Isekai - Life in another world (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Isekai - Life in another world

Pán Jeskyně:

Jatorik

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Stovky let vládl v Kudalském království klid a mír. Oddělené od ostatních zemí mořem a horami, kterými vede pouze jedna známá cesta, jediné nebezpečí pro toto bohaté království představoval Král démonů, který byl před dlouhou dobou poražen. Nebo si to alespoň všichni mysleli, ale poslední dobou se po celém světě začínají dít podivné věci a i na území pověstného Kudalského království se začínají objevovat démoni a příšery všeho druhu. Blíží se válka, a vy, jakožto hrdinové z jiného světa, budete těmi, kdo ovlivní, která strana zvítězí.
Hrát se bude na fóru.. asi.

Klíčová slova:

isekai, fantasy, jiný svět, temný středověk

Jaké hráče:

Aktivní hráče s představivostí.
(Znalost Isekai výhodou)
Pokud by měl někdo zájem, tak stačí napsat. :)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Všeobecně o magii Magie jako taková je v mém světě taková neviditelná energie, která je potřebná k používání všemožných druhů magie, magických předmětů, očarovávání a tvorbě věcí na vyšší úrovni. Pro obyčejné lidi v tomto světě je mnoho podmínek, které musí splnit pro to, aby byli vůbec obdarování magickou energií - manou. Mezi tyto podmínky patří např. Rasa, oblast narození, předkové, barva očí, ovlivnění někým jiným a čistý talent. Mana u mě funguje jako energie, jejíž vyplítvání se projevuje nevolností, bolestí hlavy, únavou, krvácením z různých míst, vyčerpáním, ztracením vědomí, halucinacemi a nebo také například smrtí. Množství many se dá často přiřadit ke množství kouzel, které je kouzelník schopen seslat a zároveň zůstat při vědomí. Úrovně ovládání magie se dělí na následující: novic, zkušený, mistr. Tyto úrovně popisují, jak dobře dokážete ovládat určitý druh magie. Na vás se tyto omezení a podmínky nevztahují a vaše začáteční mana závisí na vašem povolání a rase. Pomocí vylepšení, předmětů a jiných věcí se může ale vaše celková schopnost sesílat kouzla zlepšit, často těsně spolu s množstvím dostupné many. Temná magie Novic: Debuffy (Zeslabení, zpomalení, oslabení smyslů), Vyvolávání démonů (potřebuje klid, čas a mnohdy obětinu/y), pomalé projektily složené z čisté temné magie (Nedoletí daleko - asi 3 metry, nejsou rychlé, ale čeho se dotknou, to začnou škvařit černým plamenem) Zkušený: Silnější debuffy, Poutání slabších démonů, modifikované projektily (Podle potřeby upravená rychlost, velikost, síla, dolet, tvar) Mistr: Poutání démonů, Vlastní kouzla založená na smrti, bolesti a temné magii. Stínová magie Stínová magie potřebuje k uskutečnění stíny. Novic: Krátké zadržení pohybu stejně silné bytosti(2 vteřiny), dočasný pobyt ve stínu(asi 10 minut), krátké ovládání stínu(5 vteřin) Zkušený: Zadržení pohybu (asi na 10 vteřin), pobyt ve stínu (dokud je mana), ovládání stínů (max. 5, na 2 minuty/ 4 na 2.5/atd.), Slabé ovládání světla, Vytvoření stínové bytosti (dokud nezemře nebo není odvolána - žere manu) Mistr: Ovládání pomocí stínů, ovládání stínů, ovládání světla, vytváření stínových bytostí, vlastní kouzla související se stíny Magie iluzí/mysli Novic: Vnuknutí zvolených myšlenek ostatním (nemusí se pokaždé podařit, protože jsou slabé a cíl si jich nemusí ani všimnout), Vytvoření dočasné malé iluze Zkušený: Promlouvání k ostatním myslí (cíl s dostatečně silnou vůlí může mága blokovat), Vytvoření velkých iluzí (žerou manu dokud existují), Zlepšení “pohledu” ostatních na mága Mistr: Ovládání mysli, Vytváření skutečných “iluzí”, Vlastní kouzla Měňavci Novic: Úprava těla mimo obličej - výška/velikost/hmotnost musí zůstat víceméně stejná Zkušený: Úprava těla - Proměna částí těla s limitem (max. 2x větší či menší, než originál) Mistr: Úprava těla - limit je max. 10x větší či menší
Hráči: (4/4) Arachnid, halicek.99, Swarty, Šimon.Brugezsi

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 21. září 2018 16:41
Pán jeskyně Jatorik

Ať už jste byli studentem, státním příživníkem, pracujícím občanem, nebo něčím jiným - už na tom nezáleží. Ať už jste byli v práci, doma, nebo třeba někde venku s kamarády, byl to poslední den, který jste prožili na vaší staré planetě Zemi. Té noci jste měli všichni naprosto stejný sen. Zdálo se vám, že jste ve hře. Viděli jste před sebou načítací obrazovku. Cítili jste vaše ruce na myši a klávesnici. Název hry, která se před vámi načítala byl pro většinu z vás rozmazaný. Možná nic neznamenal, možná byl prvním znakem toho, co přijde. Ve finále na tom ale vlastně neáleželo, protože se hra po krátké chvilce načetla. Bezmyšlenkovitě jste zadali své přihlašovací údaje, jako byste tu hru hráli každý den a přihlašovací data jste měli vyryté v paměti. “Vítejte v království Kudal!” objevilo se krátce na obrazovce, a hned poté jste byli přesměrováni do tvorby postavy. Před vámi byla, stejně jako ve všech hrách, ve kterých si vytváříte postavu, spousta možností. První z nich byla rasa: Člověk, Elf, Temný Elf, Démon, Nemrtvý, Trpaslík, Beastman (velmi humanoidní verze zvířat). V seznamu ras bylo ještě několik dalších možností, ale ty byly, stejně jako název hry, rozmazané, a nedaly se vybrat. Další možností bylo povolání. Tady naopak nebyl seznam, ale políčko, do kterého jste mohli napsat své vlastní povolání. Další byl vzhled postavy. Tady bylo obrovské množství možností od výšky přes barvu očí, až po.. jiné věci. Následovala osobnost, což ve většinách her nenajdete. Naštěstí, nebo bohužel, pro vás byly ale všechny tyto políčka také rozmazané. Pokračovalo to políčkem, které bylo prostě pojmenované “Odlišnost”, jehož popisek byl také viditelný jen pro některé z vás. Nakonec jste se dostali ke kolonce “Jméno”. Po nějaké době vytváření postavy jste byli hotoví a klikli jste na políčko “Vytvořit”, načež z obrazovky začalo svítit nepříjemně ostré světlo, které sílelo na intenzitě, až do bodu, kdy všechno kolem vás zmizelo a byli jste naprosto obklopeni světlem.

Jméno: Jasné..
Rasa: Člověk, Elf, Temný elf, Démon, Nemrtvý, Trpaslík, Beastman
Případně pokud chcete něco jiného tak napište, ale pokud možno, tak si vyberte z těchto ras, protože je možné, že v průběhu hry alespoň jednou budete mít možnost (nebo budete nuceni) změnit rasu.
Povolání: Mi prosím první napište do poštolky, spolu s rozsahem schopností, kouzel a dovedností, které chcete umět ze začátku, abysme se domluvili, co si na začátek napíšete.
Hodnost: Zatím žádná - vysvětlím chvíli po začátku hry
Atributy: Jaká byla vaše postava ve svém původním světě - chovat se v novém světě může tak, jak chce, ale osobnost bude stejná + vaše osobnost bude ovlivňovat náklonnost bohů nového světa a pár jiných věcí.
Kouzla a schopnosti: Sem si můžete rozhodně napsat to, co jste uměli ve starém světě a po domluvě spoustu dalších věcí, které umíte teď
Inventář: Co jste měli na sobě, když jste šli spát
Životopis: Život do oné osudné noc
No a ona odlišnost bude něco, na co si hodíte na začátku hry, až vám dám vědět a bude to něco, co vám některou z výše vypsaných položek upraví.
Např. Dostanete OP zbraň nebo schopnost, nebo budete trpět bludy, nebo budete vpodstatě vtěleni do někoho, kdo má v novém světě už nějakou reputaci, atd.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)