Dobrodruzi s.r.o. (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Dobrodruzi s.r.o.

Pán Jeskyně:

TweeTy

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Skupina dobrodruhů, kteří jsou na své cestě. Možná za slávou, možná za bohatstvím. Na jejich cestě je může potkat cokoli, neboť cesta to je dlouhá a nebezpečná. Nudit se rozhodně nebudou.

Klíčová slova:

dobrodružství, boj, napětí

Jaké hráče:

přijmu ještě jednoho, případně piště poštolkou o informace
hráči v jeskyni čtěte nástěnku!

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

šeptejte správně
čas: večer
počasí: oblačno 14°C
místo: ve vesnici pod horami
období: konec léta
naše diskuze
aktivita = expy
Hráči: (3/6) Selinius, Silverius, Stroskotanec

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 28 ⇒|

Edmund McLayer - 17. srpna 2017 19:27
Edmund McLayer

"Pre teba som pán Nazvi ma priateľom a podrežem ti hrdlo," poviem dosť podráždene na poznámku o priateľstve a zbalím sa. Keď dobehne chľapčiatko a oznámi o príchode kráľových mužov vytiahnem meč a pousmejem sa. Už som mal jedného takého chlapca. Prikrčím sa a pozriem sa mu do jeho nádherných očí.
"Drobec, ty si zlatý," pohľadím ho po líci. "Koľko máš rokov? Desať? Dvanásť? Keď som bol v tvojom veku, trénoval som s kamarátom. Mali sme naozaj vrúcny vzťah. Nádherný."

Pán Jeskyně - 17. srpna 2017 17:43
Pán jeskyně TweeTy

Elf zpozorní, když dojde na kontakt s Belanem. "Myslím, můj svalnatý příteli, že je skoro dobře, že vůbec nevím, kde je. Stejně si myslím, že si ho s někým pletu. Ale ať už hledáš kohokoli, přeju ti hodně štěstí a jemu přeji, abys dokázat zabrzdit svůj hněv."
Elf promluví, dá vám na cestu pár křížal. Zatímco loví zásoby, přiběhne do chatrčky malý klouček. Dostal se dovnitř oknem? Bylo otevřeno?
Každopádně elf se nijak nediví.

"Endrieli, nějací ozbrojení mužové se po tobě ptají. Prý je posílá sám král," vyhrkne ze sebe.

Eldritch Hellfire - 10. srpna 2017 22:14
Eldritch Hellfire

//Som stále s vami, ale dovolenkujem a tak sa mi ťažko tvorí príspevok... :-D

Edmund McLayer - 9. srpna 2017 22:27
Edmund McLayer

"Tak dúfajte, že sa dopočuli o tých vyvraždených severanoch a dostali rozum," odvetím sarkasticky. "Momentálne nemám chuť si z jedného z hrdlorezov urobiť hračku na spanie. Teraz však k veci. Kde nájdem vášho študenta Belana? Chcem sa s ním porozprávať a keď ma naštve, vykastrujem ho."

Pán Jeskyně - 9. srpna 2017 19:09
Pán jeskyně TweeTy

"Docela jsi si pospal, svalnatý barbare," pozdraví elf Edmunda hned po ránu. "Moc toho k jídlu nemám. Potloukají se nám tu po okolí kromě seveřanů ještě nějaké dvě tlupy hrdlořezů."
Dává vám k jídli jáhlovou kaši. "Ale tohle vám dodá sílu tak jako tak."

Edmund McLayer - 4. srpna 2017 18:29
Edmund McLayer

//Áno, východ, Bělan,

Edmund McLayer - 4. srpna 2017 18:28
Edmund McLayer

Keď sa konečne preberiem z delíria, cítim sa o poznanie lepšie. Oblečiem sa a skontrolujem, či mám všetko. Elfíček má šťastie, nebude mať na raňajky gule s párkom, napadne ma a vyjdem von. Až v tú chvíľu si uvedomím, že som sa zobudil s úsvitom. Ani nemám chuť sa mu poďakovať, ale musím z neho vytĺcť informácie o jeho kamarátovi Belonkovci či ako sa volá ten fras.

Pán Jeskyně - 3. srpna 2017 21:50
Pán jeskyně TweeTy

Edmund se probere další den ráno. Cítí se o poznání lépe.

Elf Earfalandriel zbytek večera propovídal s Eldritchem a zajímal se o jeho kouzla a trochu spolu probrali i historii. Bylo zajímavé slyšet mluvit někoho o dějinách a přitom vědět, že je zažil. Earfalandriel se svěřil Eldritchovi, že trpívá posledním časem špatnými sny. Natolik strašné noční můry, že se mu občas nechce ani jít spát. Stále vidí vypálené vesnice a křičící lid, jak prchá před utlačovateli, kterým nikdy nevidí do obličeje, jen slyší jejich chechtání.

Ráno je už venku celkem hezky a nejspíš je čas vyrazit k pohraničí.

//pamatujete si, kam a proč jdete? :)

Edmund McLayer - 30. července 2017 17:25
Edmund McLayer

Mal by som ísť za tým trpaslíkom... je moja posledná myšlienka predtým, ako zaspím. Skôr s veľkým treskom dopadnem na podľahu.

V snoch vidím svoju rodnú vesnicu. Ľudí, ktorích som mal rád. Dokonca i svojho najlepšieho kamaráta, s ktorým som aspoň raz týždenne mal pohlavný styk. I svoju sexuálnu hračku. Drobného hobita. Ten bol chutný.

Pán Jeskyně - 30. července 2017 17:15
Pán jeskyně TweeTy

"Znal jsem jednoho trpaslíka. Byl to Iromadius, Iromindus, tak nějak. Všivák největšího kalibru. Svoje obchodní styky využívat jen k nekalému obchodu a kupčení s děvkami, lidmi a i návykovými bylinkami. To ale asi nebude on. Tenhle prahnul jen po zlaťácích."

Při elfově proslovu na Edmunda jdou silné mrákoty. Čaj už asi začíná účinkovat. Sice se s tím chvilku snaží bojovat, ale marně. Než elf dořekl poslední slovo Edmund už je v silném spánku.

Eldritch Hellfire - 27. července 2017 21:31
Eldritch Hellfire

Edmundove presvedčenie podľa toho, ako som našiel v učených knihách nemá žiadnu oporu v dejinách. Je to len "jedna babka povedala".

A tak len na okamih prekrútim oči a ticho počúvam, ako sa vyvinie debata.

Edmund McLayer - 27. července 2017 20:24
Edmund McLayer

"Pre takých ako on máme označenie sluha démonov. Pri čarodejoch nerozlišujeme rasu. História nás učí, že Oplondeus, náš stvoriteľ potrestal prvú skupinu mágov," na chvíľu sa odmľčím. "Premenil ich na prasatá. Preto ich zakázané konzumovať."

Pán Jeskyně - 27. července 2017 19:10
Pán jeskyně TweeTy

Při jméně Iromedeus se zastavil zrovna v tom co dělal, ale ne úlekem. Chvíli přemýšlel a potom řekl: "Jaké rasy je ten tvůj Iromedeus? To jméno mi něco říká."

Edmund McLayer - 20. června 2017 23:57
Edmund McLayer

"Pred pár dňami, keď som ja a jedna milá slečna oslobodili ves podobnú vašej, miestny starosta, majster trpaslík, nás na neho odkázal," odvetím pohotovo. "Aspoň myslím, že to bol majster trpaslík. Proste sme dostali správu, že nás váš študent žiada o stretnutie a kastráciu. Hľadám ho a som na stope dvoch zločincov. Jeden sa volá Chasada a druhý Iromedeus. Neviete niečo o nich?"

Pán Jeskyně - 20. června 2017 20:34
Pán jeskyně TweeTy

"Byl jsem jeho učitel v ... ty si to město stejně nezapamatuješ. Byl to jeden z mých nejpilnějších žáků. Dokázal si mnohé odříct, proto také jeho vědomosti byly obrovské. Především si ho ale pamatuji pro jeho nesobeckost a nezištnou pomoc druhým, byť to byli i jiné rasy. Odkud ho znáš?" ptá se elf Edmunda a dává postavit vodu na čaj. Otevře jedno okno blízko kamen, aby teplo, které kamna vyrobí, nepřehřáli už tak dost vyhřátou místnost z parného dne.

Eldritch Hellfire - 20. června 2017 08:27
Eldritch Hellfire

//Budem tam sedieť niekde v temnejšom kúte a pozorovať rozhovor i činnosť elfa.

Edmund McLayer - 19. června 2017 22:38
Edmund McLayer

Všimnem si, ako elf sebou trhol. Len prekvapene pozdvihnem obočie a pousmejem sa. Trochu to vyzerá, akoby bol medzi nimi nejaký konflikt.
"Áno, toho myslím. Vaše mená sú pre nás..." trochu sa mi zatočí hlava a musím sa zhlboka nadýchnuť. "Proste sú všetky rovnaké. Andariel, Bělan, Santíny," mávnem rukou. "Vieš niečo o ňom, elfíku?"

Pán Jeskyně - 19. června 2017 20:58
Pán jeskyně TweeTy

Elf sebou trochu cukne, potom zase dál tře bylinky. Chvíli to vypadá, že snad ani nebude odpovídat. "Myslíš snad Bělana?" řekne zcela vážně bez znaku přátelskosti v hlase.

//jsi tam Eldritchu?

Pán Jeskyně - 18. června 2017 15:56
Pán jeskyně TweeTy

Eldritch Hellfire 17. června 2017 23:56
vyber si, buď děláš něco jiného, nebo jsi tam taky

Eldritch Hellfire - 17. června 2017 23:56
Eldritch Hellfire

//Som pri tom, ako mu to šaman hovorí?

1 2 3 4 ... 28 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Buri's blog