Věznice Sark (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Věznice Sark

Pán Jeskyně:

Yumi

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Věznice Sark je nejobávanější místo na planetě... Vlastně není nikdo z "vnějšího světa", kdo by přesně věděl, jak to tam vypadá. O to víc fámů se o tomhle obrovském komplexu šíří. Smrt je zde na denním pořádku. Zásoby jídla a pitné vody jsou jen pro ty nejbohatší, nebo ty v jejich přízni. Stačí se ovšem znelíbit jednomu z osmi vůdců a je jasné, že máte problém. Velký problém... Na odchod, nebo snad útěk ani nepomýšlejte. Jediná starost "lidí z venku" je ta, aby se nikdy nic živého z věznice nedostalo.

Klíčová slova:

věznice, smrt, zoufalství, bezmoc

Jaké hráče:

nehledám, mám domluveno

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Oddělení věznice: 1)Ženské 2)Narko 3)Vesnička 4)Smeťák 5)Áčko 6)Základna 7)Dvůr 8)Knihovna 9)Církev
Hráči: (1/1) Warlatord

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 8. března 2019 09:43
Pán jeskyně Yumi

Na dvoře jsi viděl lidi, pro nikoho z nich jsi však nestál za víc než za jeden znuděný pohled. Jsi jen další z mnoha. Nejvíc jako bachaři vypadají právě muži, kteří Ti momentálně věnují největší pozornost. Přesto je zřejmé, že je to spíš nějaká jednotka tvořená odsouzenými. Možná by se časem dalo se k nim dostat…?
Při Tvé provokaci se hromotluk jen zašklebí. Očividně není jeho cílem Tě zabít, ale jen trochu postrašit. Ostatní počkají, až se dokroutíš a konečně se vysvlečeš. Nahého Tě odvedou kousek stranou, do betonové boudy, která snad kdysi měla sloužit jako kontrolní stanoviště pro skutečné bachaře. Osobní prohlídka byla nepříjemná, ale nikdo Ti už neudělal další naschvály.

„Civil dostaneš, až si ho zasloužíš.“ Zabručel na Tebe hromotluk a podal Ti obyčejný šedo-modrý mundůr, který Ti byl příliš velký.
„Pravidla jsou tu jednoduchý. Za prvý, jestli někoho zabiješ, vodtáhnem Tě před náš soud. Za druhý, jídlo budeš dostávat 1x denně – zmeškej svůj výdej a nežereš. A za třetí, cokoliv řekne člověk ze Základny…“ hromotluk na Tebe ukáže prsteníček, na kterém je vytetované číslo 9 „…to platí.“
Vypadá to, že věznice má nějaký svůj vlastní systém fungování. Muž Ti však očividně není ochotný prozradit více, než co už řekl. Nejspíš si splnil svou povinnost, možná se u toho i trochu pobavil, ale dál pro něj neznamenáš už nic jiného, než další veš v tomhle zatraceným vězení.
„Vítej v Sarku, puso.“ Řekne ještě jeden z okolostojících ´zákonodárců´ ve věznici a pokyne Ti rukou, abys mohl postoupit dál do vězeňského komplexu.

Yuri Konstantin Remizov - 22. února 2019 19:09
Yuri Konstantin Remizov

Yuri se naposledy nadechl svobodného vzduchu a snažil se ignorovat nepříjemný pocit zlé předtuchy.
Snad to nebude tak zlé. Pomyslel si když očima přejížděl ostnaté dráty na vysokých zdí. Ovšem první okamžiky ve věznici ho zaskočily. Po ráně do týla zamrkal a snažil se zahnat mžitky před očima.
Kurva, co to... Byl příliš v šoku, než aby se dokázal bránit. Prohlídku osobních věcí se mu nepodařilo příliš vnímat, plně nabyl vědomí až když mu hromotluk zamával fotkou rodiny před očima.
Yurim projela vlna vzteku.
Když ho muži pustili, hlavou mu proběhlo hned několik věcí naráz, které chtěl udělat. Chtělo se mu vrhnout se na hromotluka, také se mu chtělo utéci a nebo mrštně udeřit pěstí ze strany jednoho z mužů, co ho drželi. Švih z boxu měl dobrý a tělo pořád samý sval. Věděl, že minimálně jednoho by hned první ranou poslal k zemi. Chvíli to sním škubalo, než se mu podařilo zchladit hlavu.

Rozhlédl se po areálu a hledal muže v uniformách či někoho, kdo by se o jeho situaci zajímal a nebyl hned na první pohled na straně hromotluka.

Pak udělal od něj pozpátku pár kroků a začal si rozepínat pásek, přičemž se začal vlnit v bocích, jakoby začal tancovat.
"Rád se díváš na nahatý chlapy, viď?" Věnoval mu divoký pohled a věděl, že jakmile bude mít první příležitost, zabije toho zmrda.

Pán Jeskyně - 17. února 2019 08:55
Pán jeskyně Yumi

O věznici Sark sis toho moc nestudoval. Ostatně proč by zrovna Tebe, úspěšného podnikatele a bývalého hokejistu měli zavřít na nějaké špatné místo. Tím spíš jen za daňové podvody. Ale když jsi vystupoval ze své luxusní limuzíny před branami věznic, tušil jsi, že je něco špatně.
Oprýskané pětimetrové betonové zdi, nahoře potažené kilometry ostnatého drátu. Z ulice jsi viděl jen vršek celého vězeňského komplexu – rezavou plechovou střechu s prohlubněmi a vybouleninami – bůh ví od čeho.
Až doteď jsi byl klidný, ale teď se Ti nepříjemně stáhlo břicho. Dva roky tady? Bez všeho toho luxusu, na jaký si byl zvyklý? Naštěstí jsi i v takové chvíli dokázal přemýšlet s chladnou hlavou a rychle jsi ještě napsal vzkaz otci, aby Ti do věznice poslal nějakou spojku. Někoho, kdo Ti bude věrný a nepodělá Tě.

Zazvoníš na zvonek od vrat a ty se po chvíli se skřípěním pootevřou, ale jen tak, aby ses tam mohl protáhnout. Sotva tak uděláš, se stejným skřípěním se zavřou.
A téměř okamžitě padáš na kolena, když Tě někdo přetáhne dřevěnou tyčí po hlavě. Snažíš se otřepat a připravit se k obraně, to Tě už ale drží čtvery silné paže. Vidíš, jak Ti někdo bere tašku s Tvými osobními věcmi.

„Tak se podívejme, copak to tu máme?“ Muž, od pohledu hromotluk s poďobanou tváří, se začne přehrabovat v tašce a vytahovat jednu věc za druhou. Ty, které se mu líbí, si nechá. Ty, které mu připadají neužitečné odhazuje na zem, kde se po nich vrhá dalších několik párů rukou. Mizí tak všechny Tvé hygienické potřeby, dopisní papíry i se známkami, oblečení i… hromotluk vytáhne fotku Tvé nádherné manželky i roztomilé dcerky „Ale ale, copak tu máme. Tak tahle kočička mi dnes večer pomůže usnout“ pobaveně na Tebe mrkne a strčí si fotku do náprsní kapsy. Tobě se obrátí žaludek, protože si uvědomíš, že nevíš, jestli mluvil o Natally nebo Eleanor.
Když už jsou všechny věci, které sis přinesl, rozdané, hromotluk kývne na ostatní a ti Tě pustí. Přijde k Tobě trochu blíž a s úsměvem řekne „Teď si vysvlíkneš všechny tydle tvoje fajnový hadry a trochu nám tu zadřepuješ, jinak Ti uděláme vosobní prohlídku my.“ Pobaveně se zasměje svému vtipu a chlapi kolem něj se přidají. O tom, že by Tě aspoň odvedli do nějakého soukromého prostoru, nemůže být ani řeč. Když se rozhlídneš kolem sebe, jsi na Dvoře s další asi tisícovkou lidí.
S každou další vteřinou, kterou jsi ve vězení, Ti dochází, že tady je něco opravdu velmi špatně. Za daňové podvody by Tě nikdy nedali sem. Někdo na Tebe musel něco navlíct, nebo se Tě chtít zbavit. Ale kdo?

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)