Zkouška dospělosti (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Zkouška dospělosti

Pán Jeskyně:

Zaelander

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Open role play v tom nejryzejším smyslu.
Pojďme si vyprávět příběh, příběh, který má tolik autorů jako aktérů. Každý autor jedná za svojí postavu a poté nechá aby příběh pokračoval z pohledu jiné postavy popsaném jiným autorem. Tímto střídáním vypravěčů a jejich úmyslů kam příběh posunout, vzniká často překvapivý děj.
Žádná tvrdá pravidla, žádný PJ.
- Hra po fóru.
------------------------------------
Skupina čerstvě padesátiletých temných elfů se chystá na zkoušku dospělosti. Právě byli vpuštěni do Zakázaného lesa. Prastarý podzemní temný hvozd překypuje temnou magií, nebezpečnými tvory a zapomenutými stavbami. Toto místo zažilo temné rituály, démony i nekromancii. Sem chodí staří ukončit svůj čas, když přicházejí jejich poslední dny.
A otisky toho všeho tu stále přetrvávají.
Dokáže se tato skupina sehrát a nalézt Měsíční jezírko bohyně Lolth, aby se v něm mohla smočit, zbavit se tak barvy svých vlasů a konečně se pyšnit bělostnými vlasy jako každý dospělý a nezbabělý temný elf?

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

- Hrači musejí umět tvořit podněty na které mohou ostatní reagovat.
Všímat si detailů, vytvářet kulturu, zvyky, historii, vymýšlet situace, pasti a nepřátele, atd.
Pokud chceš jen odpovídat na to, co PJ vymyslí, není tato jeskyně pro tebe.
- Hráči, kteří jsou dost moudří na to, aby věděli, že pokud jejich postava bude super-silná a s jakýmkoliv problémem si hravě poradí, hru si neužijí oni ani ostatní.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Tvorba postavy: Temní elfové jsou velmi univerzální rasa. Ne všichni jsou nutně zlí, ale většina jich je dost sebestředných. Mohou umět skoro všechny dovednosti. Neomezujte se nutně při tvorbě postavy na jednotlivé archetypy povolání. Buďte kreativní. Zvolte: Primární dovednost/schopnost. To je Vaše hlavní zaměření, v tom vynikáte. Může se jednat o obor magie, bojový výcvik... Sekundární dovednost/schopnost. Nevěnovali jste jí tolik energie a času jako primární dovednosti, možná jde jen o koníček, ale jeto něco co umíte a to se taky počítá. Pasivní dovednost/schopnost. Libovolná pasivní schopnost, která by se měla týkat nebo nějak doplňovat jedu z aktvních schopností. Všichni temní elfové mají schopnost vidění ve tmě, zbystřeného sluchu a vysokou odolnost na toxiny.
Hráči: (0/6)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

V jeskyni nejsou žádné veřejně přístupné příspěvky.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)