Dobrodružství (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Dobrodružství

Pán Jeskyně:

Fraiser

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Jednou za deset let do Vesnice přijede Delegace. Nechá nastoupit na návsi všechny děti ve věku deseti let a z nich vybere skupinu pěti děti, kterou odveze s sebou a nikdo je v životě už neuvidí.
Byl den jako každý jiný a do Vesnice přijela Delegace. Muži a ženy odění do stejnokrojů černé barvy. V zástupu prošli až na náves vedeni jezdcem na černém koni. Jezdci jedinému bylo vidět do tváře. Starší muž se šedivými vlasy a vousy, které má elegantně zastřižené. Dav lidí stojící před zástupem shromáždil děti ve věku deseti před zástupem. Muž na koni si nejprve prohlížel děti ze sedla koně, po chvilce sesedl a přišel blíž...
Blíž k Vám, dětem. Pečlivě si Vás měřil pohledem až nakonec vybral pět dětí. Vaše kamarády. Ukázal na ně a pět žen ze zástupu vyšlo z řady a odvedly děti stranou od ostatních. Matky odvedených dětí se dalo do pláče. Otcové se dali do jejich utěšování.
Muž nasedl na svého koně a zástup odešel z Vesnice. Dav lidí se rozešel do svých domovů, stejně tak i vy. Hlavy plné otázek. Kdo byl onen...

Klíčová slova:

Fantasy, dětství, dobrodružství

Jaké hráče:

Hledám hráče, kteří jsou ochotní zahrát si formou fóra a kterým nebude vadit napsat příspěvek jednou, maximálně dvakrát týdně. Hráče, který se nebojí napsat delší příspěvek co má hlavu a patu.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Alitera, Lauri

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 2. ledna 2018 07:35
Pán jeskyně Fraiser

Hned jakmile jsi vyšel ven, naskytl se ti pohled na dvorek po kterém běhají klasická hodpodářská zvířata jako slepice a dvě husy. Z chlívku vedle stodoly se ozývá chrochtání a kvičení od prasete. Ikdyž pocházíš z chudé rodiny, máš se daleko lépe než jiné děti ve Vesnici. Dům leží na okraji Vesnice. Přesto je dnes klid, větší než obvykle. Místo dětského křiku a smíchu dnes panuje ticho...

Slunce už je poměrně vysoko, může být kolem desáté hodiny dopoledne.

Dřevník stojí na druhém konci zabláceného dvorku. Cesta k němu byla zajímavá. Nejen, že se ti pletou pod nohomi kuřata, ale ujíždí ti to i na blátě. Dřevo je srovnané dle svých velikosti. Hned za dvířky jsou nasekané třísky na zátop, následují větší dřívka až po velká polínka.

Calden - 26. prosince 2017 19:05
Calden

Když se za okny začal ozývat naléhavý křik kohoutů, se škubnutím si uvědomil, že už dávno není noc, a že svítá. Odhrnul si ze tváře hrubou deku a očima přelétl obrysy nábytku ve světnici. Normálně by jim asi nevěnoval příliš pozornosti, ale najednou měl pocit, jako by na něj, z každého stínu, někdo zíral. Dětská mysl pracovala na plné obrátky, kdy si představoval bubáky, kteří však tentokrát měly podobu toho muže, toho jezdce. Odvrátil se a přikrývku si opět přetáhl přes hlavu. Aniž by to tušil, upadl do neklidného spánku, z nějž jej vytrhl až jeho otčím, který nebyl rád, když jej tak pozdě viděl v posteli.

Rázně se na své posteli usadil a s vytřeštěnýma očima zůstal hledět na muže, který mu byl otcem. "Omlouvám se, otče, už běžím," vyhrkl ještě značně rozespalým hlasem, než spustil nohy z postele. Tak brzy ráno nechtěl prudit svého otce, ač žal a bolest předchozího dne jej stále pronásledoval. A nevyspání ten pocit jen umocňoval. Rychle popadl své svršky, do nichž se navlékl, a pak už cupital pro dřevo, aby splnil, oč jej otčím žádal.

Pán Jeskyně - 26. prosince 2017 16:16
Pán jeskyně Fraiser

Dlouhá a neklidná noc, plná nevyřčených otázek a bez odpovědí. Kam zmizeli tvý kamarádi? Kdo byl ten muž s koňem? Co to bylo za lidi? Nikdo ti nedal odpověď, ikdyž jsi naléhal.

Ráno jsi vstal do své pěstounské rodiny, která se k tobě nechovala za celý tvůj vůbec zle. Teplé jídlo jsi měl každý den na stole a že jsi občas dostal výprask? To se stane, když se nechováš, tak jak by jsi se chovat měl.

Světnice, která byla jak kuchyní, jídelnou a i tvým pokojem, byla provoněna všelijakým kořením a bylinkami. Tvá postel, ležící hned za dveřmi do místnosti není bůhví jak dobrou postelí, ale je to postel a ještě k tomu tvá.

Do světnice příšel muž, tvůj otčím. Když vešel, začal si odkládat věci na lavici stojící u dveří. Nevšiml si tě hned, ale jakmile tě spatřil, dal ruce v boj a podíval se na tebe přísným pohledem. "Tak ty jsi ještě v posteli? Koukej vylézt a běž pro dřevo na zátop! Ať může ženská začít něco dělat v kuchyni." Otčím je dřevorubec a podle toho taky vypadá. Drsňák na pohled. Mohutný s pořádnými rameny...

1


↑ navigace

Záložková navigace