Brotherhood of the Steel (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Brotherhood of the Steel

Pán Jeskyně:

Hayate

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Děj se odehrává ve světě Falloutuv roce 2289. Bratrstvo vždy hledalo zdroje a vždy hledat bude. Počty však nejsoou tak velké, aby posílali rovnou celé prapory, které zdroje najdou. Proto vznikly Průzkumné týmy, což je malá jednotka, která má za úkol jít do neznámé oblasti, prověřit jak moc je bezpečná či naopak nebezpečná a především, zda jsou v oblasti nějáké zdroje nebo nečisté bytosti. Průzkumné týmy znají rizika- pokud se něco poakzí, jsou odkázání jen sami na sebe, nikdo jim nepříjde na pomoc, není jak. Vy jste členové Průzkumného týmu, kteří byli posláni do oblasti dříve známé jako Florida. Poloostrov, který dle záznamů dříve byl rájem. Vašim úkolem je prozkoumat poloostrov a především velká města. Zvládnete rizika nebo skončíte jako bezpočet průzkumných týmů, které se nikdy nevrátili?

Klíčová slova:

Fallout

Jaké hráče:

aktivní, kteří se budou schopni vžít do postav a pokud se jim něco nbude líbit, řeknou to, aby se tím i vylepšil styl hraní ( nenadávat ale furt :D ). AspoŇ trošku znalé češtiny, komunikativní.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/5)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 9. listopadu 2018 13:03
Pán jeskyně Hayate

Něco málo k ději

Jste Průzkumný tým, který má 5 členů. Funkce jsou jasně rozdělené a každý člen je nepostradatelný. Všichni máte Power Armor, což je u průzkumných jednotek standart, aby měly větší šanci na úspěch. Velitel má hodnost Paladina ( buď bude NPC a nebo někdo z hráčů, uvidíme). Velitel musí mít všeobecné znalosti, což znamená ,že musí být schopen zastoupit kteréhokoliv člena jednotky, aspoŇ z poloviny tak dobře. Takže musí znát dobře zdravotní vědu, spojařinu, techniku a především velení. Ten, kdo bude velitelem, bude mít nějáké menší bonusy a o pár "úrovní" výše, než ostatní, ne však příliš znatelně.

Následně je v jednotce samozřejmě písař, který je ale dobře vycvičen v boji. Musí se však dobře dokumentovat vše, co se stane, najde či ztratí a to právě písař dělá. Ve volných chvílích sepisuje dokumenty, které následně uschovává do své zbroje, aby v případě úmrtí byly dobře chráněny a mohly být nalezeny případným dalším týmem. Funkcí písaře je tedy především zápis a průzkum věcí.

Další rolí technik. Specialsita na jakoukolvi techniku a především na spojařinu a Zbroje. Stará se o opravy a údržbu Vašich Zbrojí a především o rádio. Vyzná se v technice poměrně dobře a měl by být schopen z čehokoliv vytěžit cokoliv ( ve smyslu starých kusů techniky jako je nějáký padlý XVB02- Vertibird atd...)

Čtvrtým členem je zdravotník. Ten se naopak stará o zdravý ostatních, jak už v poli při zranění bojem nebo o jiné potřebné věci a částečně dělá i psychologické posudky postupem mise a snaží se tak předejít případným psychologickým problémům u členů jednotky. Má dokonce právo v případě, že je velitel Psychicky či jinak zdravotně omezen, zbavit jej na čas velení a zpochybnit jeho rozkazy. Nosí u sebe spoustu stimpacků, Rad-X, Rad-away a mnoho dalšího zdravotníckého materiálu. Funguje taky jako Provianťák.

Poslední člen bývá vždy doplňující. Je částečně znalý zdravovědy, aby byl schopen pomoct zdravotníkovi vp oli, popřípadě jej nahradit, ale převážně bývají buď jako podpora, která nese těžký kulomet ( rotačák, kulomet, laserový rotačák atd) nebo naopak bývají hlavní průzkumníci, kteří mají zbroj vybavenou tichošlápkem a vylepšenými senzory.

Na cestách jste už několik týdnů. Byli jste vysláni ze základny v tkz. Commonwealthu, kde jste zníčili skupinu zvanou Intitute a následně i Synthetický odboj Railroad. V oblasti se vám podařilo vyhubit většinu Ghoulů, Supermutantů a Syntheticků. Oblast je nyní stabilizována a vy jste se tedy z Bostonu vydali na Floridu. Kus cesty vás vezl Vertibird, avšak se musel se musel vrátit. Zbytek cesty jste šli pěšky, vybaveni dobrým rádiem a plno Fusion Core. Díky Vítězství nad Institutem, jste byli povzbuzeni. Nyní, dle lokační mapy, kterou má váš velitel jste již jen několik desítek kilometrů od hranic poloostrova. Cestou jste potkali pár skupin Ghoulů či supermutantů, dokonce i Raideři na vás troufli, ale vše jste zvládli. Proslýchá se však, že Florida byla velmi těžce zasažena při válce několika střelami a dokonce několik z nich vyvalalo ničivé Tsunami. Dle předběžných zdrojů zde byla vždy vysoká radie, ale vaše zbroje by vás měly ochránit. Nikdo však neví, zda zpravodajské informace nejsou již zastaralé a hlavně nikdo neví... co vás zde čeká.

Rád bych, aby si hráči rozdělili role, pokud někdo bude chybět, zastoupí jej NPC. Měli by jste se chovat jak ovojáci, ale i jako dobrá jednotka, která spolu dobře vychází, to je přeci základ :-) Budu se těšit na hru a věřte, že nuda to rozhodně nebude.

1


↑ navigace

Záložková navigace