Po stopách minulosti (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Po stopách minulosti

Pán Jeskyně:

iveta

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Probudíš se do deštivého podzimního rána ve velkoměstě. Vstáváš do práce. Každodenní rytmus věcí - funguje. Prozatím.
Říká se, že na přelomu podzimu a zimy se otevírají brány do jiných světů. Magie. Dějí se divné věci, z počátku jen nepatrně, ale postupem času to začíná být divné. Pes na ulici, který tě sleduje znepokojujícím pohledem. Hejno labutí stojících uprostřed křižovatky. Stromy šeptající podivné zvuky. Stromy přece nemluví. Proč jen minulý týden uhodil blesk do stromu pár metrů od tebe? A co měl znamenat ten seismický otřes v oblasti, kterou vživotě nezasáhlo zemětřesení?
Příroda se chová podivně, jakoby začínala protestovat. A ty cítíš, že se děje něco nepřirozeného.
Přítomnost, velkoměsto, magie, přírodní živly a odveta, o kterou si lidstvo říkalo už dlouhá léta. Drancovaní a vykořisťování je přestalo bavit. Ale kdo jsou vlastně "oni"?

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Momentálně mám domluvené
-------
Hrát se bude na chatu v domluvené dny. Vždy tak 1-2 hodinky navečer. Den individuálně, pokaždé jinak, jak se to bude hodit oběma stranám.
Pokud umíte napsat dva, tři řádky a zaujal vás námět jeskyně, napište, nebo se rovnou přihlašte.
Hledám maximálně 2 hráče, pro snadnější domluvu termínů her.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Lauri, Rohlik

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Connor Day - 2. května 2018 12:43
Connor Day

Ahoooj, no jeskyni chtěli zrušit kvůli neaktivite, ale snažili jsme se to oddalovat. Potom má aragorn přejít na jiný server a všechny jeskyně se tím mají smazat. A to se mi moc nelíbí, že už nechceš pokračovat. Já si nedovedu moc představit, že bych hrál někde jinde. Mě tvá hra baví. Tak snad si to ještě rozmyslis :-)

Pán Jeskyně - 1. května 2018 21:29
Pán jeskyně iveta

Omlouvám se vám.. Byla jsem dlouhou dobu mimo. Četla jsem o zrušení jeskyní, zatím asi nic koukám?
Upřímně nevím jestli jeskyně bude pokračovat, spíš ne. Nebudu to tu rozpitvávat. Chci vám poděkovat že jste se mnou tu krátkou hru hráli :) A přeju hodně štěstí jak na cestách tak v životě.
Bylo to s váma fajn.

PS: Ráda s váma zahraju někdy na rozcestí za dlouhých letních večerů.

Rhea Thyme - 6. března 2018 20:45
Rhea Thyme

// Doufám, že počítač bude v pořádku a snad zase příště. Ahoj :)

Rhea Thyme - 2. března 2018 21:05
Rhea Thyme

Jo, to by mělo být ok. :)

Pán Jeskyně - 2. března 2018 20:26
Pán jeskyně iveta

Tak mohu navrhnout úterý o 19:00?

Connor Day - 2. března 2018 16:13
Connor Day

Ahoj, moc se omlouvám že jsem nepřišel. 2 dny jsem čekal ve Švýcarsku na náklad a na net jsem se nedostal. Ale v úterý bych už konečně mohl

Rhea Thyme - 1. března 2018 10:41
Rhea Thyme

Pardon, domů jsem dorazila až po desáté, protože mi nejely žádné kloudné vlaky, a pak jsem zapomněla. :/

Pán Jeskyně - 28. února 2018 19:25
Pán jeskyně iveta

Předpokládám přátelé správně, že jste na mě zapomněli nebo vás zmátla informace začátku o hodinu dřív, než je zvykem :D

Rhea Thyme - 27. února 2018 14:43
Rhea Thyme

Já snad v pohodě, akorát budu cestovat domů, ale do 19 už snad budu na místě. :)

Pán Jeskyně - 25. února 2018 20:35
Pán jeskyně iveta

Tak hlásím další hra středa, pro změnu už 19:00. Kdyby vám to nevyhovalo nebo by jste chtěli později tak napiště

Connor Day - 22. února 2018 17:57
Connor Day

Ahoj, budu mít asi 20 min zpoždění

Pán Jeskyně - 17. února 2018 14:51
Pán jeskyně iveta

Na vědomost se dává, že další herní termín na chatu je
ÚTERÝ 20:00
Připomínky pište, komu se nehodí, taky, jinak se budu těšit.

Rhea Thyme - 12. února 2018 20:08
Rhea Thyme

V sanitce se jí už dostalo patřičného ošetření. Dostala léky, které ji uklidnily. Dostavila se malátnost a chlad byl konečně pryč. Obavy o rodiče tu sice stále byly, ale ne tak silné. Konečně cítila, že bude moci zamhouřit oči a usnout. Většinu ran převázali, a ačkoliv použili i desinfekci, ani ji pořádně necítila. S nikým už po zbytek cesty moc nemluvila, a nakonec zavřela oči a usnula.

Pán Jeskyně - 10. února 2018 12:47
Pán jeskyně iveta

Jsem ted u nasich bez internetu, na tyden, tak navrhuji patek nebo sobotu. Mezitim leda forko, tobe odepisu a lauri az odepise jeste na tu hru z chatu. Ale az budu v knihovne nebo nekde u zdroje :D zatim se mejte

Connor Day - 9. února 2018 16:03
Connor Day

Tak kdypak bude další sraz na chatu? :D zase v úterý v 20:00 což?

Pán Jeskyně - 6. února 2018 22:24
Pán jeskyně iveta

(22:23) Rohlik: Koukám jak se za dívkou zavírají dveře od sanitky a ta odjíždí pryč. Já nezahálím a nasedam do svého auta. Startuji a jedu co to dá k rodičům Rhey
(22:14) iveta: "Tak jo slečno, tady detektiv to určitě všechno zařídí, pojďte, musíme jet. V nemocnici se o vás postarají." Řekne jeden ze záchranářů a pomalu, decentně postrčí Rheu do útrob velkého záchranářského vozidla. Vietnamci zmizeli ve svém bistru a kdesi v dálce je slyšet odbíjení zvonu, takže oficiálně padla půlnoc.
(22:09) Lauri: "Asi je... já nevím. Ale možná není sám," vyslovila, zatímco si ze tváře setřela další dávku slz, které si kanuly k hraně její tváře. "Nevím nic. Netuším, proč by po něm měli jít. Je úředník. Možná má nějaké tajnosti, ale já o nich nic nevím." Vyslovila, zatímco v mysli hledala cokoliv, co by mu mohlo pomoci, ačkoliv z hlavy spíše nemohla vyhnat obrázek nože a hrůzu, kterou přitom zažívala. "Řekl mi ještě nějaké jméno, ale.. nevzpomínám si. Nemůžu. Nevím, co po mém otci chtěl." Zachvěla se, prsty ještě pevněji sevřela deku a přitáhla si ji blíže k tělu. "Prosím. Udělejte něco. Prosím."
(22:03) Rohlik: Slova dívky mě překvapila. "Jaký muž?" zeptám se. "Říkala jste že ten co vás unesl je mrtvý, že ho napadlo nějaké zvíře. Myslíte že jich je víc? Nevíte proč po vašem otci jdou?" snažím se rychle z dívky vytáhnout informace když mě přeruší sanitak. "Do nemocnice? Ne... Ne, určitě ne. Pojedu rychle za vaším otcem a postarám se o něj, nebojte. Hlavně se dejte do kupy. Ráno za Vámi přijedu."
(21:57) iveta: Chladný noční vzduch prostupoval ulicí ozářenou modrým světlem. Maják na střeše vozidla se točil o sto šest. Jeden ze záchranářů se pokusil Rhee přes záda přehodit pletený přehoz. "Slečno, je zima." Konstatoval suše. Asi byli zvyklí na ledasco. Potom jen stáli a vzorně čekali, až budou moci odjet. "Nechcete jet s námi do nemocnice?" Podívali se na Connora.
(21:54) Lauri: Nebyla v klidu. A záchranáři měli co dělat, aby ji uklidnili, když se začala shánět po detektivovi, zatímco stále dokola opakovala, že s ním musí mluvit. Na výzvy, aby byla v klidu, reagovala stále tím jedním a samým. Až když se u ní objevil detektiv, utišila se a ustrašeným pohledem přelétla záchranáře, než se opět zahleděla na Connora. "Ten muž... zajímal se o mého otce. Nechci, aby mu ublížil. Možná po mém otci někdo jde. Musíte něco udělat, aby mu neublížil. Prosím." Vyslovila s hrůzou v očích. Bylo zřejmé, že jí na tom skutečně záleželo.
(21:49) Rohlik: Po sefovych slovech ať se jdu domu vyspat se mi rozbrni prsty samou radostí. Jsem vážně utahany po celém dni. Asi jsem tu návštěvu u matky měl odložit. Schovam mobil do kapsy kabátu a chystám se jít k autu, když na mě začne hulakat ten záchranář. *Ježíš co zase? * zavrčím pro sebe a jdu za nima. "Co se děje?" zeptám se
(21:43) iveta: Muži v oranžovém oblečení pracovali jistě a rychle, s jistotou každodenní praxe. Vešli, ihned se nahrnuli k Rhee, podepřeli ji a šli s ní k sanitce. Mezitím Connor slyšel svého šéfa v telefonu odpovídat "Jasně, běž se vyspat.. Zítra ráno tam zajedem prohledat okolí.. My to tady už taky balíme." Je něco kolem půlnoci. Najednou se ozve Rhein hlas a záchranáři zastaví těsně za vchodovými dveři, u vozidla. "Jo, někde tu je.. Tamhle, hej, vy, pojďte sem!" Křikne jeden z nich po Connorovi.
(21:39) Lauri: Ani sanitka nezměnila její dosavadní chování. Jen tam tak seděla, hlavu zabořenou mezi rameny, a plakala. Horké slzy dál stékaly po jejích tvářích a ve velkých kapkách dopadaly na její ruce a nohy. Pokud ji někdo chtěl přimět k pohybu, musel ji opatrně vzít, anebo naložit. "Kde je ten detektiv?" otázala se však nakonec, jakoby se probrala z toho šoku. Pohledem přitom těkala po personálu ze záchranky, s čímž se nadzvedla a konečně začala očima pátrat po prostoru kolem. "Kde je ten detektiv? Musím... musím s ním mluvit."
(21:35) Rohlik: Zmínka o zvířeti které rozsapalo podezřelého mě docela znervoznela. Nechtěl jsem už dívku nijak dal zatěžovat a tak jsem se posadil naproti ní a čekal na tu sanitku. Když uslyším sirény, vyběhnu ven a sanitaky nasmeruji k dívce. Ti si ji už opatrně přebírají. Mezitím vytáhnu mobil a zavolám šéfovi. "Šéfe, zajel jsem do toho Fast foodu jak mi volal Rick. Byla tady ta pohresovana knihovnice, ale ve špatném stavu. Měla boule, podlitiny a potrhane oblečení a byla dost v šoku. Moc toho neřekla, ale toho pachatele rozervalo prý nějaké zvíře. Už si ji prebrala Sanitka. Já už tady toho víc nemůžu tak bych rád pomazal domů, pokud už nic nemáte. "
(21:26) iveta: Kuchař zmizel opět ve vedlejší místnosti a za chvíli přinesl sklenku s vodou. Postávali s manželkou opodál a zřejmě se modlili, aby už už dojela sanitka. Jejich prosby byly zřejmě vyslyšeny. Bylo to tak rychlé a nebo někdo posunul ručičky na hodinách? Každopádně ani ne za patnáct minut se ozvaly sirény přijíždějícího auta.
(21:23) Lauri: Ani se příliš nesnažila Connorovi vyhovět a vyhledat jej svýma očima. Ty stále upírala kamsi do strany, snad jak se stále ztrácela ve svých vzpomínkách, které byly až příliš živé. Možná jen vzdáleně vnímala informace o sanitce. "Bylo tam nějaké zvíře. Napadlo ho." Vysvětlila nakonec jen velice stručně, než sklopila hlavu a opět začala vzlykat.
(21:11) Rohlik: Schovam mobil do kapsy a přejdu znova k dívce. "Sanitka tady bude do 20 minut. Nebojte, budete v pořádku." otočím se na majitele a provozní může pohledem. "Můžete donést tu vodu, prosím?" drepnu si před dívku a snažím se navázat oční kontakt. "Jak to myslíte že je mrtvý? Co se stalo? Na co si pamatujete?"
(21:07) iveta: Všechny záchranné služby jsou teď na výjezdu, jak vám sdělil operátor, ale přislíbil sanitku do 20 minut, potom se ještě chvíli vyptával Connora na podrobnosti. Majitelé restaurace zděšeně sledovali Rheu a střídavě detektiva.
(21:03) Lauri: Seděla u stolu, rozechvělá, ztracená v myšlenkách. Po slzách zůstaly už jen vlhké cestičky na jejích tvářích. Nevnímala příliš, co se kolem děje, snad jakoby upadla do šoku z toho všeho, co se stalo. Jen stěží si uvědomila, že se v místnosti objevil i další člověk, kterému prve vůbec nevěnovala příliš pozornosti. Někde na pozadí slyšela hovor, ale neměla moc sil zvedat oči a jakkoliv zareagovat. Vlastně to vypadalo, že si detektiva vůbec nebude všímat. Neohlížela se po něm, nezdravila jej. Jen upřeně hleděla kamsi do rohu, snad aniž by tušila na co. Nakonec však, po dlouhé době, kdy se už mohlo zdát, že ztratila slov, se tlumeně ozvala: "Jsem." Její hlas byl prazvláštně prázdný, vyčerpaný. "Napadl mě. Ten chlap... asi je mrtvý."

Connor Day - 4. února 2018 16:46
Connor Day

‌Přijedu pred fast food a zaparkuji auto na parkovišti. Teda, připadá mi to tady jak v nějakém hororu. Nikde ani noha, všude tma a jen tady problikavaji zelené neony toho bistra. Pořádně se nadechnu a vystoupim z auta. Na nic nečekám a jdu hned dovnitř, kde vidím muže a ženu jak se u stolu krčí u mlade dívky. Určitě majitelé bistra. Koukají na mě dost podezirave, tak jim raději ukážu policejní odznak. "Dobrý večer, jsem detektiv Day. Děkuji že jste nám zavolali. To je ta dívka? Ukažte mi ji." naznačím jim ať mi udělají trochu prostor a sehnu se k dívce. Je pěkně zřízena. Má roztrhane oblečení, bouli a samé zhmozdeniny. Chudák holka. "Slečno, vy jste Rhea Thyme? Co se stalo? Jak jste se sem dostala?" zeptám se opatrně a pohlednu na majitele bistra. "Mohly by jste ji donést prosím trochu vody?" zeptám se a věnují pozornost zase dívce. "Nebojte, to bude v pořádku. Zavolám záchranku a ti vás dají zase do pořádku." pokusím se o úsměv, odstoupim si dál, vytáhnu z kapsy mobil a privolam sanitku.

Connor Day - 1. února 2018 03:49
Connor Day

Úterý by mělo být v poho

Pán Jeskyně - 31. ledna 2018 20:47
Pán jeskyně iveta

// No tak dnes už odepsat nezvládnu, snad zejtra, případně pozejtří a tak dále :D
Jinak říkali jste že sobota nic moc a co
úterý 20:00 ?

Pán Jeskyně - 28. ledna 2018 20:30
Pán jeskyně iveta

//Tak úterý :) budu se těšit

1 2


↑ navigace

Záložková navigace