Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý,
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 18 ⇒|

Pán Jeskyně - 20. listopadu 2017 21:28
Pán jeskyně l.i.c.h.

Heart s Patrickem se ještě před odchodem do postele zastavili v pokemonském středisku, kde narazili i na Soula.
Ten se i zrdžel, aby prodiskutoval se sestrou Joy události z lesa a pokusil se jim přijít na kloub.
Spolu se sestrou Joy přišli na to, že Buizel narazil do Věčného kamene, což způsobilo, že se nikdy nevyvine. Ta zpráva Soula dost vzala. Dokonce i přišli na to, proč Lycanroc soula neposlechl. Joy vysvětlila Soulovi, že půlnoční forma Lycanroca je mnohem víc bojovná než polední a pokud s příkazy svého trenéra nesouhlasí, bude je prostě ignorovat. A obranný styl boje prostě není nic pro něj.

Od proniknutí do Rakťácké organizace uplynulo šestnáct dní. Soul i Heart s tím obeznámili své učitele, ale od té doby se jim zločinecká organizace neozvala. Asi deset dní poté se Heartin Litten vyvinul v Torracata, čímž přišel o něco ze své hravosti, a oproti tomu získal něco na vážnosti. Na hodinách se i JJ a Patrick dozvěděli, že jejich pokémoni se blíží evoluci. Popravdě, studentů, jejižch pokémoni se ještě nevyvinunuli už bylo pomálu. Ti, kdo používali Rakeťácké pilule dokonce Heart přdběhli i v řádu dní.
Čtrnáct dní na to uplynul Ricce její trest a bylo jí dovoleno si chytit druhého pokémona, jímž se stal Dedenne.
A konečně, šestnáctého dne měli jít na exkurzi stadionu v Šafránovém městě. To ráno se proto jejich třída seřadila u bran Akademie. Čtveřice přátel stála poblíž sebe jako obvykle, a oba kluci byli natěšení.

J. J. - 20. listopadu 2017 17:16
J. J.

Teprve když se Licky začne hbitě sbírat na nohy, rty jí zvlní spokojený, takřka vítězný úsměv a s úlevou ho pohladí po rameni. Zbývající bobule trochu neobratně sesype do batohu a narovná se.
Nadechne se, ale sotva se ze tmy vynoří mužská postava, zase jenom ostře vydechne a trochu vzdorně pohodí hlavou, aby se na něj podívala úkosem přes rozčepýřené prameny vlasů deroucích se zpod kšiltovky.
„Dík,“ přikývne podobně úsporně jako on, nezraněnou rukou si převezme odznáček a zasune do ho kapsy na batohu.

Když jsou znovu o samotě, přelétne pohledem od Lickitunga k Charmanderovi a zakroutí hlavou, „Myslím, že jsme v pohodě. Hodně štěstí.“
Asi ho bude potřebovat, očekává ve středisku pěkný nával, když s poděkováním stáhne oba pokémony do pokébalů a vykročí k ubytovnám.

Patrick Anderson - 15. listopadu 2017 10:53
Patrick Anderson

Patrick s veselý zazubením převzal odznáček a poděkoval, když Rakeťačka mizela ve tmě. "Postel?" Zvědavě se na Heart podíval, protože to vyznělo, jakoby do té postele měli skočit společně.. "To myslíš jako ty a já..." Patrick se zarazil. Heart to asi myslela, že by se měli jít oba na pokoje pořádně prospat a pořádně se začervenal. "A joo, to jo. Naprostej souhlas." Dodal a podíval se na opačnou stranu, než byla Heart, předstíraje, že předtím nic neřekl.

Pán Jeskyně - 12. listopadu 2017 10:34
Pán jeskyně l.i.c.h.

Patrick, Heart:

Heart poue přikývne. Když dojdou ke světlu, zjistí, že je to jedna Rakeťačka s Flaafym, kterému září ocásek.
„Prošli jste naším testem, výborně. Odteď jste členy Rakeťáků,“ řekne, a podá jim odznáčky ve tavru rudého R.
„Pak se opět ozveme,“ dodá ještě, než i s Flaafym, jehož ocásek zhasne, zmizí ve tmě.
„Trhněte si,“ zahučí Heart slabě. „No, vidím to na sestru Joy a pak postel, co myslíš?“ vydá se Heart pomalu zamyšleně zpět. Tentokrát kolem lesa.

JJ, Soul:

Soul s díky odmítne, zatímco Charmander si vděčne vezme. Lickitung vděčně zasune jazyk do tlamy a bobuli sní. Za chvíli vstává na nohy, a je jako rybička.
Ze tmy se vynoří neznámý Rakeťák a přistoupí k nim.
„Dobrá práce,“ pochválí je, a oběma jim podá malý odznak ve tvaru rudého R. „Teď jste členy Rakeťáků,“ vysvětlí, než opět zmizí.
„No, nevím jak ty, JJ, ale já zamířím do střediska, abych se poradil s Joy,“ oznámí Soul se zachmuřeným pohledem na rudé R a pomalu vyrazí pryč, ale tak, aby se k němu JJ stihla přidat.

Patrick Anderson - 7. listopadu 2017 18:36
Patrick Anderson

"Očekával jsem fanfáru, nebo tak něco.Tohle je tristní." Odpověděl Patrick Heart. "Alespoň mohli rozvinout červený koberec." Dodal pobaveně. Po chvíli si všimnul, jak v dálce probliklo jasné světélko. Hodil tázavým pohledem po Heart. "Asi by jsme měli jít za světlem." Prohodil.

J. J. - 5. listopadu 2017 12:06
J. J.

Spokojeně se usměje, když na ni pod listy vykouknou bobulky. Klesne na paty, uštípne z keříčku pár bobulí a opatrně si je skládá do ohbí lokte.
Když se vrátí k ostatním, přidřepne si k Lickitungovi a jednou modrou kuličkou mu zamává před nosem.
„Podívej, Licky, mám pro tebe dobrůtku,“ láká, pošimrá ho na bradě a opatrně mu položí bobulku na jazyk. Pak se v podřepu částečně natočí k Soulovi a Sammymu a zlehka pokyne rukou se zbývajícím ovocem: „Dáte si?“

Pán Jeskyně - 3. listopadu 2017 21:16
Pán jeskyně l.i.c.h.

Naštěstí pro Patricka s Heart už Rakeťáci v zásobě neměli vůbec nic a z lesa vyjdou v pořádku a bez dalších překvapení.
„No, to bychom měli. Tak co teď?“ rozhlédne se Heart kolem sebe, hledajíc Rakeťáky. Zatím je ale nikde v té tmě nevidí. Mezitím se totiž zešeřilo i venku, a okolo už byla poměrně hustá tma, kterou neosvětloval ani měsíc, ani hvězdy. Až za okamžik kdesi před nimi problikne jasné světélko.

„Jasně, dám na něj pozor, vůbec se neboj,“
ujistí JJ Soul. „Buizeli, Lycu!“ zavolá na své pokémony. „Dobrá práce, vedli jste si skvěle, oba.“ Podrbe je za uchem, když k němu oba přijdou. „A teď si odpočiňte,“ vyzve je, a vrátí je do jejich pokeballů.

JJ hned v křoví najde několik malých modrých bobulí připomínajících pomeranče zkřížené s pokeballem – Pomeranové bobule, léčící zraněné a vyčerpané pokémony.

Patrick Anderson - 1. listopadu 2017 21:10
Patrick Anderson

"Yosh! Dobrá práce." Pochválil Patrick své dva pokemony a vrátil je zpět do jejich pokéballů. Pak mrkl na Heart. "Hmm? Měla jsi pochyby, že to zvládneme?" Nadhodil pobaveně, jakoby si tuto možnost nikdy nepřipustil a naklonil se ke kamrádce blíž. "Že by se za maskou elitní trenérky skrývaly pochyby?" Věnoval jí pohled, jakoby ji zkoumal, ale jen si z ní utahoval. Vážně nečekal, že by zrovna Heart měla o něčem pochyby. Vždycky se zdála tak jasně nad věcí, až to Patrick málem obdivoval. "Tak je asi na čase ukončit tuhle hru." Dodal už vážně a vykročil směrem ke konci jejich cesty. Obezřetně, kdyby náhodou měli Rakeťáci v zásobě ještě nějaké překvápko.

J. J. - 1. listopadu 2017 19:55
J. J.

Nejspíš Soulovi měla v plánu něco odpovědět, ale nějak nenajde dost času ani pozornosti na výběr slov, takže vydá jenom útrpně-rozčilený neartikulovaný zvuk. Opatrně poskládá Licktunga do mechu a už je v polovině horečnatého pohybu, kterým si chce přitáhnout batoh do klína, když se zarazí, zvedne hlavu a s přimhouřenýma očima se rozhlédne kolem.
„Dej na něj pozor, dobře? Hned jsem zpátky,“ šeptne důvěrně k Sammymu, pohladí ho po hlavě a zastaví se mezi stromy opodál. Skloní se, popálenou ruku skrytou u těla, a konečky prstů prohrábne listy několika přikrčených keříků.

Pán Jeskyně - 31. října 2017 22:13
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Teď hryznutí!“ pokračuje Soul, když kamení spadne ze Spiritomba, nechávajíc ho zraněného, ale ne zcela poraženého. Díky škodám z předchozího útoku se vlčí pokémon dokáže do ducha tak dobře zakousnout, že ho porazí. Vodní dělo zaměstnává Haunetra, zatímco ho zasáhne i dračí hněv vypálený Charmanderem. Kombinace útoků dokáže vyřadit i tohoto ducha.
„Tak jsme to přece jen zvládli,“ vydechne Soul potěšeně. „A dokonce jsme i u okraje lesa, jak to nejdřív vypadalo,“ ukáže na řídké stromy, za nimiž už je vidět louka na pozemcích.

„Littene, uhlíkový útok a pak ohnivý tesák! Togeticu, metronom!“ Kočičí pokémon dvěma rychlými útoky vyřadil Vanilishe, zatímco togetic provedl svůj další útok. Metronom vyústik v proud jedovatého inkoustu, který zasáhl Lotada, a vyřadil ho z boje, stejně jako klinkův znásobený elektrošok vyřadil jediným útkem Swablu. Oshawott neměl toli štěstí, jelikož vodní útok na vodního pokémona neměl účinek.
„Teď, kouzelné lístky!“ pomůže Heart Oshawottovi, což úplně stačilo, jelikož Quagsire byl obzvláště slabý proti travním útokům.
„To by bylo,“ vydechne Heart. A konečně i vidí okraj lesa.

J. J. - 29. října 2017 17:19
J. J.

„Dobrá práce, Sammy,“ vyjekne radostně, i když vzápětí trochu hekne námahou, jak se snaží nadzvednout malátného Lickitunga.
„Zvládneš ještě jeden dračí hněv na Hauntera?“ starostlivě se zeptá Sammyho spíš, než aby mu útok přikázala.

Patrick Anderson - 28. října 2017 00:15
Patrick Anderson

"Aj...promiň Oshawotte, moje chyba. Počkáme až Heart něco vymyslí. Pak do toho dáme všechno, OK?" Patrick se sehnul ke svému pokemonovi a poplácal ho po hlavě. Pár vteřin na to už Heart zachránila den pomocí Togeticova Metronomu. Teď už Patrickovi nic nebránilo v útoku. "Klinku, použij Elektrošok na Swablu. Oshawotte, použij vodní dělo na Quagsira!" Vanilishe a Lotada nechal Heart. Vanilish měl slabost na ohnivé pokemony a s Lotadem by si měl Togetic hravě poradit. Ve své bitevní strategii se Patrick zaměřil hlavně na svého Klinka, který by měl být po nabití schopen Swablu rychle vyřídit, zatímco, Oshawott měl zaměstnat Quagsira, než mu ostatní přijdou na pomoc. Ideální by bylo, kdyby Klink prvním útokem vyřídil Swablu a pomohl Oshawottovi, proto Patrick použil ihned Elektrošok, kterým chtěl Swablu porazit prvním útokem. Přeci jen, tahle zkouška už na Patricka byla až moc dlouhá.

Pán Jeskyně - 27. října 2017 23:15
Pán jeskyně l.i.c.h.

JJ, Soul:

„Lycu, kamennou hrobku!“ zkusí Soul přikázat Lycanrocovi útok. K jeho překvapení ze země vyletí kameny, které se rozletí na Spiritomba a uzavřou ho v kamenné hrobce.
„Skvěle, vodní dělo!“ Hauntera opět zasáhne proud vody.

Z charmanderovy tlamičky vyletí koule ohnivé energie, která se světšuje a zasáhne Duskulla. A než se Duskull stačí vzpamatovat, Charmander už útočí znovu. Tentokrát proudem modrofialové energie, která pošle Duskulla do říše snů.

Patrick, Heart:


„Osha?“ vrhne vodní pokémon na svého pokémona zmatený pohled. Mořská voda nedokázala proudit do všech stran. Byl to pouze proud slané vody schopný zasáhnout dva protivníky zároveň, a to ještě když byli dost blízko sebe. A tohle znělo jako kdyby chtěl, aby to udělal najednou, což maličký Oshawott nedokázal, a raději se schoval Patrickovi za nohu, zatímco Klink sbíral další elektrickou energii.
„Togeticu, použij metronom!“ napadne Heart nápad, jak uspíšit rozptýlení mlhy. Togetic několikrát mávne svými drobnými tlapkami, načež se z jeho těla začnou šířit vlny horka, díky čemuž se mlha rozptýlí a vzduch se tetelí horkem. Teď už konečně ví, kam mířit.

J. J. - 25. října 2017 19:27
J. J.

„Licky!“ vyjekne vyděšeně, přidřepne si k němu a pokusí se ho neobratně podepřít nezraněnou rukou. Jenom rychle přelétne pohledem situaci kolem nich. Na zlomek vteřiny zaváhá, nejistě se kouše do rtu, ale pak zavelí: „Ještě jednou dračí puls a pak nám předveď dračí hněv!“

Patrick Anderson - 24. října 2017 19:41
Patrick Anderson

Patrick si poznámky Heart nevšímal. Byli obklopeni Rakeťáky, takže by se je mohlo podařit zasáhnout nějakým plošným útokem, jako třeba byla Oshawottova Mořská Voda, proto poručil svému Pokemonovi, aby tento útok ansměroval do všech čtyř světových stran, možná tím něco strefí, nebo tím zdrží protivníkův útok. Mezitím Klink použil na Patrickův pokyn další Nabití.

Pán Jeskyně - 23. října 2017 20:46
Pán jeskyně l.i.c.h.

JJ, Soul:

Lickitung vystřelí svůj dlouhý jazyk, aby olízl jednoho z duchů, jelikož to byl jediný útok, který mohl na duchy zabrat. Oba duchové však jednoduše odplují stranou. Když pak Charmander vypálí drač puls, vystřelí proti stínovou kouli, aby se bránil a zároveň odpluje pryč. Dračí puls sice stínovou kouli porazí, ale nezasáhne. V dalším okamžiku Lickitung a Mismagius padnou k zemi.

Buizelovo vodní dělo zasáhne Hauntera, zatímco Lycanroc zasáhne Spiritomba svými kameny. V dalším okamžiku Buizela zasáhne stínová rána od Haunetra a Spiritombovi se podaří vrhnout na Lycanroca hypnózu.
"No, tak tohle bude ještě docela dřina," zhodnotí situaci Soul.

J. J. - 21. října 2017 10:29
J. J.

Ani si neuvědomí, že se otřese jako kočka, na kterou spadla ze střechy sprcha ledové vody.
„Běž, líznutí,“ zlehka poklepe Lickymu po rameni. Zároveň uvolní z kapsy batohy druhý pokébal a vypustí Charmandera ven: „Sammy, dračí puls.“

Pán Jeskyně - 20. října 2017 21:29
Pán jeskyně l.i.c.h.

Patrickova naděje na blokaci vodního děla se splní. Obě vodní děla se střetnou a nějakou chvíli přetahují před Littenem, než oba proudy vody ustanou.
„Můžeš mu třeba zkusit pomoct,“ navrhne Heart uštěpačně, ale přesto na Littena vrhne prosebný pohled. Kočičí pokémon se trochu víc naježí a plamínky na jeho hřbetě povyrostou. Mlha se začne pomalu zvedat. Ale jen pomalu. Al ozve se sykavý zvuk naznačující, že se mu povedlo někoho popálit. Ideálně Rakeťáky.
„Togeticu, kouzelné lístky!“ přikáže Heart svému druhému pokémonovi, aby všeobecně zaútočil na mlhu aby držela možné útočníky od nich.

Patrick Anderson - 18. října 2017 10:13
Patrick Anderson

"Oswawotte, vodní dělo" Zareagoval Patrick a doufal, že se Oshawottův proud vody, střetne s tím co míří na Littena a oba útoky se tím navzájem vyruší, což by Heartina pokemona ochránilo před zásahem. "Nemůže Litten trochu přidat? Potřebujeme pořádný oheň." Zeptal se, zatímco se Klink a Oshawott postavili na Patrickův popud kolem Littena, aby jej chránili před útoky.

Pán Jeskyně - 17. října 2017 20:56
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul na JJ vrhne rozhořčený pohled. Docela očekával, že se s tímhle problémem vypořádají spolu, ne, že ho v tom JJ nechá a sama si půjde vpřed. Nemá ale čas jí cokoliv vyčítat, protože ho zaměstnávají duchové.
„Buizeli, vodní dělo!“ povolá na pomoc svého druhého pokémona, který proudem vody na okamžik odžene duchy od Lycanroca. Ti se zdá aý v ten moment zaregistrují JJ s Lickitungem, kteří se snaží proklouznout okolo nich. Mismagius popolétne blíže k nim, ale ne dost blízko na to, aby na něj Likcitung dosáhl, a začne pět strašlivo a smutnou píseň, ze kterým se všem ježí vlasy na krku a pokémonům chlupy. Vedle něj popoletí Duskull. Tolik k nepozorovanému proklouznutí. Soul se zlomyslně usměje.

1 2 3 4 ... 18 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog