Ztraceni mezi hvězdami (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Ztraceni mezi hvězdami

Pán Jeskyně:

Anawer

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V roce 2158 je vyslaná první průzkumná vesmírná loď ze země mezi vzdálené hvězdy. Jejím cílem je prověřit takzvané "Zlaté světy" které by mohly udržet život tak jak jej známe.
Ale nic není tak jednoduché jak se zdá a všechno co se může pokazit se téměř vždy pokazí.
-hrát se bude přes forum
-více informací na nástěnce

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Hráče kteří jsou ochotni odepsat alespoň jednou za týden. V lepším případě častěji. Zkušené i nováčky.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Inspirací pro tuto jeskyni my byla široká škála počítačových her, filmů i knih. Pokud v některých elementech jeskyně budete shledávat podobnost s něčím Vám známým, je velká pravděpodobnost, že to mi bylo inspirací :-) Jak to všechno začalo? Výprava mezi hvězdy Hermes Úvod do děje Přihláška Příspěvky
Hráči: (3/4) Hayate, Katara67, Whoms

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Šimon.Brugezsi - 7. listopadu 2017 10:24
Šimon.Brugezsi

// já to vzdávám. Svatou trpělivostí fakt obdařen nejsem. :(

Matsumoto Hayate - 27. října 2017 09:00
Matsumoto Hayate

// Omlouvám se za spam, ale mám novou jeskyni. Zatím tam jsou jen dva hráči, ale chtělo by to aspoň tak 4, aby ta hra za něco stála. Je to sci-fi, jak lidé opustili zemi a chtějí kolonizovat jinou planetu

http://www.aragorn.cz/herna/odkaz-nasich-predku/#kom

Šimon.Brugezsi - 25. října 2017 20:24
Šimon.Brugezsi

// asi někdo přepnul ovladač. Pořád se mi nějak nedaří procitnout :/

Pán Jeskyně - 14. října 2017 16:31
Pán jeskyně Anawer

//neboj, dnes večer či zítra dopoledne už tě proberu ;-)

Šimon.Brugezsi - 13. října 2017 13:18
Šimon.Brugezsi

// začínám zvažovat, že kapitánova stázová komora se porouchá fatálně :(

Matsumoto Hayate - 13. října 2017 11:44
Matsumoto Hayate

// A mě se tu snažte osočovat z neaktivity :-D

Matsumoto Hayate - 11. října 2017 09:16
Matsumoto Hayate

// Zdravím lidi. Založil jsem si diskuzi, kam bych vás rád pozval. Bude to místo, kde bych chtěl debatovat o věcech mimo jeskyně. Spíše věci třeba jako co by jste rádi za jeskyně, kdo by ji založil, kolik by bylo lidí a podobně a rád bych tam vytvořil takovou komunitku, kde by si lidi mohli žádat o nápad na jeskyně a hledat třeba někoho kdo by tento nápad zhotovil. sám občas mám chuť na nějáké téma, ale chci si to téma zahrát a ne ho PJovat. Doufám ,že se tam s některými z vás sejdu

http://www.aragorn.cz/diskuze/hayateho-herni-koutek/

Matsumoto Hayate - 9. října 2017 09:06
Matsumoto Hayate

// Měl jsi napsat... jsem přece doktor, hned bych tě vyléčil :-D

Pán Jeskyně - 9. října 2017 08:41
Pán jeskyně Anawer

//Omlouvám se. Víkend jsem proležel v horečkách. Dnes už je mi lépe a odpoledne odepíšu.

Matsumoto Hayate - 3. října 2017 11:30
Matsumoto Hayate

// Spokojeni? :-D

Matsumoto Hayate - 3. října 2017 10:03
Matsumoto Hayate

// Já čekal na PJe a na dialog bych navázal potom, ale tak pokud si tu někdo stěžuje, stačí napsat, že se čeká na mě :-D UDělal bych to spíš tak, že aby PJ nemusel čekat či tak, tak prostě si to rozhodne sám. Sám jsem Pjem už dlouhá léta a párkrát jsem to udělal takto ,že jsme hráče se nechal vykecávat. 2 dny jsem nebyl na aragu a pak jsem tam měl 28 příspěvků, protože se mi 2 hráči rozepsali... 2 hráči z 8 :-D Jindy to zas bylo takové ,že se taky bavili jen dva či tři hráč ia další museli čekat, až ti ostatní vykecá. Pokud se šeptá jen mezi dotyčnými co mají dialog, tak bych je klidně necha la dal bych nějáké poznávací znamení, které by napsali na konec příspěvku, že už může PJ asi pomalu pokračovat, jinak bych to nechal na samotném Pji, který si rozhodne kdy psat a kdy ne.

Pán Jeskyně - 2. října 2017 21:43
Pán jeskyně Anawer

"Cije" Yvan Lotona 2. října 2017 20:20
Pokud to tak vidí všichni tak dobře, ale já měl za to, že je to i o interakci hráčů mezi sebou. A pokud někteří hráči mezi sebou navážou dialog, je hloupost abych mezi to psal pořád já...

Isabella Lawson 2. října 2017 21:12
Proto jsem se chtěl nějak dohodnout. Má někdo nějaký návrh jak to udělat aby to šlapalo?

Isabella Lawson - 2. října 2017 21:12
Isabella Lawson

"Cije" Yvan Lotona 2. října 2017 20:20
To je docela blbost..

Pán Jeskyně 2. října 2017 20:14
Aby to tak ale nebylo pořád... Že napíše 1 nebo 2 a zbylý hráč na to bude pořád kašlat (a PJ dá každých 48 hod příspěvek)

"Cije" Yvan Lotona - 2. října 2017 20:20
"Cije" Yvan Lotona

//Já jsem spíše pro to, aby se na jeden příspěvek PJ každý hráč napsal jeden příspěvek...

Pán Jeskyně - 2. října 2017 20:14
Pán jeskyně Anawer

//OK, musíme se nějak dohodnout, mě připadá že si máte ještě o čem psát. Ale předpokládám, že všichni teď čekají na to až napíšu já... takže nějaký návrh abychom nečekali pořád všichni na všechny? Něco jako, pokud je od posledního příspěvku víc jak 48 hodin tak napíši já?

Isabella Lawson - 2. října 2017 16:35
Isabella Lawson

//A mně tu bude někdo něco říkat o nepsaní...

Pán Jeskyně - 26. září 2017 22:40
Pán jeskyně Anawer

//Hermes má konečně nějakou podobu.
Nahlédněte do map :-)

Pán Jeskyně - 23. září 2017 22:21
Pán jeskyně Anawer

Upřesnění ke hře
Stáze =/= hibernace... stáze je "časová kapsa" hibernace je "mražení"
Vy se nacházíte ve stázi. Tedy vaše tělo není zmražené.

Pán Jeskyně - 13. září 2017 08:20
Pán jeskyně Anawer

Šestý den od probuzení v hlubokém, lidmi nikdy nenavštíveném, vesmíru byl opět čas se uložit ke spánku, který bude trvat více jak rok. Všechny kontrolky svítily. Displeje ukazovaly stav všech systémů OK. Postupně se všichni čtyři členi posádky uzavřeli do svých komor a znovu se s nimi rozloučil Hermův hlas. "Dobrou noc." Jejich vědomí pak přemohla temnota, těla znehybněla a loď utichla.

Hermes vypnul všechny nepotřebné systémy, jako například světla, podporu života, veškeré kontrolky a monitory. Nebyl jediný důvod, aby se v tuto chvíli, kdy posádka je ve stázi, tyto věci napájeli a ubírali jádru i motoru energii. Pak už nezůstalo nic jiného, než veškerou energii nasměrovat do motorů a zrychlit.

Isabella Lawson - 13. září 2017 00:08
Isabella Lawson

Věděla sem o tom dlouho. Byla sem u toho když se Hermes stavil, když se instalovali různé systémy a zařízení. I tak sem tomu ale stále někde uvnitř nemohla uvěřit. Patřím mezi posádku která opustí Zemi. Ba dokonce naší Sluneční soustavu! Už nebude možnost se vrátit...

Dala sem do toho mnoho úsilí, na to abych teď měla obavy je pozdě. Snažím se tedy být celou dobu klidná a nemyslet na to co nechávám za sebou, ale na to co nás čeká. Chystáme se tam kde ještě žádný člověk nebyl. Kdo ví co uvidíme až dorazíme na místo?

S podobnými myšlenkami vstupuji do stázové komory. "Dobrou noc Herme.." Řeknu ještě tiše než "usnu". Když se pak opět probírám a otvírám oči, tak je to velmi zvláštní pocit. Řekla bych že to v jednu chvíli bylo jak po nějakém divokém mejdanu, ale to je asi slabé slovo. Ahh, kruci... Na tomhle budeme muset ještě zapracovat.

Dobře, příjemné to nebylo. Ale řekla bych že je to malá cena za to že jsme se dostaly tak daleko. Že to zatím vychází. Tak teda do toho. Naštěstí to brzy přechází a tak mohu dělat co je třeba. Zdravotní prohlídka mně od mých povinností trochu zdržela, ale dopadlo to dobře a tak sem se mohla vrhnout do práce.

Během těch šesti dnů co jsme byly vzhůru sem rozhodně měla co dělat. Překontrolovat takřka po roce všechny systémy, zjistit jaký je stav lodi (přeci jen je první svého druhu), zkrátka se ujistit že je vše tak jak má, to chvíli zabralo. Potěšilo mně však že je vše v pořádku a některé věci dopadli ještě lépe než se předpokládalo.

Našla se i chvíle abych si pak převzala "poštu". Mamka a taťka říkají jak jsou na mně pyšní, že mám být opatrná, že mně mají rádi a podobně. Vlastně skoro to samé co mi říkali i při odjezdu, i tak mně to ale potěšilo.
Uběhlo to rychleji než bych čekala. Nakonec tu opět byla chvíle kdy všichni začali chodit do svých komor, zase spát. Já jakožto technička (inženýrka, chcete-li) sem šla do své komory jako jedna z posledních, musela sem se totiž ujistit že všechny ostatní fungují jak mají a že celkový stav lodi je v pořádku. Hermes je připraven na další cestu.

1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog