Sword Art Online (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Sword Art Online

Pán Jeskyně:

lone.frostwolf

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V roce 2022 vyšla první virtuální MMORPG (dále VMMORPG) s názvem Sword Art Online (SAO), do níž se připojuje pomocí zařízení zvaného NerveGear. Jedná se o helmu, která zachycuje nervové podněty v mozku hráče, pomocí nichž ovládá postavu ve hře. 6. listopadu 2022, kdy se poprvé všichni hráči připojí do hry, se od tvůrce Sword Art Online dozví, že se nemohou odhlásit ze hry. Podaří se jim to jen tehdy, pokud zvládnou projít všech 100 pater věže, kde na ně čeká finální boss. Taktéž jim sdělí, že pokud ve hře zemřou, tak zemřou i jejich těla na druhé straně, tedy v realitě. více v úvodním příspěvku

Klíčová slova:

anime, meče, bez magie

Jaké hráče:

max 4 - 5 hráču hrát se bude v co-op režimu přes forum. požadavek je minimální znalost anime SAO a hlavně dodržovaní pravidel psaní psaní příspěvků viz první příspěvek.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (5/5) halicek.99, Chor Chorel, Jizva, Kirito, Netopir

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Lochivan - 22. dubna 2018 19:44
Lochivan

Na Drektumovu reakci se zasměji a udělám malé pukrle. Pak stále ještě s úsměvem na tváři vyrazím na mým ochráncem na naši pozici.
Koutkem oka sleduji Revy a její střelbu, která na nás upoutá pozornost goblinů.
Počkám až zapůsobí Zapření od Drektuma a následně na stejného goblina ve snaze ho dorazit použiji Dvojitý sek

Drektum - 22. dubna 2018 17:42
Drektum

Vyslechnu Saula a jsem uleven, že jsem s těma zbraněma úplně nemlžil.

Pak se přitočím k Lochivanovi a na jeho zmínku o ochránci se se smíchem ukloním jak rytíř z pohádek avšak o poznání méně urozený a pronesu: "K službám vaše milosti."

Pak ještě stále pobaven pozoruji jak Revy vystřelila a Tori vyběhla s křikem a přičemž si pomyslím, že z ní jde i celkem strach a následuju ji abych mohl zaměstnat toho druhého sekerníka. Přesně jako ona se držím plánu, nachystám si kopí a použiju Zapření

Tori Sayoka - 22. dubna 2018 16:54
Tori Sayoka

Když jsme začali s útokem, tak jsme byli rozděleny na tři skupiny. Dvě dvojice s tankem a útočníkem, A Revy jako samostatná jednotka vzadu ostřelovala gobliny.

Když už Revy jednoho zasáhla, tak nemělo cenu čekat na něco dalšího a vystoupila jsem z úkrytu, zatočila kopím s válečným pokřikem a násadou ho zabodnu do země, přikrčím se a hrotem ho nastavím na goblina-sekerníka s použitím schopnosti Zapření.

Saul Breg - 20. dubna 2018 17:12
Saul Breg

zasmál jsem se a položil jsem ji ruku na remeno. "Jasné já vím. jen jsem si do tebe trošku rýpnul. měla by si se naučit dělat si legraci. Je to dobrý způsob jak nepříjít o rozum." Proneseljsmě vážně a lehce jsem se na ni usmál.

"jasné alespoň ze začátku bychom se neměli moc odělovat." Souhlasil jsem nakonec. I když už jsem převně věděl co budu dál kupovat za bojové dovednosti.
"nepodceňuj dýky." pronesl jsem a vytáhl jsem svoji. "Ale taky bych se první zbavil těch sekerníků přece jen sekery mají nebezpečnější údery." Varuji ještě.

Když revy vystřelila pokynul jsem ji ještě jednou vystřelit. "Dobře kopitnici dopředu." Pronesl jsem tyše a připravil jsem si dýku. Počkal jsem až Tori přiláká pozornost goblínů a pak jsem vyrazil k sekerníkovi s aktivovanou schopnosti pobodání.

Pán Jeskyně - 20. dubna 2018 01:21
Pán jeskyně lone.frostwolf

Revy ihned potom co domluvíte a dostanete se na své výchozí pozice vystřelí dvojitý šíp a zasahuje jednoho ze sekerníků tomu ihned zdravý klesne na 32 HP ostatní goblini se rozhlížejí co se děje.

//Pokud budete mát úspěšný zásah prosím hoďte prosím i danou kostkou (prosím jen jednu akci za jedno kolo boje)

Lochivan - 19. dubna 2018 14:55
Lochivan

Mlčky si poslechnu plán útoku a pak jen chápavě přikývnu. Plán zněl rozumně a jednoduše. Rozdělit a postupně zlikvidovat. Když je plán dořešen, tak jen přikývnu, tasím svůj dlouhý meč a zkusmo si ho protočím. "To půjde." zamumlám si pro sebe a podívám se na ostatní. "Tak řekl bych, že můžeme začít." řeknu a podívám se na Drektuma. "Vpřed, o můj statečný ochránče." řeknu mu s úsměvem.

Drektum - 17. dubna 2018 17:11
Drektum

Tiše vyslechnu plány a začnu si lámat hlavu s tím, jestli tihle gobliny půjdou jen tak naagrovat, jako by to byli normální NPC, nebo jestli tu mají nějak výrazně víc inteligence, než v ostatních hrách. Nechtělo se mi to jen tak zkoušet, ale asi nemám možnost říkal jsme si v duchu.

Když mi Tori poví její plán tak mi to přijde jako celkem dobrý nápad a dodám jen detail: "To zní jako dobrý plán. Akorát nejsem si teda jist jaký dmg dávají ti s těma sekerama. Možná by se vyplatilo omráčit právě ty, teda jestli je Reva nemá v úmyslu one shotnout. Dýka mi teda osobně přijde méně hrozivější. A jestli plácám blbosti tak mě oprav prosím. Nerad bych zjistil, že dýka je nějaké extrémně účinná zbraň v půli boje."

Počkám jestli mě neopraví, že plácám blbosti a jestli ne tak se připravím podle plánu.

Tori Sayoka - 15. dubna 2018 14:37
Tori Sayoka

"Jasně, že jsem stále opatrná, ale ta odměna znamená, že budeme mít větší šanci na další úkoly. A je to ochrana nejen toho, kdo má tu zbroj na sobě, ale celé skupiny." řeknu na svoji obhajobu, protože nechci vypadat, jako by mi záleželo jen na té odměně.

Saul potom navrhne rozdělení na dvě skupiny po dvou, každá se svým tankem. A Revy jako lukostřelkyně nám má krýt záda a podle potřeby zaměřit svoji podporu dvojici, která by se dostala do problémů.

"To zní dobře, ale nesmíme se nechat od sebe oddělit. Kdyby se něco stalo, tak ať můžeme na pomoc té druhé skupině. Já nemám žádné zkušenosti s touto hrou, ale v jiných hrách s přáteli jsme se párkrát oddělili od skupiny v boji a bylo to špatný." Pak chvilku přemýšlím a jdu za Drekem. "Koukala jsem na schopnosti našich zbraní. Hned na začátku by se hodilo Zapření na první, co se na nás přiřítí. Pak dalšího by to chtělo paralyzovat Úderem násadou. To pak budou na chvilku dva vyřazení z boje. Jiná taktika za tanka mě nenapadá. Co si o tom myslíš?"

Z dálky pozoruji gobliny, kteří jsou našimi prvními protivníky na naší cestě za dokončením hry a osvobozením.

Saul Breg - 14. dubna 2018 15:54
Saul Breg

"Samozřejmě že budeme muset být opatrní jinak bychom tam ... Navíc protože máem svůj opatrný hlas víme že se toho budeme držet." Když vidím její nervozitu lehce ji plácnu rukou po zádech a usměji se na ni povzbudivě. "Neboj se." Pronesl jsem povzbudivě. Když se všichni nadchnou odměnou podívám se na Tori. "Samozřejmě že půjdou i Leveli. Ale kdo tu byl paní patrná a te´d je zní křeček?" zažertuji.

"na šedesátce to bylo pro jednotlivce vážně záhul. My se s Anré dostali do padésátého druhého až teprve thdy jsme dali partu s pár lidmi. I když naše testy byly o nčem jiném." pronesl jsem nakonec tiše. "Takže oba víme na čem jsme."

"Doporučil bych taktiku dvou skupin dva tanky můžeme využít takže budme bojovat po dvojcích. Já s Tori a Drektum s Lochivanem. Když budeme bojovat proti dvoum nepřátelům oba budeme mít tanky. A můžeme se prohazovat a moci bojovat ve dvojcích bude snažší i dál. Navíc s Revyním lukem to bude mnohem snažší. protože nám bude moci hlídat záda." pronesl jsem nakonec.

Občas jsem se sklonil abych se podíval na nějákou stopu a pak jsem si povzdechl a zavrtěl hlavou. Když jsme dorazily ke skále podíval jsem se na vstup a kousnul jsem se do rtu. "Šet gobů to není zrovna málo." Pronesl jsem tyše a vytáhnul jsem dýku a podíval se zda by se nedali někudy odejít abych se jim dostal do zad. "Revy zaútočíš na ty se sekerami." pronesl jsem klidně. "Natáheme je dál od jeskyně vyřídíme." navrhnul jsem. "Zkusím jim vpadnout do zad to je pro boj s dýkou ideální přiležitost."

Pán Jeskyně - 14. dubna 2018 15:27
Pán jeskyně lone.frostwolf

,,Ne Saule nebyla jsem standartní betatester byla jsem ta které testovala lokace před betatestem aby v nich nebyli texturové a jiné chyby. A pak jsme testovala to je pravda dostala jsem se na uroveň 60 pak už jsem to sama nedávala ale nevim co vše zde změnili to nevím. řekne Revy tichým hlasem.
Cesta probíhá velmi klidně a příjemně zprvu jdete loukami pak přejdete do lesa není nějak hustý ale je to les. najdete několik stop jelenů ale jsou staré takže lov by se nevyplatil. O dvě hodiny později dojdete před skálu. stačíte se jen zastavit na okraji lesa jelikož na proti vám je portál dolu. předním stojí šest goblinů mají 50 životů dva z nich mají sekery a ostatní dýky.

Lochivan - 12. dubna 2018 20:44
Lochivan

Nakonec mi peníze na jeden lektvar vyšli. Rozhodně to nebylo dost peněz, ale na tu nejnutnější záchranu by mi to mělo stačit, jak jsem doufal.
Neslyšně si povzdechnu, když si všimnu, že i když jsem utratil de facto všechny peníze, které jsem mohl obětovat jsem měl nejmenší nákup.
Pak, ale jen pokrčím rameny a vyrazím k severní bráně, kde jsme se měli setkat se Saulem.
Tak se opřu o stěnu a čekám, než se jedeme a prohodíme nejnutnější informace a znovu si potvrdíme, že do toho skutečně jdeme.

Během cesty se zdržuji povětšinou sám a jen si prohlížím okolí, jelikož se mnou zatím nikdo nepotřebuje řešit.

Drektum - 11. dubna 2018 23:44
Drektum

Vyslechnu si info ohledně questu a na chvíli se zamyslím. Vzhledem k tomu, že odměna 500 corů a zbroje zní pro mé uši jako píseň mořské panny se nerozhoduji vůbec dlouho a odpovím: "Ok, vím, že to bude těžké, ale ta odměna za to stojí. Hell yeah, že tohle chci. A Saule.. jsem s tebou za jedno- uděláme ho alespoň dvakrát." a pomyslím si, že klidně i třikrát.

Pak mluví Tori a mám upřímně radost že i někdo tak opatrný s tím souhlasí, a beru to jako potvrzení, že je to super nápad.

Když se na mě Tori otočí a chce se se mnou domluvit na výměnách při tankování tak jí řeknu:"Hej Tori, klidně bych ti nechal i tu první zbroj jestli chceš být hlavní tank a já si klidně vemu tu druhou. Jestli si teda tak moc chceš připadat užitečná. A co se týče toho měnění, tak bych to nechal tak, že mi dáš nějakej signál a já tě pak zastoupím. Jen mi řekni čemu bys dávala přednost a pokud možno ať je to zapamatovatelné."

Tori Sayoka - 11. dubna 2018 20:07
Tori Sayoka

Když nám Saul řekne, jaké informace zjistil o úkolu, tak o tom chvilku přemýšlím. "Hlavu jejich velitele. Asi tam bude dost jeho poskoků, takže budeme muset být opatrní. Vždyť to bude vlastně naše první větší výprava.". Pevněji uchopím svoje kopí a přešlápnu si z nohy na nohu.

Ale ta odměna mi vlije nadšení pro úkol do žil. "Pět set Corů a kožená zbroj? Tak to si nechám líbit. A doufám, že i levely nám půjdou rychle nahoru. Aspoň na ten pátý, abychom mohli s Drekem mít ty štíty. Chtěla bych už konečně být někomu prospěšná... " zamumlám tu poslední větu a smutně se podívám do země. Chvilku jdu mlčky kousek za ostatními, ale pak se přesunu ke Drekovi.

"Hele, Dreku. Možná bychom si mohli domluvit, kdy a jak se budeme prohazovat. Abychom pak nebyli zmatení. "

Saul Breg - 10. dubna 2018 23:47
Saul Breg

Usmál jsem se na Drektuma. "To si nemyslím jen posledních pár dní bylo opravdu ale opravdu náročných a tak jste na to mohli zapomenout." pronesl jsem prostě.

Povzdechl jsem si a přejel jsem si rukou po tváři. Když jsem si uvědomil že nic nenasmlouvám. Tak jsem je koupil tedy čtyři. Pak jsem se podíval na Revy. "No je to dvě hodiny odsud v severních horách. Máme přinést hlavu gobliního velitele. Pět stovek pro každého z nás. Objevuje se každé dva dny. Takže bychom to mohli vyřídit a pak se chvili potloukat v horách a lovit. Než se vrátíme a ohlásíme splnění ukolu." Navrhnul jsem pak jsem potlačil křečka v sobě. "Jo málem bych zapomněl odměnou je kožená zbroj. Tak že bych to udělal nejméně dvakrát aby měli naši tankové pořádnou zbroj hned na začátku." navrhnul jsem. "Pokud jste všichni nakoupily tak bych vyrazil." Navrhnu a ukáži na cestu abychom vyrazily na cestu.

Během cesty jsem šel vedle Revy. "měla si celkem zajímavý poznatek ráno výš o tom?" Zeptám se ji tiše aby mě slyšela jen ona. Přičemž si aktivuji menu a aktivuji svoji profesi lovce abych našel popřípadě nějáké stopy nebo nevlezli jsme něčemu do rány. "Napřiklad to že se ti líbí ten důl. Jsi Betatester?"

Pán Jeskyně - 10. dubna 2018 17:31
Pán jeskyně lone.frostwolf

//smlouvaní zde nefunguje jen pouze mezi hráči

Když si Tori přidává Revy do přátel tak se na ní jen usměje nic si nedělej jednou jsem měla partu a ti nebyli schopní tři týdny se dát do přátel. řekne a potvrdí tvojí žádost

Většina zbroje je drahá ceny začínají kolem 210 corů za item co přidávjí a mají + 5 života. (k tomuto ze vyjádřim dole) Lektvary se dali celkem snadno sehnat a tyto malé lahvičky mohl mít člověk přidělané na opasku a využívat kdy potřeboval. z jedy to byl vetší problém ani jeden obchodník ve městě počátku je nemá na trhu i když většina betatestrů tvrdí že tu někde musí být ale zatím se nikdo neobjevil. Nakonec jste se sešli u u severní brány. Jako poslední přišel Saul. ,,Tak co jsi zjistil" řekne Revy z pohledem na Saula

//Brnění - je formou bonusu k životům a zarověn muže dávat drobné bonusi k atributům. Podle toho kam vás nepřítel zasáhne se vám začne ničit brnění (počet života brnění které dodává je také jeho životnost)
příklad na brnění typu chest různý tipy košil atd.
Kroušková košile + 5HP, + 1DX
překlad
tohle vám dá větší obratnost, ale pokud dostanete 5 hp zásahu brnění se rozpadne

celkem zde budou tyto tipy prvnění
Ochrna hlavy (helmy atd)
rukavice
nárameníky
tělo
kalhoty
boty

Pásek a dva sloty pro prsteny dodávají pouze bonusy k atributům a jsou v boji nezničitelne

Tori Sayoka - 9. dubna 2018 10:02
Tori Sayoka

Jakmile Saul řekne, že bychom se měli dát do přátel, kdo ještě nejsme, tak si uvědomím, že nemám ještě Revy, hned jsem to napravila a mírně se začervenala. Pak mu odpovím na to s těmy itemy, které se získají. "Prsteny a podobné věci bych nechala tomu, komu padnou. Ale třeba pokud by někdo znás byl slabší a padl by item s danoým atributem, tak bychom mu ho mohli dát. Abychom drželi vyrovnanost mezi členy. Tak jsme to alespoň dělali v partou v jiných hrách. " a smutně vzpomínám na ty hodiny strávené s mými virtuálními přáteli.

Když mi Drek položí otázku, zda by mi vadilo, kdyby byl druhý tank, tak se zamyslím. "Určitě by to nevadilo, naopak, bude to lepší, když se budeme moci prohazovat. Když někomu dojde výdrž, nebo klesnou životy až moc, tak je dobré mít něj koho na záskok. A mužeme pak spolu trénovat a předávat si poznatky."

Koupím si tři Lektvary za 45 Corů. Uložím si je a čekám, až se vydáme na cestu za naším prvním větším úkolem.

Drektum - 8. dubna 2018 21:56
Drektum

U stolu převážně mlčím a poslouchám ostatní a jak vycházíme z hospody, tak a Saul připomene ať se všichni dáme do přátel tak se tomu lehce hravě pousměju a odvětím mu: "Neboj až takový noobové snad nejsme nikdo z nás."

Cestou na tržiště se ještě otočím k Tori a navrhnu jí: "Hej jak jsi říkala, že chceš být tank... Vadilo by ti kdybych sekundoval? Mám taky kopí a mohli by jsme se střídat. Jako že bych byl off tank, nebo tak něco"

Jakmile přijdem na tržiště tak si prohlédnu ceny a rozhodnu se provést pravděpodobně rozumnou investici do 4 lektvarů léčení a dvou housek, pokud najdu někoho kdo je prodává. Taky zkusím najít platnéře a zorientovat se kolik stojí tak asi slabá zbroj do budoucnosti.

Pak čekám zapřený o kopí dokud se neseskupíme znovu a nedočkavě už přemýšlím co uděláme s cory co dostanem.

Saul Breg - 8. dubna 2018 20:52
Saul Breg

Chystal jsem se odpovědět ohledně Gildy když se odpovědi chopila Revy. "Do dungu bych ještě nešel za A je brzo a za druhé se musíme víc sehrát." pronesl jsem naprosto vážně. "Ale na gildu si budeme muset pošetřit první bych se zaměřil na vybavení a další věci." pronesl jsem vážně. "No jasné byla by hloupost abych nosil věci pro taka když to nemám v plánu být." pronesl jsem nakonec. "Myslel jsem jié věci prsteny a takové věci.ů prohodil jsem nakonec.

když jsem dojedl usmál jsem se na Tori. "Jasně můžeme jít." pronesl jsem nakonec a usmál jsem se na ni. Zaplatil jsem za jídlo a protáhnul jsem se. "První skočím pro informace a pak se svámi setkám na tržišti. A nebo u brány." Pronesu a zarazím se. "Uložte si všechny do přetel. Pokud jste to ještě neudělali tak se budem navzájem vidět." pronesl jsem nakonec než jsem vyrazil sehnat pozici dolu.

Když jsem zamířil k obchodu s lektvary usmál jsem se. "Ahoj." Pronesl jsem a podíval se na prodavače. "Patnáct corů za lektvar neni to moc do třináct corů?" Zeptal jsem se a podíval jsem se na něj. "A co jedy máte nějáké?" Zeptal jsem se a popřípadě jsem koupil čtyři lektvary lečení.

Pak jsem ještě prošel trh zda nenjadu nějou zajimavouvěc i kdyby to býla jen blbůstka. Pro zlepšení nálady. A zkusím koupit i nějáé potraviny pro jistotu. "Tak jo připravení?" Zeptám se ostatních. "vyrazíme?"

Lochivan - 8. dubna 2018 20:28
Lochivan

Opět se přesunu do role mlčícího pozorovatele, jelikož jsou zde lidi, kteří v tomto mají mnohem větší zkušenosti než já. No vlastně spíš všichni. Upřesním se zatímco poslouchám Saula.
"Souhlasím s Tori, předměty bychom si měli dělit podle toho pro koho to bude nejužitečnější. Přece jenom svým způsobem jsme se kvůli tomu dali do kupy." řeknu a vyhnu se tak přiblížení k myšlence o možném úmrtí, na kterou bych poukázal, kdybych větu podal jednoznačněji.

O chvíli později, když ostatní dojí, už vyrazíme ven z hospody.
Během cesty se zamyšleně dívám na okolí a po tom co NPCčka prodávají, jistě na téměř nic z toho jsem neměl peníze, ale i tak mně zajímalo co by se tady dalo sehnat.
Nakonec se zastavím u NPC, které prodává lektvary. Hm, mám vlastně na to, abych si nějaký koupil? pomyslím si a následně si zkontroluji své zásoby a pokud budou dostatečné, tak si koupím nějaký léčivý lektvar.

Tori Sayoka - 8. dubna 2018 20:22
Tori Sayoka

Když dojdeme na tržiště, tak se porozhlédnu nejprve po nějakém stánku, kde jsou nabízeny zbroje. "Pujdu se tady porozhlédnout okolo, jestli tu nenajdu něco na sebe, čím bych si mohla zvýšit obranu a životy." řeknu ostatním a jdu se podívat po tržišti.

Hledám něco malého, co bych mohla koupit za těch několik málo Corů, co mám. Pokud nenajdu nic užitečného v cenové dostupnosti pro mě, tak bych se vrátila zpět k lektvarům za ostatními.

"Co si koupíte?" zeptám se jich.

1 2


↑ navigace

Záložková navigace