Lucifer: Purgatory (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Lucifer: Purgatory

Pán Jeskyně:

Todrias Falco

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Peklo kam se podíváš...

Klíčová slova:

lucifer netflix devil

Jaké hráče:

Mám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) hokio

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Zizzy - 8. srpna 2019 16:50
Zizzy

Nadzdvihla hlavu a pomaličku odsunula vlasy z čela. Nedůvěřivě pohledem přezkoumala bližšího účastníka dialogu. Vypadal jako hrubián, typický malý mozek velká slova. Sjela k tomu co vypadal že má slabší chvilku.
"T-těší mě..? Jsem Zizzy. Teda, tak mi alespoň říkají." sledovala dvojici a přestože to nečekala, celá situace ji rozesmála.
"Chudáček, takhle ho trápit. Že se nestydíš!" otřela slzy, vstala. Zaváhala zda se má přiblížit, no nakonec se rozhodla že přeci jen zůstane od oněch podivínů dál.
"Co se mnou teď bude? Kam jdu? Kdo je Lucifer? To je nějaký ďábel velitel nebo kdo? A proč za ním mm chodit? Nemůžu zůstat s vámi? Co mě čeká? Chtěla jsem toho v životě ještě tolik stihnout.."
Obrátila dlaně k pomyslnému nebi a zachmuřila se. Žádnou bolest necítila, přesto známky přechodu z říše živých přetrvávaly. Hlavou se jí honilo mnoho otázek, k její smůle se ale zdálo, že bude navěky trýzněna pekelníky jako to tolikrát viděla v animácích jako dítě.
"Nevypadáte jako.. no.. čerti. Ani jako andělé. Průvodci? K čemu? Odsud stejně nikdy neuteču..."
Byl to jen pocit, nebo se do ni dala zima? Objala se a třela lokty.
"Je mi.. je mi zima.. Můžeme už jít? Fakt mrznu."

Pán Jeskyně - 8. srpna 2019 16:17
Pán jeskyně Todrias Falco

"Hej, heeej. Klidni se. Mám pro tebe dvě zprávy. Jednu špatnou a jednu dobrou. Špatná je, že jsi fakt jako... kaput. Mrtvá. Ale je to v pohodě, páč tady je dobrá zpráva." Muž natáhl ruku a vystřel křivý prst směrem ke dveřím. Tohle byla spíš jenom chodba.

"Tamty všecky dveře co vidíš, jsou peklo. Osobní peklo. Hele, nemůžu říct, že seš v pekle, páč jsi ještě nejni ve svém vlastním pekle... ale!" vystřel prst do vzduchu na znak upozornění. "Seš v očistci. Udělala si kravinu, ale Všemocný si řekl, že jsi byla jinak hodná..."

Druhý muž ho šťouchl do ramene. "Hele, představ se jí, ty magore..." Byl z té divné dvojky milejší. Nebo tak vypadal.

"Jo, promiň. Jmenuju se Plurrp." Jeho kámoš se uchechtl.

"Co je?! Je to mý jméno, okej? Nemůžu za to, že seš kretén a přijde ti směšný!"

"Já jsem Damian." ušklíbl se ten druhý.

Plurrp jen něco zahuhlal a otočil se směrem k Zizzy. "Jsme něco jako..." pomáhal si dlaní, aby si vzpoměl. "...ééé...strážci. Nebo průvodci. Jmenovaní samotným pánem pekel, Luciferem. Máme za úkol tě k němu dovézt, jako každýho, kdo se ocitne mimo pekla."

Zizzy - 8. srpna 2019 15:28
Zizzy

"Kde.. Ke to jsem!?" konečně se ji zostřil zrak natolik aby rozeznala dvojici obličejů zkřivených do úšklebku. Nebo jí to tak alespoň přišlo. Vyděšeně vykřikla a vyskočila na nohy.
"Panebože kde to jsem!? Co ste zač!? A.. a proč-!" kdyby už takhle nebyla bledá jako sama smrt, jistě by zbledla. Začala se zmateně prohmatávat.
"Vždyť.. tady... tady by měla být rána. A tady.. taky.." znovu ze sebe vydala vyděšený výkřik když zahlédla krev na rukou. Padla na kolena a rozplakala se. Do tváře ji seběhlo několik pramenů vlasů.
"Já jsem vážně mrtvá, žejo? Tohle není sen, že? Ach bože, měla jsem vést počestnější život ale on mě vydíral! Chtěl abych se k němu vrátila a-" schoulila se do klubíčka, věta splynula do nesrozumitelného mumlání.

Pán Jeskyně - 8. srpna 2019 15:18
Pán jeskyně Todrias Falco

"...a co tahle? Koukej, ještě má v hlavě díru po kulce."
"Hah, nejen v hlavě. Dívej, celá je jak ementál."
"Co se jí stalo?"
"Spolu s novým přítelem zabila svýho bývalýho přítele. Naprostá zhovadilost."
"Tak ji proberem, ne?"
"Jo, dej mi chvilku..."


Stačila jenom chvilka a z hlasů ve tmě se staly i postavy. Zklánějí se nad ní dva podivní mužíčci. Vypadali jako feťáci z předměstí. Ale nevypadalo, že by byli zfetovaní.

"Hej... hej, ty. Prober se. Seš v pekle, krásko. A peklo nikdá nespí!"

Zizzy otevřela oči. Uviděla fádní, mldý a ponurý svět z kamene a podivných dveří.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)