Star Wars (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Star Wars

Pán Jeskyně:

mlyndy

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Dámy a pánové. Připoutejte se a nabijte blastery protože tohle nebude žádná pohádka od Disneyho. Přenesme se do doby po klonových válkách. Coruscant se stal centrem Impéria. Řád Jedi, co si budem povídat, trochu ochabnul, ti co zbyli utekli a žijí v anonymitě a Galaxie si pomalu zvyká na nový chod věcí a trochu jiný řád. Několik rebelujicích skupin se snaží něco dělat, ale jsou postupně likvidovány, jejich členové vězněni, mučeni a vražděni pro slávu Impéria a "jednotnou a silnou galaxii". Obchody kupodivu vzkvétají a obyčejným lidem, až na pár výjimek, se daří poměrně dobře. Pomineme-li denodenní buzeraci ze strany strážných pořádku,namátkové kontroly, popravy politicky nepřizpůsobivých a nevhodných a tak no... Pašeráci a lovci odměn zažívají žně. Ostatně jako všechny ostatní zločinecké organizace. Ale stačí jen zrnko náhody a kapička štěstí a všechno se může v jediném okamžiku změnit. Do této doby vstupujete vy. Je mi jedno jestli budete mechanik závodních kluzáků nebo schovávající se Jedi. Člen speciálních jednotek, obchodník nebo robotický vysavač. Projdeme spolu velice zajímavou cestu s mnoha možnými konci v úžasném světě plném neomezených možností. Tak jestli chceš pocítit sílu...Pošli mi životopis

Klíčová slova:

Star Wars, otevřený svět,Jedi, Sith,Dobrodružství

Jaké hráče:

Hledám lidi schopné párkrát za týden poslat příspěvek. Neaktivní prosím ne. Ze začátku to bude individuální takže OK, ale později to bude brzdit všechny. Uvítal bych hráče s fantazií a určitou znalostí gramatiky. Chci lidi znalé Star Wars alespoň tak, že viděli filmy. (Ty poslední 3 opravdu nemusí být. Na motivy se nepočítá :)) Takové, kteří by stejně jako já chtěli aspoň na chvíli být součástí tohto ultrasvěta, vystřelit si z blastru, pocítit Sílu, proletět se X-wingem, řídit pašeráckou organizaci, prostě tam být.
Zájemci mi prosím pošlete životopis a popis do poštolky. Nedávám vám limity buďte co chcete, jen ne žádné vrcholy jako Imperátor, Thrawn, Yoda, Luke...doufám, že chápeme. Čím zajímavější tím lepší. Chceme si to užít ;) A popis můžete taky ať pak můžem vymyslet nějaký Inventář, případně dle mých potřeb poupravit. Těším se na vás.
Posílejte do 4.11.Pak už budu vybírat. V případě nezájmu posuneme termín :)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/3) halicek.99, Netopir, Sharkozis

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Bronn - 24. listopadu 2018 13:25
Bronn

// Čaute, máte nějaké info o PJovi nebo se na nás prostě vydlábnul?

Pán Jeskyně - 6. listopadu 2018 10:07
Pán jeskyně mlyndy

// Krásný dobrý den mí milí přátelé.

Omlouvam se za zpoždění, vzniklé mou prací. V 90% případů vím, že budu pár dní mimo a dám vám vědět, ale tentokrát to bylo víc než nečekané.

Postavy jsou vybrány a těm, kteří se nedostali, přeji mnoho štěstí v jiné jeskyni. Plánuji kvalitní příspěvky,kzere dají práci proto nebudu zvedat počet hráčů. Ať neklesá kvalita na úkor kvantity.

A dnes večer už nejspíš s někým začnem a ještě doladíme nějaké detaily. Ovšem nejpozději pozítří už všichni, jak doufám, budeme tvořit skvělý příběh.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)