Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý,
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 17 ⇒|

Pán Jeskyně - 19. září 2017 22:11
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul při JJině poznámce velmi jadrně zakleje. Podařilo se mu úplně dokonale zapomenout, že by ho mohli slyšet. Pak už nic neříká, a raději se soustředí na to, aby se dál prodírali lesem.
„Mám dojem, že konec lesa je už před námi,“ oznámí Soul JJ po delší klidné chvíli. V tu chvíli se okolní les citelně ochladí, vzduch naplní šepot a listy na křoví kolem nich se začnou vlnit jako ve větru, přestože větve stromů se ani nehýbou.

J. J. - 17. září 2017 12:51
J. J.

„Může,“ broukne a pokusí se o patřičně klidný a povzbudivý tón, „Třeba když pokémon sám nechce. Třeba má nějaké svoje důvody,“ pokrčí rameny, ale pak nezraněnou rukou na děvče poměrně rázně popadne Soula za rameno a popožene ho dopředu. U toho mu zasyčí do ucha: „Jasně. Jenom jim to slibuj radši někde, kde tě nemůžou slyšet.“

Pán Jeskyně - 16. září 2017 22:13
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul nervozně potřepe hlavou a dá se pomalu do kroku od tohohle místa pryč.
„Tak tohle bylo drsné,“ prohlásí Soul. „Jen bych si přál vědět, co se to stalo s Buizelem. Snad to bude vědět někdo ze školy, nebo třeba sestra Joy. Pokémoní vývin se přece jen tak nezastaví. Jak já ty Rakeťáky nesnáším,“ procedí skrz sevřené zuby. „A zničím je, i kdyby mě to mělo stát cokoliv,“ odpřisáhne spíš jen tak sám sobě.

„Myslíš jako kůl v plotě?“ uštípne si Heart. „Ne, promiň. Dělám si z tebe pořád srandu,“ omluví se Heart Patrickovi, zatímco pokračovali cestou lesem. „Jenže ty mi pořád nahráváš a z tebe se tak snadno utahuje,“ vysvětluje mu malá dívka. „Ještě se mi to nestalo,“ přizná se. „Většinou taková nejsem, ale ty k tomu svým chováním přímo vybízíš.“ Přeleze padlý strom přes cestu a na chvíli se tak od Patricka oddělí.

J. J. - 12. září 2017 20:56
J. J.

„Zvládli,“ přisvědčí a úkosem zvedne vážný pohled k Soulovi. Zapře se dlaněmi o stehna a vyhoupne se na nohy, i když se u toho bolestně zašklebí.
„Ale teď odsud vypadněme,“ zavelí rázně a neobratně se pokusí jednou rukou vytáhnout oba pokébally: „Pojďte kluci, schovejte se.“

Pán Jeskyně - 11. září 2017 22:06
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Buizeli!“ vyjekne Soul zděšeně. Pak jeho zděšení pomine, když už to vypadá, že se vyvine, ale jak světlo zmizí, nahradí ho starosti. Vděčně kývne na JJ, která se ujala boje s pařezovitým pokémonem, a sám doběhne k Buizelovi a vezme ho do náruče.
„Jsi v pořádku?“ stará se. Pak se otočí na Lycanroca. „Pomož Lickimu! Ohnivý tesák!“ Buizela pak s poděkováním stáhne do jeho pokeballu. Kombinovaný útok Lickitunga a Lyanroca malého pokémona porazí téměř okamžitě, načež i ten zmizí s červeným světlem.
„Díky,“ poděkuje Soul vděčně JJ. „Zvládli jsme to,“ oddychne si a otře si čelo.

Patrick Anderson - 10. září 2017 23:05
Patrick Anderson

Patrick se otočil na Heart. "Tak Soulův Rockruff, eh?." Pronesl s nezvykle vážným výrazem. Pak se Heart rozpovídala o rakeťácích, jako by bylo předem jasné, že Patricka mezi sebe nepřijmou. Ten jí věnoval zadumaný pohled, jako by si rozmýšlel, co odpoví. "Alespoň budu mít víc času na to se soustředit na svůj skutečný cíl." Pronesl nakonec nadneseně. "Koneckonců, hrdinové jste ty a Soul. Já jsem...něco jiného" Dodal a na tváři se mu objevil neproniknutelný výraz. "Měli by jsme se soustředit na dokončení tohodle testu." Patrick kývl před sebe, kde, pokud Heart měla pravdu, na ně ještě čekaly nějaké zkoušky.

J. J. - 8. září 2017 17:34
J. J.

„To se vám povedlo, kluci,“ každou rukou obejme jednoho z pokémonů kolem ramen a přitáhne je do krátkého společného objetí. Pak se odtáhne a nezraněnou rukou si přidrží charmandera na délku natažené paže, aby si ho mohla pozorně prohlédnout.
„Jak se cítíš? Bolí tě něco?“ zjišťuje znepokojeně, okázale přitom ignorujíc, že sama nevypadá o moc líp – jednou nohou si klekne na zem, aby nemusela balancovat na špičkách, a ovázanou dlaň si znovu bezmyšlenkovitě přitiskne k hrudi.

„Týmová práce nám docela jde, viď?“ vzhlédne k Soulovi a zazubí se. Starostlivostí a obavami pomalu začíná prosakovat euforie. Nejenom, že se dokázali ubránit až absurdní přesile, ale ještě k tomu je téměř nemuseli zranit.
Překvapeně sebou trhne, když něco dalšího napadne Buizela a instinktivně ukáže tím směrem: „Licky, líznutí!“

Pán Jeskyně - 6. září 2017 22:09
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Ještě jednou. A znovu!“ přikazuje Soul. Díky Lickitungově nadzvukovému útoku, který Trevenanty znehybňuje, se mu daří odhánět Trevenanty do jejich pokeballů, zatímco Charmanderův uhlíkový útok jim brání v případné akci, kdyby nadzvukový útok selhal. Naštěstí tahle kombinace funguje perfektně, a když se kouřová clona rozptýlí, není vidět jediného stromového pokémona.
„Skvěle! Dobrá práce,“ pochválí všechny přítomné Soul. V tu chvíli něco zezadu vrazí do Buizela. Toho náraz odhodí kus dozadu, kde dopadne na šedivý, oválný kámen a na jeho místě se zastaví malý, pařezu podobný pokémon. Buizelovo tělo se bíle rozzáří, stejně jako když se Rockruff vyvinul, jenže tentokrát záře nepokračuje a Buizel neroste. Světlo vývoje se pak rozptýlí a zmizí, a spolu s ním i šedivý kámen, na který Buizel dopadl.

J. J. - 4. září 2017 19:36
J. J.

„Vedete si skvěle, už jenom chvilku,“ pochválí oba pokémony povzbudivě, „Ještě jednou nadzvukový a uhlíkový útok.“
Pro jistotu jim ukáže povzbudivě zdvižený palec, protože při všem tom šíleném vytí si sama není jistá, jestli v nejbližších minutách (hodinách, dnech, vůbec ještě někdy) něco uslyší. Snaží se o nadšený úsměv, jen je kapku křečovitý. Kdyby se jí vlasy neježily do všech směrů skoro pořád, teď by to rozhodně dělaly.

Pán Jeskyně - 3. září 2017 20:49
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To je pokemonní útok,“ informuje Heart Patricka. „Způsobuje, že se zvolený pokémon vrátí do svého pokeballu. Docela dobře to může být Soulův Rockruff,“ zhodnotí poměrně přesně situaci malá dívenka.
„Však ještě uvidíš, co jsou Rakeťáci zač. A myslím, že to i když se nedostaneš do jejich řad. Jejich cíle totiž obvykle zahrnují celý svět, a jen Arceus ví, co mají za lubem,“ zmíní ve své řeči pokémonního stvořitele. „I kdybych tě měla jako jejich tajná agentka měla o všem informovat,“ usměje se sebejistě, jako kdyby věřila tomu, že Patricka nepřijmou.

Patrick Anderson - 2. září 2017 15:38
Patrick Anderson

"Myslel jsem to samozřejmě v přeneseném slova smyslu..hej, počkej, už si mě zase dobíráš?" Patrick začal teatrálně máchat rukama za přeci jsem budoucí mistr pokemonů a jsem přeci děsně seriozní člověk. Pak však Heart přepne na závažnější otázku, po které se z dálky ozvalo zavytí. Patrick tím směrem překvapeně pohlédnul.

"O Rakeťácích jsem ještě neslyšel, kromě infa od vás, že jsou zlí. Upřímně, zatím o tom zase tak moc nejsem přesvědčený. Na druhou stranu to určitě nejsou žádní dobráci a asi jim moc na jejich pokemonech nezáleží, soudě podle způsobu jak je využívají. To je u každého, kdo vlastní pokemona neomluvitelné." Odpověděl Heart. Jen to dořekl, ozvalo se z dálky další děsivé zavytí. Patrick se nevzrušeně dívl tím směrem a pak se usmál. "Nechtěl bych se setkat s tím, co takhle vyje." Prohlásil a dál pokračoval jejich cestou. nechtěl, aby je JJ a Soul předběhli.

Pán Jeskyně - 1. září 2017 21:33
Pán jeskyně l.i.c.h.

Kombinace obraných útoků ze strany JJ a Soula jako strategie rozhodně zabírá, protože ve chvíli, kdy Lycanroc dovyje, Lickutung zopakuje nadzvukový útok a drží tak nepřátelské pokémony v šachu a jakékoliv příkazy od jejich trenérů přicházejí, nedokážou se k nim dostat. A když jim vzápětí Charmanderova kouřová clona zykryje zrak, jsou skoro bezradní a nejvíce zranitelní jeho uhlíkového útoku. Soul pokračuje ve své předchozí strategii.
„Zavyj! A pak znovu a znovu a znovu! Dokud nebudou všichni pryč!“ A vlčí pokémon vyje a vyje a vyje, což způsobuje další a další mizení Trevenantů v jejich pokeballech, i když to přes hustý, černý kouř není vidět.

J. J. - 28. srpna 2017 16:05
J. J.

Instinktivně popadne poraněného Charmandera do náruče a přitiskne mu dlaně k hlavě, aby ho uchránila před drásavým zvukem Lycanrocova zavytí. Sama jenom zoufale zatne zuby a pevně stiskne oční víčka.
„Znovu nadzvukový útok, Licky, opakuj ho, jak zvládneš!“ vydá rychlý pokyn, jenom co vytí přestane rezonovat lesem a ona se odváží narovnat.
„Sammy, můžeš?“ ujistí se s rukou starostlivě položenou na jeho zádech, „Kouřovou stěnu a pak uhlíkový útok!“

Pán Jeskyně - 27. srpna 2017 21:19
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Kluci!“ strachuje se Soul o své pokémony. Oba, včetně Sammyho se opět postaví.
Nadzvukový útok od Lickitunga zabral. Zdálo se, že všichni Trevenanti jsou zmatení, a alespoň pro teď nebudou útočit.
„Rád bych věděl kam,“ ušklíbne se Soul a přeletí pohledem jejich okolí. Byli Trevenanty obklíčeni ze všech stran. Pak si na něco vzpomněl, na něco, čemu předtím nevěnoval pozornost.
„Lycu,“ osloví svého Lycanroca zkráceně. „Zavyj! Ale pořádně!“ Lyancroc se na zadních vypne a zavyje. Tak nahlas a děsivě, až si Soul zakryje uši. Jeho útok zabere a dva Trevenanti zmizí v záblesku červeného světla zpět ve svých pokeballech.

„Pokémoni nejsou kanibalové,“ upozorní Patricka na očividný fakt Heart. „No, alespoň většina z nich ne,“ dodá ještě. Na Patrickovu poznámku o dobírání nijak nezareaguje, maximálně na tváři vykouzlí andělský úsměv, který ovšem za chvíli zmizí a nahradí ho soustředěný výraz. Co kdyby náhodou Rakeťáci znovu zaútočili.
„Takže,“ začne po odmlce. „Co si o tom všem zatím myslíš? Rakeťácích, jejich zkoušce…?“ V tu chvíli uslyší z lesa hlasité vytí.

J. J. - 27. srpna 2017 10:31
J. J.

„Sammy!“ vyjekne a přiklekne k jeho boku. Konečky prstů přejede starostlivě po jeho boku bez ohledu na vlastní popáleniny. Volnou rukou znova vklouzne do kapsy na popruhu batohu a v rychlosti vyvolá Lickyho: „Nadzvukový útok!“
„Můžeme se stáhnout!“ navrhne se zaťatými zuby Soulovi, „Je důležitý vědět, kdy se stáhnout, třeba po nás chtějí právě to.“

Patrick Anderson - 26. srpna 2017 20:52
Patrick Anderson

"Hej, Oshawott je vynikající Pokemon, který si ty tvoje dá ke svačině, jen potřebuje trochu tréninku a péče!" Zaprotestoval Patrick a vyrazil s Heart a jejím Littenem. Jenže Heart pokračovala v popichování. "To už si mě jen dobíráš!" Zaprotestoval vehementně.

Pán Jeskyně - 25. srpna 2017 22:43
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To slyšeli všichni,“ zavrtí hlavou nevěřícně Heart hlavou. „A stejně tak Oshawott zabije tak maximálně tvoji nohavici,“ ušklíbne se. „Jdeme,“ mávne na Patricka rukou a sama pomalu vyrazí za Littenem, jehož hnoucí hřbet jim osvětluje cestu, zatímco Togetic poletuje okolo nich a funguje jako předsunutá hlídka.
„Hlavně abych vás všechny tři ještě nesbírala ze země,“ dodá Heart ještě potměšile.

JJin Charmander svými útoky sejme jednoho Trevenanta. Jenže jich je tu jedenáct dalších.
„Lycanrocu, ukamenování!“ přikáže Soul a vytáhne druhý pokeball. „Zvukový třesk, Buizeli!“ povolá svého druhého pokémona. Ví, že vodní Buizel proti travním pokémonům moc nezmůže, ale Charmander s Lycanrocem to nemohli zvládnout.
„Dřevěné kladivo!“ zazní odkudsi z lesa hlas. Buizelův i Lycanrocův útok byly odraženy. Další Trevenanti sejmou oba Soulovy pokémony i JJina.
„Tohle nemůžeme zvládnout,“ zafuní Soul.

Patrick Anderson - 25. srpna 2017 18:51
Patrick Anderson

"Hmm.." Zachmuřil se Patrick v reakci na Heartina slova. "Jenom nechci Klinka přepínat, mám s tím špatné zkušenosti, však víš, že jsem ho chudáka s tím tréninkem odvařil hned první týden?" Rozpačitě se podrbal vzadu na hlavě. "A ještě nejsme vyřízení!" Ohradil se rázně proti tomuto nařčení. "Klink má ještě nějaké síly v rezervě a Oshawott je zabiják už od pohledu!" Dodal, i když tím posledním si nebyl zase tak jistý. Ano, Oshawott měl potenciál, ale jeho plachost mohla být překážkou, zvláště v temném, strašidelně vypadajícím lese. Nicméně Patrick měl vždy plnou důvěru ve své pokemoní parťáky, takže se nebál, že by jej Oshawott nechal na holičkách.

J. J. - 22. srpna 2017 21:28
J. J.

Je už jen krok nebo dva od prvních stromů. Trhne sebou, když les protrhne ostrý, lidský hlas. Neucukne dost rychle, unikne jí výkřik, který je směsicí bolesti a překvapení. Zapotácí se, ramenem se nevědomky na okamžik opře o Soula, aby se udržela na nohou.
Trhnutím otevře kapsu na batohu a neobratně, ale prudkým pohybem vytáhne pokébal.
„Dračí pulz!“ zachraptí, „A potom uhlíkový útok.“

Pán Jeskyně - 21. srpna 2017 22:33
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Skoro bych se vsadila, že to rozhodně všechno nebylo,“ zavěští si Heart zachmuřeně. „Dva testy jsou docela málo, nemyslíš?“ zamyslí se. „Jsme dva a máme čtyři pokémony. Očekávala bych čtyři zkoušky, a to přinejmenším. Musíme vydržet víc, pokud pro ně máme mít cenu. Proto nás přece na Akademii trénují, ne? Abychom byli nejlepší,“ ušklíbne se. „Skoro bych řekla, že na to, jak s Klinkem trénuješ, ses nechal vyřídit moc snadno,“ popíchne Patricka.

„Stínový dráp!“ ozve se odkudsi z lesa příkaz k útoku hlubokým hlasm. „Ohnivý tesák!“ zareaguje Soul bleskově. Díky jeho včasnému zásahu Trevenantrův útok jen udělá trhlivu v JJině triku a škrábanec na její hrudi. Kdyby ale Soul neměl pokeball připravený, mohlo to dopadnout o dost hůř.
„Říkal jsem ti to,“ zavrčí Soul, zatímco jeho Lycanroc drží ve svých zubech Trevanatův pařát a mezi jeho tesáky šlehají plameny, což travnímu pokémonovi působí bolest.
„Budeme potřebovat Sammyho,“ dodá.

1 2 3 4 ... 17 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog