Blood Naruto – The war of the (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Blood Naruto – The war of the

Pán Jeskyně:

Deilen

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Mnoho let po poslední válce Shinobi, nejen s Madarou, ale i velkou Kaguyou se dařilo světu ninjů velice dobře. I když rozvoj technologií nešel vůbec dobře, pořád se dařilo na poli obchodů a diplomatického jednání. Přes veškeré snahy se aliance Shinoby postupem času rozpadla, až zůstali jednotlivé vesnice odkázané sami na sebe. Začala éra intrikování a politické války, že si nikdo nevšiml pomyslného zla, které se postupně tlačilo na povrch.
S prvním útokem přišla první rána. Země větru byla vypleněna a dobyta neznámou armádou, jejíž přeživší vykládali o démonických nohsledech vyvolané za pomocí techniky přivolání boha smrti ve stopách Kaguyi. Kagové všech velkých vesnic se spojili, aby ji znovu zastavili v doprovodu téměř posledního žijícího z velkého klanu Uchiha.
Dokonce i síla těchto vůdců nestačila a jejich odzbrojené, nepřipravené armády na tenhle obrovský konflikt nestačily a padly v nelítostném konfliktu, kterému se později začala přezdívat Válka prastarých nebo Válka posledních přeživších. Vůd...

Klíčová slova:

Naruto, válka prastarých, hokage, kazekage, kaguya, armáda démonů, Shinihgami

Jaké hráče:

Mám své hráče. Malý pokus pro kamaráda.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/2)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

V jeskyni nejsou žádné veřejně přístupné příspěvky.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)