Meta Tribe Chronicles (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Meta Tribe Chronicles

Pán Jeskyně:

Hayate

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Pro zájemce, které neláká pravěk- Ten brzy přejdete a hra bude více pdoobná hře o trůny, čí mvíce vás bude hrát :-)
Kmen je nejdůležitější součástí života. Dává vám bezpečí, jídlo, domov a jistotu, že když bude třeba, pomůže vám někdo. Není to však zadarmo. Musíte také přispět, ať už lovem, sběrem bylinek, moudrostí či stavěním. Kdyby dávno na vzdálené planetě se začal utvářet nový druh. Zatím žijí pouze v jeskyních a sami vlastně neví, jak správně lovit či jak rozdělat oheň, ale čas vše ukáže. Budeš to zrovna ty, kdo přijde na nové technologie, na to jak postavit dům, rozdělat oheň nebo udělat lahodné zvířátko?

Klíčová slova:

Kmen, Pravěk, Meta

Jaké hráče:

Hledám především aktivní. Mám již díky nové práci čas psát víceméně každý den, občas ob den a tak budu také činit. Nechci tu hráče, co se přihlásí a pak se mi na to vyserou. Bude fajn, když napíšete do poštolky, aby jsme se domluvili na postavě :-)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/8) CoolGuy, Crimus, Kelzat, Padre557

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 5 ⇒|

Pán Jeskyně - 24. prosince 2017 17:12
Pán jeskyně Hayate

Všem přeji krásné a šťastné Vánoce a tak dále a tak dále, znáte to. I šťastný Nový rok

Pán Jeskyně - 2. listopadu 2017 10:41
Pán jeskyně Hayate

// A jak krásně se to tu rozjelo :-(

Pán Jeskyně - 27. října 2017 09:00
Pán jeskyně Hayate

// Omlouvám se za spam, ale mám novou jeskyni. Zatím tam jsou jen dva hráči, ale chtělo by to aspoň tak 4, aby ta hra za něco stála. Je to sci-fi, jak lidé opustili zemi a chtějí kolonizovat jinou planetu

http://www.aragorn.cz/herna/odkaz-nasich-predku/#kom

Pán Jeskyně - 23. října 2017 12:14
Pán jeskyně Hayate

Po obřadě se všichni vydáte zpět. Na zpáteční cestě nikdo moc nepovídá a všichni mlčí. Po nějáké době dorazíte zpět k jeskyni a všichni si začno udělat svoje. Jediní dva členové kmene tam zůstali- Joturgo a Takkar, kteří se vrací o něco později...

Kharjo - 15. října 2017 16:45
Kharjo

Súboj dopadol tak ako to vôbec nepredpokladal. Joturgo s stal víťaz. Zamračil sa a pokrútil hlavou pričom sa vrátil k svojej práci. Nemal dôvod sa tam obšmietať a pozerať sa na pohreb. Mal iné plány.

*Musím prehovoriť nejakých členov kmeňa aby boli na mojej strane ... treba opustiť toto miesto a založiť si vlastný kmeň. Možno treba ujsť niekam ...*

Zrazu ho napadla voda ... vo vode je predsa dostatok jedla. Vízia, ktorú mal mu ukazovala kúsok drevenej halúzky s dlhou ale tenkou lianou. Najlepšie by bol použiť jedno vlákno.
A na koniec pripevniť malú a ostrú kosť.
Rozhodol sa ísť hľadať všetky suroviny a pokúsiť sa vyrobiť ... udicu.

Orfu - 15. října 2017 10:11
Orfu

Ohýbal jsem pruty a div že jsem si nevyrazil oko. Docílil jsme leda toho že jsem pruty buď zlomil nebo byly tak ohebné že jsem měl na rukách modřiny, ale neměly sílu nic vymrštit. Byl jsem zase na dobu v koncích. Přišlo mi tedy vhod že se náčelník rozhodl pohřbít lovce. NIkdy jeden neví co ho napadne během pohřbu.

Bohužel jsem nešel tuto cestu poprvé a během ní jsem přemýšlel co bude s těmi chudáky co zemřeli u kamene, jejich duše budou ztracené. Nikdy jsem nepřemýšlel co smrti, ale teď s hlavou vířící vědomostmi jsem si uvědomoval jak sofistikovaný a složitý systém to je na to jak jsme primitivní.

Zvedl jsem pohled k štětinovlku, věděl jsem že nás nenapadne a to jsem nebyl lovec, bylo nás zkrátka příliš a mohli bysme ho zabít, to žádný rozumný tvor neriskuje. Proto jsem se v klidu otočil a cestou zpět přemýšlel o Nexorovi jaký byl, zjistil jsem že mi vlastně bude chybět jen protože nosil hodně jídla. S tím jsem se vrátil ke své práci. Však já se jednou postarám o jídlo i sám. Byl jsem o tom hluboce přesvědčený.
Seděl jsem s košem z proutí v ruce a přemýšlel o jídle. Věděl jsem jak je těžké chytit rybu do ruky, proto se to ani nedělalo, ztráta času, co kdybych ji ale chytil do koše. Vyrazil jsem k řece se dvěma koši odhodlaný to zkusit. Jeden koš jsem ponořil do vody a čekal až tam ryba napluje abych ji mohl vytáhnout i s košem.

Takkar - 13. října 2017 22:07
Takkar

Chvilka jásání a oslavování Joturga jako nového hlavního lovce se brzy vystřídá s hořkou chvíli uvědomění a nutností dostát zvyklostem.
Je rozhodnuto, že Nexorov tělo by mělo být odneseno na posvátné místo, kde se již od dávných dob vykonává posmrtný obřad.
I přes mé dřívější rozhořčení musím nyní uznat, že uspořádat bývalému hlavnímu lovci obřad je přeci jen správná věc a nezbývá tedy nic jiného, než kmenu pomoci s přípravami.

Dobrovolně se přihlásím k těm, kteří ponesou tělo zesnulého a tak se tedy společně s Joturgem a ostatními příslušníky kmene vydáme na pohřební místo.
To je vcelku odlehlé, cesta trvá dokonce několik hodin a to mi nabízí spoustu času k přemýšlení. Obřad jsem na vlastní oči po pravdě ještě neviděl.
Slýchal jsem jen strašidelné historky, které se říkávali u kmenového ohně nebo se používaly jako odstrašení pro zlobivé haranty.
Z toho místa mi, už vlastně od děství, běhal mráz po zádech a přesto jsem právě teď přesně k tomu místu mířil, pohřbít člověka, kterého jsem nikdy vlastně neuznával. Opravdu ironie osudu.

Když dorazíme na místo ani se nedivím, že jsem míval strach. Pohřební místo, jakoby přesně kopírovalo děj a popis každé zkazky, kterou jsem o onom místě slyšel. Všude se válely zbytky kostí. Ty staré se již pomalu rozpadaly na bílý prášek, na těch novějších byly ještě patrné kousky masa a jiné tkáně, které ještě Štětinovlci nestihli ohlodat.
Celý rituál mi nyní přijde naprosto barbarský a nejeví se mi zrovna jako nejlepší způsob, jak uctít mrtvé, i přes to, že by si to někteří možná zasloužili.

Nakonec tělo zesnulého položíme mezi ostatní kosti a hned na to o pár kroků ustoupíme. Na vrcholku, nad menším údolím ve kterém se právě nacházíme, se najednou zjeví jeden ze Štětinovlků a skoro výhružně zavyje. Vypadá to, že se už nemůže dočkat, až konečně odejdeme a on si bude moci smlsnout na další mršině. Většina soukmenovců po krátkém obřadu odchází, jen Joturgo a já ještě nějakou dobu zůstáváme.

Jak si tak neustále se zájmem prohlížím Štětinovlka, napadne mě tak docela šílený nápad. Ta myšlenka ve mě vzbuzovala zvědavost již od té doby, co jsem měl to štěstí spatřit naprosto krotkého Štětinovlka ležícího s námi u toho Modrého kamene.
Popadnu plátek masa, které jsem ještě ve vesnici stihl opéct po vzoru Orfa a roztrhám ho na menší kousky.

"Zkus prosím tě nezasahovat. Nejspíš to bude vypadat šíleně, ale věř mi..."
stihnu ještě sdělit Joturgovi než se vydám uskutečnit svůj bláznivý plán.
Pomalu, ale jistě se rozejdu směrem k Štětinovlkovi a snažím se přitom nepůsobit příliš hrozivě.
V rukou si již připravuji kousky masa, které se chystám Štětinovlkovi nabídnout a snad si tím i získat jeho důvěru. Přece jen, ode mě by mohl mít více jídla než jen mršiny našich zesnulých.

"Co jen bychom mohli dokázat, kdyby se mi ho podařilo ochočit..."
opakuji si tato slova neustále v hlavě zatímco se opatrně blížím k obávané potvoře. Každým krokem se mi můj plán zdá šílenější....

Dracice - 13. října 2017 18:14
Dracice

Sleduji boj myslím že už od pohledu je jisté že Nexor nebude čestný, což se potvrdilo. Nemám v lásce boje o moc, vlastně vůbec nám rada boj. Musím uznat, že Joturgo vyhrál čestně, po souboji odejdu a pustím se pomalu do svého plánu, nikdo si mě nevšímá, takže není problém hledat ty správné kosti abych si z nich zkusila udělat jehlu.

Pán Jeskyně - 11. října 2017 09:16
Pán jeskyně Hayate

// Zdravím lidi. Založil jsem si diskuzi, kam bych vás rád pozval. Bude to místo, kde bych chtěl debatovat o věcech mimo jeskyně. Spíše věci třeba jako co by jste rádi za jeskyně, kdo by ji založil, kolik by bylo lidí a podobně a rád bych tam vytvořil takovou komunitku, kde by si lidi mohli žádat o nápad na jeskyně a hledat třeba někoho kdo by tento nápad zhotovil. sám občas mám chuť na nějáké téma, ale chci si to téma zahrát a ne ho PJovat. Doufám ,že se tam s některými z vás sejdu

http://www.aragorn.cz/diskuze/hayateho-herni-koutek/

Joturgo - 10. října 2017 13:09
Joturgo

Položím Nexora na zem a nechám náčelníka a šamana, aby mu požehnali. Byl to dobrý lovec, ale hlupák. Ke koncisvému životu se zachoval, že by si ani žádný obřad nezasloužil, ale tradice se musí dodržovat.

Sleduji obřad a následně se nabídnu jako jeden z těch, co Nexora ponesou. Byla to částečně má vina a tak bych jej měl odnést. Ujmu se jeho těla a čekám na další tři. Vidím nenávistné pohledy lovců. Na jednu stranu je chápu, na druhou stranu by i měli být rádi, protože se vedení ujal silnější lovec. Možná spíš teď tuší, že nemají šanci se stát hlavním lovcem už v žádném případě.

Cesta nějákou dobu trvá, ale nakonec dorazíme. Položíme Nexorovo tělo mezi kosti našich předků a pomalu odcházíme, když v tom zaslechneme vití... Štětinovlci vědí, že jsme jim přinesli maso. Mrchožrouti... I když vědí, že toto maso, co jim nosíme bývá čerstvé. Nejsou zas tak hloupí. Na vrcholu údolí zahlédnu jednoho z nich, jak sedí a vyčkává, až odejdeme. Stojím na místě mezitím, co ostatní odchází
,, Jděte... Chvíli tu zůstanu, musím být sám a popřemýšlet..."
vím, že je risk zůstat sám. Štětinovlci na mě můžou naběhnout a nebudu mít sebemenší šanci i s mojí novou sílou, ale musím chvíli zůstat a přemýšlet.

Pán Jeskyně - 10. října 2017 10:27
Pán jeskyně Hayate

// Fajn... na nikoho už nečekám, čekal jsem dlouho.

Joturgo si chvíli užívá slávu, ale nakonec i náčelník uzná za vhodné udělat obřad mrtvému lovci. Je zvykem mrtvé prvně pomazat, "požehnat" jim a dopřát jim klidnou cestu. Věří se, že při smrti duše a mysl opouští tělo a jde na cestu k bohům, kde je právě mysl a duše souzena a dle toho se vydá buď na Věčné láně, kde je potravy dost a duše může odpočívat a nebo je mysl vrácena do těla nějáké zvěře, která je pak lovena. Popřípadě duše bloudí a je štvána celou věčnost, aby trpěla.

Požehnání má být jako dopomoc k tomu, aby duše šla do Věčných plání. Následně, protože duše i mysl opustí tělo se mrtvola vezme a slavnostně se odnese daleko od kmene, kde se dá na pohřebiště, které slouží i jako zdroj potravy pro některé tvory, především Štětinovlky. Tělo je tak spotřebováno a kosti povětšinou zůstávají. Bere se t otak ,že tělo mrtvého poslouží k tomu, aby zvířata posílila a pak dala více masa ostatním členům kmene.

Proto, po obřadu se vždy vyberou 4 lovci, kteří nesou tělo. Cesta trvá několik hodin a účastní se ho celý kmen. Je to tradice stejně jako se celý kmen účastní toho, když se narodí nový člen a přivítají jej různými dary jako je menší jídlo, kus kosti z lovu nebo jen kámen na opracování...

Cesta trvala asi tři hodiny, když jste došli na pohřebiště. Někteří z vás jej viděli poprvé. Hromada kostí, některé ohlodané. Bylo to v údolí, daleko do vaší jeskyně mimo vaše teritorium. Lovci položili Nexorovo tělo do kostí a poté udělali několik kroků zpátky a v tom uslyšíte hlasité vytí, až skoro řev. Známé volání štětinovlků. Než se nadějete, tak na vrcholku je jeden Štětinovlk. Sedí a kouká na vás. Ví, že by mohl mít spoustu jídla, ale tí mby se připravil do budoucna o další. Čeká až odejdete. Proto se kmen otáčí a odchází zpět k jeskyni, kde si opět dělají to své...

Orfu - 29. září 2017 17:51
Orfu

Seděl jsem u ohně a čekal jestli mi Kharjo sdělí nějaký svůj nápad. Než to stihl udělat tak se ozval hlahol. Souboj v kmeni, to jsem poznal z dálky. Doufal jsem že po takové přeměně už to takové nebude a nechtěl jsem se toho účastnit.
Odešel jsem pryč do ústraní. Měl jsem nápad. Zajímalo mě jestli by šlo házet maličké kopí, spíš ostré klacky velkou silnou, protože jsem sám sílu na hod kopím neměl. Chtěl jsem k tomu využít pružné proutí co jsem nasbíral.

Pán Jeskyně - 28. září 2017 19:51
Pán jeskyně Hayate

// ok, ale tohle mě už přestává bavit... do zítra do večera prosí mvšichni odepiště, jinak ejdu bez vás dál. Nebaví mě hrát jen s dvěma hráči z pěti, ale nic jinýho mi nezbývá

Takkar - 27. září 2017 14:45
Takkar

Joturgo můj výstup nakonec zastaví, a jak to vypadá, tak se i přes svá zranění chystá přijmout Nexorovu výzvu.
Kývnu na srozuměnou, ale to neznamená, že jsem se situací a jeho rozhodnutím patřičně spokojen.
Sám jsem již nějakou dobu prahnul po tom, zabořit svou pěst pěkně hluboko do Nexorova obličeje, avšak tohle nebyla má chvíle.

Pomalu se začíná schylovat k boji, náčelník přichází, aby souboj zahájil, avšak Nexora nejspíš píliš nezajímají tradice či termín "fair play" a vyřítí se na nepřipraveného Joturga.
Ten však dokáže Nexorův výpad, i přes svá zranění, téměr jednoduše odvrátit a Nexor se jen zaraženě sbírá ze země.
Rozběsní ho to natolik, že dlouho nečeká a probudí v sobě svou primitivní zvířecí část. Ozve se pronikavý řev a naprosto rozzuřený hlavní lovec oěpt vyrazí přímo proti Joturgovi.
Dokonce běží opět po čtyřech, takže opravdu připomíná spíš nějaké rozběsněné zvíře než člověka, zkrátka naprosto ztratil sebekontrolu. Těsně před kontaktem obou bojovníků Nexor mrští překvapenému Joturgovi oblak prachu do obličeje.
"Ten podlej parchant..."
procedím mezi zuby, zatímco primitv uštědří dezorientovanému Joturgovi hromovou ránu.

Ta ja dokocne tak silná, že pošle Joturga v kotrmelcích dobrých pár metrů zpátky. Nexor se snaží z této situace vytěžit maximum a opět se vyřítí na Joturga, aby ho dorazil. Všimnu si Nexorova vražedného úmyslu a už už se chystám zakročit a srazit ho k zemi než bude příliš pozdě, ale Joturgo se překvapivě rychle vzpamatuje a oplatí Nexorovi stejnou měrou. Ten se teď dobitý válí v prachu, a jak to tak vypadá, tak Joturgo zřejmě vyhrál!
"Výborně, konečně dostal ten samolibý bastard za vyučenou..."
pomyslím si a vítězoslavně se pousměju.

Vypadá to ,že už je konec, avšak Nexorovi se nějakým zázrakem podaří ještě vstát a popadnout oštěp, se kterým se zoufalým výkřikem člověka, který právě naprosto vše ztratil, slepě rozeběhne proti oslavujícímu Joturgovi.
Tomu se však podaří husarský kousek, když se oštěpu vyhne a Nexora, který je naprosto vyveden z rovnováhy, popadne a mrštím s ním do nedalekého stromoví.
Svým vytříbeným sluchem ihned na to uslyším křupnutí a podivný zvuk dřevěného hrotu propichujícího měkkou lidskou tkáň.

Pohlédnu, jak se Náčelník vydává zjistit, jak vlastně Nexor skončil, avšak já už dobře vím, že je mrtvý.
"I v jeho poslední chvíli se zachoval jako naprostý zbabělec nehodný respektu v tomto kmenu..."
napadá mě, když je prohlášen za mrtvého a Joturgo je vyhlášen právoplatným vítězem.
Zakroutím nad zbytečnou smrtí nechápavě hlavou, avšak Nexor si to nejspíš nakonec zasloužil...

Nedlouho poté vypukne jásání celého davu, když je Joturgo prohlášen hlavním lovcem. Jsem ze situace tak trochu překvapen a někde v hloubi duše se možná projeví i menší závist, jelikož jsem také lovcem a tento titul jsem si chtěl jednou také řádně zasloužit.
Nakonec se však k davu přidám menším blahopřáním a potleskem.

Joturgo - 25. září 2017 12:25
Joturgo

Mé provokace se ukázaly být naprosto účinné a splnily svůj účel. Rozzuřil jsem ho k nepříčetnosti tak ,že ani nedokázal počkat na formální zahájení. Jeho výskok se dal předpokládat a proto odhodit jej nebylo těžké. Následně se na mě vztekle a s řevem rozběhl. Měl jsem v plánu udělat to stejné a při středu mu vrazit pěstí a pak ho nabrat ramenem, ale ten zmetek mi hodil prach do očí. Je pravda, že jsem trošku doufal aspoŇ v to, že by mohl hrát čestně. Po tomto špinavém triku, co jsem byl oslepen mi byla zasazena první rána. Měl páru, to se mu musí nechat, ale víc mě trápily oči, než bolavá čelist. Musel jsem to nějak přemoct. Radši jsem zůstal na zemi, abych mu dal pocit, že jsem bezbranný. Stačilo vyčkat na správný moment a pak... rána přímo do xichtu. Okamžitě se začal točit ve vzduchu a já toho využil. Zasadil jsem konečnou ránu. Když se Nexor nehýbal, tak jsem doufal v ukončení, šel jsem tedy k náčelníkovi, ale Nexor se najednou ozval za mnou. Otočil jsem se tedy a viděl tam toho zmetka, jak je u mě a chce zapíchnout jak nějákého Nosáče. Chytil jsem mu ruce a využil jeho energii k tomu, abych ho odhodil na strom. Oštěp mě lehce škrábnul, ale nic, co bych nedokázal přežít. To se však nedalo říct o Nexorovi. Při nárazu na strom se jeho oštěp tak nešikovně zlomil, že se mu zapíchl do hrdla a těla. Byl to zmetek, ale umřít nemusel. Dělal by však problémy a za jeho nečistou hru a následnou smrt, která byla pouze následkem, si může sám.

Náčelník oznámil, že jsem novým hlavním lovcem. Já se však stále musel dívat na mrtvého Nexora a na lovce, které teď povedu. Chvilku jsem si užil slávu, ale pak jsem prohlásil, že se Nexorovi musí uspořádat obřad. Došel jsem k němu a vytáhl z něj kusy klacků. Vzal ho do náruče a donesl jej doprostřed tábora, aby se mohl začít konat obřad...

Pán Jeskyně - 25. září 2017 09:36
Pán jeskyně Hayate

// Souboj jsme odehrál s Joturgem šeptem, mezitím co jsme čekali :-) Jinak rád bych znal názor na sepsání boje. Nikdy mi pěstní souboje nešly popisovat, spíše celkové bitvy :-D

Pán Jeskyně - 25. září 2017 09:36
Pán jeskyně Hayate

Nexor se nasupěně postaví do prázdného prostoru. Tradicí je, že náčelník oběma popřeje štěstí a požehná jim znamením bohů, které jim má dopomoci k vítězství. Nexor však na nic nečeká a ve vzteku, který je způsoben narážkami Joturga, se rozběhne přímo na Joturga. Cestou odstrčí náčelníka, který si mezi ně chtěl stoupnout a udělat tradiční zahájení.

Joturgo je zaskočen, ale vzhledem k narážkám byl i připraven na vztek Nexora, který dobíhá k němu, vyskakuje do vzduchu a chce udeřit přímo do temene hlavy Joturga. Ten však chytne pěst Nexora jedno uruko ua druhou jej přichytne pod krkem a energii, kterou dal Nexro do výskoku a úderu využije Joturgo k tomu, aby jej srazil k zemi a sám doskočí.

Nexor zaražený a překvapený tím, že se mu zraněný Joturgo takhle dokázal ubránit a ještě jej odmrštit ho rozzuří o to víc. Ozce se mocný a hlasitý řev od hlavního lovce a skoro to vypadá ,že běží po čtyřech smerem k Joturgovi. Ten na nic nečeká a také se rozběhne, ale po dvou. Když jsou téměř u sebe ,tak vyzyvatel prohrábne zeminu a vymrští oblak prachu, hlíny a kamení Joturgovi přímo do očí, který je oslepen. Jednou rukou si Joturgo tře oči a druhou mýchnul v obraně před sebe. Ačkoliv trefil Nexora, tak ne dostatečně přesně na to, aby jej zastavil. Lstivý lovec tak uštědří hromovou ránu s výkřikem přímo do tváře Joturga a ten se s několika kotouly dostane o pár metrů dále. Nexor nečeká a běží zasadit poslední ránu, aby tak mohl vyhrát svůj souboj. Joturgo klečí na zemi, tře si oči a snaží se vzpamatovat. Vyzyvatel opět vyskakuje a chystrá se loktem zasadit snad i smrtící ránu do hlavy svého soka. Ten se však najednou zvedne rychlostí hromu a udeří Nexora přímo do tváře, což zapříní velmi rychlou změnu pohybu na opačnou stranu. Nexor se začne točit ve vzduchu a vypadá omámeně, čehož využije Joturgo, vyskočí a spojenými pěstmi udeří přímo do hrudníku letícího lovce, který se doslova zarazí do země.

Joturgo stále lehce omámen z rány a nečisté taktiky s prachem se potácí, ale jde směrem k ostatním. Nexor se již nehýbe, jen těžce oddechuje a vypadá to ,že je všemu konec.

Joturgo se již lehce vzpamatuje, jeho oči jsou zarudlé, ale spokojeně se usmívá ,že ustál výzvu, i když byl zraněný. V tom se Nexor potichu zvedne, uchopí jeden z oštěpů poblíž a rozběhne se přímo na Joturga, který nic netuší. Chyba Nexora byla ta, že zařval
,, Já jsem lovec! Ne ty!"
v tom se Joturgo otočil, uhnul oštěpu, chytil Nexora za ruce a mrštil s ním do stromu o pár metrů dál. Oštěp však stihl Joturga lehce škrábnout.

Při dopadu vyzyvatele na strom šlo slyšet křupnutí. Otázkou je ,zda to byl oštěp či kosti. Náčelník se šel podívat blíže. Zavrtěl s Nexorem, který se otočil naprosto bezvládně s kusem zlomeného oštěpu v hrdle a druhým v břichu.
,, Je mrtev..."
prohlásil náčelník polohlasně ještě k leči u Nexora.
,, Je mrtev! Joturgo zvítězil!"
křikne při tom, co si stoupá a otáčí se k Joturgovi. Ten vypadá zaraženě
,, To ne... nechtěl jsem. Bránil jsem se..."
Náčelník k němu příjde a položí mu ruku na srdce
,, Ty bojovat čestně. On ne. Bohové potrestat ho. Ty nyní hlavní lovec."
řekl nahlas a pohlédl na všechny
,, Joturgo být hlavní lovec!!!"
prohlásil radostně a pozvedl Joturgovi ruku. Kmen se začal radovat, ačkoliv někteří lovci neměli radost, že jejich hlavní lovec je jiný než oni a především zabil toho předchozího...

Pán Jeskyně - 25. září 2017 08:59
Pán jeskyně Hayate

// Vypadá to ,že Kharjo se nám ušudlil k smrti, tkaže budeme pokračovat bez něj :-D

Dracice - 23. září 2017 09:20
Dracice

Za nějakou dobu se jdu podívat co se v kmeni děje.
Jako vždy nenarazím na nic co by mě nějak zvláštního. Procházím se mezi ostatními, pouze naslouchám a pozoruji dění v kmeni.
Kdyz Nexor vyzve Jortuga na souboj, zavrtím hlavou, ale zůstanu a čekám co se bude dít.

Joturgo - 21. září 2017 23:25
Joturgo

Když mne náčelník pochválí za úlovek, tak se usměji a chci říct, že to byla přeci jen týmová práce, když v tom na mě začne řvát Nexor a vyzývá mě na souboj. Zamračím se, že to musí řešit takto, navíc, dkyž jsem raněn jako zbabělec. O to víc mě překvapí, když se za mne postaví Takkar. Dělá mi radost, že stojí za mnou, ale přeci jen si musím uchovat čest. Navíc, dkyž porazím Nexora zraněný, tak ho to poníží o to víc.

Zvednu ruku k Takkarovi na znak, aby se uklidnil a povstanu a narovnám se. Podívám se na Nexora a usměju se
,, Proč ne? Porazil jsem Nosáče, když jsem byl zdravý... myslím, že porazit jeho mládě, když jsem zraněný bude o to snažší!"
zasměju se a doufám ,že tímhle vyprovokuju Nexora ještě víc. Čím víc bude zuřivý, tím hůř bude bojovat.

Vystoupím mimo dav a psotavím se do volného prostoru
,, Tak prosím.. jen tvoje a moje ruce. Těším se na tvé ponížení, jak se z hlavního lovce staneš sběračem!"
vysměju se mu do očí a čekám na jeho první akci ,tkerá zaručeně příjde

1 2 3 4 5 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace