Laboratorní komplex Iv-00 (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Laboratorní komplex Iv-00

Pán Jeskyně:

Vyel

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Místo kde se vyvíjejí přelomové technologie posouvající lidské schopnosti o kousek dál a vy se pod mým vedením stanete toho součástí! Když nad tím teď zauvažují, mohlo by vám trošku vadit jeden nepříjemný problém: zde se v žádném případě nedodržují žádná lidská práva ani mezinárodní úmluvy pro ochranu jednotlivců, ale to přece je jen nepodstatný háček!
Staňte se Objekty ve věku mezi 14 až 19 let a nechte své tělo trpět nejrůznějšími způsoby pro vědu! Pomozte mi něčím přispět do zdravotnictví pro záchranu tisíců jiných životů či vytvořit super vojáka k posílení neporazitelnosti naší malé armády proti přesile nepřátelům!
Můžete se samozřejmě pokusit přežít experimenty, ale popravdě…když vás nezabiju já sám nebo aspoň mí drazí kolegové a podřízení zajisté bez ohavných choutek, tak vaše psychika již určitě ano!

Klíčová slova:

Experimenty, mučení, bolest, hra s psychikou, přežití za každou cenu

Jaké hráče:

PLNO! PLNO!
Schopnost se trošku vžít do vaší postavy, pochopit její bolest a reagovat tak.
Radši bych dívčí charaktery, jelikož si umím u nich lépe představit reakce a mohu si dovolit nějaké ty prasar-, ehm, zlé věci.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/4) Elohir, Sharkozis

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Jindra - 2. února 2019 10:24
Jindra

//Mějte se tady hezky. V rámci pravidelné čistky odcházím ;)
Třeba se sejdeme v nějaké jiné jeskyni.

Elisabeth Brown - 9. prosince 2018 11:46
Elisabeth Brown

//Nějaká šance, že by měl někdo kontakt na PJ?

Aneta - 17. listopadu 2018 20:38
Aneta

// Detailisto. To je schválně! :D

Jindra - 17. listopadu 2018 20:24
Jindra

//Máš to blbě: Bylo BY to bezva. :D

Aneta - 17. listopadu 2018 20:13
Aneta

// Bylo to bezva. :D

Elisabeth Brown - 12. listopadu 2018 16:23
Elisabeth Brown

//Ehm první zásek? Nějak brzy :)

Aneta - 3. listopadu 2018 20:56
Aneta

// Zabijáka koho? :)

Pán Jeskyně - 3. listopadu 2018 19:01
Pán jeskyně Vyel

;
Omlouvám se, dnes jsem od rána pryč a teď jsem zrovna přijel, tak jakmile uvidím zabíjaka gobloušů, tak píšu dalším lidem, maximálně to vyjde až zítra, přísahám!
Jo a zítra mám konečně volno...

Jindra - 3. listopadu 2018 18:42
Jindra

;
Asi jsem nedočkavý, ale...
... už tam budem?

:D

Pán Jeskyně - 2. listopadu 2018 16:18
Pán jeskyně Vyel

;
A jsme tady konečně úplně všichni, tři testovací subjekty, jedna psycholožka...a já! Hehehe.
Začnu tedy psát příspěvky.

Pán Jeskyně - 30. října 2018 16:19
Pán jeskyně Vyel

Předmluva PJ
Již nějaký ten pátek se snažím sepsat mojí úplně první knížku určenou hlavně do šuplíku plného prachu a pavučin, aby to nikdy nikdo krom mé maličkost nemohl přečíst, i tak mi to nezabrání se pokoušet si udělat menší výzkum a hráči této jeskyně se toho stanou součástí.
Mým úmyslem je zjistit reakci různých lidí na určité situace, abych následně mou hlavní hrdinku a pár vedlejších postav mohl lépe upravit pro imaginární čtenáře.
Děj knížky začíná těsně před ukončením projektu Iv (if), oběti pokusů se snaží vrátit zpátky do normálního života, avšak to by nikoho moc nezajímalo kdyby to šlo zcela hladce, proto se vše rychle kazí.
Naproti tomu jeskyně začíná otevřením prvního Laboratorního komplexu ze dvou v projektu Iv (Iv-00 a Iv-01).
Ačkoliv se jedná z mé strany o výzkum, doufám že se nám i tak podaří si všichni užít kupu srandy a na samém závěru snad dokonce se objeví nějaké ty slzy.

Úvod
Dvanáctý měsíc roku 2338.
Prvním pohledem může obyčejnému člověku připadat tato doba jako nejklidnější za posledních pár desetiletí, přece jen se čerstvě podařilo všechny zuřivé války ukončit, blízké i daleké, různé obavy ustupují a nikdo nemluví o špatných věcech, bohužel pod popraskanou pokličkou začíná teprve opravdové peklo.
Dva bloky zemí, Modrá aliance a Pro Lesernické seskupení, z domluvené poslední války* proti společnému nepřítelovi se měly jejich vypjaté vztahy uklidnit, ve skutečnosti je však vyeskalovala do extrémů.
Stačí příliš málo, aby vypukla zcela První vesmírná válka, do níž by se chtě nechtě zapojila většina z 89 zemí se šesti a půl miliardami lidmi.
V tomto „období“ příprav jsou tak horlivé boje o získání sebemenší výhody nad protivníkem, že je málo co svatého
Z jedné poloviny galaxie je zahájeno utajovaný přesun 64 vybraných lidí do největšího státu Pro Lesernického seskupení.
Jedná se hlavně o válečné sirotky, ale mezi nimi se objevují i vyjímky kde byl cíl utéci před rodiči a nejjednoduší cestou vedla skrz uniformované agenty zaručující všem po pár nijak nebezpečných testech občanství. Ještě tu byli i jedinci, které poslali právě rodiče do údajného bezpečí.
Cesty, ať byly krátké či dlouhé, všechny vedly na jediné místo, na planetu Entris.
Neobvykle zarostlá planeta do zeleně s nejrozšířenější infrastrukturou a nejmodernějšími technologiemi v celém vesmíru.
Krása, technologie ani rodiště nového politického směru Lesernismu nezabránily jednomu člověku zrealizovat svůj šílený plán.
Postupně jeden po druhém byly budoucí Objekty převážení z letiště do Laboratorního komplexu Iv-00 elektromobily.
Šest skleněnoplastových budov obklopené velkou barevnou zahradou postavené uprostřed lesa v čase příjezdu dalšího se vždy na pár minut uzavřely, aby nikdo z desítek výzkumníků v nejvyšších patrech celého komplexu neměl sebemenší šanci odhalit na čem se to doopravdy podílí.
Elektromobil zastavil těsně u vchodu do druhé největší budovy, kde vždy čekala připravená sestřička okamžitě uvítající mladého hosta sladkostmi a příjemnými slovy.
Jakmile získá důvěru, vyprovodí hosta nejdříve do jednoho výtahu, poté do druhého a nakonec ještě do jednoho, až jsou oba dva dosti hluboko v podzemí.
Než se tam dostali, potkali nejednoho hlídače kompletně oblečeného do černého nepříjemně připomínající policistu včetně výbavy, doopravdy se však jednalo o vojáky z nejlepších praporů této země zkušené mnoha bitvami.
Poslední etapa dlouhé cesty je přes různé místnosti a chodby, až se dostanou k hale ve formě pětiúhelníku vedoucí u každé stěny někam, jeden je vstupní chodba a zbytek za ocelovými dveřmi pokoj, nový domov Objektu.
Pokoj to byl vskutku jak ze splněného snu plno dětí, na každém krůčku nějaká zajímavá věc od hraček, přes knihy, po elektrotechniku, měkká postel tu samozřejmě nemohla chybět.
Za již dřevěnými dveřmi na hosta čekala koupelna bohatě vybavená, jen si dokázat si vybrat.
Sestřička tu zanechává hosta se slovy, ať tu počká na příchod jejích kolegů, až tu bodou ubytování všech 64 budoucích obětí šílených pokusů.

*V universu se jedná o Obnovenou Československou republiku

Přihláška
Žádám o jméno postavy, věk, popis a životopis.

;Pro zájemce mohu na žádost poslat krátkou ukázku z kníhy, avšak musí souhlasit s tím, že to bude obsahovat spoiler.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)