Já? Hrdina? A proč vlastně ne (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Já? Hrdina? A proč vlastně ne

Pán Jeskyně:

Chor Chorel

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Náhodní kolemjdoucí, usvědčení zloději a násilníci, osoby toužící po slávě, nebo jen nudící se lidé? Ti všichni se mohou stát hrdinou (Nebo smrtí hrdinskou zahynou?).

Klíčová slova:

DrD, Zrod hrdinů,

Jaké hráče:

Plno.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/4) Alousses, George, Multiscrime, Selinius

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Eloen Syleth - 20. dubna 2018 14:17
Eloen Syleth

Podívám se vytřeštěnýma očima na hobita zda to myslí vážně. Zavrtím hlavou nevěřícně a povzdechnu si. Podívám se zpět na trpaslíka a Candellana.

,No tak to nevím, jaké informace máte o elfkách, ale tady je trochu jiný svět a jiné povahy než jste se asi doslechl'' řeknu nakonec se zamračeným pohledem. Pak mé zamračení zmizí. ,,Nerozčiluj se nad tím to malým hobitkem''

,,Kdy asi dorazí? Mohli bychom co nejdříve začít. Při našem momentálním vybavování mohou mizet další lidi'' řeknu se zamyšlením, zda tomu tak opravdu je.

Eidi - 19. dubna 2018 21:19
Eidi

Místo hostitele se vloží do řeči elfka. Obdivně se podívám na Edmunda. Jestli po svém antré mám být stále simpatičtější já, jakpase ten frajer asi musel představit?
"Jo tam sem si všim akorát tak křoví a pár lidí co se tam odvážily udělat potřebu." Pak se otočím zpět ke Candellanovi. "Ale po hospodách se mimo jiný vypráví že vám tu lidi mizí."

Eloen Syleth - 19. dubna 2018 11:46
Eloen Syleth

Prohlížím si trpaslíka. Jakmile se představil, představila jsem se i já, ale tentokrát už bez podání ruky ,,Eloen Syleth jméno mé a doufám'' podívám se na hobita ,,že mi budete víc sympatický než zde malý skoro skřet'' teď urazím cíleně. Zůstanu stát u stolu a dívám se na hobita, kterého mám chuť zmáčknout do ještě menšího tvaru, než je on sám.

Při této myšlence se jenom pousměji. Při otázce, která je směřována k hostiteli zpozorním.

,,Možná jste si mohl všimnout při cestě pár věcí u lesa''
řeknu a podívám se trpaslíkovi do očí. Ruce si zalomím na hrudi a nechám je tak

Eidi - 18. dubna 2018 19:52
Eidi

Mírně potěšen bardovým výstupem a změnou podávaného občerstvení si vyslechnu Candellanův i Edmundův výstup. Hm elf zloděj to jsem se dostal k pěkné společnosti. Kdybych to uměl, tak se i červenám.
S úsměvem se otočím k našemu hostiteli. "Ano jedna z mích nejlepších vlastností." Pronesu patřičně hrdě. "Koho jsi vybral, toho tu máš. Nebo zde snad nejsme na tvé pozvání?" Nechám chvíli vyset otázku ve vzduchu a pak se rozhodnu trochu přitlačit. "Naše včerejší představení bylo vcelku velkolepé. Vypadáš celkem schopně. Copak tě trápí, že si s tím nedokážeš poradit sám?"

Eidi - 17. dubna 2018 21:42
Eidi

Urážku strážného okázale přehlédnu a nechám se odvést rovnou k mistrovi.
Vejdu hrdě dovnitř, kde jsem okamžitě přivítán ukecaným hobitem. Během jeho představování rychle prohlédnu místnost. Tfujho elfka. Já věděl, že to bude past, prachy předem se nesypou jen tak pro nic za nic, že já blbec do tý arény lez. Mračím se na toho šikmouchýho bubáka. "George" Odpovím ze zdvořilosti hobitovi a pak ukážu na elfku "Ty mě můžeš říkat pane." Nabídnu ji velkoryse.
Přijmu podávanou nádobu a zkoumavě do ní nakouknu. Co to sakra je? To nemůžou podávat pivo jako v civilizovaných končinách. Kopnu do sebe půl poháru, zatímco Edmund začne něco drnkat na loutnu. "Co je todle za kyselej xindl." Zašeptám si pod vousy. A ještě tohohle trochu, proč zrovna tedle děsivej nástroj, copak maj všichni proti dudám? Jak my ten den krásně začal. Teď už se sere všechno co může.
Pak mne napadne způsob jak toho drnkala umlčet. Nedá se nic dělat dám se do toho.
Otočím se k Edmundovi. "A jakpak tebe urazila?" Zeptám se konverzačním tónem v naději, že potřeba mluvit umlčí jeho ruce.

Pán Jeskyně - 8. dubna 2018 19:53
Pán jeskyně Chor Chorel

// Ahoj, dneska si dám už volno - musím se připravit do práce na ráno a ještě zařídit pár věcí. Napíšu opět zítra :-)

Eidi - 6. dubna 2018 18:29
Eidi

Čekal jsem kde co, ale toto opravdu ne. Když se za mnou vyrojí strážci jsem opravdu zmaten. Kde se tu vzaly. Vždyť už jsem aspoň dva dny nepil, To musí být halucinace, nebo elfí čáry, jinak si to nedokážu vysvětlit. A nevím co z toho je horší. Už se chystám skočit vpřed po střelcích, když se ukáže hobit. A jen ho vyslechnu je zase pryč. Ani na odpověď nepočká nezdvořák jeden.
Ještě jednou se zmateně rozhlédnu. "Ajkurvafix." ulevím si z plných plic. Toto by se dít nemělo, no co půjdu zítra do pevnosti. Nakonec jsem ten zatrolený paragraf evidentně našel. S touto myšlenkou bezstarostně pokrčím rameny. Problém je zatím odsunut a já mam palčivější problém před sebou. "A za co tu jako sakra mám do zítra vydržet." Houknu ještě do vyprázdněné chodby, spíš jen ze zvědavosti než že bych čekal odpověď. Ale co dne ještě kus zbývá. Práce je sice nejtěžší cesta jak se dostat k penězům, jenže jinou nevidím. A s touto myšlenkou schovám sekeru a štít a vydám se hledat kovárnu.

Pán Jeskyně - 3. dubna 2018 19:55
Pán jeskyně Chor Chorel

// Ahoj, čekáme na poslední hráčku, až si podá přihlášku a budeme moci začít hrát. Pokud chcete, tak můžeme začít spolu šeptem, abyste se dostali tam, kde vás chci mít na začátku dobrodružství.

1


↑ navigace

Záložková navigace