Sídlo Kyllermore (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Sídlo Kyllermore (18+)

Pán Jeskyně:

Dracice

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Tajemné odlehlé viktoriánské sídlo v chmurné Anglii, jež obývá tajemná Isleen. Na první pohled mladá a krásná dívka.
Kdo ale Isleen je? Odkud přišla? A co se vlastně v tomto velkém šlechtickém sídle děje?
Vesničané nic nevědí, snad jen tuší, ale nikdo se raději na nic neptá, protože ze sídla do obecní kasy chodí nezanedbatelná částka a vesnice tak prosperuje.
Kolují však nepodložené zvěsti o ohromných orgiích, které se v sídle pořádají již celá desetiletí.

Klíčová slova:

Tajemno- Orgie- Magie- Vampire

Jaké hráče:

Plnoleté
Perverzní
Zkušené hráče
Přijímáme již jen ženské postavy. Nezáleží, zda je hrají dívky či muži.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Hlavní postavy: Isleen, její služka, dítě služky, mladá dívka, mohu udělat vyjímku a vzít pár postav navíc ale maximum je 10 postav ne víc a raději bych méně. A to asi hlavní raději bych ženské postavy takže pokud je umíte hrát ačkoliv jste opačného pohlaví jste vítáni. Mužské postavy nebudou moci výrazně zasahovat do děje, budou spíše něco jako hosté Isleen. U registrace postavy: Jméno: Příjmení pokud budete chtít. Rasa: Člověk / Upír či Elf vyjímka ale ne víc jak dva Elfové či Elfky Věk: ne víc jak 150 let Schopnosti: nepřehánějte to s nimi a u člověka post např. služka atd Popis postavy: Bylo by dobré napsat krátce odkud jste pokud nejste hosté Isleen, pokud jste upír či někdo blízký Isleen můžete vynechat odkud jste, ale měli by jste také krátce napsat jak se poznali.
Hráči: (3/5) fox2, Jindra, Lego

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 18 ⇒|

Pán Jeskyně - 10. ledna 2017 01:08
Pán jeskyně Dracice

// Omlouvám se problémy doma a teď i nehoda odehraju jak to půjde.

Angela - 3. srpna 2016 12:01
Angela

Ginny

Olíznu si prsty. A usměji se na ní. "Zlato víš že ty a já jsme si souzené." Přitáhnu si jí k sobě a začnu jí líbat. "Jsi tu se mnou. A ne s ní. Nemusela jsem ani naléhat a dostala jsem tě kam jsem chtěla. Miluji tě. Liz vezmi si mě. Udělám tě šťastnou."

Samuel de Rayto - 4. června 2016 18:46
Samuel de Rayto

"Tak to ho nemůžu připravit o zábavu při oběvování." zasměji se. Když se Regis pokusí Isleen cvrnknout do bradavky, zakryji je dlaněmi,jen její penis zůstává nezakryt a trčí, jako kopí.
"Nene, teď si hraji já." v úsměvu odhalím tesáky a majetnicky se k Isleen přitsknu a obejmu její vnady. Upírka ucítí mezi půlkami můj tvrdý úd.

Pán Jeskyně - 22. května 2016 01:12
Pán jeskyně Dracice

//Sice on už šel a ona taky ale budiž :D

Regis

"Jistě to pro tebe nebude problém a neříkej mi lásko."

Ušklíbnu se, vzrušeně se i bolestně, nechávám si od sluhy laskat penis.

Pán Jeskyně - 13. května 2016 14:16
Pán jeskyně Dracice

Regis

Už z dálky cítím dvě dívky a dva muže, všichni jsou vzrušení. Vejdeme do pokoje, tenhle pokoj je mi povědomí, překvapí mě že je předělaný, ale to se dalo čekat. Všimnu si dvou dívek pannen, které leží na zádech s roztaženýma nohama, z kundiček jim vytékají šťávičky, prohlížím si dívky, jedna z nich má rudé vlasy a druhá brunetka.

http://40.media.tumblr.com/61d26e12ed6ecbc6db5eff5857cd1a0e/tumblr_nrlisyVA5m1ri5ol6o1_1280.jpg
http://azalatina.com/wp-content/gallery/3d-nude-teen/3D-Nude-Teen-59.jpg (ta vepředu)

Mírně mě to vzruší, pohlédnu na sluhy, kteří se o dívky starají, olíznu si rty.

http://www.gays-planet.net/pics/3DGayArtworks/bg/194.jpg
http://162.251.111.93/3d-gay-porno.com/2/943_.jpg

"Ano slyšela jsem o tom, pokud vám to můj otec neřekl pobývala jsem v zámoří a občas cestovala i do orientu."

Ušklíbnu se, muži zaváhají, vědí že mám ráda hrátky různého druhu. Neujde jim můj mlsný pohled na ně, vyčkají na můj pokyn.

"Pánové budu velmi ráda, pokud se svléknete a zůstanete poblíž, takže dveře ať zajistí někdo jiný, vy jděte prozatím do kouta, můžete se připravit nenechám vás dlouho čekat."

Pronesu sladce, muži se svléknou, sluha který nás přivedl zajistí dveře, tak nějak to i očekával. Přejdu k mužům aniž bych věnovala dívkám nebo Regisovi pozornost, nechám si od mužů svléct plášť, každému z nich přejedu po penisu, poté se otočím k Regisovi.

"Věřím že co říkáte je pravda a jistě vás to vzrušuje, ale pro mě to až tak vzrušující není."

Muži přejdou na určené místo, skloním se nad dívkami, usměji se sladce, zvolím si tu s rudými vlasy. Vzhlédnu k Regisovi, zatím co se chystám udělat to co mám ráda, zajímá mě jak bude reagovat.

"Ještě nevíš co tě čeká maličká, věř mi příjemné to nebude."

Nadechnu se její vůně, zrudnou mi oči, povysunou se mi tesáky a prohlouží nehty, stále se dívám na Regise. Nehtem přejedu silně dívce po prsou, dívka vykřikne bolestí, objeví se krvavý šrám, sjíždím nehtem přes bříško až k jejím tříslům. Na tváři mám úsměv, je znát že mě bolestivý křik dívky vzrušuje, zvláště v kombinaci s její krví a šťávičkou. Můj penis skoro okamžitě ztvrdne jako kámen, stále je to pro mě málo, aniž bych se přestala dívat na Regise, tesáky brázdím jejím tělem stejnou krvavou cestu od prsou dívky až ke tříslům, kde se nakonec zakousnu a saji její krev.

Angela - 3. dubna 2016 20:04
Angela

Angela

Budu to muset přečíst od začátku a naučit se něco o biologii. Ale to co chtěl stvořit má logiku. A je to velice zajímavé. Na druhou stranu nikdy nebudeš mít záruku že by mě ten tvor poslouchal. "Leda že by... Ne to by... Tohle budu ještě muset pronyslet.* Vše uklidím a pečlivě zavřu. Vrátím se zpět nahorů zjistit kolik je vlastně hodin a jestli už pohřeb skončil.

Šimon.Brugezsi - 3. dubna 2016 19:46
Šimon.Brugezsi

Angela

Namátkou jsi vzala jeden sešit a podle datumu jsi zjistila, že byl napsán někdy před 50ti lety.
Když jsi v něm zalistovala, viděla jsi hlavně všelijaké vzorce, nákresy čehosi, čemu nerozumíš a jen občas text, kde se dědeček raduje nad nějakým novým objevem či popisuje, že je nejspíše na špatné cestě. Ovšem nic z toho neosvětlilo, o co mu jde.
Jediné, co se dalo vypochopit je, že pracuje na něčem z oblasti živočišných druhů. Ale to ukázala už líheň samotná.
Když jsi zašmátrala dál a trochu se svazky prohrabala, našla jsi nejstarší deník, který je starý více jak 250 let.
Jeho četba už zajímavá byla, protože v ní byly zejména zaznamenané myšlenky lorda Kyllermora.
A touha.
Touha vypěstovat druh, který by překonal svými schopnostmi primuse kaira. Tvora, kterému by se klaněli i andělé.
Tvora rovného či snad převyšujícího boha.

Angela - 3. dubna 2016 19:17
Angela

Angela

"Bude-li to nezbytně nutné tak ano. Nechci aby se tak kdokoliv dostal." Začínám se chovat jak on. Možná ještě hůř. Celý spodek domu konečně projdu. Nedokážu pochopit jak tohle dokázal utajit. Nezajímá mne čas nic. Konečně jsem našla co jsem hledala. Vezmu do ruku jeden deník s zběžně ho prolistuji. Na nějakou dobu mám o čtení postaráno. Sednu si za stůl a s pocitem uspokojení di zapálím. Až teď se kouknu kolik je hodin. *Tak copak jsi hledal? Ba co jdi chtěl přijít? Proč se tvá dcera narodila s penisrm? A nebo co vznikne kdyz vše skřížíš?*

Šimon.Brugezsi - 3. dubna 2016 16:13
Šimon.Brugezsi

Angela

"Mám ji zabránit jakýmikoliv prostředky, aby tam šla? Za jakoukoliv cenu?" zeptal se Thor váhavě myslíc i na možnost, že by ji třeba musel zabít.
Dům na povrchu jsi znala takřka dokonale a když jsi prohledala i místa, která jsi do teď v podstatě opomíjela, stejně jsi nenašla nic, kam by klíč pasoval. Vypadalo to, že budeš muset pátrání zaměřit na podzemní část domu, která byla skoro stejně rozsáhlá, jako ta povrchová.
Dvě patra sklepení jsi znala. Sloužili běžným potřebám domu, ale další dvě už byly terra incognita takřka pro všechny obyvatele domu včetně tebe.
Ostatně tam jsi taky objevila Thora a laboratoř s líhní.
Když tedy prohledávala i tato dvě do teď zakázaná patra, objevila jsi několik dalších laboratoří, přičemž každá zřejmě byla určená k jinému druhu výzkumu. Některé byly dokonce jistě delší čas opuštěné, podle nánosu prachu a množství pavučin, ale nakonec jsi našla laboratoř, ke které přináležela obdobně zařízená pracovna jako ta nahoře. A zde jsi slavila úspěch, protože zdejší trezor byl ten, do kterého klíč krásně pasoval.
A byl napěchovaný k prasknutí ručně psanými sešity a deníky tvého dědečka, soudě podle rukopisu.

Angela - 3. dubna 2016 16:04
Angela

Schovám klíč a vyjdu ven. "Dohledni na to aby se tam nedostala moje matka. Řeknu ti pak proč. Alenzrovna teď není ta pravá chvíle." poplácám ho po rameni a pousměji se. Pak zamiřím do jeho pokoje. A začnu hledat tam. I kdybych měla prohledat celý dům tak to najdu.

Šimon.Brugezsi - 3. dubna 2016 15:34
Šimon.Brugezsi

Angela

Dědečkovu pracovnu už jsi prakticky znala jako vlastní boty, protože jsi v ní poslední roky strávila spoustu času díky tvé starosti o sídlo a panství. Ale je pravdou, že tě asi nikdy nenapadlo hledat nějaké tajné skrýše, kterými takovéhle sídlo jistě oplývalo.
A po chvilce hledání jsi objevila v římse mohutného krbu tajnou schránku ve které byla krabička a v ní klíč.
Dle složitosti zubů nejspíše trezorový. Ovšem ať jsi pak hledala jak chtěla, v pracovně jsi trezor, krom běžného, který sama užíváš, do kterého by klíč pasoval nenašla.
Tou dobou už jsi cítila, že Thor splnil příkazy, které jsi mu zadala a nyní čeká před dveřmi pracovny.

Angela - 3. dubna 2016 13:57
Angela

Angela

Thorovi to řeknu až tu nebude tolik upírů. Tady stačí si kejchnout a vědí to všichni. Nelíbí se mi to co ke pod domem. A budu s tím muset hodně rychle něco udělat. Dědovu pracovnu začnu prohledávat jestli nenajdu nějaké poznámky. Prohledám vše a dávám pozor jestli nenajdu nějaký ukrýt. On byl schopen všeho. *Hlavně se tohle nesmí dozvědět matka." Usadím se na židli. Zapálím si a snažím si to nějak urovnat v hlavě.

Šimon.Brugezsi - 3. dubna 2016 10:35
Šimon.Brugezsi

Angela

Thor na tebe poněkud nechápavě hleděl, když jsi vydala své rozkazy. Snad proto, že líheň neviděl, protože stále stál v chodbě a odmítal vstoupit do laboratoře.
Ovšem bez řečí přikývl a nechal tě odejít.
Cestou jsi tak mohla cítit, že se znovu proměnil do své dlačí podoby a začal se o mrtvoly bratrů starat tím nejklasičtějším způsobem šelmy.

Šimon.Brugezsi - 3. dubna 2016 10:32
Šimon.Brugezsi

Isleen


"Tady ani tak nejde o našeho otce jako spíš o to, že upíři nemají moc rádi konkurenci a to ani v podobě sourozenců." odvětil Wolfgang.
"Stačí se podívat na sourozence de Rayto. Ti kluci, co přijeli se svým papá jsou nejspíše výjimkou potvrzující pravidlo, ale všimla sis, jak se v jejich společnosti tvářil Samuel?" ušklíbl se.
"Ani bych se nedivil, kdyby jsi měla chuť mě zabít jen proto, že jsem tvůj bratr. Třeba i jen kvůli tak přízemnímu důvodu jako je to, aby jsi se nemusela dělit o dědictví." pokrčil rameny.

Angela - 2. dubna 2016 16:06
Angela

Angela

Thora poslouchám. Pozornost však upoutají dveře. Nedá mi to a vejdu dovnitř. To co ale vidím v další mistnosti ni zvedne žaludek. Mám co udělat abych udržela jeho obsah. Krom alkoholu tam stejně nic není. Nehnutě zírám na ty monstra. Až po chvíli se odvážím k pohybu abych si vše prohlédla z blízka. "Ten zasranej bastard." Dojdu z pět a zavřu za sebou dveře. "Nikdo sem nesmí. Je tu přísný zákaz vstupu. Kdo se vejde bude zabit." Vejdu na chodbu a zamknu dveře. Roztřesený a rukama si zapálím. "Zlikviduj ten bordel po těch dvou. A ať vstup se dolů stráží aspoň čtyři muži." S tím zamiřím do dědovo pracovny najít nějaké materiálu k tomu co je tam dole.

Šimon.Brugezsi - 2. dubna 2016 15:04
Šimon.Brugezsi

Angela

"Chytili mě venku. Nepamatuju si přesně kdy a kde. A sem mě dostali s kuklou na hlavě, takže jsem ani nevěděl, kde to přesně jsem. Tři roky jsem znal jen tuhle místnost a tamtu celu." ukázal odedveří přes laboratoř až k protějším dveřím od cely.
"A... no... dalo by se říct, že mě pustili i jsem utekl zároveň." dodal s pokrčením ramen.
"Po třech letech tady jsem toho už měl plné zuby, tak jsem udělal jednu věc, kterou jsem se před tím naučil na svých cestách. Uvedl jsem tělo do... jak to říct? Do stáze? Hybernace?" pokrčil nejistě obočím.
"Zpomalil jsem své tělesné funkce natolik, že se jim to muselo jevit, jako kdybych umřel. Nejspíš mě vynesli a pohodili daleko v lesích, aby se o mě postarala zvěř. To ale nevím, protože jsem nevnímal svět. Probral mě však jeden dlak, co mě našel." dodal na vysvětlenou.
Zatímco Thor mluvil, všimla sis jednich dveří, které byly o trošičku jiné, než ostatní. Vypadali spíše jak dveře od mrazáku a byly bez okýnka. Když jsi je otevřela, našla jsi krátkou chodbu ústící do další velké místnosti. mnohem větší než laboratoř.
A z toho co jsi spatřila by se nejednomu člověku zvedl žaludek.
Vypadalo to tu jako líheň.
Jinak se to snad ani nazvat nedalo.
Obrovský sál byl plný skleněných kukaní či nádob dost velkých, aby se do každé z nich v pohodě vešlo několik lidí.
Většina z nich byla prázdná, ale několik kukaní obsahovalo oranžovorůžovobéžovou tekutinu v které plavalo tělo. Či se v tekutině jen nehybně vznášelo napojeno na nějaké hadičky, které vedli vzhůru k víku a z něj pak do přístrojů, které ke každé skleněné nádobě přináležely.
Z toho, co se dalo spatřit a porovnat se dalo soudit, že všechna těla mají stejné nebo alespoň příbuzné geny, protože si v mnoha rysech byla podobná, i když každé bylo jiné.
Celkem tu bylo asi 20 těl v různých stádiích lidského vývoje a v přibližně stejném zastoupení zde byli ženy i muži.
A všichni vypadali jako mix Angely, Isleen, Thora, Wolfganga a nejspíše ještě někoho dalšího.

Angela - 2. dubna 2016 14:46
Angela

Angela

Nevěřím svím očím. Opři se zády o dveře z jedné z cel. Celou místnost několikrát přejedu očima. *Musí tu někde být jeho poznámky. Musím je vidět. Chci je vidět. Chci vědět co tu dělal. A možná v tom i za jisných okolností třeba pokračovat. * Kouknu se ke dveřím na Thora. "Ty lovci, přivedli tě sem a nebo tě chytli tady? A jak to že tě pustil a nebo jsi utekl?"

Šimon.Brugezsi - 2. dubna 2016 14:31
Šimon.Brugezsi

Isleen

Wolfgang se po poslední poznámce od srdce zasmál a típl cigaretu o zeď kostela.
"Takže jsi si všimla." přešel k tykání.
"Já se to dozvěděl cestou sem." dodal s pokrčením ramen.
"Do teď mě vychovávali s tím, že se mi můj původ odhalí, až přijde čas. Prý kvůli mojí bezpečnosti." strčil si ruce do kapes a opřel se zády o zeď.
"Byl k tomu důvod?" pozvedl tázavě obočí.
"Zabila by jsi mě, kdyby si se o mě dozvěděla dřív?"

Šimon.Brugezsi - 2. dubna 2016 14:27
Šimon.Brugezsi

Angela

Thor se nejistě ošil a promnul si paži, aby nějak zaměstnal ruce s kterými nevěděl, co si počít.
"No... nevím, o co jim tenkrát šlo. Ale hádám, že mě zkoumali a testovali, co všechno vydržím. Krom věcí, které byly spíš mučením, mi brali i nějaké vzorky tkání, krev, moč... cokoliv, na co si vzpomeneš." řekl tiše a jen po očku nakukoval k místnosti, do které se mu za tebou vůbec nechtělo.
"Párkrát mě nechali si odpočinout a dokonce si i užít s nějakými dívkami, ale co se jim stalo netuším. Nikdy jsem žádnou neviděl podruhé."
Ty jsi zatím procházela mezi přístroji, které byly z většiny nejspíše po domácku vyrobené, až na pár vyjímek, stoly s aparaturami, několika chirurgickými polohovatelnými stoly a lehátky, které měly všechny do jednoho kožená pouta k absolutní fixaci těla, a oka na protahování řetězů.
Celé to tu vypadalo jako labotaroř doktora Frankensteina, který se totálně pomátl a přihodil k běžnému zařízení i pár naprostých šíleně vypadajících drobností.
K laboratoři, krom jiného, přináleželo i několik bytelných ocelových dveří, za kterými se daly skrze malá okénka spatřit cely.

Pán Jeskyně - 2. dubna 2016 14:06
Pán jeskyně Dracice

Isleen

Všimnu si nově příchozí osoby, ani se nepohnu. "Tak vy jste si všiml mého odchodu a odchudu mé dcery ..... no řekněme, že byl oblíbený pouze u těch kteří ho znali pouze zběžně nebo obchodně. Já samozřejmě patřím mezi ty, kteří ho nesnášeli, svou povinnost svým byť krátkým zdržením v kostele, jsem svou povinnost." Ušklíbnu se, potáhnu si a vyfouknu kouř, típnu cigaretu, po chvíli si ovšem zapálím další. "Samozřejmě nerušíte a i kdyby ano tak vám nemohu přikazovat kam či kde máte být. Mimochodem obávám se, že jsem asi můj bratr."

1 2 3 4 ... 18 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog