Dobrodruzi s.r.o. (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Dobrodruzi s.r.o.

Pán Jeskyně:

TweeTy

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Skupina dobrodruhů, kteří jsou na své cestě. Možná za slávou, možná za bohatstvím. Na jejich cestě je může potkat cokoli, neboť cesta to je dlouhá a nebezpečná. Nudit se rozhodně nebudou.

Klíčová slova:

dobrodružství, boj, napětí

Jaké hráče:

přijmu ještě jednoho, případně piště poštolkou o informace
hráči v jeskyni čtěte nástěnku!

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

šeptejte správně
čas: večer
počasí: slunečno 13°C
místo: v pohraniční vesnici
období: konec léta
naše diskuze
aktivita = expy
Hráči: (3/6) Selinius, Silverius, Stroskotanec

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 30 ⇒|

Eldritch Hellfire - 16. června 2018 18:41
Eldritch Hellfire

Zmením sa na Edmunda a zaútočím na nich s revom, pri ktorom by sa nehambil ani Edmund. V skutočnosti s nimi nechcem moc bojovať, skôr ich vystrašiť a získať Edmundovi čas. Ale keď sa nebude dať inak...

Pán Jeskyně - 15. června 2018 21:16
Pán jeskyně TweeTy

// mám něco napsat? tak tam Eldritchu něco šlehni :D

Eldritch Hellfire - 3. června 2018 00:28
Eldritch Hellfire

//Sa stáva ;).

Pán Jeskyně - 31. května 2018 21:20
Pán jeskyně TweeTy

// tyjo, jsi byl pracovně v Americe na dva roky a zapomněl jsi heslo? :D

Ammett Rosby - 30. května 2018 18:37
Ammett Rosby

//Jsem zpět a omlouvám se, že to tak trvalo! Jsem ještě ve hře? :D

Pán Jeskyně - 5. května 2018 13:48
Pán jeskyně TweeTy

// vyřešte to jak chcete, budoucnost neznáš Eldritchu :))

Edmund McLayer - 3. května 2018 08:59
Edmund McLayer

//Tak pokiaľ by si vedel a chcel bojovať v takej podobe, lepšie na Edmunda, ale radšej nech o tom nevie a nevidí, inak by čarodeja hneď preklial mečom. Môj názor.

Eldritch Hellfire - 3. května 2018 06:42
Eldritch Hellfire

//Myslím tým fyzicky sa zmeniť na niekoho :-).

Edmund McLayer - 2. května 2018 11:14
Edmund McLayer

//Metamorfnúť? Myslíš tým vstúpiť do mysle a ovplyvniť konanie a chovanie jedného z nás? V tom prípade je lepší Grodan, aby ho Edmund mohol následne prebodnúť. Aspoň pre mňa.

Eldritch Hellfire - 2. května 2018 00:06
Eldritch Hellfire

Nevadí mi, ak by Edmund umrel. Ale nie šípmi. To nie je smrť pre bojovníka jeho formátu...

Otočím sa nasrdene na strelcov a v sekunde, alebo sekundách zvážim svoje šance...

//PJ, je podľa Eldritcha lepšie sa metamorfnuť na Edmunda a zaútočiť, alebo na Gradona a odvolať ich? Chcem "kúpiť" edmindovi čas, aby si to s nimi vyriešil ... no, barbarsky :-D.

Edmund McLayer - 1. května 2018 14:34
Edmund McLayer

"Už mnohí mi sľubovali smrť a teraz sa ich mŕtvoly váľajú na zemi a ich hlavy zdobia môj príbytok," poznamenám s úsmevom na tvári. Som pripravený na hrdinskú smrť. Pozorne sledujem jeho pohyby a očakávam ďalší útok. Ďalšiu chybu, ktorú by som mohol obrátiť proti nemu. Ďalšiu príležitosť, ktorou by som mohol ukončiť tento boj. Je silný a tak sa musím v prvom rade brániť.

Pán Jeskyně - 1. května 2018 13:57
Pán jeskyně TweeTy

"Spojí se jedině moje železo s tvým hrdlem," odplivne si Gradaron. Také udělá pár kroků dozadu. Evidentně vypadá naštvaný, máchá mečem vzduchem a dívá se ti zpříma do očí. "Rychlá smrt pro tebe bude dar, pro mnoho jiných ale nebyla," potom se rozběhne proti Edmundovi, udělá malý úkrok doprava potom doleva, aby Edmunda donutil pohnout tělem na nějakou stranu. Edmund ale stál jako sloup a v poslední chvíli, kdy se to jevilo jako příhodné, udělal náznak doleva. Gradaron se konečně dočkal pohybu, nečekal ale, že bude předstíraný. Bylo už dost pozdě, když to zjistil. Ráda byla vedena vší silou. Jeho kroužkovka tentokrát zabránila jeho smrti.

Edmund McLayer - 1. května 2018 12:29
Edmund McLayer

"Si dobrý bojovník," pochválim svojho soka. "Ale jeden z nás musí zomrieť" na chvíľu sa odmlčím. "Alebo sa spojiť."
Spravím dva kroky vzad a pozorne sledujem svoje okolie a Gradarona. Už som si dávno neužíval boj tak, ako teraz. Vidí na svojom súperovi, že je pripravený ma zabiť. Znova sa musím brániť a čakať na vhodnú príležitosť. Príležitosť k útoku.

Pán Jeskyně - 1. května 2018 10:14
Pán jeskyně TweeTy

Edmund posílej rychlostí a štítem, než vyrazil vstříc ostatním využil své rychlosti a dvěma rychlými pohyby meče chtěl nasekat protivníka. Ten prvnímu hmatu rychle opět uskočil, druhý mu ale natrhnul plášť a úsměv v jeho tváři pohasl. Myslel si, že boj bude legrace, ale ten velký Edmund, hora svalů je překvapivě moc rychlý.

Při dalším pokusu se snažil na Edmunda zaútočit a co nejrychleji ho vyřadit. Edmund ale jeho ránu vykryl přímo v její největší síle, když nastavil meč, až oba dva zabrněly od nárazu kovů.

Eldritch čeká na kraji vesnice. Vypadá to, že všechna pozornost je směřována na Edmunda jeho protivníka - Gradarona. Eldrich si ovšem všiml, že asi 20 metrů od něj stojí dva lučišnici. Luky mají v rukou, nemíří, ale nejspíš tam stojí pro případ, že by Gradaron prohrál.

Edmund McLayer - 30. dubna 2018 15:45
Edmund McLayer

Prebehnem okolo vojaka. Len naštvane zašomrem.
"Uvidíme," poznamenám. Som pripravený k obrane i k útoku. Očakávam skôr útok a tak sa postavím do obranného postoja.

Pán Jeskyně - 29. dubna 2018 11:55
Pán jeskyně TweeTy

Muž čeká s úsměvem a v poslední chvíli cukne doprava, nohama udělá takový rychlý krok-sum-krok. Jeho plášť se nadzvedne a on ho rychlým pohybem usadí k tělu.

Chlapi kolem se zasmějí a uchechtnou a pronesou něco o velkém medvědovi nebo praseti. Každopádně ale všichni stojí v uctivé vzdálenosti.

"Jsi velký, těžký, silný, ale asi ne moc obratný. Smůla, zemřeš,"
chladně okomentuje svůj manévr Gradaron.

Edmund McLayer - 28. dubna 2018 20:30
Edmund McLayer

"Som Iromedeova záhuba," bytasím meč a so širokým úsmevom na tvári vykročím k odhodlanému mužovi.Najlepšie miesto pre útok? Krk a brucho. Uvidím. Mám na pamäti, že musím prípadný útok vykryť. Nečakám, až zaútočí, ale snažím sa zasadiť prvú ranu a nedať mu príležitosť ju opätovať alebo sa brániť.

Pán Jeskyně - 28. dubna 2018 19:21
Pán jeskyně TweeTy

"Urvu ti hlavu, ty prasoxichte otravná," zařve a rovnou si to kráčí k tobě jeden z chlapů, který si dodal odvahu. Vypadá stavěně, má mohutné ruce a svírá v ruce něco jako kus železa s nepravidelným tvarem, jako kdyby někdo nedokázal udělat rovný meč.

"Počkej!" zařve na něj vyslýchající muž. "Jsem Gradaron, první sluha Iromedův, jeho pravá ruka a nejspíš i poslední člověk, se kterým si dnes popovídáš."

Edmund McLayer - 1. dubna 2018 13:55
Edmund McLayer

Konečne vidím svoju záhubu v plnej kráse. Už cítim vo svojej krvi, ako sa blíži koniec. Ono osudné proroctvo, ktoré bolo vyslovené sa má naplniť.
"Neznámy, vidím, že si tu užívaš jatka. Povedz mi svoje meno a ja ti poviem svoje."

Pán Jeskyně - 1. dubna 2018 13:00
Pán jeskyně TweeTy

Po přiblížení se ke vsi Gair je všude vidět jen chaos a hořící domy. Nikdo si vás nevšímá, takže dokážete přijít celkem blízko. Vojáků a různé ozbrojené svoloče je tu opravdu dost.

Když přijdete blíž, můžete vidět, jak muž uprostřed někoho vyslýchá: "Kde je?" Muž, kterého tento neznámý útočník drží za vlasy v záklonu nic neříká. Ihned je podříznut. "Další!" zařve muž a hned mu podají nějakého jiného vesničana. "Kde je?" zní ta samá otázka.

Mezitím někdo z vojáků pískne, když vás vidí přicházet. Všichni se podívají vaším směrem. Několik ozbrojenců se natočí vaším směrem. Díky Edmundovu vzezření se ale nikdo neopovažuje dělat nějaké rychlé útoky nebo závěry.

1 2 3 4 ... 30 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace