WH40K: Příběh obchodníka (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

WH40K: Příběh obchodníka

Pán Jeskyně:

Dr.Drakan

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Ve vzdálené budoucnosti Warhammeru 40 000 balancuje lidstvo na samém pokraji vyhynutí. Celogalaktické Imperium je v neustálém ohrožení a přežívá jen díky obětem miliard statečných vojáků, příslušníků Imperiální gardy a hvězdných mariňáků. I přes nekončící válku a utrpení existují ti, jež vždycky profitovali a budou profitovat. Obchodníci, distributoři, dobrodruzi, lidé, kteří zasvětili mnohdy své dlouhé životy ve věci shromažďování majetku, či jiným tajným, šlechetným nebo zvráceným zájmům, které pohání jejich touhu kupředu. Dá se říct, že jsou svobodní, jak jen člověk v této galaxii může být. Otázka je, jak dlouho může tento sebeklam vydržet.

Klíčová slova:

Obchod, byznys, temná budoucnost, mezihvědzné cestování

Jaké hráče:

Jaké hráče hledám. Asi bych měl odpovědět, že mi to je jedno, jelikož na Aragornu už skoro nikdy není. Takže takové, co mají zájem hrát a občas odepíšou. Mám sice rád spíše hru po chatu, ale vím, že ta už asi nebude možná. Jak už popis ukazuje, jedná se o svět warhammeru 40k, a jelikož bude příběh zaměřen na svobodné obchodníky, tak mi to dává obrovskou volnost, jak v příběhu pokračovat. Jde také o vyzkoušení pár řekněme mechanizmů pro LARP tohoto druhu. Takže pro případné zájemce pošlu návrh postavy v exelu. Bude se jednat hlavně o tři archetypy a to je Obchodník (Vlastní loď, vede společnost se svými kolegy a má znalost Imperiálního trhu) dále distributor (V rámci jeskyně bude součástí společnosti a posádky lodi, kdy má svůj tým a znalosti planet, kde bude prováděn odchyt, sběr, obchod a nálezy) a v poslední řadě lovec odměn/žoldák (opět bude součástí posádky, může se zařadit do jakéhokoliv týmu a bude sloužit jako najatá fyzická podpora podniku.) Hráčů je pět a já nemám požadavek na zastoupení všech uve...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/5)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 13. ledna 2019 08:57
Pán jeskyně Dr.Drakan

No, účast není velká, ale pár lidí se přihlásilo. Takže pokud nebude moc práce, tak do týdne zašlu udělané deníky v exelu. Aby jste si to mohli připravit. Pokud váš zájem přetrvá.

1


↑ navigace

Záložková navigace