Warhammer 30k- Rak´Gol (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Warhammer 30k- Rak´Gol

Pán Jeskyně:

fox2

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Jedná se o strategicko-politickou jeskyni v které převezmete jednu s vůdčích osobností rodícího se impéria ve chvíli, kdy se na zabezpečený sektor Koria vrhl prozatím neznámí nepřítel a tyto jsou vysláni jej chránit.
Vašim cílem bude pomocí sil Imperiálního námořnictva, armády, mechanika, vesmírných mariňáků porazit útočící xenos.

Klíčová slova:

warhammer 30k, scifi, strategie

Jaké hráče:

Vzhledem k tomu o čem jeskyně bude, hledal bych velitele vesmírných mariňáků(jedná se o dobu, kdy jsou všichni na jedné straně).
Ale vítání jsou i představitelé administrativy, jenž mají vládu nad tím kam vyšlou posily a zásoby. Stejně technomági, jenž ve jménu strojového ducha vedou do boje síly Titánů, řídí kovárny.
Detailní znalost univerza není požadována, rád osvětlím nejasnosti. Rád odpovím na jakékoliv otázky k jeskyni.
Hrát plánuji ba fóru s četností minimálně jeden příspěvek týdně.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/15) Hayate, Jizva, Netopir, SiragoN

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Pán Jeskyně - 23. října 2017 20:22
Pán jeskyně fox2

Velitelství sektoru Koria

Comadér Ketaj se zamračí na plukovníka Hadrian a jeho komisáře."Na tomto místě nejsou dovoleny, žádné souboje ze cti ani jiný druh ozbrojeného střetu!"
Poté přenese naštvaný pohled na Venomia."A vy si prosím odpusťte provokace." chystá se pokračovat, když jej kdosi přeruší.

"Spor mezi vámi by byl zajisté zábavný, ale na to nemáme čas." pronese hluboký hlas, mírně zkreslený reproduktorem, naléhavostí která vás všechny donutí otočit za ním. Zároveň se všichni místní důstojníci vypnou do pozoru.
Ze stínu se vynoří Hvězdný pěšák v barvách Alpha legie (jsme v 30K takže jsou stále loajální imperiu!!) a dojde k vám. Všem vám dojde, že tam ve stínu sloupů stál celou dobu, jen vy jste jej do tohoto okamžiku považovali za nějakou sochu hrdiny. Postaví se vedle Comadéra Ketaje a za celou dobu jeho cesty se neozve žádný zvuk.
"Pánové a dámo tohle je Kapitán Varius z Alpha legie. Několik jeho jednotek právě operuje v sektoru." představí vám comandér kapitána, který se nad ním tyčí, jako obrovitá socha.

"Vyslechl jsem váš plán a neshledávám na něm žádnou významnou chybu. Já své muže vyšlu do soustavy Odurous, aby posílili tamější obranu.
Jeden můj tým je zrovna na cestě vašeho postupu, kdyby jste narazili na potíže, které nemůžete zvládnout, požádejte astropaty ať mne kontaktují. Přeji vám dobrý lov."
přeletí pohledem všechny přítomné a zase zamíří do stínu s kterého se vynořil.

"No, slyšeli jste Kapitána dobrý lov." ussměje se na vás comadér, který je zjevně chováním mariňáka lehce vyveden z míry. Možná proto, že po něm není ve stínech zase ani stopy.

Charles Purgorus Venomius - 23. října 2017 17:15
Charles Purgorus Venomius

// Ok, tak j ádo zítřka zkusím odpovědět

Urisel Tarak - 23. října 2017 16:20
Urisel Tarak

//řekl bych, že jo jelikož Pj patrně čeká jak se to vyvrbí

Charles Purgorus Venomius - 23. října 2017 10:56
Charles Purgorus Venomius

// Teď je zas řada na mě či se čeká na PJe? nevím zda mohu psát či ne

Urisel Tarak - 21. října 2017 17:35
Urisel Tarak

Velitelství sektoru Koria

V duchu si povzdechnu a mlčky se podívám na pobočnici, která byla mírně řečeno trochu háklivá na podobný ton, a to že takhle mluvil zrovna někdo z trestaneckého regimentu, no řekněme, že to k její náladě zrovna dvakrát nepomáhalo.
"Jak říkal tady Azriel můj plán ani v nejmenším nepočítal s tím, že bychom se zaplétaly do potyček se separatisty. Hlavně by to bylo kontraproduktivní. Daleko víc lidí by se k separatistům potom mohlo chtít přidat, než bychom se jich zbavili." řeknu a lehce pokrčím rameny. *Jak říkával otec, možná umí zabíjet, ale politice nerozumí.* Pomyslím si a podívám se na něj. *Sice ten jeho nápad nabízí jako snadno získanou slávu, ale je jasné, že účast jeho regimentu bude tak jako tak záměrně přehlížena.*

Magos Invissus Azriel - 21. října 2017 16:16
Magos Invissus Azriel

Velitelství sektoru Koria

"Jistě, schovám své titány za roh a počkám než vaši muži zaútočí na separatisty..." utrousím sarkastickou poznámku během proslovu nově příchozího. "Chápu že jste přišel později, tak vám jistě pár věcí uniklo. Naším primárním cílem je momentálně obrana planety Domas před hrozbou přicházející ze severu sektoru. Plánem nebylo konfrontovat separatisty před příletem na planetu Domas, pokud by jsme nebyly přímo napadeni. Mělo se jednat spíše o... nazvěme to morální podporu pro obyvatele loajální k impériu, a ukázat všem že impérium je schopné zajistit obranu proti Xenosům." rozhlédnu se po přítomných a dodám "Tedy alespoň o takovém plánu jsme tady do teď jednaly. Nevykládejte si to však špatně, vítám každou podporu, a souhlasím s vaším tvrzením o hrotu v zádech."

"Jak jsem již říkal, nenasadím své jednotky do boje bez patřičného průzkumu a pozemní podpory. V opačném případě bych musel své síly stáhnout na bezpečnou obranou pozici, pravděpodobně by se jednalo o kovářský svět Roak Bastion. Doufám ale že se všichni dokážeme dohodnout na koordinovaném postupu, v tom je největší šance na úspěch tohoto tažení, věřím že v současné době máme k dispozici dostatek sil a prostředků abychom zajistili bezpečí v sektoru."

Pluk. Adrin Hadrian - 21. října 2017 14:46
Pluk. Adrin Hadrian

Velitelství

Povzdechl jsem si a podíval jsem se na mapu. "Ano jsem si jistý že dělají co mohou." Pronesl jsem lehce pohrdlivě. A poškrábal jsem se na bradě dest regimetů nebyla zrovna málá síla. Ovšem přesun dalších jednotek bude na dlouhé lokte. To jsem věděl dokázal jsem si představit problémy se zásobami přepravnimi kapicatami a dalšími věcmi. "Navíc nemůžeme další světy nechat nechráněné. pro případ že by se nepřitel snažil jen o odvedení pozornosti." Pronesl jsem klidně.

"To ani nemusí stači aby to děali přes nějákou nastrčenou loutku."
Oznámil jsem klidně. Pak jsem si neodpustil kousavou poznámku. "Jo jasně nesnáší nás ale naši techniku si vezmou bez okolků že?" Povzdechl jsem si. "kéž by císař zatratil ty pitomce." Chystal jsem se pokračovat v debatě když dovnitř vrazil někdo další jeho poznámky byly nejen uražlivé ale nevhodné. Pohybem ruky jsem zastavil komisaře aby jej na mistě nezastřelil. Což bylo samo o sobě dost opovážlivé ale tentroktá to přešel naštětí.
"A ják chcete provádě průzkumné akce stylem udeř a zmiz když nevíme kde se jejich základny nacházejí?" Pronesl jsem klidně. "Prozkoumat celé planety kde se dá skrýt pár stíhaček nebi problém na planetě v jeskyních navíc když tu oblast znáte budeto pro vás ještě složitejší nemluvě o pásech asteriidů." Pronesl jsem klidně.

"Na druhou stranu mě zaraží jak mohli získat wwarp motory a kde je mohli namotntovat."
pronesl jsem klidně. "Nemuseli by k něčemu takovému mít loděnici?" Zeptal jsem klidně. "navíc najít nechráněné konvoje to chce taky spoustuy infromací." Doala jsem
"Ovšem mohli bychom jim nabýdnout lakavý cíl s označenou zasilkou kterou bychom mohli vysledovat." Nabýdnul jsem ohledně separatistů. "Nebo výbušnou zasilkou."
Dodám prostě.

Charles Purgorus Venomius - 21. října 2017 14:05
Charles Purgorus Venomius

Problémy s mými muži byly vždycky na okamžité řešení. Přecijen trestanci, pokud by se hend nezklidnili ,tak by se pomlátili mezi sebou. Navíc pokud byli ještě v bitvě. Dostal jsem zprávu ,že jsem byl povolán na velistelství. Sám jsem si nebyl jist, co si o tom myslet, protože kdo by chtěl vyhnance, který velí trestancům? Alebudiž. Problém však byl, že jsem byl uprostřed bojů. Velení jsem řpedal mému Poručíkovi a vzhledem k tomu ,že jsme již vyhrávali a zbýval sotva den do našeho vítězství, tak jsem mohl odletět. Se mnou letěl celý regiment mých nejlepších mužů- hrdlořezové, zlodějíčkové, šmatáci... špína Imperia, ale pro mě... pro mě ne. Pro mě to byli moji muži a ti nejlepší vojáci v Imperiu.

Dorazil jsem na Velitelství a řekl svým mužům, aby se chovali slušně, jinak si to s nima vyřídím. Věděli ,že to myslím vážně. Občas je u těchto mužů potřeba ukázat, že když neposlechnou, tak jim dokážete vrazit ruku doprdele a zaručit jim ,že se měsíc nevyserou. Je to jak se psem- Pokud zavrčí, musíte ho přetáhnout, aby věděl, že si to nesmí dovolit a je vám pak o to víc věrnější, protože ví, že jste silnější a ochráníte ho.

Rozrazil jsem dveře a debata byla již v plném proudu. Na svém datapadu jsem si projížděl informace, c omi byly zaslány. Přes svůj vzduchový filtr jsem začal mluvit téměř rozjařeně
,, Ah... Pánové... Vysocí pánové..."
ukloním se se známkou sarkasmu
,, Omlouvám se, že jdu pozdě, ale ještě před 20 hodinama jsem byl na frontě. Přečetl jsem si nějáké informace. Něco málo jsem slyšel. Taktiku s vámi nesdílím milý Pane... Promiňte, nevzpomenusi na jméno. Separatisté a piráti bojují stejnou taktikou. Udeř a uteč. A pokud půjdete s jednotkami mezi jejich lidi a budete jim chtít ukázat, jak sjte dobří, tak vám jen půlka z nich pochcípá mimo boja ta druhá bude podřezána ve spánku jak prasata při přepadu. Na Separatisty a piráty platí jiná taktika."
trošku si odkašlu a podívám se po ostatních
,, snad vás nenudím, ale chci zachránit vaše muže. Chápu ,že pro vás to jsou nejspíše jen čísla, ale i tak. získáte tím slávu vy... ne já."
zasměju se a trošku si plácnu a poté se věnuju dá lvysvětlování
,, Ale co jsem chtěl říct... Znáte pořekadlo Bojuj ohněm proti ohni? Moji muži jsou ti nejlepší... ale ne v běžném boji. Jsou to hrdlořezové, lamky a podvodníci. Guerrillová válka pánové... Něco, co Imperiální armáda nezná. Hurá za císaře na smrt! Hurá na zteč a umřít! Hloupost!"
Plácnu do stolu až rozčíleně
,, Musíme proti nim bojovat jak bojují oni proti nám. Navrhuji vám toto. Mé oddíly budou nějáký čas provádět průzkumy a akce stylem udeř a uteč. Pokusíme se najít jejich základny a vy si zatím uděláte svoje. Moji muži se dokáží dokonale vmísit do davu. Jakmile je najdeme, tak zkoordinujeme útok. Vy počkáte někde za rokem a já zaútočím se svými muži. Způsobím zmatek a pak ejště větší zmatek, přičemž přiletíte vy a... vítězství je vaše a my se stáhnem opět do stínů... Proti lidem a Eldarům tato aktika platit bude... A věřte mi ,že pokud je nevyřešíme dříve, než se k nám dostanou tyhle vícenohý bestie, tak z toho nebude jen nepříjemnost, ale hrot v zádech, který bude zatraceně pálit..."
Domluvím a nedabile si sednu, přičemž se ještě podívám na komandéra a ležérně zasalutuji
,, Jo a... Ať žije náš věčný císař... nebo tak nějak že?"
pousměji se a začnu si pohrávat s holokostkou

Magos Invissus Azriel - 21. října 2017 11:57
Magos Invissus Azriel

Velitelství sektoru Koria

Vyslechnu Tarakovu řeč o separatistech, rozhodně zní rozumě. "Myslíte že bude stačit pouhá naše přítomnost? Možná by jste mohl využít také svých, jistě rozsáhlých konexí a vlivu, k rozšíření imperiální propagandy? To by v kombinaci s naší přítomností zajisté oslabilo podporu pro separatisty"

Urisel Tarak - 21. října 2017 09:11
Urisel Tarak

Velitelství sektoru Koria

Mlčky poslouchám debatu ostatních, kteří nakonec víceméně podpoří můj plán. Někteří sice z jiných důvodů, ale jo podpoří.
"To jsem si ani nemyslel, ale separatisté získávají převážnou většinu zásob a informací od k nim přátelsky nakloněného obyvatelstva. A předpokládám, že to zde není jinak." řeknu a podívám se na potvrzení mé myšlenky.
"Tudíž pokud je připravíme o tuto podporu, tak je výrazně oslabíme. A není snad lepší možnost než jim ukázat, že Impérium jde i je chránit před Xenosem." řeknu a pak se podívám na ostatní.
"Za mně je to už vše."

Pán Jeskyně - 20. října 2017 22:05
Pán jeskyně fox2

Velitelství sektoru Koria
"Co se obraných sil týče na napadených planetách jsou jen základní obrané síly a ke každé jsem vyslal deset regimentů. To by mělo nepřítele aspoň na nějaký čas zpomalit.
Vyrozuměl jsem, že guvernéři dělají vše, co je v jejich silách aby připravili svěřené planety k obraně."
odpoví lehce mnohoznačně po přečtení zpráv z tabletu. "Další jednotky bránící sektor se právě přesouvají do napadené oblasti, ale jak vám jistě dojde. Přesun armád není zrovna dvakrát rychlá věc." dodá.

"Nemyslím si, že by separatisté byli podporováni útočícími xenos. Předpokládám, že by onu podporu ani nepřijali." uvažuje comandér nad otázkou plukovníka Hadriana. "Separatisté nenávidí všechno co přišlo s prostoru mimo jejich domovský sektor, tak že dokonce používají své zastaralé lodě na které pouze přidali imperiální warp motor." zdůvodní své vývody a následně naslouchá vašemu plánování.

"Váš plán není špatný, ale obávám se že se separatisty se cestou nebudete schopni vypořádat. Oni zatím nikdy nenapadli konvoj v kterém se přepravovali imperiální jednotky. Vždy napadli konvoje s hodně slabým a nebo žádným imperiálním doprovodem.
Momentálně se nám nepodařilo identifikovat a lokalizovat jejich základny. Skrývají se v opuštěných částech planet a v asteroidových pásech, jinak by už byli dávno zlikvidováni."
a zvýrazní planety a asteroidové pásy v zmiňovaném subsektoru.

"Co se temných eldarů týče. Omluvte mne Magosi, ale pochybuji že vaši titáni vyřeší problém s nimi. Přece jen oni útočí metodou udeř a uteč na slabě chráněná místa. Silně pochybuji, že by se odvážili napadnout místo, nad kterým se tyčí titán.
Co se jejich počínání týče, představují momentálně spíše nepříjemnost než zkutečný problém."
ujistí vás comandér.

"Mohu vám ještě nějak pomoci?" zajímá se.

Pluk. Adrin Hadrian - 20. října 2017 21:35
Pluk. Adrin Hadrian

Velitelství

Podíval jsem se na Magose a zavrtěl jsem hlavou. "nemyslím si že by temní eldaři nepředstavovali hrozbu. Ale pokud snimi zatím bojuje flotila měli bychom se zaměřit na rychle uvolnění zdrojů. A separatisty bude třeba rychle rozdrti čímž uvolnime více zdrojů proti naším nepřátelům." Pronesl jsem klidně. "Ale zatím se zdá že se jedná o věc námořnictva." Dodám pak a podívam se navelitele zda souhlasí.

Pak si promnu bradu a podívám se na komisaře. "Pěchotní podporu vám můžeme poskytnout. Máme dostate zkušených průzkumníků abychom vám mohli prověřit terén a dost laserů abychom vás mohli podporavat při postu." Dodám a promnu si bradu. "Společný postup skrze sektro separatistů k Domusu nám umožní rychle réagovat. A naše spojené válečné lodě by si měli poradit se vším co na nás mohou nepřátele vrhnout. Navíc z Domusu se můžeme rychle dostat do ostaních ohrožených sektorů a podpořit je." Dodal jsem jako další plus.

Magos Invissus Azriel - 20. října 2017 20:41
Magos Invissus Azriel

Stanice nad Endora Major

Ke Komandérovi Ketaj Johnsonovy jsem se dostavil jako první z pozvaných. Uvítání podle očekávání proběhlo rychle a velmi formálně. Během čekání na ostatní jsem vyslechl hlášení ohledně zásob a celkového stavu své flotily a titánů od svého pobočníka. “Dva naši titáni jsou plně připraveni k boji, podpůrné oddíly ale stále nedorazily, v nejbližší době se budeme muset obejít bez pěchotní podpory jednotek Adeptus Mechanicus. Jakmile obdržíme zprávy o jejich příletu, budeme vás okamžitě informovat. Flotila je připravena vyrazit na váš rozkaz magosi.”

Krátce poté co pobočník domluvil, dorazil i zbytek hostů. Během komandérova proslovu vše zapisovala má osobní servo-lebka. “Nerad bych riskoval titány v boji proti neznámému protivníkovy. Zaměřil bych se na odražení eldarských nájezdů na svět Li-28” Počkám než domluví ostatní “Musím uznat že váš plán má jistý potenciál. Pokud se domníváte že eldarské nájezdy nepředstavují tak vážnou hrozbu, a především pokud dokážete zajistit dostatečnou pěchotní podporu” upřu svůj pohled na plukovníka Hadriana “pak mohu nasadit titány na obranu zmiňovaných světů, ocenil bych především průzkumnou podporu. Jinak s navrhovanou trasou nemohu než souhlasit, pokud mi tedy přislíbíte tuto podporu, vyšlu své síly spolu s vašimi ke světu Domus”

Pluk. Adrin Hadrian - 20. října 2017 18:31
Pluk. Adrin Hadrian

Trasportní loď Orlice

Unaveně jsem zvednul oči od svého stolu a podíval se na muže před sebou. A podíval jsem se na stěnu na niž vysela standarta mého starého regimentu. Vypadala špinavě a potrhaně na pár místech dokonce ožehnutá od laseru. Ale byla to doknalé připomínka toho odkud přicházím a byl to dar na rozloučenou od mého genrála proto jsem se rozhodl že bude zdobit mou pracovnu. Na stole byl uhledný sloupec datapadů s hlášeními a nutími věcmi které bylo třeba ještě dokončit. Což se mi naštěstí povedlo ještě předtím než jsme dorazily k velitelské stanici. Ozval se zvonek a dovnitř vešla Alexandra. "Pane přišel rozkaz že se máte přesunout na stanici." pronesla klidným tonem po pozdraveni. "Děkuji hned budu v hangáru." Pronesl jsem a zvedenul jsem se a přešel jsem k věšáku sundal z něj opasek se svým rotomečem. Protože pistoli jsme poctivě odložil jako ostatní muži. Tedy až na dva a ty byly po zásluzer potrestání zbyčováním. A byly upozornění že je to milost velitele že byly jen zbyčování a ne zastřeleni.

V hangáru čekal malí osobní raketoplán který mě měl převést na stanici. U něj stál chladně vyhlížející muž v uniformě komisaře. A Alexandra. "Komisaři Bishope rád vás opět vidím." Pronesl jsem a podal mu ruku. "Děje se něco?" zeptal jsem se. "Ne pane dohlížel jsem na trenink přesně jak jsem se dohodli. Zdá se že i major konečně pochopil že se bude něco dít a bude se na nás střílet ostrými." Pronesl chladně. "Dobře takže vše v pořádkuku?" zeptal jsem se projistotu. "Ano vaše pobočnice mi řekla že vás mám doprovodit na poradu." pronesl klidně a já vrhl pohled na Alexandru. "Ano to je pravda pojďme a´t se na nás nečeká." Pronesl jsem a nasednul jsem do raketoplánu společně sním a vyrazili jsme ke stanici. Lodě zatím nekotvily kdyby nás bylo třeba ihned vyslat pryč byla by to zbytečná práce navíc.

Velitelství

Zsalutoval jsem a pronesl jsem. "Dobrý den pane. Plukovník Hadrian." Představil jsem ukázal jsem na muže vedle mě. "Komisař Bishop můj politický důstojník." Pronesl jsem klidně. Když aktivoval hologram zaměřil jsem svou pozornost na mapu. *Poprve co se budu účasnit tak velkého taženi.* Napadlo mě užasle.

Poslouchal jsem hlášení ze sektoru a nebylo to moc radostné Tedy skoro vůbec né radostné. Sledoval jsem mapu. když pak oznámil informace ohledně probíhajích nájezdů pírátů kousnul jsem se do jazyku stím jsme nemohli nic dělat a já nehodlal nechat své lodě odvelet a necha svůj regimet bez ochrany.

"Víme jistě že Xenos něják nepodporuje separatisty?" Zeptal jsem se zamyšleně. Nelibylo se mi nechat takovou chamraď v naších zádech.

Potté co spustil záběry toho jak jsou dobývaná lodě soustředil jsem se na výzbroj nepřátel a né na to jak jsou odporní. Jaké zbraně používaji na lodi. Věděl jsem že námořnici nemají lasery ani jiné pořádné zbraně aby nepoškodily lodě. Přesto neměli šanci bylo mi jich lito. "přejete si tedy můj regimet nasadit na Odurousu abychom podomořili místní sily a zničili průzkumníky?" zeptal jsem se abych se ujisstil kam si púřeje nasadit mé síly. "Máme nějáké infromace z planet ke kterým míři? Zda tamní sily zahajili nějáké připravy?" Zeptám se vážně a podíval jsem se na navrhovanou trasu. "Hmm ta trasa má mnoho výhod. Navíc rozhodná akce může uvolnit další síli pro případné planety. Pokud bychom využili pro tuto cestu naše dostupné síli a lodě můžeme být schopní rozhodnout se separatisty velmi rychle." Připustil jsem. "Uder naseparatistické síly všemi třemi jedotkami naš tři by smetl separatisty auvolnil síly pro další pokračovaní. Pák bych zamířil se svmi muži k Odurousu a podpořil místní síly. Pokud by se to podařilo mmohly bychom přitom odchytit průzkumníky a zničit je u planety."

Urisel Tarak - 20. října 2017 17:30
Urisel Tarak

Zamyšleně se podívám na své dva pobočníky, kteří mně následují na setkání ve velitelské stanici.
Mé lodě přiletěli jako poslední z aktuálních našich skupin v této oblasti.
První je již postarší muž, který mému rodu slouží již několik dekád a částečně se staral i můj šermířský výcvik.
Druhý nebo přesněji druhá je žena s blond vlasy zapletených do ohonu a v rukou nesoucí datatablety.

Otevře se přetlaková komora a já s pobočníky vstoupím na stanici.
Když dorazím, tak ostatní zde už jsou. Slabě kývnu hlavou. "Omlouvám se, že jste na mně museli čekat." řeknu přičemž látka, která mi jako vždy zakrývá obličej trochu ztlumí má slova.

Během toho co nás zasvěcuje Lord Ketaj, tak mlčím.
Poté co domluví, tak nechám prvně mluvit ostatní zatímco natáhnu ruku ke své pobočnici a vezmu si od ní datatablet. A zkontroluji si nějaké další informace. "Větší nebezpečí budu představovat průzkumníci, kteří by co nejrychleji měli narazit na tvrdý odpor, který by mohl odradit zbytek armády. Mimo to." řeknu a načrtnu čáru přes Uros, Apathesovu svatyni, Darien až k Iona a Domasu. "Pokud vyrazíme po této trase, tak jednak budeme moct odradit část separatistů průletem v jejich okolí. A dále tento sub-sektor má jak těžební, tak i zemědělské planety, což je pro obranu rozhodně důležitá věc." Odmlčím se a podívám se na plukovníka. "Jestli mohu navrhoval bych vám tuto trasu." řeknu a načrtnutá trasa opět směřuje do Urus, zde se ale stáčí k Paulusu, Velodu IV a k Domasu. Pak svůj pohled stočím k Magosovi. "Myslím, že boje v subsektoru Whiserk Niar Cluster, je aktuálně spíš otázka loďstva a planetárních sil." poté co domluvím, se lehce stáhnu a čekám na jejich odpovědi.

Pán Jeskyně - 19. října 2017 20:50
Pán jeskyně fox2

//Můžeš je získat obranou planet, vítěznými bitvami, plnění úkolů pro důležité lidi ...

Magos Invissus Azriel - 19. října 2017 20:47
Magos Invissus Azriel

//Ještě jedna věc mě teď napadla. Když nemám příjem vlivu za kolo, můžu ho pořád nějak získávat? jako třeba obranou klíčových světů atd...?

Pán Jeskyně - 19. října 2017 20:37
Pán jeskyně fox2

//Ano, lze získat vliv na kontrolu nad světy, ale rozhodně to nebude úplně jednoduché. Vysazení jednotek na to stačit určitě nebude.

Magos Invissus Azriel - 19. října 2017 20:34
Magos Invissus Azriel

//Moho prostřednictvím svých akcí získávat vliv na kontrolu určitých světů? Kdybych chtěl třeba získat kontrolu nad některým z kovářských světů.

Magos Invissus Azriel - 19. října 2017 20:28
Magos Invissus Azriel

Planety kterým hrozí napadení jsou tedy: Domas, Odurous, Niar a Li-28.

Jakožto Magos velící Primas kohortě momentálně disponuji dvěma titány. Z pochopitelných důvodů nehodlám riskovat tyto pro Impérium extrémně hodnotné válečné stroje v boji proti neznámé hrozbě blížící se k planetám Domas a Odurous.

Co se Eldarských útoků týče, upřednostňuji obranu světa Li-28, jelikož se jedná o těžební svět. Velice bych ocenil podporu pěchotních regimentů, které by byly schopné zajistit jak průzkum, tak nezbytnou pozemní podporu pro mé titány. Je někdo ochotný tuto podporu poskytnout?

1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog