Apokalypsa (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Apokalypsa

Pán Jeskyně:

Ygnacc

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Vítejte ve světě kde před několika lety nastala apokalypsa. Vy jste šťastlivci co přežili či se už narodili do tohoto světa. Je tomu již 30 let od poslední atomové války. Vy jste buď přežili v protiatomových bunkrech či čirou náhodou někde na zemi. Náš příběh bude na motiv hry Fall Out ale bude se odehrávat na území České republiky.

Klíčová slova:

FallOut, Apokalipsa, přežití OPR

Jaké hráče:

Hledám Jakékoli hráče hlavně ať mají chuť hrát a jsou aktivní.
Zbytek k jeskyni a tvorbě postavy na fóru. Nebo pište do poštolky.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/3) Arya.Stark

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 16. září 2018 19:18
Pán jeskyně Ygnacc

Apokalipsa:
Je tomu přibližně 45 let od atomové války. Válka byla velmi rychlá a v podstatě zničující pro téměř celí svět. Přežili pouze lidé kteří byli buď skryti v protiatomových krytech a nebo byli v oblasti kde nepadla nějaká bomba a tedy ta oblast nebyla zasažena výbuchem a zničující radiací. Ovšem vysoká radiace jak při výbuších tak hlavně potom měla velmi fatální účinky na vše co zůstalo na živu a to takovým způsobem že většina zvířat a rostlin zmutovala. Stejně jako zvířata zmutovali i někteří lidé z těch se buď stali Ghůlové a nebo Supermutanti. Také ale jsou i normální lidé jako za starých dob. Válka vypukla v roce 2055 takže technika byla značně pokročilejší než v dnešní době také infrastruktura měst již byla pokročilejší. Proč a nebo jak vypukla válka nevíte ale zato víte že žít v tomto světě je velmi nebezpečné.

45. Rok Apokalypsy
Zde začíná váš příběh jste někde na území ČR jak jste se sem dostali a jak jste přežili či jste nějací mutanti je jen na vás. V ČR běží jedno rádio které jde naladit téměř na celém území bývalé české republiky a taky se zde nacházejí dvě celkem slušně vedená města která uvítají každého kdo vstupuje do města s dobrým úmyslem. Také je zde celkem slušně organizovaný podnik banditů.Můžeme taky narazit na různé kolonie mutantů či ghůlů ale také na všelijaké farmy kde žijí lidé a pěstují jídlo a chovají dobytek. Nejvíce takových farem je v okolích měst a hlavního sídla banditů kteří poskytují těmto farmám ochranu.

Toto je asi vše co tak nějak můžete vědět do začátku o tomto světě.

Přihláška:
Prosím nejdříve psát do poštolky...

Možnosti ras:
ČLOVĚK
GHŮL
SUPERMUTANT

Podle ras se také bude řídit to kde a jak začnete. Pokud budete člověkem máte možnost si vybrat zda jste nějaký potomek lidí kteří přežili válku. Nebo že jste někdo kdo byl v protiatomovém bunkru.
(Bunkry budou něco na způsob Valutecu z Fallout)

Popis je asi jasný a ohledně zbytku včetně životopisu se domluvíme přes poštolku.

Těším se na vás a na společnou hru. s pozdravem Ygnacc.

1


↑ navigace

Záložková navigace