Sargo | Zvěrokruh vlka (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Zvěrokruh vlka

Vlastník :

Hayate

Jméno :

Sargo
 

Role :

Vlkodlak

Popis :

Kolem 180 cm vysoký, asi 85 kg vážící, muž kolem 18 let s černými, na krátko střiženými vlasy po boku naprosto vyholenými. Po širším čelem je husté obočí, které kryje od potu hluboké. MEzi očima se tyčí orlí nos a pokud se někdy usměje, tak díky velké puse je to opravu úsměv od ucha k uchu.

Postava není nijak výrazná. Přes oblečení se nedá ani poznat zda je nasvalený či tlustý. Pokud ss oblečení sundá, tak je to zlatý střed. Někde ten špíček, někde ten sval, mírně širší ramena a silné nohy.

Na sobě povětšinou nosí bílou košili/halenu a na něm položený kabát, který mu sahá do půlky stehen. Kalhoty a boty jsou taktéž pouze polokožené a u pasu se mu houpe postříbřená dýka.
Pán Jeskyně:

Voju

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Když zapadle slunce za horizont a údolí se ponoří do tmy, všichni obyvatelé se schovají doma v koutě a pevně doufají, že přežijí noc. Když nějaký nebožák v noci zahlédne vysoký stín pohybující se jeho směrem, tak nemá ponětí o tom, kolik posledních okamžiků života mu zbývá.
Bájná stvoření ze skoro zapomenutých legend jsou zpět. Schovejte své potomky pod peřiny, klany vlkodlaků se vrací..

Klíčová slova:

vlkodlak, vlkodlaci, fantasy, temno, upíři

Jaké hráče:

Hledám aktivní hráče, kteří mají zájem si zahrát svižnější hru za lovce vlkodlaků či za samotného vlkodlaka.
Před přijetím postavy do jeskyně proběhne krátký "pohovor" přes poštolku, aby jsme si navzájem padli do oka a seznámili se s pravidly a představou, co každý od hry očekáváme :-)
____________________
Hra se odehrává ve Fantasy středověku, kdy někteří lidé ovládají magii. Z dochovalých záznamů jsou vlkodlaci lidé, kteří se mění v bestie a požírají vše živé. Dávné báje hovoří o tom, že nejlepšími lovci vlkodlaků jsou upíři - lidé s nebývalou silou, kterým vadí slunce, živí se lidskou krví a žijí v jižních provinciích Thétské říše.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Hráči: (5/5) Fenda, Hayate, Katara67, lapras, Sidar

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Manu - 23. března 2019 22:37
Manu

//Nerušte nás prosím. ':-D

Pán Jeskyně - 27. února 2019 16:11
Pán jeskyně Voju

// omlouvam se za delsi neaktivitu, do konce tydnu vsem napisu. diky

Pán Jeskyně - 16. ledna 2019 12:38
Pán jeskyně Voju

https://www.ccinternet.cz/upload/Vojacek/Fantasy-Valley-low-res.jpgÚdolí okolo chladné řeky Gauly je široké čtyři až šest dní cesty, délka údolí je zhruba třicet dní pochodu po místních cestách. Řeka teče z vysokých Dračích hor na západu a na severovýchodě se vlévá v široké deltě do Ledového moře. Zimy tu bývají dlouhé a chladné, řeka zhruba dvacet metrů široká se poté ukrývá pod ledovou slupku na dva až tři měsíce. Této lokalitě se obecně říká Severské pláně.
Jediným městem je město Severní skála, která se nachází na úbočí stejně pojmenované hory.
Severské pláně jsou málo obydlená lesnatá oblast, ve které se nachází spousta dřevorubeckých osad a pár mlýnů podél řeky. Na jihovýchodě se pak daří pěstování obilnin a je to rovněž jedno z mála míst, kde stihne dozrát i ovoce v sadech.
V okolí Severní skály a v horách na severu tohoto území se nachází několik větších vesnic, ve kterých je nespočet důlních štol. Těží se zde stříbro a další vzácné kovy, které se v létě dopravují podél pobřeží do zbylých částí říše na lodích. V nejnižších horách na jihu se lidé intenzivně věnují včelařství a lovu divoké zvěře. Tímto směrem je to rovněž nejkratší trasa na jih do sousední Letohradské provincie, kde se nachází jedno z nejbohatších měst na západě - Letohrad. Směrem na Sever i na Západ jsou nepropustné hory plné zimy, utrpení a dozajista i smrti. Kdyby jste pluli směrem na západ, doplujete na konec světa.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)