Sword Art Online (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Sword Art Online

Pán Jeskyně:

lone.frostwolf

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V roce 2022 vyšla první virtuální MMORPG (dále VMMORPG) s názvem Sword Art Online (SAO), do níž se připojuje pomocí zařízení zvaného NerveGear. Jedná se o helmu, která zachycuje nervové podněty v mozku hráče, pomocí nichž ovládá postavu ve hře. 6. listopadu 2022, kdy se poprvé všichni hráči připojí do hry, se od tvůrce Sword Art Online dozví, že se nemohou odhlásit ze hry. Podaří se jim to jen tehdy, pokud zvládnou projít všech 100 pater věže, kde na ně čeká finální boss. Taktéž jim sdělí, že pokud ve hře zemřou, tak zemřou i jejich těla na druhé straně, tedy v realitě. více v úvodním příspěvku

Klíčová slova:

anime, meče, bez magie

Jaké hráče:

max 4 - 5 hráču hrát se bude v co-op režimu přes forum. požadavek je minimální znalost anime SAO a hlavně dodržovaní pravidel psaní psaní příspěvků viz první příspěvek.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/5) halicek.99, Jizva, Kirito, Netopir

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3

Lochivan - 5. srpna 2018 20:32
Lochivan

Konečně se mi ke konci boje podaří aspoň něco tak jak chci a goblin dostane přímí zásah a jeho životy utěšeně klesnou. Mám tě rád, meči. A tebe nenávidím herní systéme. řeknu si v duchu a slabě se nad tím ušklíbnu, jelikož mi to zní jako dobrá mantra do budoucna.
Z myšlenek mně vytrhne Drektum se svým smíchem. Jediný pohled na něj mi dá dost jasnou představu čemu se směje.
"Zkusme na to zapomenout jo?" řeknu a přijmu jeho gesto. "Protože nějak se mi tě nechce uprostřed boje nakopávat do pozadí, abychom v tom byli na stejno." dodám s úšklebkem.
Následně se podívám na toho, který nám pomohl. Nechtělo se mi do rozhovoru zapojovat rozhodně jsem nebyl člověk, který by se chtěl ujmout vedení.

Drektum - 1. srpna 2018 14:23
Drektum

Jakmile jsem dobojoval, tak jsem se posadil se spokojeným oddychnutím a podíval se po Lochovi. Pobaveně jsme se na něj podíval a začal se smát při vzpomínce na to, jak zakopnul během boje.

Pak jsem, ale vstal stále s dobrou náladou a přišel k němu a nabídnul mu brofist se slovy:

"Kromě toho pádu dobrý!"

Saul Breg - 21. července 2018 20:01
Saul Breg

Když se mi podačilo zlikvidovat goblina usmál jsem se pro sebe ostatní si podadili a zbytek se stáhnul což mi dělalo trošku starosti. Podíval jsem na Tori. "Skvělá práce." pronesl jsem a nastavil jsem ruku abychom si plácnuli. Teprve pak jsem se otočil na nově příchozí. "Né e bych nebyl vděčný za pomoc. Ale mohl by si se představit?" zeptám se a zasunu dýku do pochvy. "Pokud si nevzal tenhle úkol tak co tu děláš bez párty to je tady docela nebezpečné."

Ilirith - 20. července 2018 13:46
Ilirith

Vrátím tě kreatuře kopí do těla. A uslyším ten zvlaštní a přesto poslední dobou důvěrně známý zvuk a efekt. Je to zvláštní povznášející, i bolestný pocit ho slyšet. Ale neudělám ani pár kroků a ozve se znova. *Já blbec.* Blesk je mi hlavou. Okamžitě vím co se děje. Ten úder sem vedl moc prudce a nízko. Hrot se zabodl do země a kinetická síla spolu s váhou mého těla to dovršili. Chvíli nevěřícně sleduji, jak se kopí láme a rozpadá.

Mé oči zasblísknou ledovým hněvem. *Sakra uklidní se!* Křičím na sebe v duchu. Ale stejně cítím. Jak ta ledová temnota uvnitř mě se pokusil pohne. A její křídla se dotknou mé mysli. Chvíli mi zabere tu temnotu opět uchlácholit a uspat hluboko v sobě.

Když se začnu zase ovládat. Zjistím že si ta skupina se zbytkem docela poradila. Smutně si povzdichnu, že sem propásl možnost zabít ještě nějakou kreatůru. Pak si otevřela inventáře kam dám plášť a vytáhnu zbraň.

Když v ruce ucítíme důvěrně známou tíhu. Této elegantní čepele hlavou mi problesknou vzpomínky. Nachvili zahlédnutí sebe kdysi sto let před tím prokletým dnem. V mé hlavě ožívají slova ke scéně z jiné hry. *Podívejte se na něj co to má za zbraň. Ta se hodí leda pro holky.* Scén se přesune o kousek. *Cheater. Je to Cheater jinak by jo stín parťákem neporazil* Scéna se opět změní tentokrát je to SAO a ona. *Vyměníme si zbraně ať si ušetříme problémy.* Smutně se pousměji. *Nikdy jsem nepochopil proč většina má tendenci rapír podceňovat. A tím dělají chybu.* Blesk ne my hlavou. Než se scéna z mění na ten den. Ta vzpomínka kvůli, které se už asi nikdy nebudu pořádně spát. Donutím se vrátit do přítomnost.

"Promiňte." Ani nevím zač přesně se omlouvá. Ale pak se chopím jedné událostí a dokončíme. "Vypadalo to, že potřebujete trochu pomoct." Z konstatují tichým hlasem bez jakéhokoliv emocí. Aby si to snad nevyložili jako urážku. Omluvně se na ně ještě usmněji. "No ale jak je vidět ani jste mou pomoc prakticky nepotřebovali." Lehce pokrčím rameny. Pak se podívám směrem ke vchodu. Udělám jeden bezděčný krok ke vstupu. A pak se zarazím. "Aha to je asi váš úkol. No konec konců jste tu byli dřív." Znovu pokrčim rameny s omluvným úsměvem. Pak usednutí na nejbližší v hodný kámen. Tak abych měl přehled o okolí. A pokusím se do mapy zakreslit podrobnosti. Spolu se vztupem do jeskyně. Využiji kartografie

Pán Jeskyně - 17. července 2018 19:02
Pán jeskyně lone.frostwolf

Boj je vednen tvrdě. Saul se konečně podařilo dostat se za jednoho goblina s dýkou a pobodat ho. ten stratil polovinu života. Tori zasadila násadou goblina a paralizovala ho goblin utrpěl i zradnění v podobě 5 budů. Dretkum minul svůj cíl a goblin uskočil jen tak tak včas. Lochivan trefí goblina do břicha mečem a hned uskočí ten stratí čtvrtinu života. Ilirith udělá nebezpečný uchop a zabodne do goblina své kopí goblin se rozpadne na místě.

Poté se všichni gobliní stáhnou do jeskyně tři paralizovaní druhové umírají pod udery vašich zbraní jsou bezmocní a proto umírají velmi rychle.

Pán Jeskyně - 13. července 2018 23:09
Pán jeskyně lone.frostwolf

//Ahoj všem jak to vypadá no vypadáto dobře ve zkradce nehcal jsem se inspirovat hrou BDO (black desert online) schopnosti končí je na váás jaký to kombo uděláte platí ale podhazovaní a skilli ke zbraním. poškzení buduurčovat já podle toho jak se co povede.

čím vyšší level tím vyšší šance na to že se to povede. vydrž ručím je zbytečná ale body které jste do ní investovali můžete investovat jinam

omlouvám se za dobu práce a pak probíhá Nacucom.

Pán Jeskyně - 24. června 2018 18:16
Pán jeskyně lone.frostwolf

//tak přemýšlím jak upravit hru abych jí nemusel zmazat ten bojovej systém je příšerný. takže si říkám že ho zjednoduším a tím i zrychlím hru moc se omlouvám ale když já někdy něco nadimenzuji tak pak vychází takovádle šílenost hru nechci smazat ale mou plnou odověd a překopaný systém očekávejte v průběhu prvního červencového týdne do té doby jsem otevřen nápadům a návrhům.

Ilirith - 14. června 2018 19:53
Ilirith

S potěšením sleduji jak ta kreatura se proletí vzduchem. Jakmile vyrazí směrem ďábelsky se zašklebím přesunu úchop do středu kopí. Chladnýma očima se dívám jak se pohybuje směrem ke mě. Až se dostane na dosah, pečlivě zacílím hrdlo a seknu čepelí kopí. Po jeho levé společné krkavic tedy pokut ta kreatura něco takového má.

Lochivan - 10. června 2018 20:20
Lochivan

Ostří dýky mi nakreslí čáru na těle. Naštěstí se nejedná o nic hrozného, což by se s trochu nadsázky dalo brát jako úspěch. Sice malý a téměř nepodstatný, ale na takových věcech se vždy začíná budovat velké věci. Slabě se ušklíbnu a opět se pokusím přejít do útoku, tentokrát jsem ovšem opatrnější a použiji proto výpad a úskok.

Drektum - 10. června 2018 11:19
Drektum

Když se mi povedlo, se ubránit. Rychle jsem mrknul na Locha, anbych se přesvědčil, že se mu nestalo nic hrozného. Když jsem viděl, že se ubránil a jen ho lehce sekli, tak jsem se rozhodl využít své iniciativy a zkusit se co nejdříve zbavit sekerníka. Tupým koncem jsem se pokoušel držet v šachu goblina s dýkou a ostrým jsme se pokusil bodnout do omráčeného sekerníka. (Schopnost bodnutí)

Chor Chorel - 7. června 2018 11:45
Chor Chorel

Když vidím, jak se mému parťákovi nedaří, tak začínám panikařit, jestli ho vůbec dokáži ochránit. Ale musí se to podařit, bleskne mi hlavou. Usměji se na něho. "Pokusím se omráčit ještě jednoho z těch s dýkou, pak by to mělo být lehčí... " řeknu mu a aktivuji schopnost Úder násadou. Bočním švihem se snažím zasáhnout bližšího goblina s dýkou.

Saul Breg - 1. června 2018 12:20
Saul Breg

Sledovat můj ukaztel života jak klesá nebylo nic pěkného. Hlavně když jsem si řipadal jako lama. UCouvnul jsem do protivníka s dýkou abych naznačil několik rychlích výpadů než jsem změnil uchop dýky a aktivoval schopnost pobodání a přímo zautočil

Pán Jeskyně - 27. května 2018 22:04
Pán jeskyně lone.frostwolf

Saulův pokus o další utok se sektal poze ze strátou dalších 2 životů. Lochivanovo rozhození přetrvalo nebyl dost rychlí a sek díky do těla jasně cítil -1 životů Všichni ostatní se nepřítelům zdárně ubránili. Ilitirh díky dobrému zapřeníé dokáže přehodit nepřítele na jeho parelizováneho kolegu. Goblin se ihned postaví.

Cel­ko­vé shr­nu­tí dru­hé­ho kola boje
shr­nu­tí ne­pří­tel
se­ker­ník 1 - 24 ži­vo­tů 3 kola Pa­ra­li­zo­ván
se­ker­ník 2 - 49 ži­vo­tů 3 kola Pa­ra­li­zo­ván
Dýka 1 - 50 ži­vo­tů
dýka 2 - 50 ži­vo­tů
dýka 3 - 50 ži­vo­tů
dýka 4 - 50 ži­vo­tů

Shr­nut hráči
Drekt­kum - 120HT - 24FP
Tori Sa­yo­ka - 110HT - 15FP
Lo­chi­van - 89HT - 23FP
Sail Breg - 79HT - 17FP
Ili­ri­th - 100HT - 18FP

//další kolo boje první útočíte

Pán Jeskyně - 25. května 2018 21:00
Pán jeskyně lone.frostwolf

//omlouvám se posouvám do zítra pravej hák v obličeji mi to dost vysvětlil že dneska nic nevymyslím moc se omlouvám

Pán Jeskyně - 24. května 2018 15:13
Pán jeskyně lone.frostwolf

//pánoví v pátek odepíši

Lochivan - 20. května 2018 11:57
Lochivan

Myšlenky nad mým fiaskem, které se mi stalo před chvílí vytlačí postava útočícího goblina. O krok ustoupím a následně po goblinovi seknu, abych si ho udržel od těla ještě o chvilku déle, než se zbavím zbytku svého rozhození.

Drektum - 19. května 2018 23:25
Drektum

Povzbuzený z dalšího povedeného útoku hodím očkem po Lochovi jestli už vstává. Potom, když vidím, že jo tak si všimnu, že na něj chce útočit goblin stejně jako na mě. Zakleju, protože vím, že Locha neochráním, když mám na krku taky jednoho a zaujmu obrané postavení připravený odrazit útok goblina tupou stranou kopí a následovat protiútokem. Použiju schopnost obrana.

Ilirith - 18. května 2018 13:00
Ilirith

Nad neúspěchem se jen ušklíbnu. *No jo systém coby od toho taky jedné mohl čekat.* Pokročilé nad tím vzduchu rameny. A sauně mne ta divná kreatura co se na mne řítí. Rychle se rozhlednu po okolí a postaví se tak, aby kus za mnou b,la druhá kreatura. Po té s rozvahou spřu kopí a připravím se na zapření. Ovšem pokud bude úspěšně tak sladím pohyb tak abych využil kopí, jak rameno katapultu. A pokusím se hodí mrštit na tu kreaturu za mnou. S nenadálé inspirace se mi na tváři usídlí ďábelský škleb. *Docela by mě zajímalo zda to kopí vydrží*. Projektoru se ještě připravím uskočit, kdyby prasklo.

Saul Breg - 8. května 2018 13:46
Saul Breg

Nemohl jsem říct že by Tori reagovala pomalu bohužel já jsem byl rychlejší. A proto jsem taky po hlavě lětěl k zemi.Na poslední chvili jsem se zabalil do klubka abych ztlumil co nejcíce náraz a vyhoupnul jsem se na nohy. Musel jsem přiznat že vpád někoho dalšího jsem opravdu nečekal. Tak mě to trošku rozhodilo stejně jako jsem si ještě nezvyknul na dýku. Goblin který se na mě vrhl mě moc nepřekvapil. Dálo se to čekat proto jsem se proti němu rozehnal abych jej bodnul. A pak uhnul a popadnul jej za ruku a trhnutím jej přitáhnul k sobě a zaútočil na něj svou dýkou.

Pán Jeskyně - 7. května 2018 18:36
Pán jeskyně lone.frostwolf

Saul vyběhl dříve nežli Tori mohla zareagovat. A nepřítel mu nastavil nohu o kterou Saul zakopl a následně o sekl sekerou. Saulovy ubylo -17 životů (kritický neuspěch). Tori využila příležitosti a zasáhla sekerníka násadou a tím ho omráčila a znemořnila mu další utok na Saula. Lochivan se stačí zvednout když mu v tu chvíli Drektum udeří sekerníka úderem násady a tak znehybní sekerníka. Ilitihův útok se nezdaří. Goblini z dýkami se rozběhnou k útoku bodem na vás a to na Iliriha běží jeden z dýkou na Saula další, Dretkum má z boku dalšího a poslední z dýkou chce zautočit na Lochivana. (//výše jmenovaní příští kolo se brání tzn. obraný pohyb nebo to co máte v plánu udělat a hod k% na to jestli se to povede obrana tahle akce nebude stát FP, Tori ted čeká až vyřešíme obranu pak přejdem do třetího kola )


Cel­ko­vé shr­nu­tí první půlky druhého kola boje

shr­nu­tí ne­pří­tel
se­ker­ník 1 - 24 ži­vo­tů 3 kola Paralizován
se­ker­ník 2 - 49 ži­vo­tů 3 kola Paralizován
Dýka 1 - 50 ži­vo­tů
dýka 2 - 50 ži­vo­tů
dýka 3 - 50 ži­vo­tů
dýka 4 - 50 ži­vo­tů


Shr­nut hráči

Drekt­kum - 120HT - 24FP
Tori Sa­yo­ka - 110HT - 15FP
Lo­chi­van - 90HT - 23FP
Sail Breg - 81HT - 17FP
Ili­ri­th - 100HT - 18FP

//Zatim to jde omlouvám se za rychlost odpisu ale někdy je to náročné
Vždy budu označovat nepřátele číslem budu rád když budete psát na koho utočíte jelikož jinak v tom bude zmatek. Bohužel někdy se něco ukáže až v průběhu hry

1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace