Příběh neznámého dobrodruha (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Příběh neznámého dobrodruha

Pán Jeskyně:

Amunak

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Prosím, čtěte nástěnku.

Klíčová slova:

fantasy, magie, středověk, vlkodlaci

Jaké hráče:

Nooo, teď asi žádné :/

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
zobrazit/skrýt úvod

Mapa oblasti

Černá: pevné zdi a stěny
Šedivá: necelistvé zdi, skla a mříže
Linky ve zdech = dveře, vrata a průchody

Hráči: (0/1)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 5. června 2013 17:42
Pán jeskyně Amunak

//Tak jo, mám maturitní vysvědčení a pokusím se to tu co nejdříve zase rozjet. Už bychom se pomalu měli pohnout z místa, někam, kde to bude zábavnější...

Pán Jeskyně - 29. března 2013 21:46
Pán jeskyně Amunak

Zkrátit? Ale neblázni, byla by to škoda. Navíc těžko říct, jestli by to to dřevo přežilo. Ale že jsi to ty, dám ti jí za 9 stříbrných.

Pán Jeskyně - 29. března 2013 19:35
Pán jeskyně Amunak

Ne, no. Už jsme tu asi deset dní, chystáme se posunout dál na sever. Chceme se dostat až do města Heaford, je tam velká pevnost. Trochu doufáme, že se tam pro nás třeba najde práce, odpoví Frevyn. A taky tam bydlí tvůj strýček, dodá Erand. To nevím, ale před několika lety odešel s cílem usídlit se tam.

Bethyl bydlí... No, když odsud půjdeš k jižní cestě, kolem kovárny, tak je to snad.. třetí dům, nebo tak? Je docela velký, po kovárně snad největší v okolí, těžko ho mineš, popíše ti cestu Frevyn. Ty už si vezmeš věci a vycházíš z hostince, když za tebou ještě zavolá: Počkej! Sejdeme se u jižního východu z města, dobrá?

Cestu ke kovárně znáš. Vyběhneš z hostince po rozblácené cestě - nad ránem bylo očividně pořádně vlhko, možná dokonce pršelo - a zamíříš k jižní "bráně", tedy díře v kamenné zdi. Mineš kovárnu, kdes s otcem už párkrát byl, a opět se ti vybaví vzpomínky na předchozí den a to, co mu předcházelo...

Naštěstí tě vyruší starší žena ve špinavém, zeleném hábituu, kterak zmizí s velkým košem v ruce s prásknutím dveřmi v domě. Domě, který by tak mhl odpovídat Bethylině sídle.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)