Fringe - Hranice nemožného | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Fringe - Hranice nemožného

Správci:Jekyll
Popis:Říkají si Oddělení okrajových věd. Jsou zvláštní tým FBI, vyšetřující podivné události spojené s čímsi, co se nazývá Vzorec - agentka Dunhamová, šílený vědec, doktor Walter Bishop a jeho syn Peter.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Jaká je vaše oblíbená postava?
Peter Bishop1
Olivia Dunham0
Walter Bishop0
Charlie Francis0
Astrid Farnsworth0
Phillip Broyles0
Nina Sharp0
AlterOlivia0
Walternate0
Jiná (jaká?)0
1 celkem
Nástěnka:

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

1

Jekyll - 30. března 2011 16:48
Jekyll

Tak (pokud to někdo bude číst :D) jsem zkouknul celou druhou sérii a musím jí hodnotit poměrně kladně, i když poslední dva díly se mi zdály v některých momentech absurdní - např. že všichni tři testování tak skvěle zvládali své schopnosti.
"Amatéři postavili Archu, profesionálové Titanic."

Jekyll - 24. března 2011 20:09
Jekyll

Tak abych nějak začal... zrovna jsem v půlce druhé série, i když jsem některé díly dávno viděl na Cinemě... ovšem originál je samozřejmě originál. Už se nemůžu dočkat, až konečně najedu na třetí sérii, protože podle fotek a spoilerů vypadá skutečně skvěle.
V první sérii mě hodně štvala podobnost jednotlivých epizod. Každá byla jako přes kopírák, což se ale nakonec naštěstí zlepšilo. Paradoxně mi přišlo, že ty dobré díly začaly teprve se smrtí postavy Charlieho, kterého jsem měl docela rád i když povětšinou jen drsňácky pořvával. Samozřejmě trochu potěšil jeho návrat ve dvanácté (?) epizodě, ale pro neinformované to v tu chvíli mohlo být docela zmatené, když jim tam běhala dávno mrtvá postava.

Jediné čeho se bojím je, aby nakonec Fringe neskončil jako LOST, se spoustou nezodpovězených otázek a odfláklým příběhem.
"Amatéři postavili Archu, profesionálové Titanic."

1


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog