Stráž nad prohnilým městem (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Stráž nad prohnilým městem

Pán Jeskyně:

Mr. Imortal

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Všechny cesty končí v Altdorfu. Ve výspě Císařství, městu mezi městy. Takhle nějak by popsal toto prohnilé město turistický průvodce a propaganda šířená v chatrčích v těch nejzapadlejších končinách Císařství. Já raději používám označení pro nutné zlo. Žumpu všech existencí, kde je smrt na denním pořádku ve všech představitelných podobách. Ještě teď, v těchto těžkých časech, kdy se podle proroků blíží konec všeho lidského. Proto je nanejvýš důležité, držet věci v rovnováze, udržet tohle město živé a fungující, když nebude zbytí, tak do úplného konce. Je čas na malé hrdinství, jelikož člověk ve svém srdci nemůže po druhém chtít nic víc. Mužové a ženy Říše, hledáme právě vás, abyste svými životy a vůlí, udrželi pořádek, řád, chaos za hradbami této výspy lidství. Nemohu vám nabídnout mnoho, tento svět není spravedlivý, čistý a nikdy nebude. Je čas na vaše malé hrdinství.

Klíčová slova:

Hlídka, stráž, vyšetřování

Jaké hráče:

To je těžké říct, stejně nakonec :D to tak nebude. Ale rád bych nějaké, kteří jsou ochotni se domluvit třeba na jednom dni k večeru a jít na chat si zahrát. Jelikož fórům se mi moc nechce, ale když nebude zbytí. Jsem asi ochoten přijmout i nováčky. Hra bude probíhat za stráž, hlídku v Altdorfu, takže zázemí bude svět warhammeru. Pozici v hlídce si pak určíme :). I když popis jeskyně je řekněme optimistický. Hra takové nebude, abych nenavodil špatný dojem. Bude to tvrdé, zoufalé, sprosté a tak dále. Nic pište první do pošty v rámci zájmu i dotazů.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/5)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 16. května 2017 16:04
Pán jeskyně Mr. Imortal

Odbornou a vědeckou pomoc. Patologie, biologie, bestiář, geologii, historii zajistí také případné NCP. Jelikož vaše znalosti nemusí být dostatečné. :)

Pán Jeskyně - 10. května 2017 12:37
Pán jeskyně Mr. Imortal

Takže napíšu role, které je možné v mé jeskyni hrát. Představivost máte určitě na rozdávání, ale nějaké mantinely a základy, aby bylo možné se zorientovat je asi potřeba stanovit. Bude se ale jednat o pracovníky v terénu, nikoho z vyšších představených hrát možno nebude, zůstanou pouze jako NCP.

1) Detektiv: hráč, jež bude rozhodovat o postupu vyšetřování, bude shánět kontakty, dávat dohromady tým a mít odpovědnost za své lidi, nebráním se jich mít více ve skupině. Má určité společenské postavení a znalosti. Takže logiku u hráče v této roli vyžaduji. Má také nejvyšší platovou třídu ze zde zmiňovaných. Také nejmocnější nepřátele z dřívější případů. Jako u všech další povolání budu rád, když hráč bude mít rodinu, jelikož pak jsou jeho rozhodnutí těžší a ano počítám s tím, že budete muset řešit peníze, jídlo, zaopatření a tak dále. Pohlaví rozlišovat nebudu, ale ženy to v této středověké společnosti mají logicky horší.

2) Vědma: Nadaná dívka, může být i chlapec, který dokáže v rámci Imateria (warpu) a magických proudů spatřit jisté odpovědi. Vcítit se do psychiky zločince a tak dále. Hrozí ale napadení mysli všudypřítomným chaosem nebo násilnou psychickou odezvou. Prostě jsou zde jistá rizika. A už jen postavení ženy (povětšinou) a nadané věšteckými schopnostmi u lůzy nevzbuzuje příliš uznání a porozumění. Každopádně vědmy mají zázemí a jsou placeny kurátory, soudci města a státní správou, když jsou povolány k případu. Po detektivovy řekněme druhá nejvyšší mzda.

3) Poručík stráže, hlídkař: Jedná se už spíše o ranaře(ku), ale s dobrou znalostí podsvětí. Který je podřízený detektivovi. Je využíván na dopadení podezřelých, výslechy, ochranu a hlídku. Samozřejmě má pod sebou oddíl lidí, kterým nařizuje a předává rozkazy z vrchu. Výcvik ze zbraní je velmi dobrý a i výstroj tomu odpovídá. Ale spíše tedy oproti podřízeným. Samozřejmě je možnost detektivovy radit, jak postupovat. Od poručíka stráže si to nechá líbit.

4) Stráž, hlídka: Ranaři, kteří se lopotí za mizerný plat nebezpečnými ulicemi města a plní základní práci v žebříčku. Ale aspoň nějakou práci mají. Podléhají rozkazům detektiva, vědmy a poručíka. Jinak řečeno příliš se nezatěžují odpovědností. Tato role je možná i pro občasné hráče, pokud se zvolí chat. Jelikož vždycky nebudou muset být v jeskyni přítomni.

5) Informátor, špeh, bezdomovec, zloděj, děvka a tak dále, kterého si právní systém vydržuje, aby svými znalostmi pomohl vyšetřování. Aj. tuto roli nabízím, sic bude sama pro sebe a spíše jen v interakci se mnou osobně. Opět je tady možná slabší přítomnost.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog