Sakura Sabisu (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Sakura Sabisu

Pán Jeskyně:

Elohir

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Japonsko oplývá úchvatnou historickou kulturou, zajímavými tradicemi a zvyky, překrásnou faunou a flórou a také hlavně jedinečným přístupem ke všemu, co ostatním připadá divné či zvrhlé.
Když se toto všechno spojí v jeden celek, vznikne firma s názvem Sakura Sābisu. Tato firma patří mezi nejvlivnější a nejvýdělečnější na světě, ačkoliv vypadá pouze jako rekreační zařízení na jednom ze soukromých ostrovů. Jedná se ovšem o jedno z nejluxusnějších a nejlépe vybavených míst a každý movitý a vlivný člověk má zájem o jeho návštěvu. Návštěva tohoto místa je poctou a velmi dlouho se na návštěvu čeká. Stejně tak pracovat pro tuto firmu je něco výjimečného. Firma příliš nových uchazečů nenabírá, ale pokud tomu náhodou tak je, obvykle upřednostní mladé, pohledné lidi, kteří jsou ochotní vzdát se všeho a žít na překrásném ostrově.
Pokud máte rádi záhady, krásnou přírodu, excelentní služby a láká vás tajemno, je Sakura Sābisu ideální volnou pro rekreaci i pracovní příležitost...

Klíčová slova:

tajemno, erotika, 18+

Jaké hráče:

Hra je zaměřena pro hráče 18+, protože bude obsahovat velké množství erotických či násilných scén. Hledám hráče, kteří budou brát hru s nadhledem a pouze pro odreagování (některé scény v realitě určitě neprožijete). Hra zůstane mezi hráči a bude se hrát šeptem přes fórum.
Po hráčích požaduji aktivitu alespoň třikrát do týdne a schopnost se barvitě a alespoň trochu gramaticky správně rozepsat.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Den první - hlavní budova: 20:00 - zahájení konference v hlavním sále (zahajuje majitelka firmy - povinné) 20:30 - základní informace (o ostrově, možnostech služeb, představení hlavních pracovníků atd. - nepovinné) 21:15 - prostor pro dotazy (nepovinné) 21:30 - možnost představení účastníků (doprovolné - vhodné pro navázaní obchodních kontaktů) - po celou dobu bude k dispozici občerstvení Program budova A - hlavní lázně: 22:30 - tématický program ve stylu starých římských lázní (pokud se chcete zúčastnit a užít si nádech historie se vším všudy, dejte nám prosím vědět, seženeme Vám tématický oděv, společnost atd.) Program budova B - malé lázně: 22:00 - klasický program typický pro malé lázně (využití moderní techniky a metod k potěšení) Program budova C - malé lázně a salonky: 22:30 - klasický program (místo vhodné pro pokračovaní obchodních jednání. Masáže, koupele, klasická péče - tradiční metody) Program budova D - malé přednáškové sály: 22:30 - Geografie a krásy ostrova (místnost 1) 22:30 - Jazykový kurz - základ japonštiny (místnost 2) 22:30 - Tradice a historie masáží (místnost 3) 22:30 - Historie sexuálních služeb (místnost 4) 23:30 - Fauna a Flora Japonska a ostrova (místnost 1) 23:30 - Jazykový kurz - základ japonštiny 2 (místnost 2) 23:30 - Moderní metody v masážích (místnos 3) 23:30 - Moderní technologie v sexuálních službách (místnost 4) Budova E - bazény: 22:00 - večerní možnost plavání (osvícené bazény pro plavce, večerní párty u jednoho z bazénu)
Hráči: (2/4) Dracice, Jindra

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 24. října 2016 13:15
Pán jeskyně Elohir

//prosím byla bych ráda, abyste alespoň jednou za týden odpověděli, aby se hra trochu hýbala, děkuji.

1


↑ navigace

Záložková navigace