Dobrodruzi s.r.o. (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Dobrodruzi s.r.o.

Pán Jeskyně:

TweeTy

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Skupina dobrodruhů, kteří jsou na své cestě. Možná za slávou, možná za bohatstvím. Na jejich cestě je může potkat cokoli, neboť cesta to je dlouhá a nebezpečná. Nudit se rozhodně nebudou.

Klíčová slova:

dobrodružství, boj, napětí

Jaké hráče:

přijmu ještě jednoho, případně piště poštolkou o informace
hráči v jeskyni čtěte nástěnku!

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

šeptejte správně
čas: večer
počasí: oblačno 14°C
místo: ve vesnici pod horami
období: konec léta
naše diskuze
aktivita = expy
Hráči: (3/6) Selinius, Silverius, Stroskotanec

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 28 ⇒|

Edmund McLayer - 15. září 2017 20:10
Edmund McLayer

"Přátelé? Pche, to je urážka mojej cti," odvetím podráždene a uchopím rukoväť môjho meča. "Kebyže viem, kam zdrhol, hneď vám ho udám za dvadsať zlatých. Pre mňa prasa jak prasa a je jedno, či je domáce jak tu môj Hellfire," pousmejem sa. "Ale svoje prasiatko domáce vám nepredám," otočím sa k čarodejovi. "Mal som ho chytiť pod gule a spraviť svetu láskavosť, ale nevedel som."

Pán Jeskyně - 15. září 2017 19:37
Pán jeskyně TweeTy

"Chmmm,"zamyslí se jeden ze strážných, "je tohle ten dům elfa? Kde je?"
Zřejmě se mu nelíbí jiné dvě postavy a ještě k tomu jedna s daleko většíma svalama, než má on sám a druhý v hábitu. Navíc ově postavy vypadají, že chtějí až nadmíru spolupracovat. Taktika zabrala.
"Kam zdrhnul?" zeptá se ještě, "A vy jste jeho co? Přátelé?"

Vystupováním opravdu nevypadá, že by měl zlé úmysly, jen se chce dobrat výsledku.

Eldritch Hellfire - 9. září 2017 16:45
Eldritch Hellfire

Postavím sa Edmundovi ku oku a milo sa usmejem na gardistu - Radi vám pomôžeme.

Edmund McLayer - 9. září 2017 15:24
Edmund McLayer

"Áno, zdrhnul pane," odpoviem. "Pokiaľ ma chcete niekam odviesť na výsluch, povedzte a ja sa nebudem brániť. Len mi dovoľte vziať Lilien," ukážem otvorenou dlaňou na meč.

Pán Jeskyně - 9. září 2017 15:10
Pán jeskyně TweeTy

"Zdrhnul?" sápe se jeden z vojáků dovnitř. Vypadají jako královští vojáci. Vousy oholené podle předpisu. Uniforma sedí i s výšivkami. Druhý pozoruje Edmunda a nespouští z něj oči. Jen mávne rukou, asi příkaz pro další členy jejich oddílu.

//Eldritch může také hrát :)

Edmund McLayer - 8. září 2017 22:53
Edmund McLayer

Dobre, teraz som v poriadnom probléme, napadne ma. Utiecť nemá zmysel a elf zdrhol skôr, ako som mohol niečo zistiť. Meč zabodnem do podlahy a otvorím dvere.
"Želáte si niečo," spýtam sa s priblblým úsmevom na tvári. "Pokiaľ hľadáte elfíka, tak ten mi práve zdrhol," odvetím.

Pán Jeskyně - 8. září 2017 22:31
Pán jeskyně TweeTy

Kroky se přibližují rychlým tempem k domu, ve kterém se nacházíte. Po zabouchání se ozve rázné: "Otevřete dveře! Královská garda!"

Když se podíváte na křeslo, kde se na vás elf usmíval, je prázdné.

"My víme, že tam někdo je, otevřete!" ozve se opět od dveří.

Eldritch Hellfire - 4. září 2017 10:24
Eldritch Hellfire

//Som konečne opäť v robote :-).

Edmund McLayer - 1. září 2017 09:06
Edmund McLayer

Pozriem sa naposledy na chlapčiatko. Jeho perfektne tvarovanú, drobnú postavičku. O našej vsi kolovalo mnoho lží a neprávd. Deti u nás rukovali do armády už v siedmich rokoch a v desiatich mali dosť často hlbšie vzťahy so svojimi majstrami a medzi sebou. Spomínam si nato, keď som po prvý krát mal na lôžku kamaráta. Bol som o rok starší ako tento zlatý chlapec. Dva mesiace nato, som sedel na lôžku majstra, ktorý ma trénoval a čakal som na pokyny.

Pozriem sa na sklesnutého elfa a vidieť na mne isté nadšenie. Príde k boju a je dosť možné, že mu túto chatrč kompletne vymaľujem krvou vojakov.
"Neverím tomu, že sú to kráľovskí muži. A pokiaľ sa mýlim, spravím si z ďalšieho mága, ktorého stretnem, hračku. Alebo z Eldritcha," poznamenám sarkasticky o sexe s čarodejmi.

Pán Jeskyně - 31. srpna 2017 19:49
Pán jeskyně TweeTy

"Je mi 11," trochu se zarazí chlapeček a rychle odběhne.

Slyšíte, hlasité bouchání na dveře vedlejšího domu a po chvíli hlasitý příkaz: "Bydlí zde místní elf?"
A ustrašená odpověď: "Ne, pane."
Kroky zřejmě míří k vašemu domu.
Dveře jsou zavřené.

Elf se tváří, že je mu to jedno, sedá si do křesla a pozoruje, co budete dělat.

Edmund McLayer - 17. srpna 2017 19:27
Edmund McLayer

"Pre teba som pán Nazvi ma priateľom a podrežem ti hrdlo," poviem dosť podráždene na poznámku o priateľstve a zbalím sa. Keď dobehne chľapčiatko a oznámi o príchode kráľových mužov vytiahnem meč a pousmejem sa. Už som mal jedného takého chlapca. Prikrčím sa a pozriem sa mu do jeho nádherných očí.
"Drobec, ty si zlatý," pohľadím ho po líci. "Koľko máš rokov? Desať? Dvanásť? Keď som bol v tvojom veku, trénoval som s kamarátom. Mali sme naozaj vrúcny vzťah. Nádherný."

Pán Jeskyně - 17. srpna 2017 17:43
Pán jeskyně TweeTy

Elf zpozorní, když dojde na kontakt s Belanem. "Myslím, můj svalnatý příteli, že je skoro dobře, že vůbec nevím, kde je. Stejně si myslím, že si ho s někým pletu. Ale ať už hledáš kohokoli, přeju ti hodně štěstí a jemu přeji, abys dokázat zabrzdit svůj hněv."
Elf promluví, dá vám na cestu pár křížal. Zatímco loví zásoby, přiběhne do chatrčky malý klouček. Dostal se dovnitř oknem? Bylo otevřeno?
Každopádně elf se nijak nediví.

"Endrieli, nějací ozbrojení mužové se po tobě ptají. Prý je posílá sám král," vyhrkne ze sebe.

Eldritch Hellfire - 10. srpna 2017 22:14
Eldritch Hellfire

//Som stále s vami, ale dovolenkujem a tak sa mi ťažko tvorí príspevok... :-D

Edmund McLayer - 9. srpna 2017 22:27
Edmund McLayer

"Tak dúfajte, že sa dopočuli o tých vyvraždených severanoch a dostali rozum," odvetím sarkasticky. "Momentálne nemám chuť si z jedného z hrdlorezov urobiť hračku na spanie. Teraz však k veci. Kde nájdem vášho študenta Belana? Chcem sa s ním porozprávať a keď ma naštve, vykastrujem ho."

Pán Jeskyně - 9. srpna 2017 19:09
Pán jeskyně TweeTy

"Docela jsi si pospal, svalnatý barbare," pozdraví elf Edmunda hned po ránu. "Moc toho k jídlu nemám. Potloukají se nám tu po okolí kromě seveřanů ještě nějaké dvě tlupy hrdlořezů."
Dává vám k jídli jáhlovou kaši. "Ale tohle vám dodá sílu tak jako tak."

Edmund McLayer - 4. srpna 2017 18:29
Edmund McLayer

//Áno, východ, Bělan,

Edmund McLayer - 4. srpna 2017 18:28
Edmund McLayer

Keď sa konečne preberiem z delíria, cítim sa o poznanie lepšie. Oblečiem sa a skontrolujem, či mám všetko. Elfíček má šťastie, nebude mať na raňajky gule s párkom, napadne ma a vyjdem von. Až v tú chvíľu si uvedomím, že som sa zobudil s úsvitom. Ani nemám chuť sa mu poďakovať, ale musím z neho vytĺcť informácie o jeho kamarátovi Belonkovci či ako sa volá ten fras.

Pán Jeskyně - 3. srpna 2017 21:50
Pán jeskyně TweeTy

Edmund se probere další den ráno. Cítí se o poznání lépe.

Elf Earfalandriel zbytek večera propovídal s Eldritchem a zajímal se o jeho kouzla a trochu spolu probrali i historii. Bylo zajímavé slyšet mluvit někoho o dějinách a přitom vědět, že je zažil. Earfalandriel se svěřil Eldritchovi, že trpívá posledním časem špatnými sny. Natolik strašné noční můry, že se mu občas nechce ani jít spát. Stále vidí vypálené vesnice a křičící lid, jak prchá před utlačovateli, kterým nikdy nevidí do obličeje, jen slyší jejich chechtání.

Ráno je už venku celkem hezky a nejspíš je čas vyrazit k pohraničí.

//pamatujete si, kam a proč jdete? :)

Edmund McLayer - 30. července 2017 17:25
Edmund McLayer

Mal by som ísť za tým trpaslíkom... je moja posledná myšlienka predtým, ako zaspím. Skôr s veľkým treskom dopadnem na podľahu.

V snoch vidím svoju rodnú vesnicu. Ľudí, ktorích som mal rád. Dokonca i svojho najlepšieho kamaráta, s ktorým som aspoň raz týždenne mal pohlavný styk. I svoju sexuálnu hračku. Drobného hobita. Ten bol chutný.

Pán Jeskyně - 30. července 2017 17:15
Pán jeskyně TweeTy

"Znal jsem jednoho trpaslíka. Byl to Iromadius, Iromindus, tak nějak. Všivák největšího kalibru. Svoje obchodní styky využívat jen k nekalému obchodu a kupčení s děvkami, lidmi a i návykovými bylinkami. To ale asi nebude on. Tenhle prahnul jen po zlaťácích."

Při elfově proslovu na Edmunda jdou silné mrákoty. Čaj už asi začíná účinkovat. Sice se s tím chvilku snaží bojovat, ale marně. Než elf dořekl poslední slovo Edmund už je v silném spánku.

1 2 3 4 ... 28 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog