Jeskyně River (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Jeskyně River

Pán Jeskyně:

Rondar276

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Jeskyně Popis Nemá!

Klíčová slova:

Rivers!

Jaké hráče:

Jsem domluvený, takže nikoho nehledám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/8) Hokisekk, Rozsocha

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Diane z Graysonu - 24. května 2018 21:58
Diane z Graysonu

Diane si řekla, že se vrátí do hostince a pokud tam potká toho skřítka, tak ho osloví. Ale ráda si před tím dá zase pečínku a víno. A třeba i spánek.

Hokisekk - 24. května 2018 21:54
Hokisekk

Sic ospalý ale nemám jinou možnost.

Pán Jeskyně - 24. května 2018 21:42
Pán jeskyně Rondar276

Oba Dva Jsou ospalí a proto přemýšlí nad přespáním v hostinci!

Diane z Graysonu - 24. května 2018 21:33
Diane z Graysonu

Je to ten skřítek, nebo není. Podvědomí šeptalo, že ano. Co teď? Říkala si v duchu Diane.

Hokisekk - 24. května 2018 21:23
Hokisekk

Po dlouhém procházení města se zastavil na tržnici pro potraviny na cestu která je před ním. Přitom ale uviděl záhadnou dívku která stála o stánek vedle. Neví čím ale pohledem ho přitahovala. "To nemůže být ona" pomyslel si.

Diane z Graysonu - 24. května 2018 06:26
Diane z Graysonu

Po příjemném probuzení a spořádání velké snídaně, se Diane vydala z hostince do vesnice na trh. Poradila ji to ta ženská vyzáblina v hostinci. Hledala skřítka, kterého tam viděla včera večer.
"Když není zde, madame, bude se poflakovat někde na trhu a okukovat cizí ženský. On už je takový. Co před ním neuteče na strom, to dostane. Dala bych si na něj pozor! Dobrá rada nad zlato, pomyslela si Diane.
"Když ho tam nenajdu, alespoň doplním zásoby na další cestu. Možná zde i opatřím některé přísady do lektvarů, které mi již docházejí." Poslední větu už neřekla nahlas, aby na sebe nepřitahovala pozornost. Přeci jen nevěděla, jak zdejší lidé reagují na magii.

Pán Jeskyně - 23. května 2018 22:36
Pán jeskyně Rondar276

Když šla Diane spát Dwarf se Vydal ven proskoumávat vesnici, aby o ní zjistil více. Snad tedy Diane přeci neuteče :D

Diane z Graysonu - 23. května 2018 22:31
Diane z Graysonu

Diane rozuměla tomu našeptávačskému hlasu. Ale byla moc unavená na to aby s ním promluvila. Necháto až na zítřek, až bude v síle a příjemně odpočinutá. Alespoň v to doufala. Skřítek neuteče a ona při této myšlence, již pomalu stoupala do podkroví, kde si dala sladkou horkou koupel a vlezla si do vyhřáté čisté postele. Usnula okamžitě a nevadil jí ani lomoz z hostince.
"Dobrou noc Diane", ozvalo se v její mysli, když se propadala do hlubokého spánku.

Hokisekk - 23. května 2018 22:29
Hokisekk

V rychlosti odcházím dále prozkoumat město. Jsem nevrlý ke všem kolemjdoucím kteří mě chtějí oslovit a můj hlavní cíl je místní kovárna nebo alespoň něco, co se jí podobá.

Pán Jeskyně - 23. května 2018 22:20
Pán jeskyně Rondar276

Když Diane čekala na posvícení zahlédla nějákého Dwarfa (trpaslíka) který se probouzel ze svého tvrdého spánku, když ho Diane spatřila tak se zase ozval šepot: "To je on... to je ten společník.... oslov ho!"

Diane z Graysonu - 23. května 2018 22:16
Diane z Graysonu

Diane se zastavila před domem, který měl na vývěsním štítě napsáno Hostinec. Podle cedule, omítky a vstupních dveří, by to měla být spíše pastouška a ne něco, ve kterém by na ní čekalo dobré jídlo, koupel a měkká postel.
"No nic, děj se vůle boží" A vešla do prostorné krčmy, kde bylo přítmí, zakouřeno a hluk. Bylo tam i něco příjemného, jako třeba libá vůně pečeně, čerstvého chleba a medoviny. Sedla si v koutě ke stolu, který byl ještě plný zbytků od minulých labužníků.
" Co si dáte madame", řekla to taková špinavá, vyzáblá ženská, kterou by podle odhadu Diane, dostala do vteřiny a ani by nemrkla.
"Pečeni, chleba, víno, koupel, pokoj s měkkou postelí a pak otázku na průvodce. Stačí to?"" A zaplatit máš čím? Vyhrkla ze sebe vyzáblina.
Diane hodila na stůl, jeden z posledních zlaťáků a řekla: "Zatím ti to stačí a teď se hýbej mám hlad a žízeň." Vyzáblina něco zamumlala a byla pryč.

Pán Jeskyně - 23. května 2018 21:55
Pán jeskyně Rondar276

"Naše vesnice není malá! Je tak akorát a ano, máme zde hostinec" A stráže pustili Diane do vesnice. Když Diane procházela vesnicí, začla cítit něco divného, ano! Zvýšila se jí její síla!

+Kouzlo+ Přemněnění Objektů LVL 1

A Diane se cítila jako nová, cítí novou sílu, ale ten pocit jí překazila ospalost, je skoro noc a Diane by ráda šla se do toho hostince ubytovat.

Diane z Graysonu - 23. května 2018 21:45
Diane z Graysonu

"Jsem jen potulná zpěvačka a ráda bych zde přespala v hostinci. Máte zde hostinec? Nezdá se mi ta vesnice tak velká, jak jsem o ní slyšela."

Pán Jeskyně - 23. května 2018 21:36
Pán jeskyně Rondar276

Diane tedy došla do vesnice Druna Před Bránou byli stráže kteří se zeptali: "Ty jsi obyvatel této vesnice?"

Diane z Graysonu - 23. května 2018 17:48
Diane z Graysonu

Její myšlenky začaly být veselejší s vidinou lepšího večera. Přenesli jí do doby kdy byla na dvoře svého otce šťastná. Kdy si jako malá hrávala v krásném parku s ostatními dětmi dvořanů. Do doby kdy poznala princeznu Alexandru, dceru jeho královského veličenstva Ondráda II. Byli spolu jako dvě sestry. Alexandra nebyla povýšenecká, byla o celý rok starší a tím byla i vyspělejší. Už nelezla po stromech a nepadala do kašny, ukazovala všem jak se má chovat princezna. Ale jen do doby než byla sama s Dý (jak princezna přezdívala Diane a vlastně jí tak přezdívali všichni, kdo Diane znaly). Byla to doba her a bylo jim neuvěřitelných osm let.
"Ale dost již vzpomínání a přidáme do kroku, ať již večer ležím v nadýchaných peřinách". Zašeptala a zrychlila dychtivě k vesnici Druna a k jejímu hostinci.

Diane z Graysonu - 23. května 2018 17:47
Diane z Graysonu

"Osud se na mne usmívá, nebo mne má někdo tak moc rád?" Řekla spíše potichu pro sebe. Nahlas to stejně nebylo komu říci. Les kterým procházela již celý týden, byl plný života, který nemohl porozumět slovům naší cestovatelky. Alespoň si to myslela a pro svojí radost si začala polohlasně zpívat, prostou písničku, kterou jí naučila služka z jejich dvora.
Při zpívání nelze pozorovat les a její obyvatelé se rozprchli při prvních slovech nápěvcích písně. Při pomyšlení na to jak veškerá zvěř utíká před písničkou se rozesmála, ale hned jí úsměv ztuhl ve tváři, když si pomyslela jak jednoduché a smutné zároveň, by to bylo s lidmi, kdyby se i oni rozprchli před písní.
Nedávno procházela zemí, která jmenovala ...., vlastně si to již nepamatovala nebo nechtěla pamatovat. Jméno země, kde píseň byla zakázaná pod trestem sto ran, trýznění rolníků a jejich rodin bylo na dennodenním pořádku. Kde soudce odsuzoval k smrti i děti, které nemohli prací splatit dluh svých rodičů, tak takové jméno si nechtěla zapamatovat.
Ještě jednou se podívala na starou ošoupanou, v kůži vázanou knihu, která ji špinila ruce prachem z cesty, kde předtím ležela. Pomalu jí prolistovala a uložila do vaku. Na prostudování budu mít čas, až se někde ubytuji, umyji a něco pořádného zakousnu, co připraví někdo jiný a nebudu muset sama. Jen ať se někdo snaží, zlata mám dost. Pomyslela si a byla moc ráda, že z rozcestí byla vesnice Druna vzdálená jen půl dne cesty.

Pán Jeskyně - 23. května 2018 17:00
Pán jeskyně Rondar276

Diane sice nemá vždycky štěstí ale na zemi před ní vidí knihu.... vypadá že nikomu nepatří, a že jí brzy stráže vyhodí. Podívá se dovnitř a vidí že to je kniha o magii...

+inventář+ Magická kniha lvl 1 (Hod kostkou)

Diane z Graysonu - 23. května 2018 16:54
Diane z Graysonu

Diane věří svým pocitům a našeptávání osudu. Rozhodne se pro vesnici, kde chce najít hospodu a někoho kdo by jí provedl tímto místem nebo světem? Nebo co je to vlastně zač.., to místo kam doputovala.?
Protože věří jen v jednoho boha a tím je pro ní jedině všude přítomný vesmír, nemusí si dělat žádné problémy s vírou zdejších lidí i s jejich zvyky.

Pán Jeskyně - 23. května 2018 16:47
Pán jeskyně Rondar276

Diane z Graysonu se tedy vydala na cestu a zde jsou dvě cedule:
Dračí Jeskyně --->
Vesnice Druna <---
Nikam jinam jiná cesta nevede
Nějáký šepot se ozve a povídá "Jdi do Druny... Máš tam společníka..."

Diane z Graysonu - 23. května 2018 16:44
Diane z Graysonu

Diane z Graysonu se připojila k dobrodružství a v duchu se za tento čin chválila. Sama sobě říkala:"Doufám, že v této provincii, už konečně najdu toho parchanta Jezuitu"

1 2


↑ navigace

Záložková navigace