Harém navlhlých děveček (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Harém navlhlých děveček

Pán Jeskyně:

Amthauer

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Máte své pohlavní orgány na správném místě? Nebojíte se je použít? Vzrušuje vás představa nezávazného tvrdého sexu? Pak jste tu správně. 18+

Klíčová slova:

sex, násilí, bdsm

Jaké hráče:

Zvrhlíky všeho druhu, 18+, neberu panice (a já to poznám).

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Mapka
Hráči: (3/7) Dracice, Kalimerrko, Mett

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Camilla - 21. dubna 2018 23:19
Camilla

Když vidím jak hospodský tou samou rukou, kterou měl před chvílí v trenýrkách obrátí housku v pícce, přejde mě nejen chuť, ale kupodivu i hlad.
Po slovech která pronese, se podívám na Rocca a mírně se svezu na židli o kus níž. Zatraceně co jsem to vyváděla? Jak to ze si některé věci nepamatuji? Přemýšlím o tom, možná i nahlas což si neuvědomuji.
Kdyz přiletí zavřeným oknem sova, přečtu si vzkaz, zakroutím hlavou.

"Řekne mi někdo o co tady jde? Kdo měl ojet jakou vnučku či vnuka?"

Zeptám se unaveně, jsem vyčerpaná z těch novinek o kterých jsem neměla zdání, zřejmě v důsledku přemíry alkoholu. Promnu si oči, povzdechnu si a pomalu vstanu a chystam se odejít.
Nelíbí se mi tohle místo, nechutný hostinský a nechutné věci, které jsem zřejmě prováděla a nevim o nich. Ne že bych byla nějak ctnostná, ovšem některé věci jsou i na mě moc.

"Myslím, že je čas vypadnout."

Pronesu spíše k sobě, ovšem nahlas zamyšleně.

Pán Jeskyně - 1. dubna 2018 16:07
Pán jeskyně Amthauer

Hostinský, ten obézní, leč velmi dobrácký muž, se dívá, jak vy, jeho štamgasti, přicházíte do lokálu a dožadujete se něčeho tvrdého. Zamyšleně si malíčkem levé ruky prozkoumá obsah trenýrek a stále v hlubokých rozvahách si k němu přivoní. Pak tím samým malíčkem obrátí slanou housku, která se mu peče v malé pícce.

"Všechen tvrdý chlast jste vychlastali včera na grupáči, vy hovada! Támhle Rocco si zbytek kvalitní whiskey nalil na koule a prostatu, aby se mu zregenerovaly. A Camilla si prázdnou lahví vyprstila svůj lotusový květ."

Jak si na to vše barman vzpomněl, postavil se mu jeho mocnář a žaludem shodil krýgl z pultu. Chtěl ještě něco dodat, ale vtom zavřeným oknem proletěla sova se vzkazem v pařátkách. Ve vzkazu se píše:

Vojeli jste mi vnučku a vnuka, podám si vás. Těšte se.

- Vzteklej barbarskej děda

Camilla - 4. března 2018 11:29
Camilla

Probudím se vedle opilého zákazníka, sice jsem zvyklá na ledacos, ale raději se moc nerozhlížím, vezmu první věc, která mi přijde pod ruku, setřu si semeno ze stehen. Vezmu si své věci, obléknu se a zamířím dolů. Cítím jak mě bolí celé tělo, vlastně se ani nedivim, vždyť ten zákazník měl možná víc jak sto kilo.

"Zatraceně co jsem si myslela? Do čeho jsem to zase vlezla?"

Pronesu spíše sama k sobě znechuceně, oklepu se odporem, posadím ke stolu blízko dveřím vedoucím ven z hospody. Pro případ, že bych musela z nějakého důvodu utéct.

"Najde se tady někdo, kdo by mi nalil něco tvrdého po čem bych měla zatmění?"

Zavolám směrem k hospodskému pultu, kde kdosi sedí, zdá se mi, jako bych tu osobu už někde viděla, jen si nedokážu vybavit kde. Zavrtím hlavou, abych zahnala odporné obrazy z večera, na které opravdu raději nechci vzpomínat.

Rocco - 3. března 2018 21:48
Rocco

A kurva

Pomyslel si Rocco během toho, co utíral ze svého boku cizí semeno. Všude kolem cítil nechutný smrad na který si už tak navykl, že mu přišel zcela normální. Přehlížl zvratkami vyplňující rohy místnosti od lidí, kteří to nezvládli a jejich nehybné těla byly znásilněna všemi různými způsoby.

Něco tvrdého po ránu bych si přál!

Zakřičí Rocco k výčepnímu pultu během toho, co za doprovodu mlaskání jeho genitálií o stehna dochází k výčepu.

Myslím alkohol, vole.

Upozorní výčepního jakmile si všimne, že začíná vytahovat svůj penis, který připomínal takovou tu malou, ale za to velice tlustou a pevnou okurku.

Co se tu vůbec včera všechno odehrálo? A proč mě bolí prdel?

Pronese apaticky do místnosti.

Pán Jeskyně - 3. března 2018 21:20
Pán jeskyně Amthauer

Jednou ráno v prosté dřevěné chýši na pokraji lesa plného zpěvného ptactva, zurčících potůčků, cvrčícího hmyzu a plíživých mlh, v době, kdy se blížil podzim, probudili jste se pod péřovými duchnami s podivnými výtoky odkapávajícími z vašich noc předtím bezbožně hřešících rozkroků.

Vedle vás ležel minimálně stokilový opilý štamgast z blízké hospody, s odhaleným ohambím a semenem přilepeným k vnitřní části stehen. Plnovous měl od poševního sekretu. "Nechutné, a to ještě ani není pátek," pomysleli jste si a sešli jste dolů k výčepnímu pultu, kde už byl opilý hajný...

1


↑ navigace

Záložková navigace