Reyhan | Strážci času (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Strážci času

Vlastník :

Katanga

Jméno :

Reyhan
 

Dočasná podoba :

Pokud se obávala pouze o množství svého oblečení, mohla být v klidu, obzvláště v porovnání s její vlastní úspornou noční košilkou. Látky bylo dost – volné široké nohavice i několik vlajících vrstev lehké sukně ze zdobeného sedla sahaly až ke kotníkům bosých nohou, i široké rukávy spadaly až k prstům. Její problém byl jediný… Byla dost průsvitná.
Ohnivě rudá a zemitě oranžová spolu se zlatými ornamenty a šperky podtrhovaly její nově snědou kůži, několik pramenů dlouhých černých, hrubě nepoddajných vlasů vyklouzlo zpod rudého závoje, splývajícího od čela, stáčejícího se kolem ramen do hlubokého výstřihu a spadajícího až k bokům.
Ideál krásy se v průběhu času a prostoru měnil k nepoznání. Na ten, ve kterém žila, měla nyní možná trochu příliš hranatou čelist a vysoké lícní kosti, ale kdo ví, jak s touhle tváří uchvátí v Ománu. Výrazné, husté obočí rozhodně nevykonávalo nejlepší službu v odvádění pozornosti od jejích nezvykle světlounkých očí.

Pozice v organizaci :

Mistr

Popis očí :

Márka je svýma očima velice charakteristická. Málokdo se lidem kouká do očí a zkoumá jejich barvu a tvar, Mairwen se však nedá pořádně koukat jinam (alespoň dokud je oblečená). Její oči jsou skutečně veliké, což ještě podtrhuje fakt, že se Márka lidem ráda kouká velice upřeně do očí. To nejpozoruhodnější je však barva jejích očí. Její zelená duhovka je světlá. Velice světlá. Tak světlá že ve správném světle vypadá skoro jako bílá. Tuto nezvyklou, ne však nemožnou barvu navíc podtrhuje černý kruh, který Márce lemuje duhovku. Pokud už nic jiného, Márčiny oči si zapamatujete a jen tak snadno na ně nezapomenete.

Popis :

Márka je nepříliš vysoká žena. To slovo žena je velice důležité, jelikož už od pohledu působí velice žensky. Její postava je tvaru přesýpacích hodin - tedy příjemně oblá, zvláště co se hrudi a hýždí týče. Tuto přitažlivost její postavy jen podtrhuje bledost její kůže. Abych nezazdívala i jiné pohledné části Mairwenina těla, zmíním končetiny. Jak zápěstí tak kotníky jsou elegantně štíhlé, stejně jako útlé prsty na rukou, které zdobí několik stříbrných prstenů. Asi málokdo by čekal, že tak jemné ruce umí ubalit slušnou ránu a přerazit nos.
Ani v obličeji Márky nebylo nouze o kvalitní a velice pohledný biologický materiál. Tvář, kterou lemuje záplava černých, po lopatky dlouhých vlasů, je bledá a málokdy se usmívá, přesto dokáže přitáhnout jako magnet. Není to drobným, lehce bambulatým nosem, ani plnými bledými rty, dokonce ani kontrastně černým obočím. Mohou za to ty velké, světlé, fascinující oči.
Mezi zvláštnosti na jejím těle patří bezesporu tenké a staře vypadající jizvy na předloktích a poměrně velká vážka, kterou si Márka nechala vytetovat na záda přes pravou lopatku.
Oblečení si vybírá především v černé, bílé a šedé. Márka ráda nosí přiléhavá trička a široké kalhoty či sukně. Potrpí si na stříbrné doplňky, především na prsteny a na řetízky s přívěšky ve tvaru vážky. Příliš se neodhaluje, z toho už docela vyrostla. Ačkoli.. ono také záleží na okolnostech.
Pán Jeskyně:

Neera

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Svobody nedočká se svět,
než v lesích nad dávným Veridianem
nezačne k půlnoci slavík pět
a devět bojovníků neodhalí svou tvář.
.
Kdo najde klenot v zapomnění,
kdo projde ohněm tváří v tvář,
zas na trůn usedne sladká paní,
i stín pak obrátí se v zář.
.
Jasnooká zpřetrhá okovy pout,
i vzplane nenávist a žal,
k boji už začnou se zbraně kout,
do myslí statečných vloudí se kal.
.
Ten, co jen na vlásku se drží,
ztracené z bludišť vyvede,
i růže se trny ozbrojí,
až poslední střet nastane.
.
Vše k špatnému se obrátí,
než zdráhavý bojovník hlavu pozvedne,
vlastními opovrhován světlem hvězd zazáří,
jiného srdce do temnot odvede.
.
Okřídlený šíp do prachu padne,
zbraně reznou, zbývá mysl jen,
statečnost, odhodlání, víra však,
sejme tmu z lidí jako zlý sen.

Klíčová slova:

Strážci času

Jaké hráče:

Nehledám, malý pokus pro zvané.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
St. George´s Park St. Georges Park je zvláštní místo, které je ale pro několik málo lidí spjato s nezapomenutelnými vzpomínkami, pocity nebo událostmi. Úchvatné místo nedaleko centra města, plné dokonalého klidu. Poslední roky tam moc lidí nezavítá a park bez údržby pomalu chátrá. Na většinu lidí působí ponuře a depresivně, a i když z jeho atmosféry skoro kouzelně mrazí, většina lidí se parku raději vyhne. Možná za to můžou rozvaliny několika starých domů a zdí, napůl zarostlých starými, do klenby propletenými stromy, tmavým břečťanem a rudými listy psího vína. Štěrkem sypané cestičky se sbíhají na malém okrouhlém prostranství, o kterém se z nedostatku lepšího označení většinou mluví jako o náměstíčku. Uprostřed se nachází kamenná nádržka malé fontánky, která většinou slouží jako luxusní aquapark párku holubů, párek v rohlíku se dá pořídit v malém ošumělém stánku s občerstvením. Na lavičkách na náměstíčku často pospává několik bezdomovců. Projít parkem z jednoho konce na druhý zabere volnou chůzí přibližně dvacet minut. Severní brána je přilehlá k centru města a dá se u ní dobře parkovat, hluk ze silnice ale odezní už po několika metrech cesty. K jižnímu cípu parku přiléhá obytná čtvrť rodinných domků. Střední škola v Angel Falls Několikablokový komplex budov místní střední školy. Patří mezi modernější školy na australském pobřeží, ale také spíš mezi menší, koneckonců, jsou i daleko větší města než je Angel Falls. Za vstupní bránou se rozkládá volné prostranství školního dvora s několika lavičkami a stolky, kde většina studentů tráví přestávky nebo obědové pauzy. Ze dvora se do jednotlivých výukových bloků prochází kolem úzkých očíslovaných šatních skříněk pro studenty. Angell Falls budiž umístěno někde u jihovýchodního pobřeží, ve státě Jižní Austrálie, relativně blízko hranic s Victorií. Jižní Austrálie je nejsušším Australským státem, takže nám prakticky neprší. Podmínky jsou přibližně subtropické, ale máme tady třeba také roztomilé polopouště. Průměrná teplota v létě je cca 29° (maxima mohou dosahovat ale i 48°, těšte se), v zimě 15°. Léto trvá od prosince do února, zima června do srpna. (My se nyní pohybujeme v polovině října, takže máme takové hezké teplejší jaro.) Hlavní prázdniny jsou v prosinci a lednu. ;) Školní rok samotný je rozdělený do dvou dvacetitýdenních semestrů, z nichž každý má dva trimestry. Po skončení trimestru jsou dvoutýdenní prázdniny (Měli jsme studovat v Austrálii...). Kurz koruny vůči australskému dolaru je cca 18 korun. Orientační ceny získané z cestovních portálů: - průměrné ceny za ubytování: 80 - 150 AUD - ceny za luxusní ubytování od: 300 AUD - průměrná cena za hlaví jídlo dne: 10 - 25 AUD - 1l benzínu: 1.20 AUD - malá láhev vody: 2.50 AUD - malá lahev piva: 3.00 AUD - lístek do kina: 18.00 AUD - 1l mléka: 2.00 AUD
Hráči: (3/3) Katanga, Kenzie, l.i.c.h.

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Drew Cooper - 2. dubna 2016 20:45
Drew Cooper

// Jistě, běžně rozumím tomu, co google translator vyblije. :D

Pán Jeskyně - 2. dubna 2016 15:06
Pán jeskyně Neera

//Víte, co dělá moderní hrdina, když něčemu nerozumí? Dá to do Google Translatoru. A když tomu pořád nerozumí? Dá to znovu do Google Translatoru.
A teď mi řekněte... rozumíte Věštbě? ^^
(inspirováno přílišným fetování Google Translate Sings s Katagou)

Nedočká svět
Ve srovnání se starým Diana Forest
Oh Myanmar začíná o půlnoci
Devět vojáků a ukázal identitu

Co je zvláštní
Oheň,
Stručně řečeno, sladká žena, která seděla na trůně
Pak to bylo lehčí.

A Jasnooká řetěz,
Nemám rád změny a Út
Válka byla základem zbraní
Champions mysl.

Ale jedna věc je,
gone firemní ocenění
I růže trny a ruce,
Poslední konflikt.

Každý špatný zpět
Ale ochoten hrdina, jeho hlava
Hvězdy jsou málo
Srdce temnoty rozpočtu.

Podílový amor prach,
Znalosti a nohy, a dát srdce,
Pevnost, odhodlání a odvaha, nicméně,
Muži sní o otevření černá ..

Drew Cooper - 26. prosince 2015 16:56
Drew Cooper

Tak tohle podělal. No, byl docela zvědavý, jak se mu tohle povede napravit a zjistit, o co tu vlastně jde. Nesnášel hluboké křesťanství. Ti lidé si nikdy nenechali nic rozumně vysvětlit.
„Řekl bych, že vyjednávání a rozmluvy nějakou chvíli trvají,“ odpoví co možná nejpřívětivěji.
„A kdo to podle vás je?“ zkouší opatrně.

Deilen - 22. srpna 2015 21:53
Deilen

// Ha! Nakopu ti zadek, tedy dám polibek, Lathenie. :-* Vůbec Ti nechci svést sestru, Loriane :D
Šťastné narozeniny!
A Artemisi, kde tě můžu hledat? :D Chci Lathenii požádat o ruku, ale nikomu to neříkej :D

Drew Cooper - 22. srpna 2015 21:20
Drew Cooper

//

Už? To to letí. Jak se jmenuje ten třetí? Artemis?

Pán Jeskyně - 22. srpna 2015 21:07
Pán jeskyně Neera

//Tak. A už jsou to tři roky.

Tři.
Roky.

Wau.

Všechno nejlepší a spoustu zábavy Strážcům času,
s láskou Vaše Lathenie.
Teda Lorian.
Teda, nemáte to vlastně fuk? ^^

Deilen - 28. prosince 2014 17:04
Deilen

Nasadí poměrně starostlivý výraz, ale vzápětí se už otočí za hulákajícími hlasy dívek a nějakou dobu je tiše pozoruje, než se dokonce jedna z nich dokonce objeví u nich. Mírně sebou v samé nervozitě cukne, ale nakonec rozšíří koutky úst v jemném úsměvu:
"I tebe děvče," zopakuje po Drewovi, aby snáze zapadl do současné doby zatváří se mírně starostlivě: "Můj pane, o práci nemůže být ani řeč, to obstarám já. Máte se zotavit a modlení Vám pomůže k rychlejšímu uzdravení z Vašeho zranění. Přesto bychom neodmítli pomocnou ruku při hledání místa, kde složit hlavu."
Možná teď i Zachary doufá, že vůbec nic nepokazí, pečlivě však všechna slova se snaží volit s rozvahou - na druhou stranu lze na jeho tváři zahlédnout poměrně sebevědomý výraz.

Pán Jeskyně - 24. prosince 2014 11:20
Pán jeskyně Neera

//Šťastné a veselé Vánoce. A když vám bude nejhůř, představte si, jak vám to přeje Lorian s vánoční čepičkou. ;)

Pán Jeskyně - 22. srpna 2014 22:03
Pán jeskyně Neera

//Je to téměř k neuvěření, ale dnes slavíme druhé narozeniny. :)
Chtěla bych vám moc poděkovat za to, že jste to tady se mnou vydrželi, a za příspěvek k tomu, že jsme společnými silami vyhráli letošní Ligu.

Narozeninovou statistiku pro vás tentokrát nemám, ale obávám se, že se od loňského roku moc nezměnila. :D V nejbližší době ale dostanete malý narozeninový dárek, který naleznete v poznámkách v kartě postavy (ano, tak dlouho jsem myslela na to, že budeme mít narozeniny, až jsem na to zapomněla a nestihla to nachystat ^^)

Vím, že jsme poslední dobou možná trochu přešlapovali na místě, ale věřím, že teď zase nabíráme jasný kurz a směr vstříc velkým (a malým, ty jsou leckdy ještě nebezpečnější) věcem. Klidně můžete tohoto speciálního okamžiku využít i k tomu, sdělit mi nějaký postřeh, zmínku nebo námitku. :)

Pán Jeskyně - 29. září 2013 13:19
Pán jeskyně Neera

//Zdravíčko,
jsem tady s další dávkou informačních úprav oproti předloze. V dnešním díle se budeme věnovat Tribunálu. ^^

Každý ze členů Tribunálu má určitou doménu, jistou sféru působnosti svého domu, v rámci které se liší jejich služba Organizaci Strážců času. Zde je seznam vládců, jejich domů a jejich odborností.
Lady Devine z Domu Božské podstaty je jediná z členů Tribunálu, který pravidelně dohlíží na dění na Zemi a komunikuje s vnějším světem. Její doménou jsou Informace.
Sir Meridian z Domu Kavanah, domu archivářů a historiků schraňuje veškeré vědění a doklady o dobách minulých.
Lady Brystianne z Domu Averil, jehož doménou je hojnost a dostatek, je pravděpodobně tou, která se stará o athénský dvůr, a díky které připomíná spíš rajskou zahradu.
Sir Syford z domu, který nese jeho vlastní jméno je odborníkem na boj, zbrojířství a kovářství.
Lady Ellena z Ostrovního domu, patronka léčitelů a duší, které svůj život zasvětily ochraně jiných.
Sir Alexadon z Domu Vyvolávačů, za kterým můžete přijít s jakýmkoliv spirituálním problémem, který by mohl mladé Strážce času trápit.
Lady Arabella z Domu nebes a vody se stará o vše živé, zvířata a rostliny.
Lord Penbarin z Domu Samartyne. Doménou jeho domu je váženost, hrdost bojovníka a čest.

Zároveň mám drobné upozornění. Jsem schopná držet v mysli a počítat s vašimi zvláštními schopnostmi, ne tak ale se všemi dary, které jste od Tribunálu dostali, to bych s důvěrou nechala na vás, ať si hlídáte sami. Pokud máte pocit, že jste se dostali do situace, kde by vám mohl nějaký dar pomoci, dejte mi vědět, ať už přímo v příspěvku, když si je toho vědoma i vaše postava, nebo neherním šťouchnutím, že se na svůj dar chcete obrátit, a já zjistím, jestli vám to k něčemu bude. :)
Děkuji za pozornost, konec hlášení.

Deilen - 23. srpna 2013 10:29
Deilen

*Pohladí vlastní ego po zdáech a velice přívětivě se usměje, pak se otočí ke Grace a začne se hluboce, ale opravdu hluboce klanět.*

Reyhan - 23. srpna 2013 10:19
Reyhan

//Proč musím vždycky schytat to nejhorší ^^ Nejméně příspěvků, u mě ty ztráty na životech... A navíc! Potkali jsme šest strážců? Pokud nepočítáš i nás do té statistiky, tak jsme potkali všechny ostatní strážce. Což vzhledem k tomu, že jsem byla na misi jako jediný strážce a po misi jsem potkala jen dvě postavy (z toho o jedné víme všichni, že je strážce a u druhé si říkám, že ty umíš být docela svině a že tuhle postavu bys paradoxně strážcem neudělala): Děkuju pěkně :/ :D
A co je týče těch lorianových děvek... radši nic ^^ Tak hrajme dál, hrajme dál!

Na to, jak ses zpočátku obávala, jak to nezvládneš a jak se ti to zhroutí pod pařátky, ses úlohy PJ zhostila naprosto úžasně. Dělám PJ už pár let (jako bys to nevěděla, když ses ke mě vždycky vetřela) a víš co? Já na tebe žárlím! Sice jen drobátečko, ale žárlím - tohle ber jako poklonu. Líbí se mi, jak jsi schopna plánovat, splétat situace, dát příběhu punc dramatu. Je to lepší než knížka (i když to se po přečtení druhého nebo třetího dílu Strážců není co divit). Příběh má realistické zápletky, postavy mají duši, lidskost, povahu, nejsou to buď superandělé nebo superpadouši ve kterých je zamilovaný každý do každého jako v nějaké telenovele. Samozřejmě, hodně dělá i to, jak báječné máš hráče (hm... kde jsem vzala takové ego?), kteří jsou schopni ti nahrát dál, s postavami, které mají tolik pocitů, že je to pro PJ skoro supermarket, kde si můžeš vybrat cokoli (včerejší osmihodinová směna u pokladny se na mě podepisuje) a pracovat s tím dle libosti. Prostě, zlatíčko, umíš, umíš. :) Všechno nejlepší a pořiď Lorianovi v aténách nějaký hermafroditní bordel, aby neměl potřebu si ze svých strážců dělat děvky :P

Deilen - 23. srpna 2013 07:19
Deilen

No co, Drewe! :D Ty jsi na seznamu podezřelí číslo 1 :D

Drew Cooper - 23. srpna 2013 00:20
Drew Cooper

//To už je to rok? Páni, to to letí. Ani bych neřekl, že už je to tak dlouho.
Jen teď díky té statistice podezírám všechny z okolí své postavy. :D

Pán Jeskyně - 22. srpna 2013 19:40
Pán jeskyně Neera

Mí vážení a milí Strážci času, ať už si připadáte jako hrdinové, nebo jako Lorianovy děvky pro všechno. :)
Dnešním dnem se otevírá druhý rok téhle hry a jsem si jistá, že je to hlavně díky vám. Sama jsem na začátku nevěřila, že se k něčemu takovému můžeme dostat, teď mám ale pocit, že jsme jenom škrábli po povrchu toho, co jsem si pro vás nachystala a co vaše osudy splétají. Proto doufám, že tady se mnou ještě chvíli vydržíte, abychom se mohli zanořit hloub - a to bych ráda vyjádřila jako přání k narozeninám. :)

Pokud mi chcete něco o hře říct, něco nesedí, něco byste si přáli - můžete mi to jistě říct kdykoliv, ale třeba i teď.

A nakonec pro vás mám trochu narozeninové statistiky. ;)

Hra má v tuto chvíli 296 příspěvků, z toho Mairwenina linie 83, Drewova 119 a Zacharyho 142. Celkový součet příspěvků je ale 344, což nám činí rozdíl 48 příspěvků.

Na všech liniích dohromady jste potkali cca 54 cizích postav. Mezi nimi se pohybovalo celkem šest Strážců času a osm bojovníků Chaosu.

Odehraných dní: 1-3
Splněných bodů Věštby: 0 ^^;
Ztráty na životech: 1

Pán Jeskyně - 6. července 2013 11:01
Pán jeskyně Neera

//Pár slov k Austrálii, neboť na tu zatracenou jižní polokouli se rádo zapomíná. ^^

Angell Falls budiž umístěno někde u jihovýchodního pobřeží, ve státě Jižní Austrálie, relativně blízko hranic s Victorií.
Jižní Austrálie je nejsušším Australským státem, takže nám prakticky neprší. Podmínky jsou přibližně subtropické, ale máme tady třeba také roztomilé polopouště.
Průměrná teplota v létě je cca 29° (maxima mohou dosahovat ale i 48°, těšte se), v zimě 15°.
Léto trvá od prosince do února, zima června do srpna. (My se nyní pohybujeme v polovině října, takže máme takové hezké teplejší jaro.)

Hlavní prázdniny jsou v prosinci a lednu. ;) Školní rok samotný je rozdělený do dvou dvacetitýdenních semestrů, z nichž každý má dva trimestry. Po skončení trimestru jsou dvoutýdenní prázdniny (Měli jsme studovat v Austrálii...).

Pán Jeskyně - 2. listopadu 2012 20:01
Pán jeskyně Neera

//Na nástěnce se objevil krátký popis parku, protože jsem zjistila, že je důležitý pro všechny postavy, jen pro každou jinak. ^^ Další lokace budou pomalu přibývat.

Pán Jeskyně - 22. srpna 2012 20:00
Pán jeskyně Neera

//Ták... Vypadá to, že stojíme na začátku. Doporučovala bych si ještě jednou projít postavy, zadávala jsem do nich místy drobné úpravy.

Celá úvodní linie pro Mairwen mi možná bude ještě chvilku trvat, ale vzhledem k internetové indispozici počítám, že to zrovna nevadí. ^^

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog