Sword Art Online (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Sword Art Online

Pán Jeskyně:

lone.frostwolf

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V roce 2022 vyšla první virtuální MMORPG (dále VMMORPG) s názvem Sword Art Online (SAO), do níž se připojuje pomocí zařízení zvaného NerveGear. Jedná se o helmu, která zachycuje nervové podněty v mozku hráče, pomocí nichž ovládá postavu ve hře. 6. listopadu 2022, kdy se poprvé všichni hráči připojí do hry, se od tvůrce Sword Art Online dozví, že se nemohou odhlásit ze hry. Podaří se jim to jen tehdy, pokud zvládnou projít všech 100 pater věže, kde na ně čeká finální boss. Taktéž jim sdělí, že pokud ve hře zemřou, tak zemřou i jejich těla na druhé straně, tedy v realitě. více v úvodním příspěvku

Klíčová slova:

anime, meče, bez magie

Jaké hráče:

max 4 - 5 hráču hrát se bude v co-op režimu přes forum. požadavek je minimální znalost anime SAO a hlavně dodržovaní pravidel psaní psaní příspěvků viz první příspěvek.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (5/5) halicek.99, Chor Chorel, Jizva, Kirito, Netopir

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3

Ilirith - 14. června 2018 19:53
Ilirith

S potěšením sleduji jak ta kreatura se proletí vzduchem. Jakmile vyrazí směrem ďábelsky se zašklebím přesunu úchop do středu kopí. Chladnýma očima se dívám jak se pohybuje směrem ke mě. Až se dostane na dosah, pečlivě zacílím hrdlo a seknu čepelí kopí. Po jeho levé společné krkavic tedy pokut ta kreatura něco takového má.

Lochivan - 10. června 2018 20:20
Lochivan

Ostří dýky mi nakreslí čáru na těle. Naštěstí se nejedná o nic hrozného, což by se s trochu nadsázky dalo brát jako úspěch. Sice malý a téměř nepodstatný, ale na takových věcech se vždy začíná budovat velké věci. Slabě se ušklíbnu a opět se pokusím přejít do útoku, tentokrát jsem ovšem opatrnější a použiji proto výpad a úskok.

Drektum - 10. června 2018 11:19
Drektum

Když se mi povedlo, se ubránit. Rychle jsem mrknul na Locha, anbych se přesvědčil, že se mu nestalo nic hrozného. Když jsem viděl, že se ubránil a jen ho lehce sekli, tak jsem se rozhodl využít své iniciativy a zkusit se co nejdříve zbavit sekerníka. Tupým koncem jsem se pokoušel držet v šachu goblina s dýkou a ostrým jsme se pokusil bodnout do omráčeného sekerníka. (Schopnost bodnutí)

Tori Sayoka - 7. června 2018 11:45
Tori Sayoka

Když vidím, jak se mému parťákovi nedaří, tak začínám panikařit, jestli ho vůbec dokáži ochránit. Ale musí se to podařit, bleskne mi hlavou. Usměji se na něho. "Pokusím se omráčit ještě jednoho z těch s dýkou, pak by to mělo být lehčí... " řeknu mu a aktivuji schopnost Úder násadou. Bočním švihem se snažím zasáhnout bližšího goblina s dýkou.

Saul Breg - 1. června 2018 12:20
Saul Breg

Sledovat můj ukaztel života jak klesá nebylo nic pěkného. Hlavně když jsem si řipadal jako lama. UCouvnul jsem do protivníka s dýkou abych naznačil několik rychlích výpadů než jsem změnil uchop dýky a aktivoval schopnost pobodání a přímo zautočil

Pán Jeskyně - 27. května 2018 22:04
Pán jeskyně lone.frostwolf

Saulův pokus o další utok se sektal poze ze strátou dalších 2 životů. Lochivanovo rozhození přetrvalo nebyl dost rychlí a sek díky do těla jasně cítil -1 životů Všichni ostatní se nepřítelům zdárně ubránili. Ilitirh díky dobrému zapřeníé dokáže přehodit nepřítele na jeho parelizováneho kolegu. Goblin se ihned postaví.

Cel­ko­vé shr­nu­tí dru­hé­ho kola boje
shr­nu­tí ne­pří­tel
se­ker­ník 1 - 24 ži­vo­tů 3 kola Pa­ra­li­zo­ván
se­ker­ník 2 - 49 ži­vo­tů 3 kola Pa­ra­li­zo­ván
Dýka 1 - 50 ži­vo­tů
dýka 2 - 50 ži­vo­tů
dýka 3 - 50 ži­vo­tů
dýka 4 - 50 ži­vo­tů

Shr­nut hráči
Drekt­kum - 120HT - 24FP
Tori Sa­yo­ka - 110HT - 15FP
Lo­chi­van - 89HT - 23FP
Sail Breg - 79HT - 17FP
Ili­ri­th - 100HT - 18FP

//další kolo boje první útočíte

Pán Jeskyně - 25. května 2018 21:00
Pán jeskyně lone.frostwolf

//omlouvám se posouvám do zítra pravej hák v obličeji mi to dost vysvětlil že dneska nic nevymyslím moc se omlouvám

Pán Jeskyně - 24. května 2018 15:13
Pán jeskyně lone.frostwolf

//pánoví v pátek odepíši

Lochivan - 20. května 2018 11:57
Lochivan

Myšlenky nad mým fiaskem, které se mi stalo před chvílí vytlačí postava útočícího goblina. O krok ustoupím a následně po goblinovi seknu, abych si ho udržel od těla ještě o chvilku déle, než se zbavím zbytku svého rozhození.

Drektum - 19. května 2018 23:25
Drektum

Povzbuzený z dalšího povedeného útoku hodím očkem po Lochovi jestli už vstává. Potom, když vidím, že jo tak si všimnu, že na něj chce útočit goblin stejně jako na mě. Zakleju, protože vím, že Locha neochráním, když mám na krku taky jednoho a zaujmu obrané postavení připravený odrazit útok goblina tupou stranou kopí a následovat protiútokem. Použiju schopnost obrana.

Ilirith - 18. května 2018 13:00
Ilirith

Nad neúspěchem se jen ušklíbnu. *No jo systém coby od toho taky jedné mohl čekat.* Pokročilé nad tím vzduchu rameny. A sauně mne ta divná kreatura co se na mne řítí. Rychle se rozhlednu po okolí a postaví se tak, aby kus za mnou b,la druhá kreatura. Po té s rozvahou spřu kopí a připravím se na zapření. Ovšem pokud bude úspěšně tak sladím pohyb tak abych využil kopí, jak rameno katapultu. A pokusím se hodí mrštit na tu kreaturu za mnou. S nenadálé inspirace se mi na tváři usídlí ďábelský škleb. *Docela by mě zajímalo zda to kopí vydrží*. Projektoru se ještě připravím uskočit, kdyby prasklo.

Saul Breg - 8. května 2018 13:46
Saul Breg

Nemohl jsem říct že by Tori reagovala pomalu bohužel já jsem byl rychlejší. A proto jsem taky po hlavě lětěl k zemi.Na poslední chvili jsem se zabalil do klubka abych ztlumil co nejcíce náraz a vyhoupnul jsem se na nohy. Musel jsem přiznat že vpád někoho dalšího jsem opravdu nečekal. Tak mě to trošku rozhodilo stejně jako jsem si ještě nezvyknul na dýku. Goblin který se na mě vrhl mě moc nepřekvapil. Dálo se to čekat proto jsem se proti němu rozehnal abych jej bodnul. A pak uhnul a popadnul jej za ruku a trhnutím jej přitáhnul k sobě a zaútočil na něj svou dýkou.

Pán Jeskyně - 7. května 2018 18:36
Pán jeskyně lone.frostwolf

Saul vyběhl dříve nežli Tori mohla zareagovat. A nepřítel mu nastavil nohu o kterou Saul zakopl a následně o sekl sekerou. Saulovy ubylo -17 životů (kritický neuspěch). Tori využila příležitosti a zasáhla sekerníka násadou a tím ho omráčila a znemořnila mu další utok na Saula. Lochivan se stačí zvednout když mu v tu chvíli Drektum udeří sekerníka úderem násady a tak znehybní sekerníka. Ilitihův útok se nezdaří. Goblini z dýkami se rozběhnou k útoku bodem na vás a to na Iliriha běží jeden z dýkou na Saula další, Dretkum má z boku dalšího a poslední z dýkou chce zautočit na Lochivana. (//výše jmenovaní příští kolo se brání tzn. obraný pohyb nebo to co máte v plánu udělat a hod k% na to jestli se to povede obrana tahle akce nebude stát FP, Tori ted čeká až vyřešíme obranu pak přejdem do třetího kola )


Cel­ko­vé shr­nu­tí první půlky druhého kola boje

shr­nu­tí ne­pří­tel
se­ker­ník 1 - 24 ži­vo­tů 3 kola Paralizován
se­ker­ník 2 - 49 ži­vo­tů 3 kola Paralizován
Dýka 1 - 50 ži­vo­tů
dýka 2 - 50 ži­vo­tů
dýka 3 - 50 ži­vo­tů
dýka 4 - 50 ži­vo­tů


Shr­nut hráči

Drekt­kum - 120HT - 24FP
Tori Sa­yo­ka - 110HT - 15FP
Lo­chi­van - 90HT - 23FP
Sail Breg - 81HT - 17FP
Ili­ri­th - 100HT - 18FP

//Zatim to jde omlouvám se za rychlost odpisu ale někdy je to náročné
Vždy budu označovat nepřátele číslem budu rád když budete psát na koho utočíte jelikož jinak v tom bude zmatek. Bohužel někdy se něco ukáže až v průběhu hry

Ilirith - 3. května 2018 21:42
Ilirith

Ve městě jsem přijal úkol. I když o tom nikdo nevěděl tak odměna mi byl ukradená. Kvůli ní jsem tu nebyl. Když jsem byl skoro u dolu zaslechl jsem hluk a tak sem se přiblížil. Jako vždycky jsem byl zvědavý. Po chvilce se mi odhalil pohled na skupinu která se pustila do křížku s potvorami. Když jsem to uviděl mojí tváři proběhlo zklamaní. "Sju asi budeš muset ještě chvilku počkat." Zamumlám velmi potichu. Koukám na první útok a nijak moc mě to nezaujalo. Když jsem pozoroval, jak dva z nich zacházejí s kopím. Protočil jsem oči k dalšímu patru. Pak se věnoval dal bitce.
Vím nebylo to ode mě hezké, ani férové. Oni zato moc nemůžou. Že i programátoři si vzaly ze stylu kopí jen ty věci, které může fungovat jen v oddíle, či armádě. Bohužel tím nevynikne sila tohoto prince, mezi zbraněmi. Naposled sem se podíval jak zaútočil další kopiník patrně děvče. Napadla nepřistele to nebylo špatná, ale tolik zbytečných pohybů. Pak ji napodobil druhý kopiník. Původně jsem myslel, že je nechám na pokoji. Ale s pohledu nezávislého pozorovatele to vypadalo tragicky.
A nehodlal jsem mít na rukou i jejich krev, když už tam byla ta Suzanina. Měl sem dojem že jí je tam beztak o jednu víc než dokážu snést.
Proto jsem se rozchod zasáhnout a proplížit se dozadu za všechny ty potvory, které jsou zaujaty bojem. *Hlupáci všichni se soustředí na sekerníky. Ale kde stojí že ty s dýkami nemůžou mít ještě zbraň na dálku.* Bleskne mi hlavou.
Počkám na vhodné postavení a vhrnu se přímo do středu potvor. Uchopím kopí ve střední části. Tím využiji potencionální jak ostrého tak, i tupého konce prakticky v jednom okamžiku. S úšklebkem. pak uvolním svou zuřivost a touhu po krvy.
Ne nejbližšího parchanta zaútočím sekem.

//Pokud to je možné využil bych souběžně druhý konec kopí na podražení druhého protivníka. Pokud ne nevadí.

Lochivan - 3. května 2018 17:18
Lochivan

Hned při prvních náznaku ztráty rovnováhy, jsem zděšeně vytřeštil oči. Zračila se mi v nich nevíra nad tím, co se mi právě dělo. Hned poté co se ocitnu na zemi se začnu zvedat ze země, jelikož nechci dlouho představovat tak lákavý cíl. Jak se mi mohlo stát něco takového? Proboha jak? V duchu se snažím najít odpověd na tuto otázku, zatímco koutkem očí sleduji pohyby skřetů.

Drektum - 1. května 2018 22:21
Drektum

Přesně podle plánu se mi povedlo skřeta zasáhnout a v duchu jsme si pogratuloval. V zápětí jsem ale uviděl padající postavu Locha hned vedle mě. Na chvíli mě to zarazilo, ale pak jsme si vzpomněl na to co bylo naplánované a uvědomil jsme si že omráčením skřeta bych mohl pomoct Lochivanovi a dát mu čas se zvednout a tak jsme použil podle plánu úder násadou.

Tori Sayoka - 27. dubna 2018 11:44
Tori Sayoka

Zapření se mi nepovedlo a nasměrovla jsem svoje kopí těsně vedle goblina. "Ale né, do hajzlu... " řekla jsem polohlasně a o krok sutoupila. Když na mě Saul vyhrkl, abych použila úder násadou, tak jsem již byla v polovině manévru, jak jsem říkala před začátkem boje. "Jasně." Odpověděla jsem.

O další krok jsem ustoupila dozadu a kopí zvedla nad hlavu, opsala půlkruh a mířila násadou kopí na hlavu goblina s aktivovanou schopností Úder násadou.

Saul Breg - 26. dubna 2018 18:50
Saul Breg

"zatraceně.ů Zaklel jsem když se mi to nepovedlo popravdě jsem spoléhal že zapření vyjde. byl jsem rád za luk Revy. Ale to teď nehrálo roly.
Uskočil jsem od něj abych se udělal prostor a propřipad jsem se vyhnul utoku. "Tory Úder násadou." Vyhrkl jsem rychle. Využil jsem ji jako odvedení pozornosti a vrhnul jsem se kupředu. Pak prudce otočil kole osy a vrazil mu dýku ze zadu do zad přičemž jsem použil Ránu ze zadu.

Pán Jeskyně - 26. dubna 2018 18:35
Pán jeskyně lone.frostwolf

//Tak nezapoměl jsem na vás jen byla robota a nějak jsem nechtěl myslet

Saulův pokus o pobodání selhal stejně jako Torinino zapření. Dretktumovi se podařil na druhém sekerníkovi spůsobit zranění za 9 bodů života. Bohužel Lochivan využil své schopnosti stratil rovnováhu a něšťastně se pořezal o svůj meč a ihned mu ubilo -10 životů(//ano správně máme zde prvního komu se podařil kriticky neuspět následně jsem hodil 5K6 a ano nádherné číslo 10 padlo.) Nepřátelé se zotavují z nenadáleho útoku a každý z vás má šanci ještě jednou zaútočit kromě Lochivana který se musí nejdříve postavit. Revy znova vystřelí šíp a svého zraněného sekerníka zraní o dalších 8 bodů života

Celkové shrnutí prvního kola boje
shrnutí nepřítel
sekerník 1 - 24 životů
sekerník 2 - 49 životů
Dýka 1 - 50 životů
dýka 2 - 50 životů
dýka 3 - 50 životů
dýka 4 - 50 životů

Shrnut hráči
Drektkum - 100HT - 17FP
Tori Sayoka - 110HT - 18FP
Lochivan - 90HT - 23FP
Sail Breg - 100HT - 19FP
Ilirith - 100HT - 20FP

Pro Kirita (Ilirith)
Šel jsi na úkol vyčistit důl sám bylo to za dobrou cenu 500 Corů a hrudní kožená zbroj (+30 životu) byl jsi připraven si to rozdat z npc skřety ale přišla skupinka jiných hráčů a pustila se do toho po svým.
(//zbytek už piš normálně)


{i}//omlouvám se za různí zmatky a tu a tam upravy jako třeba ted ale tohleje poprvé co hraji z takovím počtem moc se omlouvám budu se snažit to více zpřehlednit. návrhy přivítám a možná i zařadím
// Halicek.99 omlouvám se že to píšu takhle neskor ale rozdělit 6 bodu do vlastností máš tam narváno cca 12 bodů tak prosím upravit
//pokud jsem se někde sekl z životami a FP body napsat každý máte jeden bod za obnovu výdrže další kolo začíná{/}

Pán Jeskyně - 26. dubna 2018 18:35
Pán jeskyně lone.frostwolf

//Tak nezapoměl jsem na vás jen byla robota a nějak jsem nechtěl myslet

Saulův pokus o pobodání selhal stejně jako Torinino zapření. Dretktumovi se podařil na druhém sekerníkovi spůsobit zranění za 9 bodů života. Bohužel Lochivan využil své schopnosti stratil rovnováhu a něšťastně se pořezal o svůj meč a ihned mu ubilo -10 životů(//ano správně máme zde prvního komu se podařil kriticky neuspět následně jsem hodil 5K6 a ano nádherné číslo 10 padlo.) Nepřátelé se zotavují z nenadáleho útoku a každý z vás má šanci ještě jednou zaútočit kromě Lochivana který se musí nejdříve postavit. Revy znova vystřelí šíp a svého zraněného sekerníka zraní o dalších 8 bodů života

Celkové shrnutí prvního kola boje
shrnutí nepřítel
sekerník 1 - 24 životů
sekerník 2 - 49 životů
Dýka 1 - 50 životů
dýka 2 - 50 životů
dýka 3 - 50 životů
dýka 4 - 50 životů

Shrnut hráči
Drektkum - 100HT - 17FP
Tori Sayoka - 110HT - 18FP
Lochivan - 90HT - 23FP
Sail Breg - 100HT - 19FP
Ilirith - 100HT - 20FP

Pro Kirita (Ilirith)
Šel jsi na úkol vyčistit důl sám bylo to za dobrou cenu 500 Corů a hrudní kožená zbroj (+30 životu) byl jsi připraven si to rozdat z npc skřety ale přišla skupinka jiných hráčů a pustila se do toho po svým.
(//zbytek už piš normálně)


{i}//omlouvám se za různí zmatky a tu a tam upravy jako třeba ted ale tohleje poprvé co hraji z takovím počtem moc se omlouvám budu se snažit to více zpřehlednit. návrhy přivítám a možná i zařadím
// Halicek.99 omlouvám se že to píšu takhle neskor ale rozdělit 6 bodu do vlastností máš tam narváno cca 12 bodů tak prosím upravit
//pokud jsem se někde sekl z životami a FP body napsat každý máte jeden bod za obnovu výdrže další kolo začíná{/}

1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace