One-time Adventure (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

One-time Adventure

Pán Jeskyně:

Erquil

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Trochu netradiční systém Jeskyně. Jednou za čas může naprosto kdokoliv vyhlásit jednorázové dobrodružství, jehož jediným pravidlem je to, že nesmí trvat déle než pár hodin a že člověk který dobrodružství vede musí mít přichystané postavy, které rozdá hráčům. Jeskyni je potřeba vypsat nějakou dobu před hrou aby se rozebraly všechny role.

Klíčová slova:

Jednorázové dobrodružství

Jaké hráče:

Úplně jakékoliv, dobrodružství může vypsat úplně každý, takže si můžete vybrat podle žánru který vás bude bavit.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/10)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 8. února 2018 09:07
Pán jeskyně Erquil

Abych osvětlil o co teda jde, chtěl bych udělat unikátní herní systém na jednorázová, krátká dobrodružství. Všichni to známe, jdeme hrát nějakou hru ale po dvou třech hraních nás to přestane bavit.Proto jsem založil tuto jeskyni. Kdokoliv může kdykoliv vypsat hru (Kde uvede o jaké téma se jedná, kolik je potřeba hráčů a kdy se bude hrát) a potom už si budete jen pár hodin hrát a hra skončí. Pokud by všechny hra bavila natolik, že by chtěli pokračovat, není nic jednoduššího než si založit vlastní jeskyni.
POkud už hru vypíšeme, bylo by dobré nezačít hrát ten večer, protože za tak krátkou dobu se nám sem nikdo nepřihlásí. Vypisujte si ty hry minimálně týden do předu, aby jste nebyli zklamaní, že si hrajete ve dvou.
Další věcí jsou postavy. Moje idea zahrnuje to, že pán jeskyně, který uvádí hru, připraví nejenom příběh ale i nějaké nástřely postav (nemusí to být romány, ale nějak stručně shrnout aspekty postavy důležité pro hru, jejich minulost, schopnosti, slabiny atd )
Další věcí je příběh, u kterého je naprosto jedno jaký bude. Jestliže vás baví klasické fantasy, vypište si krátké fantasy dobrodružství. Nebo si vytvořte něco na téma Post-apo, nebo Star Treku... je to naprosto jedno a fantazii se meze nekladou..
Poslední věcí je čas, který se bude hrát. Jak už název napovídá, mělo by jít o jednu jedinou hru, a pokud bude dlouhá dvě nebo osm hodin, to je jedno, jedinou podmínkou je aby se hra odehrála už nepokračovala.

1


↑ navigace

Záložková navigace