Kdysi dávno v předaleké galaxi (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Kdysi dávno v předaleké galaxi

Pán Jeskyně:

Mapafius

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Po pádu Impéria nastalo období temna a chaosu, tisíce hvězdných systémů válčí mezi sebou o nadvládu a zdroje. Generálka Leia Organa vede diplomatická jednání k znovunastolení míru pod záštitou Republiky. Její snaha je však sabotována ze strany Legie odporu, radikální skupiny, která se odtrhla od Povstalecké aliance a přísahala chránit Galaxii před sjednocením a to všemi prostředky. Legie skrytě podporuje světy ve vzájemném válčení a páchá útoky na každého kdo se odváží postavit za myšlenku sjednocení. Oficiálně ji vede generál Armitage Hux, bývalý radikální člen aliance a mimojiné synovec kontroverzního Sawa Gerrery za podpory gangstrů a zločineckých syndikátů z celé galaxie, ve skutečnosti se však proslýchá, že za Legií stojí někdo mocnější, tajemná postava přezdívaná Magot. Luke Skywalker v té době založil nový řád síly Krea nevazující na řád Jediů v jehož společenství hledá pravou povahu síly a její rovnováhu.
Role play ze světa star wars navazující na originální ságu ve fiktivním pokračování kde byste měli hrát za jednoho z Lukových žáků. Pokud však máte nápad na jinou postavu, zkuste ji navrhnout.

Klíčová slova:

Star wars, sequel, fan fiction

Jaké hráče:

Jakékoliv hráče zkušenější více či méně se zálibou světě Star Wars a příběhu, který jsem nastínil s časem zahrát alespoň pár příspěvků týdně na fóru.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/5)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

V jeskyni nejsou žádné veřejně přístupné příspěvky.


↑ navigace

Záložková navigace