Ve jménu lidstva! Možná... (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Ve jménu lidstva! Možná...

Pán Jeskyně:

Vyel

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V tomto světě je lidstvo nebezpečným invazným druhem odsouzeno k totalnímu vyhlazení či zotročení.
První jedinci sem přišli teprve před dvaceti sedmi lety na tento rozsáhlý kontinent jménem Sattela starý přes šest tisíce let.
Císařství Mejlon je jediná země patřicí lidem a poslední ostrůvek odporu vůči všemu ostatnímu od nejenom elfů, přes skřety, hobity a mnoho dalších smrtelných ras, až po těch méně smrtelných bohů a démonů.
Teď naštěstí vládne křehký mír a hráči, snad někdy časem i hrdinové, se budou snažit jej udržet, nebo lidstvu pomoct vyhrát či prohrát budoucí rozhodující válku.

Klíčová slova:

Fantasy

Jaké hráče:

Plno

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Předem, než se rozhodnete mi napsat, tak vezměte do úvahy i to, že nemám ŽÁDNÉ zkušenosti jako PJ! Tato jeskyně je pro mě úplně poprvé! Díky za pochopení! Co chci vidět v přihlášce: Jméno postavy: jestli sem nedokážete nic napsat, tak jste ostudy, ale věřte, že jste stejně furt lepší než já! Atributy: ano, napište sem jak si myslíte, že se vaše postava bude chovat, když ještě nemáte ani jeden příspěvek! A teď vážně: nemusíte sem psát zhola nic. Během hraní stejně se vám změní myšlení. Kouzla a schopnosti: po pár příspěvcích získáte první schopnosti a kouzla. Inventář: sem zase nic nepište! Já vím, jsem zlej. Popis: nejsem proti různým nápadům, ale určitě nevypadáte jako Krasoň! Životopis: Kreativita se zde cení! Jestli jste povolaná postava z jiného světa (například z našeho), či...ehm...eh...NIC mě dalšího nenapadá! Tak snad budeme mít na toto lepší hlavu, než já. Rasa: Míchanice to bude mít trošku těžší, než budou mít normální lidé, ale limit je jen jeden, takže jeden kus míchnice Elfa/člověka a tři lidi!
Hráči: (3/4) Hayate, Jizva, Ygnacc

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Sargo - 25. května 2018 10:43
Sargo

// Zdravím, mám novou jeskyni na motivy Fallout Série. Trošku upravený, ale stále fallout

https://www.aragorn.cz/herna/fallout/?_t=1527237749#kom

rád vás tam uvidím :-)

Sargo - 9. dubna 2018 10:00
Sargo

// Zdravím. Založil jsme další jeskyni. Tentokrát něco jako 3. světová. Moc rád vás tam uvidím lidi, pokud budete aktivní. Důvod zakládání nových a nových jeskyní je ten ,že žádná není aktivní, takže se prostě nudím!

https://www.aragorn.cz/herna/maminko-vratim-se-jako-hrdina/

Pán Jeskyně - 19. února 2018 01:52
Pán jeskyně Vyel

//snad dnes se dostanu na počítač, abych mohl napsat, přes mobil mi nejdou psát delší příspěvky

Nartys - 8. února 2018 17:34
Nartys

//děkuji za schválení

Pán Jeskyně - 7. února 2018 17:12
Pán jeskyně Vyel

Předem, než se rozhodnete mi napsat, tak vezměte do úvahy i to, že nemám ŽÁDNÉ zkušenosti jako PJ! Tato jeskyně je pro mě úplně poprvé!
Díky za pochopení!

Co chci vidět v přihlášce:
Jméno postavy: jestli sem nedokážete nic napsat, tak jste ostudy, ale věřte, že jste stejně furt lepší než já!
Atributy: ano, napište sem jak si myslíte, že se vaše postava bude chovat, když ještě nemáte ani jeden příspěvek! A teď vážně: nemusíte sem psát zhola nic. Během hraní stejně se vám změní myšlení.
Kouzla a schopnosti: po pár příspěvcích získáte první schopnosti a kouzla.
Inventář: sem zase nic nepište! Já vím, jsem zlej.
Popis: nejsem proti různým nápadům, ale určitě nevypadáte jako Krasoň!
Životopis: Kreativita se zde cení! Jestli jste povolaná postava z jiného světa (například z našeho), či...ehm...eh...NIC mě dalšího nenapadá! Tak snad budeme mít na toto lepší hlavu, než já.
Rasa: Míchanice to bude mít trošku těžší, než budou mít normální lidé, ale limit je jen jeden, takže jeden kus míchnice Elfa/člověka a tři lidi!

1


↑ navigace

Záložková navigace