Protokol Alfa (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Protokol Alfa

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Soukromá

Klíčová slova:

sci-fi

Jaké hráče:

Nehledám mám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Eiris

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 20. května 2018 10:40
Pán jeskyně Devakar

Postava

Jméno: Jméno a přijmené (popřípadě i přezdívka)
Atributy: Povaha
Kouzla schopnost: Znalosti a schopnosti které máš
Popis: Jak vypadáš
Životopis: Co jsi zatím prožila koho jsi naštvala nebo koho si potkala a tak podobně. Do doby unosu.
Modifikace:

Zde budou vypsány modifikace které budeš mít. Tohle jsou modifikace které si můžeš vybrat. Samozřejmě jejich vybrání pernametně zablokuje další možné modifikace toho těla.

Feromonové žlázy

Speciální uprava žaz k vypouštění feromonů k ovlivnění samců ale i samic. Ovšem to má jisté omezení. K tomu aby jsi mohla použít feromony potřebuješ genetický materál dotyčného druhů. Tedy potřbuješ sním mít sex. Dky tomu může ovlivňovat i zvýřata pokud ti nadí snimi mít sex.

Mléčné afrodiakům

Genetickou upravou dotyčná produkuje velké množství speciálního mláka které po uchutnání vytváří dočasné podlouznení hormony kdy dotyčný nestojí o nic jiného než o sex. Nemusí být jen pozřeno ale třeba i větřeno.

Polibek rozkoše

Uprava rtů umožňuje vytvářet látku která při kotaktu s lidkou kůží přenáší silný halucinogen který psůsobí přijemné opojení a dotyčný prožívá přijemný trip a neschopný se bránit.

Pernametní schonost

Lůno nákazy

Spojení s dotyčnou sobou dojde k nakažení osoby virem. Který pár dní vypadá nečině následně se dotyčnému značne zvedne libido, sníží se soudnost a lehce zvedne teplota.

Druhé stadium (Druhý sex)

Jak postupuje nákaza dochází kotupění mysli a jisté zavyslosti na osobě sniž dotyčný souložil. Slabší mentální schopnosti jsou vykoupeny poslušností.

Kolonie


Píše se rok 2 300 pře sto padesáty začali první mezi hvězdné lety ze země. Od té doby bylo vytvořeno několik kolonii. A bohužel i válka o práva kolonii. A právě tak došlo k rozpadu Kolonialní zprávy ze země a vzniklo několik menších mocnosti. Jednou z nich je I Anderské králoství stávajch se ze tři hvězdných systému.

Kolonie na Janusu je jednou z nich ta to kolonie existuje už skoro devedasát let. Když zvniklo hlavní město a několik dalších měst spolu s velkými farmami pro svou ohromnou urodnost. Ovšem za pozlatkem klidu a míru jsou vidět jasné rozdíly. zatím co ve středu hlavního města žije smetánka planety a šlechta.

Čím dál jdete nacházíte chudinské čtvrti a slamy. Kde bojují o kontrolu Gangy spolu s místní bezpečností. Občas dojde až ke krvavým jatkám. Na druhou stanou kolem komsodromu se pohybuje uhlazená společnost mafiánů kteři se uchylují k nasíli jen zřídka. Tedy jen málo kdy je sněčím spojíte.

Právě na té to planetě jsi založila společnost Abstro další pobočku. Aby mohli pracovat a rozšiřovat svůj vliv i sem. Zabívající se vším od biovylepšení. Po tvoření zabavných pořádů po prodej smyslné společnosti nebo hraček.

1


↑ navigace

Záložková navigace