Universim v0.1 (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Universim v0.1

Pán Jeskyně:

Jizva

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

"Pane vláda chce aby byl projekt urychlen." Tvor na kterého byli tyto slova míněna si jenom povzdychne a převezme si od asistenta zprávu. "No dobrá, přeneste na planetu všechny pokusné subjekty, uvidíme jak se rozvinou, než se navzájem zničí." pronese a dá své potvrzení do počítačového panelu. "Snad tímhle ten výzkum nezničí." Zamumlá a pak už jen sleduje, jak moduly s jejich experimentálními tvory přistávají na planetě, aby vytvořili novou civilizaci.

Klíčová slova:

vývoj, strategie, diplomacie, boj

Jaké hráče:

Aktuálně další hráče nehledám, jedno místo je rezervované a na ostatní si už nárokují zájemci
Další důležitou věcí je, že si vyhrazuji právě měnit případně herní pravidla. Což se určitě bude dít v případě dosažení určitého milníku. např. při vyšší populaci přejítí na procentuální přírustek atd. A nebo se to může dít v případě zneužití, nebo když něco nebude správně pokryté.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Startovní bonusy: Volný výzkum- Prostě si vyberete jeden ze základních výzkumů, který budete mít rovnou vyzkoumaný. 10 Občanů navíc 100 jednotek jídla navíc 100 jednotek dřeva navíc
Hráči: (7/8) Aschrak, Crimus, Hayate, HonzaSt, LuxurideGaming, Sharkozis, uzumaki naruto

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Pán Jeskyně - 4. září 2017 16:57
Pán jeskyně Jizva

// Moji mechanici-čarodějové používají ten nejlepší chaotit jaký je k dostání, samozřejmně za rozumnou cenu, přece jenom kvalita se přeceňuje.

Naga - 4. září 2017 16:15
Naga

// to znamená, že budeš mít jeden kvalitní příspěvek na šest které napíšeš, nebo že po tvém čtvrtém příspěvku nám každému exploduje počítač protože dodaný chaotit který se používá k napájení nebyl kvalitní?

Pán Jeskyně - 4. září 2017 16:03
Pán jeskyně Jizva

//Jeden mi řekl, že pozná že jsem si pouze utahoval :/ to ..., a teď vážně. K tomu mělo celkem napomoct. Co už? Jinak asi ve čtvrtek zde budou příspěvky. Jinak zítra ráno bych se tu ještě měl objevit na mobilu, takže v případě nějakého kratšího dotazu, bych ho měl být snad schopen odpovědět. A já se zatím rozhodnu nad nějakou pojistkou, která by zajistila moji příspěvkovou aktivitu, která bude stejně kvalitní jako skavenská loď.

Ton'rek - 4. září 2017 15:23
Ton

// Nemyslím si ,že aliance, jen shoda názorů :-D

Vulkánci - 4. září 2017 13:45
Vulkánci

//že by začaly vznikat Aliance?

Irathusové - 3. září 2017 22:41
Irathusové

// čtu si co nám tu postla Eiris. Nejsem expert, ale navymýšlela si toho dost a i se divím ,že j is takovýma hlodama PJ vůbec vzal :-D Sama si tam dává super bonusy snad do veškerého odvětví :-D Prolétl jsem to jen tak zběžně, ale já být PJem, tak ji pošlu někam. Ale mohla být sranda si na ni smlsnout :-D

Ton'rek - 2. září 2017 00:01
Ton

// By jste ji museli znát :-D

Reptiliáni - 1. září 2017 23:39
Reptiliáni

// Nejsi a blba... blb je ona protože máš pravdu: to piplání bylo opravdu zbytečné.

Naga - 1. září 2017 23:31
Naga

//teďka asi budu za blba ale zajímá mě jedna věc - proč se u takovéhle hry smolit s 5ti stránkama průvodky když bohatě stačí půl stránky. Všechno ostatní se stejně bude dodělávataž při hře. Něco jiného by to bylo kdyby se hrálo klasické hrdinské RPGčko tam by se to dalo i pochopit.

Ton'rek - 1. září 2017 23:13
Ton

// To je Eiris. Uzavírali jsme sázky, jak dlouho vydržím, ale tEď nevím kd ovyhrál :-D většinou ji do jeskyň někdo bere jen z důvodu ,že se chce pobavit nad tím ,že si pak stěžuje, jak ej něco nespravedlivé, nefer a podobně :-d přitom si vždycky vymysl ítakové ptákoviny, o kterých si myslíš ,že je naprosto nejlepší, ale dá se to vyřešit jednoducho uvěcí, ktero uona opomene a pak si stěžuje, že je něco nefér atd :-D je vtipná mno .-D

Reptiliáni - 1. září 2017 22:35
Reptiliáni

// PJ měl tunu starostí a psal to. to že se vymlouvá na neaktivitu jeho i když to psal asi všude proč bude neaktivní ukazuje jen na její ubohost a snahu jizvu pošpinit.
Nevím co si chtěla dokázat tí že posílala i svůj životopis nebo tím jak se tu vztekala kvůli ptákovině.... ale ok nechme ji to... Aspon sme se ji zbavili ( Hrala i u mě a věřte mi : Není o co stát... kritizovala by jinou věc... vždycky si najde něco cco ji vadí :D )

Ton'rek - 1. září 2017 18:38
Ton

// Tak a máme ji zase pryč :-D Jizva to umí. Stejně by ji 5 stránek popisu bylo k ničemu a zas by si stěžovala, že něco není fer :-D

Eiris - 1. září 2017 15:10
Eiris

//Jo aha, vina byla svalena, já sem se pracovala asi s 5 A4 popisu schopností, životopisu, dovedností a všeho, tys tu nebyl asi tak 10-14 dní průběžně nic - Ano napsala jsem, že to nespěchá, protože jsi nevyvíjel nějakou přehnanou aktivitu, tak jsem si řekla, budu na tom pracovat v klidu - ano to jsem řekla nespěchá - ale jako házet na mě vinu? To jako sakra ne!

Já měla odesláno 90% popisu/textu/životopisu/dovedností už cca. před 2-3 týdny - Tys mě akorát nepřijímal, a 2+ týdny jsi tu nebyl, týden v kuse a pak si byl neaktivní! takže házet to na mě! to si sakra přehnal!

jako dostat pak úvod na 4,5 řádky přesně! za to že já mám práci na 4-5 A4 - a svést vinu na to, že si někdo stěžuje na prodlevu na mě - že sem řekla že nespěchám!?

to jako odcať pocať!

když je to takový problém, že zdržuju - přitom tedy nevím čím, když každej hraje sám a nikdo si nestěžoval, tedy ne mě - ale vina je na mě - tak to fakt teda nebudu napříště zdržovat!

Pán Jeskyně - 31. srpna 2017 17:09
Pán jeskyně Jizva

//Asi jste si všimli, že hned po první "herním" příspěvku jsme se zasekli. A chtěl bych se k tomu nějak vyjádřit.
Takže za všechno může Eiris, jelikož mi kdysi napsala, že to nespěchá já si na to náhodou vzpomněl zrovna, když jsem se přesvědčil, že vám budu odepisovat a tak jsem se na to vysral.

Takže, vina byla svalena a teď vážně. Odepsal jsem asi dvěma lidem kolem půlnoci a pak jsem si řekl, že zbytek dopíšu až další den. No a co čert nechtěl, tak hned ten den nám vypadl net. A bohužel se ukazuje, že závada je trochu vážnější a tak to bude chvíli trvat než se to spraví. Asi taková nejreálnější doba, aspoň zatím jsou dva týdny. Nejhorší možnost, je ovšem až někdy v říjnu.
A do té doby bude má aktivita prakticky nulová.
Dopředu říkám, že se na tuto jeskyni nechci vykašlat. Rozhodně ne dřív než odehraji aspoň 10 kol za svou rasu.

A co se týče odepisování. Aktuálně jsem si zálohoval všechny příspěvky a hody. Takže až/pokud se dostanu na net, tak je hodím patrně všechny naráz.

Eiris - 24. srpna 2017 14:51
Eiris

//dík, jsem slepá (Nebo něco jiného) :)

Naga - 24. srpna 2017 13:33
Naga

// měla by jsi ho mít v postavě vě výzkumu

Eiris - 24. srpna 2017 13:28
Eiris

//Nemáte někdo prosím odkaz na ten základní technologický strom? Jsem si ho asi smazala a ráda bych nakoukla co zkoumat, díky

Ton'rek - 23. srpna 2017 22:27
Ton

// Zdravím. Menší spam. Rád bych nabral pár aktivních lidí do mé nové jeskyně

http://www.aragorn.cz/herna/meta-tribe-chronicles/?ok=15

Vše potřebné najdete tam :-)

Naga - 23. srpna 2017 13:13
Naga

//asi jede na cheat - všichni vidí co dělám

Ton'rek - 23. srpna 2017 08:39
Ton

// Chceš nám ukázat ja kse ti nedaří či co? :-D

1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog