Potlačení (r)evoluce (5 stran zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Potlačení (r)evoluce

Správci:Michiyo
Popis:Diskuze pro stejnojmennou jeskyni sloužící pro neherní komunikaci hráčů mezi sebou a PJ.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Nástěnka:
Současná politická situace:


Kontrolor David P. Jason je rozhodný a charismatický politik, který byl dříve generálem v armádě. Ačkoliv na celičké planetě Zemi již nebylo dalšího lidského osídlení kromě Reiny, stejně se vede nová válka. Válka, která je zatím nenápadná, nevyrovnaná a v samotných ulicích Reiny. Poslední obyvatelné město Země je spletité, rozlehlé a patrové. Patra jsou určována podle vašeho společenského postavení. V čím lepší třídě se nacházíte, tím blíže k obloze máte. Do nejspodnějšího patra města se není radno vydávat, neboť se říká, že je tam nedýchatelný vzduch. Navzdory tomu se tam čas od času pár lidí vydá, i když by si mohli dovolit byt v úrovni tři nebo dva. Tito jedinci utíkají ve strachu o svůj život a životy svých blízkých, protože jestli Davida P. Jasona něco armáda naučila, tak to je krutost a vůle chytit a zničit nepřátele do jednoho. Účel u něj světí prostředky, a tak si je schopen omluvit i smrt nevinných. Válečný veterán si nebere servítky s nikým. Kdo je s psioniky, je automaticky také nepřítel, ať už oplývá schopnostmi, nebo ne. Stejně tak, jsou všichni psionici nepřátelé, ať se chovají jakkoliv. Čas od času se obrátí na některého z psoniků i obyčejní lidé, jimž se jejich schopnosti zrovna hodí. Někdy chtějí zapomenout na strašlivou událost, jindy nutně potřebují vidět svou budoucnost, onehdy zase vyléčit zraněné, hlavně u případů, kdy je na to medicína krátká. Po zbytek času jsou ale psionici vyděděnci a lidé se jich bojí a straní. Aktivní útočná propaganda od kontrolora proti těmto lidem se zvláštními schopnostmi se zaryla do srdcí prostých občanů tak silně, že už skutečně v těchto mnohdy průměrných a naprosto bezbranných lidech vidí příšery, které se je pokusí zabít, sotva se nadechnou pro výkřik.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

|⇐ 1 ... 3 4 5 6

Michiyo - 25. července 2018 20:36
Michiyo

Omlouvám se, dneska asi už nenapíši nikomu, Tharime, Fendo, Darethe, napíši vím zítra nebo pozítří, jak budu stíhat :)
“Never thought I'd see the day when Death was denied. That leaves taxes as the only certainty.” ― Piers Anthony

Neera - 24. července 2018 16:52
Neera

A já naopak hlásím pauzu. Do neděle jsem pryč, budu pilně připravovat podmínky, aby se jiní lidé mohli strašlivě vraždit (tedy orgovat LARP).

Ale asi se mi bude po dlouhé době aktivně stýskat (ještě že jste nevidíte ten zklamaný protažený ksicht, když na té záložce nic nesvítí ^^), tak sem zkusím nakouknout, kdybych se třeba probudila první (nepravděpodobné) nebo tak ;)
Největším úspěchem soudobé civilizace je to, že vytvořila bytosti, které jsou schopny ji vydržet.

Saia - 22. července 2018 14:46
Saia

Táák, liška se hlásí do služby. Sice strašlivě unavená, praštěná šavlí do hlavy, několikrát strašlivě zavražděna mečem a tesákem a popálena od petrolejky, ale zítra už bych mohla býti i funkční. Huf. :D
Na světě neexistuje problém, který by nevyřešila vhodná ráže...

Michiyo - 21. července 2018 16:50
Michiyo

Děkuji za otázky, zkusím vám na ně odpovědět v co nejbližší době :)

Mezitím, kdy vám odepisuji, tak jsem vás chtěla všechny poprosit o jednu věc: Zkontrolujte si svoje postavy podle předlohy, která je v jeskyni jako první příspěvek.

Všichni jste k tvorbě postavy přistoupili velmi originálně a žádné dvě přihlášky se svým zpracováním sobě nepodobali. Čehož si cením, nicméně někdy vám vypadly určité body o postavě, co bych ráda věděla a v jeskyni se tím mohla řídit.

Nejspíše jsem to měla řešit dřív, ale strašně jsem se těšila na hraní s vámi, a tak jsem to přeskočila :) Ale už teď u některých z vás mi tyto informace chybí.

Předem děkuji :)
“Never thought I'd see the day when Death was denied. That leaves taxes as the only certainty.” ― Piers Anthony

Neera - 20. července 2018 21:58
Neera

To chci taky vědět!

A ještě by se to dalo rozšířit třeba na náboženské teorie (dneska jsem se ošklivě zasekla na snaze nenapsat "Proboha!" ^^). Nejsem si jistá, jestli mohlo cokoliv ze současnosti přežít (i když: "Bůh nás zkouší a ti, kdo budou hodni, se dočkají" asi může fungovat vždycky), ale běžně lidi mají potřebu se k něčemu obracet. Kult osobnosti? Něco úplně nového?

...ne, že bych to potřebovala k čemukoliv jinému než jazykovým obratům, ale zaujalo mě to. ^^
Největším úspěchem soudobé civilizace je to, že vytvořila bytosti, které jsou schopny ji vydržet.

sir Dareth - 19. července 2018 15:31
sir Dareth

Ú, ú, já mám dotaz! K loru.

Jak je na tom lidstvo a umění? Vím, že si říkala, že léčí depresi kočkama a tak, ale maj i kulturní vyžití? Existují pořád hudebníci, herci, koncerty, kina, etc?
Violence is always the answer

|⇐ 1 ... 3 4 5 6


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)