Stop BETA for future ČSSR! (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Stop BETA for future ČSSR!

Pán Jeskyně:

Whoms

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Zima roku 1981:
Soudruzi piloti!
Musím vám oznámit strašlivou zprávu: Obranná linie Slovensko-Polská byla včera před půlnocí úplně vyhlazena a na tři sta tisíc BETA míří v několika vlnách na Bratislavu, Zlín, Ostravu a něco málo také k našim sousedům do Berlína! Naše těžké opevnění je dokončené jen ze 75% a podpůrné lehké ani ne z 20%! Je to poslední ochranná linie před těmito městy! Už se nedá nikam dál stáhnout! Musíte poskytnout stahujícím přeživších vojákům dostatek času ke stažení k této obranné linii a následně držet opevnění do úplného konce! Pro splnění tohoto těžkého úkolu vám jako úplně prvním jednotkám budou přiřazené naše nejmodernější stroje, Albatros!

Klíčová slova:

ČSR verze Schwarzesmarken (anime)

Jaké hráče:

Všechny ochotné chránit Československou socialistickou republiku klidně až do smrti před Beta!

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/4) Glacies, halicek.99, Matyon, VonHoleczek

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Václav Zakop - 3. října 2017 09:25
Václav Zakop

Právě teď jako by byl na bojišti sám. Možná si uvědomoval přítomnost Otakara, který mu kryl záda, ale zbytek spolubojovníků jakoby nikdy neexistovali. Ruce se mu třásly, zuby skřípaly a jazyk bloudil v ústech, jako by pátral byť po jen náznaku vlhkosti. Na sucho polkl, když spatřil BETU přímo v cestě. Zpomalil a ohlédl se co dál, když si všiml přítomnosti statečného vojáka který se na ně usmál. *O co mu sakra jde?* Proletělo mu hlavou. A dál sledoval vojáka otočit se na BETU a jeho snahu odvést její pozornost. Dupl opět na plyn a přimhouřil oči s pohledem před sebe, jako by se snažil bránit vzduchu, který se stejně už brzdí o přední sklo. Dál už šíleného chlapíka přestal vnímat. Viděl už jen uvolněnou cestu a chytal se toho využít.
Po krátkém oddechu mimo bitvu se konečně vzpamatoval. Pomalá jízda za těžkou technikou byl neobyčejně uklidňující. Když však vykoukl mladý klučina, opět zbystřil. *Co sakra chce… doufám, že nenaznačuje ať to otočíme zpátky… to je sebevražda!* Z přemýšlení ho vytrhla až hlaveň, která se už začala sklápět k nim. Strnul za volantem s pohledem do hlavně. V hlavě měl na moment úplně prázdno. Jakmile se však vrátil k sobě, bez přemýšlení zabrzdil a strhl volant na stranu. Nejlépe z kopce, aby měl šanci zajet s autem za horizont od obrněnce.

Otakar "Lev" Přibil - 25. září 2017 20:03
Otakar "Lev" Přibil

//Zdravím, všichni online, to je tak začít. :D

Pán Jeskyně - 22. září 2017 11:35
Pán jeskyně Whoms

Úvod do děje
Československá socialistická republika se dostává každým dnem do horší situace.
ČSLA přišla o mnoho důstojníků i těch dobrých během čistky, ztrácí většinu Slovenska díky neschopnosti Poláků, všemi směry se rozšiřuje rudý teror, mezi armádou a bezpečnostní složkou začíná boj o moc a nakonec občané patřící ke Slovákům chápou velký ústup přes čtyři pětiny Slovenska bez boje jako poslední kapku k jejich utlačení ze strany Čechů, takže začíná mezi těmito bratry tichý boj, který však může hodně rychle eskalovat...

Každý hráč se ujme velení jedné letky Těžké kombinované jednotky (TKJ = Tekeje - český název pro mechy) a bude operovat ze své základny na své části fronty.
Hráčovo chování samozřejmě ovlivní ostatní, například ukradené zásoby, zadržení důstojníka, podávat zkreslené hlášení atd... Záleží čistě na vás, jak a co uděláte.
Nebo můžete spolupracovat, klidně společně porazit socialismus ve státě a nastolit demokracii či vojenskou diktaturu, ale bacha! Ten, s kým začnete realizovat plán, ať není pro Socialismus!
Přitom se musíte bránit proti hordám Beta, monstra, která touží po lidském masu a nedovolit jim v postupu přes těžké opevnění!

Pán Jeskyně - 17. září 2017 18:16
Pán jeskyně Whoms

Jméno postavy: vaše celé jméno
Atributy: chování vaší postavy (osobně to nemám rád, jelikož během hraní se vaše chování mění podle situace) - můžete i nemusíte
Kouzla a schopnosti: nějaké neobvyklé schopnosti, co vaši spolubojovníci vám můžou závidět?
Inventář: sem nic
Popis: vzhled vaší postavy
Životopis: něco málo z minulosti sem můžete podle vaší představivosti napsat,

2. postava: chcete si vymyslet ještě jednu postavu, aby váš hlavní hrdina nebyl sám? (buď ho budu ovládat já, nebo vy)
Jméno jednotky: Jak se bude jmenovat jednotka pod vašim velením?

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog