Breeding Season (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Breeding Season (18+)

Pán Jeskyně:

Erinye

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Že nejde spojit simulátor farmaření a erotické hry? Opak je pravdou, a nyní se můžete i vy přesvědčit o tom, jaká úskalí i zábava čeká na farmáře jež chce pěstovat, vlastně spíše chovat, no zkrátka plodit elfky, harpyje, kentaurky, minotaurky či jiné démonické bestie v tomto rolle play farmářském perverzním simulátoru na pozadí příběhu originálně perverzního světa z mé zvrácené produkce. Tak vezmi do ruky bič, obojek a přitáhni si první kusy ze stájí, čeká tě a hlavně tedy je práce! (Hra inspirovaná počítačovou hrou: BreedingSeason pro PC)(Fantasy bohatý a osobitý perverzní svět vytvořený PJkou, hra s motivačním příběhem přímo vždy dané postavě)
_____________________________________
Aktuálně dvě volná místa (Trolla Ploditele/Prznitele pro jednu z farem už mám)
_____________________________________
Pokud vás námět zaujal, napiště mi Apoštolku, jinak na nástěnce a nějaké prologu, reáliích se pracuje. Ale můžete se kontaktovat předem.

Klíčová slova:

18+

Jaké hráče:

Plnoleté
Perverzní

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
MAPA: https://ramah-palmer.deviantart.com/art/Sapience-Commission-284444842
Hráči: (5/5) Arden, Aschrak, Devakar, Katara67, Padre557

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Zyllia - 26. února 2018 23:10
Zyllia

// nejsi jediný kdo čeká. Tak si zatím najdi jiný koníček :-)

Pán Jeskyně - 26. února 2018 09:38
Pán jeskyně Erinye

//Něčo vymyslím, pardon, ale mám teď služebku každý týden 2-3 dny (a s tím jak jsem předtím marodila, hrůza) a ještě to vypadá, že min. do konce března to bude to samé = daně = můj nejhorší časový deficit v roce únor/březen = daně :(

Zulabar - 26. února 2018 08:38
Zulabar

// a ja stále čakám :(

Projekt X-21 - 24. února 2018 20:55
Projekt X-21

Projekt X-21

Vytváření moji pasti paničku zřejmě opravdu zaujalo. A to mě potěšilo kdykoliv je panička zaujata a pak spokojenáje velmi štědrá. Možná by mi dala i sebe nebo tu šikovnou fenku s užasnou mordou. Po chilce když jsem usoudil že je to hotové přistoupil jsem k další fázi plánu.

Bohužel se zdálo že fena je inteligetní. možná až zbytečně moc inteligetní protože tam jen stala a poslouchala vydal jsem vztekle zasyšení a chvili uvažoval co stím nakonec jsem se rozhodnul a rozběhnul jsem se z ani abych ji nahnal do pasti a snad ji pak i dohnal a mohl za to co udělala tedy e mi na to neskočila patřičně ztrestat.

Pán Jeskyně - 24. února 2018 20:42
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21

Poté co se přesuneš k jedné ze sekcí bludiště, a začneš dělat že čenicháš, ale přitom vytváříš kaluž slin na podlaze, která by měla bránit fence v útěku, Pánička si začne něco horlivě zapisovat a sledovat tě oním zvláštním zařízením přes které na tebe kouká. Máš pocit, že je velice mile udivena, a potěšena, jen v jejím pohledu čteš otázku, zda jsi onu past vytvořil svévolně, náhodně, nebo skutečně plánovitě pro přesně onu fázi, kterou nejspíše očekává? Jakoby odhadovala tvé možnosti ...

Poté co je louže, sliny, chuchavlce tekutin rozteklých po polaze a dokonce i stěnách dost na to, aby dívku dokázali omámit, se vydáš druhou stranou. Vidíš, že Pánička poněkud překvapeně sleduje, že jsi se zastavil a pokoušíš se splynout s okolím, průhledem desek ze skloplastu. Asi čekala jiný postup. přesto si vše natáčí, a asi i komentuje.

Mezitím čenicháš, bušíš a děláš hluk, jakoby jsi se za fenou řítil jednou stranou tunelu. Chvilku se ti zdá, že fena znejistěla, několikrát se v tunelu ohlédla sem a tam, několikrát změnila směr, napravo nalevo, ale nakonec místo aby se rozeběhla jedním směrem, začala naslouchat tunelem, stát na místěa zdá se, že tě upřeně sleduje, v místech, kde u ústí za zatáčkou křižovatky čekáš schován, aby jsi na ní skočil, až tě bude míjet na křižovatku. Podle toho, že naklání hlavu jednou stranou, zdá se, že poslouchá, zda se zvuky nemění, ale přitom upřeně sleduje i místo, kde jsi. nejsi si jist, ale možná tě vidí? Nebo přinejmenším dokáže odvodit odkud vydáváš zvuky, a že se nepřibližiješ, takže se i ona nehýbě. Sakra! (měl jsi hody 13 a 42, ona 100 na kostce, takže sem to neřešila)

Pán Jeskyně - 24. února 2018 20:20
Pán jeskyně Erinye

/jo je to skleněné a průhledné ... průměr asi 8metrů jeden kruh, trubky průměr asi metr, prostě by ste se při střetu museli podlést :D Ona vidí tebe, ty jí ...

Ale jde to tvýma schopnostma dokončit :)

Pán Jeskyně - 24. února 2018 20:11
Pán jeskyně Erinye

Zjednodušeně neco takovédleho, když poběžíš jedním směrem, uteče ti druhým a na křižovatce zaleze do dalšího segmentu, nebo se budete točit v kruhu ...

https://www.aragorn.cz/map.php?id=6105&do=load

Pán Jeskyně - 24. února 2018 20:07
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21

Poté co podruhé vypustíš semeno do feniny nádherně mekké a teplé mordy cítíš na svém údě její jazyk, jak obtáčí žalud, rty se přitiskávají pevněji a pevněji, a chvějící se úd sebou škube do její mordy, jak vysává poslední kapky semene, do poslední krůpěje a lačně je polyká! Něco takového jsi ještě nezažil, protože když nastříkáš feně do lůna, cítíš sice krásnou slatnou úlevu a nakonec z tebe vytečou i poslední kapky, ale tahle fena je přímo vysává, táhne je z tebe, laská tvůj úd, hladí ho rty, jazykem, a ono měkké teplo je skoro k zbláznění!

Až po chvilce, kdy v mortě feny už jsou jen sliny, protože do poslední spermie vše spolykala, ucítích na údu chlad, jak jej vysune ze své mordy, a ty na údu cítíš její dech, jak oddechuje! Funí! Myslíš, že má chuť tě podojit, vysát ještě jednou, ale ucítíš jen její pracky, jak ti přejíždějí po údu, varlatech, a její jazyk začne olizovat tvůj úd, zatímco tu a tam vezme mezi try tvé varle a políbí ho, nebo ho chvilku cumlá v ústech.

Její klín zatím teče, pokryt slinami a sekretem, je jako nějaká prsklá nádoba, stále z ní vytéká průhledný sladký sekretoví sliz a utváří pod ní vonavou loužičku. Ovšem posléze její pohyby začnou tuhnout, zpomalovat se, být malátné, a ty si najednou uvědomíš, že pohyby ustaly, pouze její dech stále funí na tvůj mokrý slinami olepený pyj. Usnula! Nejspíše však ne jen sexuálním vyčerpáním, ale i, no nejspíše zákrokem zpoza venku, který na tebe neměl vliv? Ale proč?

Panička něco tuká do divné desky ve svých rukách, a ty vidíš, jak komplex labyrintu pozvolna zhasíná, povětšinou, a jiné úseky se rozsvědcují. I úsek ve kterém jsi s fenou se postupně zhasíná, buňku po buňce, jakoby tě chtěl vyhnat ven! I když, ojet tu fenu ve spánku by mohlo být tak, zábavné!

Nakonec, ať už děláš to či onno, světla zhasnou všude tak, že máš jedinou možnost jít dopředu, a jakmile vyjdeš do sousední buňky, ze kterých je labyrint složen, buňka se spící fenou ztmavne, uzavře se, a poté je vytažena drapákem nahoru, a někam odtažena.

Před tebou je byní svítící labyrint, ve kterém je poslední fena. Panička stojí nahoře, na střeše labyrintu, uprostřed jakéhosi obrazce, který vznikl z rozsvícených segmentů labyrintu. Ostatní části jsou nepřístupné, potemnělé.

Labyrint zeshora vypadá jako dvě osmičky spojené do sebe, nebo prostě jako čtyřlístek, uprostřed je křižovatka ze čtyř směrů, jenž se dělí vždy na dvě chodby! V jedné z nich je fena, a ty jsi na jedné straně jakohosi kruhu, ona na druhé, a těhle kruhů tu je vlastně několik, čtyři! Jakmile se vydáš jedním směrem, stačí feně běžet druhým, a uteče ti do dalšího segmentu, kde se vše bude opakovat! Musíš ji nějak dostat! Nějak využít nějakou svojí přednost, nebo její slabinu a dostat jí!

(V mapách bude obrázek, a jakoby kdykoliv se pohneš, pohne se fena zrcadlově, aby vždy unikala druhou chodbou, než jakou jdeš ty, takže musíš nějak vymyslet, jak jí ulovit)

Panička se zdá velice zvedavá, protože si stoupla přímo doprostřed, nad křižovatku růžice, a sleduje tvé, i feniny reakce. Do podobného přístroje už nepromluvila, takže komu byla zpráva určena nevíš, ale zatím se nikdo nedostavil.

Projekt X-21 - 22. února 2018 20:24
Projekt X-21

Projekt X-21

Sledovat fenu jak se podemnou kroutí a poukouší se uniknout mě překvapilo. Rozhodně se rozhodla bojovat tedy svým vlastním způsobem který ji možná i mohl vyjít protože mě doknale zaskočila bohužel se dostala do místa kde měla problémy pohybovat se. Vycenil jsem tesáky a ušklíbnul jsem se na ni.
Pak mi stačil jediný pohyb tlapou abych ji zabránil kamkoliv se pohnout aby mi nemohla utect vlastně jsem to asni neudělala schválně.

*Ta vůně je nadherná. Lakavá. Dokonala. Tak nevoni snad ani panička. Nebo možná jen když nemá na sobě tu podivnou druhou kůži.*
Popřemýšlel jsem kdy se můj jazyk zanořil do jejího klínu nemohl jsem se nabažit její dokonalé chůtí. Poohyboval jsem opatrně a postupně dokud jsem se nemohl ovládat pak jsem to ucítil kromě té užasné chuti jsem ucítil ještě něco.

Nejistě jsem cítil její mordu kolem svého udu a její mokry jazyk který se pokoušel zbavit mého udu zatím co ho meoje tlačilo zpátky působilo to děsivě přijemně byl to tak nový zážitek že jsem netušil co si sním počít doknce jsem přestal olízovat její klín a vychutnával jsi její mordu nikdy by mě nenapadlo že by mohla být morda tak užasné místečko.

Olízoval jsem její slinící klidn a spokojeně jsem kňučel. *Uchh. nádherně ta její mordička je užasná. Mohlo by z toho být štěně takové pěkné a zkušené š´tatko by určitě bylo užasné kdyby mohla ukazovat její mordičku. Jak by byla asi schopná panička?*
Přemýšlel jsem trhaně jako by můj mozek nebyl schopen soustředit na něco jinéo než na její mordu.

Sledoval jsem jak se přestala přestala škubat pokračoval jsem chvili ve spokojeném kňučení a pkoušel jsem se nabrat síly a odhodání vybrat se za další fenkou. Když se rozhodla pokračovat zanořil jsem do jeho klína mordu a ještě chvili si vychutnávat její klín. *Na nejsem kravá aby si mě dojila.* Pomyslím si a v ten samí moment se udělám znovu do její mordy nakonec jsem pomalu z ní slezl a chvili se svalil na bok abych si odechnul a sledoval paničku jak je spokojeně. *Na koho pak asi mluvíš?* Napadlo mě a otočil jsem a olíznul jsem feně prsa a obličej než jsem se vydal po stopách poslední samičky abych ji ulovil pro moji paničku. Dkud je v pasti se za ni rozběhl.

Pán Jeskyně - 14. února 2018 22:42
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21

Fena ležící pod tebou se soukla jakýsi kroutivými pohyby dál, dokud poněkud trapně, a k tvému nezměrnému štěstí, se nezaklesla rameny mezi tvými nohami! Pokud se nepohneš, dál se fena nedostane, protože sice je dosti obratná pro překocní a plazení se pod tebou, ale tudy prostě své tělo neprosouká!

Ucítíš jak se zastavila, a snad dokonce chtěla se plazit druhou stranou, ale stačilo pouhé jediné přešlápnutí, a povedlo se ti jí předními prackami uvěznit pod sebou, aniž bys jí musel zalehávat! Nemohla dopředu, nemohla dozadu! Tedy kromě vyloženě malého prostoru, jenž stačil na jakési kopulační kroutící se pohyby pod tebou.

Vůně jejího klína byla, jedním slovem úžasná, dráždivá, silná, ostrá a báječná! Něco takového jsi nikdy takle zblízka necítil, jen párkrát, když se ti podařilo páničce zabořit mordu do klínu, ale přes látku a odtažení její ruky, nikdy ta vůně nebyla tak intenzivní jako nyní! Zaboříš svůj jazyk do jejího lůna, svíjí se po jejích pyscích, proniká dovnitř, a ty cítíš tu nejbáječnější chuť jakou jsi kdy poznal! Jazyk se dere hlouběji, ale i velice příjemné je jeho kmitání na povrchu a okrajích vstupu, přímo tě to elektrizuje, jazyk, mordu! Slinění je neskutečné, mnohem intenzivnější než kdy dříve! A jakoby slintal i její klín! Náramná chuť!

Ovšem mnohem zajímavější, zvláštnější, je pocit který cítíš na svém údu! Něco takového, je zcela jiného než v lůně, když na feu skočíš. Je to nekkutečně mokré, slizké, teplé a příjemné, a hlavně, háýbese to, ne tak, jako když přirážíš, ale hýbe se to skoro celé, její morda, i něco v ní, asi jazyk, to vše se hýbe v mokru a tekutinách. Jakoby se tě snažila jazykem vytlačit z úst, ale s každým tvým pohybem cokoliv jen trochu vytlačí, ty zasuneš zpět jen svou vahou na její mordu, zatímco to mokré všude kolem stále teče a čvachtá!

Cítíš jak se její tělo pod tebou chvěje, kroutí, víc a víc, zatímco její koín je ulepený slinami (opět 54%, takže bez efektu slin), a nic tak příjemného nepamatuješ. Neznáš!

Jenže jak je tvůj úd v její mordě a ty poznáváš nepoznanou slast, je stále obtížnější udržet si koncentraci s jejím lízáním, cítíš jak to na tebe jde! Semeníš! Zavyješ, zachvěješ se! A semeníš do její mordy! Zatímco cítíš, jak její tělo sebou začne pod tebou šíleně házet, škubat, a nakonec z klína vyteče množství jejích voňavých slin. Tvé horké mokré semeno teče do její mordy, a přemýšlíš, zda se dokáže ústy dostat až do jejího lůna a udělat jí štěně? (11% a 4%, tím že ho konzumuje = naprost totální závyslost na tvíém spermatu, silné rozbití mysli a příčetnosti)

Příjemný pocit jak do jejího mokrého klína, mordy semeníš ani neodeznívá, stále trvá, jak olizuje, cucá, cumlá tvůj úd! Její klín náramně voní, jen sebou přestane škubat, cukat, dokonce i celé její tělo sebou pozvolna přestane škubat, chvilku myslíš únavaou, ale, pak, pak to ucítíš!

Na údu ti přejíždí její jazyk, po údu tečou její sliny a tvé semeno, jenž jí teče po mordě, ležící pod tebou uchopí upatlaný úd do svých předních pracek, a začne jej honit! Dojit tě! Tahá za tvůj úd nahoru a dolů, jeho špici má ve své mordě, cumlá jej a vytváří podtlak! Ona chce ještě!

Její ruce, přdní pracky, jak leží na zádech, vyrazí vzhrůru, a stejně tak její zadní packy, u tvých nohou. Stáhne kolena k sobě, na délku, a rozáhne nohy doširoka od sebe! Leží na zádech a nohy má nahoře! Jasný popud co to u feny a psí smčky znamená! Cumlá tvůj úd a spokojeně, hravě mlaská, moc se ani nekroutí a leží, už bez známky odporu.

Přitom vidíš nahoře nad labyrintem Páničku, jak vše nahrává na nějaké zařízení, tedy jakýmsi zařízením vás sleduje, a má v sobě uchvácený, skoro nevěřící, pobavený pohled. Načež vytáhne něco od pasu a ty skoro slyšíš, slyšíš, jak říká. "Pojď sem, tohle musíš vidět." Ovšem co to znamená a komu to patřilo, asi té divné krabičce v její ruce? A fena tě dále dojí, cumlá, ležící na zádech, toužící po další dávce!

Pán Jeskyně - 14. února 2018 21:48
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21

Na rozdělovací křižovatce, pokud se jí tak po uzavření chodby dá říkat, si vybereš jeden ze směrů, a to podle vůně růžovovlásky, která se zasekla v tunelu ve slepé uličce a teď musí absolvovat krkolemnou couvací, protáčecí, otáčecí cestu nazpátek. Dokonalá past, která ti dává hned dvě šance! Jednak pokud se dostaneš k ústí tunelu dříve než ona vyleze, budeš ji mít v slepé uličce, a také, tím že couvá a věnuje se svému vyproštění, nejspíše bude méně dávat pozor na tebe, nežli ta co se pokouší uniknout v bludišti.

Vyrazíš za růžovláskou, neomylně veden jejím pachem feromonů (87% hod), dvakrát mineš jakési rozcestí, kde stačí letmé zavětření aby jsi poznal, že ani jeden z tunelů nenese její pach, a pak jsi v tunelu ze kterého její vůně doslova srší! Je jasné, že tam je uzavřená chodba a její vůně se tam tak kumuluje! Dostal jsi jí! Je v pasti! Nad sebou zaregistruješ jakýsi hluk, a když zvedneš mordu, tlamu, vidíš paničku jak se usmívá a něco hovoří do zvláštního přístroje jenž drží v ruce (diktafon) a přitom si vyloženě spokojeně poklepává, tedy podupává nohou o plexisklo labyrintu. Očividně jí tvůj postup stál za nějaký zajímavý postřeh, nebo poznámku, protože její potěšení z ní jen čiší! Třeba by pak mohla za odměnu, když je spokojená, ti dovolit mít šťěnata i se sebou?

Dostaneš se to dálky chodby, zřetelně před sebou slyšíš růžovovlásku, cítíš její pachy, lehce se měnící, nejspíše stresem, nebo očekáváním? Určitě viděla, jak jsi obšťastnil první fenku a teď ví, že obšťatníš jí, už jistě kroutí spokojeně zadečkem!

Fenu před sebou potkáš čelně v tunelu, https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS15-Avril/37, což jsi nečekal! Nějak se jí podařilo obrátit, takže necouvá, ale naopak poněkud nečekaně vyrazí proti tobě! Určitě se chce pářit! Tvé sliny vyletí proti ní a zasáhnou jí do tváře a na její prsa, https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS15-Avril/38 (Naneštěstí 44% kromě afrodiziak bez efektu), ovšem co udělá fena pak je pro tebe naprostím překvapením, a podle zvuku nahoře na střeše labyrintu, to překvapilo i tvojí Páničku! Fena se totiž pod Tebou položí! Ve snaze se pod tebou protáhnout! https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS15-Avril/40 Takže jak jsi přeci jen docela velký samec, i přes skromný prostor, se feně daří se pod tebou protahovat, což jí asi přišlo jako jediná šance jak uniknout z pasti! Zvláště díky tomu, že pak bude ve směru úniku, zatímco ty zády v slepé chodbě!

Co teď? Tohle jsi rozhodně nečekal, stejně jako to, že jak se její hlava konečně protahuje pod tvým trupem, tvůj mohutný úd se tře o její hladkou mordu, pleská do ní a v jeden okamžik máš pocit, že dokonce zajel do něčeho vlhkého, teplého, jak se nejspíše fena nadechla, otevřela mordu díky nákladu tvých slin, jenž jí dávil, a tak musela dýchat ústy se zanešeným čenichem. https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS15-Avril/40Přitom u své mordy cítíš její vůni, nejintenzněji jak jsi ji dnes pocítil, a tvé sliny dopadají na její hladký bezsrtný klín. Stačí jen vysunout jazyk! Nebo přirazit, nebo, se na ní položit?

Nad tebou, nad vámi vidíš paničku, jak klečí nad scénou, v jedné ruce má jakési rařízení kterým vás sleduje a druhým se opírá o desku stropu, oproti tomu jak sledovala dění předtím, se zdá naprosto fascinovaná, překvapená a vzrušená! Tohle její subjekty ještě nikdy neprovedly!

Pán Jeskyně - 14. února 2018 21:14
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21

Tvé sliny tečou, či spíše tříkají všude možně, i nemožně. Podlaha i stěny jsou jimi ozdobené, a dost jich utkvívá i na tvé srsti. Jejich pach se mísí s okolím, a čím více se přibližuješ k feně, tím více slintáš. Nakonec se vyřine plivanec, chucvalec slin na její klín, a omatlá jí jej, ještě než se s ní spojíš.(Plivanec rozkoše, 44% - neaktivní) Kromě zesíleného sténání, díky jeho afrodiziakální složce, a chvění feny pod sebou, však žádné jiné učinky nepociťuješ, ani ona.

Její neohrabaný pokus o překulení, tě pobavil, a hlavně vzrušil, je to sice očividně nemehlo, s tvojí agilitou se nemůže rovnat, ale od toho jsou tvé geny, aby vaše společné stěně vybavily tím co nemá! Holt nesmí být šťěňata tak nemotorná po mamince fence!

Bez větších obtíží přitiskneš, držíš fenu pod sebou a kopuluješ. Už, už to bude! Cítíš, jak stačí pár pírazů, a vypustíš svůj bělostný množící život! Když si uvědomíš, že nad vámi stojí nad labyrintem panička, je to tu. Možná to byla představa, že by to pod tebou byla ona? Jak jsi viděl její krásné tělo nad sebou, společně s rozkoší jenž třením přenášel klín feny na tvůj úd, začínáš divoce, silně, za kňučení a čtěkotu, semenit! (Odzbrojující náklad, 51% - závyslost na tvém spermatu) Panička sleduje tvé počínání a třebaže se zdá, že jí nemůžeš slyšet, její rty se pohnout, jak vyslovila něco, co ti říká, když je spokojená. *Pašák! Výborně.* *A teď si poraď s druhou* Jakoby říkal její úsměv, se kterým něco zanáší do zařízení, které drží v ruce.

Fena pod tebou při vypuštění semene zakňučí, táhle zavyje, a začne divoce oddechovat, místo rychlého funění, nyní oddechuje dlouze, táhle, pomaleji a přestala se skoro bránit, těžko říci, zda vyerpáním, nebo něčím jiným. Rezignovaně pod tebou leží a funí, jak jste spolu ještě spojeni. Cítíš jak tvé semeno a její tekutiny vytékají na podlahu labyrintu, a začínají být chladnější. Fena se chvěje, a když se z ní zvedneš, a vysuneš, zakňučí a začne se pomalu plazit dopředu, od tebe, což zanechává na podlaze bělostnou živou stopu.

Několik okamžiků vidíš, jak se bílo zlatavá čára světla v labyrintu od vás prodlužuje, jak fena leze dál a dál, takže světlo opět ukazuje její pozici. Jenže to panička něco provede, určitě za to může ona! A světlo zhasne, a fena je najednou uvěrněna, neboť skleněná deska přední i zaní se vychýlí, do podoby boxu. Jakéhosi segmentu, ze kterých je celý labyrint vytvořen. Fena sebou začne zmítat a tlouct na sklo, ale to už se objeví něco, jakýsi drapák, a zvedne segment do vzduchu a někam s ním odjede.

Ovšem zajímavější je, že panička provedla ještě neco! Několik skleněných trubek, segmentů úplně zhaslo, pohaslo, zčernalo. Snad se i uzavřely? Proč se to děje? Jsi ve slepé chodbě, ale nakonec se ti z ní povede vycouvat, a uvědomíš si, že se za tebou, tedy před tebou, zavřela a ztmavla. Labyrint se výrazně zmenčil! Což se projeví větší koncentrací pachů těch dvou fen, které v něm zústaly, a zvuky jejich ťapkání, pobíhání labyrintem.

Ty jsi nyní na T křižovatce, nyní ve spodním dílu zavřené, a jako nějaký zlý vtip, jedna světelná řada vede fialově jedním směrem, a růžová směrem druhým. Pach fen je intenzivní, takže nějaká přímá vzdálenost, blízkost, se nedá určit. Jen si všimneš, že opticky je ktobě blíže černovláska, ale kdoví jak jsou chodby lomeny? Zatímco růžovovláska asi narazila na nějakou překážku, protože se napřed pokoušela po čtyřech vysoukat někam do výšky, asi schodu, nebo narazila na konec chodby, a teď se pokouší couvat. *Tak si vyber, a hop na ní!* Jakoby tě pobouzela paní, i když jsi si jistý, že jsi její hlas, ani povely neslyšel, nebo ano? Jen slyšíš její kroky nad labyrintem, jak stojí opět nad tebou s nějakými přístroji, skrze které na tebe kouká (něco jako kamera) ...

Projekt X-21 - 14. února 2018 20:46
Projekt X-21

Projekt X-21, skleněné bludiště

Pach mích slin se misil s chutí a touhou vrhnout se po moji kořisti. Jen okrajově jsem si uvědomoval vůni vlastních slyn která mi přišla tak něják podivná. Ovšem blízkost moji feny byla mnohem přijemnější než bych čekal a proto jsem se usmíval a olíiznul jsem si mordu.

*Ano.* pomyslím si když se mi podaři fenu zaskočit. *Tvé smysli nejsou tak bystré jako moje že?* pomyslím si a radostně štěknu přestože zvuk který mi vyjde z mordy je napůl utlumený množstvím slín které prskám na všechno okolo sebe.

Na okamžik se zarazím protože sledovat tu fenu jak se snaží mi uniknout působí tak něják legračně jako by ani nevděala co by měla vlastně dělat. Ale nemohl sem se zdržovat a tak jsem přidal. když jsem viděl jak hrabe nohama vyložil jsem si to tak že na mě čeká. I když vypadala tak něják nepatřičně a směšně.

Když jsem na ni konečně naskočil a zajel doní spokojeně jsem zabil a začal jsem sní kopulovat a přirážel jsem hladově tak dlouze jak to jen šlo bylo sto neuvěřitelně přijemné po té dlouhé honičce. Okrajově jsem si všimnul paničky s usměvem a nakonec jsem do ni vypustil svůj život a povalil jsem ji zem a pokračoval jsem ještě chvili. Nakonec jsem ji olízl tvář a podíval se na paničku a otočil k té druhé feně pokud zatím neutekla.

Pán Jeskyně - 14. února 2018 20:30
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21, skleněné bludiště

Přeskočení světla tě vydráždilo, ne však tolik, jako uvědomnění si, že světlochlupá fena je nablízku. Z mordy se ti více než instinktivně a reakčně na její blízkost vyřine proud slin, co stečou na podlahu. Cítíš jejich pach, jenž se okamžitě smísí s okolím a vane labyrintem.

Fena, naprosto překvapená, jak najednou světlo které měla za sebou přeskočila dopředu před ní, na okamžik zkoprněla, a poté se začala převalovat v chodbě, ve snaze se obrátit. Nejspíše si uvědomila, že vycouvat spleť chodby, která se několikrát lomí o 180 stupňů, by pro ní bylo nemožné! A dostihl bys jí dříve, než by vycouvala jednu, nebo druhou zatáčku, z několika.

Ovšem pokud o otočení, napřed po boku, nepřináší feně vůbec žádný úspěch, chodba je dostatečně vysoká, ale úzká! Takže se rozhodne pro mnohem krkolemnější, doslova, pokud o změnění polohy, pozice, a to jakýsi kotrmelec!

Jenže, jenže se napřed zaklesne předníma nohama, pak hlavou a nakonec dopadne na podlahu chodby, sice otočená, ale tak, že zadní nohy má vystrčené vzhůru, zatímco přední jí podklouzly, a ona se nemůže pohnout, sice hrabe zadníma nohama ve snaze se zvednout, ale jak jí podklouzly přední, nepohybuje se vůbec z místa! Sice se už, už, zvadá, ale to se již vzdálenost mezi vámi zkracuje. Vidíš, jak světlo, bílo zlatavé, jímž svítí chodba, mizí na stále kratší a kratší, jak se vzdálenost mezi tebou a fenou snižuje, takže svítí jen krátký úsek mezi tebou a jí! Je to jasné, světlo ukazuje nejkratší vzdálenost mezi tebou a fenou! Proto se feny snažily vždy mít jí za zády, a proto, při tvém a jejich pohybu, světla překakovala, jak se tu a tam mezi vámi někde vytvořila kratší vzdálenost!

Fena, uvědomší si, že jsi jen několik kroků za ní, začne hekticky házet nohama, předníma i zadníma, ale to vede jen k tomu, že předníma hrabe podlahu, vzduch, a zadníma, zadníma smyslně vrtí zadkem!

Stačí vychrstnout trochu slin, na její zadek, klín, jako by jsi ho chtěl očichat, olízat, a poznat, že její vůně a chuť je dokonalá! Stačí vyskočit, naskočit a pokrýt jí! Okamžik, skok! A pojili jste se! https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS12-Katya-and-Simone/43, právě v okamžiku kdy se fena zvedla na všechny čtyři! Jsi v ní, a můžeš kopulovat! Pranic jí nepomáhá, že se snaží zadek tisknout k zemi, už jsi v ní a ona nemůže uniknout! https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS12-Katya-and-Simone/40 Tvá váha ji drží dole, pod tebou, a úzká chodba ji nedovoluje tě shodit předníma prackama! Nedokáže se posunout vpřed, protože před vámi je skleněná přepážka zatáčky o 180stupňů, a v téhle poloze je naprosto nemožné se vytočit, nemůže dozadu, leda by snad stále o silnější průnik. A tak jen zláštním zvukem štěká, kňučí, kvičí! Zvuk se rozléhá labyrintem, a pozvolna se mění, z rázného, pisklavého, hrubého, na táhlý, dýchavičný a vzrušený! Tvé sliny létají z mordy při kopulaci sem a tam, lepí se na její záda, hlavu i boky, dokonce v nich stojí. Tatímco vidíš, jak Pánička, přešla na střechu labyrintu, stojí na skleněné desce nad vámi, a vše sleduje s nějakými přístroji v ruce a usmívá se u toho! Zdá se, že jsi svůj úkol splnil, nebo alespoň plníš tak jak chtěla. Zatímco v tobě stoupá rozkoš, vzrušení a touha jí napustit svůj život mezi nohy.

Pán Jeskyně - 14. února 2018 19:44
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21, skleněné bludiště

Nasaješ vůni, pach fen a vyrazíš směrem napravo, za černofialovo vlasou fenou. Její omamná vůně se nese skleněným tunelem a dráždí tě! Občas, dvakrát, když narazíš na jakousi křižovatku, jednou ve tvaru píslene T a jednou dokonce ve tvaru písměne X, ucítíš mnohem intenzivněji i vůně dvou dalších samic, ale ty se vytrvale držíš za svojí vyvolenou fenou, prozatím.

Ovšem jak se ukazuje, feny se zdají být poměrně inteligentní, na feny, a nějak začaly chápat fungování světelných tunelů! Jakmile se totiž světelný tunel přílušné barvy rozsítí, a ty, i fena, vidíte probíhající barvu tunelu v labyrintu, fena změní směr, aby barevná část tunelu byla za jejími zády, zadkem!

Co ta barva asi znamená, a ukazuje? Feny občas maji potíže se v tunelu otočit, takže musejí couvat, nebo provádět docela krkolemné situace, ale pokaždé když některá z fen vidí skrze sklo, že jsi v tunelu svítící její barvou, začne couvat, otáčet se, aby měla barvu za zadkem, nikoliv čelně. Což vede k tomu, že čas od času barevná světla přeskočí, najednou na úplně jiný koridor, stále spojující tebe a fenu, tedy všechny tři feny třemi barvami. Ale nějak se nemůžeš přiblížit, alespoň zdánlivě, neboť délka chodeb ze světla se zkracuje jen velice pomalu, jak se feny posouvají tam a zpátky!

I když, tvá taktika, zaměřit se jen na jednu fenu, černo/fialovou, vede k tomu, že za okamžik zůstane uvězněna v rohu labyrintu a ty stojící na T křižovatce vidíš světelný tunel z jedné strany, ovšem jakmile do něho vejdeš, fena začne couvat, a světelný tunel po chvilce přeskočí na druhý směr, a to se zopakuje, když se vydáš druhým směrem. Fena je uvězněná v uličce jakéhosi tvaru O, jde je na horním konci, a ty na dolním. Ale dokáže si udržet vzdálenost mezi vámi, tedy pokud se to dá říct, že ona leze po čtyřech mnohem méně obratně, nežli po nich běžíš ty!

Možná kdyby jsi se rozběhl, tak by to fungovalo a dostihl ji?

Ovšem ve stejném okamžiku, kdy přemýšlíš o tom, jak dostihnout černo/fialovou fenu, přeskočí světlo v tunelu bílo/žulé (fena s blond vlasy) a ty si uvědomíš, že vzdálenost mezi vámi, poté co se fena vymotala ze několikrát zamotaných záhybů, je najednou jediná zatáčka, rovně, otáčka o 180 a kus rovně a jsi u feny!

Tedy pokud se nerozhodneš dál lovit černo/fialovlasou. Jak se zdá, to světlo se mění podle podle nějaké souvstažnosti, a teď ukazuje naprosto krátkou, nejkratší cestu za fenou, která se nedopatřením vyvalila nedaleko tebe!

(Neviditelnost ti dává jen malý bonus, protože i když si neviditelný, tvojí pozici prozrazuje proud světla v tunelu, takže sice nevidí tebe, ale vidí kde končí světlo a tedy tvůj potencionální směr)(Takže beru bonus za neviditelnost jen 50%)

Pán Jeskyně - 4. února 2018 15:32
Pán jeskyně Erinye

Projekt X-21

Skleněný box se plní zeleným plynem podobným mlze, je velice zvláštní, že si uvědomuješ tu barvu, ještě donedávna všechno bylo jen bíločerné, našedlé. Ale barva toho kouře je zelená, jasně ji vidíš. Box je za okamžik plný od podlahy ke stropu! Na tvé srsti utkvívají kapičky zelené barvy, tekutiny, jako nějaký aerosol či emulze. Ovšem i když se otřepeš, nedokážeš se jich zbavit! Ale co je horší, dýkách to, vír zeleného plynu je nasávám tvými nozdrami a nedokážeš mu uniknout, ať se pohneš kamkoliv narážíš na neviditelnou skleněnou stěnu, hlavou ani packami nemůžeš dál, ani drápy na skle nezanechávají jediný šrám, nemůžeš vyskočit ani se podhrabat! Plyn je stále hustší a hustší, dýká se ti dosti špatně, obtížně, máš mžitky před očima!

Za neviditelnou stěnou, sklem vidíš paničku, lidskou samici, ženu která to má na svědomí! A nechápeš proč to dělá, dává ti krmení, i jiné věci, cvičí tě, a co jsi v její péči, cítíš se silnější, zdravější, máš více energie. Dostáváš zvláštní jídlo, a paní se ti velice věnuje, tedy pokud nepočítáš nepříjemné situace jako je tato, nebo když tě uspí nějakým žrádlem a poté se cítíš jinak, jakoby ti něco udělala s tělem. https://imgur.com/3bxo5H6 Plyn tě najednou omámil, spíše by se dalo říci, paralizoval. Dýcháš, ale nemůžeš se pohnout. Plyn se pozvolna usazuje, tedy spíše řídne! Jak ho dýcháš a usazuje se na tvém těle, cítíš chlad i horko, a jeho pozvolné vytrácení trvá docela dlouho, než jej všechen vydýcháš a nalepí se na tebe.

Panička se zdá spokojená, otevřela totiž posléze box a vešla do něho! Její světlá kůže bez srsti neskutečně voní! (je nahá, má pouze oblečení z obrázku) Ta vůně je až neskutečně famozní, mnohem silnější než jsi kdy cítil, ale může za to ta její bílá srst, kterou má většinou schovanou pod černou srstí, nebo vážně cítíš mnohem intenzivněji?https://imgur.com/anOyEzr Její srst, bílá, tak krásně voní! V ruce má černý obojek, který ti připne kolem krku, obojek je docela těžký a mohutný a cítíč z něho brnění které postupně ustane. Panička tě pohladí po těle a vyjde z boxu, přejde k jakému si ovladači, světelně blikající stěne a ty několikrát ucítíš prudké a poněkud bolestivé brnění v obojku, dokonce jakoby se ti něco zařezávalo do těla, do hlavy, temene. Ale nebolí to nějak strašně, bolest hned opadne, ale je to velice nepříjemné, tupé a trochu těžké, jakoby byl obojek velice težký. Pak se box opět zavře, a najednou vyjede vysoko ke stropu!

Vidíš pod sebou laboratoř paničky, box přejíždí podél stropu, stěny až k něčemu co vypadá velice podivně, jsou to zvláštní průhledné chodby postavené velice divně jedna na druhé a vedle druhé, jsou průhledné jako box (něco jako bludiště ze skleněných bloků)(takže vidíš skrz naskrz, ale o to víc to je zrádné, protože jdeš rovně a najednou narazíš do stěny), ten, tvůj box, poté začne klesat a je zapasován do stěny skleněného labyrintu ze tří stran, čelně a napravo a nalevo!

Zadní stěna zůstala zavřená, zatímco přední stěna a boční stěna se otevřely, skleněná deska se vysunula, a tebe do nozder udeřila směsice pachů samic, lidských fen! Z každé strany, chodny vychází jiný pach, sice se během chvilky smísí dohromady, ale to nevadí, už máš jejich stopu!

V místnosti, nebo spíše začátku labyrintu je jakási miska s něčím, co by mohlo být žrádlo, ale je to mokré, gumovité a smrdí to jako samice (gel s feromony) Jeden je v růžové misce, ten je uprostřed, nalevo je miska s jiným pachem, ta má světle bílou barvu, a napravo je miska černá s třetím pachem. Gel se velice rychle odpařuje, a za okamžik z něho nezbude nic, vůbec nic, jen vznášející se odér samic, jenž cítíš stejnu vůní někde v labyrintu. Tedy přesněji, dokonce je i skrze sklo vidíš, ale nemůžeš se k nim dostat přímo, protože když k některé z nich vyběhneš, narazíš do skleněné desky! Vidíš samice a ony vidí tebe! Takže nejspíše ti budou chtít utíkat? Jak se k nim dostat? Labyrint je uzavřený systém, takže z něho nejde utéct, ale určitě v něm jde unikat, takže musíš nějak vymyslet jak se samic zmicnit, když tak krásně voní, připravené se pářit!

Uprostřed před tebou, je https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS15-Avril/42, nalevo je https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS12-Katya-and-Simone/38 a napravo https://www.8muses.com/comix/picture/Vaesark-Comics/CGS12-Katya-and-Simone/56! Každá je v podobném sklěněném boxu jako ty, a ten se otevírá směrem do labyrintu, taktéž se třema otvory na každé straně! (Taky mají obojky, a hladké barevné kůže na rukách a nohách)

Jakmile samice s růžovými vlasy vejde z boxu do jedné nory, chodby, všimneš si, že celá chodba se rozsvítí růžovým světlem, které se skleněnou masou chodeb a trubek prolíná jako had! To samé se stane pak s černým a bílým světlem. Ovšem jakmile samice někde zahne, světelné směrovky se změní na jinou cestu, co se to děje?

Jak se k samicím dostat? Podle barev, podle čichu, ale hlavně, když ty vidíš je, jak se k nim blížíš, ony vidí tebe, aby ti utíkaly! musíš nad labyrintem nějak vyhrát! Panička mezitím přejde ke křeslu a usadí se do něho, a sleduje dění v labyrintu ...

(Schopnosti máš všechny, ale zatím budou kromě čichu na házení s nižšíma šancemi, čich na házení s vyšší šancí)

Pán Jeskyně - 11. ledna 2018 22:48
Pán jeskyně Erinye

Sheia

[16:48] Erinye: Proubouzíš se ze slastného bezvědomí, včera v noci jsi kopulovala a stříkala dokud jsi neomdlela, tvá mysl tě opustila asi po desátém vyvrcholení, ale jsi si jistá, že bezmyšlenkovitě a pak možná i bezvládně jsi kopulovala a stříkala semno do elfky pod sebou ještě mnohem déle a početněji! Ležíš v boxu jinak prázdném, tedy až na louže spermatu a mléka na slámě a písku. Elfka, zvíře, oběť tvého běsnění tu není. Uvědomíš si, že jsi zcela nahá, odpoutaná, penis zmizel. Oči opět vidí a uši slyší. Nad tebou stojí temná elfka, služka démonky a čeká než se zvedneš, to ti pomůže vstát a podá ti jakýsi lektvar. "Na obnovu sil" A sama trochu usrkne, aby si do sebe mohla nápoj vyklopit bez strachu z jedu. Skutečně tě ihned osvěží! Když se zvedneš, vidíš kolem ve vedlejších boxech připoutané elfky, temné elfky jednu vedle druhé, nejspíše již oplodněné, protože každé teče semeno po prdelce, oplodňovací nebožačka už tudy nejspíše dnes projela. "Paní dává pozdravovat***

[16:53] Erinye: Mám vám předat vaši výhru, chceteli to tak nazvat, a mám vás doprovodit k portálu. Tím se dostanete do své říše, tedy sídla. A také vám mám dát instrukce!" Pronese a podá ti kruh do něhož jsou zavlečené dvě temné elfky, se spoutanými rukama a nohama, takže mohou jen lést po čtyřech, v ústech mají podobný kruh jako ty včera a na hlavách kapuce díky nimž nevidí a neslyší, kruh kolem krku se rdá být ukován přímo na krku a asi nepůjde ani sundat. https://e-hentai.org/s/5aa5726eca/866762-60 elfky vůbec nevědí nejspíše co se děje, ale když temná elfka zatáhne za kruh, přelezou blíže ve směru tahu a začnou trochu huhlat, což vede jen k vytékání slin a srandovním huhlavým zvukům podobným chrochtání, jak nemohou mluvit. "Skvělé chovné svině/prasnice" Pronese a nutno říci, že široké boky a mohutná plná prsa starší o tom svědčí, zda je mladší dcera, určitě do podobných tvarů taky doroste! "Takže, půjdeme?" Pronese a poté co vejdeš z boxu, zatlačí do něj jinou temnou ***

[16:58] Erinye: elfku kterou měla na řetezu v druhé ruce a kterou připoutá jako byla předtím připoutána světlá elfka pod tebou. "Paní se s vámi nyní nesetká, tak vás vyprovodím, vaše sídlo najdete nahoře až vyjdete z portálu, jedna ze služek vás tam bude čekat! Ještě nemáme naneštěstí vyčištěný hrad, od magie a přítomnosti minulé majitelky, takže budete muset zůstat ve vesnici, pošleme poté služku aby vám předala hrad až bude, vymícena předešlá aura." Pronese a hodí hlavou do otvoru kudy odjela včera naplňovačka esemem, otrocká plnička života, bývalá majitelka hradu. "Paní také chce abych vám připomněla, že každý měsíc bude očekávat zaslání léna, buďto v peněžité formě, neb v naturáliích, a neopozděte se, nebo mějte dobrou výmluvu, jinak skončíte jako ta předešlá. A samozřejmě vás bude konstrolovat" Pousměje se a ukáže na chodbu kudy můžeš odejít spolu s dvěma prasátky, stěny chodby jsou opět plné chpadel a nebožaček co je šukají. Až dojdeš do místnosti s portálem. "Takže?"***

[16:59] Erinye: Usměje se. "Ještě chcete něco zodpovědět, nebo si to necháte jako pekvapení, vzrušení? Na druhé straně je vaše sídlo, tedy jeho území, a služka co vás odvede kam budete potřebovat. nedaleko je vesnice a v ní vše co budete potřebovat, a nějaké, no základní potřeby a vybavení, aby jste se zabydlela a rozjela chov! Tedy, hodně štěstí!" A poté co už nemáš otázky, nebo ti je zodpoví, můžeš vejít do portálu. (TVE)

[17:14] Katara67: Ahh! Pomalu otvírám oči. Světlo! Konečně, konečně zase normálně vidím a slyším! Pomalu zvedám hlavu a vidím kolem sebe sperma a mléko. Takže to co se mi včera v noci stalo nebyl jen sen.. Přijde mi jako bych ošoustala a oplodnila desítky elfek, ale dle všeho to byla jen jedna. Pokud předtím nebyla, tak teď těhotná bude, tím sem si jistá! Sem trošku zmatená, zdá se jako by mi paní chtěla dát nějakou lekci. Že by chtěla abych věděla co mně čeká když selžu? Zadívám se na elfku nade mnou a s její pomocí se postavím na nohy. Napiji se toho lektvaru a hned je mi mnohem lépe. "Děkuji". Řeknu jí zdvořile. Pak pozorně poslouchám co říká. Takže.. mohu odejít do svého nového sídla? To všechno včera bylo skutečně jen "varování?" Úžasné! Strašně se mi ulevilo, jako by mi ze srdce spadl balvan. S díky si převezmu svá nová zvířátka a prohlížím si je. Musím říct že ta elfka má pravdu, vypadají skvěle! Sem si jistá že obě porodí mnoho dalších a rozšíří mi tak mé "stádečko". ...

[17:22] Katara67: Vyslechnu si instrukce a přikývnu že rozumím. Asi sem neměla čekat že hned projdu portálem a budu v nádherném hradu.. Ale co, to půjde časem! Jen tedy doufám že se mi podaří vše opravit a připravit v čas, nerada bych pak měla zpoždění hned první měsíc. Budu se muset hodně snažit! Po boku té elfky a se dvěma svými sviňkami se vydávám na cestu k portálu. Když pak vidím ty zdi, tak sem ráda že to dopadlo jak to dopadlo, nerada bych skončila tady a nebo jako ta předchozí správkyně! Konečně dojdeme do místnosti s portálem. Zadívám se na elfku a poslouchám. "Dobře. A co peníze? Když v té vesnici budu něco chtít, tak si to mohu vzít a nebo musím platit?" Zeptám se. To nějak objasněno nebylo a já bych to ráda věděla protože samozřejmě žádné peníze nemám. Počkám tedy až mi odpoví, pak se rozloučím a nechám pozdravovat naši paní. No a pak už tedy vcházím do portálu, zvědavá co mně na druhé straně čeká. (můžeš)

[17:28] Erinye: Temná elfka kývne na jakousi srozumněnou a vysvětlí ti situaci. "Vesnice patří Paní, stejně jako ty, já a všechno ostatní, pokud si z ní něco vezmeš, aby jsi to používala, je to v pořádku, jakoby to bylo tvé, pokud z ní však něco vezmeš a přijdeš o to, bude na tom škodna naše paní a musíš to nahradit, jinými slovy, můžeš vše používat jako by bylo tvoje, ale budeš to muset vyúčtovat nakonci roku" Pronese skoro až pobaveně, jakoby finální účet který bude v mínusu, nebo nedosáhne ke kýžené sumě, byl právě to, co potkalo předešlou správkyni. Jak se ale zdá, ve vesnici si můžeš brát tedy co chceš, jako by to bylo tvoje, ale co poškodíš nebo zničíš, musíš uhradit, naopak co vyrobíš je tvé a z toho jen odvádíš daně paní. "takže když ti narodí hodně materiálu a ten prodáš, a uhradíš všechny daně Paní, zisk si můžeš nechat, nebo dát paní navíc a udělat si u ní moc dobře!" Zasměje se. Pak se s tebou rozloučí a nechá tebe i tvé sviňky projít portálem ...(Ještě píšu, jen hledám fotku)

[17:36] Erinye: http://imagetwist.com/x11bn5veroev/01.jpg.html Poté co projdeš portálem objevíš se, no, tohle si rozhodně nečekala! V podzemní jeskyni osvětlené forforujícími houbami a rostlinami, je tu vcelku chladno, ale ne moc, tak nějak akorát mírně aby si nenastydla. U potrálu stojí temná elfka, velice podobná té kterou jsi právě opustila, má stejné rysy obličeje, ale není to ona, možná sestry z různých vrhů, nebo jednoho z rodičů, či dvojvaječná dvojčata? "Zdravím vás paní! Mé jméno je Neera a jsem správkyně jeskyně!" Pronese a ukáže kolem dokola. "Vaše panství je i zde, portál je pod zemí, protože tyto jeskyně jsou ideální na zakrytí toho co nechcete aby bylo spatřeno. Také tu je stálé teplota, díky houbám a rostlinám, a slizu" Polkne "Se tu dá pěstovat mnohem více a lépe na povrchu, a to, hihi, platí i o odchovávání." Polkne, jakoby se zarazila "Omlouvám se, moc mluvím. Nahoře nad jeskyní je vaše vesnice, a hrad a tady dole, můžete využít...

[17:40] Erinye: Také nejrůznejší místa, myslím, že by bylo skvělé zde udělat ohrady." Ukáže spíše se rohlédne kolem, do míst kde je plno hub, podivných slizkých hub, jezírek slizu a bahna, různých šlahounových kytek a krápníků. Jeskyně je jakoby do podoby kříže, se čtyřmi většími dómy do každého směru, ale ne nijak obří, spíše velká. Na konci jednoho dómu je pak jakési kamenné shodiště nahoru. "Jsem moc ráda, že sem Paní poslala někoho naší krve, i když, bývalá má paní, no, nerada bych sloužila bílé, nebo neelfce" Pronese a ukáže směrem ke schodům. "Pokud si budete přát jinou správkyni jeskyně můžete mě ale kdykoliv poslat Paní, zůstala jsem zde po bývalé správkyni hradu a pokud vám snyd nevyhovuji, můžete mě vrátit" Pronese, i když jí představa že by bala odeslána pro nechtění asi trochu netěší, aby neskončila spolu se svou bývalou Paní. "Máte nádherné, copak vlastně budou?" Pronese a koukne na temné u tvých nohou. A pak ukáže k schodlům. "Tam čeká pak https://e-hentai.org/s/e1ebf2991e/771505-50 ...

[17:42] Erinye: Nora, ukáže vám zveřinec, Paní si přála, aby jsme vám zvěřince ukázaly jako první, aby jste měla představu co tu je a co není, a co budete případně chtít změnit nebo doladit." Pronese a pokud si nechceš prohlížet okolí, nebo se vybavovat, poslušně několik kroků zatebou, ale tak aby ti přitom i ukazovala směr tě vede ke shodům nahoru na povrch (TVE)

[18:00] Katara67: Pozorně poslouchám. Zdá se že si tedy budu moci vzít co budu chtít, ale musím hlavně dávat pozor na to abych to nepoškodila a aby toho nebylo příliš. Tak nějak už asi tuším proč předchozí správkyně neuspěla. *Hold nesmím utrácet to co nemám.. Možná se budu muset do začátku trochu uskromnit*. Vím už teď vše co potřebuji a tak tedy elfce poděkuji a procházím i se svými zvířátky tím portálem. Když pak vyjdu tak sem trošku zaskočená. Jeskyně? Napřed sem myslela že to bude nějaký žert, že mně paní chce třeba opět nějak potrestat, ale zdá se že ne. Rozhlédnu se po jeskyni a pak se zadívám na elfku která mně zde "vítá". Vypadá jako pěkná mluvka. Tělem je docela drobná, takže ji nejspíše nechám u toho u čeho je teď. Vyslechnu si její "radu" a přikývnu. Je možná trošku drzá, ale má pravdu. Byla by velká škoda tyto prostory nevyužít! "Copak to není poznat? Jsou to sviňky/prasnice". Odpovím jí s pobaveným úsměvem a zamířím k těm schodům. Sem si vědoma že na nich to půjde mým zvířátkům o něco

[18:04] Katara67: hůře a tak na to taky beru ohledy. Vyjdeme nahoru a dám svá zvířátka do rukou Neeře s tím ať je opatrná, pokud je nechce nahradit. Napřed se budu chtít asi podívat do té vesnice a zjistit kde budu přebývat než bude hrad čistý. Jako ale úplně první bych ráda nějaké oblečení. Nebudu tu všude chodit nahá a mrznout! "Pověz Neero, jak daleko je to od hradu do vesnice a do jeskyně? A ty věci co byly v jeskyni, houby, sliz a podobný svinstvo, může se tím když tak i něco krmit?"

[18:27] Erinye: Když se přiblížíš k schodům blíže, vidíš, že z blízka nejsou zdaleka tak příkré, jak jsi čekala, vypadají spíše jako sesuté velké desky nebo obří knihy na sobě, takže s trochou táhnutí za obojky a žetezy a trpělivosti to tvé prasnice vyjdou, vylezou docela svižně a zdá se, že s tím nebudou mít problém ani cestou dolů, tedy při běžném chození tam i zpátky, pokud bude třeba, i možná s trochou použití dřeva a kameníků, by se z toho dala udělat spíše rampa, než schody! Neera se přitom na prasnice podívá a lehce se ušklíbne, zdáse, že i pobaveně. "Skvělý vkus, tedy, když už nejsou naše (myšleno byly určeny za zvířata) na prasnice se hodí nejvíce!" Zakření se sice podlézavě, ale určitě to myslí upřímně, že na prasnice se váš druh hodí nejlépe. Přitom jdete pomalu nahoru a Neera odpovídá. "Hrad je nahoře na útesu, vesnice je taky na útesu, trochu níže pod hradem, a jeskyně ústí dole v údolí" Pronese a pak dodá "Na mapě to je kousek od sebe, ale je tam sráz, takže musíte ***

[18:33] Erinye: jít úžlabinou dodél skály a vyjít až nahoru na stráň, je to ale docela nedaleko myslím, ne víc jak čtvrt otočení hodin (asi 15 minut) pronese docela jasně přesvědčene, že o tom má docela jasnou představu. Načež se trochu zarazí, když se zeptáš na rostliny, slih a podobné a chvilku jakoby přemýšlela. "No, z hub a lišejníků a tak se dá dělat šlichta, když je nouze o jídlo, vaří se na kaši s vodou, tedy nevaří tady, ale vím, že to jde. Dokáže zasytit i napojit, jen, no, zvěř po ní produkuje ohromně moc, odpadu" Pronese a pak dodá "Proto se používá jen v prasečáku" Pronese a pak zmíní dál. "Nějaké další rostliny jdou jíst, nebo jejich plody, a taky tráva, ale když se jí sespařená způsobuje halucinace a těkavost, když se spaří, pak je velice návyková, ale to i syrová" Pronese a nakonec ještě zmíní sliz "Myslím že jde pít, ale způsobuje šílenství, a nakonec úplné zmagoření a nakonec nic, úplně prázdno, ale pozřít se dá" Odpoví ti a nakonec vyjmenuje ještě asi ***

[18:37] Erinye: pět dalších různých kombinací hub, lyšejníků, rostlin, které mají různé účinky, vetšinou vesmes negativní, ponižující a trápící, ale jsou poživatelné, takže se dají nahradit za levné a dostupné krmivo! Jak vidno, tahle temná elfka toho ví o alchymiji, nebo spíše substancí docela dost, máš podezření, že asi byla cvičena jako ty na zahradnici, ale prošla i kouzelným výcvikem, nebo možná neprošla a za ta léta zde, se jen hodně nudila! Když pak vejdete z jeskyně, pocítíš docela chlad, větší než v jeskyni. Nhoře nad vámi tušíš vesnici, jste v jakési průrvě, kde je rozvalená stěna dolů do jeskyně z níž jste vyšly. Nahoru je cesta trošku obtížná, ale schldná, používaná alespoň jako pěšina. Za asi čtvrt otočení hodin stojíte před branou vesnice, ta je obehnána hradbou a nad ní je jakýsi ostroh, obehnán druhou hradbou a na něm stojí menší sídlo, obě hradby jsou kamenné. Vesnice je tvořena třemi kamennými delšími domy, spíše jakémisi chlévy, a prostorem, kam by se***

[18:42] Erinye: nejspíše ještě dvě podobné budovy vešly! Žeby chovné stáje, prasečinec a podobně? Kolem dokola vesnice, ohrady, stěn je pak roztroušeno několik menších domků, vesmes tejných, skoro spíše stanových, a několik budov přilepených na stěnu hradby, vypadající spíše jako kovárna, nějaká budova podobná skladu, další budova vypadající jako trochu lepší ubykace a pár prázdných domků. Kolem hradu cítíš jakousi auru a vidíš jakousi bariéru, asi se tam vymýtá a nejde tam vstoupit? Neera převezme otěže, kruhy s řetezy a ukáže na jeden z dlouhých domů. "Prasečák. Chcete se tam podívat, mám je tam odvést, nebo vy sama?" Pronese a pak ukáže na další dva "Kravíní" A poslední označí jako prázdnou nedostavěnou budovu. Přitom k vám přejde mladá žena https://e-hentai.org/s/e1ebf2991e/771505-50 , položí se na čtyři u tvých nohou a osloví tě. "Paní, vaše věc a služebnice se vám odevzdává a vátá na vašem sídle" Ani nezvedne hlavu "Přejete si prohlédnou a obejít svůj majetek? Jsem správkyně vašich zvířat" (TVE)

[18:58] Katara67: Vidím že ty schody jsou udělány docela zajímavým způsobem. Možná bych ještě věděla o jedné či dvou úpravách které by to tu zefektivnili, ale teď je na takové nápady příliš brzo. Hlavní bude dát do pořádku své sídlo! "Né že bych je vybírala já.. Ale ano, řekla bych že se docela hodí". Ušklíbnu se a jdeme. Při tom poslouchám jak Neera odpovídá. Nemohu si dovolit plýtvat tím čím nemám, takže mně to skutečně docela zajímá. Dobře, ve směs se tedy zdá že většina těch věcí z jeskyně je škodlivých. Mohla bych dělat třeba nějakou tu kaši pro prasátka, ale jinak se s tím musí opatrně. Nerada bych poškodila nějaké své kousky, aspoň né než za sebe dají dostatek náhrady. Neera mi přijde že co se výcviku týče, mohla na tom být podobně jako já. Možná by mi mohla být nápomocná až budu připravovat nějaké lektvary či substance, uvidíme... Chvilku to trvá, ale nakonec docházíme k té vesnici. Nečekala sem že tu bude plné náměstí, všude desítky elfek a tak, ale tohle.. To mi přijde nějak "ponuré". ...

[19:10] Katara67: Možná že by to tu šlo ještě nějak zkrášlit a třeba i něco přistavit. Ale to jsou úvahy na dlouhou dobu dopředu! Zadívám se na svůj hrad. Nemůžu se dočkat až tam bude hotovo. Zajímalo by mně co se tam vlastně přesně stalo že to vymýtání je zapotřebí? "A co by v té budově mělo být až se dostaví?" Zeptám se Neery když mi ukáže tu nedostavěnou budovu. Přemýšlela sem čím začnu, když v tom se objevila jakási ženština a zaujala pozici u mých nohou. Zadívám se na ni a spokojeně se usměji. "Člověčice.. Aspoň že ví jak se chovat". Pomalu ji obejdu kolem dokola a plácnu jí po zadku. Nevypadá špatně. Snad bude tak schopná jak vypadá. "Vstaň!" Poručím jí. "Když jsi ta správkyně, tak vezmeš má prasátka a odvedeš je kam patří". Řeknu jí a podívám se na Neeru. "Ty mi ukaž kde v tomhle bordelu můžu sehnat nějaké oblečení. A bič.. Ten se bude taky hodit... Až to budu mít, tak teprve pak se půjdu podívat na svá prasátka. A pak mně tady můžete provést". (můžeš)

[19:28] Erinye: (Jinak to o jmenovala není vyloženě nebezpečné, že bys je otvávila a umřely by nebo se znehodnotily nějak výrazně, spíš to je forma, jídlo za darmo s efekty na zvířata, které lze využít i nevyužít) Člověčice se při tvém plácnutí po zadečku ani nepohne, asi neví zda má odporovat, poslušně držet nebo sténat blahem, takže mlčí a zvedne se až když jí poručíš. Poté vezme obě prasnice, tedy kruh s jejich řetězy a aniž by si ty snad uvědolimy, že je někdo jiný přebral, jsou nuceny še šinout směrem k prasečáku, kde je čeká jejich osud! Neera se mezitím zamyslí a pronese "Myslím, že původně tam paní plánovala slepičák, ale než jsme ho začaly stavět, byla odvolána, ještě tam asi je nějaký materiál na to, ale pokud chcete můžete z toho mít stáje stejně jako chlévy, další prasečáky, nebo cokoliv jiného, dle vašich přání" A možností jakoby chtěla dodat. Když se pak zmíníš...

[19:33] Erinye: Že by si si přála oblečení a bič, Neera se usměje a přejde tě kolem dokola, jakoby si tě trošku měřila a ukáže směrem k jedné lepší budově u hradeb. "Tam je kovárna, určitě tam seženete bič, důtky, opratě či otěže, cokoliv si budete přát. Sice tam nemáme aktuálně kovářku, ale jedna žena tam stále udržuje oheň a pořádek, kdyby bylo třeba, dříve se učila kovářkou, ale pokud chcete pořádnou kováčku, doporučuji orkyni nebo goblinku" Pronese, jakoby jiná rasa o kovářství nemohla vědět nic víc než ony. A když dojdete ke kovárně, je jasné, že tato slouží více k ponížení a zveřizaci, než běžným úpravám vesnice, i když hřebíky by se tu daly také najít a sekyra či motyka opravit. Kovárna vypadá spše jako směsice visících řetězů, pout, obojků, popruhů, něco spíše kožené než kované, ale kovaé převládá! Jsou tu i různé postroje, masky, nasazovací kopyta a krmící trunice, dokonce i koryta! Jedna žena se huboce ukloní, koklekne a pak se zeptá čím může Paní posloužit?...

[19:37] Erinye: Neera mezitím vybere polici, na které je několik bičů a důtek, a všechny ti je podá, tedy spíše je rozloží na jednom ponku. "Pokud si přejete nějaké ošacení, myslím, že tu je i pár kožených tunik" Pronese a skutečně v jedné ze skříní vysí jakési kožené, no, spíše jakési prihy látky, kůže, s cvočky, hrřeby a koženo kovovou podprsenkou, zdobené kožešinou a suknicí. Jakýsi spíše bdsm oblek dominy? "Případně v domě máme nějaké šaty, tuniky, pláště, a můžete si je vzít, ale obchod tu nemáme, kde by se daly koupit nebo vzít. I když možná ve skladišti mezi zásobami by něco bylo" pronese a počká, zda má doběhnout pro oblečení, nebo si nasadíš toto, či si vybereš bič. Aby tě pak mohla odvést kam si přeješ. Přitom si všimneš, že obleček je zdoben jakými vlysy, ornamenty, a zdá se, že možná z něj sálá i magie, a démonická aura (TVE)

[19:59] Katara67: Sem docela ráda když vidím jak je ta člověčice poslušná. Kdyby takové byly všechny co tu budu mít, hned by to šlo lépe! "Slepičák.. Dobře, to by možná šlo. Hodilo by se mít také něco jiného než jen prasátka". Řeknu spíše pro sebe a pak se s povytaženým obočím zadívám na Neeru. Jak na mně civěla.. Nelíbilo se mi to, ale pro tentokrát to nechám být. Orkyni nebo goblinku, kde mám něco takového vzít?! Sem teď ráda že tam je vůbec někdo. Kývnu tedy k té kovárně a jdeme přímo tam. "Potřebuji něco na sebe.." Řeknu jí jen. Jenže to už mi nějaké věci začíná ukazovat přímo Neera. Přijdu k té skříni a zadívám se na oblečení které v ní je. Líbí se mi. A jasně cítím že nebude úplně obyčejné. Kde se tu asi takový kousek vzal? Na nic nečekám a rovnou si ten obleček vezmu. Neera mi může pomoci s tím ho obléknout. Až ho na sobě budu mít tak se spokojeně pousměji a začnu si vibírat mezi těmi bičíky a důtkami. Nakonec si vyberu něco takového:

[20:05] Katara67: http://www.colosus.cz/galerie/1_30483/replika-kovbojsky-bic-cca-280cm-original.jpg Prostě obyčejný bič, né nějak extra dlouhý. Stejně hjo chci spíše jen na trestání za neposlušnost takže k tomu bohatě postačí. Na nějaké radovánky se vybere něco třeba později... Vezmu si ho a zastrčím k boku za suknici abych ho mohla kdykoliv vytáhnout a dát zpět. Kovářky se zeptám zda by neměla nějaké pouzdro, když ale né, tak nevadí. "To bude vše.. Brzy se možná zastavím znovu". Řeknu jí, spokojeně se zadívám na svůj nový oděv ve kterém se cítím naprosto báječně a pak vyjdeme s Neerou ven. Teď mně může odvést do toho prasečáku, chci se podívat jak se tam aspoň prozatím ta správkyně postarala o má prasátka. No a pak než se půjdu ubytovat, pak mně jedna z nich nebo klidně obě provedou po zbytku. (můžeš)

[20:13] Erinye: Když si nasadíš zbroj s pomocí Neery ihned pocítíš příjemné teplo jakoby jsi na těle neměla vůbec holé místo kudy by vlál studený vánek, nebo snad protékal déť, ovšem taky máš pocit, jakoby po tvém tělo něco lezlo! A vzápetí si uvědomíš, že to jsou stovky malých chapadélek, co se přisávají na tvojí pokožku https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1971627 a laskají ji, jak se ti po těle rozlézají chapadélka jako nějaká látka co tě zahaluje, a když se pokusíš snad nějaký kus oblečení stáhnout, zvednout, začnou se chapadla přisávat na ostatních místech ještě víc a odhalený kus oblečení odhalí svojí pravou podstatu kterou doléhá na tvoje tělo a pokožku https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2421067 ale celkem je to příjemné, náramně příjemné, ale těžko říci, zda v něčem takovém, dráždivém dokážeš chodit celý den? Ale zbroj, kožený pancíž s trny to je úžasný, sedne ti a máš pocit, že ony trny nejsou jen na ozdobu, nebo ano? Poté co nějak rozhodneš co s oblečením***

[20:18] Erinye: Tak ti služka podá něco, co by snad mohlo být koženým pouzdrem, očividně sice není děláno na bič, ale pokud ho sroluješ, pohodlně se do pouzdra vejde, i když pouzdro vypadá spíše jakoby mělo nést nějakou knihu nebo malou truhličku (alchmistická tobolka) Neera mezitím uklidí vše další, co jsi si nevzala a počká u dveří. "Samozřejmě, pokud si přejete, aby jsme pokračovaly ve stavbě slepičáku, myslím, že může být hotový základ za pár dní, do týdne si tam můžete nasadit slípky Paní!" Pronese úslužně a řekne to tak, aby to zaslechla i kovářka, asi jako pokyn, na čem má případně pracovat a pomáhat. Načež se můžeš vydat do prasečáku, kde tě uvítá tvá lidská otrokyně, a ukáže ti prasečák, tedy jeho část jakýmsi pohybem ruky a vede tě prasečákem, jenž je podél jedné stěny jakási chodba, zatímco u protější stěny jsou malé boxiky, nebo větší boxíky, oddělené od sebe mřížovím a podél stěny protejší se táhne koryto, které zasahuje od jednoho okraje***

[20:22] Erinye: budovy k druhému, takže když do něho na jedné straně lejeješ šlichtu, rovnoměrně se proteče do všech boxů. Některé boxy jsou menší, jiné větší, v nekterých jsou ještě dodatečná koryta, v jiných zase vidíš úzké jakési držáky asi na šíři těla prasnice, asi sloužící k jejímu upevnění, při páření? Ale nejzajímavější je dvojice, tedy trojice věcí! Zaprvé nad vašimi hlavami se táhne ochoz, takže nad prasečákem můžeš jít i tak, aby si na vše koukala zeshora, a vidíš nahoře i jakýsi mechanismus, nápadně podobný tomu, na jakém byla zavěšená inseminačka v Pánině líhni! Už jen postroj a prasnici, a může ject, jen ovládání se zdá být rušní, či poloautomatické! Druhé je jakási mříž, jenž leží nad všemi boxi, ohradami, asi ve výši tvého pasu, což jasně zamezuje aby se kdokoliv v boxech, chrochtírnách, mohl postavit nebo jen kleknout, prasnice, i kdyby nebyly v postrojích a poutech, musejí pod mříží v boxech lést po čtyřech! Jak démonické! Nemohou se narovnat. Nikde také***

[20:27] Erinye: Nevidíš nic jako odpadní jámy, odvody fekálií nebo cokoliv, zdá se, že prasnice si to tady prostě musejí dělat přímo pod sebe, a kdoví jak čassto je jim to vybíráno? Díky příži je tam totiž poněkud omezený přístup. I když každý mříž se dá otevřít, rozevřít, nejspíše proto, aby mohla být zeshora na spouštědle spuštěna chovná prasnice inseminačka, proběhla kopulace, a pak byla klec s prasnicemi zase zavřena. Ovšem nejvíce tě zaujme jakási klec, oválná klec podobná, no, dalo by se říci oválu která je umístěna vždy mezi dvěma boxy a je na jakémsi otáčecím mechanismu, buďto vertikálně, nebo horizontálně, takže buďto sní jde točit mezi dvěma boxi jako s rožněm, ale jen se otáží kolem dokola, zasahujíc do obou boxů, nebo jí lze točit vždy tak, aby směřovala do jednoho boxu i do druhého, nebo naopak. Zajímavé! K čemu to asi slouží? S tím, že konec prasečáku je menší místnost ještě pro zásoby, na sudy krmiva, vodu a nějaké pomůcky. Ale většinu zabírají boxy (TVE)

[20:45] Katara67: Myslela sem že to bude obyčejná zbroj, tohle sem vážně nečekala. Zprvu jako bych na sobě cítila něco podivného, až pak když sem část zbroje nadzvedla sem uviděla proč tomu tak je. Napřed mně napadlo že je to odporné, ale po chvilce mi to zas tak špatné nepřišlo. Je to vlastně velmi příjemné i když dost dráždivé. Dnes to na sobě zkusím mít a uvidím zda to vydržím. Pro případ si však vezmu ještě jednu tuniku kterou dám Neeře do rukou s tím že mi na ní zatím bude dávat pozor (prostě jen aby jí nesla). Jedno že to pouzdro není děláno na bič, stejně si ho vezmu, připnu a rovnou ho do něj dám. "Na to nasazení slípek bude ještě čas.. Napřed se chci rozhlédnout jak to tu je a nechat dát do pořádku to hlavní". Řeknu jen tak Neeře, kývnu na kovářku a vyrážíme do toho prasečáku. Po boku té člověčice se nechám provázet a koukám jak to zde vypadá. Zdá se to být o něco zajímavější než sem čekala. Nad boxy je ochoz ze kterého mohu vše pozorovat. Je tu i mechanismus velmi podobný tomu jaký sem viděla

[20:54] Katara67: u své paní! Zřejmě bych potřebovala nějaké další otrokyně abych to mohla uvést do provozu, ale i tak je fajn vědět že tu takovou možnost mám. Mříže nad boxy mně nijak netrápí, to spíše odvod odpadu. Není tu zdá se nic jako jámy na něj, takže bude zapotřebí další otrokyně které by se o to starali. Začíná to vypadat že uvést celý prasečák do provozu nebude tak snadné jak sem si myslela. Napřed se jdu podívat do toho "skladu" zda v něm je něco co bych mohla použít. Cokoliv co mi sníží náklady by se hodilo. A potřebuji potravu pro ty svá prasátka... Až tohle zkontroluji, tak řeknu člověčici aby mi ukázala kde ty mé sviňky jsou. Chci se podívat zda jsou v pořádku a zda by bylo možné je třeba v některých boxech nechat. Také zkontroluji jejich končetiny, pokud nemají kopýtka, tak řeknu správkyni aby se o to postarala a nějaké jim opatřila. Že sem něco viděla v kovárně (chci aby je měly jen pevně nasazené, připevněné. Nic neřezat, nijak nemrzačit). No a pak by mně docela zajímalo co jsou ty

[21:02] Erinye: Zbroj se dokonale přizpůsobí tvým proporcím, a začně tě dráždit, sice to nezačátku je velice divné, až nechutné, ale najednou to začne být velice příjemné, vášnivé, dráždivé. Laskání nedosahuje extrémní intenzity, aby tě násilně uspokojilo, zatím, ale je dostatečné na to, aby to tvojí pokažku, bradavky, zadeček vydráždilo k permenentnímu vzrušení. Na tvoje oznámení, že nasazení slípek nění zatím to hlavní se Neera lehce ukloní a pronese "Samozřejmě paní, vše si prohlédněte a rozhodněte, my se vám samozřejmě budeme snažit vyjít vstříc s každým příkazem a nařízením, jak rozhodnete" Pronese chlácholivě. Načež se vydáš do prasečáku. Zběžné ohledání, když si většinu prohlédla prozradí, že systém není zase tak obtížné obsluhovat, celý jeřáb a mříže a tak zvládne jedna nebo dvě osoby, záleží na tom, zda chceš aby vše probíhola kontinuálně, nebo nebude vadit, že to jedna služka bude obsluhovat pomaleji, ale zase nadruhou stranu, co by zde jinak celý dny dělaly dvě, jedna na ***

[21:09] Erinye: obsluhu jeřábu a připouštěče určitě bude stačit, i kdyby to měla obslhovat celý den, no a tím pádem by druhá mohla obstarávat žrádlo, a základní chod prasečáku by mohl fungovat o dvou služebných, za předpokladu, že nebudeš řešit odpady prasátek. Ten by musela alespoň jedna další denně nebo dle možností a potřeby vynášet. Takže chod ve třech? Lidská samice tě zatím odvede do skladu, kde vidíš několik beden a sudů, také police s něčím co vypadá jako rypáčky, chrochtadla, paznehty, kopyta a součásti různých postrojů. "Hlavní jsou tyhle sudy a bedny, tedy samozřejmě se dá krmit vším možným, od trávy a sena, až po cokoliv z odpadů kuchyně, ale tahle směe když se smíchá s vodou vytvoří břečkovou kaši, šlichtu, co se lije do koryt. Navíc když jsou prasata krmena jen jedním druhem krmiva, produkují daleko čistší odpad! V zimě to tu dokáže vyhřát, a celý rok se může skladovat na topivo" Pronese a ukáže na několi pytlů, v nichž je jakési nadrcené seschlé něco, nejspíše sušení prasečí trus***

[21:14] Erinye: který se dle všeho dá používat jako topivo, a při schnutí, tedy pod nohama prasat přímo na místě kde ho vydělaly vydává dostetek tepla, jen poněkud smdtí. Jak se zdá, prasečák je tak v zimě soběstačný na vyhřívání, a ještě produkuje něco, co se dá zpeněžit, samozřejmě pokud máš dost prasat a krmiva! Načež Neera dbající tvého příkazupřitáhne jednu a pak druhou prasnici, a ty si je můžeš prohlédnout. Na rukách a nohách mají nasazená jakási železno kožená kopyta, paznehty, které jim dovolují pohybovat pouze pahýlem, paznehtem jako nemotornou tlustou těžkou krátkou věcí, sotva se na nich mohou pohybovat, něco tím uchopit, držet nebo si strčit do úst je zhola nemožné, vrcholem je asi vyškrábání se parnehty na okraj koryta a přidržování se ho. Kukla na hlavě brání jak vidění a slyšení, tak i dechu nosem, což asi prasnice ocení v místě kde jsou, chrochtadlo, nástavec v ústech je drží otevřené bez možnosti ústa zavřít, zakže prasnice sliní, hlení a je jasné, že***

[21:19] Erinye: Když zaboří obličej do koryta, kaše, budou doslova chrochtat, srkat a jídlo, krmnou směs musejí nabírat hlavou jako lopatkou a pak zvedat hlavu aby vše mohly spolykat, jak při tom budou vypadat, chrochtat, funět a dávit se si nedokážeš v pobavení snad ani představit. To jak se slepé, hluché a bez čichu dostanou ke korytu chvilku nechápeš, než ti případně služka vysvělí, že stačí počkat a hlad je donutí rozrývat okolí, až najdou koryto poslepu, a pak se za pár dní naučí kde je, nebo jim můžeš oči dát do pouhých průzorů či klapek. Stačí se už jen rozhodnout, kam prasnice zavřít. Na výber máš celkem dvanáct boxů, od normálních až po specifické velikostí či výbavou. Tvá průvodkyně ti velice ochotně vysvětlí a popíše co k čemu slouží. Postroje jak jsi očekávala, tedy jakési konstrukce v boxech, slouží k upevnění prasnice ve výbehu prasat, při páření volnou formou, takříkajíc našpinavo, tedy pokud nejsou spolu v boxu navolno zcela. Klec která se otáčí jedním nebo druhým směrem***

[21:24] Erinye: Se používá u oplodněných kojících prasnic, kdy v jednom boxu jsou umístění prasata a ve druhém selátka, a matka je uprostřed, na zadní část mohou ze svého boxu naskakovat prasata a oplodňovat prasnici, či jí šukat a sami se zbavovat mlíčí, zatímco prasnice je druhou polovinou v boxu u svých selat, a kromě naskakování zezadu je v příjemnějším prostředí. Naopak klec položená naležeto, která se převaluje z boxu do boxu, slouží ke krmení selat, stačí vyvynutou, s prsy naplněným mlékem, prasnici do klece zavřít, položenou na zádech, a pak jí překlopit do boxu kde jsou selata, její prsa trčící ven z klece pak slouží ke kojení aživení selat, používá se to u prasnic které odmítají kojit svá selata, nebo mají dost mléka na krmení dodatečných cizích selat, převrácením na druhou sranu pak může krmit další skupinu, zatímco první je vystřídána a po opětovném převalení na ní čekají další selata nahnaná do výmenného boxu. Celkem tu máš několik verzí od všeho, a je jen na tobě, co použiješ (TVE)

[21:45] Katara67: Začínám přemýšlet o tom jak by šlo uvést prasečák do chodu. Samozřejmě že aby to bylo dokonalé bych potřebovala i nějaké ploditele u kterých si nejsem jistá kde a za jak dlouho je seženu. A taky někoho kdo by zde pracoval, na plný chod by tu byly zapotřebí aspoň tři otrokyně. Možná by to zvládly i ve dvou, ale nerada bych aby se přetěžovaly a snížila se tak výkonnost. Možná se mi podaří sehnat nějakou pracovní sílu ve vesnici, uvidíme... Jdu zkontrolovat ten sklad. Zdá se že uvnitř přeci jen něco je. Sem docela ráda že nebudu muset shánět úplně všechno. Zatím tu mám jen dvě sviňky, takže pro ně bude krmiva dostatek. A zdá se že i jejich odpad lze zužitkovat. Sice sem budu muset dát někoho na úklid, ale to nevadí... Prohlédnu si svá prasátka a zdá se že na sobě mají vše co je třeba. Přemýšlím o tom že bych jim to maličko usnadnila, ale ještě uvidím.. Zatím se dívám na ty klece a poslouchám co mi o nich správkyně říká. Takže slouží vlastně k tomu aby se nejedla i selátka a prasnice by

[21:56] Katara67: při tom mohly být třeba znovu oplodňovány. Skvěle, to se mi líbí! "Noro.." Oslovím člověčici. "Sežeň si k ruce někoho z vesnice. Zatím tu kromě tehle prasnic nic nemám, takže to budete zvládat bez problému.. Denně dostanou jednu větší dávku krmiva nebo dvě menší, to si rozhodni sama. Pak jim také bude jednou za dva dny odstraněn odpad a omyjí se.. Rozumíš?" Otážu se člověčice s přísným pohledem. To ale není všechno co budu chtít. Chci aby se jim sundala ta kukla. Na nosy jim přijdou rypáčky a na oči klapky které jim umožní vidět, ale jen velmi omezeně a spíše před sebe. Takže i kdyby třeba otáčely hlavu a snažily se vidět co je za nimi, tak neuvidí nic. Chrochtátko v ústech jim pak samozřejmě zůstane. Chci aby jako sviňky i vypadaly, takže ta kukla nebude zapotřebí... Od teď je má tedy na starost Nora, s tím že si může najít někoho k ruce. Né že bych jí to chtěla nějak ulehčovat, ale je fakt že jde jen o udržování jakési čistoty a krmení, takže dokud jich tu nebudu mít více, nebude to

[22:02] Katara67: nic co by neměla zvládnout. "Jednou za tři dny ke mně přijdeš a řekneš jak na tom jsou.. Jasné?" Dám jí poslední příkaz a pak už to beru tak že je o vše postaráno. Oh, vlastně je ještě někam dát! Nejlepší by bylo do nějakých normálních boxů vedle sebe v kterých by byla korýtka. Jsou jen dvě a tak není zapotřebí aby se krmivo lilo do toho velkého koryta a plýtvalo se!!! Teď už tedy všechno vyřešeno je... Nora ví co má dělat a tak se podívám na Neeru. "Předpokládám že kravín bude prázdný co?" Zeptám se. "Jak je to s potravou pro vesnici? Jsme soběstačné, nebo je potřeba něco kupovat, dovážet?" Dodám ještě. Radši se zeptám teď než aby mně pak čekal nějaký šok. Zatím co Neera bude dpovídat, nechám ji aby mně dovedla na místo kde se budu moci ubytovat než bude hrad čistý. (můžeš)

[22:11] Erinye: Poté co si prohlédneš vše potřebné a dáš noře své instrukce, dívka, žena se hluboce ukloní a pronese jakési zopakování tvých instrukcí, aby si se ujistila jak ty, tak ona sama, že je pochopila správně. "Jistě má paní, myslím, že tu máme přesně co si přejete" Pronese a vrátí se skoro vokamžiku s jakýmsi kovovým opostrovaným hlavovým postrojem, který se dle všeho nasazuje na rypáček a chrochtadlo, a brání výhledu skoro na všechny strany kromě malých oček, otvorů předsebe, tím, že je nasazený jakoby na chrochtadle, rypáku, se otáčí s spodní a horní čelistí, takže očka vždy míří dopředu obličeje, postroj je však udělaný tak, že neumožnuje skoro vůbec hýbat hlavou, pouze nahoru a dolů, aby mohly žrát, rýt v zemi na byrat žrádlo, ale pokud se chce prsnice někam podívat musí otočit celým tělem, jinak vidí pouze ped sebe a to ještě ne dolů nebo nahoru, takže musí hýbat hlavou aby viděla pod sebe, nebo nad sebe a pouze vpřed. Nora se dušuje, že výměna bude v cupu letu***

[22:16] Erinye: Takže zde dokonce můžeš počkat a vidět výměnu, kdy prasnicím je sundána kukla a následně je nasazen rypáček a maska s chrochtadlem, tedy doplňkem. Také na postroji je něco jako dvě klapky na uši. "Mám je utáhnout paní? Zabraňuje to, aby slyšely hovor a mohly si myslet, že jsou ještě bytosti a ne zvěř, sice to úplně neodstraní sluch, pokud to neutáhnete na doraz, ale i s jemným utažením budou slyšet jen skřeky místo hlasu, jako když přiložíte k uchu mušly" Zaptá se, zda chceš prasnicím vrátit i slych, nebo ne? Načež přejde k jednomu boxu s korytem a ukáže na něj. Koryto je uděláno tak, že zasahuje do dvou boxů a lze jedním krmit tedy osazenstvo dvou boxů, navíc box jsou dosti prostorné, jako malé výběhy "Chcete je dát do jednoho, aby byly u sebe, nebo každou zvlášť, takže se uvidí jen při krmení u koryta?" pronese a uchechtne se neznatelně? Načež zopakuje. "Jednou denně jim naplníme koryto, každý druhý den vykydáme, a každý třetí den vás budeme informovat" Pronese a pak se razatí***

[22:21] Erinye: "Paní, nebude to plýtvání vodou, mýt je každý druhý den? Ale pokud si to přejete uděláme to samozřejmě, jen to tu není, zvykem, že by to fungovalo, mohou chytit plíseň, když budou stále mokrá"(prasata) Pronese a navrhne, zda by je nebylo lepší mýt třeba jednou týdně, nebo tak? Načež všechny tvé příkazy odkýve, případně včetně mytí obden, pokud na něm trváš. Neera se při tvé otázce lehce pousměje a odpoví. "Nikoliv Paní, máme tam dva kousky, dojnici a jalové tele, tedy, jsou nedávno přivezené, ještě nezapracované, pokud chcete, můžete je dát převést sem, nebo jinam, kvůli nákladům na dvě budovy. Ale dávají dost mléka!" Pronese a popíše ti dvě světlé elfky, jenž dle jejích slov jsou dobré jedině k dojení, nebo rození, jak jinak. https://e-hentai.org/s/7d5a3e358f/833109-60 načež se zeptá, zda si tedy přeješ kravín navštívit? Načež se zamyslí a dodá. "Pokud jde o zásoby, máme je asi na dva týdne, při velké šetření na měsíc, ale budeme strádat. Něco málo pěstujeme, ale to uživí stěží nás***

[22:26] Erinye: Ale můžete to samozřejmě směnit z jiné věci, nebo to nechat místním, a ty nebudou tolik žrát" Pronese bez emocí, že záleží jen na tobě, co s úrodou uděláš. "Během zimy hodně zásob padne, přes léto jsme celkem soběstační, ale na zimu se musí nakoupit či získávat zásoby, samozřejmě to co můžeme pěstovat je poněkud omezené druhem, ale exotické věci se dají dokoupit, a nebo pěstovat možná v podzemí, kde je stabilnější teplota" pronese. "Také můžete chovat pravá zvířata, to samozřejmě hodně zvyšuje výnos, když je rozmnožíte, nebo na zásoby" Pronese a ukáže na nádvoří, kde si všimneš, že veskutečnosti nádvoří a plůtek je jakási ohrada, která má tvar pentastěnu, a ze tří stěn vedou jakési uličky ke třem budovám. Takže odtamtud jde něco jako hnát zvířata přímo do kravína, prasečáku nebo slepičince. "Na plošině lze vyvolávat zvířata" pronese a nejspíše myslí střed náměstí. Že bys sis tam mohla vyčarovat skutečné prase, nebo býka? Načež od pasu vezme jaksi váček a podá ti jej***

[22:28] Erinye: Jsou v něm povolávací kameny, pro prasata, býka a osla. "Vyvoláte tím dané stvoření na den a noc, do nového úplňku, ale naneštěstí nejde sníst, když ho zabijete, rozplyne se, ale pářit se může, a ušetříte tím místo ve stájích, než je živit a držet tu. Ale samozřejmě můžete držet i pravá zvířata na chov, maso a prodej" Pronese a pak čeká, zda chceš jít do kravína, někam jinam, nebo třeba vyčarovat prasata? Nebo přeměnit krávy na další prasnice? (Případně si můžeme zahrát vyvolání prasat a páření)(TVE)

Pán Jeskyně - 11. ledna 2018 16:00
Pán jeskyně Erinye

//Pro Zulabara sepisuji úvod, když mi to vyjde do večera, bude prča :)))

Pán Jeskyně - 16. listopadu 2017 03:30
Pán jeskyně Erinye

Export chatu - Sheia (Pak to upravím)

[19:27] Erinye: Démonka se na tebe podívá, jak sleduješ kopulující dvojici temných elfek, temnou elfku zavěšenou v řetězech, bez nohou a rukou, s helmicí bez očí a uší, jen s roubíkem pro slintání, jak násilně kopuluje do temné elfky pod sebou, zmítajíc s ní mechanismus, zásun, výsun, bez vůle elfky, prostě mechanicky, dokud elfka nevystříkne, a i dlouho potom stroj s elfkou bez ohledu na její slintání, řev a skučení s ní do elfky kopuluje. Asi má nějaký časovač, bez ohledu kolikrát se temná vystříká, pak mechanismus vyjede, vyveze temnou elfku nahoru, popojede a spustí jí, slintající, škubající, na další temnou elfku. A začne vše nanovo. Dávení, řev, šukání, inseminace a nekonečná kopulace. Paní se směje a Kyela ti podá ty závažné informace, že to je tret předešlé majitelky tvrze. Jak vidno, boxy s temnými elfkami se táhnou odezdi ke zdi, a pak dál do dalších místností. Ovšem Paní, démonka tě vede k proskleným boxům.***

[19:31] Erinye: Tam souloží s chapadly několik temných elfek, ale také tam prorůstá jakási rostlina skrze temnou elfku, a také démonku! "Ano, u téhle už to budou asi jen záškuby, asi ještě žije, tedy žije až do rozkvětu, ale spíš už s ní hází kytka, než její vůle. Za pár hodin rozkvete!" Pronese a ukáže na temnou elfku škubající sebou na dně kóje. "Ale tahle, jak se snaží!" Démonka se plazí sem a tam pokouší se kytku, lodyhu tahat, tlačit do úst a klína, dýchat, házet sebou. "Ta ještě pár dní potřebuje než vykvete!" Zasměje se. A koukne na dveře ve stěně které vedou do vedlejší místnosti. "Jestli chceš vidět jak vykvete, jedna by měla vykvést za pár chvil vedle!" Pronese a ukáže na dveře. Současně také vyjede nahoru temná elfka na řetězu a projede dírou ve stěně do sousední místnosti. Takže tam asi pokračuje v inseminaci. "Máš pro kytky docela talent!" Usměje se "A když ti pode rozmnožovat moje zvířata jako kytky, neskončíš jako ona!" Zakření se a ukáže na díru kudy projela ***

[19:36] Erinye: Temná elfka. Poté projdete dveřmi, kde je podobná místnost jako byla předešlá, je tu za vámi celkem pět prosklených boxů, velkých jakýchsi laboratoří. A na druhé straně tucet malých boxů kde jsou pouta, popruhy s tenýma elfkama, na všech čtyřech, připravených k inseminaci! Na tu první už se snáší temná elfka, a zasouvá se do ní, a začíná kopulovat a funět! Vy se přiblížíte k boxu. Tam se svíjí, spíše už jen škubá jakási samice, tělo má nafouklé jako gravidní, pleť narudlou až fialovou, plno vystouplých žil, z úst a pochvy jí trčí skoro ztuhlá lodyha květiny. Samice ještě dýchá, ale fialoví, škube už jen konečky prstů. Pak sebou několikrát škubne, velice silně, začne slintat, jakoby řeštět, hlenit, propne se, a pak uvadne. Načež se otevřou obě lodyhy do jakéhosi květu, a objeví se na květu velké zlatavé vejce, spíše jakési semeno, podobné artyčoku. "Když ho zaseješ do lůna samice, naroste jí úd! Takže za život jedné samice můžeš udělat dvě ploditelky, co dají život stovkám!" Zasměje ***

[19:41] Erinye: Se na tebe pragmaticky, otevře skleněnou přepážku, kopne do mrtvého těla, a vezme si dva zlaté artyčoky do dlaně. Pokud si ho zasuneš do lůna, naroste ty pyj, ovšem podle toho co slyšíš, nejspíše trvale, můžeš udělat tímto z nefuta, futa samici. Paní se na tebe pohlédne zasměje se. "Pokud netoužíš po trvalém nárustu, jsou i jiné odrůdy, ale pro můj chov je třeba dlouhodobá odrůda, jediná má cenu." Zasměje se a přejde nad boxy kde souloží temná elfka s další temnou samicí. Pak si všimneš, že asi o dvě místa dál, jsou tři místa volná. Prodleva. "Kde jsou Kyelo!" Zeptá se paní. A temná elfka trochu zbledne, zfialoví a pronese. "Dala jste je přeřadit, prý tam dáte pak, dodat." Pronese a očividně se chvěje, aby tam snad neskončila sam. Na což Paní nejspíše myslí! "Hmmm." Luskne prsty a otevře se další stěna, dveře. A dvě temné elfky přivedeou jednu světlou elfku, mladou, docela pěknou, a ihned jí srazí na všechny čtyři a upoutají do postroje. ***

[19:44] Erinye: Tím máš odpovězeno, zda tu má i jiné rasy, nejspíše jsou v dalších místnostech. Pak se podívá na Tebe. "Jak bys to řešila ty? Když uděláš pauzu, to zvíře co je zvyklé na nějaký rytmus znervozní a bude to mít vliv na její produkci, nesmí vyjít z cviku!" Pronese a čeká jak rozhodneš, když tam po světlé elfce zůstaly ještě dvě volná místa. A pak se zasměje. "Jen jako otázku, zda se zvládneš postarat o to, co ti chci svěřit!" Lehce tě pobídne a loupne očima. Načež ještě dodá. "Pak si můžeme popovídat o tom, co budeš potřebovat s sebou, a co ti chci svěřit, a hlavně, jak se ti líbí moje farma, je to něco jiného než květiny že? Ale vaše rasa, temné, měly k páření vžedy nejblíže, nadání na tuto práci!" Pronese pobaveně a kouká na tebe a hraje si v ruce s artyčoky, zatímco temná inseminačn elfka se blíží ... (Tvé)

[19:52] Erinye : https://www.8muses.com/comix/fotografie/Vaesark-Comics/CGS66-Fallen-4/9

[20:04] Katara67: Nehnutě stojím na místě a sleduji jak je ta nebožačka vláčena od jedné samice k druhé. Je to trošku děsivé, ale zároveň dost vzrušující. Napadá mně kolik asi orgasmů za den ta elfka v řetězech má? Vnímá ještě něco, nebo už je neschopna myslet na nic jiného než kopulaci? Kyela mi řekne kdo ta elfka je a až mně z toho trošku zamrazí. Tak tohle je má předchůdkyně? Takhle bych měla dopadnout když bych zklamala? Až když se paní pohne se proberu ze svého zamyšlení a následuji ji k oněm boxům. To co vidím tam je možná o něco děsivější než před chvílí. Stále je mi trochu divné že by paní použila i jednu ze svého druhu. Avšak z botanického hlediska je to pro mně velmi zajímavé. Co se asi stane až vykvete?? "To bych byla moc ráda má paní". Řeknu upřímně když je mi nabídnuto podívat se do vedlejší místnosti. "Děkuji paní". Špitnu s úklonou když mně paní pochválí. Sem ráda že si to myslí. "Udělám vše pro to aby jste byla spokojena". Řeknu jí odhodlaně a míříme dál. Když dojdeme do další místnosti,

[20:15] Katara67: říkám si co se odehrává asi zde. A hned mi to dochází. Zde je také inseminace a ta samice o které paní mluvila. Že se chystá rozkvést. Sem trošku nervózní, ale zároveň úplně fascinována. Přijdu tak blízko jak jen mohu a sleduji co se děje. Je to skoro jako kdyby nějaká samice zrovna rodila. "To je úžasné!" Řeknu naprosto fascinovaně když mi paní vysvětlí jak to s těmi květinami je. Se zaujetím pak sleduji jak si paní bere ta vajíčka, tedy plody. Zajímalo by mně zda to u ostatních druhů vypadá stejně když říká že je jich více. Také sem velmi zaujata využitím těch plodů. Bylo by možné je použít jak pro osobní potěchu, tak pro dlouhodobější užitek. Je to vážně fascinující rostlina! Najednou se však zdá jako by se paní rozzlobila. Nevím zda skutečně Kyela udělala nějakou chybu a nebo je to jen nedorozumění, ale dle všeho bude zapotřebí ty chybějící samice nějak nahradit. Chviličku sleduji tu světlou eflku. Je docela pěkná, sama bych si s ní dala říct kdyby to šlo. Pousměji se a podívám se

[20:22] Katara67: a paní která na mně mluví. Chce znát můj názor? Zvědavě kouknu na artyčoky v její ruce, pak na pomalu blíží se inseminátorku a přemýšlím. "Vaše farma je nádherná paní, je to úžasné". Odpovím upřímně a kouknu na Kyelu. Přijde mi jako by mně paní zkoušela. A na vyřešení nastalého problému vidím jen jedno řešení. "Paní, vzhledem k absenci těch dvou bych si dovolila navrhnout sebe. Mohu jednu z nich nahradit... A aby to měla úplné, navrhla bych aby tam byla dána i Kyela". No, je mi mé společnice líto, ale měly bychom se snažit aby byla paní spokojena. Toto je dle mého nejlepší řešení. A zároveň by to mohlo být jako "trest" za ty její prohřešky.... (Můžeš)

[20:29] Erinye: Paní se na Tebe podívá, zasmě je se, upřímně, chytne se za břicho, několikrát se usměje a přejde ke Kyele. "Slyšíš! Tak na všechny čtyři, a kšá dovnitř!" Houkne na Kyelu která se na Tebe podívá, nezdá se, že by to brala s nějakým odporem, nebo záští, nejspíše to čekala a asi to je běžný trest, takže vůbec nebere to zlé na tebe. Poslušně si poklekne na všechny čtyři, a drží koukajíc na vás dvě. "Můžeš jí připoutat!" Pronese Paní a ukáže na popruhy u kotníků, zápěstí a kolen, které drží samice tak, aby nemohly sevřít nohy, bránit se inseminaci, kroutit se, nebo se vysmýknout. "A nezapomeň na boky!" Pronese a ukáže popruh kolem boků co drží boky aby byla samice tělem ve správné výšce a moc sebou neházela. Načež se ještě zasměje a ukáže na něco jako kuklu. "Tou jí můžeš ohlušit, oslepit a dát jí kruh do úst, aby jen slintala. Dívá se ay samice neřvala a nerušila ostatní, nebo aby to řvaní okolo neslyšela a neviděla, a byli více v klidu, po a před inseminací." ***

[20:35] Erinye: Zasměje se a podá ti kuklu jestli jí chceš Kyele nasadit, a pak ti podá ještě jednu, jestli chceš to samé nasadit i světlé elfce a utánout jí vše. Pak když už tam je místo jen pro tebě tobě přijde a políbí tě docela vášnivě, dokonce tě kousne laškovně do rtu a ucha, jak tě olizuje. "Dobrá volba, vyřešila jsi to poctivě, dobré na správu mého majetku, i když démon by to vyřešil tak, že ta slepá stejně nic nevidí, tak by jí vytáhl nahoru trochu povozil, a zase spustil na tu kde už byla, vůbec by neponala, že skočila dvakrát na tu samou a tak by to nepoznala, ještě se musíš naučit být trochu, podlá!" Zakření se. Načež ti pomůže kleknout a sehnout se do boxu, to už vidíš, jak temná elfka sjíždí dolu na připevněnou Kyelu. Za chvilku je u Tebe! Démonka ti upoutá ruce, nohy, boky. A pak vezme du rukou kuklu, jakoby přemýšlela zda ti jí nasadit či ne, zda si to chceš vychunat se vším všudy, jako každá další zdejší samice? (Tvé)

[20:51] Katara67: Zdá se jako by můj návrh paní docela pobavil. Chvilku sem myslela že se směje mému návrhu, že to je špatné. Ale zdá se že tak špatné to nakonec nebude. Oddychnu si a kouknu na Kyelu. Ta to zdá se bere docela dobře. Sem ráda že na mně není naštvaná. Kouknu na paní, přikývnu a pak přijdu ke Kyele. Nikdy sem takhle nikoho nepřipravovala, ale nezdá se že by to bylo nějak těžké. Pořádně jí tedy upnu do těch popruhů, včetně boků. Ty utáhnu možná o něco více abych měla jistotu že se ani nehne. Pak si vyslechnu paní, s úsměvem přikývnu a nasadím Kyele i tu kuklu. Když už to tak má být tak se vším všudy! Kuklu dám i té světlé elfce a pohladím ji po zádech. Ráda bych se jí dotkla i jinde, ale to by nebylo vhodné. Najednou je paní u mně a začíná mně líbat. Sem tím tak zaskočena že se nezmůýu vůbec na nic. Je to vážně překvapivé, nečekala sem že by něco takového udělala. Ale moc se mi to líbí. Vzrušeně se zachvěji a poslouchám. To co paní říká má docela logiku. Mohla sem se tak tomu vyhnout, ale

[20:57] Katara67: co.. Už je rozhodnuto. "Dobře paní, budu na to myslet". Pousměji se a zaujmu stejnou pozici ve které je Kyela. Vidím že ta elfka už je u ní. Sem trošku nervózní, jaké to asi bude? Sex už sem měla mnohokrát, ale nikdy né s takovouhle elfkou určenou jen na plození. Když mně paní připoutává tak mi dojde že by vlastně mohla oplodnit i mně! Na to sem dříve nepomyslela... Je to ovšem zajímavá myšlenka, žádnou dceru zatím nemám. Jaké by to bylo kdybych pak někomu dala život? Mohla bych jí vychovávat nebo by jí chtěla paní?... Na takové věci teď není čas myslet. Vidím že paní má v rukou další kuklu. Ta by měla být nepochybně pro mně. Mám trošku obavy, ale.. Sem teď z toho všeho vážně docela vzrušená, takže něco takového by vadit nemuselo. S úsměvem kývnu na paní že mi jí dát může a pak už jen čekám až ta elfka bude hotová na Kyele a přijde řada na mně (můžeš)

[21:06] Erinye: Poté co se pousměješ na démonku, upne ti postupně všechny popruhy a poutažením, zatažením rukou ještě zkontroluje, že se nemůžeš vůbec pohnout. Kotníky doširoka odsebe, stehna a kolena. Poté zápestí. Nakonec i napevno opasek kolem tvého pasu, takže můžeš trochu kroutit zadkem, ale ne moc, a hábat hlavou, a házet prsy, ale to je tak všechno. Démonka přijde k tobě blíž a nechá tě otevřít ústa, do úst ti zandá kovový kroužek, díky kterým nemůžeš ústa zavřít, ani skousnout, trochu tě to nutí slintat, no trochu víc popravdě. A začne ti natahovat kuklu. Za okamžik zjistíš, že můžeš dýchat jen ústy, což spolčně se slinami v ústech způsobuje že vydáváš docela srandovní zvuky když nemůžeš ústa zavřít nebo si sliny otřít. Začneš se trochu vrtet, ae nijak se nepohneš. Najednou kapuce přejede přes oči, a všude je tma. Když tu uslyšíš šepot Paní. "Vy temné elfky jste vážně hloupé, ostatní bojovaly a vy, i ty, jen vás sem přivedu, ty si sem zalezeš bez boje jako ostatní***

[21:10] Erinye: Pekně poslušně, necháš se připoutat, aby si mi tu plodila po zbytek života! Bez odporu, bez vztekní, bez magie. Prostě poslušně zalezeš, vysrčíš prdelku a natešeně čekáš, až to do tebe zasune, jste vážně perverzní rasy! Aspoň nebudeš řvát, i když můžeš, ale o to víc si to užiješ, teď i každé další dítě co porodíš, jako další ze stovek sester co si viděla okolo. Užij si to!" Načež uslyšíš smích, a přetáhne ti kapucu i přes uši, takže krom temnoty, se ocitneš i v naprostém tichu! Spoutaná! Bez možnosti pohybu! V poutech! V popruzích! Zalezla jsi sem jako chovná ovce! Doslova, bez toho aby tě sem musela tánout, poutat, nebo nějak lákat, jak jsi mohla bt tak blbá! Dosloužila jsi, ale ona tě dala přivést ne aby ti dala nový hrad, ale aby si nadále rodila a plodila! Tady, taky proč by tě pro nový hrad táhla do podzemí, do plodírny! Jak si mohla být tak blbá! Ale co teď? Nemůžeš žvát! Jen slintat! Nemůžeš se hýbat, jen škubat zadkem a prsy, trochu hlavou ***

[21:13] Erinye: A za chvilku, oh! Za chvilku se na tebe spustí ze shora ta temná elfka! ted už chápeš, proč sou tu jen samé temné elfky! Tedy krom té jedné světlé, která to asi měla maskovat? A začne tvá inseminace, a co potom? Pak tu budeš držená na porod, a pak znovu, inseminaci, a porod, a znovu, a znovu, a znovu? Teď tu ještě Paní je, je u tebe, ale až odejde, budeš jen číslo chovné elfky v boxu! Musíš něco udělat, ale co? Co? Něco ucítíš na zadečku! Něco mokrého, vcelku studeného. Skáplo to zeskora! A zase! kap! Už chápeš, ta temná elfka, její penis, celí opatlaný ode semene a poševních sekretů, už je nad tebou, už je nad tebou, za okamžij jí začne mechanismus spouštět, a začne kopulace! A paní vás bude slecovat, a pak, pak tady tvůj příběh skončí? (Tvé)

[21:14] Erinye: (Tak doufám, že démonka překvapila)

[21:33] Katara67: Cítím a vlastně i vidím jak mně paní připoutává. Je to dost zvláštní pozice, být takhle spoutána a s nohami tolik od sebe. Zkouším jak pevně sem spoutána a zdá se že si paní dala vážně záležet, jediné co se může hnout je můj zadeček a hlava. Prsa nepočítaje, ta mi jsou momentálně k ničemu. Poslušně otevřu pusu a nechám si do ní dát ten kroužek. Poté dostanu i kuklu a pak je mi jasné že až tady skončíme tak budu celá od slin. Mohla bych se je pokusit polykat a nebo vyplivávat, ale nemyslím že by to pomohlo. Taky mně trochu znervózňuje ta tma, ale myslím že to vydržím... Najednou je u mně opět paní a začne říkat něco z čeho se mi pořádně rozbuší srdce. Nenenene, to přeci nemůže být pravda... Říkala že budu správkyní té tvrze, proč by mi něco takového dělala? Vždy jsem jí sloužila dobře! Zrychleně oddechuji a říkám si jak velkou chybu sem teď asi udělala. Přišla sem se, nechala se spoustat a teď dopadnu jako ostatní elfky které tu jsou spoutané. To je hrozné, nikdy bych si něco takového

[21:41] Katara67: nepomyslela! Ale.. Co jiného sem mohla dělat? Kdybych neuposlechla a zůstala sem v zahradách, dopadla bych stejně, né-li ještě hůř. Pokusím se obrátit na paní, ale sem zpoutána vážně dobře... Co teď? Nemohu dělat nic jiného než držet a nechat se oplodnit. A pak znovu a znovu a znovu... Čím sem si tohle zasloužila, svou naivitou? Asi sem vážně měla udělat to co paní říkala. Ale na to už je pozdě... Lehce sebou škubnu když něco ucítím na zadku. Vím co to je, nepochybně ta elfka skončila na Kyele a teď se chystá na mně! Sem viděšená, ale snažím se aspoň trošku uklidnit. Modlím se aby mně paní pak pustila když uvidí že se tak zbaběle nekroutím a nevřískám, ale udělám co mám.... (Můžeš... A jó, fakt jste překvapily :DD)

[21:49] Erinye: Cítíš jak ti na zadek stéká další a další tekutina, není úplně studená, ale rozhodně ani teplá, teče ti po zadku a to do těch nejnepohodlnějších míst, jak do štěrbiny zadečku, tak po vnitřku stehen, po klíně, pyscích, hrozně to lechtá! Svědí, a další a další kapky skapávají na tvůj zadek. Elfka se musela před okamžikem vysříkat do Kyely a pak být vytažena a teď všechny ty sekrety asemeno tečou po tvém zadku, blíž a blíž klínu, jak se žalud, hrod penisu přibližuje, skoro ho cítíš, jen nevíš kdy, už, už, už začne průnik. Je to skoro nekonečné, a místo průniku tě vydráždí každá další kapka co dopadne na tvůj zadek! Pak najednou cítíš další tekutinu, jenže tentokráte na tvých zádech, tedy zátilku! Teče po tvé kukle a zetéká ti za zátylek. Sliny! Určitě sliny! Musí to být sliny tekoucí stejným otvorem jako tečou tobě z úst, tekoucí temné elfce, tečou na tvou hlavu, po kukle, a pak na tvůj zátylek. Další sliny najednou cítíš jak tečou ***

[21:53] Erinye: Podél tvé tváře! Tvá kukla musí být celá oslintaná a pokrytá hleny temné elfky! Aby ne, i tobě se v krku tvoří knedlík hlenu, slintáš a vše teče po jazyku a rtech ven, sotva to dokážeš zadržet, a ta temná elfka takle je celý den, asi i noci, bez možnosti zavřít ústa, a ještě se hýbe, o tom, že se možná snaží mluvit, nebo hýkat nemluvě. Cítíš jak ti další sliny tečou po zátylku, dokonce i do tvých úst, a nemůžeš se jich zbavit, jak ti po okraji rtů zatékají do úst! Přitom všude je černočerná tma a děsivé ticho, to je snad nejhorší! A ty kapky na tvém zadku! Najednou však ucítíš, už je to tady! Kolem zadečku ti začne směrem dolů tlačit úd! Vcelku pevný, i když ne úplně protuhlý, dlouhý, a mířící neomylně do tvého klínu! Je mokrý, vlhký, vláčný! A začíná do tebe pronikat! Zasouvá se do tebe! Najednou cítíš tíhu na svých zádech, hlavně v oblasti zadku a beder, podbřišek elfky! Není to přímo váha, že na tobě leží, ale trochu váhy neseš, cítíš i tlak ***

[21:57] Erinye: Na zádech, v oblasti, kde se ti nalepila její prsa na záda, jsou mokrá, zpocená, zborcená potem, možná i mlékem. Její kukla se přitiskla, skoro až přilepila na tvou. Máš pocit, že i přes své ohlušení slyšícš její dech, nebo to možná je jen pleskání látky kukly, jak do ní funí na tvých zádech, její dech opírající se u tvého ucha do tvé kukly. Trochu to mlaská, ale nejsi si jistá, zda to je zvuk, nebo to je jen v tvé hlavě! O to citlivější ti však připadá průnik! Nic nevidíš! neslyšíš! A dokonce ani necítíš v ústech ani nose chuť či pachy! Čtyři tvé smysly zmizely! A tak tvůj hmat, se plně věnuje tomu jedinému smyslu co zbyl, dotekům! Jak to mohou snášet celé dny, celé roky? Musejí být už šílené! Zásun, výsun, zásun, výsun! Cítiš jak tíha na zadečku klesá a stoupá, klesá a stoupá, klesá a soupá! prsy elfky ti pleskají o záda! A pleskání hlavy elfky o tvojí kuklu je stejně rytmické! Všechno mlaská! Sliny na vašich hlavách! ve vašem klně! Máš pocit, že***

[22:02] Erinye: Sliny co ti tečou z úst se musí táhnout v chuvalcích až nazem! Vsun, zásun, výsun, zásun! Je to naprosto rytmické! rytmické! Ach! Ach! kdyby aspoň na chvilku zmenila rytmus? Zásun, výsun, zásun, výsun! Jako stroj! Už po chvilce z toho šílíš! A co teprve ona! Ona! Je ješt vůbec elfka? Ty bys to snad nevdržea při vědomí den! zásun, výsun, cítíš že to na tebe jde, velice silně, a velice rychle! zásun, výsun, zásun, výsun! mechanicky, neskutečně silně a rychle! Třásla by jsi se v mohutném orgasmu, kdybs mohla! Ale můžeš jen řvát, a slinta a škubat sebou. A nejhorší je, že to pokračuje! Zásun, výsun, zásun, výsun, zásun, výsun. Pleskání slin. A cítíš, že se brzy buďto uděláš znovu, nebo ti bouchne mozek! Načež ucítíš proud horka ve svém lůně! Jenže, jenže v zbytku své mysli, mezi šílenstvím zásun, výsun, zásun, výsun, si uvědomíš, že výstřikem to nekončí, kopulace má nějaké časové plnění, bez ohledu na vrcholy! jak dlouho to asi ještě bude trvat? Jde to na tebe zase! Zásun! Výsun! Zásun!TVE

[22:17] Katara67: Ta elfka nade mnou musela do Kyeli vystříkat opravdu velkou dávku semene když cítím jak to na mně teče. Je to velmi dráždivé, chtěla bych si to aspoň otřít z klínu, ale to bohužel nejde. Čekala sem že už do mně zasune svůj penis, když v tom cítím jak mi něco kape na záda. Že by jí nějak otočili? To se mi nezdá.. Až po chvilce mi dojde že ta elfka nade mnou bude mít v puse asi to samé co já a tak jí tečou sliny. Ale kolik jich je? Uplyne jen chvilička a já mám pocit že sem poslintaná úplně celá. Dokonce mi to začne stékat do vlastních úst. Chtěla bych zavřít pusu nebo to aspoň vyplivnout, ale nejde ani jedno z toho. Ta tma, to že nemůžu zavřít pusu, všechno mně to nějak mate... Najednou je to tady, cítím v sobě ten její pyj! Cuknu sebou a zasténám. Nic podobného sem nikdy nezažila, cítím jak se na mně tiskne tělo té elfky a myslím že má svou hlavu u mé. Nevidím to, ale řekla bych že to tak skutečně bude, cítím totiž něco podivného. Jindy by mi ani nevadilo to jak jí na sobě cítím,

[22:25] Katara67: naopak by to bylo velmi příjemné, kdybychom byly obě volné, mohla mně držet a souložily bychom jak by jsme chtěly. Ale to je teď zdá se nereálné... Nemohu se zbavit nějakého nepříjemného, tísnivého pocitu. Ale zároveň s tím sem velmi vzrušená. To jak na zádech cítím její prsa a v sobě jak do mně proniká její penis, je to moc, moc příjemné! Mohlo by to být ještě příjemnější, nebýt těch slin které nám teď tečou snad všude a toho podivného rytmusu. Jako by to měla předem určené, každý pohyb... Navzdory nepohodlnosti mám brzy naprosto úžasný orgasmus! Nebála bych se říct že to je jeden z nejlepších orgasmů v mém životě, né-li přímo nejlepší... Cukám sebou a řvala bych kdybych mohla, takhle mi jen z úst vycházejí podivné pazvuky a bubliny slin. Můj orgasmus jako by nepřestával, stále cítím že do mně ta elfka přiráží. Navzdory tomu že do mého lůna musela vypustit velké množství semene. Je to skoro k zbláznění, odstrčila bych jí kdybych mohla, ale pouta mi opět připomenou že nemohu zvednout

[22:27] Katara67: ruce. Je to neskutečné, tak dráždivé... Vím že musí uplynout nějaký čas než se elfka přesune jinam, takže se to snažím do té doby nějak vydržet. Cítím ale že chtě nechtě brzy budu mít další orgasmus. Když už tu sem a nemohu se nijak bránit, tak ať si to aspoň užiju! Začnu vrtět zadečkem proti elfce jak to jen jde a doufám že už brzy bude konec (můžeš)

[22:34] Erinye: Rytmické pohyby elfky nad tebou neustále pokračují, bez milosti, bez jakéhokoliv slitování, přivádějí tě skoro až násilně k dalšímu dlouhému táhlému orgasmu při kterém si připadáš spíš jako nějaké zvíře, než elfka, dlouhý dozvuk vyvrcholení tě nutí akorát hrdelně chrčet a cítíš tvoření bublin kolem kruhu z něhož ti tečou sliny a hlen z hrdla, jenž sotva můžeš vykašlat, dokonce jakoby ti tam stékaly i nudle z nosu, a jako jediným otvorem ti vše vytékalo ven. Hleny, bublyny co mlaskají, tvůj dech, sliny. Je to ponižující na nejnižší zvíře v nějaké ohradě nebo, no kde to vlastně jsi? Ach! Rytmické přirážení stále tvá a tímhle tempem, se uděálš znovu! Oh to snad ne! Cítíš pleskání prsů, mokrých a propocených pleskání kukly na své hlavě, mlaskání slin a hlenů temné elfky, a kromě horka v klíně, nejhorší je, to jak z tebe vytéká vše co se do tebe nevěšlo, teče ti to po stehnech, klíně i břichu, lepí se to na břiše, klíně, chladne to a ***

[22:38] Erinye: Neskutečně to šimrá! neskutečně to svědí, a jak elfka stále přiráží, tak to teče, spíše lítá sem a tam stejně jako sliny, a mlaská to o tvé stehna a břicho, a svědí to ještě víc, moci si tak do klína sáhnout a setřít to! navíc tvé chucvalce slin vlivem neustálho přirážení se rozhoupaly tak, že ti pleskají i na prsa, tečou po ních, na bradavkách, škádlí je, a taky neskutečně svědí! Jsi oslintaná jako kus nějakého dětského šidítka, nebo pamlsku! navíc cítíš jak to na tebe znovu dost násilně jde! ještě pár přírazů a! A budeš! Najednou se úd z tebe vytáhl! neslyšela jsi to, jen to mlasko, jenže! Horké! Právě v okamžiku, kdy elfka začala semenit, jí mechanismus začal zvedat! První výstřik ještě napumpovala do tvého lůna, na tvé pysky, na klín, mezi stehna, je to horké, a ach, ach, teče ti to po stehnech, mezi stehny, po podbřišku, a svědí to! Další horký výstřik ti nacákal na zadek, na levou půlku! A další ti teče po stehně! A další ti dopadl dokonce na záda a teče po boku!***

[22:43] Erinye: Jsi postříkaná po celém zadku další várkou semene, a nemáš se jak utřít!Vše svědí, ale alespoň už je konec! Cítíš ještě, jak ti na zadek dopadá semeno a pošební sekret vašeho spojení, jak temnou elfku zvedá mechanismus, než jí přenese na světlou elfku vedle tebe. Je konec! Ještě několik slin spadne na tvá záda a hlavu. A pak je najednou klid! Ticho! Nic se nehne! Kromě tvého divokého bušení srdce a divokého dechu! Od úst ti tečou a visí provazce slin a hlenů, chvěje se ti hrudník a strašně tě svědí kln a zadek, i prsa. A navíc, máš k orgasmu takovýhle kousek, takovýhle! Ale nikde úd co by tě uspokojil! A stále se nic neděje! že by tě tu Paní vážně nechala? Ona to myslí vážně? Zůstaneš tu váně připoutaná jako obtěžkaná elfka rotit znovu a znovu, navždy? Nic se neděje! A pak, najednou! Najednou cítíš na svých bocích něčí ruce, jedou směrem k zadečku, nahoru po zadečku, k půlkám. *Plesk! Plesk* Dlaně plácly tvé zadečky, půlky a pevně je chtly***

[22:47] Erinye: A pak tě za půlky sevřely dlaně a pomalu jely zase dolů, podél boků. Ruce tě držely za boky, v místě kde je popruh, spíše se držely popruhu, než tvého boku. A ty jsi na svém zadečku ucítila, další úd! Cože! Cožeto? Tohle jsi neviděla! Ani nečekala! Někdo je za tebou v boxu, stojí, spíše dřepí na bobku za tebou, drží se za tvú boky, popleska ti zadeček, a ted, teď ti zasouvá docela silný, tuhý a poněkud mohutný úd do zadečku! Trochu to tlačí, ale ne vyloženě bolí. Hlavně proto, že vzrušením ho máš trochu rozevřený a díky všemu tomu co kolem teklo a teklo na něj, je pěkně, promazaný! Cítíš mohutný úd co do tvého zadečku proniká! A na zadku, plesk, ples, nejspíše, varlata, mohutná varlata pod zadečkem, spíše u klína, pleskla v pohybu na tvou kundičku. Jen to zamlaskalo, jak se varlata olepila semenem z předešlé šukačky. Pesk, mask. I klín se olepil, co tě šuká! Dlouhý táhlý průnik! Plesk! Držení za boky se trochu utáhlo. A pohyby se vyrovnaly. Asi se urovnala poloha***

[22:51] Erinye: A plesk, zásun, plesk, zásun, plesk, zásun! varlata pleskají o tvojí vydrážděnou kundičku, úd zasouvá se hluboko do tvého zadečku, a bušení o tvou prdelku je docela tvrdě rytmické, ale ne mechanické, spíše živočišné, ale kdo ví, jak dlouho tenhle rytmus vydrží, tohle není stroj. někdo tě drží za boky a šuká ti zadeček, když tě má takle připravenou! Tohle asi v plánu nebylo, ale kdo ví zda to je dobře, nebo špatně! Co se to tu děje? Kdo to je? A pomůže ti to? Plesk, plesk! Šukání nabírá na rychlosti a proniká trochu hlouběji, cítíš i vrdší přírazy těla, držení za pas, boky je rubší a máš pocit, že na zádech občas cítíš šimrání vlasů jak ti běhají po zádech, asi tě šuká nějaká dlouhovlasá samice, ale s údem? Žeby? To ovoce co držela Paní?! (Tvé)

[23:05] Katara67: Opravdu bych byla moc ráda kdybych aspoň neměla ten kruh v puse. Kdybych mohla vyplivnou ty hleny a vše ostatní co tam teď mám, začíná to být vážně nepříjemné. Nemluvě o tom všem co mi stéká snad po celé spodní části těla, je to lepkavé, studí to a štípe. Opět se pokusím sáhnout si rukou na klín, ale jako předtím mně i teď zastavují ta pouta. Sakra, jak moc bych se teď chtěla aspoň podrbat, nebo to ze sebe setřít! Už už cítím že budu mít další orgasmus. Elfka do mně dokonce začala stříkat další semeno, zřejmě se také udělala. Jenže ještě než stačím orgasmu dosáhnout já tak jí ze mně vyndavají. Cítím už jen jak její semeno dopadá na mé tělo. Co? To né, to není možné!! Já se chci taky udělat! Stačilo jen pár přírazů a už by to bylo... Proč mně takhle trápí? Na jednu stranu mně to dost štve, ale zase sem ráda že už je konec. Teď.. teď mně doufám paní vytáhne a vše bude v pořádku. Vím že předtím říkala něco jiného, ale to by přeci neudělala. Sloužila sem jí dobře, neměla žádný důvod k

[23:13] Katara67: mu nechávat mně zde. Nic se však naděje a já začínám mít obavy. Jediné co cítím jsou sliny v mé puse a svědící semeno na mých stehnech a zadečku. Čekám a nic. Je to jako věčnost. Už pomalu začínám anikařit, když v tom se mně někdo dotkne. Leknu se a trošku sebou trhnu. Na chvilku sem myslela že se ta eflka vrací, ale zdá se že to jsou něčí ruce. Opravdu ruce, někdo se mně dotýká! Je příjemné cítit že tu někdo je. Ať už je to kdokoliv, mohl by mně vyndat z těch popruhů. Doufala sem že se tak stane, ale místo toho cítím jak se do mého zadečku dere nějaký úd. Co to má být? On je tu někdo další! Někdo další stojí za mnou a šoustá mojí prdelku... Byla bych mnohem raději kdyby ta osoba aspoň zavedla svůj úd do mé kundičky, abych se znovu udělala. Ale co, nemohu nic jiného než dál držet... I když bych byla mnohem raději kdyby byl ten penis ve druhé dirce, i tak si to docela užívám. Ať už je to kdokoliv, ví jak někomu šoustat zadeček.. Sténám a chtěla bych si sáhnout do klína, ale bohužel to

[23:18] Katara67: nejde. Nezbývá mi nic jiného než to nějak vydržet. Na zádech cítím šimrání, jakoby vlasy. To je nějak divné, že by paní pozvala nějakou samici aby si se mnou užila? To se mi moc nezdá... Ale moment, to ovce! To z té květiny co jsme viděli. Paní říkala že po tom naroste samici penis. Že by si teď tedy užívala s mým zadečkem ona? Proč nezkusí raději můj klín? No ať je to kdokoliv, začínám vrtět zadečkem jak jen to jde a jakmile ucítím že se ta samice do mně chystá vystříkat, tak stáhnu zadeček jak jen to půjde aby se jí to líbilo ještě více. Pokud by to skutečně byla má paní mohla by za to být aspoň trošku vděčná... A snad by mně pak i vážně pustila, kdo ví.... (můžeš)

[23:25] Erinye: Přirážení se stává po chvilce trošku kostrbaté, někdy nedojede úplně hluboko, jindy jsou to dva rychlé šťouchy zasebou co ale pořádně nevyjedou, rozhodně to je velice smyslné a zkušené, ale oproti mechanickému šukání inseminační samice je jasné, že ať tě šuká kdokoliv, má na to volné působení svých pohybů a trochu mu únava, nebo přinejmenším pohyby a přirážení rytmu, spolu se vzrušením ujede! Ale nezdá se, že by to dotyčnému, či spíše dotyčné nějak vadilo! Nadále šťouchá tvůj zadeček jako by to byl nějaký alchymistycký hmoždýr a její penis byla palička, která v tom hmoždíři chce něco rozmačkat! Příraz, příraz, příraz. Cítíš, jak to na tebe jde i přesto, že nemáš úd v kundičce! Pokud to bude pokračovat, setjně se uděláš, možná i proto, že semeno stále tekoucí po podbřišku a stehneš stále svědí a šimrá a to na dráždění klína přeci jen poněkud stačí. Další příraz, a další, a další! Začínáš přirážet proti přírazům neznámé. Cvilku se její pohyby trochu zmenily, asi ***

[23:30] Erinye: Nečekala takovou spolupráci, ale po chvilce začala s tvými přírazy proti tobě docela obstojně spolupracovat, a ty ve své prdelce můžeš cítit sutečně úžasnou dosut nepoznanou scenérii! Cítíš nejen přírazy penisu do svých útrob, ale dokonce jeho pulzování, jak se chvěje, škube sebou, dokonce i proudění krve v jeho žílách! Penis je naprosto natlakovaný, a nejspíše nebude dlouho trvat a bude stříkat! Cítíš jak se stahuje, tuhne, a jeho pohyby jsou škubavejší, hektičtější křečovité, nedotahují se, ale zrychlují! varlata co mlaskají na tvém zadečku jsou mnohem tužší, místo jakéhosi lepivého mlaskání a pleskání, spíše naráží a bouchají, pulzují. Cítíš, že to brzy přijde! Jak na tebe, tak na neznámou! Další zásun, a další! A najednou! Penis se vysune! Je pryč! Už zase! Zmizel! Ucítila jsi jakési škubnutí, lupnutí! Stačil by jediný příraz a byla by jsi! Ale ne! Kde je! Kde je? Kde! Mohla jsi se udělt už podruhé! A to ne! ***

[23:35] Erinye: Najednou cítíš kde je úd! Napřed ho ucítíš jako něco tuhého na patře, pak na jazyku, a poté se to tlačí dál proti jazyku dozadu do hrdla! Přejíždí to po jazyku spodem, a horem po patře, začínáš se dávit! Něco tě uchopilo za hlavu, zvedlo ti to hlavu do výše a pak cítíš jen tlak! Ale také! Hleny a sliny, hromadí se ti v ústech, v krku! Úd jako zátka brání vytékání, ale taky! Dýchání! Napřed cítíš jakési mlaskání, tah vzduchu, malskání bublin podél penisu, a pak tah vzduchu ustane! Ústa máš dokonale ucpaná! Začínáš se dusit! Panika! Úd proniká hlouběji a tře se o tvé hrdlo, madle, dávíš se! Hleníš, teče to do tvého hrdla, dávíš se, chčíš! Hrozný zvuk. Najednou se pyj vrací! Trocha vzduchu! maličko! Jen aby to udělalo dávyvý zvuk! Cítíš tření na patře! A pak, zase pohyb dovnitř, tření o jazyk, hrdlo! Dušení! Nemáš vzduch! Mozek se ti motá! Nepřítomnost vzduchu, kyslíku! Silné vzrušení! nevíš jak, ale máš silný, orgasmus! nechceš, ale máš ho! Silný divný orgasmus!***

[23:40] Erinye: Další vysunutí, dávivý chrčivý zvuk, jak se šine vzduch do hrdla, i když máš kápi, před očima vidíš barvičky, dušení, tlak v plicích! Dušení! Tah v hrdle, smerem ven, chrčivý zvuk. Škubání v penisu, v celém tvém hrdle. Cítíš jak se chvěje. přes jazyk, hrdlo. A pak. Dušení a horké, mazlavé! Dáví tě to na mandlích, teče to po tvém hrdle, horním patře, penis se stahuje trochu ven, máš to na jazyku, je to horké, kysellé, hořké, nebo jaké vlastně, dušení, dchčení, sliny, hleny, cítíš dávyvý pohyb, pynis jede hluboko do krku a ty citíš stříkání hluboko na mandle a do krku. Další várka! Dušení! Chčení! Sliny. Dávíš se. Cítíš tu chuť všude. Máš jí v nose, v krku, jede ti nahoru i dolu, dopředu po jyzyku i pod jazyk. Penis jede sem a tam, a ještě jednou. Pak cítíš vzduch! Chčení! Dávení! Vzduch! Polykáš to, něco eče ven! Slintáš, ta chuť tě nutí slintat, víc a víc,samé sliny a hleny! teče ti to hluboko do krku! A znosu zpátky. Ruka ti pustila hlavu. teče ti to ven, i do krku. Ach jo! (Tvé)

[23:55] Katara67: Stále cítím ten úd jak proniká do mého zadečku. Výsun, zásun, výsun, zásun.. a tak pořád dokola. Párkrát sem už svolila aby mi někdo zadeček ošoustal, ale tohle je úplně jiné. Strašně moc mně štvou ty hleny a sliny co mám v puse, ale v zadečku je to strašně příjemné. Tak příjemné že se snad znovu udělám. A ta samice co se mnou souloží nejspíše také, cítím ten její penis. Až bude mít orgasmus, určitě to bude pořádná sprcha! Přírazy se zrychlují a já svírám prdelku jak to jen jde. Už už cítím že bych mohla mít orgasmus, ale najednou je ze mně ten penis venku. Né.. NÉ! Co se to sakra děje? To už je podruhé co sem mohla mít orgasmus a nemám ho! Nelíbí se mi to, štve mně to! Škubu sebou a chci aby mně už někdo rozvázal, ale najednou cítím jak mi ta osoba co mi šoustala prdelku tlačí úd do pusy. Co to má být? Cítím ty své sliny a hleny, pusu mám úplně plnou. Skoro nemohu dýchat. Najednou se i vážně dusím! Panikařím, bojím se, nechci tady zemřít! Škubu hlavou ze strany na stranu, ale nepomáhá

[00:02] Katara67: to. Nějak se mi motá hlava. Už se chystám začít se modlit k bohyni aby mně vzala do své vřelé náruče, když v tom ucítím v puse něco dalšího. Na jazyku, na patře, mandlích.. Nepochybně se ta osoba udělala a vystříkla mi do krku semeno. Stále cítím ten úd v krku, jako by mi ho někdo chtěl šoustat. Už vážně nevím co mám dělat, je to jako bych měla semeno, sliny a hleny úplně všude. Dávím se a snažím se si odkašlat, ale moc to nejde. Zbývá jediná možnost. Pokusím se vše spolykat. Sliny, hleny, semeno, všechno... Raději to než když bych se měla udusit. Je toho vážně dost, nevím zda se mi to podaří. Když né, tak už to pak asi bude stejně jedno... Nemohu uvěřit že by můj život skončil zrovna takhle, ale zdá se že to tak bude... Už ani nemám sílu na žádný odpor (tvé)

[00:09] Erinye: Poté co penis vysunut z tvého hrdla se ti začne dýchat trochu lépe, tedy od okamžiku, kdy spolykáš náplavu semene ve svých ústech, a zbylý obsach úst se pokusíš vydávit, což se ti sice moc nedaří, stále semeno cítíš na patře, mandlích, jazyku, všude, to hořké, teplé mazlavé lepivé, jakoby to to vypláchlo ústa a ty již nikdy neměla cítit nic jiného, slintáš, sliníš a hleníš, ale zatéká ti toho do krku stále dost a dost, ale alespoň už můžeš přes chrochtání, chrčení a dávení dýchat. Co naslintáš pak vyteče ven skrze kruh, teče ti po bradě a tvářích a nakonec padá na podlahu. Pokud by někdo pod tebe postavil vědro, muselo by být tvých hlenů a slin už plné. Pachuti v hrdle se nemůžeš zbavit ať slintáš jak slintáš, asi jí budeš cítit do konce života! Nebo dokud se nezbavíš toho kruhu a nepodaří se ti pořádně polknout, vysmrkat a vydávit se, tak určitě! A co je horší, stále tě svědí zadek ulepený od semene, a klín od toho samého. Ale díky dávivému rozptýlení jsi na to***

[ 00:14 ] Erinye: Na nějakou dobu zapomněla. Ale teď se svědění a tuhnoucí, chladnoucí tekutina zase ozývá. tedy krom toho, že chladnou i tvé sliny a hleny. A jak nesouložíš, začíná ti být trochu chladno. A kde je Paní? Kde je? že by tě tu nechala? Najednou jí cítíš! Tedy, pokud to je ona! Cítíš nečí ruce na svých stehnech, přejíždějí prsty po vnitřní straně stehen, aniž by jim vadilo, že cestou stírají semeno co je všude napatlané, nebo tvé sekrety. Už cítíš její horké prsty ve svém klíně. Její dlouhé štíhlé prsty! Proniká do tebe! A, a něco do Tebe zasouvá! Něco jakoby kulatého, no spíše oválného, trochu měkkého, vroubeného. Hřeje to! Spíš docela pálí! Je to měkké! Horké! Jakoby se to v tobě hýbalo! Teď jsou v tobě dvě! Horké kulaté věci, mazlavé, tuhnoucí, velice citlivé, rotují v tobě a pomalu se zvetšují, a vysouvají se ven, a ty je cítíš, jakoby, jakoby byly vojí součástí! U bohyně! Ona do tebe vsunula to ovoce! Rostou ti varlata! ***

[00:19] Erinye: Cítíš jak se ti varlata derou ven z klína, až se vyloupnou, vypadnou do dlaní, cítíš jak horká leží na dlaních tvé Paní a ta si s nima hraje! Fouká do nich, a ty cítíš neskutečně ledový dech, jak jsou horká, měkká a rostoucí. Cítíš jak je mne, a oni bobtnají! Jsou větší a větší, mne je jako nějaké těsto! Hněte je mezi prsty a pak se zdá, že jí dlaň nestačí na jedno z varlat a tak začne varle mnout oběma rukama, a pak druhé! Cítíš jak varlata tuhnou, hutnou, a jsou, mohutná, velká, ohromná! A neskutečně citlivá! A ona si je modeluje podle svého nápadu! (Asi do tvaru a velikosti rugbyových míčů, podél těla) Jsou neskutečně veliké, tuhé a plné, citlivé! Jak po nich přejíždí prsty, cítíš jakoby ti je elektrizovala sttickouelektřinou! Poté do tebe zasune něco dalšího, další ovoce, a začne jen po chvilce táhnout ven! A modeluje, modeluje ti pyj! Vcelku dlouhý, tlustý, trochu ohebný, vláčný! Dokonalý ploditel! Přitom se tvá varlata ještě dosti zvetšila a naplnila***

[00:24] Erinye: Načež ucítíš jak tvůj nový orgán zatuhl, propletl se s tvým tělem, a ještě horký s ním srostl, celý jej dokonale cítíš, dech paní která na něch fouká, jako by o snad bylo těsto vytáhlé z trouby, a jemně po něm přejíždí prsty, nehtíky a dokonce se zd že i špičkou jazyka, a cítíš i, polibky horkých rtů! Dokonce mne úd, tře jej, a hladí varlata! Úd se ti začína trochu škubat! Začíná tuhnout, natahovat se! Z úst ti začnou proudit další sliny! před očima máš mžitky! Stále jsi slepá, hluchá, a sliníš. Zadek od semene, a v puse tu šílenou pachuť! Nahle ucítíš, že se něco děje na tvém zápestí, a loktech, také stehnech, a kotnících, i opasku! Pokusíš se pohnout, ale nehneš se ani o píď! Nic! Popruhy jsou stále na svém místě, stále jsi přikovaná! Náhle ucítíš něco dalšího, jakési popruhy dole na břiše, na opasku, vedoucí smerem k penisu, kde najednou ucítíš jakýsi kroužek, kolem kořene, a pak, jakési dvě vaky, nebo kořené prohlubně, do kterých jsou***

[00:29] Erinye: položeny tvá varlata, ale taky tam cítíš dál se táhnoucí provazy, nebo spíše kožené popruhy! Najednou pak ucítíš povolení na rukách a nohách! Tvé kotníky, lokty, stehna a zápestí se zdají být povoleny od postroje v boxu! Ale pokud se pokusíš si sáhnout na kápi, zvednout se, nebo nějak várazně pohnout, zjistíš, že jsi spoutaná na všech čtyřech, takže když pohneš rukou, pohneš i druhou rukou a oběma nohama. Nemůžeš tedy pohnout rukama jinak než tak aby jsi se velice malými krůčky pohybovala po všech čtyřech v jakémsi podřepu vpřed nebo doboku. Nohy máš trochu volnější, a asi chápeš proč! Pokud mš penis, aby si mohla něco, obskačit! Budeš potřebovat trochu prostoru! Ale kam se poslepu pohybovat? A pak to ucítíš! Jakýsi tah na varlatech! U bohyně, ony to jsou opratě! Ale vedou ne k třemnům u hlavy, ale k varlatům! Opratě na varlata! Táhneo to trochu dozadu! Asi máš vycouvat! Pak tah na pravé varle, asi máš zahnout doprava, a pak povolení dolů, žeby volno pro pohyb vpřed? (Tvé)

[00:42] Katara67: Je to hnusné. Opravdu, ty sliny, hleny, semeno.. Nikdy bych to nepolykala když bych nemusela. Je toho tolik že se divím že sem se ještě neudusila. Nemohu spolykat všechno, část toho steče i ven, po mé bradě na prsa a na zem. Musím teď být uplatlaná jak nějaké čuně, ale aspoň mohu trošku dýchat. Chtěla bych si odplivnout a podrbat se, setřít ze sebe to semeno a kdo ví co ještě. Ale nic z toho nejde... Trochu se chvěji, začíná mi být zima. Modlím se aby už mně někdo osvobodil, ale to se neděje. Místo toho ucítím další doteky na svém těle. Na stehnách, na mém klínu.. a pak mi dovnitř někdo něco strká. Prsty, určitě! Už sem se udělala dvakrát, nechci znovu! Po chvíli je mi však jasné že ta osoba nemá v plánu způsobit mi orgasmus. Ucítím jak do mně něco vsune a pak něco velmi zvláštního. Jako by mi.. No né, opravdu.. Opravdu mi rostou varlata! Teď už sem si jistá že je to má paní, musela použít to ovoce z té květiny co jsme viděly. Ale proč? Proč mi tohle dělá? Vrtím sebou a je jasné že u

[00:52] Katara67: varlat to neskončí. Jsou obrovská, nechápu co chce abych s nimi dělala. Budou dost těžká, kdyť s nimi nebudu moci ani chodit! Varlata však nestačí a brzy mám i pyj. Velký, tuhnoucí pyj.. Cítím ho dole. Je to velmi zvláštní pocit, ještě před chvílí sem byla normální samice a teď... tohle. Začínám trošku panikařit, nejsem si jistá co se mnou bude dál. Ale vypadá to že paní se můj nový vzhled líbí. Dotýká se mého nového pyje a tím způsobuje že mi začíná tuhnout, natahovat se... je to velmi zvláštní. Opět se mi trochu motá hlava, už toho na mně začíná být asi moc. Nemohu se hýbat, stěží dýchám a paní si s mým penisem hraje. Zřejmě je jím docela zaujatá. Kdo by také nebyl že? Sice nevidím vůbec nic, ale cítím jaká mám varlata, ten penis musí být také něco. Už sem pomalu začala ztrácet naději že se odtud dostanu, když v tom jako by někdo povoloval má pouta. Co se to děje? To nebude jen tak... A také že ne. Nemohu se zvednou, posadit, sundat si tu kuklu, nic... Až po chvilce zjišťuji že se

[00:55] Katara67: mohu hýbat. Spíše je to tedy jakési sunutí, ale aspoň něco. Co teď? Mám se někam vydat? Poslepu to asi moc nepůjde. To však zdá se vyřešila má paní. Až teď si uvědomuji že ty věci a mých varletech jsou opratě kterými mně bude vodit. Velmi brzy chápu jak to funguje a tak raději spolupracuji a dělám vše co paní naznačí. Te´d to vypadá že mně tu nakonec na rodění nenechá, ale nejspíše mně využije na plození. To by vysvětlovalo ten penis a ta ohromná varlata... No co.. Sunu se za ní a sem připravená udělat vše co bude chtít (můžeš)

[01:06] Erinye: Smířena s novým osudem se suneš po všech čtyřech krok sun krok, spíše tedy sun, sun, sun po trase kterou ti Paní vytyčila opratěmi na tvých varlatech, jak couváš, po chvilce rukama šmátráš v slinách a hlenech které ti vytekly z úst a po chvilce dál i v semenu co ti teklo z klína. Když nakonec vycouváš z boxu ruce už máš upatlané. Paní tě trochu několikrát nasměruje, zvedáním levé nebo pravé opratě a tím vytváření tlaku na varlata, do správného korydoru, a poté tě nechá okamžik jít. Načež ucítíš na varlatech tak, značící jasný povel k zastavení! Poté jsi nasměrována doleva, natočena, a pobídnuta opětovním uvolněmí v pohybu vpřed. Tolik povelů, a přitom jsi vlastně, pokud dobře chápeš, přešla ze svého boxu do sousedního! Takže jsi, jsi u světlé elfky! Pomalu lezeš vpřed, když něco ucítíš před sebou! Teplé tělo, které sebou škubne! A současně na varlatech tah, značící stůj! Na varlatech pak cítíš povel nejspíše k stání na místě, ne tak silný jako couvání, ale také ne pro pohyb dopředu***

[01:11] Erinye: Cítíš jak ti někdo, no Paní dozajista, připoutává k něčemu tvůj postroj. Poté dostaneš povel na varlatech který neznáš, kapsy na varlatech se rozhoupnou od sebe, což jak pochopíš díky rukám Paní mělo být dát nohy od sebe. Cítíš jak ti k něčemu připoutává kotníky, a pak tě předklání dopředu a připoutává zápěstí. I boky. Jsi asi v podobném postroji nad efkou, jako je ona. Jen máš trochu více pohybové volnosti, až se budeš moci hýbat, kopulční volnosti. Cítíš chvění elfky, určitě o tobě ví, občas cítíš její zadeček jak se o tebe otře! Najednou pohyby u rukou, nohou ustanou, a ty ucítíš jakýsí tah, jako by tě nějaký mechanismus táhl za ruce dopředu, dož díky tomu, že mš mohy rozkročené a napevno ukotvené, vede k tomu, že jakoby přepadneš dopředu, a skoro narazíš svými boky na zadeček a vyšpulený klín světl elfky. Napůl se na ní položíš, ale spíš za ní dřepíš jakovy v podřepu. Chvilku se nic neděje, pak ucítíš ruku, jak zavádí tvůj úd***

[01:15] Erinye: do klínu, měkkého, vlahého klínu elfky! Ta sebou několikrát škubne, cítíš jak se chvěje! Jsi v ní! Tvá varlata se tisknou na její zadeček, a jsi si jistá, že tvé sliny teď tečou na její záda, a rochu i na tvá prsa, jak napůl stojíš za ní. Její zadeček se trochu kroutí, ale spíše v marné snaze tě ze sebe dostat ven! A najednou to ucítíš! Jakési plesknutí přes varlata! Opratěmi, ne moc silné, ale jasné! Povel! Nic jiného to být nemůže! Nejspíše máš něco provádět, protože pokud se nezačneš hned hýbat, dostaneš ihned druhé stejn plesknutí, pobídku k započnutí kopulace! Poté opratě trochu poklesnou, aby jsi měla varlata pěkně volná, pleskající o zadeček elfky, ale kdykoliv připravená přijmout nový povel od Paní! Zatím jí máš asi předvádět jak zvládáš v této poloze svojí úlohu! (TVE)

[01:26] Katara67: Sunu se dál a dál a když cítím své sliny na zemi před sebou, mám i trochu strach abych neuklouzla. Naštěstí se nic takového nestane. Stále se nemohu zbavit toho podivného pocitu, je to divné mít najednou penis a varlata. Tak obrovská, díky kterým si mně paní řídí jak se jí chce. Jde to pomalu, ale nakonec se někam dostáváme. Narazím do někoho před sebou a najednou je mi to jasné! Paní mně odvedla do vedlejšího boxu abych oplodnila tu světlou elfku. Ale proč? Už na ní předtím byla ta druhá temná, né? Nevím co dál a tak tedy raději jen zůstávám na místě a čekám. Než se naději tak sem opět k něčemu připoutávána. Zas nějaký postroj? Né, to nechci! Chtěla bych už pryč, ale toho se asi nedočkám... Místo toho se nějak ocitnu nad tou elfkou která byla přede mnou. Když se pak dostanu do té podivné pozice tak začínám být zase vzrušená. Asi je to tím jak cítím její zadeček pod sebou. Vzpomínám na to jak mně před chvílí šoustala paní. Jaké by to asi bylo když bych tuhle elfku šoustala do zadečku

[01:34] Katara67: já? To se však nestane, místo toho zaveden můj pyj někdo do lůna té elfky. Vyplázla bych jazyk a začala slintat blahem. Tak takové to je mít pyj a být v nějaké samici? Její kundička je zdá se krásně měkká a vlhká, je to moc příjemné! Chvilku si jen tak zvykám když tu náhle ucítím mírný tah a bolest na varlatech. Nechci aby mně přes ně paní pleskala ještě více a tak pomalu začínám. Hýbu se dopředu a pak zpět. Svůj pyj vždy trošku povysunu a pak zasunu zpět do lůna elfky. Přes všechny ostatní problémy si to strašně užívám, je to něco co sem si ani nedokázala představit! Slastně sténám a přirážím. Napřed pomalu abych si zvykla, postupně však zrychluji a přirážím i hlouběji. Toužím po tom tuhle elfku pořádne ošoustat, vypustit do ní své semeno a oplodnit jí! (můžeš)

[01:40] Erinye: Zdá se, že Paní je s tvým počínáním spokojená, protože poté co jsi se začala pohybovat, povolila tvé otěže a už jsi na varlatech, které se po spojení s elfkou staly notně ještě citlivější, řekla by jsi tužší a trochu nabehlé nedotkla. Sice když trochu zasuneš příliš hluboko a dlouze,nebo se elfka zavrtí, ctíš oteže na varlatech! Pro jiné samice by to možná bylo nepříjemné, ale protože vlastně nic jiného neznáš, než je mít v otežíš, dokonce se dá říct, že by jsi si zvykla! U bohyně! Je to tak příjemné! Elfka sebou sice poněkud rezistentně škube, ale stejně jako tobě předtím, je jí to úplně kničemu! Začínáš slintant, ale mnohem příjemněji než předtím, dech se ti zkracuje, ale prohlubuje, cítíš se příjemně! V klíně elfky je příjemné teplo, a je tak měkká a mokrá! Varlata ti pleskají o její zadek a tvé boky, a o postroj oteží, trochu to tlačí, ale vůbec to nevadí! Začínáš cítit zvláštní škubání, šimrání! Když tu náhle***

[01:45] Erinye: Paní nejspíše zvedla otěže, to jsi pocítila okamžitě, tvá ohromná varlata, i když pleskají sem a tam, díky absenci zraku, sluchu, a ostatním smyslům, hned si poznala díky chvění oteží, že je Paní vzala do ruky, najednou ucítíš slabé plesknutí, které tě sice nevyruší z kopulace, ale něco určitě znamená! A pak najednou další a další, v rychlém sledu zasebou, cítíš jakési táhlé škubání v údu, a varlatech, jakýsi tlak, spíše chvění, úd se ti trochu ztahuje, varlata tuhnout, úd tuhne a pulzuje, kmitá sebou, cítíš pulzování, spánky tu bubnují. Další povel! Tři rychlé špínutí, plesknutí! Asi něco máš provést! Něco udělat? Ale co? Neb, že by, že by cvičení samci i na povel? Ale tobě se chce tam moc, stříkat, už to nemůžeš vydržet! A představa, že zkušené samice stříkají dokonce na povel! Začneš pumpovat semeno! Cítíš jak ti proudí údem, kmitá, tlač se z varlat, s stíká, prýští z údu do lůna elfky! Cákáš! Semeníš! Ještě jsi dostala nějaký povel, ale tomu uprostřed cákanců nerozumíš. Semeníš! **

[01:49] Erinye: Cítíš se blaženě! A že toho je! Ohromné množství, záplava semene! Tlak uvnitř elfky musí být neskutečný, i ty citíš, jak ji tlakuješ, napínáš útroby a co se do ní nevejde stříká, prýští ven! Škubeš sebou, ona sebou škube. Otěže tě plácají do varlat! Cítíš se blaženě! Semeníš! Semeníš! Stále to s tebe stříká! Tak dlouho a tak mohutně! Dlouh táhlý orgsmus. Chrčíš nesrozumitelný řev a chuchvalce slin, načež se vyčerpaně svalíš do postroje na záda eldky, řitom klínem ale stále kopuluješ a přirážíš! Stále kmitáš a dokonce cítíš, že ještě notnou chvíli stále odrtřikuješ semeno! Cítíš jak ti semeno teče po varlatech a lepí se ti na úd a klín, jak vše vytéká z lefky a pleská to mezi vašemi klíny a vy v té loui dál kopulujete! Kopulace nepřestává, a jak vidno, ani povel k zastavení nepřichází! Očividně asi nemáš sama dost? Nu asi ne? Můžeš kopulovat dál jestli chceš! Načež po chvilce ucítíš na varlatech ruce, jak je hladí a pak na údu, že by přesun, přesunutí do prdelky? (Tvé)

[01:50] Erinye: (Můžeš si vybrat a napsat, zda tě přesunou ruce do prdelky, nebo jen promasírujou před dalším číslem na druhé stříkání)

[02:05] Katara67: Když sem předtím někdy s někým souložila, bylo to velmi příjemné. Takřka vždy jsme měly obě pořádné orgasmy, užívaly jsme si to.. Ale tohle, to je něco jiného. Už chápu proč jsou některá zvířata tak nedočkavá když je připouštějí. Dál a dál přirážím, když v tom ucítím jak paní bere má varlata do rukou a pleská mně přes ně. Netuším co to znamená, chce snad abych zrychlila? Nevím, i kdyř to přichází opakovaně, nejsem schopna nad tím teď přemýšlet. Jediné co vnímám je můj pyj v lůně elfky pode mnou. Přirážím čím dál rychleji a hlouběji. Netrvá dlouho a začínám do elfky stříkat své semeno. Je to nepopsatelný pocit, něco tak příjemného sem snad ještě nikdy necítila! A kolik toho je! Moc bych se divila kdyby se mi teď nepodařilo jí oplodnit. Tolik semene, to by přeci muselo stačit i na několik samic! Cítím že elfka pode mnou je plná k prasknutí, ale i tak to nepřestává a semením do ní dál. Já nepřestávám a přirážím, jako bych nechtěla aby ten úžasný pocit někdy skončil... Přirážela bych dál

[02:08] Katara67: a dál, nejspíše dokud bych se podruhé neudělala. Najednou však cítím nějaké doteky. Na svých varlatech a pak i na mém pyji. Velmi neochotně přestávám kopulovat a čekám co dál. Ruce mé paní mně jemně masírují, je to vážně příjemné. Chtěla bych pokračovat a znovu tu elfku pod sebou ošoustat, ale mám pocit že mně paní bude chtít vzít někam jinam (Můžeš)

[02:14] Erinye: Ruce paní nějakou dobu mnou varlata, velice zkušeně a citlivě, dokonce jakoby v okamžiku kdy přestaneš kopulovat, tebaže ti to musí být neskutečně příjemné, přestaneš, aby si s tvými varlaty mohla paní pohodlněji hrát, hladit je a neustále se jí nehýbaly v rukách, ucítíš něco jako pohlacení, máš pocit jako pochvalné pohlazní! Kdejaká samice by v tomhle okamžiku myslela jen na to, se ukojit, a ty přestaneš kopulovat a necháš své nejcitlivějíš orgány omakávat Paní, dle její libosti. Máš pocit, že za to budeš odměněna! A skutečně, pak cítíš na varlatech, polibky! Ona ti na varlata dává pusinky, cítíš její rty, dokonce i špičku jazyku, jak ti varlata pusinkuje! Dokonce bys přísahala, že cítíš jak ti na varlatech zůstává její rtěnka a sliny. Pak ale cítíš její prsty, jak táhne za pyj, vysune ho z upatlané mokr kundičky a zasune ho, do těsné, horké prdelky! Elfka sebou třese, jančí, škube, ale jsi tam! Hluboko v těsných útrobách! A bohyně! Tak těsná! Horká! To je něco! ***

[ 02:19 ] Erinye: Cítíš přesně to, co musela cítit Paní, když byla ve tvém zadečku! Sice to bylo úžasné, být v její horké vlhké kundičce, ale s takle velkým, citlývým penisem, a po zkušenosti zvlastní prdelky! Blaženost co cítíš! Máš pocit, že snad vystříkneš jen se pohneš, ať už jdním, nebo druhým směrem, co pohyb, to budeš stříkat! To nemůžeš přežít, pokud budeš slastí tříkat při každém pohybu, jak tě paní může nechat se rozpohybovat? Tak příjemn místo! Když tu ucítíš na varlatech jasný povel! *Hýbej se! přirážej!* Ach, asi jsi určena k tomu se zde vyšťavnit do poslední kapky slasti! Aspoň zemřeš s blaženým tlemem na kruhu ve svých ústech, řvoucí blahem, slintající extází! Protože co pohyb, tam, a sem, to extráze! Určitě se uděláš jen co se pohneš! Další povel! *Kopuluj!* Holt skočíš takle. Bude to tak sladné! (Orgasmus velice silný a brzo, dle libosti, nebo dlouhý, enorme mlíčí - zahraj si ho jak chceš)(Ani nemusíš dostat povel k stříkání)(TVE)

[ 02:33 ] Katara67: Stále sem trošku nesvá z toho že sem z elfky vyklouzla dříve než sem se zase udělala, ale očividně to bylo dobře. Paní se zdá být spokojená. Cítím jak mi dává na varlata polibky a dokonce je olizuje, je to nádherný pocit. Po tom všem je trocha něžnosti více než vítaná... Myslela sem že mně paní vezme někam jinam, ale ona místo toho jen nasměrovala můj pyj do prdelky té elfky pode mnou. Když předtím paní šoustala mně, bylo to skutečně úžasné, ale tohle... Řekla bych že být v jejím zadečku je i příjemnější než v té kundičce. A to sem si myslela že větší slast snad není ani možná.. Zůstávám jen tak a nehýbu se, mám pocit že jen tohle by stačilo k tomu abych se udělala. Paní však má jiný názor a jelikož ji nechci rozzlobit tak raději poslechnu a začnu přirážet. Jeden příraz, druhý a třetí.. Hned při tom třetím mám orgasmus a stříkám. Pyj hluboko v elfčině prdelce a naplňuji ji svým semenem. Kdybych mohla, řvala bych teď blahem! Mé semeno elfku úplně nafukuje, dere se do ní dál a dál, vůbec

[02:36] Katara67: bych se nedivila kdyby se jí něco dostalo až do břicha. Je to fascinující představa, kolik toho semene asi ve varlatech mám? Množstvím které sem vypumpovala do téhle elfky by se snad dala už založit vlastní farma... Hrudí se jí položím na záda a pomalu přestávám kopulovat. Pyj však v elfce ještě zůstává a já jen tak "ležím" a odpočívám. Tohle bylo naprosto neskutečné, nikdy sem nic podobného nezažila! (můžeš)

[02:43] Erinye: Podle toho jak cítíš jakési trochu chaotické škubání v otěžích, je jediné vysvětlení to, pokud uprostřed orgasmu na to vůbec můžeš myslet, že Paní když viděla, že jsi začala do elfky stříkat hned při třetím zasunutí, jak se ti v ní líbí, a vzrušuje tě, začala se tvému vkonu smát a třískat se smíchy, a protože stále drží opratě v ruce, škubání těla a smích se na opratích přenáší i na tvá varlata! Očividně nečekala, že se hned uděláš, ale protože tě netrestá nějakými údery, pleskáním nebo něčím, asi je vše v pořádku! Škubání na varlatech po chvilce ustane, a ty máš pocit, že Paní opratě odložila, protože necítíš tah, jen volnost. Spokojeně ležíš na elfce, ještě tu a tam do ní stříkneš trochu semene. Cítíš jak sebou pod tebou škube! Určitě jsi jí naplnila střeva až k žaludku! Pokud už teď vypadá jako těhotná, bude to tím, že má plný zažíívací trakt, a je nakrmená zezadu! To co do ní naproudilo by muselo naplnit celé koryto, co z tebe vytříklo. Najedno pak ucítíš***

[02:47] Erinye: Na své hlavě, jak ti Panina ruka stahuje kousek kukly u ucha. "Teď jsi si prožila co dělám těm co mě zklamou, je to jistě příjemné že, ale ne když to je na zbytek života!" Slyšíš její smích. "Nechám vás spojené do rána! Přemýšlej o tom, pak si promluvíme drahá! příjemnou noc, a, moc se nevrťe!" Zasměje se, a opět ti stáhne kuklu, takže nic neslyšíš. Do rána? Ona vás takle nechá spojené! Elfka pod tebou sebou šije! A ty jsi v jejím zadku! Takle to na Tebe za chvilku zase přijde, a budeš stříkat, a kolikrát to bude, než bude ráno! Takle se rozhodně, nevyspíte! Tak o čem máš přemýšlet! Ach, to bude teda noc. Ještě štěstí, že ti aspoň trochu uvolnila opratě na varlatech, a můžeš dosti navolno kopulovat! Ta elfka do rána pod tebou nejspíše praskně! (KONEC)(Pokračování na fóru)(Amůžeš si vybrat bonus)

Lerissa Excellence of the Fear - 6. října 2017 19:38
Lerissa Excellence of the Fear

„No tak, postarej se o něj pořádně...“ pronesu s laškovným úsměvem k drobné elfce, která dostala za úkol ústy uspokojit jednoho z mých koní a přitom jí přejedu po tváři krátkým bičem pleteným z na černo barvené hovězí kůže. „Rychleji!“ pokračuji v příkazech a doprovodím jej švihnutím bičem přes prsa abych otrokyni podpořila v jeho plnění. Když se svého úkolu zhostí podle mých představ, obrátím se na blond elfku, která cvičí mé otrokyně (kus č.1). „Co myslíš, jak jí to půjde?“ otážu se jí se zájmem.

V tom obdržím zprávu od mé „přítelkyně“. „Sakra!“ ulevím si tiše. *Musí mě vždy někdo otravovat v takové chvíli?* proběhne mi rychle hlavou. Když ovšem vzkaz čtu, mé oči se začnou lesknout touhou a vzrušením, načež docházím k závěru, že vyrušení možná nebylo až tak otravné, jak jsem si původně myslela. *No, dokončit to můžeme i potom. Už se nemůžu dočkat té zrzečky večer...* zdůvodním si v mysli to, proč svou zábavu přerušuji.

„Zdravím tě, ráda tě znovu vidím.“ pozdravím s úsměvem druhou démonku. „Jako obvykle jsi okouzlující.“ pokračuji s úsměvem neztenšeným, ovšem v mých očích jde vidět zvědavost na důvod pozvání i samotný průběh dostihů. „Podobný vkus jsme možná měly, ovšem tobě vždy slušely mnohem víc...“ odvětím jí a pohledem přejedu celé její tělo s tím, že se na pár okamžiků zastavím zvláště na jejích ňadrech ve vyšívané podprsence, i když vypadají, že by ji absolutně nepotřebovaly..

Čtyři reprezentantky mé hostitelky mě velmi zaujmou a těžko potlačuji touhu už už je vidět na dráze. Hlavou mi probíhá stále dokola zvláště jedna představa - drobná blonďatá elfka (51) kouřící obří běloušův pyj. „Jsou překrásné.“ odpovím jí lehce zastřeným hlasem a špičkou jazyka pomalu přejedu po rtech.

*Velmi hezké...* pomyslím si, když vidím poslední příchozí elfku *Tu tak mít ve svých stájích...* říkám si, když si prohlížím celé její tělo a zvlášť její pohupující se prsa. *Připraveno? No, co mi zbývá...* vytrhne mě to z úvah, když si uvědomím, že i něco říkaly a vydám se za svou přítelkyní do další části komplexu.

//Mimochodem, mám kamarádku, která je prsaté elfce velmi podobná... :)

1 2


↑ navigace

Záložková navigace