Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý,
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 16 ⇒|

Patrick Anderson - 18. srpna 2017 22:21
Patrick Anderson

Patrick se pekelně soustředil, nechtěl nechat kamarádku ve štychu, ale se zmateným Klinkem jí mohl i přitížit. Byl to risk, ale Patrick věřil svému pokemonovi, že to zvládne a věřil i sobě, že celou situaci zvládne. Na skutečně malý okamžik pocítil s Klinkem jakýsi druh sounáležitosti, skoro jako splynutí mysli. Jakoby se jejich instinkty stali jedním, což bylo potřeba pro zasáhnutí Noctowla. Nebo se to Patrickovi celé zdálo a Klink zasáhl protivníka díky Patrickově verbální navigaci?

Nicméně nepřítel byl konečně poražen, Heart byla docela divoška. Patrick s úsměvem vrátil Klinka zpět do Pokeballu. "Díky, za pomoc, byl jsi úžasný kámo." Poděkoval svému Pokemonovi a otočil se na Heart. "Vynikající útok, jsi dost dobrá v kombinacích, nechtěl bych proti tobě zápasit v zápase dva na dva." Zazubil se upřímně a rozpačitě se podrbal vzadu na hlavě. "Doufám, že už to bylo všechno, obávám se, že Klink už toho má plný zuby, pokud by se ještě něco přihodilo, budu zápasit s Oshawotem." Oznámil Heart, ne, že by si stěžoval, nebo dokonce Oshawotovi nevěřil, jen to oznamovbal, aby se podle toho Heart mohla zařídit, kdyby na ně zase něco zaútočilo.

J. J. - 15. srpna 2017 11:11
J. J.

Nemyslíš, že kdyby tu žila horda divokých Trevenantů, škola by nám to řekla?

„No... Ne?“ nadhodí skepticky, pořád se snaží udržet toho monotónního ztišeného hlasu, „To je mi jasné, ale na věci to moc nemění. Je to jejich přirozenost, s tím nic nenaděláš. A když ohrozíš les, nebudu se jim ani divit.“
Stáhne si kšiltovku hloub do čela, zahákne palec o popruh batohu a pomalu, váhavým krokem popojde blíž, snad až mezi stromy.

Pán Jeskyně - 14. srpna 2017 22:06
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Nebyl bych si tím tak jistý,“ zabručí Soul, ale ruku zadrží. „Skoro bych řekl, že je to jako s tím Delibirdem a je to jen past od Rakeťáků,“ přemýšlí nahlas. „Nemyslíš, že kdyby tu žila horda divokých Trevenantů, řekla by nám škola, abychom si dávali pozor, nebo sem vůbec nechodili? Počítej s tím, že cokoli, na co v tomhle lese narazíme, zařídili oni,“ upozorní JJ. Stromoví pokémoni se ani nepohnou. Zatím.

„Tohle už dál nejde,“ rozhodne se rezolutně Heart. „Littene, otoč hlavu, a použij uhlíkový útok! Togeticu, prostě do něj vraž!“ zatne uuřivě pěst. Jak je vidět, nerozčiluje ji jen Patrick.
Klinkovi se za Patrickova navigování podařilo zasáhnout druhého Noctowla, a poslat ho tak do bezvědomí. Kombinovaný útok Littena a Togetica dosáhl toho, že soví pokémon pustil Littena na zem, kam kočičí pokémon dopadl na všechny čtyři.
„A teď mimosmyslový a uhlíkový útok!“ nařídí znovu Heart a druhý Nowtowl padne k zemi.

J. J. - 13. srpna 2017 15:51
J. J.

„Sssssst,“ instinktivně se přikrčí, váhu zlehka přenese spíš na špičky pokrčených nohou a poslepu hmátne po Soulově ruce s pokéballem.
„Jestli máš pocit, že si to zvládneš rozdat s vyvinutým duchem, tak prosím, ale je to stromový duch, brání svůj les, a my nemáme v zájmu tomu lesu nijak ubližovat. Nejsme pro něj nebezpeční,“ nadhodí polohlasem, a jakkoliv se to nehodí k jejím slovům, snaží se je vyslovit klidným, konejšivým tónem s podprahovým sdělením Všechno je v nejlepším pořádku.

Patrick Anderson - 10. srpna 2017 17:48
Patrick Anderson

"Klinku, vzpamatuj se." Snažil se Patrick zbavit svého Pokemona zmatení, ale nemělo to moc efekt, i když Nabití použil správně. Takže možná byla šance na nějaký průlom? "Klinku, zkus v odpověď použít elektrický šok!" Zavelel a taky udal svému pokemonovi přesné souřadnice druhého Noctowla, doufaje, že mu jeho pokemon věří natolik, že i když jeho vlastní smysly jsou zamateny, tak bude věřit smyslům svého trenéra.

Pán Jeskyně - 8. srpna 2017 22:11
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Togeticu!“ vykřikne Heart. Její pokémon se ale vzpamatuje a vyletí kupředu. „Skvěle. Teď mimosmyslový útok!“ nařídí psychický útok, zatímco Klink sbírá nejen energii, ale i útoky od druhého Noctowla.
Togeticův mimosmyslový útok byl odražen tím samým útokem od Noctowla.
„Sakra!“ zakleje Heart. Druhý Noctowl zakrouží, obklopí ho modrá záře a srazí Klinka až na zem.

Patrick Anderson - 3. srpna 2017 20:10
Patrick Anderson

Patrick se podíval na Heart. "Bezva, to jsme potřebovali." Prohlásil sarkasticky. Jakožto létající pokemon byl Noctowl určitě zranitelný elektickýmy útoky, ale Klink byl zmatený, klidně si mohl ublížit, nebo zasáhnout Togetica. Patrick zauvažoval, má Klinka stáhnout a povolat Oshawotta, nebo nechat Klinka ještě zápasit, třeba se z toho zmatení dostane? Patrick se rozhodl pro druhou možnost a poručil Klinkovi pro jistotu Nabití, kdyby to zvrtal, neublížil by alespoň nikomu jinému.

Pán Jeskyně - 2. srpna 2017 21:57
Pán jeskyně l.i.c.h.

NOCTOWL. SOVÍ POKEMON. Zapípá Patrickův pokedex. NIKDY NESELŽE PŘI CHYTÁNÍ KOŘISTI V NOCI. UVIDÍ COKOLIV I V TOM NEJMENŠÍM SVĚTLE. PROTÁČÍ HLAVU NA ZOSTŘENÍ SVÉHO INTELEKTU.

To znamenalo, že Heart a Togetic s kouzelnými lístky příliš neuspějí, jelikož ptačí pokémoni měli odolnost vůči těm travním. To se také ukázalo, když ze tmy vylétl druhý Noctowl, za kterým vlály paprsky světla a zasáhl Togetica, který odlétl a narazil do stromu. Klink zaútočil elektrošokem, jak mu Patrick přikázal. Soví pokémon ale neslyšně uhnul a zasáhl Klinka vlnou psychické energie, která ho zanechala zmateného.

„Máš pravdu,“ přikývne Soul. „Nemá proti Trevenantovi šanci, ale musíme to zkusit.“ Sáhne pro pokeball, ale najednou si něčeho všimne. Ty stromy najednou nevypadalo jako stromy. Mezi kůrou prosvítalo cosi černého, a uprostřed zářilo červené oko. „Hm. Tak to vypadá, že máme problém který Buizel nevyřeší. Budeme potřebovat Sammyho. Možná dokonce všechno, co máme,“ uvažuje, když přeletí pohledem po Trevenantech ze všech stran.

J. J. - 1. srpna 2017 16:54
J. J.

Ohlédne se a trochu natáhne hlavu, aby mohla nakouknout do Soulova pokédexu. Pak trochu překvapeně zvedne oči k jeho tváři a ukáže palcem přes rameno na stromořadí: „Ne, že bych měla lepší nápad, ale pálit to rozhodně nebudu, nejsem cvok.“
Otočí se zpátky a bezradně pokrčí rameny: „Nebudu mu ubližovat. Jestli má někdo šanci tohle projít, tak je to Buizel.“

Patrick Anderson - 30. července 2017 18:56
Patrick Anderson

Patrick pozoruje zápas nad ním. Má plnou důvěru v Jjiny schopnosti a kdyby se něco zvrtlo, je připravený kamarádce pomoci. Pro jistoutu zavelí Klinkovi použít nabití, kdyby něco. Pokusí se tedy alespoň zjistit, co za pokemona an ěn zaútočilo, takže namíří pokedex do korun stromů, třeba získá nějaká data. Klink je mezitím připravený sejmout útočníka Elektrošokem hned jak bude příležitost.

Pán Jeskyně - 29. července 2017 23:56
Pán jeskyně l.i.c.h.

Pod JJinou rukou se ozve solidní zvuk vydávaný organickou hmotou klepající do dřeva.
„Oni možná ne, ale jsou pokémoni s takovou schopností,“ odtuší Soul, vytáhne pokedex a pomalu s ním přejíždí po kruhu stromu. A podle jeho očekávání přístroj brzy něco zachytí.

TREVENANT. STARÝ STROM POKÉMON. DOKÁŽE SVOU VŮLÍ OVLÁDAT STROMY DÍKY SVÝM KOŘENŮM, KTERÉ UŽÍVÁ JAKO NERVOVÝ SYSTÉM. NA TOHO, KDO POKÁCÍ STROM V JEHO LESE, PADNE STRAŠLIVÁ KLETBA. K LESNÍM TVORŮM JE VŠAK LASKAVÝ.

„No, tady to máš. Další test, jestli se dokážeme probojovat lesem. Na ty stromy by možná pohl pomoct Sonický třesk, ale proti Trevenantovi, dušímu a travnímu pokémonovi nám moc nepomůže,“ rozmýšlí další strategii. „Alespoň, že máš Sammyho, ten je ohnivý."

J. J. - 27. července 2017 20:46
J. J.

„To by možná nebylo špatný,“ zamumlá polohlasem, spíš pro sebe, než jako skutečnou odpověď Soulovi. Ostrý krok zastaví až vteřinku po něm, překvapeně zvedne hlavu, zmateně svraští obočí a pomalu se otočí kolem dokola.
„No,“ usoudí pomalu a praktickým tónem zhodnotí, „Jsme v kelu. Sekavý útok nikdo nemáme.“
Založí ruce v bok, vzápětí ale bolestně sykne a spustí je znovu podél boků.
„Ale přece nemůžou za dvě minuty dostavět půl lesa!“ namítne napůl zmateně, napůl rozčileně, „To musí být nějaká iluze nebo co já vím...?“
Pár kroky dojde až k místům, kde se cestička ztrácí mezi stromy a zvědavě na několik z nich poklepe klouby prstů.

Pán Jeskyně - 26. července 2017 21:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jasně,“ přikývne Heart, kterou napadlo to samé. Ale předtím ještě vytáhla svůj druhý pokeball a vypustila z něj Togetica, aby pomohl Klinkovi s hledáním Littena.
„Littene, použij uhlíkový útok!“ zakřičí do houstnoucí tmy. „Togeticu, následuj ten ohnivý útok a zaútoč magickými lístky, ale opatrně, abys nezasáhl Littena,“ řekne.
Tmu vysoko nad jejich hlavami a kus vepředu prosvítí uhlíky letící k zemi. Heartin Togertic okamžitě, rychle a tiše vyletí tím směrem.

„Jsi z rodiny boxerů?“ užasne Soul po JJině poznámce, že ji učili vykopnout lidem zuby. To nebyla příliš obvyklá věc, kterou by rodiče učili své děti. Ujdou sotva pár kroků, když narazí na hustou hradbu stromů, která tam nebyla, když na mýtinu vcházeli.
„Co to-,“ zakleje Soul a otočí se, aby našel jinou cestu pryč. K jeho rozčarování tam nebyla. Místo ní našel jen kruh stromů kolem dokola okolo nich. Bez jakékoli možnosti odejít.
„Zdá se, že naše trable neskončí,“ povzdechne si odevzdaně.

Patrick Anderson - 24. července 2017 12:56
Patrick Anderson

"Bezva nápad." Okomentuje Patrick Heart, když povolá Littena, aby jim osvětlvoal cestu. Pak se ale něco šeredně zvrtne, cosi se snese odněkud shůry a Heartina pokemona sprostě unese z jejich dosahu.
"Klinku!" Patrick vypustí svého pokemona z pokeballu stylem jako když kovboj tasí svůj kolt. Jenže není na co zaútočit. Počkat, Litten je ohnivý pokemon, ne? "Heart, poruč mu nějaký ohnivý útok." Pobídne Patrick svoji kamarádku. Zář z toho útoku by měla prozdradit pozici Littena, tudíž i útočníka. Pak by bylo možné ho napadnout.

J. J. - 21. července 2017 17:42
J. J.

„Hej, jak zmizel tak rychle?“ vyprskne rozčileně, pomalu se otáčí kolem sebe a hledá trenéra zmizelého ve stínech. Nakonec se otočí až k Soulovi, šátek žmoulá v zaťaté pěti: „Doma mě učili takovým lidem vykopnout zuby!“ namítne rázně.
Je to vlastně první poznámka o domově, kterou za celou dobu svého působení na akademii jen tak mimochodem vypustila.
Po pár vteřinách si suše odfrkne nosem a na okamžik skloní hlavu, palcem si zlehka přidrží šátek v popálené dlani a zručně si ránu ováže.
„Jdem,“ odtuší temně.

Pán Jeskyně - 20. července 2017 21:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul následuje JJ skrz křoví na malou mýtinku, kde ale nikdo není, a stejně tak ani v dohledu. A ani v doslechu - ve smyslu zapraskání větvičky, dusotu nohou, ani ničeho takového.
„JJ, nikoho tady nenajdeš,“ osloví ji Soul a položí kamarádce dlaň na rameno. „To je jejich styl. A nezapomeň, testují nás. Pokud tady někde jsou, určitě se nenechají najít. Takhle z nás chtějí dostat to nejlepší a vyloučit ty slabší. Měli bychom jít,“ navrhne a neurčitě pokývne k tmavnoucímu lesu.

„Budu v pohodě,“ ujistí Heart Patricka tónem nenaznačujícím žádnou jinou možnost, než že to skutečně zvládne. „Pojďme,“ zavelí. Vydají se lesem, který začíná být čím dál temnější, jak se pomalu ale jistě smráká. Heart proto povolá svého Littena, jehož srst na zádech se rozzáří malým plamínkem prozařujícím tmu. Projdou takhle jen malý kousek lesa, když se z větví stromů cosi neslyšně snese, čapne Littena a vzlétne s ním do vzduchu.
„Littene!“ vyjekne zděšeně.

Patrick Anderson - 19. července 2017 19:27
Patrick Anderson

Patrick se zkoumavě zadíval na Heart. Neušlo mu, že je jeho mamarádka zraněná a i když ji zmírnil výsledné poškození pomocí Oshawotta, stejně utrpěla nějakou ujmu. To bolestné zasyknutí toho bylo jen důkazem. Pokračovat nicméně byla její volba a Patrick už jí znal natolik, že věděl, že nemá cenu jí to vymlouvat.
"Oukej, ale drž se vzadu a hned jak tu skončíme tě vezmu na ošetřovnu. Řekneme, že se nám vymknul trénink tvého Littena, nebo že JJina Charmandera chytil rapl, nebo tak něco." Řekl jí a zaujal místo před ní, kde dával pozor na všemožné další pasti, nebo terénní nerovnosti. Jeho primární zájem byl, aby Heart nepřišla k další újmě. Potřeba být v cíli před Soulem a celou tuhle malou rakeťáckou šarádu vyhrát ustoupila do pozadí.

J. J. - 19. července 2017 14:25
J. J.

Prudce se ohlédne za červeným paprskem jako Herdier, který zachytil stopu. V tom okamžiku jí prsty konečně proniknou uzlem a posledním škubnutím si šátek strhne z krku.
„Co si o sobě vůbec myslí?“ zachrčí polohlasně a rázným krokem vyrazí do křoví, kde se musí skrývat Delibirdův trenér. I když čelili útokům a popálená dlaň ji musí bolet jako čert, až teď vypadá skutečně rozčilená.

Pán Jeskyně - 18. července 2017 21:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

V odpověď na Patrickovu otázku odněkud z křoví vyletí červený paprsek a Marill zmizí.
„No, takže tady máš důkaz, že to byla past,“ zabručí Heart. Není naštvaná, nezlobí se, jen ruce ji bolí, i když jí je Oshawott zchladil. Potřebovala by nějakou hojivou mast a obvazy. Jenže to by se musela vrátit a nechat Rakeťáky si dělat, co se jim zlíbí.
„Tak pojď, pokračujeme dál. Tímhle se nemůžeme nechat zastavit,“ rozhodne, ale unikne jí bolestné zasyknutí.

Než stačí Soul JJ odpovědět, odkudsi mezi stromy vyletí červený paprsek, vtáhne Delibrida a opět zmizí.
„No, tak to bychom měli,“ poznamená suše Soul. „Byla to jen past na neopatrné trenéry.“ Děkovně pohlaví Lycanroca po hlavě, který slastně zavře oči, i když má ze svého vlčího pokémona mírné obavy.
„Děkuji ti. Teď se odpočine,“ odvolá svého vyvinutého člena týmu.
„Jsi v pořádku?“ otočí se k JJ. „Můžeme pokračovat?“

Patrick Anderson - 18. července 2017 11:10
Patrick Anderson

Patrick přikývne Heart."Máš pravdu..myslíš že je divoký, nebo někomu patří? Jestli je divoký, mohla by sis ho chytit. V pokeballu mu bude líp. A nebo si pro něj možná přijde jeho trenér...jestli nějakého má" Navrhne. Kdyby jej Heart chytila, bylo by tím o Marilla postaráno. Kdyby ne, tak někomu patří a ten někdo si pro něj přijde, takže se nemuseli zase starat oni. Sám Marilla chytat nechtěl, už jeden vodní typ měl. Druhý nepotřeboval, tak to ani nezkoušel. A když už jsme u toho..
"Díky, Oshawotte. Jsi hvězda." Pochválí Patrick svého pokemona a vrátí jej zpět do Pokeballu.

//sory, nějak jsem to popletl :-)

1 2 3 4 ... 16 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog