Blood of Outlaws (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Blood of Outlaws (18+)

Pán Jeskyně:

Ragalt

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Vítejte na Divokém Západě!
Ano, vše, jak znáte ze starých dobrých filmů. Můžete být v tomhle světě vlastně kýmkoliv. Profesionální hráč pokeru (nebo jen jakýsi „cheater“), obávaný pistolník a desperát, krásná společnice během horkých nocích nebo rančer, co je rád za to, že má svou farmu.
Můžete být kýmkoliv, ale věřte, že cesty osob se vždy zkříží. Buď už tím horším způsobem nebo dobrým.
Jednoho dne v Armadillu projížděl gang obávaného pistolníka Dutche van Linde, který se táhl za strakatým koněm mladého muže. Jak ho gang dostihl, srazil jej ze zvířete a přiložil mu na krk nůž. Muž byl dost vyděšený,byl nedávno po střetu,jde to vidět kvůli čerstvě zašitým ránám na obličeji. Ano,mojí milí. Takto verbuje gang. A vás….to postupně taky čekalo…Dříve nebo později…Se stejně dáte na cestu renegáta.

Klíčová slova:

Divoký Západ, Wild West, psanci, gangy

Jaké hráče:

Hledám maximálně tři schopné a aktivní hráče. Děj je inspirovaný RDR (prvním a částečně druhým dílem). Postavy z RDR akceptuji kromě Johna, Dutche a Billa (Ty má v režii PJ. Jinak podle libosti). Podmínkou je věk 18+ (bude poměrně dost násilí a hlavně i sexuální narážky/scény a taky vulgarismů). Je jen opravdu na vás, co budete (samozřejmě něco na tu dobu!). Jinak do kolonky „Zdraví“ dejte 100 (u Dead Eye Meter,zdraví koně a výdrže taky 100) a do „Zranění“ (a taky u peněz) napište jen pomlčku (bude se to upravovat během hry). Koníky případně dodám do poštolky nebo se dají vyhledat podle názvů :) (ze startu si vyberete libovolného koně) Aktivita jeskyně tak dvakrát do týdne. V případě dotazů pište na poštolku, ráda případné otázky zodpovím :).

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/3) Lilliane

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 13. května 2018 12:48
Pán jeskyně Ragalt

//Howdy, partner!
Tímto vítám první hráčku :)

1


↑ navigace

Záložková navigace