Nešlapte na motýly (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Nešlapte na motýly

Pán Jeskyně:

Hayate

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V roce 1994 našli vědci v Aztéckých ruinách podivný nález. Vypadalo to prvně jen jako kamenná struktura, avšak se později ukázalo, že je celá z neznámého kovu.
V roce 2017, po dlouhém zkoumání vědci přišli na to, že je to stroj, který se dá zapnout. Jakmile přístroj zapli, tak jeden z techniků, který byl zrovna uvnitř zmizel. Svědci popisovali, že se objevil silný zdroj světla a doslova technika rozložil na malé kousíčky, až z něj nic nezbylo.
Dlouho se testovalo, jak stroj spustit znovu a když se povedlo, tak se zjistilo, že odebírá obrovské množství energie, ale dá se napájet malým, jaderným reaktorem, který vytváří dostatek energie. Když něco vložili dovnitř, tak to zmizelo a nikdo nevěděl kam.
Rozhodli se tedy sestrojit speciální sondu. Jakmile sonda zmizela, zmizel i obraz a zvuk, avšak senzory fungovaly a ukazovali dýchatelný prostor, tedy nejspíš atmosféru.
Organizace, která prováděla tento výzkum se tedy rozhodla, že tímto přístrojem pošlou 7 lidí. Lidi, co nemají rodiny a nemají vlastně co ztratit. Lidi, co se dobrovolně přihlásili, ačkolivvědí, že je šance ,že jdou na jistou smrt...

Klíčová slova:

Cestování, Sci-fi

Jaké hráče:

Hledám aktivní hráče, ačkoliv je to v posledních letech na aragornu problém. Budeme hrát povětšinu času pohromadě, takže tu nechci někoho, kdo bude brzdit ostatní. Znalé češtiny a schopné napsat aspoŇ pár řádků. Nechci tu žádné maniaky co mi popíšou vstávání z postele na 4 A4...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/6) fox2, George, halicek.99, Tanaquil

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Gidamder Drein - 20. dubna 2018 20:37
Gidamder Drein

Konečně se všichni sejdeme před portálem. Batohy jsou sice těžké, ale já jej skoro nevnímám, jelikož se soustředím na to, co nás čeká. Konečně začne závěrečný proslov a mně začne tuhnout úsměv. Slova o tom, že nás portál roztrhá, mne znepokojí víc než jen trochu. Jo, nedivím se, že nám to říkají až teď. Kdyby nám to řekli dřív, nejspíš se jim ten tréning vykašlal! moje podvědomí si ovšem připomene, že bych nejspíše mohl odejít. Teď mne vpřed žene touha po dobrodružství a možnost podívat se někam, kam se lidé ještě nedostali.

"Drain slyší." odpovím na zkoužku spojení automaticky a zkontroluji těsnost obleku. Oblek je podle všeho utěsněný a já mu důvěřuji,jelikož jsem ho kontroloval minimálně stokrát.

Začne přenos a portál nám vážně doslova rve maso s kostí a rozhodně to tak bolí. V životě mne už párkrát střelili a tohle bolí o řád víc. Logika říká, že pokud to chci přežít musím dokončit proměnu. V pokusu zmírnit bolest si kleknu a lehce schoulím. "AAAAA... Vy idoiti!" kleju a jen okrajem vnímám, že Lee bolest nemůže vydržet a rozbíhá se pryč. Bohužel se můj předpoklad vyplní a doktor zemře dosti ošklivou smrtí.

Po přistání aktivuji kontrolu obleku a kontroluji okolí na případné hrozby. Usilovně se snažím ignorovat kousky našeho kolegy, jenž leží opodál. Zatracená práce, kdyby nám dali nějaké látky od bolesti. vrtím hlavu v duchu nad zanedbáním nadřízených. "Drein, v pořádku." odpovím poručíkův dotaz.

Už když se Poručík vydává rozkaz ke kontrole sond, klečím u sondy a snažím se jí dát do pohybu. "Rozumím." odpovím do vysílačky aniž bych zvedl oči od sondy. Jo, já vím, že je budeme potřebovat. Za co mne má? vrčím v duchu a snažím se uvést sondu do pohybu.
"Máte nějaké preference, kterou sondu mám rozchodit? Přesněji řečeno, mám hnout tou nepoškozenou sondou a pro tu poškozenou se vrátit. Druhou možnost je pokusit se zprovoznit obě." otážu se téměř vesele a otázku nesměřuji na nikoho konkrétního.

Seržant Jiří "George" Novák - 18. dubna 2018 22:21
Seržant Jiří "George" Novák

Konečně je to tu, čas odletu se blíží. Když už se sejdeme všichni, jsme ještě povzbuzeni motivační řečí plukovníka. Bolest prach a zapomnění. Už jsem slyšel i lepší projevy, jednomu se hnedle chce nadšeně skočit vpřed po hlavě. Mírně se pousměji. Zkušenost my napovídá, že nejhorší částí všeho je výcvik a příprava samotná. Po tom pekle co jsme absolvovaly je vše následující něco jako procházka do ráje. Upravím a ještě jednou si překontroluji oblek. Pak na povel zvednu palec vzhůru.
Připravím se a čekám. Nejprve se dostaví mírné chvění. Co se z počátku zdálo lehce příjemným se my okamžik od okamžiku líbí čím dál tím méně. No jestli je to to nejhorší. Vtom se přidají i vizuální efekty v podobě blesků. To už trochu vyděsí i mne. A pak to začne. Co to kurva, todle je mnohem horší, než jsem čekal. Mám co dělat, abych vydržel stát bez hnutí. Řev Leea mému klidu také zrovna moc nenapomáhá. Nervy mám na pochodu a každá buňka v těle my cuká. Půlky by nejraději utekla a druhá se vrhla vpřed aby s tím bojovala. Tato rozpolcenost mne nakonec spasí. Jen nerozhodnost, zda skočit zpět či vpřed mne donutí stát téměř bez hnutí a dokončit tak proces přesunu. Když se agónie stane téměř nesnesitelnou nastane uvolnění. Bolest i tíha smrtelnosti jsou rázem ty tam. Tak že by to nebe nakonec. Letí hlavou jedna myšlenka vytěsňována druhou. Nechoď za světlem. Tedy jako kdybych právě měl na výběr.Snažím se pousmát, ale nějak to prostě není ono. A pak se vše se mnou dá do pohybu. Slibovali my, že se kouknu po světě, ale že se dostanu i Ne je my líto, dnes nějak nestíhám dokončovat své myšlenky. I tato je přerušena planetou, která slibuje ukončení mé existence.
Přijde jen bolest a náraz. No mnohem jemnější přistání, než se původně zdálo. Letmé ohlédnutí kolem mne ujistí, že první ztráty již nás neminuli, přesto mne osud mého spolubojovníka nerozhodí. Čas truchlit přijde, ale teď je důležité starat se o ty živé. I tato zkušenost pro mne není novinkou.
Rozhlédnu se kolem a rychle zhodnotím situaci a pokusím se odhalit aktuální hrozby. Hysterický řev ve vysílačce ignoruji. Zakleknu, připravím si pušku a rozhlížím se kolem. Když světlo konečně pohasne uvidím uklidňující modř oceánu, kam jen oko dohlédne. Otáčím se kolem a sleduji obzor i zbytek jednotky, až se můj pohled zastaví na podivném městě přede mnou. I zaskočen na nic nečekám a začnu prohlížet nejbližší domy pomocí své zbraně. Výcvik prostě nezapřeš. "George OK" odpovím téměř automaticky. Prohlížím okna a hledám pohyb, postavy nebo cokoli co bude působit jako hrozba. Rány za mnou ignoruji. Útok zezadu nám s nejvyšší pravděpodobností nehrozí a sondy nejsou mojí starostí. Na povel se zvednu a začnu přemisťovat pomalu vpřed. U lávky opět pokleknu a ještě jednou rychle zkontroluji situaci přede mnou.
"Poručíku, mám začít se vzdušným průzkumem okamžitě? Pane"

Pán Jeskyně - 17. dubna 2018 23:04
Pán jeskyně Hayate

// Dobrá otázka! Jsem rád ,že ses zeptal. Ano, přibližně podobně to tak vypadá. Je to kolopás. Něco mezi sondou v SG a vozítkem Curiosity :-)

Gidamder Drein - 17. dubna 2018 21:37
Gidamder Drein

//Mám drobnou otázkou
Mám si představit sondy, jako používali v hvězdné bráně. - tedy pásové/ kolové cosi s pohyblivým ramenem naložené materiálem?

Pán Jeskyně - 17. dubna 2018 12:05
Pán jeskyně Hayate

info k přímé řeči

Jinak menší info. Pokud s někým mluvíte napřímo, tváří v tvář, tak stačí normal
,, tučné písmo s uvozovkama... neplatí to však."

pokud s někým mluvíte přes vysílačku, tedy v obleku, i když jej vidíte. To pak je ideál
,, Tučný text s kurzívou, aby jste poznali, že je to vysílačka a že je jedno zda stojíte metr či kilometr od dotyčného.

Jinak pokud budete mluvit jinými jazyky ( třeba se v budoucnu naučíte nové) tak si pro každý dáme nějákou barvu, aby bylo jasné v rámci RP, že někdo, kdo nebude rozumnětdanému jazyku si nemá třeba toho textu moc všímat.

Pokud budou dotazy, pište

Pán Jeskyně - 17. dubna 2018 12:02
Pán jeskyně Hayate

// Aktualizoval jsem příspěvek... v tom prvním bylo až moc chyb. Snad je tento lepší. Omlouvám se, píši to vždy v rychlosti v práci a jsme ještě k tomu dislektik, takže se občas nějáká chyba najde. Pokud si jich všimnu hned, tak se nebudou vyskytovat, občas ty příspěvky prostě přepíšu a opravím :)

Pán Jeskyně - 17. dubna 2018 11:56
Pán jeskyně Hayate

Přesunuli jste se do šaten, kam za vámi posléze došel i Padowsky. Bylo poměrně ticho. Zřejmě to kažedému šrotovalo, co se může pokazit, co může být dobré a co vlastně bude. Ticho prořízl váš pátý kolega, Lee Hue-Un, Astrolog, který bude mít nastarost zjistit vaší polohu dle hvězd a následně by i měl být schopen komunikovat s případným inteligentním životem díky jeho lingvistickým znalostem. Umí celkem 16 jazyky, z toho 5 jsou již dávno zapomenuté. Dokáže plynně mluvit i starou Aztéčtinou, Májštinou, Egypštinou a mandarijštinou. Je schopen rozumět i několika dialektům. Pochází s jižní koreie.
,, Vcelku se těším. Zajímalo by mě, kam nás to přenese. Nemůžu se dočkat, až uvidím ty jiná souhvězdí a pokdu tma bude inteligentní život, tak jaký se u nich vyvinul jazyk. Jen mám stále trošku obavy z portálu. Prej vás to rozloží na malé částečky a doslova vás to rozthá aby vás to přeneslo. Snad se nic nepokazí."Padowsky a váš další kolega se na něj otočí. Posledním členem týmu je Seržant Matsuda Imahara. Voják ze speciálních japonských jednotek. Víceméně má na starost vaší ochranu asi podobně jako Padowsky. Byl ale cvičen i tak, aby mohl zastoupit kohokoliv z vás. Ne na takové úrovni, ale má mírně pokročilé znalosti medicíny, techniky a elektroniky, lingvistiky a astrologie. Měl původně působit jako náhrada, kdyby někdo z vás v průběhu odpadl a tak se musel učit vše, avšak se později rozhodlo, že sedmičlenný tým bude lepší, než šestičlenný, kor když Imahara má takové znalosti, že vám často může pomoci. Minimálně doktorovi může pomoci při polní operaci a čtyři ruce v hrudníku jsou vždy lepší, než jen dvě.

Imahara se podíval na Leeho a začal si z něj dělat srandu, že korejci byli vždy zbabělci a že to furt může vzdát. Padowsky do toho ihned vkročil svým rázným hlasem
,, Klid pánové! Soustřeďte se na misi. Chápu, že to chcete odlehčit, ale soustředění je důležité."
Oba okamžitě ztichli.

Již zbývalo jen deset minut do akce. Ověšení výstrojí, každý snad přes 40 kilogramů vybavení + za vámi ještě dvě sondy, které povezou dalších 250 kilo vybavení. Prošli jste dlouhou chodbou, až jste se dostali před portál. Tam na vás již čekali technici a sám Plukovník Kwai. Všem vám podá ruce a začne mluvit
,, Tohle je velký den jak pro vás, tak pro lidstvo. Ale největší den pro mne. Jsem nesmírně hrdý na to, že jsem vás mohl provést výcvikem a že jsem vás mohl poznat. Ještě jsme vám zapomněli dodat jednu informaci. Je to spíše takové... aby se neřeklo a aby vás to nevyděsilo. Portál při přesunu musí předmět rozložit. Naši vědci odpozorovali, že se od sond vždy začaly odtrhovat kusy a vypadalo to, jak kdyby se měnily na prach, rozkládaly. Nevíme jak to funguje a nevíme, co to způsobí. Avšak prý by bylo asi ideální vás varovat, že to může způsobovat velkou fyzickou bolest. Chci vám proto říct, aby jste si s tím nedělali starosti. Sondy by prý nebyly schopné vysílat žádná data, kdyby je tento přesun nějak porušil. Bude to možná bolestivé, ale nic se vám nestane. Při přesunu se kolem vás vytvoří energetické pole. Z tohoto pole nesmíte za žádnou cenu vykročit, jinak to může mít nedozírné následky. Musíte, pokud možno, zůstat na místě a nehýbat se, aby byl přenos co nejkvalitnější. Držím vám palce. Máte mojí důvěru a můj respekt."
Poručík na starého číňana jen kývne a následně pokračujete dále. Všichni se i se sondama postavíte doprostřed portálu.
,, Jednotko Lycans! Přilby nasadit a zapnout si přívod kyslíku! Ujistěte se, že vám dobře těsní! Kontrola vysílaček!"
Sám Padowsky si nasadí přilbu. Počká, až si ji nasadíte všichni a pak zkouší vysílačky
,, Zkouška vysílačky. Tady Poručík Padowsky. Slyšíte mě Lycani? Pokud ano, zvedněte palec."
slyšíte jej a postupně se takto všichni ohlásíte. Pak už jen začne odpočet.
Začínáme start. Čas T - 10 sekund! 9, 8, 7, 6, 5...
Začnete cítit, jak se stroj třese a cítíte i mírně brnění v konečkách prstů
... 4, 3, 2...
Stroj začne metat blesky v okolí. Cítíte tlak na hrudi a konečky prstů, jak kdyby jste je měli i v elektřině.
... 1, start! Sbohem Lycans!"
uslyšíte poslední slova ve vysílačce od dispečinku. Stroj se celý třese, všude létají blesky a vy začínáte cítit nepříjemné pálení. Když se podíváte na konečky svých prstů, tak i s vaší uniformou a vašimi rukavicemi začínají mizet, rozkládají se a jak kdyby se měnily na prach, který poletuje okolo. Z prvu cítíte jen pálení a brnění, ale jakmile se rozklad dostane i na nohy a předloktí, cítíte větší bolest. Následně se vám začne rozkládat rameno a hlava. Máte pocit, jak kdyby vám někdo rval kusy masa z těla, jak kdyby vás svlékali z kůže zaživa. Pod bolestí nikdo nevydrží stát rovně, krčíte se. V tom uslyšíte Lee Hue-Una, jak začne křičet
,, Nefunguje to!!! B-bolí to! zabije nás to! Já chci ven!!! Pusťte mě ven!!!"
Najedno use zvedne a vidíte, jak chce vyskočit ven z pole
,, Zpátky ty idio..."
křikne Padowsky, ale v tom vás oslní jasné světlo a ohluší ohromný výbuch.

Máte pocit prázdnoty a naprosté svobody. Necítíte své tělo a zdá se vám, že ho ani nemáte. Jste uprostřed... prázdnoty? Všude je oslepující světlo, ani nevíte, zda jste někde v prostoru, ale cítíte stále větší klid a mír. Na nic si nevzpomínáte. Světlo začne tmavnou, jak kdyby jej temnota požírala, blíží se k vám. Začnou se kolem vás tvořit protáhlé čáry, jak kdyby jste letěli ohromnou rychlostí, vidíte hvězdy, které se kolem vás jen míhají. Spatříte v dáli kouli, která se přibližuje. Vypadá to jako planeta. Blíží se ohromnou rychlostí a když už máte pocit, že do ní narazíte...

Z toho všeho vás vytrhne bolest po celém těle, let vzduchem a následný náraz na tvrdou zem. Uvědomujete si, že jste nejspíš právě přistáli, avšak ne pohodlně. Portál vás asi prostě vcucnul a následně vyplyvnul... zvláštní, že takové věci vždy fungují tak, že vás to bolí. Koukáte se kolem sebe. Jste všichni. Všichni celí, až na... Profesora Hue-Una. Všichni máte na své přilbě krev. Drein má na sobě kus střeva a Leok dokonce půlku ruky profesora. Poručík byl všemu nejblíž a je celý od krve. Před vámi leží nohy a kus torsa s částí ruky profesora. Z torsa se pomalu sunou střeva ven a zem se plní krví. Imahara na sobě má asi nejvíce střev. Začne najednou řvát
,, Co se stalo?! KDe je Hue-Un?! To je on? Já mám na sobě Hue-Una?! ProbohA! Pomoc! Pomoc!!! Pomozte mi ho sundat! Ne!!! Proboha ne!!!"
začne sebou škubat a trhat ze sebe střeva, čímž uvolňuje jejich obsah. Vypadá, že je v silném šoku. Poručík k němu okamžitě přiskočí
,, Vojáku! Uklidněte se! Uklidněte se! Jste vp ořádku! Sundáme ho, sundáme ho, jen se musíte ukldinit!"
Seržant se ale nehodlá zklidnit, dokud ze sebe nebude mít profesora dole.
,, Všichni v pořádku? Hlaste se! A hlavně klid. Musíme se probrat a zjistit co se stalo!"
prohlásí Poručík do vysílačky. Největší problém je však ten, že nyní nezjistíte, kde jste a pokud tu bude inteligentní život, nemáte se s nimi jak domluvit... aspoň vám v tom už nikdo nepomůže...

Najednou se za vámi ozvou dvě obrovské rány. Jsou to sondy, které vezly vaše zásoby. Jedna z nich, jak se zdá se při dopadu rozbila a něco z ní i odlétlo. Energetické pole se začne pomaličku rozplývat a vy spatříte první kousky nového světa. Jste na plošině, která může mít tak 50 metrů v průměru. Z této plošiny vede můstek. Uvědomíte si, že všude kolem vás je moře. Když sledujete kam můstek vede, zůstanete v úžasu. Můstek totiž vede do obrovského města. Před vámi se tyčí mrakodrapy neznámé architektury, avšak stále vám jsou v něčem povědomé, jak kdyby jste je už někde viděli, možná nějáké sci-fi.
,, Proboha živýho..."
uslyšíte od Poručíka. JE to poprvé, co jste zažili, že je v úžasu či že něco vážně nečekal.
,, Technik! Okamžitě se podívejte na sondy, budeme je asi potřebovat, Doktor, postarejte se o Imaharu, je teĎ náš jediný mluvčí a astrolog. Kartograf. Připravte si drony, nejspíše budeme potřebovat průzkum okolí. Všichni ale zmizte z té plošiny a půjdeme k můstku. Nechci, aby se náhodou Plošina aktivovala a udělalo to s náma to stejné jako s Hue-Unem..."
Rozdá rozkazy Poručík, při čemž si všimnete i klidu. Imahara, poté co mu Poručík otřel krev z průsoru na přilbě, zůstal v úžasu a klidu. Vypadá to, že ho to celé zklidnilo. Podnebí vypadá mírné, svítí slunce a připadáte si jako někde v ráji... až na ten začátek cesty

Pán Jeskyně - 15. dubna 2018 18:09
Pán jeskyně Hayate

Plukovník Kwai

http://chinafilminsider.com/wp-content/uploads/2017/01/Sheng_Arrival_1200x750.jpg

Přibližná podoba portálu a místa, kde nyní jste

http://www.cruzine.com/wp-content/uploads/2010/09/270-sci-fi-worlds.jpg

Vaše uniformy, nebo spíše zbroje. Mají základní podporu života, dokáží podat různé léky či podpůrné látky a lehce podporují váš pohyb. Portotyp exoskeletonu.

https://img00.deviantart.net/cfcd/i/2013/171/d/0/sp_officer_06132013_by_warrgon-d69xyuu.jpg

Desátník Miranda Greenstorm, M.D. - 14. dubna 2018 19:03
Desátník Miranda Greenstorm, M.D.

Disciplína. Ta mne provázela celým mým dětstvím stráveným ve strohém prostředí internátních škol až do dospělosti trávené ve sterilní přítomnosti bílých plášťů. Tvrdý výcvik, kterým jsme museli projít v posledních měsících tento proces úctyhodně završil.

Mým cílem bylo vždy dosažení pokroku prostřednictvím vědeckého poznání. Jinak tomu ani nemohlo být. A jaká lepší příležitost by se naskytla, než zúčastnit se expedice do naprosto neprozkoumaných míst. Navíc mé služby zde budou nevyhnutelně potřeba. Kde jinde by se tak dobře uplatnil chirurg, se zálibou ve zkoumání nových druhů?

Nikdy jsem nevěřila na duši, která by snad moha zaniknout při průchodu portálem. Zásadní role silné drogy mne zpočátku snad znepokojovala, nicméně naše úloha toto vyžadovala a možný význam expedice pro lidstvo tyto dojmy nakonec zcela zastínil.

Když konečně nadešel den tak dlouho chystané cesty, zjistila jsem cosi pro mne dost nezvyklého a zvláštního vzhledem k okolnostem, a sice, že se skutečně těším. Nevzpomínám si, že bych dříve trpěla na podobné pocity, ale přes všechna očekávání je tomu tak. Těším se, že může přijít cokoli. A nepochybuji, že nebylo možné se připravit o nic lépe.

Vyslechnu si poslední pokyny, představující pro mne spíš už jen poslední opakování již mnohokrát předtím zopakovaného, obhlédnu skupinu, které jsem se v posledních týdnech naučila důvěřovat a po krátké zastávce v šatnách se vydávám s ostatními k průchodu.

Pán Jeskyně - 11. dubna 2018 20:23
Pán jeskyně Hayate

// To nám to začíná... úvoďá ka už první neaktivní... počkám do zítřka tak do 2 do odpoledne, pak jedem dál... Pokud neodpoví do 3 příspěvků, hráč umírá

Gidamder Drein - 9. dubna 2018 18:38
Gidamder Drein

Odlet
Ve velkém předstihu dojdu do brifingové místnosti, kde si sednu a čekám na příchod velícího. V duchu se vrátím devět měsíců zpět. První příjezd byl, jako z nějakého románu o špiónech. Auta se začerněnými okny, nás dovezli na místo. Pak následoval jedno z nejtvrdších přijímacích řízení, jaké jsem za svou profesní dráhu zažil.
Tři měsíce neustálého soutěžení byli jen aperitivnem toho, co mne i ostatní mělo čekat. Dalšícho půl roku jsme létali po planetě a procházeli výcvikem přežitím a boje. Mnohdy se ve mne vzedmula profesionální hrdost, jelikož naši trenéři předpokládali, že nám zařízení nebudou fungovat. Tedy, že je nedám dohromady.

Nejvíc mne štvali séra, jenž nám podávali a testovali. Neochotně jsem souhlasil s podáváním WOLF séra a to jen podpohružkou vyřazení z programu. Musel jsem si ovšem přiznat, že sérum mi vážně pomáhá a já lépe snáším změny prostředí.

Poslední dva týdny jsme trávili ve výškách a každého, koho to napadlo dost často proklínám. Zařízení ve výškách a na sněhu fungují jinak než v nížinách.

Plukovník Kwai začne s posledním brifingem a já si začnu dělat poznámky.
Takže máme jistou volnost, ale jsme klasická vojenská jednotka. To se dalo čekat.
Udělám si poznámku, že po přistání se ztratí vizuální i akustické spojení.
Možná by bylo vhodné přejít nastarší způsoby předávání signálu. v hlavě se mi oběví představa morzeova signálu posílaného skrz sondu. Následně si udělám poznámku na téma přesun a jak postupovat po přistání.

Když důstojníci odchází, ze zvyku jim zasulutuji. Jsem už ponořen do svých myšlenek a plánů. V šatně se zamyšleně obleču a v hlavě mi stále zní slova o slávě a historické misi pro lidstvo. Svůj batoh pro jistotu ještě jednou zkontroluji, jelikož pokud něco zapomenu, tak to tu zůstane. Spokojen, že mám všechno zamířím k bráně.

Pán Jeskyně - 9. dubna 2018 10:00
Pán jeskyně Hayate

// Zdravím. Založil jsme další jeskyni. Tentokrát něco jako 3. světová. Moc rád vás tam uvidím lidi, pokud budete aktivní. Důvod zakládání nových a nových jeskyní je ten ,že žádná není aktivní, takže se prostě nudím!

https://www.aragorn.cz/herna/maminko-vratim-se-jako-hrdina/

Pán Jeskyně - 8. dubna 2018 21:07
Pán jeskyně Hayate

// Doufal jsem ,že nějak popíšete i své chvíle při výcviku atd, ale dobrá. Beru to. Hlavně, že jste aktivní :D

Seržant Jiří "George" Novák - 8. dubna 2018 20:36
Seržant Jiří "George" Novák

A je to tu. Nejprve se dostat do výběru. Prohnaly nás peklem, nic co bych už neznal. Když nás zbylo pouhých šest, tak to konečně začalo. Další dril a dobroty. To byla i pro mne novinka. Cítím se po nich naprosto skvěle. V takovéto formě jsem nikdy nebyl a to je co říct. Navíc označení Lycans se my opravdu zamlouvá. Dny se my smývají v jeden a není to asi to nejlepší co mne mohlo potkat a teď konečně se dozvíme proč to celé divadlo a jaký to má vlastně účel.
Tři čtvrtiny roku dřiny a odbudeme to patnácti minutami žvanění, no co jdu se připravit. Ikdyž kdo ví na co, tendle briefing byl na informace opravdu skoupí
Při odchodu nadřízených se postavím do pozoru a salutuji. Pak teprve vyrazím do šatny pro své vybavení. Vše mám připraveno a pečlivě srovnáno. Vojna funguje prostě tak, že jednoho nutí dělat stále dokola, dokud mu to nepřijde jako samozřejmost, nebo nezešílí. Obléknu se a připravím na cestu. Výstroj a výzbroj, vše co mohu potřebovat. Cestou se usměji na své kolegy. Ještě nedávno jsme se neznaly, ale společný výcvik nás měl naučit jeden na druhého spoléhat. Jak moc se to podařilo teprve poznáme. K bráně odcházím bez ohlédnutí. Na tomto světě mě již nic nedrží, tak uvidíme jak mne přivítá den další.

Edgar Leok - 7. dubna 2018 23:19
Edgar Leok

Po briefingu se vydám do šaten, ale ještě před tím, než tam dojdu tak se zastavím a rozhodnu se, že zkusím najít nějaké místo, kde bych mohl vidět ven (např. okno). V duchu si říkám, že možná už zemi nikdy neuvidím tak bych tomu tady mohl asi říct "sbohem".

V každém případě a mém osobním rozloučením se zemí jsme se vypravil do šaten a nachystal si všechno co si můžeme vzít. Potom se už už chtěl vypravit dále, ale náhle jsme se zastavil a zapřemýšlel jestli opravdu mám vše. Protože jsme již stihl zapomenout, co jsme do batohu dal, tak jsme ho zase vybalil a s povzdychem zkontroloval, co tam je a až potom odešel k bráně.

Pán Jeskyně - 5. dubna 2018 16:50
Pán jeskyně Hayate

// Jinak se chci všem omluvit za Plastové trhaviny... mají tam být plastické. Momentálně v práci řeším zakázku Plastových pásů na zeď, takže jsem již zřejmě značně ovlivněn :D Poručík má u sebe půl kila plastické trhaviny... ne plastové. A pokud by někdo měl extrémní problém s vytvořením dané složky, tak to nedělejte, ale je to pro vaše spoluhráče

Pán Jeskyně - 5. dubna 2018 15:46
Pán jeskyně Hayate

// Pokud máte postavu, co nebyla v armádě, tedy byla vybrána z civilu, tak si dejte max Desátníka. Vojáci klidně můžou Praporčíka

Pán Jeskyně - 5. dubna 2018 14:03
Pán jeskyně Hayate

Informace k postavám a hraní

1) každý si dejte ikonku
2) před jméno si dejte hodnost, kterou máte. Nikdo pokud možno ne vyšší jak Poručík. IDeální by bylo, kdyby ani ne ten poručík. V Korporaci jsou trošku jinak hodnosti

Mezi řadové vojáky patří Vojín a Desátník
Poddůstojníci jsou Seržanti a Praporčíci
Mezi Důstojníky se řadí hodnosti Poručík a Kapitán
Mezi vyšší důstojníky pak Major a Plukovník
A pak zde máme několik generálů jako je brigádní, admirál atd atd.

3) TEď věci do Popisu. Nahoru si dáte vaší odbornost. Pak si vytvoříte něco jako záznam sami o sobě, něco jako složku, do které každý může nahlédnout. Tam budete mít vaše vlastnosti, odbornost a podobně. Dám vám sem ukázku třeba na Padowského

Velitel jednotky Ikarus a Chemik jednotky

Jméno: John Charles Padowsky
Věk: 34 let
Výška: 184 cm
Váha: 86 kg
Rodina: Nemá

Psychologický profil: Cílevědomí a vždy si jde za svým. Logické uvažování a vysoká profesionalita, kterou klade nad lidské vztahy jej dostali na vyšší pozice. Na své podřízené občas agresivní, sám tvrdí, že jen aby je vyburcoval k lepším výkonům, jinak si svých podřízených váží. Když odpočívá, čte si Malého prince, kterého s sebou nosí do akce. Prý jej uklidňuje. Nemá rád, když se ubližuje zvířatům.

Odbornosti: Specialista na boj z blízka a chladné zbraně
Výborný pyrotechnik a specialista na demolice a chemik. Vyzná se v toxikologii.
Specialista na tiché plížení a maskování

Vybavení na misi:
Detektor pohybu
Visor schopný zachytit infračervené a ultrafialové záření
Blok papírů a propiska.
Pyrotechnická sada( Půl kila plastové trhaviny s rozbuškou, 2 tříštivé granáty, 2 explozivní granáty a jeden implozivně-explozivní granát)
Meč s 60 cm čepelí
Vojenský nůž
Pistole Sig Sauer Armatix18 9 mm
FN F2000 R50 s vestavěnou brokovnicí.
Základní vojenská výbava jako Camel back, výživové pasty, jídlo, 10 WOLF lahviček a brašna první pomoci.

https://i.pinimg.com/originals/55/2e/ff/552eff06eeb68e3c92153a96e1dddc38.jpg

Pán Jeskyně - 5. dubna 2018 12:03
Pán jeskyně Hayate

9 měsíců. Již 9 měsíců se snažíte ze sebe vydat to nejlepší. 9 měsíců krvácíte krev, lámou se vám kosti, svaly se vám trhají a bolí vás hlava z nepřeberného množství informací. Už 9 měsíců jste na tomto místě a pracujete na tom, aby jste se zapsali do historie. Před 9 měsíci jste přijeli na toto místo a začali se ucházet o pozici... ucházet se o místo v historii lidstva.

Před 9 měsíci začalo výběrové řízení. Jediné co o tomto místě víte je, že se nachází v jedné z mnoha hor v Himalájích. Když vás sem vezli, tak měla auta naprosto začerněná okna a ještě k tomu jste měli pásky přes oči a sluchátka, aby jste ani nic neslyšeli. Na místo vás přijelo prvně přes 500 uchazečů. Následjící 3 měsíce jste soutěžili a dokazovali, že jste ti nejlepší ve svém oboru. Museli jste prokázat nesmírné znalosti a také fyzickou zdatnost. Po namáhavých 3 měsících, kdy postupně odpadávalo více a více uchazečů buĎ z důvodu, že to sami vzdali nebo že byli vyřazeni jste se dostali mezi posledních 6 lidí.

Těchto 6, mezi které jste patřili byli "výherci" Informovali vás, že jste byli nejlepší ze všech uchazečů a představili vám Poručíka Padowského, který se značně podílel na výběru týmu. To on si vás vybral. To on vám nabídl možnost zapsat se do historie. Řekli vám, že vaše jednotka bude mít kódové označení Ikarus.

Následujícího půl roku začalo to pravé peklo. Ven jste se dostali jen zřídkakdy a když už, tak vás vezli na úplně jinou část Země. Trénovali jste v tropech, v horách, v pouštích. Učili jste se přežít, učili jste se spolupracovat, učili jste se dělat vše bez přístrojů a z hlavy, protože nikdo nevěděl, zda vám tam vůbec technika bude fungovat. Do každého z vás, pokud vám zrovna neníčili tělo nadlidskými testy, hustili spoustu informací. Ne příliš kvůli tomu, aby jste si je zapamatovali, ale spíše, aby jste s nimi byli schopni pracovat a uměli řešit problémy i bez podrobné znalosti jejich podstaty.

Během těchto 6 měsíců vám začali podávat různé séra a testovali na vás všemožné látky. Později jste se dozvěděli ,že jsou to směsi HGH ( lidský, růstový hormon), jeho katalyzátorů a následujících inhibitorů. Díky tomuto se vám rychleji regenerovalo tělo, lépe rostly svaly a snadněji hojily zranění. Také jste byli schopni více vydržet. Také ti co měli jizvy, tak jim zmizely, špatné oči se vyléčili a podobné zázraky. V průběhu vám na 3 týdny vysadili dávky a sami jste pocítili, že i když jste měli více odpočinku, tak jste nebyli schopni dosáhnout ani polovičních výsledků. Proto jste souhlasili s opětovným nasazením daného séra, které nazvali WOLF. zlepšilo vám to totiž i čich a sluch, který se dle výsledků dal srovnávat i se psem. Padowsky tohle vše podstupoval s vámi a časem vám přestal říkat jednotko Ikarus, ale začal vám říkal Lycans.

Díky tomuto séru se vám i lépe učilo a jak bylo zmíněno, bez něj by celý výcvik šel pomalej ia náročněji. Navíc zlepšení celkového zraku, sluchu a čichu bylo ideální pro misi. Poslední 2 týdny před misí jste strávili ve výškách nad 6000 m.n.m. kvůli vysokohorskému tréninku a závěrečnému sehrání se.

Nyní sedíte na posledním Briefingu. Za 58 minut máte vstoupit do brány a objevit se na druhém konci. Před vámi stojí Plukovník Kwai, lehce šedivý, vrásčitý čínský voják. Probírá s vámi poslední potřebné info, které jste slyšeli už několikrát.
,, Takže ještě jednou družstvo. Poručík Padowsky váš povede. Bude rozhodovat o všem co se týká vojenských akcí či bezpečnosti týmu. Jediný moment, kdy můžete neuposlechnout jeho rozkaz bude, když se bude jednat o rozhodnutí ve vašem oboru. Například pokud bude vážně raněný člen týmu a zdravotník rozhodne jinak, než Poručík, tak v zájmu zdraví a bezpečí jednotky se budete řídit rozhodnutím zdravotníka. To stejné platí i pro ostatní. Pokud však bude situace příliš vyostřená, snažte se Poručíka poslouchat.

Nyní k informacím co víme o průchodu a druhé strašně. Poslali jsme tam několik sond. Vždy s nimi ztratíme akustické a vizuální spojení, avšak senzory stále vysílaly informace. Teploty se v průběhu lehce měnili od 2 stupňů až po 36 stupňů, takže můžeme předpokládat, že na daném místě je nějáké podnebí a nejspíše zde probíhají i roční období. Naměřili jsme 23 % kyslíku, takže půjdete s maskami a budete si přísun kyslíku postupně zvyšovat, aby jste náhodou nedostali hyperoxii. Cestou dostanete vylepšenou verzi WOLFA. Budete mít 10 ampulek a každá by měla mít účinky přibližně na týden. Po týdnu sem vám začne tělo vracet do normálu. Budete hůře slyšet, čichat, nebudete tak výkonní, takže pokud ucítíte nějáké změny, dejte si WOLFA, aby jste mohli být plně aktivní při misi. Pro každého z vás máme vyměřené dávky, takže si dávky mezi sebou nepůčujte. Mohly by být slabší či silnější.

Okamžitě jak "přistanete" a nebude kolem vás nikdo či jen někteří, tak uskočte stranou. Je dost možné, že vás Průchod pude posílat po jednom a nebylo by ais příjemné, kdyby jste se objevili uvnitř někoho, kdo přiletěl na místo těsně před vámi.

Jakmile se vzpamatujete, tak Technik zajistí opravu sond, pokud to pude a pokusíte se obnovit spojení. Senzory tam fungují, takže je dost možné, že nějákým způsobem spolu budeme moci komunikovat. AAstrolog zjistí vaší polohu a pokud bude možné, zašle nám ji, aby jsme se mohli podívat, jak daleko vlastně jste.

Pokud možno, tak se tam ničeho nedotýkejte, dokud to biolog neprozkoumá. Nevíme co tam může být za potvory nebo masožravé kytky. Nechceme, aby vám něco ukouslo hlavu přitom, co se budete kochat krásnou růžičkou.

Tohle jsou bohužel jediné informace co máme. Víc vám neřekneme. TeĎ mi nezbývá než vám jen popřát šŤastnou cestu a pohodlné "přistání". Konec"

S tímto vám Plukovník zasalutuje a následně odejde. PAdowsky se okamžitě zvedá a jde za ním. Nyní stačí jen jít do šatem, obléct se, vzít si vše potřebné a vydat s k Průchodu

Pán Jeskyně - 3. dubna 2018 19:59
Pán jeskyně Hayate

Ok... jsem nasranej... Tenhle debilní systém, kdy vás to vlastně odhlásí za půl hodiny, ale neodhlásí, takže vám to už neukáže, že vás to odhlásilo a vlastně vám t ovymaze celý příspěvek je totálně napiču! Takže si musíte počkat ještě chvíli na úvoďák.. poděkujte adminům... proboha když to neodhlašuje, tak proč mě to maže texty?!

1 2


↑ navigace

Záložková navigace