Arnold Jidáš Rimmer | Červený trpaslík (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Červený trpaslík

Vlastník :

Selinius

Jméno :

Arnold Jidáš Rimmer
 

Popis :

Rimmer nosí krátký vojenský sestřih a vojenské uniformy. Na čele má velké tiskací H - což značí, že je hologram.
Pán Jeskyně:

Mapafius

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

„Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili, jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí, a jeho březí kočka bezpečně uzavřená ve skladišti. Takže po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky.“
Určitě zde najdu spoustu fanoušků tohohle seriálu. Všechny díly znáte nazpaměť tak proč se nepřenést na palubu lodi a nezkusit si s trochou improvizace zahrát vlastní. Nejsem si stoprocentně jistý formou jakou hrát, ale nevidím důvod, proč by to nešlo.

Klíčová slova:

Červený trpaslík, sitcom, sci-fi

Jaké hráče:

Hledáme Listera případně Kochanskou, ostatní postavy jsou už rozděleny, kdyby se chtěl někdo mermomocí přidat s jinou postavou, napište mi, třeba to nějak vymyslíme. Já budu hrát Hollyho a pána jeskyně. Hrál bych po fóru alespoň jeden příspěvek týdně ale můžem i na chatu, ještě záleží na tom, jak se domluvíme.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/4) Goodboy, lapras, Selinius, uzumaki naruto

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 5 ⇒|

Arnold Jidáš Rimmer - 20. listopadu 2019 12:56
Arnold Jidáš Rimmer

Keď ma nazve kreténom, rozzúrim sa, zanadávam a prebliknem. Nakoniec začnem počítať do dvadsať. Až keď Kocúr dostane rozumný nápad o bazukoidoch, ja sa len šibalsky pousmejem a sledujem Listera.
"Dobre, tak ako sa dohodneme?" spýtam sa ho. "Ty ho postrážiš a ja zbehnem po ne?"
Musím uznať, že je to dobrý nápad. Perfektný. Aspoň sa zbavíme Listera a ja nebudem musieť zakaždým vypisovať hlásenia o jeho neposlušnosti. Na druhej strane by mi chýbal. A pokiaľ sa tu objaví ten magor eso Rimmer, tak to si nebudem musieť vystreliť mozog z hlavy.
"Môžeme ho zobrať so sebou a potom sa o neho postarať. Bude menej práce," odvetím a nakloním sa k Listerovi. "Dave... Listík môj prekrásny s hudobným nadaním, vieš, že ťa máme radi? Nikdy som ti nechcel zle. Môžeš nás odprevadiť k bazukoidom? Skryli sme ti tam pekný darček. A môžeš so sebou vziať i gitaru a zahráš pekných pár tónov. Možno i tú tvoju perfektnú pieseň OHM. Zbožňujem ju."

Kocour - 18. listopadu 2019 00:28
Kocour

Čunča se zjevně nechytá. Věnuji mu udivený pohled.
"To si vážně nic nepamatuješ? Jako vůbec nic? To si nevzpomínáš na ty věci, které jsi dělal a ze kterých člověku naskakuje husí kůže a po zádech mu stéká studený pot strachu a hrůzy?"
Zeptám se ho a pak se nakloním k Rimmerovi.
"Je to horší, než jsem si myslel, je úplně mimo. Myslím, že by jsme se měli vybavit Bazukoidy a jestli mu zase hrábne, narveme do něj olovo. Pak bud snažší ho vyhodit přetlakovkou do vesmíru. mrtví se neperou."
Prohodím. Až pozdě si uvědomím, že Lister všecho slyšel, soudě podle jeho pohledu. A to jsem se snažil být tak nenápadný! tyhle opice jsou vnímavější, než by jeden řekl. Zářivě se na něj zazubím. Ale stejně pochybuji, že pochopil význam mých slov. Je na čase ho trochu ukonejšit.
"Ahoooj, kamaráde. Nic ve zlým."
Pronesu rádoby přátelsky k Listerovi a zamávám na něj. Poté se nakloním zpět k Rimmerovi.
"Musíme se ho zbavit dřív, než začne mít podezření."

Dave Lister - 29. října 2019 08:55
Dave Lister

Nějakou dobu je zmateně sleduje než se nejistě zasmál "Tohle je nějakej vtip že? Alzheimer, zničený hadry, Kryton že utekl kvůli mě? A teď ještě ten kretén začne něco o vykradnutym automatu na kondomy... Tak tohle vám nežeru... Už to chápu... Dneska je apríl nebo tak něco že?" Řekne hlasem, který kombinuje zmatení a pobavení a střídavě se na ty dva pošuky dívá

Arnold Jidáš Rimmer - 28. října 2019 09:50
Arnold Jidáš Rimmer

Až keď Kocúr skončí, neubránim sa pri pohľade na Listera a začnem sa uchechtávať. Snažím sa to potlačiť. Nakoniec však kocúr prehovorí a trepe niečo o Krytonovi.
"Lister, to tvoja arogancia a pýcha prinútila Krytona, môjho doteraz verného otroka, aby zdrhol," otočím sa ku Kocúrovi. "Trepal niečo o rozdelení a ja som chcel ísť k tomu vykradnutému automatu na kondómy. Mali by sme pokračovať po tejto chodbe. Možno že šiel Kryton po psi-sken," odvetím a otočím sa. "Jednotka, pozor! Nasledovať!" zavelím a pochodovým krokom sa vydám vpred.

Kocour - 27. října 2019 21:31
Kocour

Když konečně uznám, že ta zablešená opičí potvora dostala co proto, nechám ho na pokoji. Hystericky kvílícího holo-ňoumu ani nevnímám.
"Tak a máš to. Teď si budu muset najít novou látku na nové obleky. Plecháč mi je spíchne. Když už je o něm řečč..."
Rozhlédnu se, nejdřív doleva a doprava.
"Hele, kde je vůbec Kryton? Neměl donést takovou tu mašinku ,aby tady čunčovi diagnostikoval alzheimera, nebo tak něco?"
Zadívám se na Rimmera.
"Možná by jsme ho měli najít, dřív, než tady opičávkoi zase rupne v bedně a zajde si na procházku napáchat další škodu."
Řeknu, přičemž se na Listera zadívám, přihmouřeným pohledem. Dvěma prsty se dotknu svých oči a namířím je na tebe. Jasná známka, že ho sleduju a jestli něco provede, tak po něm zase skočím.

Kryton - 15. října 2019 11:59
Kryton

//Ma-ma-ma-ma-ma-ma-gór

Arnold Jidáš Rimmer - 15. října 2019 10:30
Arnold Jidáš Rimmer

//Kocúr, ty zablšená potvora, to je na tebe.

Kryton - 18. září 2019 23:40
Kryton

//A jak znám kočky, to Kocourovo líné mlčení je známka souhlasu. :D

Arnold Jidáš Rimmer - 18. září 2019 10:31
Arnold Jidáš Rimmer

//Detto

Dave Lister - 24. srpna 2019 12:10
Dave Lister

"Kocoure co to sakra meleš? Přeskočilo ti? Nevím o čem mluvíš..." Začne mluvit zmateně s Kocourem ale ten se na něj vrhne a začne ho mlátit "Co vyšiluješ ty cvoku?!" Vykřikne po první ráně, kterou ani nestihne vykrýt ani uhnout. Lister je na kocoviny sice docela zvyklý a tak by to jeho výkon tolik nezhoršilo. Jeho reakce jsou ale přesto pomalejší a tak dostane pár nepříjemných ran, kterým by se mohl vyhnout což se mu ale nepovedlo ale sám Kocourovi také pár ran dokázal dát i když Kocour má skutečně navrch.

Dave Lister - 7. srpna 2019 16:16
Dave Lister

//Omlouvám se za výpadek bando, ještě dnes odepíšu

Arnold Jidáš Rimmer - 11. července 2019 11:57
Arnold Jidáš Rimmer

Jediné, čo začujem, je nezrozumiteľný krik a rev. Hneď mi je jasné, k čomu dôjde. Pozriem sa na Listera s úsmevom. V tú chvíľu cezo mňa preletí Kocúr a vrhne sa na Davea. Chvíľu sledujem bitku a nemôžem sa ubrániť záchvatu smiechu. Po pár minútach ma to preide.
"Kocúr, to stačilo. Kocúr!" zvolám. "To by stačilo. Chcel som ti ho doviesť. Predtým však mal byť upozornený nato, čo chystáš spraviť."

Kryton - 10. července 2019 22:55
Kryton

//Džazgviskvííí!! :D:D :D:D:D:DDDD

Kocour - 10. července 2019 22:32
Kocour

Přísáhám při všech kočkách, že jsem chtěl jít hledat opičáka taky, ale sotva jsem něco řekl, Kryton se splašil a začal pelášit kamsi dopředu a nozdry jako dva tunely do stanice ZOO jej následovaly. Já jsem Kocour a za nikým z těch troubů se nepoženu. Nahodím tedy pomalou, tančící chůzi až zapomenu, co jsem vlastně chtěl. Do doby než jsem narazil na Opičáka a Holoblbce. V tu chvíli se mi vše vrátilo. Moje roztrhané oblečky, Lister křepčící na videu....moje roztrhané oblečky! Ihned se naježím.
"Pomodli se a připrav na smrt opičáku! Čas tvé smrti nadešel! Vždy jsem věděl, že máš spadeno na můj obleček z pvc s límcem z imitace tučňáka! A včera se ti dostal do spáru, ale já se pomstím!"
Skočím na Listera a začnu ho mlít. Lodí se začnou rozeznívat zvuky bitky, občasné "Auč!" a "Uch!" Stejně jako "Zdechni na mor, ty smradlavej prasopse!" nebo
"Moje oblečky!" či univerzální bojový pokřik "Džazgviskvíííí!!!"
Jelikož já jsem Kocour a Lister má kocovinu, je snad doufám jasné, kdo má navrch.

Kryton - 27. června 2019 21:23
Kryton

//Výborně pane Rimmere, hned si pospěšte s komentářem a jezděte si s klidem v těch vašich zajetých kolejích, jako nějaká kraksna z 19. století co je tak milujete!

Arnold Jidáš Rimmer - 26. června 2019 18:08
Arnold Jidáš Rimmer

//Kryton, že ťa netrápi to tvoje robotické svedomie, ma prekvapuje ešte viac, ako tá najdôležitejšia vec v mojom živote. Moja smrť. Hanbi sa, ak to dokážeš. Ale čo. Aspoň sa pobavíme.

Kryton - 26. června 2019 17:35
Kryton

"Utekl jsem mu, no tohle..." prohlasím hrdě, "určitě se rozbrečel a sesypal!" samolibně pokřikuji, jak se blížím k laborce a nemotorně procházím zašupovacími dveřmi do rozlehlé místnosti.
Zastavím se a pořád sebou cloumám, honem si pospíším říct: "Mód nekontrolovaného spěchu - konec!"

Po obvodu je spousta serverů, počítačů s obrazovkami a čudlíky všech barev a mnoho skříňek, podobně jako v každé druhé místnosti, ovšem tuto odlišuje Centrální panel, kruhový, řídící panel jako sloup stojící uprostřed.
A několik technologických vychytávek, zvlášť zdravotnických.
"A není tu nikdo, kdo by je dokázal využít. Jen já!" mumlám si radostně a prohledávám systematicky laboratoř.
"Tomu říkám plýtvání. Tak třeba ty - no, jak se jmenuješ?" a cvrknu prsty jeden server. "Záložní server pro data získaná Hollym - ale to je směšné - je zcela prázdný! Chudáčku, najdu ti jiné využití, je to pro tebe určitě hrozné!" sdělím mu.
"Však se nebojte braši, křemíkové nebe vás odmění!" povím všem přítomným mašinkám.
Trvá to jen chviličku hrabání, než to uvidím - Psi-scan.
Nakonec najdu starou dobrou tři sta čtyřicet pětku, popadnu jí a mažu s ní najít pana Davida.
*Střeste se Kryťáka, vy nenažranej symbionte!*

Pán Jeskyně - 25. června 2019 23:28
Pán jeskyně Mapafius

//Moc se omlouvám za neaktivitu, hned zítra napíšu.

Arnold Jidáš Rimmer - 23. června 2019 16:30
Arnold Jidáš Rimmer

Najviac ma pobavili jeho poznámky o halucináciach a následne i šok a prekvapenie zo straty dredov. Trochu ma zarazia jeho vyhrážky. Ruku si priložím k ústam, aby nevidel môj úškrn a pozriem sa na zem. Trochu napätia mu neuškodí a mne to dá dosť času na to, aby som si premyslel, čo mu povedať.
"No... Lister, vieš..." začnem jemne. "Poviem ti to na rovinu," mávnem rukami. "Nemáš slyšiny. Naozaj si si ich ustrihol," začnem sa pochechtávať.
Otočím sa, pretože pohľad na neho je to najlepšie, čo som doteraz videl. A nezvládol by som sa nerehotať. Potrebujem mať aspoň trochu chladnú hlavu a ignorovať jeho poznámky.
"Prisahám ti, že som videl záznam a naozaj si si ich ustrihol," otočím sa. "Môžeme nájsť Hollyho a pokiaľ kocúr ešte stále chrápe v tvojej posteli, tak ti to dosvedčí."

Dave Lister - 23. června 2019 16:06
Dave Lister

Skoro to uřvané trdlo neposlouchám. To že jsem skrz něj prošel znamená, že je teď na měkké světlo takže mu tu jeho rozjetou pusu nezavřu... "Rimre proč bych ti asi ničil deník? Nad čím bych se pak asi mohl zasmát když občas nemůžu usnout v noci?... Počkej co jsi to teď řekl?" Zeptám se a druhou část svých slov pronesu velmi zmateně když si uvědomím, co vlastně řekl ale to určitě není pravda a tak jen zavrtím hlavou "Už začínám mít i slyšiny... Skoro bych přísahal že jsi řekl, že jsem si ustřihl dredy..." Přitom si ale pro jistotu sáhnu dozadu a ucítím, že tam opravdu něco chybí "Do kosmu moje dredy!" Vyhrknu zoufale když cítím jen zastřihnuté krátké pozůstatky toho, co jsem si nechával tak dlouho narůst a rozčíleně se podívám na Rimera "Rimre přísahám, že o tom tvým zkratu bude vědět každej zatracenej automat na týhle lodi jestli mi hned neřekneš co se stalo" Řeknu mu naštvaně a je jasné, že tohle není žádná planá hrozba

1 2 3 4 5 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)