sháníte krmivo? Nejvýhodnější ceny pro vysokonákladové odběry od deseti sudů výše! Šlichta pro prasata i krávy! Sud za pouhých 50 zlatých! (Cena hodně pod normálem, ale neznáš kvalitu)

-Kovářka s mnohaletou praxí nabízí kování a cejchování! Cena smluvní dle materiálu a počtu kusů ...

-Nevíte co s hnojem? Zelinářství "Mrkev nejen do pusinky" Vykoupí váš hnůj za nejvyšší výkupní cenu na sever od Rudohoří! 3 zlatky za unci! (300% normální ceny)

-Malé stavby už nejsou nedostupné! Stavba zemědělských a jiných budov ze dřeva či s kamenným základem. "Dřevo neroste na stromech, s.r.o." (Stavby ze dřeva za 75% ceny)

-Chovná stanice vykupuje mlíčí z dosud neregistrovaných býků, hřebců a kanců! Deset odběrů za 5.000 zlata (Jak kdy, kolem průměru ale spíš nižší střed)

-Zpracování a výkup mléka! Vykupujeme nadojené mléko při ceně 50 zlata za lebku (Měrná jednotka), a nabízíme zpracování mléka pro další využití, smluvní ceny! (Na jihu je cena 75-100, ale zde v místě mléčných farem asi normální)

-Achymistická laboratoř hledá pokusná zvířata pro své lektvary a magické předměty, vydělejte 100-10.000 zlata za pokusy na svých zvířatech! Vše zcela bolestné a nelegální!

-Trvalý výkup hnoje pro pokrývání luk a pastvin, 2 zlatky za unci! "Společenství farmářů" Bonusy za pravidelné dodávky! (Lehce nad průměrem)

---------------------------------------------------------------------

Jako poslední z *démonek* se před Tebe dostaví velice rozpustilá a mladá démonka, nějakého zvláštního původu. Má zvláštní auru a nádech, ale nedokážeš určit jaký, je to rozpustilé stvoření, ale v jeden okamžik máš na úder srdce pocit, že je něco špatně, že to co cítíš není pravé, nějak zamaskované, umělé, podvodné, nebo možná právě proto, zvláštní. http://66.media.tumblr.com/a3085426bcf942ecfd4f3dee814b5055/tumblr_o0uzt3nU0W1s9u24ro1_250.jpg Rozhodně ale vypadá rozpustile, perverzně a vesele, jako čerstvě narozený démon, který si chce spíše užívat, nežli se zajímat o moc nebo nějaké pletichaření? Nebo? "Já jsem Vívi, a nabízím nejrůznější hračky a výrobky, z mé laboratoře! Potulná alchymistka a hračkářka pro každou příležitost! mám přesně to, co potřebujete, co potřebujete, to mám!" Pronese a podá ti malý červený kapesníček. "Ne, ne ne! Tam se nesmrká!" Pronese, skoro ti ho vezme z ruky! Mávne jím a z kapesníčku se přímo v pokoji postaví kulatý stan, podobný jaký jsi viděla u některých rytířek v dřívějších letech. "Tak zatím, pá!" Pronese, a vejde do stanu, kde se ozve chicichot. Načež se stan složí do kapesníčku, a ten se ti snese k nohám ...

(Uvítací výbor ve stanu: http://static.hentai-image.com/upload/20160317/36/35965/3.jpg Pokud bys tam někdy vlezla)

Načež jediná, kdo zde zůstal ještě nevyslechnut je elfka, která se očividně mezi ostatními démonkami cítí značně nesvá, a opuštěná. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/01/67/75/016775a234a952d5ed4cf824af6dec1d.jpg Takže přistoupí až jako poslední, ukloní se, chvilku počká a pak začne mluvit. "Přišla jsem vznešené paní zdělit, že objednané zařízení bylo dodáno a umístěno, paní mě pověřila vyzvednutím pěti set zlatáků za výrobu a dodání, proto pokorně žádám o uhrazení zakázky. Naše paní posílá pozdrav a těší se, že si v naší dílně objednáte další z našich výrobků" Pronese vcelku líbezným hlasem, ale trochu nejistě, nejspíše asi je zvyklá jednat spíše s pobočnicemi, nežli majitelkou farem. A ty vůbec nevíš o čem mluví, ale tvá pomocná pravá ruka ti zašeptá do ucha, že zalevno pořídila umělou klisnu http://move.loveisover.me/foolfuuka/boards/d/image/1401/89/1401893718948.jpg K odběru mlíčí nevyužitých býků a kanců, které by se dalo posléze prodávat, nebo používat na alchymistické kejkle, neb se doslechla, že místní alchymisté s ním dokáží hotové divy. zařízení je umístěné v připouštěcí stodole. A jak se zdá, vyrobila jej nějaká elfí řemeslnice, nebo snad řemeslný cech ...

Pán Jeskyně - 20. ledna 2017 16:50
Pán jeskyně Erinye

Keleona

Přijíždíš do svého nového domova, pokud se nějaké místo v tomto porobeném světě elfů vůbec za něco takového dá považovat a nazývat! Jedná se o místo na samých hranicích několika sfér vlivu, majetků a poněkud nejisté území. Jak jsi byla informována, majetky tvé paní začínají oficiálně až několik mil severním a západním směrem, zatímco tato farma se nachází jižněji a východněji, ale dosti daleko a vzdáleně od ostatních farem a obydlených oblastí u západního města, aby si toto místo někdo nárokoval, či se o něj staral jako o vlastní. Tedy, samozřejmě až do okamžiku, nežli jej někdo rozjede, opraví, zprovozní, a začne zde vydělávat! Pak se zde určitě objeví zájemců a majitelů, požehnaně! Fujtaxl! ...

Ovšem, něco takového by mělo spíše trápit tvou paní, nežli tebe samotnou! Tohle místo bylo po nějakých složitých domluvách, tahanicích, a všelijakých dalších pletichách přiděleno tvé paní, s nějakými dodatky a podmínkami, které přesně neznáš, ale to co víš, ti stačí k tomu, abys chápala, že zde situace není úplně dořešená. Pozemky podle všeho patří nějaké místní démonce, která je ale nevyužívá, a tak je má tvá paní k užívání, jako léno, kdy na něm může podnikat co se jí zlíbí, po dobu kdy je bude obhospodařovat, aby neležely ladem, a odevzdávat z nich část profitu místní majitelce. Nebo, alespoň tak jsi pochopila to málo, co o tom všem víš. Tvá paní zde je lenním pánem, tedy paní, ale samotné pozemky patří někomu jinému. Asi proto ty samé tahanice a přenice o sféry vlivu ...

***

Posledních dvě hodina jsi jela podél řeky a lesa, směrem na západ, předtím nežli jsi opustila farmy u města, poslední výspu civilizace. Nyní jsou kolem tebe jen stromy, a stromy, a řeka. Farmy které jsi nechala za sebou jsou, byly, zajímavé. Plné kravských elfek s nalitými prsy, jenž z nich jejich majitelky dostávají, tu násilím, tu spoluprací, a poté jej distribuují do světa. Ani se ti nechce věřit, že někde z de v lese má být ještě nějaká podobná farma. Obehnaná neproniknutelnou zdí lesních porostů. A skutečně! Jedeš správně! Před tebou se otevírá velikánská mýtina, ve tvaru jakéhosi oválu. Jenž u jednoho svého okraje má nevelkou budovu z kamene a dřeva, která sice není nikterak ohromná, ale proti svému okolí vypadá dominantně! http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-model-stable-medieval-village/946581 Kromě nedaleké studny, a jakéhosi plácku, je vedle budovy ještě jedna kamenná stavba, od prvního pohledu kovárna. http://www.turbosquid.com/3d-models/3ds-max-forge-medieval-village-blacksmith/944461 A to je, kromě jednoho trochu neurčitého přístřešku https://www.cgtrader.com/3d-models/exterior/historic/low-poly-medieval-house-2 v povzdálí vlastně všechno, krom několika ohrad s velice jednoduchým zastřešením, které může chránit tak leda před přímím sluncem, ale ne děštěm či větrem http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-pigsty-modeled-games-model/1031523. Tak! Tohle je ta farma! Vypadá poněkud, neurčitě. Je vidět, že byla nějakou delší dobu nevyužitá, ale také, jak jsi prozřetelně učinila, tvé otrokyně a služebkyně, které sem dorazily dříve, už většinu věcí zprovoznily. Tedy, takové, aby bylo vůbec kam si lehnout, nebo kde se najíst. Zvířata zde zatím nejsou. Tedy, nejsou vypuštěná. Neboť u kovárny vidíš už z povzdálí stát několik povozů s klecemi http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-model-prison-wagon/844315 ve kterých poznáváš svůj nový chovný a farmáský materiál. Vozů je hned několik. A v jednom se tísní skupina čtyř temných elfek, které jsou označeny jako *prasnice*, zatímco v druhém povozu je dvojice elfek a lidská samice, označená jako *dojnice*, ve třetí kleci, povoze pak je v rozdělené kleci dvojice zvířat, jednoho kance a jednoho, býka, což vlastně je spíše mladá býčka, chovný kus elfí rasy. A v posledním povozu se nachází dvojice lidských samic, které jsou v povoze označeném dřevěnou tabulkou a černým nápisem *psice*, jak. Fascinující. U kovárny vidíš temnou elfku, jak rozdělává výheň, a připravuje si nějaké nářadí, http://imgur.com/BODivgJ, zatímco dvě elfky nosí vodu ze studny a lijí jí do nedalekých sudů (Hej ty a Nolena), jak se zdá, zdejší zvířata nejspíše budou muset projít kovárnou, nežli budou vypuštěna? Kdopak za to asi může? ...

Okolní ohrada, a celkově pozemek, se zdá značně nevyužitý. Jediná postavená ohrada se zdá přeci jen malá, že by udržela všechny zvířata dohromady, nehledě na jejich různé druhy? Navíc zde není jediný přístřešek kam je zahnat před deštěm či zimou, až tedy na podivnou stavbu nedaleko, kolem které ale není žádné bednění ani ohrada. A taky se nezdá vyloženě, mohutná a neprodyšná. To už však tě z myšlenek vytáhne několik postav jenž se objeví u dveří do budovy. Jedná se o temnou elfku Rolen a farmářskou pomocnici Solu. Temná elfka se ti hluboce ukloní, zatímco Sola klesne na koleno a skloní hlavu skoro až k prachu cesty. Mlčí, zatímco temná elfka hovoří. "Vítame vás paní na vašem sídle!" Pronese a ukáže rukou na dva vchody. Jeden za sebou a druhý po své pravici, tvé levici v čele. "Přejete si prohlédnout stáje a kotce dokud jsou prázdné, než do nich zaženeme ta smradlavá zvířata?" (Jak se zdá, tedy spodní část budovy slouží jako stáje? Tak, praktické, ale nevkusné pro někoho vysokého postavení, spát přímo nad stájema) "Nebo si přejete se napřed občerstvit a odpočinout? Tala vám již připravuje komnatu a pohoštění!" Pronese a ustoupí ti z cesty. Načež se zvedne Sola, a lehce si odkašle. A poté promluví i ona. "Zvířata jsou připravena k ocejchování a označení, a také tu máme jistou, situaci v domě" Pronese, načež se temná elfka lehce zamračí a pronese "Neobtěžuj s tím paní teď." Pronese a dodá. "Několik, návštěvnic z okolí jenž byly spraveny, že dnes dorazíte, se s vámi chce setkat. Ovšem usoudila jsem, že pokud by paní byla unavena cestou sem, bude je chtít přijmout až poté co se občerství" Načež Sola lehce něco zamručí, což jsi si vyložila jako "Ale jsou vznešené krve" Což tedy znamená démonky, nebo alespoň míšenky. Ale popravdě, i tak by mohly ještě chvilku čekat? A kdo vůbec může věděť že jsi dorazila, a co po tobě vlastně chtít? A co zařizovat první? Podívat se na zvířata, pozdravit se s neznámými, nebo si prohlídnou dům, či prostě odpočívat? Nebo kontrola personálu? ...

(Jsou nejspíše tři až čtyři) ...

Zalisa - 20. ledna 2017 15:19
Zalisa

NCP

Sola

http://suptg.thisisnotatrueending.com/archive/39828884/images/1431128382427.jpg

Sola byla dcerou farmáře jemuž patřila farma kterou teď převzala Keleona. Sola se vyzná ve zvířatech a jejich potřebách jako málo kdo. Přestože je jen otrokyni poklízející zvířata. je mazlíčkem Roleny dokonce jak sama říká ji stačí zapíska a Rolen přiběhne.

Katy

https://luscious.net/c/hentai/pictures/album/maids-5_89074/sorted/best/id/5418974/@_kerberosnexus_414_sexy_nude_ma

Katy všechny rychle zaujme svými krvavími očima. Proto se ji ostatní otrokyně boji stejně jako Taly. Ovšm narozdil od Taly která využívá přiležitosti aby Kati nyni zhazovala byvala oblíbenou hračkou Zalisy. Což se podepsalo na jejich očích. Kati je otrokyně pracující se zvířaty.

Hej ty

http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2040786

Hej ty je plachá vyvinutá dívka která má na svých prsou magická tetování Zalisy které ovšem velikost jejich prsou přemršityly. Proto nyni vede farmu. Je možné splést si ji s dojnicemi prostože se stará především o dům. Své jméno dostala ze závisti ostatních pomocni které ji zavidí její vyvinutou postavu.

Pán Jeskyně - 19. ledna 2017 17:11
Pán jeskyně Erinye

Stájová budova 50.000

http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-model-stable-medieval-village/946581

Kovárna 20.000

http://www.turbosquid.com/3d-models/3ds-max-forge-medieval-village-blacksmith/944461

Připouštěcí stodola 10.000

https://www.cgtrader.com/3d-models/exterior/historic/low-poly-medieval-house-2

Domek 8.000

http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-village-house-model/658931

Prasečí ohrada 5.000
---------------------------------------------------------------------------------

Utraceno: (93.000/150.000)
Sklad: 0/100.000

Kapacita:

-Kovářka
-Pomocnice (NPC) 6+2 8
Dobytčata 8+4 (Prasnice/Dojnice) 8+4 / 8+4 / 12 / 12

Pán Jeskyně - 19. ledna 2017 17:03
Pán jeskyně Erinye

Ceník:

(Barva určuje rasu)(Temná elfka - Bonus na prasnice)(Světlá elfka - Bonus na dojnice)(Člověčice - Bonus na klisny)

Nemají jména, jen ceny - Zda dostanou jména, čísla, nebo štítky do uší záleží na majitelce: Co cena to chovná jednotka

--5.000-- http://img107.imagevenue.com/img.php?image=99437_28b_123_430lo.jpg Bonus: Jako prasnice rodí vždy 400% selat (Zvířata)

--5.000-- http://img259.imagevenue.com/img.php?image=139697423_tduid300042_06b_123_376lo.jpg Bonus: 200% bonus mléka i mimo graviditu (Stejná produkce při graviditě i mimo ní)

--9.000-- http://img257.imagevenue.com/img.php?image=96943_Kyaara_123_51lo.jpg Bonus: Futa-Kanec v ceně, plodí pouze Futa-Kance (100%)(10% šance na chovný kus)(Pouze s prasnicemi temných elfek)

--4.000-- http://imgur.com/m5jOTs2 Bonus: Mléko nejvyšší možné jakosti (Nelze ředit)(Pouze množství z ní nadojené)

--4.000-- http://imgur.com/aGwTRHi Bonus: Při graviditě bonus mléka 300% (Místo 200%)

--4.000-- http://imagetwist.com/4fuhhcnm1w79/05c.jpg.html# Bonus: Při graviditě bonus mléka 300% (Místo 200%)

--5.000-- http://imagetwist.com/2ty4m3m2shlk/Zahra_04.jpg.html# Bonus: Považuje se za všechny tři rasy (Bonus aktivní rasy při použití)

--3.000-- http://imgur.com/YbPp40t

--2.000-- http://imgur.com/OcDOHVq

--12.000--(Nelze futa) http://imgur.com/CSNYoCy Bonus: Při spářením s hřebcem (Zvíře) Plodí jednorožce (Zvíře)(75% šance)

--1.000-- http://imagetwist.com/qxwwj7120vsp/04.jpg.html# Bonus: Jako Futa-Plemenný-Býk za cenu normálního (+2.000 místo +5.000)

--2.000-- http://imagetwist.com/qguhz25avnnn/Nari2.jpg.html#

--2.000-- http://imagetwist.com/t4ziva3yyjwq/04.jpg.html#

--3.000-- http://imagetwist.com/tym7wul9prit/04.jpg.html#

--4.000-- http://img37.imagevenue.com/img.php?image=330919804_04_123_373lo.jpg

--1.000-- http://img210.imagevenue.com/img.php?image=724778387_01_123_54lo.jpg Bonus: Jako Futa-Plemenný-Býk za cenu normálního (+2.000 místo +5.000)

--9.000-- (Jedna 5.000) http://g.e-hentai.org/s/189f444fae/974652-60 Bonus: Jako dojnice 50% na dvojčata (Je li aktivní 300% produkce mléka místo 200%)

--2.000-- http://g.e-hentai.org/s/eed7e29539/334972-2 Bonus: Jako Futa-Plemenný-Býk za cenu normálního (+2.000 místo +5.000)

Speciální edice:

--9.000-- http://imgur.com/BODivgJ Bonus: Na postu kovářky vytváří kvalitnější výrobky (25% na vysokou kvalitu)

--11.000-- http://imgur.com/VW6ikqM Bonus: Na postu kovářky vytváří i kouzelné výrobky (10% na náhodné okouzlení)(Efekt okouzlení k10)

Speciální bonus: Obě dvě lze mít na postu jedné kovářky jako dvojici (50% na vysokou kvalitu, 5% na epickou kvalitu)(Efekt okouzlení rozšířen na 2k6+)

Pán Jeskyně - 19. ledna 2017 16:03
Pán jeskyně Erinye

Genetika: (Stupeň jedna)(Aktuální)

Elfka + Zvíře (75% plod zvíře, 25% elfka)(50:50 futa)
Elfka + Futa (25% plod zvíře, 75% elfka)(75:25 futa)

Futa elfka prase či býk nebo hřebec = Futanari verze dojnice nebo prasnice (Produkuje mléko a semeno)(Díky zvířecímu původu má 25% šanci na zvířecího potomka, a 75% na elfího potomka)(Díky kombinaci YY a XY chromozomům u futa elfky, je šance na futa, při elfím potomku 25%)

Kanec = Prase samec, které může zasít sémě do prasečí elfky (75% sele, 25% prasečí elfka 50:50 futa) 2.000

Kanec, elfí = Futa prasečí elfka (25% sele, 75% prasečí elfka)(Šance 75% spáření) +1.000 k ceně elfky

Chovný kanec, elfí = Futa prasečí elfka, s obřími varlaty které omezují pohyb, ale navyšují plodnost (25% sele, 75% prasečí elfka)(Šance 100% spáření)(+50% kvalita chovu = Výnosy) +3.000 k ceně elfky

Býk = Býk samec od krávy, které může zasít sémě do dojnice elfky (75% tele, 25% dojící elfka 50:50 futa) 3.000

Býk, elfí = Futa býčí elfka (25% tele, 75% dojnice elfka)(Šance 75% spáření) +2.000 k ceně elfky

Chovný býk, elfí = Futa prasečí elfka, s obřími varlaty které omezují pohyb, ale navyšují plodnost (25% tele, 75% dojnice elfka)(Šance 100% spáření)(+100% kvalita chovu = Výnosy) +5.000 k ceně elfky

(Lze uplatnit na všechny rasy: Elfku, temnou elfku, člověčici)

Za polatek si cokoliv můžeš koupit v futa býčí - kančí verzi, nebo chovné býčí a chovné kančí verzi

Pán Jeskyně - 19. ledna 2017 14:36
Pán jeskyně Erinye

Farmářská zvířata:

(Temné elfky: bonus na prasnice)
(Světlé elfky: bonus na dojnice)
(Člověčice: bonus na klisny)(Nebo pomocnice)

Speciální edice:

*****

Pasteveční psy (Poníženy do podoby pasteveckého psa hlídají farmu, její zvířecí osazenstvo, před útěkem na který hlasitě upozorňují štěkáním)(8.000 kus/14.000 dvojice/20.000 trojice) Bonus za trojici: Z farmy nelze utéci

Pes 01 8.000
https://www.8muses.com/comix/picture/280257/vaesark-comics/cgs12-katya-and-simone/38
https://www.8muses.com/comix/picture/280259/vaesark-comics/cgs12-katya-and-simone/40
https://www.8muses.com/comix/picture/280262/vaesark-comics/cgs12-katya-and-simone/43

Pes 02 8.000

https://www.8muses.com/comix/picture/280441/vaesark-comics/cgs15-avril/42
https://www.8muses.com/comix/picture/280442/vaesark-comics/cgs15-avril/43
https://www.8muses.com/comix/picture/280443/vaesark-comics/cgs15-avril/44

Pes 02 8.000

https://www.8muses.com/comix/picture/529412/vaesark-comics/cgs05-valerie/13
https://www.8muses.com/comix/picture/529413/vaesark-comics/cgs05-valerie/14

*****

Chovné prasnice (Temné elfky zvrácené sexuálním pudem a magií do podoby chovných prasnic jejichž jediným cílem je rodit nové a nové pokolení prasnic)(5.000 kus/8.000 dvojice/15.000 čtveřice) Bonus za čtveřici: Plodnost je čtyřnásobná nežli u běžné prasnice (400% rychlost 1 plod, nebo 4x plod při 100% rychlosti)

https://www.8muses.com/comix/picture/547894/vaesark-comics/cgs48-the-pigs-den/60

Prasnice 1 a 2 5.000/8.000
https://www.8muses.com/comix/picture/280759/vaesark-comics/cgs20-zeerith-and-triss/60

*****

Chovná dojnice nejvyšší kvality (Elfí dojnice s vynikajícím původem a proporcemi)(Dokonalá na chov i produkci) Bonus: Produkce mléka 200%(400% gravidní), Plodnost je dvojnásobná nežli u běžné dojnice (200% rychlost 1 plod, nebo 2x plod při 100% rychlosti)

Dojnice 10.000
https://www.8muses.com/comix/picture/280219/vaesark-comics/cgs11-elina/60

*****

Chovné dojnice z dvojice (Elfí matka a dcera, jejichž produkce mléka a gravidita je pověstná) Bonus: Produkce mléka 150%(300% gravidní), Plodnost je jeden a půl násobná nežli u běžné dojnice (150% rychlost 1 plod, nebo 2 plody při 75% rychlosti)

Chovná dvojice dojnic 15.000 (Jen celek dohromady)
https://www.8muses.com/comix/picture/280339/vaesark-comics/cgs13-lianna-and-seldanna/60

*****

Delikatesní prasnice (Lidské prasnice jejichž maso je skutečnou lahůdku, ale stejně tak tomu je u jejich potomků, a tak by jistě byla škoda je nevyužít)Bonus: Krmení masem potomků těchto prasnic navyšuje morálku masožravé zvěře

Delikatesní prasnice 10.000
https://www.8muses.com/comix/picture/472433/vaesark-comics/cgs36-hellgate-berlin/44

*****

Křížené prasečí-dojnice (Tyto elfí kříženky získávají veškeré bonusy za prasnice i dojnice, pokud jsou umístěny v příhodném ustájení)(4.000 kus/7.000 dvojice) Bonus: Lze libovolně využívat bonusy za prasnice i dojnice

Prasečí-dojnice 4.000
https://www.8muses.com/comix/picture/306343/vaesark-comics/cgs29-wild-girls/60

*****
*****

Výhody chovu:

Je li specifická samice použita na specifké místo, temná na prasnici, světlá na dojnici, či lidská na klisnu nebo pomocnici, obdrží ještě speciální bonus ve formě +25% produkovaného zisku (Mléko, potomstvo, maso, rychlost)(Lze koupit i jatka) Ale lze jakoukoliv rasu použít na jakoukoliv pozici - Prasnic, dojnic, klisen ...

(Zatím máš farmu prasnice a dojnice - klisny odemknu později ano?)

Pán Jeskyně - 19. ledna 2017 13:29
Pán jeskyně Erinye

Hlavní budova:

(Kapacita základní budovy je 100.000 surovin)

(Pokud koupíš víc, bonusy se sčítají)

Stájová budova 50.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-model-stable-medieval-village/946581

Poskytuje dostatek pohodlí pro správkyni farmy a 6 pomocnic a 8 dobytčat (Prasnice/Dojnice)...

Skladová budova 35.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/woodcutter-house-medieval-village-3d-3ds/945682

Poskytuje dostatek pohodlí pro správkyni farmy a 4 pomocnice a skladovací kapacitu +200.000 surovin ...

Usedlost 65.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/house-medieval-town-3d-model/866743

Poskytuje dostatek pohodlí pro správkyni farmy a 6 pomocnic, i skladovací kapacitu +50.000 surovin ...

Pomocné budovy:

Kovárna 20.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/3ds-max-forge-medieval-village-blacksmith/944461

Poskytuje dostatek pohodlí pro kovářku, umožňuje kovat ze surovin nejrůznější vylepšováky a zlepšováky na farmě ...

Skladiště malé 5.000
https://www.cgtrader.com/3d-models/exterior/landmark/beach-wooden-hut

Navyšuje skladovací kapacity o +50.000 ...

Skladiště velké 15.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-model-farm-stable-props/737334

Navyšuje skladovací kapacity o +200.000 ...

Připouštěcí stodola 10.000
https://www.cgtrader.com/3d-models/exterior/historic/low-poly-medieval-house-2

Zvyšuje šanci úspěšnosti připouštění u prasnic, krav a klisen na 100% při připuštění stejným druhem ...

Kamenné zdivo 1.000 za ohradu
https://www.cgtrader.com/3d-models/exterior/landmark/detailed-low-poly-stone-wall

Znemožňuje útěk z ohrady ...

Zastřešení 5.000 za ohradu
http://www.turbosquid.com/3d-models/3ds-max-horse-whim/299801

Poskytuje zastřešení venkovní ohrady nebo její části a chrání před deštěm a slunce, i větrem ...

Domek 8.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-village-house-model/658931

Kapacita +2 pomocnice

Venkovní stáje:
(Prasečáky)(Bez zastřešení)(Minimální zastřešení)

Prasečí ohrádka(Zastřešená) 2.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-pigsty-modeled-games-model/1031523

Kapacita +2 prasečí elfky

Prasečí ohrada 5.000
(Bez obrázku)

Kapacita +4 prasečí elfky, nebo +4 kraví elfky

Krmná ohrada s koryty 7.000
(Bez obrázku)

Kapacita +6 prasečí elfky, nebo +6 kraví elfky

Zastřešené stáje:
(Prasečáky)(Kravíny)(Zastřešené)

Dvoj-Prasečák 6.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/modeled-games-max/802923
https://www.cgtrader.com/3d-models/exterior/landmark/wooden-stable

Kapacita +2 prasečí elfky, +25.000 skladovacích kapacit (Každý)

Dvoj-Kravín 7.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/medieval-stable-3d-model/1083847

Kapacita +2 kraví elfky, +25.000 skladovacích kapacit (Každý)

Šesti-Kravín 10.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/obj-stable-medieval/908892

Kapacita +6 kraví elfky

Tucto-Kravín 17.000
http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-3ds-historical-stable-farms-buildings/333082

Kapacita +12 kraví elfky

Bezbožný prasečák, nebo Bezbožný kravín (Jen jednou, jeden) 25.000
https://www.cgstud.io/imgd/l/36/56d43c0c61946ebf178b4567/1786.jpg

Kapacita +24 prasečí elfky, snižuje morálku prasnicím,
nebo
Kapacita +18 kraví elfky, snižuje morálku dojnicím

Pán Jeskyně - 16. ledna 2017 21:22
Pán jeskyně Erinye

(PS: lze v rámci objednávky taky měnit suroviny za peníze a naopak? Nebo pak prostě vyšlu sondy na průzkum okolí, budu muset začít těžit, peníze mám, ale nějak nejsou suroviny)(Jakože třeba za 115.000 by přivezly 10.000 surovin nebo tak něco?) :D

Pán Jeskyně - 16. ledna 2017 17:14
Pán jeskyně Erinye

http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=945897 Těžká kavalerie - Omyl

Pán Jeskyně - 16. ledna 2017 16:50
Pán jeskyně Erinye

----------Futanari rytířky--------

Půl-démonská paladinka (2 speciální, 5 normálních)(Jen jednou)
http://i.imgur.com/FXYABoN.png

O Krystalová záře: Zvýší účinnost všech zbraní na bojišti o +1 orgasmus, kdykoliv se udělá (Trvale!)

M Orgasmový štít: Kdykoliv vstříkne semeno do svého štítu, navýší orgasmový štít o +1(Trvale!)

Zbraň: Zásah kopím rozkoše působí tři orgasmy! (Plus posílení)(Nelze změnit zbraň)(Pouze pro tuto jednotku)

Speciální: Orgasmový štít odráží orgasmi zblízka na útočníka. A poskytuje imunitu na nucené orgasmi (Neudělá se když je tomu nucena kouzlem)(Orgasmový štít způsobí orgasmus/Orgasmi útočníku místo paladince, a to ve výši potenciálně způsobených orgasmů plus účinek štítu)(Pouze zblízka)

Lehká kavalérie (1 bod/kus)
https://simg1.uberbooru.com/7/44/8d596e19b6dd4d5c741d69616d10e.png

O Pyjorožec: Pokud se udělá, její příští zásah má šanci 20% na dodatečných 10 orgasmů ...

M Mobilita vítězí: Kdykoliv vstříkne své semeno do svého štítu, získá +25% krytí (Dokud není využito) a jeden útok na blízko navíc (Dokud je štít posílen)(Dva útoky místo jednoho)(Jen na blízko)

Těžká kavalérie (1 bod/kus)
https://simg1.uberbooru.com/e/35/6f830f3a0481319323c51c235230b.png

O Pyjorožec: Pokud se udělá, její příští zásah má šanci 20% na dodatečných 10 orgasmů ...

M Obrněný kolos: Kdykoliv vstříkne své semeno do svého štítu, získá imunitu na následný nucený orgasmus (Dokud není využito) a její zásahy budou působit dvojnásobné množství orgasmů (Dokud je štít posílen)(Kumulují se základní i bonusové)(Jen na blízko)

Zbraň: Zásah kopím rozkoše působí tři orgasmy! (Pouze pro tuto jednotku)

Rytířský oř (2 body)(Jen jednou)
https://simg1.uberbooru.com/e/35/6f830f3a0481319323c51c235230b.png

O Souboj: Kdykoliv se nuceně udělá, udělá se současně s ní její štít i sama útočnice ...

M Vládkyně bojiště: Kdykoliv vstříkne semeno do svého štítu, způsobí soupeřícím jednotkám v okolí (Viděné) Orgasmus, jehož prožitek dezorientuje je dezorientuje a unaví (První útok 50% šance, že mine cíl, a 50% při minutí, že zasáhne sebe)

Zbraň: Zásah dvojhlavým cepem rozkoše působí čtyři orgasmy zasažené jednotce! A orgasmus nositelce! (Pouze pro tuto jednotku)(Nebere se jako útok na sebe)(Ale udělá se i štít)

Sestry ve zbrani (3 body, nebo 1 speciální)(Jen jednou)
http://www.korasian.com/hentai/futa/03-futa-hentai-elf.jpg

Dvě dvojice dvojčat, temných a světlých elfek. Bojují jako velký a smrtící stroj, kdy jsou k sobě spojeny řemeny a popruhy. Sestry ve zbrani nelze rozdělit ani kombinovat! Musejí chodit všude spolu a bojovat spolu

O Sborové sténání: Kdykoliv se jakákoliv ze sester ve zbrani udělá, získají zbylé 3 sestry bonus +1(5%)(Kumulativně až na +4/20%)

M Když vystříkne jedna ze sester mlíčí do štítu, druhá získá volný útok na cíl v dosahu, bez možnosti reakce, a zásahem způsobí orgasmus navíc

Speciální: Kladivo a kovadlina (Penis a pochva), je speciální bojová taktika, kdy obě dvě dvojice zaútočí na jeden cíl, což díky souhře útočnic znamená většinou dvojitý zásah nebožačky, ale také snížení jejích hodů o -2(10)% Dokud bojuje se sestrami ve zbrani

Temné elfky
(1 bod/kus)
http://www.galaxypink.com/wp-content/gallery/sfk5-preview/darkelves.jpg

Futanari válečnice, bojovnice z rasy temných elfek. Jsou plně oddané vaší věci, a tedy perverzní s přirozeným pudem a touhou znevážit své světlé elfí sestry!

O: Perverze: Kdykoliv se udělá do světlé elfky (Ať už štít, nebo znásilněním)(Pokud běhá bez štítu) Její další zásah orgasmickou zbraní způsobí orgasmus navíc

M: Chtíč temných: Kdykoliv vstříkne sémě do svého štítu který je světlá elfka, získá bonus morálky +5(25%) Na následný hod útoku proti světlým elfkám

Pán Jeskyně - 14. ledna 2017 12:40
Pán jeskyně Erinye

(Jinak by jsi měl mít 15 obyčejných bodů a 5 speciálních)(Ty lze konvertovat i na běžné)

Pán Jeskyně - 12. ledna 2017 22:26
Pán jeskyně Erinye

----------Živé štíty----------

Živé štíty jsou naprosto unikátní živá zařízení, tedy přesněji nebožačky, které jsou v poloze *Kravičky* připnuté pomocí řetězů, popruhů a pout na zbroj, nebo tělo své nositelky, útočnice, čelem k nebezpečí, kde odrazují od útoku na svojí nositelku, nebo vlastním tělem blokují příchozí útoky, samozřejmě ve většině případů ne moc dobrovolně ...

Pouta a popruhy nedovolují živým štítům nějak zásadně ovlivnit průběh boje, ale mohou se o to pokoušet, nebo působit drobné problémy, proto je většinou dobré je ušukat do bezvědomí a jen je nést, což navíc nepříteli snižuje morálku, ovšem může naopak způsobit absenci aktivace některých magických efektů ...

Upnutí živého štítu na těle/Zbroji:

http://muchaero.net/wp-content/uploads/2015/11/elf-116.jpg

Každý živý štít nesený útočnicí, ale ušukaný do bezvědomí, visící bezvládně na zbroji, snižuje morálku okolních nepřátel o -1(5%) ...

Existují i živé štíty které spolupracují se svými nositelkami, takové budou označeny (Lze za ně považovat i všechny speciální štíty z limitované edice) ...

-Každý štít lze koupit jen jednou, není li uvedeno jinak! ...

-Každý štít má krytí 50%, není li uvedeno jinak! (Vyšší lepší) ...

-Krytí 50% znamená, že při zásahu orgasmovou zbraní, je 50% že orgasmus bude mít nesený živý štít a nikoliv sama nositelka ...

Elfí nevěsta (1 bod)
https://im1.ibsearch.xxx/3/1a/d5d58de22f650a1186a126d5fff78.jpg
Krytí 60%

Elfí plavovlasá samice oděná do bělostných svatebních punčoch, rukaviček a závoje! Její sténání, a pohled na mlíčí vytékající z przněného klína bezmocné elfky snižuje morálku nepřátelských elfek které ji vidí o -2(10%)(Kumuluje se s bezvědomím) ...

Elfí mládě (1 bod)
http://muchaero.net/wp-content/uploads/2015/11/elf-116.jpg
Krytí 40%

Prznění této mlaďounké elfky nesené jako živé zbroje naprosto šokuje všechny elfky které ji vidí! Přestávají i dýchat! Je až neuvěřitelné, čím vším se mohou démoni bavit! Její kníkání povzbuzuje nositelku této živé zbroje tak, že kdykoliv provádí jakoukoliv činnost, hází si 2x a vybírá si lepší z hodů! ...

Elfí chovná samice (1 bod)
http://www.hentairider.com/media/images_640/1/buta-hime-sama-hentai/buta-hime-sama-hentai-80571.jpg
Krytí 60%

Oděna do podvazkového pásu a bělostných punčoch a rukavic vypadá skoro jako nevěsta, toužící po své svatební noci, nebo spíše svatebním oplodnění? Její mohutné prsy jsou plné mléka a s každým orgasmem stříkají po okolí, což osvěžuje hlavně její nositelku. Při orgasmu živého štítu je 50% šance na obnovu energie, ztrátu únavy a zvýšení morálky o +1(5%) Na první činnost po osvěžení ...

Elfí zprzněná bojovnice (1 bod)
http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2050074
Krytí 70%

Tato zprzněná elfí bojovnice natolik zešílela neustálým znásilňováním a nekončícími orgasmy, že spolupracuje se svojí nositelkou a ještě se u toho tlemí! (Může nést zbraň a používat jí na boj v omezené míře svého připoutání) Díky spolupráci mají všechny útoky její nositelky bonus +2(10%) ...

Elfí okouzlená šlechtična (1 bod)
http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2204260
Krytí 60%

Tato elfí šlechtična je okouzlena silnou perverzní zaklínací magií, díky které naprosto neví co dělá, či spíše ví, ale je jí to úplně jedno! Hlavně, že bude uspokojena, neb to co se s ní děje vypadá tak, chlípně a zábavně! Každá elfka která ji vidí je zděšena z toho, že by se sama dostala do tak ponižujícího tranzu kdy se vystavuje jako nějaká chovná prasnice! Bonus +1(5%) pro nositelku za spolupráci, -1(5%) Postih morálky na elfky v okolí které ji vidí ...

Elfí zlomená rytířka (1 bod)
https://im1.ibsearch.xxx/f/78/afdcc04cb0c74a973c75a006e6480.jpg
Krytí 60%

Naprosto rezignující na jakýkoliv odpor či snahu o záchranu svých sester, nezajímající se o jejich osud, je tato elfka jen bezvládně nesena a potupně, ale bez jakéhokoliv vzdoru, či jen výrazu v obličeji, snáší vše co je jí děláno a k čemu je používána. Její apatie k zneužívání je naprosto demoralizující! Elfky! -2(10%) všem elfkám na morálku v dohledu. V okamžiku vypuštění mlíčí do elfky, a jeho vytečení a stékání po stehnech, dočasně dalších -2(10%) Po dobu 4 kol ...

Elfí vzpurná barbarka (1 bod)
1) https://i.yuki.la/d/1465670787435.png
1) Krytí 30%

Vzpurná divoká elfí barbarka, která se pokouší, samozřejmě zcela bezmocně a marně, vykroutit ze svého postroje jako živého štítu, neustále se snaží kopat, vzdorovat a velice divoce křičet, a rušit svou nositelku. Díky její barbarské zuřivosti se jí to dokonce i vcelku daří. Nositelka má -2 postih na veškerou činnost díky zmítání se barbarky, a sama je náchylnější k vyčerpání orgasmem (20% únavy navíc) ...

2) https://i.yuki.la/d/1465670871567.png
2) Krytí 70%

Poté co je barbarce způsobeno 12 orgasmů, její šílenství barbarské zuřivosti, sexuálního uspokojování, a perverzní magie v okolí, naprosto uvolní její chtíč a perverzi! V šukací, přirážecí, sténavě vřeštící nezdolnou mašinu jíž létají od úst sliny, z klína sektery a mlíčí, od prsů mléko, a oči jsou protočeny v sloup, kdy mozek vnímá jediné, slast! Řvoucí si o další a další uspokojení v nekonečné žvatlací smyčce stenů. Ruší všechny postihy předešlého odporu a poskytuje +2(10%) bonus všem spřáteleným jednotkám na bojišti, spolu s bonusem perverze: jedním orgasmem navíc při zásahu zbraní její nositelky (Jen nositelka, kumulativně) ...

Elfí živý štít (1 bod/1 kus)
https://i.yuki.la/d/1466932761387.png
Krytí 50%

Elfky určené k tomu, aby byly nabodnuty na úd své nositelky, a neseny do bitvy jako živé štíty!

(Doplňují případný nízký počet bojovnic/Živých štítů, které lze na boj získat) ...

Jsou li koupeny a nasazeny v boji všechny tři, získávají jejich nositekly každá bonus +1(5%) za každou další dívku ze stejné série živých štítů v okolí, tedy maximální bonus +2(10%) bojují li nedaleko sebe, v dohledu všechny tři...

Elfí vele-kněžka (2 speciální body, nebo 6 bodů)
1) http://www.aragorn.cz/map.php?id=5824
Krytí 50%

Elfí velekněžka, posazená a připoutaná na penis své nositelky a útočnice jako živý štít. Jak perverzní ...

Mající na sobě posvátné symboly, oděv a předměty elfího náboženství naprosto znevažuje jejich čistotu a spanilost (Nositelka si hází 2 hody, vybírá lepší) ...

2) http://www.aragorn.cz/map.php?id=5825

V rukách bezmocně třímající, přikovánu, elfí hůl života a požehnání, zvrácenou a zkaženou démonickou sexuální magií, žehnající jednotkám démonů skrze perverzi přetvořenou z původní síly jejich boha (Všechny útočnice působí o orgasmus více se zásahem) ...

3) http://www.aragorn.cz/map.php?id=5826

Bezmocně držena v nekonečné agonii perverzní slasti, jako ztělesnění porobené elfí bohyně a elfí rasy, musí snášet své veřejné prznění, i svých dcera a sester, neschopna upadnout do milosrdného bezvědomí, slintající, řvoucí, sténající a škemrající o milosrdenství, ukazujíc jak hluboko lze padnout z elfích hodnot, do bezmocného zvířete, které ale stále vnímá svoji bývalou slávu, krásu a hrdost jenž mizí jako její inteligence, nahrazována šílenstvím (Neschopnost omdlít, při vstříknutí mlíčí orgasmus všem elfkám na bojišti které vidí) ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
(Při nedostatku štítů, lze za štít použít: Katrina, Zlatovláska, Culíkatá, Barbarka)(Při nedostatku futanari, lze použít na futanari: Katrina, Zlatovláska, Culíkatá, Barbarka)(Pokud by stále nestačilo, lze získat za 1 bod jednu obyčejnou futa válečnici) ...

Pán Jeskyně - 12. ledna 2017 20:55
Pán jeskyně Erinye

//Jo, volej Chocholouška, já vim, že to je šílený :DDD

1 2 3 4 ... 9 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog