Camp Le Fay (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Camp Le Fay

Pán Jeskyně:

Lucylle

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Co jsi zač? Zamysel ses nad tím někdy? Stalo se ti někdy n%eco, cos nedokázal vysvětlit?
Možná, jen teoreticky, jsi divé dítě.
Dávno, když byl svět v rozpuku a lidstvo mladé, chodili po světě víly, trollové, elfové a divoženky. Tyto bytosti občas zavítaly do lidských obydlí. Tedy... Vejít směly jen na pozvání, ale kolébky nechávali lidé u oken. Už to chápete? Ano, tvorové pověstí měnili své děti za lidské. Pod rouškou tmy podstrčili svá nemluvňata na místo lidských. Traduje se, že jslo dosud mezi námi. Jste to vy.
Hrát budete za postavu divého dítěte, tedy si vyberete mytologii, na které je vaše postava postavena (bez omezení, případně si vyžádám link na zdroj) a do popisu bych prosila krom schopnosti (JEDNÉ) také hendikep či quirk (vaše postava může mít chronické bolesti, mentální nemoc jako třeba paniku, vrozenou řečovou vadu...) a pokuste se nějak spojit tyto dvě položky, aby se doplňovaly (Např autista prorok: zná budoucnost, ale jeho výkladům je těžké rozumět protože se pozastavuje na nedůležitých detailech své vize a trvá mu půl roku, než ze sebe dostane to, co je potřeba)

Klíčová slova:

fantasy mytologie záhada

Jaké hráče:

Hledám zkušené, pružné a gramaticky zdatné hráče do ujeté fantasy hry z moderní doby

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/5) Dharmi, fox2, Mapafius, Wolffram

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3

Michal Strogan - 5. ledna 2019 22:52
Michal  Strogan

V kovárně
Sleduji odcházející Odin a moje oči se jí doslova propalují do zad. Uvolním se až, když opustí moji kovárnu. Několik vteřin se za ní dívám a uvažuji, proč mne tak štve a nebo co na ní mne tak štve. Že by ten povýšený přístup a to, že hodila špalek do ohně? uvažuji a podrbu kočku, která se mi začne otírat kolem nohou. No, tak špatná být nemůže, když jí mají kočky rády.

"Řekl bych, že tvá partnerka je složitá osobnost, co?" odpovím na prohlášení, že to šlo nekonfliktně.
"To jsem, rád." odpovím na prohlášení, že mi nechce diktovat, co mám dělat se svým životem. Lidé co to zkoušeli většinou táhli s nepořízenou a nebo nedopadli dobře.
Pozorně naslouchám jeho vyprávění a odnesu si z něj tři zásadní věci. První ta nejméně podstatná je, e je nějaké místo, kde bydlí podobní porthlíci, jako jsou tihle dva. No, to musí být zajímavé místo vskutku. usměji se v duchu.
Druhá informace je, že tu je nějaká banda fanatiků, co je loví.
"Ne, nějaké bláznivé věřící, ne! Teprve před týdnem tu přestali zvonit ti hňupy, co chtěli zachránit mou duši. Další fakt nesnesu. zaúpím v duchu.

Poslední informace je nejzásadnější, že místo mne hledali nějaké dítě. "Dobrá, takže ty mi tu říkáš, že. nějací fanatici chtějí unést dítě." zabodnu do Wina pohled, který jasně říká, že jsem se nerozhodl jestli mluvím o něm a jeho partnerce a nebo o lovcích. "Místo toho do vás nabouraly ti lovci a tak jste změnili plán a utekli sem mne varovat. Přičemž jste si řekli, že mne využijete, jako polního mechanika. Zatím chápu všechno správně?" zeptám se až překvapivě chladně, ikdyž srdce mi vře.
"Dobrá, tak já se do toho vašeho města podívám, ale nejdřív jdem zachránit to dítě." prohlásím a zamířím ke dveřím. Cestou seberu kabát a malou brašnu s nářadím, kterou si plánuji hodit do auta, jelikož jsem si vní doplňoval materiál, který používám na příležitostné opravy.
"Dobrá Odin, kam vyrazíme teď?" zeptám se už smířlivějším tónem, jelikož už nehrozí, že mi špalek cigarety hodí do výhně, rozhodl jsem se být přátelštějším.

Michal Strogan - 4. ledna 2019 19:46
Michal  Strogan

//Pěkný rok i tobě drahá pj a také se omlouvám za neaktivitu.

Pán Jeskyně - 2. ledna 2019 21:41
Pán jeskyně Lucylle

// Omlouvám se za neaktivitu a přeji vám hezký rok.

Raman Kumar - 7. prosince 2018 20:35
Raman Kumar

Raman Naveena již znal a tak, když ho zahlédl díky Timovu oznámení přicházet, přátelsky a s nadšením ho přivítal: "Ahoj Naveene, rád tě vidím!" zvolal a povyskočil u toho návajíce rukou, jak měl ve zvyku, když se s někým známým někde potkal.
Když se zraky Tima a Naveena stočily kamsi nad kopec, podíval se tam taky a při pohledu na majestátně vypadajícího kentaura vypulil oči a otevřel pusu dokořán, zejména poté, co následovalo. To s tou zvětšující se koulí, která se po chvíli rozdělila na mnoho jiných, bylo prostě šokující. A teď mu jedna menší kulička mířila na obličej. Viděl, že ostatní tyto kuličky polikají s velkým uspokojením a pomyslel si, že to vypadá jako někaké přízračné ovoce, prostě asi mňamka.
Něž se koule přiblížila až k němu, rozpustile a s výkřikem vyskočil do vzduchu s bravůrním saltem a zakončil akrobatickou kreaci chycením bubliny do úst a při dopadu na zem ji spolknul. Pak se s úsměvem zeptal: "Co to vlastně je?"

Pán Jeskyně - 1. prosince 2018 10:44
Pán jeskyně Lucylle

Raman Kumar

Tim se při kydání usmíval, Raman tu nebyl dlouho a Tima vždy těšilo, když viděl nováčka, jak vstřebává všechno kolem. Raman byl svým spůsobem jako malé dítě, i když dokázal pít jako starý notorik. Tim nedokázal, a popravdě ani nechtěl, popřít, že měl svého energickéo spolubydlícího rád.
"Neveene, právě včas!" zavolal kamsi za Ramana. Po trávě se k nim blížil vytáhlý hubený kluk v brýlích, bílé košily a kalhotách na puky. Z nějakého důvodu byl bosý. "Nešlápni do hovna," varoval Tim vesele.
Ramanovi mhlo problesknout hlavou, co asi Tim myslel tím "právě včas," protože tu už spolu byli asi hodinu, takže včas na úklid to nebylo.
Vtom se na kopci v dáli před nimi objevila postava, od pohledu vyšší než standardní člověk a poněkud nesprávných proporcí. Raman na něj zaostřil - Páni! - byl to kentaur. Majestátní tvor cosi držel v rukách, jakousi průhlednou kouli, která rostla a vibrovala. Když byla veliká kako on sám, prudce rozpřáhl paže a koule se rozlétla na stovky, by tisíce menších, které se vydaly ke každému tvorovi kolem.
Jedna přilétla k Neveenoi, který otevřel ústa a spolkl ji s viditelnou rozkoší. Tim udělal totéž. Další malá vibrující kulička směřovala k Ramanovi a ten si všiml, že je to tekutina. Leskla se všemi barvami jako kapka rosy, akorát byla velká jako tenisový míč.

Michal Strogan

Win přesedl. "Odin, asi bude lepší, když si půjdeš dát cigáro. Venku."
Zamračila se. Pak trochu víc. Pak otevřela ústa a nakones se otočila na podpatku a vyrazila ke dveřím.
"To šlo překvapivě nekonfliktně," zabručel Win tiše, pak pokračoval hlasitěji: "Podívej, já tady nejsem od toho, abych ti diktoval, jak máš a nemáš žít svůj život. Máš pohodlí a děláš, co tě baví a děláš to dobře." Pohlédl na svou mechanickou ruku. "Tenhle svět patří lidem. My, fay, jsme tu cizí a proti své vůli. Pravda je, že jsme ti přišli nabídnout bezpečné místo u nás, v našem kempu. Je to taková kolonie, kterou kdysi dávno vytvořili ti, co cítili, že mezi lidi nikdy patřit nebudou. Fay, kteří se nepodobali lidem ani do té míry, jako já.
Další věc jsou lovci, co po nás jdou. Frakce lidí, co o nás ví a bojí se nás. Banda náboženských fanatiků, co ti budu vykládat.
" Nadechl se a hluboce vydechl nosem. "Navzájem se najdeme lehko, oni to moc neumí, ale zajali jednoho z nás a tím se celá situace komplikuje. Nehledali jsme tebe, ale dítě, které umí pokroutit realitu. Ti fanatici nás našli a povedlo se nám je setřást a dostat se sem. Dostali jsme echo, že mi umíš spravit ruku. Neveen řekl, že máš veliké planoucí srdce. Nevím, co myslel. Nikdy nevím, co přesn%e myslí."

Michal Strogan - 18. listopadu 2018 18:58
Michal  Strogan

Pán Jeskyně 16. listopadu 2018 19:53
//Nikoliv já jsem byl teď přes prodloužený jen mimo internet

Pán Jeskyně - 16. listopadu 2018 19:53
Pán jeskyně Lucylle

// Chjo, zdá se, že jsme si zbyli jen my dva. :-/

Raman Kumar - 16. listopadu 2018 15:45
Raman Kumar

Pán Jeskyně 13. listopadu 2018 10:58
//Já a já

Pán Jeskyně - 13. listopadu 2018 10:58
Pán jeskyně Lucylle

// Byla jsem teď na marodce, je tu ještě někdo?

Pán Jeskyně - 30. října 2018 10:25
Pán jeskyně Lucylle

// Napůl čekám, že ještě někdo napíše, abych mohla odepsat víc lidem najednou, ale pokud to do večera nedáte, odepíšu těm, co napsali

Michal Strogan - 21. října 2018 11:38
Michal  Strogan

V kovárně
Na Wina se přátelsky usměji a poklepu po rameni. "Jasně, jelikož to, co říkáš zní zvláštně." odpovím na prohlášení, že měli sebou vzít někoho třetího jménem Neveen.

"Slečno, jediný důvod proč jsem pro vás dva ještě nezavolal záchranku je, že jste vstoupili něčím, co by mohlo být portál." zamračím se na Odin a jsem si jist, že mne začíná štvát.
"Dobrá, připusťme, že nejste blázni ani jste neutržili úraz hlavy. Co s toho všeho vyplývá pro mne?" zeptám se věcně a zamyšleně pozoruji dvojici.

Pán Jeskyně - 18. října 2018 23:34
Pán jeskyně Lucylle

// Kdyby to někoho zajímalo, dneska mám narozeniny.

Pán Jeskyně - 16. října 2018 15:54
Pán jeskyně Lucylle

Prcek

Teplo... Teplíčko... Ne, počkat, to stačí, už tu začíná být nějak moc horko! Prcek otevřel oči a sedl si plně probraný ze spánku. Plameny. Kde je?
Vzpoměl si, že usnul na stroě v opuštěném ptačím hnízdě. Strom teď olizovaly rudé plameny.
Kdo ví, co se skřítkovi prohnalo myslí. Křičel? Zvuk plamenů by jeho hlas tak jako tak pohtil.
Najednou se stal zázrak. Prcka napadlo, že se nadýchal kouře a halucinuje, z plamenů se vynořila mužská tvár lemovaná dlouhými kaštanovými vlasy. Hubená ruka s dlouhými prsty sevřea hnízdo tak, aby z něj nevypadl a muž pomalu sestoupil ze stromu.
"Jsou žívá, tati?" řekl dívčí hlas.
Ruka nad prckem zmizela a nahradila jej tvář muže a mladé dívky se stejně čokoládovýma očima jako on.
Nastalo napjaté ticho a trvalo pět předlouhých sekund. Pak promluvil muž: "Bolí tě něco?" Jeho pohled plný otcovské péče spočíval na Prckovi.

Raman Kumar - 10. října 2018 10:45
Raman Kumar

Raman sebral kýbl a šel s Timem kam ho on vedl. Nebyl si uplně jistý co všechno zažije, ale těšil se, protože divočina byla jeho živel, měl to nějak v krvi.
Ale všechno bylo jinak, až na místě pochopil, že nejde o safari s divou zvěří, ale s bytostmi o kterých slýchával z pohádek a bájných příběhu ze starých dob.
"Jednorožec! No ty vado to si děláš...?!"
pronesl Raman polohlasně a měl na rtech nevyřčenou otázku, jestli hrozí, že ho zašlápne obr, nebo spálí na prach drak. Nicméně se raději už šeptem s trochou úzkosti v hlase zeptal: "A je to tu bezpečné, že jo?"
Sebral zase kýbl, který mu zřejmě vypadl v nestřežené chvíli z ruky a rozrušeně pomrkávajíc se snažil pomoci s hnojem a dalším úklidem jak od něj Tim žádal. Co všechno tu vlastně ještě asi uvidí? Najednou měl pocit, že právě sem patří a tady chce žít.

Pán Jeskyně - 4. října 2018 19:15
Pán jeskyně Lucylle

Raman Kumar

"No jo, tys tam ještě nebyl, co?" Tim se musel Ramanovu křepčení zasmát. "Jasňačka, seer si kýbl. A koukej tam takgle nehalekat, aby si zvěř nemyslela, že seš v říji."
***
Proč kýbl? tato otázka byla zodpovězena téměř okamžitě, Tim totiž šel na safari pracovat. Jestli ake Raman čekal tygry a slony, nedočkal se. Ne že by teda safari sklamalo. Už od brány bylo vidět několik divoce pobíhajících šotků, pár namodralých víl a bludičky tlumené sluncem. Kousek před nimi bylo umělé jezírko za kterého pil jednorožec.
"Vopičáku?" špetl Tim. "Zavři pusu a pojď mi pomoct s hnojem."

Raman Kumar - 4. října 2018 18:32
Raman Kumar

Tim byl ten nejlepší léčitel na světě. Alespoň si to Raman myslel, když bolesti pozvolna ustoupily na snesitelnou úroveň a on se cítil zase plný energie a elánu. Protáhl se a radostně udělal kotrmelec přes místnost a vyskočil na stůl s bujným výkřikem s rukama nad hlavou a nohama rozkročenýma.
"Cože? Ty jdeš na safari? Vezmeš mě sebou? Chci taky!!! Huáááááhúúúú!!!" napodobil sloní ryk a divoce mával rukama. Pak seskočil a běžel po sobě uklidit vše co bylo potřeba.

Pán Jeskyně - 1. října 2018 21:08
Pán jeskyně Lucylle

Michal Strogan 1. října 2018 17:57

// Mnohokráte díky za solidaritu

Pán Jeskyně - 1. října 2018 21:07
Pán jeskyně Lucylle

Michal Strogan

Win se napřímil a zatvářl se nervózně. "Hernajs, měli jsme s sebou vzít Neveena, ten to umí vysvětlit líp."
"Co je k vysvětlování?" zabručela Odin. "Hele, Michale, tvý rodiče o tomhle neví ani prd. Pamatuješ si starý historky o divejch dětech? říkalo se, že víly a jiná magická havěď krade lidský děcka a nechává v klíbkách ty svý, proto nikdo nedával kolíbku k voknu. Teď se to považuje za pověru, ale ona je to pravda. Jsi potomek nějaký magický bytosti, co tě vyměnila za růžovoučký lidský novorozeně." Nechala slova viset ve vzduchu a znova si zapálila.

Raman Kumar

Najednou ucítil na lopatkách Timovy ruce. Nevolnost skoro povolila. "Jen půlku, dneska mám službu na safari a nemůžu se tam plácat s tvou kocovinou," mrkl na něj. "Skliď ty blitky venku kýblem, ju?"

Cathal McDonagh

Když Cathal dorazil na domluvené místo, seděl Neveen na lavičce a z nosu mu teklo jako z kohoutku. Když se vysmrkal, skoro mu upadly brýle. Shantal na Cathala začala divoce znakovat.
"Je ráda, že jsi tady a ptá se, kde si chceš hrát," přeložil Neveen zastřeným hlasem. "Má ráda houpačky."

Michal Strogan - 1. října 2018 17:57
Michal  Strogan

Pán Jeskyně 30. září 2018 23:40
//To mne mrzí (nejedná se o ironii). Přeji rychlé uzdravení.

Pán Jeskyně - 30. září 2018 23:40
Pán jeskyně Lucylle

// Osobní život a zdraví m nedovoluje psát. :-(

1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace